ЦВК ПРИЙНЯЛА ПРОТОКОЛИ ПРО ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ ОКРУЖНИХ ВИБОРЧИХ КОМІСІЙ УСІХ 199 ТВО ТА ОГОЛОСИЛА ПРОТОКОЛ ПРО ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ В МЕЖАХ ЗАКОРДОННОГО ВИБОРЧОГО ОКРУГУ

5 квітня Центральна виборча комісія під головуванням Тетяни Сліпачук після перерви продовжила свою роботу в режимі засідання.

Для розгляду та подальшого опрацювання було прийнято протоколи про підсумки голосування окружних виборчих комісій 2 територіальних виборчих округів: № 127 (Миколаївська область), № 186 (Херсонська область).

Після відповідного опрацювання прийнятих раніше протоколів про підсумки голосування Комісія доручила підготувати та надати протокол з поміткою "Уточнений" окружним виборчим комісіям ТВО № 15, 75, 98, 128, 154 до 6 квітня 2019 року включно.

Також Комісія прийняла протоколи з поміткою "Уточнений" окружних виборчих комісій ТВО № 60, 90, 91, 93, 96, 119, 179, 190.

Таким чином, станом на 5 квітня 2019 року Центральна виборча комісія прийняла протоколи про підсумки голосування окружних виборчих комісій усіх 199 територіальних виборчих округів.

Відповідно до Закону України "Про вибори Президента України" на підставі протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на закордонних виборчих дільницях, у тому числі з поміткою "Уточнений", та повідомлень про зміст таких протоколів дільничних виборчих комісій, переданих за допомогою технічних засобів зв’язку, Комісія склала та оголосила протокол Центральної виборчої комісії про підсумки голосування в межах закордонного виборчого округу з виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Окрім того, ЦВК внесла зміни до єдиних кошторисів видатків ОВК з виборів Президента України 8 територіальних виборчих округів.

Комісія залишила без розгляду по суті скаргу довіреної особи кандидата на пост Президента України Шевченка І.А. в територіальному виборчому окрузі № 93 Колесника А.Л. на дії окружної виборчої комісії цього виборчого округу, оскільки скаргу подано неналежним суб’єктом звернення.

ЦВК відмовила Дзюбі О.А. в задоволенні запиту на інформацію щодо надання копії договору між акціонерним товариством "Укрпошта" та Центральною виборчою комісією від 1 березня 2019 року про надання послуг з пересилання письмової кореспонденції, оскільки інформація, що запитується, належить до категорії інформації з обмеженим доступом.

В засіданні Центральної виборчої комісії оголошено перерву.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Секретаріату Центральної виборчої комісії

05.04.2019 р.