інформаційна служба новин телеканалу "Інтер". Акредитовані представники
Кількість акредитованих представників 61

Прізвище, ім’я та по батькові представника ЗМІ Посада представника ЗМІ Номер рішення, дата
Анікеєнко Геннадій Іванович   №10
06.02.2019
Антоненко Артем Михайлович   №10
06.02.2019
Баглай Ірина Сергіївна   №10
06.02.2019
Барвіненко Ксенія Юріївна   №10
06.02.2019
Бєдіров Назім Русланович   №10
06.02.2019
Бєліч Валентин Васильович   №10
06.02.2019
Білозор Микола Миколайович   №10
06.02.2019
Бондарчук Ольга Віорелівна   №32
28.03.2019
Васильченко Олександр Олександрович   №10
06.02.2019
Вербицький Богдан Ярославович   №10
06.02.2019
Вівденко Геннадій Володимирович   №10
06.02.2019
Власов Валентин Михайлович   №10
06.02.2019
Денк Максим Олександрович   №10
06.02.2019
Дєдов Володимир Юрійович   №10
06.02.2019
Єрьоменко Сергій Анатолійович   №10
06.02.2019
Жешко Юлія Сергіївна   №10
06.02.2019
Зоріна Олена Олександрівна   №10
06.02.2019
Зубенко Лариса Андріївна   №10
06.02.2019
Камінський Євгеній Георгійович   №10
06.02.2019
Касян Юлія Олександрівна   №10
06.02.2019
Коваленко Євгенія Ігорівна   №10
06.02.2019
Коломієць Сергій Андрійович   №10
06.02.2019
Коссаковський Даніель Ігорович   №10
06.02.2019
Кривовяз Магда Анатоліївна   №10
06.02.2019
Кукла Любов Юріївна   №10
06.02.2019
Куриленко Юрій Олегович   №10
06.02.2019
Лазаренко Андрій Віталійович   №10
06.02.2019
Левенок Ігор Олександрович   №10
06.02.2019
Лисенко Катерина Степанівна   №10
06.02.2019
Лисенко Павло Миколайович   №10
06.02.2019
Машковський Вячеслав Вікторович   №10
06.02.2019
Мєновщиков Василь Вячеславович   №10
06.02.2019
Невядомський Олег Миколайович   №10
06.02.2019
Омелянчик Олександр Олександрович   №10
06.02.2019
Павленко Максим Михайлович   №10
06.02.2019
Пилипець Юрій Анатолійович   №10
06.02.2019
Працюк Олег Володимирович   №10
06.02.2019
Пшемиський Олексій Миколайович   №10
06.02.2019
Розова Ірина Володимирівна   №10
06.02.2019
Савруцький Богдан Володимирович   №10
06.02.2019
Самченко Володимир Андрійович   №10
06.02.2019
Смєщук Руслан Ігорович   №10
06.02.2019
Снісар Даніїл Ігорович   №10
06.02.2019
Сривкова Катерина Олександрівна   №10
06.02.2019
Старовойт Анастасія Юріївна   №10
06.02.2019
Суслов Дмитро Олександрович   №10
06.02.2019
Теребинська Ольга Володимирівна   №10
06.02.2019
Томіна Інна Олексіївна   №10
06.02.2019
Федоров Олександр Миколайович   №10
06.02.2019
Фролов Вячеслав Васильович   №10
06.02.2019
Чеблін Максим Олександрович   №10
06.02.2019
Шаравар Валентин Миколайович   №10
06.02.2019
Шаравар Даниїль Валентинович   №10
06.02.2019
Шевцов Андрій Юрійович   №10
06.02.2019
Шматов Олексій Костянтинович   №10
06.02.2019
Шумакова Наталія Іванівна   №10
06.02.2019
Шупик Владислав Євгенович   №10
06.02.2019
Шупик Євген Валентинович   №10
06.02.2019
Щерба Дмитро Вікторович   №10
06.02.2019
Якубчик Ігор Владиславович   №10
06.02.2019
Якушко Галина Вікторівна   №10
06.02.2019