Керівний склад територіальних виборчих комісій
Вибори Президента України 31 жовтня 2004 року
За станом на : 31.10.2004

Сумська область


Кількість округів в регіоні 6

Прізвище, ім'я та по батькові Посада в комісії За поданням
Комісія територіального виборчого округу №160
40030, м.Суми, пл. Незалежності, 2, кв.10 тел. (0542) 62-08-29 факс. (0542)620345
Спудко Валентина Михайлівна Голова територіальної виборчої комісії Ржавський Олександр Миколайович
Вербицька Неля Степанівна Заступник голови територіальної виборчої комісії Чорновіл Андрій В'ячеславович
Янчук Іван Петрович Секретар територіальної виборчої комісії Яковенко Олександр Миколайович
Комісія територіального виборчого округу №161
41800, Сумська обл., м.Білопілля, вул.К.Лібкнехта, 35 тел. (05443) 9-15-49 факс. (243) 9-27-21
Сидоренко Раїса Кирилівна Голова територіальної виборчої комісії Базилюк Олександр Філімонович
Щербак Ольга Іванівна Заступник голови територіальної виборчої комісії Збітнєв Юрій Іванович
Іванченко Володимир Антонович Секретар територіальної виборчої комісії Вітренко Наталія Михайлівна
Комісія територіального виборчого округу №162
41400, Сумська обл., м.Глухів, вул.Києво-Московська, 51 тел. (0544) 2-24-55, 3-26-28, 3-28-64 факс. (0544) 2-23-98
Ляшко Катерина Семенівна Голова територіальної виборчої комісії Симоненко Петро Миколайович
Малихіна Ніна Григорівна Заступник голови територіальної виборчої комісії Вітренко Наталія Михайлівна
Каштальян Ніна Миколаївна Секретар територіальної виборчої комісії Яковенко Олександр Миколайович
Комісія територіального виборчого округу №163
41600, Сумська обл., м.Конотоп, пр. Миру. 8 тел. (05447) 4-19-56, 7-54-11, 7-54-12, 7-80-55
Доля Анатолій Володимирович Голова територіальної виборчої комісії Козак Роман Миколайович
Лавріненко Алла Адольфівна Заступник голови територіальної виборчої комісії Грабар Микола Федорович
Удод Віктор Миколайович Секретар територіальної виборчої комісії Кривобоков Владислав Анатолійович
Комісія територіального виборчого округу №164
42000, Сумська обл., м.Ромни, вул.Шевченка, 14 тел. (05448) 2-41-51, 2-41-98, 5-32-99 факс. (05448) 5-32-99
Ільченко Ніна Павлівна Голова територіальної виборчої комісії Бродський Михайло Юрійович
Охріменко Наталія Панієвна Заступник голови територіальної виборчої комісії Черновецький Леонід Михайлович
Козаченко Наталія Павлівна Секретар територіальної виборчої комісії Бойко Богдан Федорович
Комісія територіального виборчого округу №165
42700, Сумська обл., м.Охтирка, вул.Жовтнева, 11 тел. (05446) 4-15-13, 4-15-04 факс. 4-15-13
Дрозд Леонід Михайлович Голова територіальної виборчої комісії Бойко Богдан Федорович
Внезько Аліна Степанівна Заступник голови територіальної виборчої комісії Грабар Микола Федорович
Мариненко Ірина Борисівна Секретар територіальної виборчої комісії Кривобоков Владислав Анатолійович

 © WWW ІАС "Вибори Президента України"  Версія для друку