ЦВК ЗАВЕРШИЛА ПРОЦЕС РЕЄСТРАЦІЇ ОФІЦІЙНИХ СПОСТЕРІГАЧІВ НА ЧЕРГОВИХ ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ. ВСЬОГО ЗАРЕЄСТРОВАНО 2 344 ОФІЦІЙНИХ СПОСТЕРІГАЧІВ

25 березня відбулось друге засідання Центральної виборчої комісії, яке провела Голова Комісії Тетяна Сліпачук.

Комісія внесла зміни до складу окружних виборчих комісій з виборів Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року, утворених відповідно до постанови ЦВК від 18 лютого 2019 року № 331.

Комісія скасувала реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Кармазіна Ю.А. у територіальному виборчому окрузі № 16.

Скасовано реєстрацію довіреної особи кандидата на пост Президента України Ляшка О.В. у ТВО № 212 та зареєстровано замість неї іншу.  

Розглянувши відповідні подання, Комісія зареєструвала 14 офіційних спостерігачів від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. та офіційного спостерігача від кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В. на чергових виборах Президента України в закордонному виборчому окрузі.

Окрім того, розглянувши відповідні звернення, Комісія зареєструвала 324 офіційних спостерігачів на чергових виборах Президента України: 1 – від Українського Конгресового Комітету Америки, 1 – від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі, 1 – від Швейцарської Конфедерації, 1 – від Французької Республіки, 129 – від Європейської мережі організацій зі спостереження за виборами (ENEMO), 13 – від Європейського Парламенту, 3 – від Королівства Норвегія, 32 – від міжнародної організації "Silba – Ініціатива за Діалог і Демократію", 3 – від Словацької Республіки, 76 – від Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин США, 38 – від Міжнародного Республіканського Інституту (МРІ), 6 – від Європейської платформи за демократичні вибори, 20 – від Комітету "За відкриту демократію".

Таким чином, 25 березня 2019 року Комісія завершила процес реєстрації офіційних спостерігачів на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року. Всього зареєстровано 2 344 офіційних спостерігачів від 19 міжнародних організацій та 17 іноземних держав.

Також під час засідання Комісія внесла зміни до єдиних кошторисів видатків ОВК з виборів Президента України 16 територіальних виборчих округів.

Розглянуто поточне питання функціонування Державного реєстру виборців.

Розглянувши відповідні подання районних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад, Комісія внесла зміни до переліку звичайних та спеціальних виборчих дільниць, утворених на постійній основі постановою ЦВК від 12 квітня 2012 року № 66.

В засіданні Комісії оголошено перерву.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

25.03.2019 р.