Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Представництво в ОВК. ПАРТІЯ РЕГІОНІВ, депутатська фракція якої зареєстрована в Апараті Верховної Ради України поточного скликання
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 08.10.2017 11:16:25
Загальна кількість членів ОВК від партії 210


ОВО
Прізвище, ім'я та по батькові Основні відомості
Вінницька область
11 Гулько Людмила Василівна 1976 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
12 Галінська Тетяна Павлівна Секретар комісії, 1957 р.н., освіта вища, пенсіонер
13 Юрчук Тетяна Володимирівна 1974 р.н., освіта вища, Калинівська ЗОШ № 2 - гімназія
14 Котлуш Людмила Василівна 1956 р.н., освіта вища, пенсіонер
15 Дончак Людмила Михайлівна 1975 р.н., освіта загальна середня, тимчасово не працює
16 Найко Галина Василівна 1955 р.н., освіта вища, пенсіонер
17 Дуровець Галина Андріївна 1962 р.н., освіта вища, пенсіонер
18 Дідюк Оксана Борисівна 1950 р.н., освіта вища, пенсіонер
Волинська область
19 Лах Валентина Степанівна 1956 р.н., освіта вища, пенсіонер
20 Швець Наталія Костянтинівна 1949 р.н., освіта вища, Горохівський центр поштового зв’язку №7 Волинська дирекція УДППЗ Укрпошта
21 Гаценко Євгенія Сергіївна Голова комісії, 1971 р.н., освіта вища, фізична особа – підприємець
22 Кучер Олег Флавіанович 1956 р.н., освіта вища, пенсіонер
23 Пальчук Федір Іванович 1960 р.н., освіта вища, Маневицька районна бібліотека
Дніпропетровська область
24 Антонюк Ірина Геннадіївна 1982 р.н., освіта вища, комунальне підприємство "Лабораторія якості життя" Дніпропетровської обласної ради
25 Картунова Наталія Анатоліївна 1972 р.н., освіта вища, Комунальний заклад освіти середня школа № 15
26 Черепанов Валерій Миколайович 1947 р.н., освіта вища, пенсіонер
27 Буртова Єлизавета Дмитрівна 1980 р.н., освіта вища, товариство з обмеженою відповідальністю "Правові традиції"
28 Кізенко Олена Миколаївна Голова комісії, 1970 р.н., освіта вища, ТОВ "Крайт"
29 Кальченко Любов Олександрівна Заступник голови комісії, 1967 р.н., освіта вища, фізична особа - підприємець
30 Данчук Людмила Володимирівна 1955 р.н., освіта вища, пенсіонер
31 Головко Тетяна Петрівна Заступник голови комісії, 1969 р.н., освіта вища, комунальний позашкільний заклад "Дитячо-юнацька спортивна школа № 7"
32 Орлова Ольга Ігорівна 1977 р.н., освіта вища, Державний вищий навчальний заклад "Криворізький національний університет"
33 Полякова Олена Миколаївна 1957 р.н., освіта вища, пенсіонер
34 Круть Ніна Федорівна 1955 р.н., освіта вища, пенсіонер
35 Шевченко Наталія Андріївна 1963 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
36 Ужва Валентина Василівна Голова комісії, 1965 р.н., освіта вища, комунальне підприємство "Павлоград житлосервіск
37 Палій Євгенія Анатоліївна Секретар комісії, 1973 р.н., освіта вища, ТОВ "Юридично-консалтінгова компанія "Апріорі"
38 Граненко Микола Юрійович 1986 р.н., освіта вища, ТОВ "Дніпромлин"
39 Попова Наталія Віталіївна 1958 р.н., освіта вища, Синельниківська типографія
40 Руденко Олена Олександрівна 1983 р.н., освіта вища, Дружбівська середня школа
Донецька область
41 Чернобай Андрій Сергійович 1987 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
42 Солониченко Альбина Євгеніївна 1955 р.н., освіта вища, пенсіонер
43 Бабенко Володимир Федорович 1958 р.н., освіта вища, КП "Шахтар"
44 Паянова Ліана Володимирівна 1989 р.н., освіта вища, КП "Міські комунальні ресурси"
45 Дуднік Станіслав Миколайович 1949 р.н., освіта вища, пенсіонер
46 Пруденко Любов Леонідівна Заступник голови комісії, 1954 р.н., освіта вища, дочірнє підприємство "Горизонт-інвест" НДУ "Нафтогазбурмаш"
47 Циганок Галина Анатоліївна Секретар комісії, 1958 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
48 Полупан Іван Іванович Голова комісії, 1981 р.н., освіта вища, Донбаська державна машинобудівна академія
49 Туаєва Олена Миколаївна 1955 р.н., освіта вища, Костянтинівська спеціалізована загальноосвітня школа I-Ш ступенів № 13
50 Гетьманська Вікторія Едуардівна 1965 р.н., освіта вища, фізична особа – підприємець
51 Бут Сергій Вікторович 1963 р.н., освіта вища, загальноосвітня школа I-III ступенів № 50
52 Юрова Наталія Вікторівна 1950 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
53 Прокопенко Ірина Аксентіївна 1959 р.н., освіта вища, пенсіонер
54 Візенков Дмитро Валерійович 1985 р.н., освіта вища, комунальний заклад Палац культури "Молодіж-ний"
55 Шпак Катерина Михайлівна 1989 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
56 Потоцька Юлія Ігорівна 1989 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
57 Кононенко Андрій Володимирович 1976 р.н., освіта вища, Публічне акціонерне товариство "Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча", цех ремонту металургійних печей
58 Веденєєва Наталя Сергіївна 1976 р.н., освіта вища, товариство з обмеженою відповідаль-ністю "Юридична компанія "Магістр"
59 Бормінцева Яна Олександрівна 1979 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
60 Вороновський Максим Олегович 1986 р.н., освіта вища, ТОВ "ФАЙНЕНШЕЛ ЛІГАЛ КОНСАЛТИНГ"
61 Балабанов Микола Дмитрович 1954 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
Житомирська область
62 Дурава Людмила Мечиславівна 1959 р.н., освіта вища, комунальний навчальний заклад "Житомирська спеціальна загально-освітня школа-інтернат"
63 Подгорчук Олександр Іванович 1974 р.н., освіта вища, дитячо - юнацька спортивна школа
64 Гурін Олег В’ячеславович Заступник голови комісії, 1970 р.н., освіта вища, пенсіонер
65 Акименкова Людмила Володимирівна 1967 р.н., освіта вища, товариство з обмеженою відповідальністю "Геозвягель+"
66 Недашківська Олена Олександрівна 1979 р.н., освіта вища, безробітна
67 Домашенко Катерина Дмитрівна 1964 р.н., освіта середня, Чуднівська центральна районна лікарня
Закарпатська область
68 Жураковський Віктор Миколайович 1947 р.н., освіта вища, пенсіонер
69 Носалюк Сергій Петрович 1971 р.н., освіта вища, приватне підприємство "Крок"
70 Островка Георгій Петрович 1943 р.н., освіта загальна середня, пенсіонер
71 Плиска Іван Дмитрович 1957 р.н., освіта вища, комунальне підприємство "Води Хустщини"
72 Деяк Іван Петрович Секретар комісії, 1956 р.н., освіта вища, Тячівське виробниче управління житлово-комунального господарства
73 Немира Людмила Петрівна 1951 р.н., освіта вища, амбулаторія загальної практики сімейної медицини села Підвиноградів
Запорізька область
74 Плецька Юлія Вікторівна 1981 р.н., освіта вища, фізична особа -підприємець
75 Ануфрієва Ірина Володимирівна 1962 р.н., освіта вища, ПАТ "Перетворювач"
76 Левченко Дар’я Іванівна 1984 р.н., освіта вища, Українське державне підприємство поштового зв’язку "Укрпошта"
77 Дмитренко Дмитро Вячеславович 1967 р.н., освіта вища, фізична особа – підприємець
78 Згурська Світлана Анатоліївна 1970 р.н., освіта вища, ТОВ " Манго-груп"
79 Лисак Ірина Миколаївна 1982 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
80 Колесник Дмитро Володимирович Голова комісії, 1975 р.н., освіта вища, товариство з обмеженою відповідальностью "Ремондіс-Мелітополь"
81 Гришаков Володимир Олександрович 1954 р.н., освіта вища, пенсіонер
82 Карлиханова Оксана Володимирівна Секретар комісії, 1976 р.н., освіта вища, Державний навчальний заклад "Пологівський професійний ліцей"
Івано-Франківська область
83 Іванов Євген Миколайович 1962 р.н., освіта вища, пенсіонер
84 Бубна Мар’яна Василівна 1958 р.н., освіта загальна середня, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу
85 Поприч Анжеліка Андріївна 1970 р.н., освіта загальна середня, приватне акціонерне товариство "Карпати-нафтохім"
86 Янківська Галина Іванівна 1990 р.н., освіта вища, товариства з обмеженою відповідальністю "Партнер клуб ОБС"
87 Полатайко Ігор Орестович 1961 р.н., освіта вища, Надвірнянська центральна районна лікарня
88 Стрижековська Ганна Федорівна Заступник голови комісії, 1954 р.н., освіта вища, пенсіонер
89 Ілюк Михайло Михайлович 1955 р.н., освіта вища, Стецівський навчально- виробничий комбінат
Київська область
90 Медончак Дарина Олексіївна 1990 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
91 Олексієнко Ольга Анатоліївна 1968 р.н., освіта вища, безробітна
92 Грачов Геннадій Анатолійович 1959 р.н., освіта вища, пенсіонер
93 Ткаченко Лариса Василівна 1980 р.н., освіта загальна середня, Державний вищий навчальний заклад "Переяслав Хмельницький державного педагогічного університету ім. Сковороди
94 Фетисенко Оксана Олегівна Голова комісії, 1977 р.н., освіта вища, Обухівська центральна районна лікарня
95 Назарова Марина Іванівна 1982 р.н., освіта вища, Національний університет державної податкової служби України
96 Андрющенко Світлана Калістратівна 1959 р.н., освіта вища, КЗ "Вишгородська ЦРЛ"
97 Дідескул Юрій Миколайович Секретар комісії, 1980 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
98 Яринич Тетяна Віталіївна 1979 р.н., освіта вища, Комунальний вищий навчальний заклад Київської обласної ради "Чернобиль-ський медичний коледж"
Кіровоградська область
99 Коваленко Ірина Сергіївна 1983 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
100 Отян Людмила Антонівна Голова комісії, 1949 р.н., освіта загальна середня, пенсіонер
101 Лісовська Тамара Андріївна 1967 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Дніпро"
102 Стукаленко Наталія Гаврилівна 1956 р.н., освіта вища, пенсіонерка
103 Іванченко Юлія Геннадіївна 1993 р.н., освіта вища, комунальне підприємство "Житло-госп"
Луганська область
104 Пожаров Сергій Олександрович 1959 р.н., освіта вища, Приватне акціонерне товариство "Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту"
105 Шехавцова Світлана Олександрівна 1974 р.н., освіта вища, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка
106 Козлов Олег Вікторович 1969 р.н., освіта вища, Приватне підприємство "Лігохім"
107 Бєлуха Максим Борисович Заступник голови комісії, 1977 р.н., освіта вища, ПАТ "Лисичанський склозавод "Пролетарський"
108 Жеребецька Любомира Степанівна 1958 р.н., освіта вища, пенсіонер
109 Чернишов Сергій Вячеславович 1969 р.н., освіта загальна середня, тимчасово не працює
110 Петля Вахтанг Ілліч 1961 р.н., освіта вища, ПАТ АМК доменний цех
111 Чернова Наталія Валентинівна 1962 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
112 Святошенко Олена Олександрівна 1975 р.н., освіта вища, ВП "Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету ім.Т. Шевченка"
113 Ткачук Вячеслав Петрович Заступник голови комісії, 1954 р.н., освіта вища, будівельний концерн "Луганськбуд"
114 Негода Валентина Іванівна 1954 р.н., освіта вища, пенсіонер
Львівська область
116 Владіміров Володимир Геннадійович 1966 р.н., освіта вища, приватний підприємець
117 Онишко Степан Михайлович 1973 р.н., освіта загальна середня, Укрзалізниця
118 Бордюков Сергій Іванович 1956 р.н., освіта вища, пенсіонер
119 Паламар Роман Зеновійович 1988 р.н., освіта загальна середня, тимчасово не працює
120 Ріттер Олександр Андрійович 1960 р.н., освіта вища, пенсіонер
121 Куц Ярослава Федорівна Секретар комісії, 1982 р.н., освіта вища, Вище професійне училище-19 м. Дрогобич
122 Станько Надія Євгенівна 1965 р.н., освіта вища, Яворівська загальноосвітня школа № 3
123 Фігель Олена Миколаївна 1977 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
124 Грицик Богдан Михайлович Заступник голови комісії, 1966 р.н., освіта вища, пенсіонер МВС
125 Решетило Андрій Мирославович 1977 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
126 Тимохін Захар Олександрович 1986 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
Миколаївська область
127 Альбещенко Олександр Вадимович 1959 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
128 Пономаренко Ірина Миколаївна 1961 р.н., освіта вища, Миколаївський академічний український театр драми та музичної комедії
129 Димов Кирило Вікторович Голова комісії, 1984 р.н., освіта вища, Чорноморський державний університет ім. Петра Могили
130 Бойко Людмила Василівна 1954 р.н., освіта вища, Баштанська загально-освітня школа №1
131 Сивак Любов Миколаївна 1961 р.н., освіта вища, Комунальне підприємство "Вознесен-ська харчосмакова фабрика"
132 Капралов Валерій Олександрович Заступник голови комісії, 1961 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Орель"
м.Київ
211 Криволап Валентина Іванівна Заступник голови комісії, 1957 р.н., освіта загальна середня, Голосіївська районна в м. Києві організація товариства Червоного Хреста
212 Проскуріна Марина Григорівна 1962 р.н., освіта вища, КМО ВГО союз інвалідів України
213 Гаврилова Світлана Яківна 1954 р.н., освіта вища, пенсіонерка
214 Кружаєв Руслан Олегович 1979 р.н., освіта вища, Київський коледж Міського Господарства Академії Муніціпального Управління
216 Горлов Василь Олександрович 1980 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
217 Шаманіна Ярослава Вікторівна 1971 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Бейт Контакт"
218 Норова Людмила Іванівна 1960 р.н., освіта вища, школа-інтернат №15
219 Наумкіна Вікторія Вікторівна 1972 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
220 Гулак Наталія Іванівна 1976 р.н., освіта вища, Спеціалізована школа № 214 з поглибленим вивченням математики, економіки та інформатики м. Києва
221 Стеценко Ірина Вікторівна 1965 р.н., освіта вища, фізична особа-підприємець
222 Кириченко Сергій Володимирович 1985 р.н., освіта вища, публічне акціонерне товариство "Комерційний банк Надра"
223 Ждан Анастасія Олександрівна 1988 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
Одеська область
133 Левченко Владислав Георгійович Голова комісії, 1974 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
134 Бедрова Олена Василівна 1949 р.н., освіта вища, пенсіонерка
135 Кравцов Денис Володимирович 1977 р.н., освіта вища, Одеська обласна колегія адвокатів
136 Денісенко Олена Анатоліївна 1973 р.н., освіта вища, державний заклад "Спеціальний спеціалізований санаторій "Аркадія"
137 Лебедєва Ірина Борисівна 1963 р.н., освіта вища, об’єднання власників багатоквартир-них будинків "Сім’я"
138 Довженко Олексій Юрійович 1981 р.н., освіта вища, ПП "ТРАНС-КАРГО"
139 Марущенко Олена Євгенівна Заступник голови комісії, 1969 р.н., освіта вища, комунальний позашкільний навчальний заклад "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №5"
140 Мозговий Вячеслав Володимирович 1986 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
141 Рибалка Тетяна Семенівна 1958 р.н., освіта вища, пенсіонер
142 Лавренко Світлана Федорівна 1965 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
143 Малік Роман Юрійович 1990 р.н., освіта вища, фізична особа - підприємець
Полтавська область
144 Болотіна Катерина Олександрівна 1950 р.н., освіта вища, пенсіонер
145 Беберіна Людмила Миколаївна 1972 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
146 Бушман Юлія Михайлівна 1976 р.н., освіта вища, Дошкільний навчальний заклад № 25
147 Гребінник Тетяна Савівна 1964 р.н., освіта вища, Ромоданівська загально-освітня школа І-ІІІ ступенів
148 Кір’янова Юлія Михайлівна 1977 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
149 Войко Оксана Анатоліївна 1974 р.н., освіта загальна середня, Карлівська центральна бібліотека
150 Акопян Наталія Олександрівна 1987 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
151 Севастьянов Євген Володимирович Заступник голови комісії, 1975 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
Рівненська область
152 Нагорна Наталія Вікторівна Голова комісії, 1966 р.н., освіта вища, ЗОШ №3 м. Ровно
153 Чумак Валентина Іванівна 1968 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
154 Болдишев Михайло Сергійович 1969 р.н., освіта вища, фізична особа-підприємець
155 Лясковець Олександр Олександрович 1966 р.н., освіта вища, МПП "ЗМІНА"
156 Кондратюк Олександр Володимирович 1986 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
Сумська область
157 Єрмоленко Валерій Миколайович 1956 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
158 Боярко Інна Євгенівна 1959 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
159 Ніколаєнко Світлана Іллівна 1968 р.н., освіта вища, Глухівський територіальний центр обслуговування населення Глухівської міської ради
160 Кисельова Ніна Василівна 1966 р.н., освіта вища, фізична особа – підприємець
161 Лавриненко Надія Олександрівна 1954 р.н., освіта вища, пенсіонер
162 Зубатов Юрій Михайлович 1967 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
Тернопільська область
163 Галамай Олег Миронович 1982 р.н., освіта загальна середня, тимчасово не працює
164 Розвадовський Микола Петрович 1959 р.н., освіта вища, пенсіонер
165 Сверлюк Віталій Васильович 1944 р.н., освіта вища, пенсіонер
166 Плисюк Микола Васильович 1964 р.н., освіта загальна середня, пенсіонер
167 Стрюченко Віталій Миколайович Голова комісії, 1969 р.н., освіта вища, Товариство з обмеженою відповідальністю "Трейн Укрейн"
Харківська область
168 Оглоблін Олександр Дем’янович 1962 р.н., освіта вища, фізична особа – підприємець
169 Терновська Наталя Леонідівна 1965 р.н., освіта вища, Харківський торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно- економічного університету
170 Булохова Людмила Василівна Секретар комісії, 1958 р.н., освіта вища, фізична особа – підприємець
171 Харлан Валерій Олександрович Заступник голови комісії, 1966 р.н., освіта вища, служба водопровідних мереж Фрунзенського району Комплексу "Харківводо-постачання" Комунальне підприємство"Харків-водоканал"
172 Жарікова Світлана Миколаївна 1952 р.н., освіта вища, швейна фабрика імені Тінякова
173 В’юнник Яна Анатоліївна 1975 р.н., освіта вища, Управління освіти адміністрації Комінтернівського району Харківської міської ради.
174 Белькова Любов Миколаївна 1951 р.н., освіта вища, Громадська приймальня Харківського міського голови Г.А. Кернеса в Ленінському районі
175 Капуза Вікторія Анатоліївна 1980 р.н., освіта загальна середня, тимчасово не працює
176 Пушенко Ганна Іванівна 1951 р.н., освіта вища, Комплекс водопідготов-ки "Донець" комунального підприємства "Харківводо-канал"
177 Веприцька Любов Ігорівна 1979 р.н., освіта вища, Акціонерне товариство страхова група"ТАС"
178 Петрова Клавдія Сергіївна 1950 р.н., освіта вища, пенсіонер
179 Мироненко Олена Юріївна 1967 р.н., освіта вища, Красноградський технікум механізації сільського господарства імені Ф.Я. Тимошенка
180 Бєлова Світлана Миколаївна 1968 р.н., освіта вища, Комунальне підприємство"Архітектурно-інвентаризаційне бюро Золочівського району"
181 Золотухіна Тетяна Борисівна 1975 р.н., освіта вища, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Зміївському районі Харківської області
Херсонська область
182 Швидка Марина Валеріївна Секретар комісії, 1961 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
183 Дівєєва Ніна Олексіївна Заступник голови комісії, 1955 р.н., освіта вища, пенсіонер
184 Борідко Віктор Миколайович 1966 р.н., освіта вища, фізична особа-підприємець
185 Самулєнкова Ірина Петрівна 1962 р.н., освіта вища, пенсіонер
186 Соловйова Любов Іванівна 1962 р.н., освіта вища, Піщанівський фельдшерсько- акушерський пункт
Хмельницька область
187 Шпаченко Наталія Володимирівна 1968 р.н., освіта вища, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
188 Варцаба Сергій Анатолійович Заступник голови комісії, 1985 р.н., освіта вища, ТОВ "Герром інвест-Україна"
189 Киданчук Віктор Павлович 1954 р.н., освіта вища, пенсіонер
190 Півень Микола Володимирович 1976 р.н., освіта вища, пенсіонер
191 Мирончук Сергій Петрович 1979 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
192 Чміль Ольга Святославівна 1992 р.н., освіта вища, Дунаєвецького районного будинку творчості школяра
193 Лозінський Вячеслав Олександрович 1982 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
Черкаська область
194 Здоровенко Любов Петрівна Секретар комісії, 1956 р.н., освіта вища, пенсіонер
195 Шкуренко Микола Володимирович 1967 р.н., освіта вища, пенсіонер
196 Жукова Ніна Миколаївна 1939 р.н., освіта вища, пенсіонер
197 Козак Артем Володимирович 1994 р.н., освіта вища, тимчасово не працює
199 Беклеміщева Людмила Віталіївна 1969 р.н., освіта вища, Жашківська спеціалізована школа №1
200 Кондратюк Валерій Петрович 1966 р.н., освіта вища, пенсіонер
Чернівецька область
201 Лабік Іван Ілліч 1951 р.н., освіта вища, пенсіонер
202 Черней Ніоніла Олександрівна 1948 р.н., освіта вища, пенсіонер
203 Житарюк Крістіна Юріївна 1993 р.н., освіта вища, СЗОШ№22
204 Агєєв Володимир Володимирович 1949 р.н., освіта вища, пенсіонер
Чернігівська область
205 Дем’яненко Юлія Олександрівна 1980 р.н., освіта вища, Чернігівський державний технологічний університет
206 Сидоренко Парасковія Григорівна 1960 р.н., освіта вища, пенсіонер
207 Іваненко Тетяна Вікторівна Голова комісії, 1974 р.н., освіта вища, Корюківський районний трудовий архів
208 Кравченко Наталія Петрівна 1975 р.н., освіта загальна середня, вузлова поліклініка ст. Бахмач
209 Лисенко Олександра Єфремівна 1941 р.н., освіта вища, пенсіонер
210 Манжола Станіслав Сергійович 1966 р.н., освіта вища, Полов’янський фельдшерсько-акушерський пункт

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"