№ зп |
№ округу |
Прізвище, ім'я, по батькові |
Дата визнання обраним |
Відомості про обраного депутата |
Комуністична партія України |
1 |
б/м |
Бороненко Сергій Андрійович |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Комуністичної партії України, СЗАТ "Крим-Аромат", голова |
2 |
б/м |
Шекета Леонтій Іванович |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Комуністичної партії України, ЗАСО А/Ф Черноморець, заступник голови Наглядової Ради |
3 |
2 |
Вавін Володимир Федорович |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Комуністичної партії України, гімназія-інтернат с. Танкове, єнергетик |
Народна Партія |
1 |
18 |
Павлун Михайло Андрійович |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Народної партії , ЗАСТ АФ "Чорноморець", заступник директора |
Партія регіонів |
1 |
б/м |
Крашкіна Валентина Павлівна |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, Кримське республіканське об’єднання виробничих підприємств "Кримводоканал", генеральний директор |
2 |
б/м |
Книр Ігор Іванович |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, Кримське республіканське об’єднання виробничих підприємств "Кримводоканал", головний інженер |
3 |
б/м |
Галаган Євген Леонідович |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, ВОХР Севастопольська ТЕЦ, стрілок |
4 |
б/м |
Манько Віталій Вікторович |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, фізична особа-підприємець |
5 |
б/м |
Гончаренко Віталій Дмитрович |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Сади Альмінської долини", директор |
6 |
б/м |
Шабанов Аркадій Олегович |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, фізична особа-підприємець |
7 |
б/м |
Григорян Олександр Ернсті |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, фізична особа-підприємець |
8 |
б/м |
Сундукова Людмила Вікторівна |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює |
9 |
б/м |
Сергеєв Михайло Михайлович |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, Центр дитячої та юнацької творчості, директор |
10 |
б/м |
Іванівський Микола Миколайович |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, Кримська районна організація Кримського республіканського товариства мисливців та рибалок, голова |
11 |
1 |
Меріць Сергій Степанович |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, ВАТ "Бахчисарайське АТП №14340", голова правління |
12 |
7 |
Гайдарьов Костянтин Вікторович |
16.09.2013 |
Освіта вища, член Партії регіонів, Бахчисарайське ТМО, начальник ТМО, головний лікар |
13 |
8 |
Алієв Різа Нафійович |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, Відділ Держкомзему в Бахчисарайському районі, начальник |
14 |
9 |
Савін Іван Миколайович |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Золота Формула України", комерційний директор |
15 |
10 |
Бушуєва Ірина Віталіївна |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, Фельшерський пункт с. Плотинне, завідуюча |
16 |
11 |
Кезік Євген Васильович |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, ТОВ "Агрофірма Сади України", директор |
17 |
13 |
Цибрік Анатолій Петрович |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, Бахчисарайська ЦРЛ, головний лікар |
18 |
14 |
Радченко Людмила Федорівна |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, Плодовська загальноосвітня школа, директор |
19 |
15 |
Купріянова Надія Вікторівна |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, Скалистівська загальноосвітня школа, директор |
20 |
16 |
Зюбіна Валентина Миколаївна |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, Табачненська загальноосвітня школа, директор |
21 |
17 |
Самохліб Микола Олексійович |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Партії регіонів, Тінистівська загальноосвітня школа, заступник директора по виховній роботі |
Політична партія Народний Рух України |
1 |
б/м |
Солієв Сеїтосан Анварович |
06.11.2010 |
Освіта вища, позапартійний, ТОВ "Черномор", заступник гендиректора |
2 |
б/м |
Абдуллаєв Алі Фахрійович |
06.11.2010 |
Освіта вища, позапартійний, Бахчисарайська райдержадміністрація, начальник відділу МНВ |
3 |
б/м |
Меметов Смоіл Рустемович |
06.11.2010 |
Освіта середня спеціальна, член Народного Руху України, СПД "Меметова А.А.", реалізатор |
4 |
б/м |
Челєбієв Решит Ізетович |
06.11.2010 |
Освіта вища, позапартійний, КП "Відділ капітального будівництва", директор |
5 |
б/м |
Аппазов Якуб Абдурашитович |
06.11.2010 |
Освіта вища, позапартійний, музей І. Гаспринського, завідуючий |
6 |
3 |
Аблялімова Ельміра Наріманівна |
06.11.2010 |
Освіта вища, позапартійна, Бахчисарайська райдержадміністрація, начальник управління економіки |
7 |
4 |
Хайбуллаєв Замір Юсуфович |
06.11.2010 |
Освіта вища, позапартійний, Бахчисарайська районна рада, заступник голови |
8 |
6 |
Чийгоз Ахтем Зейтуллайович |
06.11.2010 |
Освіта вища, позапартійний, тимчасово не працює |
9 |
12 |
Дудаков Наріман Мугаремович |
06.11.2010 |
Освіта вища, позапартійний, Кримське Республіканське піприємство "Бахчисарайська ПМК-2", директор |
Політична партія "Руська Єдність" |
1 |
б/м |
Виноградова Ольга Михайлівна |
06.11.2010 |
Освіта вища, член Політичної партії "Руська Єдність", ВАТ "Монтажне управління №14", директор |
2 |
5 |
Сидоренко Сергій Васильович |
06.11.2010 |
Освіта середня спеціальна, член Політичної партії "Руська Єдність", Водопровідно-каналізаційне господарство м. Ялта, охоронець |