Працівники ЗМІ, що акредитовані на виборах

Всього акредитовано: 380

№ посв. та дата акредитації Прізвище, ім'я та по батькові Посада Назва ЗМІ

28.10.1999
Вахниченко Олеся координатор EBU НТКУ

28.10.1999
Павлик Ірина координатор EBU НТКУ

28.10.1999
Нора Володимир координатор EBU НТКУ

28.10.1999
Ласло Віда журналіст HVG

28.10.1999
Лукеренко Кирил кореспондент Агентство "DPA"

28.10.1999
Штефан Фосс кореспондент Агентство "DPA"

27.05.1999
Юцевич Віра кореспондент Агентство новин "Інтелньюз"

12.11.1999
Стадниченко Ігор головний редактор Агентство "Україна Онлайн"

28.10.1999
Погодичева Катерина журналіст Агентство "Франс-Прес"

08.07.1999
Цуканова Анна кореспондент Агентство "Франс-Прес"

30.10.1999
Колесникова Інна журналіст Агентство "Центр журналістських досліджень"

26.10.1999
Непосєдов Андрій оператор Агенція новин "Ассошіейтед Пресс" (США)

26.10.1999
Самарцева Галина кореспондент Агенція новин "Ассошіейтед Пресс" (США)

16.08.1999
Лукацький Єфрем фотокореспондент Агенція новин "Ассошіейтед Пресс" (США)

05.10.1999
Козлова Олеся журналіст Агенція новин "Ассошіейтед Пресс" (США)

26.10.1999
Павліва Галина кореспондент Агенція новин "Блумберг"

26.10.1999
Урбан Роб директор Агенція новин "Блумберг"

05.03.1999
Шишов Олександр Олександрович головний редактор Агенція новин "Укрпартінформ"

12.11.1999
Свинцицький Андрій кореспондент Білоруська газета "Знамя юности"

19.10.1999
Уоррен Маркус кореспондент Британська газета "Дейлі Телеграф"

28.10.1999
Цюпин Богдан кореспондент Британська мовна корпорація "ВВС"

27.05.1999
Бурда Ольга Тимофіївна кореспондент Британська мовна корпорація "ВВС"

28.10.1999
Пітер Морган кореспондент Британська мовна корпорація "ВВС"

28.10.1999
Бхаз Соланкі оператор Британська мовна корпорація "ВВС"

27.05.1999
Бедзик Олексій Юрійович кореспондент Британська мовна корпорація "ВВС"

28.10.1999
Фоменко Кіра кореспондент Британська мовна корпорація "ВВС"

27.05.1999
Дорош Світлана Григорівна оглядач Британська мовна корпорація "ВВС"

28.10.1999
Борсук Олег кореспондент Брідж Ньюз в Україні

28.10.1999
Марунич Дмитро кореспондент Бюлетень "Тижневий інформаційно-аналітичний огляд"

25.10.1999
Пржльомєч Марія кореспондент Всесвітня служба "Бі-Бі-Сі"

30.10.1999
Коляндр Олександр кореспондент Всесвітня служба "Бі-Бі-Сі"

08.07.1999
Катращук Людмила Петрівна політичний оглядач Всесвітня служба "Радіо України"

08.07.1999
Герасименко Михайло Васильович коментатор Всесвітня служба "Радіо України"

26.10.1999
Прокопенко Олександр фотокореспондент Газета "Вечерние вести"

26.10.1999
Фіщук Ольга кореспондент Газета "Вечерние вести"

27.05.1999
Цвид Віталій Федорович оглядач Газета "Вечерние вести"

08.07.1999
Ткаченко Людмила Володимирівна кореспондент Газета "Прес-біржа"

08.07.1999
Горчинська Катерина Георгіївна кореспондент Газета "Kyiv Post"

12.11.1999
Явуркова Барбара журналіст Газета "SME"

07.06.1999
Толокін Віктор Михайлович кореспондент Газета "Аргументи и факты. Украина"

07.06.1999
Юрченко Ігор Леонідович головний редактор Газета "Аргументи и факты. Украина"

29.10.1999
Капустович Володимир оглядач Газета "Аргументи и факты. Украина"

08.07.1999
Відінськи Венцеслав власний кореспондент Газета "Болгарська корона"

16.08.1999
Холява Олександр Михайлович завідуючий відділом Газета "Вартові неба"

27.05.1999
Петренко Олег Анатолійович кореспондент Газета "Вечірній Київ"

27.05.1999
Щегельський Антон Григорович редактор відділу Газета "Говорить і показує Україна"

05.03.1999
Карась Анатолій Андрійович оглядач Газета "Голос України"

05.03.1999
Клименко Олександр Петрович фотокореспондент Газета "Голос України"

05.03.1999
Шевчук Юліана Валеріївна оглядач Газета "Голос України"

05.03.1999
Писаренко Світлана Вікторівна завідуюча-оглядач відділу Газета "Голос України"

27.05.1999
Гутієв Сергій Амерович фотокореспондент Газета "Демократична Україна"

27.05.1999
Галата Ярослав Олександрович завідуючий відділом Газета "Демократична Україна"

05.10.1999
Гудзенко Андрій фотокореспондент Газета "День"

27.05.1999
Раснер Володимир фотокореспондент Газета "День"

27.05.1999
Панченко Оксана кореспондент Газета "День"

27.05.1999
Негребецький Владислав Сигизмундович фотокореспондент Газета "Закон і бізнес"

27.05.1999
Харахандюк Галина Акимівна завідуюча відділом Газета "Закон і бізнес"

27.05.1999
П’ятериков Сергій Володимирович фотокореспондент Газета "Зеркало недели"

27.05.1999
Рахманін Сергій Іванович оглядач Газета "Зеркало недели"

26.10.1999
Соколовська Яніна кореспондент Газета "Известия"

29.10.1999
Кондратенко Денис кореспондент Газета "Киевские ведомости"

16.08.1999
Олійник Мар’яна спеціальний кореспондент Газета "Киевские ведомости"

27.05.1999
Непомняща Юлія Євгенівна завідуюча відділом Газета "Київська правда"

27.05.1999
Бондаренко Ольга Юріївна кореспондент Газета "Київський вісник"

27.05.1999
Лепетуха Олександр Миколайович фотокореспондент Газета "Молодь України"

27.05.1999
Брязгунов Юрій Андрійович заступник головного редактора Газета "Молодь України"

27.05.1999
Андрєєва Вікторія Меркуріївна політичний оглядач Газета "Независимость"

27.05.1999
Парахоня Олександра Віталіївна заступник головного редактора Газета "Независимость"

27.05.1999
Маркевич Олег Миколайович фотокореспондент Газета "Независимость"

12.11.1999
Міхайловічова Барбара кореспондент Газета "Новий час"

30.10.1999
Стефанович Віктор журналіст Газета "Панорама Латвії"

10.11.1999
Ленський Олексій кореспондент Газета "Політика"

10.11.1999
Ляшко Олег головний редактор Газета "Політика"

29.10.1999
Марек Лаане кореспондент Газета "Постімеес" (Естонія)

07.06.1999
Сокол Олександр Олексійович парламентський оглядач Газета "Правда Украины"

12.11.1999
Фолріхова Марія журналіст Газета "Праця"

27.05.1999
Магда Євген Валерійович кореспондент Газета "Робітнича газета"

27.05.1999
Михайленко-Гуцул Оксана Анатоліївна завідуюча відділом Газета "Робітнича газета"

29.10.1999
Таран Олеся кореспондент Газета "Самостійна Україна"

16.08.1999
Негрійчук Євгенія Іванівна кореспондент Газета "Самостійна Україна"

29.10.1999
Хом'як Ростислав кореспондент Газета "Свобода"

05.03.1999
Степаненко Світлана Миколаївна редактор відділу “Політика” Газета "Сегодня"

05.03.1999
Шлінчак Віктор Петрович кореспондент Газета "Сегодня"

08.07.1999
Цюпа Ніна Петрівна редактор відділу Газета "Сільські вісті"

16.08.1999
Гасимов Абульфаз Генджимали -огли власний кореспондент Газета "Сон Соз" (Азербайджан)

07.06.1999
Федонюк Олег Ігорович фотокореспондент Газета "Столиця"

07.06.1999
Берец Іван Іванович завідуючий відділом Газета "Столиця"

16.08.1999
Кацман Володимир Наумович головний редактор Газета "Столичые новости"

16.08.1999
Савілов Євген Віталійович редактор відділу Газета "Столичые новости"

08.07.1999
Стрельніков Андрій Володимирович оглядач Газета "Товариш "

05.03.1999
Черненко Олександр Миколайович кореспондент Газета "Точка зору"

27.05.1999
Косарчук Віктор Петрович головний редактор Газета "Україна Аграрна"

27.05.1999
Барсук Віктор Миколайович фотокореспондент Газета "Україна Аграрна"

08.07.1999
Шконда Ірина Ігорівна кореспондент Газета "Україна і світ сьогодні"

07.06.1999
Сек Андрій Борисович кореспондент Газета "Україна молода"

07.06.1999
Закалюжний Микола спеціальний кореспондент Газета "Українське слово"

27.05.1999
Олійник Олег Миколайович завідуючий відділом Газета "Урядовий кур'єр"

27.05.1999
Біттнер Олександр Миколайович оглядач Газета "Урядовий кур'єр"

27.05.1999
Коцина Ірина Іванівна кореспондент Газета "Факты"

27.05.1999
Галух Олександр Михайлович кореспондент Газета "Факты"

27.05.1999
Даценко Сергій Леонідович фотокореспондент Газета "Факты"

27.05.1999
Гедеон Оксана Михайлівна редактор відділу Газета "Хрещатик"

27.05.1999
Масальський Андрій Володимирович кореспондент Газета "Хрещатик"

30.10.1999
Паньків Ольга кореспондент "Гаряча лінія "Вибори-99"

28.10.1999
Шульга Андрій кореспондент Державне інформаційне агентство України "ДІНАУ"

27.05.1999
Литвинов Олександр Олександрович кореспондент Державне інформаційне агентство України "ДІНАУ"

05.03.1999
Козик Лариса Миколаївна оглядач Державне інформаційне агентство України "ДІНАУ"

05.03.1999
Весна Тетяна Леонідівна оглядач Державне інформаційне агентство України "ДІНАУ"

27.05.1999
Харченко Віталій Станіславович кореспондент Державне інформаційне агентство України "ДІНАУ"

08.07.1999
Супінський Сергій фотокореспондент Європейське прес-фотоагентство

16.08.1999
Фіцич Наталія Сергіївна кореспондент Загальнонаціональний телевізійний канал "Інтер"

27.05.1999
Ар’єв Володимир Ігорович спеціальний кореспондент Загальнонаціональний телевізійний канал "Інтер"

27.05.1999
Кучеренко Вячеслав Анатолійович оператор Загальнонаціональний телевізійний канал "Інтер"

27.05.1999
Сорока Марина Валентинівна кореспондент Загальнонаціональний телевізійний канал "Інтер"

27.05.1999
Якименко Володимир Степанович оператор Загальнонаціональний телевізійний канал "Інтер"

27.05.1999
Геращенко Ірина Володимирівна кореспондент Загальнонаціональний телевізійний канал "Інтер"

25.10.1999
Кошинський Сергій оператор Західнонімецьке телебачення ВДР

25.10.1999
Недорєзов Ігор продюсер Західнонімецьке телебачення ВДР

25.10.1999
Брьокер Аня кореспондент Західнонімецьке телебачення ВДР

16.08.1999
Щеглова Катерина Вікторівна кореспондент "Інвестиційна газета"

12.11.1999
Тода Мірослав кореспондент "Інтернет ньюз"

05.03.1999
Русін Дмитро Юрійович кореспондент Інформаційна агенція "Республіка"

19.10.1999
Енеруд Пер кореспондент Інформаційна програма ТБ Швеції в Москві

19.10.1999
Жданенко Василь оператор Інформаційна програма ТБ Швеції в Москві

16.08.1999
Бандера Степан кореспондент Інформаційне агентство "Romyl&Associates" (Канада)

19.10.1999
Притула Олена кореспондент Інформаційне агентство "Інтерфакс–Україна"

05.03.1999
Юричко Василь Васильович кореспондент Інформаційне агентство "Інтерфакс–Україна"

05.03.1999
Безгінська Людмила Миколаївна кореспондент Інформаційне агентство "Інтерфакс–Україна"

28.10.1999
Ливень Оксана кореспондент Інформаційне агентство "Інфобанк"

19.10.1999
Вежбовська Ліліана кореспондент Інформаційне агентство "РУХ-ПРЕС"

19.10.1999
Шамайда Тарас керівник інформаційного агентства Інформаційне агентство "РУХ-ПРЕС"

25.10.1999
Кучко Володимир головний редактор Інформаційне телеграфне агентство Росії ІТАР-ТАРС

25.10.1999
Мельник Михайло завідуючий відділенням Інформаційне телеграфне агентство Росії ІТАР-ТАРС

19.10.1999
Артюшенко Василь фотокореспондент Інформаційний прес-центр IREX ПроМедіа

10.11.1999
Дієго Меррі дель Валь кореспондент Іспанська газета "А-Бе-Це"

25.10.1999
Фуентес Хуліо журналіст Іспанська газета "Ель Мундо"

25.10.1999
Кононова Олена перекладач Іспанська газета "Ель Паіс"

19.10.1999
Лопес Луіс кореспондент Іспанська газета "Ель Пайс" у Москві

12.11.1999
Маркос Мархінедас Іскіердо кореспондент Іспанська газета "Ла Вос де Астуріас"

25.10.1999
Гарсія Прієто Моніка журналіст Іспанське радіо "Онда серо"

19.10.1999
Ігерас Хеорхіна кореспондент Іспанське радіо "СЭР" у Москві

27.05.1999
Южда Григорій Григорович заступник генерального директора Київська державна регіональна телерадіокомпанія

10.11.1999
Айгарс Ковалевскіс оператор Латвійське національне телебачення

10.11.1999
Одіта Кренберг журналіст Латвійське національне телебачення

28.10.1999
Шолох Сергій директор "Медіа-центр"

28.10.1999
Гонгадзе Георгій журналіст "Медіа-центр"

28.10.1999
Лаппо Ольга журналіст "Медіа-центр"

25.10.1999
Каразій Сергій оператор Міжнародна інформаційна агенція "Рейтер"

10.11.1999
Мелікян Каріна продюсер Міжнародна інформаційна агенція "Рейтер"

25.10.1999
Процюк Тарас оператор Міжнародна інформаційна агенція "Рейтер"

25.10.1999
Петенгіл Натан продюсер Міжнародна інформаційна агенція "Рейтер"

25.10.1999
Чернічкін Михайло фотокореспондент Міжнародна інформаційна агенція "Рейтер"

05.10.1999
Гараніч Гліб фотокореспондент Міжнародна інформаційна агенція "Рейтер"

05.10.1999
Політюк Павло кореспондент Міжнародна інформаційна агенція "Рейтер"

05.10.1999
Куліков Юрій кореспондент Міжнародна інформаційна агенція "Рейтер"

25.10.1999
Руденко Григорій кореспондент Московська газета "Коммерсантъ"

26.10.1999
Іванов Ігор оператор Московська корпорація "ТВ-6"

26.10.1999
Вдовин Юрій кореспондент Московська корпорація "ТВ-6"

25.10.1999
Овсянников Гліб кореспондент Московська телекомпанія "ТВ Центр"

25.10.1999
Жуков Микола оператор Московська телекомпанія "ТВ Центр"

19.10.1999
Колін Мак Махон кореспондент Московське бюро американської газети "Чикаго Трибюн"

25.10.1999
Монтгомері Девід шеф Московське бюро газети "Філадельфія Інкуаерер"

19.10.1999
Колдан Йон кореспондент Московське бюро Датського Радіо

19.10.1999
Флеммінг Росе кореспондент Московське бюро датської газети "Юлландс-Постен"

25.10.1999
Ларіонов Олексій кореспондент Московське бюро "Ла Республіка"

25.10.1999
Альберто Стабіле кореспондент Московське бюро "Ла Республіка"

19.10.1999
Докс Георг кореспондент Московське бюро ОРФ (Австрійське радіо і телебачення)

19.10.1999
Юлдашев Володимир оператор Московське бюро ОРФ (Австрійське радіо і телебачення)

19.10.1999
Щербакова Марія перекладач Московське бюро ОРФ (Австрійське радіо і телебачення)

25.10.1999
Йєнтофт Мортен кореспондент Московське бюро Радіо і ТБ Норвегії

25.10.1999
Купріянов Андрій оператор Московське бюро Радіо і ТБ Норвегії

25.10.1999
Коваленко Леонід звукооператор Московське бюро Радіо і ТБ Норвегії

25.10.1999
Лехтікеварі Харрі оператор Московське бюро Радіо і ТБ Фінляндії "Юлейсрадіо"

25.10.1999
Льоннквіст Марко кореспондент Московське бюро Радіо і ТБ Фінляндії "Юлейсрадіо"

19.10.1999
Савіч Владіслав кореспондент Московське бюро Шведського Радіо

10.11.1999
Хіроюкі Танак кореспондент Московське бюро японської газети "Майніті"

19.10.1999
Бандура Дмитро перекладач Московське бюро японської газети "Ніхон Нейдзай"

19.10.1999
Сакаї Ко кореспондент Московське бюро японської газети "Ніхон Нейдзай"

25.10.1999
Такао Дзюн кореспондент Московське бюро японської телекомпанії NHK

25.10.1999
Виборнов Олександр оператор Московське бюро японської телекомпанії NHK

25.10.1999
Джалаірова Караіна перекладач Московське бюро японської телекомпанії NHK

25.10.1999
Косенчук Володимир оператор Московське бюро японської телекомпанії "ТБ Асахі"

25.10.1999
Рогова Олена перекладач Московське бюро японської телекомпанії "ТБ Асахі"

25.10.1999
Ямасіта Хироси кореспондент Московське бюро японської телекомпанії "ТБ Асахі"

19.10.1999
Канда Кадзунорі шеф-кореспондент Московське бюро японської телекомпанії "Ті-Бі-еС"

19.10.1999
Фесюн Андрій перекладач-координатор Московське бюро японської телекомпанії "Ті-Бі-еС"

19.10.1999
Колетвинов Михайло оператор Московське бюро японської телекомпанії "Ті-Бі-еС"

05.03.1999
Голощапов Володимир Васильович кореспондент Народне телебачення України

10.11.1999
Глушенок Світлана редактор Народне телебачення України

29.10.1999
Новоселецька Тетяна співробітник Народне телебачення України

10.11.1999
Лисенко Наталія журналіст Народне телебачення України

10.11.1999
Мурин Сергій оператор Народне телебачення України

05.03.1999
Позняк Наталія Вікторівна оглядач Народне телебачення України

10.11.1999
Кобітович Степан оператор Народне телебачення України

05.10.1999
Левицька Катерина кореспондент Народний часопис "За вільну Україну"

27.05.1999
Березенко Олексій Андрійович спеціальний кореспондент Національна радіокомпанія України

27.05.1999
Ващенко Оксана Миколаївна редактор Національна радіокомпанія України

27.05.1999
Макляк Тетяна Іванівна коментатор Національна радіокомпанія України

25.10.1999
Гришанков Євген кореспондент Національна радіокомпанія України

27.05.1999
Кузнецова Інна Станіславівна спеціальний кореспондент Національна радіокомпанія України

12.11.1999
Біла Олена кореспондент Національна радіокомпанія України

28.10.1999
Лістов Ігор начальник ТЦТВ Національна телекомпанія України

28.10.1999
Іноземцев Володимир начальник цеху Національна телекомпанія України

28.10.1999
Пієвський Леонід начальник дільниці транспунктів Національна телекомпанія України

28.10.1999
Монахов Сергій заступник директора ДІТО Національна телекомпанія України

28.10.1999
Федоров Сергій директор ДІТО Національна телекомпанія України

28.10.1999
Верба Вадим оператор Національна телекомпанія України

28.10.1999
Ярмоленко Олександр оператор Національна телекомпанія України

28.10.1999
Степаненко Андрій оператор Національна телекомпанія України

28.10.1999
Герасько Ігор старший режисер Національна телекомпанія України

28.10.1999
Захарченко Юрій віце-президент Національна телекомпанія України

28.10.1999
Долганов Вадим президент Національна телекомпанія України

28.10.1999
Сивак Людмила спецкореспондент Національна телекомпанія України

28.10.1999
Томанек Людмила спецкореспондент Національна телекомпанія України

28.10.1999
Баринова Наталія оглядач Національна телекомпанія України

28.10.1999
Дупак Костянтин заступник директора Національна телекомпанія України

16.08.1999
Михайлов Віктор Володимирович завідуючий редакцією Національна телекомпанія України

16.08.1999
Зорка Олександр Григорович директор об’єднання Національна телекомпанія України

16.08.1999
Черешинський Володимир Валентинович заступник директора Національна телекомпанія України

05.03.1999
Андрезен Євгенія Володимирівна спеціальний кореспондент Національна телекомпанія України

05.03.1999
Серга Любов Семенівна спеціальний кореспондент Національна телекомпанія України

05.03.1999
Хмара Вілен Федорович спеціальний кореспондент Національна телекомпанія України

05.03.1999
Бутко Олександр Васильович директор ТВО “УТН” Національна телекомпанія України

28.10.1999
Пісня Наталія кореспондент "Наше радіо"

25.10.1999
Вієрд Дук журналіст Нідерландський журнал "Елсевієр"

25.10.1999
Гергард Гнаук кореспондент Німецька газета "Вельт"

25.10.1999
Ян Паллокат кореспондент Німецька газета "Тагесшпігель"

25.10.1999
Йоахім Вайдеман кореспондент Німецька газета "Хандельсблат"

26.10.1999
Романов Роман оператор Німецька телекомпанія ЦДФ

26.10.1999
Айгендорф Катрін кореспондент Німецька телекомпанія ЦДФ

25.10.1999
Степура Олексій продюсер Німецька телерадіокорпорація АРД

25.10.1999
Грецький Михайло перекладач Німецька телерадіокорпорація АРД

25.10.1999
Лаутербах Райнхард кореспондент Німецька телерадіокорпорація АРД

10.11.1999
Крістіан Тріппе кореспондент Німецькі телекомпанії РТЛ та Дойче Велле

26.10.1999
Іванов Валерій оператор Німецькі телекомпанії РТЛ та Дойче Велле

26.10.1999
Ігнац Лозо кореспондент Німецькі телекомпанії РТЛ та Дойче Велле

26.10.1999
Леонтьєв Петро продюсер Німецькі телекомпанії РТЛ та Дойче Велле

19.10.1999
Соловйова Тетяна секретар Норвезька газета "Афтенпостен"

19.10.1999
Тьєнн Халвор кореспондент Норвезька газета "Афтенпостен"

30.10.1999
Павличук Галина звукорежисер НТКУ

30.10.1999
Тумілович Олексій оператор НТКУ

27.05.1999
Сизонтов Віктор Матвійович заступник Об'єднаний прес-центр "Вибори-99"

27.05.1999
Івасівка-Навроцький Олександр Степанович журналіст Об'єднаний прес-центр "Вибори-99"

27.05.1999
Мельничук Юрій Петрович керівник групи Об'єднаний прес-центр "Вибори-99"

27.05.1999
Львова Ірина Олександрівна режисер Об'єднаний прес-центр "Вибори-99"

27.05.1999
Калінічева Катерина Михайлівна керівник проекту Об'єднаний прес-центр "Вибори-99"

25.10.1999
Войцеховський Марцін журналіст Польська газета "Газета Виборча"

25.10.1999
Косьцінський Пьотр кореспондент Польська газета "Жечпосполіта"

10.11.1999
Іваняк Ольга кореспондент Польська газета "Жечпосполіта"

25.10.1999
Крик Роман кореспондент Польська Пресова Агенція

25.10.1999
Прусіновський Аркадіуш кореспондент Польська Пресова Агенція

25.10.1999
Кузьма Анна кореспондент Польське Радіо

12.11.1999
Тжчінські Лешек оператор Польське телебачення

26.10.1999
Романовскі Веслав журналіст Польське телебачення

26.10.1999
Сінкевич Віктор оператор Польське телебачення

12.11.1999
Вашкевич Анна журналіст Польське телебачення

25.10.1999
Лесків Галина журналіст Польський журнал "Ньюслеттер"

30.10.1999
Копчак Богдан кореспондент Пресове агентство Словацької республіки

28.10.1999
Архипов Юрій коментатор "Радио России"

19.10.1999
Жего Матьє Жорж кореспондент Радіо RTL (Франція)

12.11.1999
Порубанова Єва кореспондент Радіо "Twist"

25.10.1999
Гайд Лілі кореспондент Радіо "Вільна Європа"

26.10.1999
Степан Марія журналіст "Радіо Зет" (Польща)

25.10.1999
Гаврилова Ліна кореспондент Радіо Канада RCI

16.08.1999
Остапенко Наталія кореспондент Радіо "Лідер"

16.08.1999
Полянська Юлія кореспондент Радіо "Лідер"

16.08.1999
Савицький Олександр власний кореспондент Радіо "Німецька хвиля" (Німеччина)

26.10.1999
Бердиховська Богуміла журналіст "Радіо Полонія"

25.10.1999
Зауха Анджей кореспондент Радіо "РМФ ФМ" (Польща)

27.05.1999
Сюмар Вікторія Петрівна кореспондент Радіокомпанія "Континент"

27.05.1999
Помазан Андрій Вікторович кореспондент Радіокомпанія "Континент"

08.07.1999
Шуст Ірина кореспондент Радіокомпанія "Люкс"

27.05.1999
Гальченко Оксана Геннадіївна кореспондент Радіокомпанія "Люкс"

08.07.1999
Іванеско Денис Сергійович кореспондент Радіокомпанія "Столиця"

08.07.1999
Гулявий Ігор кореспондент в Україні Радіостанція "Голос Америки"

26.10.1999
Копиленко Марія кореспондент Радіостанція "Німецька хвиля"

19.10.1999
Онужик Ніколай спеціальний кореспондент Радіостанція "Радіо Румунія"

29.10.1999
Горовий Юрій журналіст Радіостанція "Радіо-Рокс-Україна"

29.10.1999
Бережна Наталія журналіст Радіостанція "Радіо-Рокс-Україна"

29.10.1999
Шевченко Віталій журналіст Радіостанція "Радіо-Рокс-Україна"

25.10.1999
Мілянчіков Сергій кореспондент Російська державна телекомпанія "Вести"

10.11.1999
Єдунов Ігор інженер Російська державна телекомпанія "Вести"

10.11.1999
Сисоєв Вячеслав оператор Російська державна телекомпанія "Вести"

25.10.1999
Акінфєєв Дмитро оператор Російська державна телекомпанія "Вести"

25.10.1999
Блошкін Дмитро інженер Російська державна телекомпанія "Вести"

10.11.1999
Погорєлова Олена коментатор Російська державна телекомпанія "Вести"

19.10.1999
Бенко Мартін кореспондент Словацька газета "Правда"

26.10.1999
Латт Борис журналіст Словацька газета "Правда"

12.11.1999
Бачишин Володимир журналіст Словацька "Економічна газета"

12.11.1999
Новотни Яромір журналіст Словацька "Економічна газета"

12.11.1999
Рибанськи Міхал кореспондент Словацьке радіо

25.10.1999
Лубченко Ігор голова спілки Спілка журналістів України

25.10.1999
Михайліченко Юрій помічник голови Спілка журналістів України

05.10.1999
Нагорний Дмитро кореспондент "Спортивна газета"

30.10.1999
Кобернік Іванна журналіст Студія "1+1"

05.03.1999
Тримбач Андрій Сергійович оператор Телевізійна служба новин

05.03.1999
Мага Дмитро Костянтинович оператор Телевізійна служба новин

05.03.1999
Задорожний Вадим Іванович кореспондент Телевізійна служба новин

05.03.1999
Горбань Юрій Олександрович кореспондент Телевізійна служба новин

25.10.1999
Мартиненко Анатолій оператор Телеканал СТБ

05.03.1999
Тичина Андрій Геннадійович кореспондент Телеканал СТБ

25.10.1999
Звєрєв Володимир технічний директор Телеканал СТБ

25.10.1999
Красічков Андрій звукорежисер Телеканал СТБ

25.10.1999
Нікітенко Максим звукорежисер Телеканал СТБ

25.10.1999
Шилко Валентин оператор Телеканал СТБ

05.03.1999
Коберник Іванна Якимівна кореспондент Телеканал СТБ

25.10.1999
Головін Євген оператор Телеканал СТБ

25.10.1999
Кислий Олексій відеоінженер Телеканал СТБ

25.10.1999
Куценко Олександр відеоінженер Телеканал СТБ

25.10.1999
Полюга Оксана журналіст Телеканал СТБ

25.10.1999
Хазан Любов журналіст Телеканал СТБ

25.10.1999
Федченко Євген журналіст Телеканал СТБ

25.10.1999
Омельченко Андрій журналіст Телеканал СТБ

25.10.1999
Фроляк Олена журналіст Телеканал СТБ

16.08.1999
Дощатов Юрій Юрійович кореспондент Телекомпанія "Арт"

08.07.1999
Фролов Костянтин Григорович оператор Телекомпанія "Вуличне телебачення"

08.07.1999
Косарєв Сергій Петрович оператор Телекомпанія "Вуличне телебачення"

08.07.1999
Маслаченко Олена Євгенівна журналіст Телекомпанія "Вуличне телебачення"

08.07.1999
Задирака Володимир Сергійович журналіст Телекомпанія "Вуличне телебачення"

28.10.1999
Шатохін Олексій оператор Телекомпанія "Вуличне телебачення"

08.07.1999
Трохимчук Валентин журналіст Телекомпанія "Гравіс"

27.05.1999
Пономарьов Олександр оператор Телекомпанія "Гравіс"

28.10.1999
Твердовська Ірина журналіст Телекомпанія "Гравіс"

28.10.1999
Приходько Костянтин оператор Телекомпанія "Гравіс"

27.05.1999
Порошан Олена оператор Телекомпанія "Гравіс"

08.07.1999
Сорока Віктор журналіст Телекомпанія "Гравіс"

27.05.1999
Омельчук Сергій Іванович оглядач Телекомпанія "ІСТV"

27.05.1999
Ліпницький Вячеслав Олександрович оператор Телекомпанія "ІСТV"

27.05.1999
Плаксюк Юрій Олександрович генеральний директор Телекомпанія "ІСТV"

08.07.1999
Кондратенко Олександр Михайлович продюсер Телекомпанія "Крила"

08.07.1999
Новицький Олексій Вікторович оператор Телекомпанія "Крила"

08.07.1999
Образцова Анастасія журналіст Телекомпанія "Новий канал"

05.10.1999
Мельниченко Валентин оператор Телекомпанія "Новий канал"

08.07.1999
Шевченко Андрій журналіст Телекомпанія "Новий канал"

05.10.1999
Муравйов Павло оператор Телекомпанія "Новий канал"

29.10.1999
Кривоносов Євген оператор Телекомпанія НТВ

29.10.1999
Шевченко Артем кореспондент Телекомпанія НТВ

30.10.1999
Ревенко Євген кореспондент Телекомпанія НТВ

30.10.1999
Канавін Ілько кореспондент Телекомпанія НТВ

29.10.1999
Гасско Ігор кореспондент Телекомпанія "ОРТ"

27.05.1999
Клюєва Ольга Миколаївна кореспондент Телекомпанія "ЮТАР"

27.05.1999
Кріпченко Віктор Іванович оператор Телекомпанія "ЮТАР"

27.05.1999
Коркодим Ігор Володимирович оператор Телекомпанія "ЮТАР"

27.05.1999
Чередниченко Олесь Дмитрович кореспондент Телекомпанія "ЮТАР"

27.05.1999
Мащенко Олег Іванович кореспондент Телепрограма "Вікна-Вісті"

27.05.1999
Симоніна Наталія Валеріївна кореспондент Телепрограма "Вікна-Вісті"

27.05.1999
Паутов Володимир Володимирович оператор Телепрограма "Вікна-Вісті"

27.05.1999
Топчій Олексій Олексійович оператор Телепрограма "Вікна-Вісті"

28.10.1999
Орловський Ігор редактор Телепрограма "7 днів"

16.08.1999
Ковальчук Олесь Іванович кореспондент Телепрограма "7 днів"

16.08.1999
Мельник Володимир Якович кореспондент Телепрограма "7 днів"

28.10.1999
Жижко Наталія кореспондент Телепрограма "7 днів"

28.10.1999
Набока Сергій кореспондент Телерадіокомпанія "Ера"

28.10.1999
Роміна Олена кореспондент Телерадіокомпанія "Ера"

28.10.1999
Милосердов Валерій фотокореспондент Телерадіокомпанія "ТПО "Телефабрика"

28.10.1999
Марущенко Віктор фотокореспондент Телерадіокомпанія "ТПО "Телефабрика"

30.10.1999
Мартинюк Ростислав журналіст Телестудія "Служба Інформації"

30.10.1999
Табачук Вадим продюсер Телестудія "Служба Інформації"

30.10.1999
Лишко Сергій оператор Телестудія "Служба Інформації"

27.05.1999
Воронович Роман кореспондент Тижневик "Тhе Ukrainian Weekly"

28.10.1999
Янош Молнар журналіст Угорське Радіо

19.10.1999
Каталін Озе Бенконе кореспондент Угорське Телеграфне Агентство

05.03.1999
Бальковський Павло Михайлович кореспондент Українська служба радіо "Свобода"

16.08.1999
Рибалко Іван кореспондент Українська служба радіо "Свобода"

05.03.1999
Міняйло Віктор Володимирович кореспондент Українська служба радіо "Свобода"

27.05.1999
Мартиненко Олена Миколаївна кореспондент Українське незалежне інформаційне агентство новин (УНІАН)

27.05.1999
Пасічник Вікторія Володимирівна кореспондент Українське незалежне інформаційне агентство новин (УНІАН)

27.05.1999
Савченко Олена Генріхівна кореспондент Українське незалежне інформаційне агентство новин (УНІАН)

07.06.1999
Муравйов Юрій Валерійович оператор Українське представництво Громадського Російського Телебачення

07.06.1999
Кондратюк Наталія Вячеславівна завідуюча представництвом Українське представництво Громадського Російського Телебачення

19.10.1999
Вінницька Анна журналіст Український тижневик у Польщі "Наше слово"

05.10.1999
Левицький Мирослав кореспондент Український тижневик у Польщі "Наше слово"

27.05.1999
Хопта Андрій Миколайович заступник керівника служби Український центр економічних і політичних досліджень

27.05.1999
Столярчук Дмитро Васильович журналіст Фундація захисту свободи слова та інформації

30.10.1999
Зайцев Андрій кореспондент Харківська телерадіокомпанія "Нота"

16.08.1999
Котельников Сергій Вікторович фотокореспондент Центр журналістських досліджень

29.10.1999
Завада Олег фотокореспондент Часопис "Український калейдоскоп"

25.10.1999
Олссон Ерік кореспондент Шведська газета "Дагенс Нюхетер"

28.10.1999
Астрид Коль кореспондент Швейцарська газета "Нойє Цюрхер Цайтунг"

25.10.1999
Аффентрангер Зіта журналіст Швейцарська газета "Тагес Анцайгер"