Особи, яким відмовлено в реєстрації
Вибори Президента України 31 жовтня 2004 року
Кількість осіб, яким відмовлено в реєстрації 18

Фото Відомості Дата відмови в реєстрації Причина відмови в реєстрації
Тахмазов Сергій Алієвич, 1957 року народження, освіта вища, проживає в м. Мерефі, мале приватне підприємство "Андромеда", директор 20.07.2004 Порушення встановленого законом порядку висунення кандидата, відсутність документа про внесення грошової застави та неналежне оформлення необхідних для реєстрації документів.
Теруков Андрій Вікторович, 1959 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, Інститут металофізики НАН України, молодший науковий співробітник, самовисування 29.07.2004 Відсутність документа про внесення грошової застави, фотографій розміром 15х20 см у кількості двох штук та неналежне оформлення заяви про самовисунення кандидатом на пост Президента України, автобіографії кандидата на пост Президента України.
Саєнко Анатолій Володимирович, 1954 року народження, освіта вища, проживає в м. Кривий Ріг, БМУ "Криворіжгаз", газоелектрозварювальник 5-го розряду, самовисування 29.07.2004 Відсутність необхідного для реєстрації документа про внесення грошової застави та неналежне оформлення передвиборної програми.
Оноприюк Тетяна Григорівна, 1956 року народження, освіта середня спеціальна, приватне підприємство "Віола Лікування Тіла Душі", президент 13.07.2004 Порушено встановлений Законом порядок самовисунення кандидата на пост Президента України (постійно проживає в Україні з березня 1995 року, тобто менше десяти років).
Петренко Галина Григорівна, 1962 року народження, освіта повна загальна середня, тимчасово не працює, самовисування 29.07.2004 Невнесення грошової застави у розмірі 500 тисяч гривень та неналежне оформлення окремих документів, необхїдних для реєстрації кандидатом на пост Президента України.
Рощин Володимир Іванович, 1955 року народження, освіта повна загальна середня, проживає в м. Харкові, Голова Харківського обласного товариства захисту прав інвалідів, самовисування 22.07.2004 Неналежне оформлення окремих документів (заява, автобіографія, анкета), відсутній документ про внесення грошової застави.
Фото
відсутнє
Субботін Анатолій Іванович, 1942 року народження, освіта вища, ОАО "Запорожстеклофлюс", слюсар по ремонту механічного обладнання, пенсіонер, самовисування 13.07.2004 Неналежним чином оформлено подані документи. Анкету кандидата на пост Президента України, документа про внесення грошової застави громадянин Субботін А.І. не подав.
Велідченко Віталій Ігорович, 1965 року народження, освіта вища, Науково-виробничий комплекс "Україна" Фонду милосердя і здоров’я України, директор , самовисування 22.07.2004 Неналежне оформлення декларації про майно та доходи, відсутність документа про грошову заставу.
Фото
відсутнє
Гордєєв Іван Матвійович, 1938 року народження, проживає в м. Біляївка Одеської обл., водна станція "Днестр", пенсіонер, самовисування 02.08.2004 Передвиборну програму неналежно оформлено; анкета, автобіографія , документ про внесення грошової застави, декларація про майно та доходи та фотографії відсутні.
Неїлик Галина Михайлівна, 1960 року народження, освіта вища, проживає в м. Львові, тимчасово не працює, самовисування 05.08.2004 Відсутність необхідних для реєстрації документа про внесення грошової застави та передвиборної програми, неналежне оформлення декларації про майно та доходи кандидата на пост Президента України та членів його сім’ї.
Панфіленко Володимир Наумович, 1937 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, приватний адвокат, самовисування 02.08.2004 Відсутність документа про внесення грошової застави, неналежне оформлення автобіографії та передвиборної програми.
Терехова Євгенія Олександрівна, 1948 року народження, освіта вища, проживає в м. Донецьку, пенсіонерка 02.08.2004 Відсутність документа про внесення грошової застави у визначеному розмірі та неналежно засвідчена заява про самовисування кандидатом на пост Президента України.
Висторобський Володимир Парфирійович, 1954 року народження, освіта вища, тимчасово не працює, самовисування 15.07.2004 Відсутність необхідного для реєстрації документа про внесення грошової застави та неналежне оформлення окремих поданих документів.
Гордієнко Василь Петрович, 1945 року народження, освіта вища, тимчасово не працює, самовисування 29.07.2004 Відсутність необхідного для реєстрації кандидата документа про внесення грошової застави, ненадання та неналежне оформлення окремих документів.
Фото
відсутнє
Крисін Олег Федорович, 1952 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, директор Науково-дослідного інформаційно-видавничого інституту "Центр демократичного соціалізму", самовисування 29.07.2004 Відсутність необхідних для реєстрації документа про внесення грошової застави, фотографій кандидата за розмірами та у кількості, встановленими ЦВК, неналежне оформлення заяви особи про самовисунення кандидатом на пост Президента України.
Махлай Анатолій Федорович, 1954 року народження, освіта вища, проживає в м. Києві, президент благодійного фонду "Княжий двір", самовисування 26.07.2004 Відсутність необхідного для реєстрації документа про внесення грошової застави, неналежне оформлення декларації про майно та доходи.
Главацький Олександр Філімонович, 1968 року народження, освіта вища, проживає в м. Луцьку, президент ПТФ "Алекс", самовисування 29.07.2004 Відсутність документа про внесення грошової застави і неналежне оформлення автобіографії та декларації про майно та доходи кандидата на пост Президента України.
Єфімов Олексій Юхимович, 1926 року народження, освіта вища, проживає в м. Одесі, Президент Одеської асоціації юних екологів, самовисування 29.07.2004 Відсутність необхідного для реєстрації документа про внесення кандидатом грошової застави та неналежне оформлення його автобіографії, передвиборної програми, декларації про майно та доходи кандидата та членів його сім’ї.

 © WWW ІАС "Вибори Президента України"  Версія для друку