Номер спеціального рахунку Центральної виборчої комісії,
відкритого для зарахування грошової застави кандидата у народні депутати України

отримувач:   Центральна виборча комісія,
код отримувача (ЄДПРОУ):   21661450,
рахунок отримувача:   37318027000016,
банк отримувача:   Державна казначейська служба України,
код банку отримувача (МФО): 820172,
призначення платежу: грошова застава кандидата у народні депутати України.

Інформація щодо розміру застави
на проміжних виборах народних депутатів  України 

в одномандатних виборчих округах
17 липня 2016 року

Партія, яка висунула кандидата в депутати в одномандатному окрузі, кандидат у депутати,  який балотується  в  одномандатному окрузі в порядку самовисування, після початку виборчого процесу та до подання документів Центральній виборчій комісії для реєстрації  вносить в безготівковому порядку  на  спеціальний  рахунок Центральної  виборчої комісії грошову заставу розмірі  десяти   мінімальних розмірів заробітної плати – 14 500,00грн. (Чотирнадцять тисяч п' ятсот гривень).

Додаткова інформація щодо повернення грошової застави

1.У разі прийняття Центральною виборчою комісією рішення про відмову в реєстрації кандидата у депутати, висунутого політичною партією в одномандатному виборчому окрузі внесена грошова застава у п'ятиденний строк після прийняття відповідного рішення перераховується на рахунок партії.

2.У разі прийняття Центральною виборчою комісією рішення про відмову в реєстрації кандидата у депутати, який балотується в одномандатному окрузі в порядку самовисування, внесена грошова застава повертається у п'ятиденний строк після прийняття відповідного рішення на визначений відповідним кандидатом у депутати рахунок.

Зразок заяви на повернення застави