№ округ |
Прізвище, ім'я та по батькові |
Основні відомості |
Автономна Республіка Крим |
1 |
Івченко Павло Володимирович |
Заступник, ТОВ "Юридична фірма "Глоссатор", юрист, освіта вища |
2 |
Погорелова Людмила Дмитрівна |
Секретар, Бахчисарайська загальноосвітня школа № 4, вчитель французької мови, освіта вища |
3 |
Дорошенко Сергій Сергійович |
Кримська філія Європейського університету, м. Джанкой, завідувач Джанкойським консультаційним пунктом, освіта вища |
4 |
Максимов Микола Валентинович |
Кримська басейна санепідемстанція на водному транспорті, санітарно-карантинний відділ порту, місто Євпаторія, лікар-епідеміолог, освіта вища |
5 |
Якименко Володимир Васильович |
ВАТ "Керченський металургійний комбінат", начальник відділу з питань надзвичай- них ситуацій та громадян- ського захисту населення, освіта вища |
6 |
Рибальченко Євгеній Петрович |
пенсіонер, освіта вища |
7 |
Куліш Галина Іванівна |
ТОВ "Кондрушин і К", юрисконсульт, освіта вища |
8 |
Куликова Алевтина Петрівна |
пенсіонер, освіта базова вища |
Вінницька область |
9 |
Пяста Анатолій Анатолійович |
тимчасово не працює, освіта вища |
10 |
Гамарник Валентина Іванівна |
Секретар, районний комітет профспілки державних установ, місто Жмеринка, голова, освіта вища |
11 |
Машевська Людмила Дмитрівна |
районний будинок культури, місто Козятин, керівник самодіяльного народного танцювального колективу, освіта базова вища |
12 |
Нечаюк Валентина Яківна |
тимчасово не працює, освіта базова вища |
13 |
Діхтяр Олександр Григорович |
пенсіонер, освіта вища |
14 |
Черкас Василь Гаврилович |
Голова, пенсіонер, освіта вища |
15 |
Дегтерьова Валентина Григорівна |
ВАТ "Дністер", начальник відділення, освіта вища |
16 |
Маланчук Григорій Самійлович |
пенсіонер, освіта вища |
17 |
Голик Євгеній Степанович |
пенсіонер, освіта вища |
18 |
Євтенко Василь Григорович |
пенсіонер, освіта вища |
19 |
Цяпа Степан Михайлович |
пенсіонер, освіта базова вища |
Волинська область |
20 |
Бобак Жанна Степанівна |
Володимир-Волинська нотаріальна контора, державний нотаріус, освіта вища |
21 |
Абрамчук Валентина Луківна |
пенсіонер, освіта вища |
22 |
Індика Галина Олексіївна |
тимчасово не працює, освіта середня |
23 |
Сапожнік Ірина Віталіївна |
Луцька гімназія № 21, вчитель, освіта вища |
24 |
Мєдвєдєва Міра Іванівна |
пенсіонер, освіта вища |
25 |
Кубах Володимир Кузьмович |
Заступник, Маневицька вечірня школа, вчитель, освіта вища |
26 |
Глодік Микола Адамович |
Камінь-Каширське управління водного господарства, провідний інженер з охорони праці, освіта вища |
Дніпропетровська область |
27 |
Літіченко Олександр Сергійович |
Дніпропетровське вище професійне училище будівництва, заступник директора, освіта вища |
28 |
Сорокіна Людмила Михайлівна |
Дніпропетровське представництво головного замовника, провідний інженер, освіта вища |
29 |
Єсаулова Людмила Яківна |
територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян та інвалідів, місто Дніпропетровськ, логопед, освіта вища |
30 |
Купріянова Тетяна Іванівна |
Секретар, тимчасово не працює, освіта вища |
31 |
Залужна Валентина Василівна |
ВАТ "Північний гірничо-збагачувальний комбінат", інспектор по роботі з ветеранами праці, освіта середня |
32 |
Филоненко Анатолій Семенович |
Заступник, ВАТ "південний гірничо-збагачувальний комбінат", заступник голови правління, освіта вища |
33 |
Хвостенко Анатолій Олександрович |
Голова, районний будинок культури, директор, освіта вища |
34 |
Данілейченко Микола Романович |
ЗАТ "нікопольський медіа-центр", заступник голови правління, освіта середня |
35 |
Бунтовська Інна Михайлівна |
ВАТ "Павлоград-вугілля", провідний юрисконсульт, освіта вища |
36 |
Сафоненко Петро Петрович |
відділ освіти Криворізької райнної державної адміністрації, методист, освіта вища |
37 |
Семенцов Геннадій Михайлович |
ВАТ "НМТЗ", начальник служби тяги, освіта середня |
38 |
Серьоженко Ніна Іванівна |
тимчасово не працює, освіта середня |
Донецька область |
39 |
Нєустроєв Сергій Леонідович |
пенсіонер, освіта вища |
40 |
Пономарьова Валентина Володимирівна |
Секретар, комунально-комерційне підприємство "Бюро приватизації та обміну житлового фонда", головний спеціаліст, освіта вища |
41 |
Помялова Яна Олександрівна |
Секретар, тимчасово не працює, освіта вища |
42 |
Пруденко Любов Леонідівна |
Секретар, ВАТ "Артемівський завод "Доріндустрія", начальник відділу кадрів, освіта вища |
43 |
Сульжик Олександр Миколайович |
Голова, ВАТ "Концерн Стірол", заступник голови профспілкового комітету, освіта вища |
44 |
Букрєєва Раїса Миколаївна |
приватний підприємець, освіта вища |
45 |
Волжина Ірина Віталіївна |
ВАТ "Костянтинівське АТП-11409", заступник голови правління, освіта вища |
46 |
Терлецька Наталія Анатоліївна |
загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 80, місто Макіївка, вчитель біологіі та хімії, освіта вища |
47 |
Утюшев Шаміль Володимирович |
міська комунальна установа "Швидка медична допомога", головний лікар, освіта вища |
48 |
Веденєєва Наталя Сергіївна |
Голова, тимчасово не працює, освіта вища |
49 |
Степанов В’ячеслав Володимирович |
ВАТ "Металургійний комбінат "Азовсталь", начальник відділу освітніх проектів, освіта вища |
50 |
Бодарацька Валентина Нестерівна |
відокремлений підрозділ "Шахта "Білозерська" Державного підприємства "Добропілля- вугілля", помічник директора з правових питаннь, освіта вища |
51 |
Сендецька Ольга Іванівна |
ВАТ "Старокраматорський машинобудівний завод", заступник головного технолога, освіта вища |
52 |
Крамаренко Андрій Вікторович |
Донецьке обласне відділення АППБ "Аваль", Шахтарське відділення №1, начальник відділення, освіта вища |
53 |
Дмитрук Людмила Анатоліївна |
Мар’їнська районна державна лікарня ветеринарної медицини, ветеринарний лікар, освіта вища |
54 |
Бучинський Аркадій Володимирович |
ВАТ "техсервіс", голова правління, освіта вища |
55 |
Макаров Володимир В’ячеславович |
Заступник, цех електрозв’язку №8 Донецької філії ВАТ "Укртелеком", інженер 1 категорії, освіта вища |
Житомирська область |
56 |
Якименко Григорій Степанович |
пенсіонер, освіта вища |
57 |
Гершгорін Олександр Веніамінович |
ВАТ "Бердичівське шкіроб’єднання ім. Ілліча", начальник охорони, освіта вища |
58 |
Малюк Антоніна Григорівна |
Секретар, пенсіонер, освіта середня |
59 |
Якубенко Сергій Михайлович |
приватне підприємство "Кар’єра", юрисконсульт, освіта вища |
60 |
Бондаренко Меланія Адамівна |
пенсіонер, освіта вища |
61 |
Дудка Василь Матвійович |
пенсіонер, освіта вища |
62 |
Педюк Валентина Володимирівна |
Секретар, селянське фермерське господарство "Валентина", голова правління, освіта базова вища |
63 |
Єнько Ірина Федорівна |
Завод "Прожектор", начальник бюро цінних паперів, освіта вища |
64 |
Гоголь Марія Миколаївна |
Центральна районна бібліотека, завідуюча відділом комплектування, освіта середня |
65 |
Матвійчук Людмила Федорівна |
Голова, ВАТ Романівський склозавод, провідний економіст, освіта вища |
Закарпатська область |
66 |
Горбань Олександр Васильович |
тимчасово не працює, освіта вища |
67 |
Левандовський Анатолій Казимірович |
пенсіонер, освіта вища |
68 |
Симодейко Іван Дмитрович |
ТОВ "Котедж", директор, освіта вища |
69 |
Копинець Валентина Олексіївна |
ТОВ СП " Вемекс Транс", головний бухгалтер, освіта вища |
70 |
Костевич Орися Михайлівна |
Секретар, тимчасово не працює, освіта середня |
Запорізька область |
71 |
Євтушенко Сергій Миколайович |
Секретар, ТОВ "Прем’єр Запоріжжя", директор, освіта вища |
72 |
Крайнєв Віталій Миколайович |
ВАТ "Мотор-Січ", заступник начальника цеху, освіта вища |
73 |
Прилипота Олена Андріївна |
Вільнянський професійний ліцей, інженер охорони праці, освіта вища |
74 |
Онупко Лілія Василівна |
РЦ професійної медичної та соціальної реабілітації інвалідів, головний бухгалтер, освіта середня |
75 |
Гребенюк Олександр Борисович |
ЗАТ "Агроінвестпак", голова правління, освіта вища |
76 |
Суптеля Тетяна Олександрівна |
Заступник, Гімназія № 5, директор, освіта вища |
77 |
Гришаков Володимир Олександрович |
тимчасово не працює, безробітній, освіта вища |
78 |
Максимова Галина Петрівна |
пенсіонер, освіта вища |
Івано-Франківська область |
79 |
Репецький Валентин Петрович |
ТОВ "КГД-Буд", головний бухгалтер, освіта вища |
81 |
Бродович Ірина Іванівна |
пенсіонер, освіта середня спеціальна |
82 |
Войтович Адам Іванович |
пенсіонер, освіта базова вища |
83 |
Жавранкова Марія Іванівна |
Заступник, Надвірнянська ЗОШ інтернат ІІІ ступеня, вчитель, освіта вища |
84 |
Стрижековська Ганна Федорівна |
ВАТ "Коломийська щетинно-щіткова фабрика", майстер, освіта базова вища |
85 |
Личук Дарія Ярославівна |
приватний підприємець, суб’єкт підприємницької діяльності - фізична особа личук д.я., освіта вища |
Київська область |
86 |
Кандзьоба Світлана Володимирівна |
ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5, заступник директора з виховної роботи, освіта вища |
87 |
Спіцина Валентина Яківна |
пенсіонер, освіта базова вища |
88 |
Квасневська Світлана Іванівна |
пенсіонер, освіта вища |
89 |
Борисова Віра Антонівна |
пенсіонер, освіта вища |
90 |
Одноочко Любов Юріївна |
ТОВ "Торговий центр", заступник директора, освіта вища |
91 |
Краснонос Валентина Григорівна |
Секретар, тимчасово не працює, освіта вища |
92 |
Зінченко Тетяна Миколаївна |
Іванківський держагроліспром, інженер, освіта вища |
93 |
Калініченко Валентина Михайлівна |
пенсіонер, освіта вища |
94 |
Чебуренко Тетяна Володимирівна |
ЗОШ І - ІІІ ступенів № 8, завідувач бібліотекою, освіта вища |
Кіровоградська область |
95 |
Козачинська Наталія Вікторівна |
ЗОШ І - ІІІ ступенів №1, вчитель історії, освіта вища |
96 |
Гребенюк Інна Андріївна |
ГО "Бобринецька районна рада ветеранів", голова, освіта вища |
97 |
Одарченко Людмила Станіславівна |
відділення ВД ФСС НВП в Новоукраїнському районі, начальник, освіта вища |
98 |
Пилипенко Людмила Іванівна |
ЦРЛ, бухгалтер, освіта середня |
99 |
Ніколаєва Євгенія Олександрівна |
Секретар, КУ "Телеканал Олександрія", відповідальний секретар редакції, освіта вища |
100 |
Мірошниченко Валентина Анатоліївна |
тимчасово не працює, освіта базова вища |
101 |
Носенко Віталій Олександрович |
Новомиргодський райавтодор, інженер, освіта вища |
Луганська область |
102 |
Первун Тетяна Антонівна |
Державне підприємство "Луганськ стандарт метрологія", юрисконсульт, освіта вища |
103 |
Коломацька Людмила Іванівна |
ВПУ № 47, директор, освіта вища |
104 |
Данильчук Ірина Миколаївна |
КЗ "Об’єднання дитячо-юнацьких клубів", завідувач відділенням оздоровлення та відпочинку дітей та підлітків, освіта вища |
105 |
Супліченко Світлана Василівна |
Голова, ЗОШ І -ІІІ ступенів № 2, директор, освіта вища |
106 |
Берсеньов Андрій Якович |
ДП "Ровеньки -антрацит", директор з капітального будівництва, освіта вища |
107 |
Платонова Галина Вікторівна |
ТОВ "Арсенал", головний бухгалтер, освіта вища |
108 |
Новікова Любов Павлівна |
Голова, пенсіонер, освіта вища |
109 |
Жигуліна Наталія Миколаївна |
тимчасово не працює, освіта вища |
110 |
Гайдидей Леонід Тихонович |
пенсіонер, освіта вища |
111 |
Воронько Микола Іванович |
Біловодський дитячий оздоровчий табір "Зоря", директор, освіта вища |
Львівська область |
112 |
Кордиш Віктор Валерійович |
Голова, юридична контора "Аріадна", директор, освіта вища |
113 |
Радиш Ірина Юріївна |
ДП "Дзвіночок", директор, освіта вища |
114 |
Дубравін Дмитро Ігорович |
Секретар, ПП "Таней", охоронець, освіта середня |
115 |
Степко Олена Федорівна |
тимчасово не працює, освіта вища |
116 |
Ящук Борис Володимирович |
ТОВ "Монада", заступник начальника охорони, освіта вища |
117 |
Процків Тетяна Андріївна |
тимчасово не працює, освіта середня |
118 |
Панасюк Володимир Никифорович |
ВАТ "Червоноградський завод металоконструкцій", заступник голови правління, освіта вища |
119 |
Чинська Таїсія Федорівна |
Голова, пенсіонер, освіта вища |
120 |
Кореньовський Степан Романович |
тимчасово не працює, освіта базова вища |
121 |
Паньків Оксана Андріївна |
тимчасово не працює, освіта вища |
122 |
Валюхневич Любов Федорівна |
ЗОШ І - ІІІ ступенів № 7, практичний психолог, освіта вища |
123 |
Сливар Андрій Степанович |
тимчасово не працює, освіта вища |
124 |
Яремко Людмила Трохимівна |
Стрийська МЦБС, директор, освіта вища |
125 |
Федорчук Анатолій Іванович |
Жидачівська ЦРЛ, акушер-гінеколог, освіта вища |
Миколаївська область |
126 |
Ручко Тамара Георгіївна |
Заступник, пенсіонер, освіта вища |
127 |
Вінійчук Олександр Григорович |
Снігурівське управління зрошувальних систем, машиніст, освіта вища |
128 |
Федоринська Валентина Валентинівна |
пенсіонер, освіта вища |
129 |
Ковтун Володимир Трохимович |
тимчасово не працює, освіта вища |
130 |
Ставніченко Світлана Михайлівна |
ДС № 2, завідувач, освіта базова вища |
131 |
Літвінов Олег Ілліч |
пенсіонер, освіта вища |
м.Київ |
218 |
Нестеришин Ярослав Степанович |
Заступник, ВАТ "Київський мотоциклетний завод", начальник управління правового та кадрового забезпечення, освіта вища |
219 |
Слюсаренко Лариса Валентинівна |
тимчасово не працює, освіта вища |
220 |
Норова Людмила Іванівна |
СШ-інтернат № 15, вчитель початкових класів, освіта вища |
221 |
Громук Марія Іванівна |
ДП "Оріфлейм Косметікс Україна", консультант, освіта вища |
222 |
Сучкова Олена Валеріївна |
Дарницька районна в м. Києві організація Партії регіонів, начальник відділу по зв’язках з громадськістю та громадськими організаціями, освіта вища |
223 |
Дмитришена Тетяна Миколаївна |
КП ЖКГ Дніпровського району, начальник відділу відомчого житла у будівельно-житлових колективах, освіта базова вища |
224 |
Пітатєлєв Володимир Григорович |
тимчасово не працює, освіта вища |
м.Севастополь |
225 |
Мовчан Ольга Дмитрівна |
Секретар, ЗАТ "Морбуд", провідний інженер, освіта вища |
Одеська область |
132 |
Мірошниченко Світлана Володимирівна |
Одеська державна музична академія, професор, освіта вища |
133 |
Міщенко Ольга Іванівна |
ТОВ "Київське-97", директор, освіта вища |
134 |
Власюк Наталія Миколаївна |
АКБ "Імексбанк", начальник відділення №7, освіта вища |
135 |
Ілюхін Віктор Анатолійович |
Ананьївський державний аграрно-економічний технікум, заступник директора, освіта вища |
136 |
Іванова Людмила Христофорівна |
Заступник, Іванівське БТІ, інженер, освіта вища |
137 |
Панчошенко Олександр Васильович |
Одеська колегія адвокатів, адвокат, освіта вища |
138 |
Мацан Геннадій Макарович |
Заступник, Іллічівський морський торговельний порт, заступник начальника договірного відділу, освіта вища |
139 |
Степаненко Наталія Григорівна |
Білгород-Дністровський будинок-інтернат, психолог, освіта вища |
140 |
Макогонська Галина Василівна |
ЗОШ І - ІІІ ступенів №5, вчитель, освіта вища |
141 |
Кадук Леонід Фомич |
Заступник, пенсіонер, освіта вища |
Полтавська область |
142 |
Вахтін Сергій Ростиславович |
Полтавський університет споживчої кооперації, декан факультету, освіта вища |
143 |
Сімаченко Наталія Федорівна |
Диканський комбінат комунальних підприємств, головний бухгалтер, освіта вища |
144 |
Стоян Анатолій Олександрович |
Голова, пенсіонер, освіта вища |
145 |
Іванов Іван Олександрович |
СТОВ ім. Духова, юрист, освіта вища |
146 |
Бартош Віра Петрівна |
ЦРЛ, завідувач відділом кадрів, освіта вища |
147 |
Гребінник Тетяна Савівна |
Секретар, ЗОШ І - ІІІ ступенів, вчитель, освіта вища |
148 |
Мишко Наталія Іванівна |
ВАТ "Повстин", головний економіст, освіта вища |
149 |
Коваленко Любов Василівна |
Глобинське управління газового господарства, майстер, освіта вища |
150 |
Дроздович Анатолій Володимирович |
пенсіонер, освіта вища |
Рівненська область |
151 |
Віхастий Петро Михайлович |
Заступник, пенсіонер, освіта вища |
152 |
Котик Василь Васильович |
Млинівське управління експлуатації газового господарства ВАТ "Рівнегаз", юрисконсульт, освіта вища |
153 |
Чумак Валентина Іванівна |
Гощанська селищна рада, діловод, освіта базова вища |
154 |
Савчук Олександр Ананійович |
Заступник, пенсіонер, освіта вища |
155 |
Чернишкова Світлана Миколаївна |
Підприємство райспоживспілки Дубровицького об"єднання підприємств громадського харчування, економіст, освіта вища |
156 |
Захарчук Тамара Миколаївна |
пенсіонер, освіта вища |
157 |
Комар Ольга Ананіївна |
Навчально-виробничий комплекс "Школа-колегіум", заступник директора, освіта вища |
Сумська область |
158 |
Каштанова Наталія Михайлівна |
пенсіонер, освіта вища |
159 |
Макаренко Алла Миколаївна |
тимчасово не працює, освіта базова вища |
160 |
Москаленко Надія Абдулівна |
Заступник, пенсіонер, освіта вища |
161 |
Бритова Олена Павлівна |
ВАТ "Конотопський завод по ремонту дизель-потягів", начальник планово-економічного відділу, освіта вища |
162 |
Петрівна Катерина Михайлівна |
тимчасово не працює, освіта базова вища |
163 |
Марченко Лариса Василівна |
ВАТ "Охтирська швейна фабрика", головний інженер, освіта вища |
164 |
Фукс Наталія Владленівна |
ТОВ "Технопрінт", бухгалтер, освіта вища |
Тернопільська область |
165 |
Літус Володимир Сергійович |
пенсіонер, освіта вища |
166 |
Дзюба Галина Олексіївна |
Міське КП "Збараж", головний бухгалтер, освіта вища |
167 |
Грохольський Григорій Романович |
Державний архітектурно-історичний заповідник "Замки Тернопілля", екскурсовод, освіта вища |
168 |
Періг Роман Миколайович |
Голова, ВАТ "Зборівська пересувальна механізована колона-10", завідувач виробництвом, освіта вища |
169 |
Ментус Надія Миколаївна |
ДДВЗ "Сонечко", вчитель-логопед, освіта базова вища |
170 |
Васенда Володимир Романович |
Теребовлянська райдержадміністрація, юрисконсульт, освіта базова вища |
171 |
Гурин Віктор Михайлович |
приватний підприємець, суб’єкт підприємницької діяльності - фізична особа Гурин В.М., освіта базова вища |
172 |
Кіндзерська Надія Борисівна |
тимчасово не працює, освіта базова вища |
Харківська область |
173 |
Терновська Наталя Леонідівна |
територіальний центр обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Київського району, місто Харків, заступник директора, освіта вища |
174 |
Дорофєєв Олександр Степанович |
Секретар, ПТУ № 40, директор, освіта вища |
175 |
Гутніченко Інна Русланівна |
Секретар, приватний підприємець, суб’єкт підприємицької діяльності - фізична особа гутніченко і.р., освіта вища |
176 |
Бабенко Юрій Миколайович |
станція юних техніків, директор, освіта вища |
177 |
Оробченко Олена Миколаївна |
Секретар, Прудянська ЗОШ І - ІІІ ступенів Дергачівського району Харківської області, заступник директора з навчально-виховної роботи, освіта вища |
178 |
Пушенко Ганна Іванівна |
ВУВГ "Донець", провідний спеціаліст, освіта вища |
179 |
Демченко Володимир Юхимович |
ВЖРЕП №2, головний інженер, освіта вища |
180 |
Махонько Ірина Володимирівна |
тимчасово не працює, освіта вища |
181 |
Легкошкур Ірина Миколаївна |
ТЦ обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, інспектор, освіта базова вища |
182 |
Назарько Станіслав Григорович |
Голова, пенсіонер, освіта вища |
183 |
Жуков Анатолій Васильович |
Юридичне управління "Закон і захист", начальник департаменту, освіта вища |
Херсонська область |
184 |
Крейза Таісія Федорівна |
пенсіонер, освіта вища |
185 |
Кузнєцова Марія Сергіївна |
Голова, Бериславське педучилище, викладач, освіта вища |
186 |
Фесик Алла Миколаївна |
тимчасово не працює, освіта вища |
187 |
Батуєв Віталій Вікторович |
тимчасово не працює, освіта базова вища |
188 |
Васильєва Надія Дмитрівна |
Новотроїцька ЦБС, директор, освіта середня |
Хмельницька область |
189 |
Богатиренко Петро Вікторович |
пенсіонер, освіта вища |
190 |
Перова Валентина Миколаївна |
Секретар, пенсіонер, освіта вища |
191 |
Бізюк Любов Сергіївна |
Ізяславський НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 ім. О. Онищука", місто Ізяслав, заступник директора з науково-методичної роботи, освіта вища |
192 |
Дмитерко Віра Іванівна |
тимчасово не працює, освіта базова вища |
193 |
Сосновська Галина Йосипівна |
Слобідко-Красилівська ЗОШ І - ІІІ ступенів, вчитель, освіта вища |
194 |
Фурман Василь Петрович |
пенсіонер, освіта вища |
195 |
Пузан Микола Дмитрович |
Голова, пенсіонер, освіта середня спеціальна |
196 |
Бойко Тамара Сергіївна |
Ярмолинецька ЦРЛ, лікар, освіта вища |
197 |
Сочинська Лариса Василівна |
пенсіонер, освіта вища |
198 |
Гула Валентин Васильович |
Кам’янець-Подільський приладобудівний завод, інженер-технолог, освіта вища |
Черкаська область |
199 |
Баленко Ірина Миколаївна |
Заступник, Черкаська обласна лікарня, сурдопедагог, освіта вища |
200 |
Крутчевська Тамара Кузьмівна |
пенсіонер, освіта базова вища |
201 |
Прус Ганна-Любов Миронівна |
пенсіонер, освіта вища |
202 |
Черновольцев Павло Григорович |
пенсіонер, освіта базова вища |
203 |
Данильченко Наталія Олексіївна |
ВАТ "Смілянський цукровий комбінат", начальник бродильного цеху, освіта вища |
204 |
Ярунець Олена Петрівна |
тимчасово не працює, освіта базова вища |
205 |
Мазур Володимир Володимирович |
Уманський краєзнавчий музей, молодший науковий співробітник, освіта вища |
206 |
Совгиря Олександр Іванович |
пенсіонер, освіта вища |
Чернівецька область |
207 |
Лукасевич Роман Едуардович |
тимчасово не працює, освіта вища |
208 |
Федчук Ігор Геннадійович |
Голова, тимчасово не працює, освіта середня |
209 |
Мельничук Людмила Іванівна |
Новоселицька районна бібліотека, директор, освіта вища |
210 |
Цепіщук Наталя Миколаївна |
тимчасово не працює, освіта середня |
Чернігівська область |
211 |
Зуб Віктор Васильович |
Заступник, ВАТ "Чернігів-автодеталь", голова профспілкового комітету, освіта базова вища |
212 |
Шкляров Василь Іванович |
пенсіонер, освіта вища |
213 |
Протасова Валентина Петрівна |
пенсіонер, освіта вища |
214 |
Матюнін Анатолій Борисович |
пенсіонер, освіта середня |
215 |
Побатова Надія Іванівна |
дитячий НЗ №27, завідувач, освіта вища |
216 |
Алексєєва Ірина Миколаївна |
Секретар, районна організація Червоного хреста, голова, освіта середня |
217 |
Грищенко Лариса Володимирівна |
Бахмацька гімназія, вчитель, освіта вища |