Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №96
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 09.12.2017 21:29:50
Кількість довірених осіб в окрузі: 63

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Висоцький Олег Миколайович Борисова Юлія Олегівна 1548 від 08.10.2014
Висоцький Олег Миколайович Єхауров Юрій Іванович 1548 від 08.10.2014
Висоцький Олег Миколайович Леоновець Сергій Віталійович 1548 від 08.10.2014
Гладченко Анатолій Анатолійович Артеменко Микола Миколайович 1918 від 20.10.2014
Гладченко Анатолій Анатолійович Гладченко Вадим Анатолійович 1463 від 03.10.2014
Гладченко Анатолій Анатолійович Скоробогатий Олександр Олександрович 1918 від 20.10.2014
Глущенко Артем Ігорович Гонтківський Андрій Михайлович 1878 від 17.10.2014
Глущенко Артем Ігорович Канцедал Михайло Вікторович 2055 від 24.10.2014
Глущенко Артем Ігорович Кацуба Максим Миколайович 1878 від 17.10.2014
Дзюба Олександр Миколайович Гнаткевич Юрій Васильович 1336 від 29.09.2014
Дзюба Олександр Миколайович Іванов Трохим Сергійович 1336 від 29.09.2014
Дзюба Олександр Миколайович Томіна Олена Володимирівна 1463 від 03.10.2014
Дудка Олександр Йосипович Хижняк Іван Борисович 2003 від 22.10.2014
Єгоренко Юрій Олександрович Акушевич Жанна Андріївна 1478 від 06.10.2014
Єгоренко Юрій Олександрович Крупський Володимир Степанович 1478 від 06.10.2014
Єгоренко Юрій Олександрович Чесноков Сергій Миколайович 1478 від 06.10.2014
Захарчук Микола Петрович Бардадим Тамара Олександрівна 1836 від 16.10.2014
Захарчук Микола Петрович Ченков Володимир Ілліч 1836 від 16.10.2014
Кирюшин Артем Ігорович Данилюк Алла Іванівна 1463 від 03.10.2014
Кирюшин Артем Ігорович Юдицький Руслан Петрович 1463 від 03.10.2014
Коновал Роман Миколайович Ларіонов Олександр Володимирович 1463 від 03.10.2014
Косарчук Наталія Миколаївна Дученко Юрій Володимирович 1630 від 10.10.2014
Косарчук Наталія Миколаївна Писаренко Микола Олексійович 1630 від 10.10.2014
Косарчук Наталія Миколаївна Чайченко Інна Костянтинівна 1630 від 10.10.2014
Крижевський Вадим Вадимович Ємець Олексій Володимирович 2031 від 23.10.2014
Крижевський Вадим Вадимович Кір’янов Роман Вікторович 2031 від 23.10.2014
Кровкін Олександр Михайлович Ленхарт Єлизавета Ігорівна 1511 від 07.10.2014
Майснер Андрій Васильович Крадожон Лариса Анатоліївна 2003 від 22.10.2014
Майснер Андрій Васильович Лазаренко Наталія Олександрівна 1463 від 03.10.2014
Майснер Андрій Васильович Скуратівський Ростислав Васильович 1463 від 03.10.2014
Мініч Олена Олександрівна Гніденко Антон Вікторович 1250 від 27.09.2014
Мініч Олена Олександрівна Городницький Андрій Володимирович 1630 від 10.10.2014
Мініч Олена Олександрівна Довгань Павло Григорович 1250 від 27.09.2014
Москаленко Ярослав Миколайович Єрко Георгій Миколайович 1336 від 29.09.2014
Москаленко Ярослав Миколайович Поташник Семен Ізрайлевич 1336 від 29.09.2014
Москаленко Ярослав Миколайович Урупа Микола Миколайович 1336 від 29.09.2014
Парчук Валентина Григорівна Колісов Віталій Олександрович 2055 від 24.10.2014
Парчук Валентина Григорівна Парчук Олександр Іванович 2055 від 24.10.2014
Побідаш Ірина Миколаївна Ганопольський Андрій Олексійович 1404 від 01.10.2014
Побідаш Ірина Миколаївна Голуб Володимир Анатолійович 1404 від 01.10.2014
Постановський Ігор Анатолійович Постановська Кристина Ігорівна 1878 від 17.10.2014
Провоторов Олександр Петрович Гошко Віктор Іванович 1463 від 03.10.2014
Провоторов Олександр Петрович Романенко Юрій Миколайович 1463 від 03.10.2014
Провоторов Олександр Петрович Суходольський Володимир Валентинович 1463 від 03.10.2014
Решетняк Віктор Олександрович Дудка Олег Анатолійович 1812 від 15.10.2014
Решетняк Віктор Олександрович Хапко Юрій Богданович 1812 від 15.10.2014
Решетняк Віктор Олександрович Яськів Богдан Андрійович 1812 від 15.10.2014
Савченко Валерій Миколайович Тищенко Анатолій Феодосійович 1478 від 06.10.2014
Сіваков Леонід Миколайович Конашевич Тетяна Андріївна 1463 від 03.10.2014
Сіваков Леонід Миколайович Крикунов Олександр Володимирович 1463 від 03.10.2014
Сіваков Леонід Миколайович Солодка Галина Олександрівна 1463 від 03.10.2014
Таможній Олександр Васильович Гендзьора Олександр Андрійович 1463 від 03.10.2014
Таможній Олександр Васильович Йощенко Микола Миколайович 1463 від 03.10.2014
Таможній Олександр Васильович Стадніченко Світлана Броніславівна 1463 від 03.10.2014
Тесленко Юрій Вікторович Кошка Дмитро Васильович 1463 від 03.10.2014
Тесленко Юрій Вікторович Яловий Денис Сергійович 1463 від 03.10.2014
Тесленко Юрій Вікторович Яловий Сергій Вікторович 1463 від 03.10.2014
Усенко Іван Григорович Орлов Олександр Євгенович 1878 від 17.10.2014
Фурса Вячеслав Степанович Лупейко Олександр Васильович 1463 від 03.10.2014
Фурса Вячеслав Степанович Сергеєв Микола Сергійович 1463 від 03.10.2014
Фурса Вячеслав Степанович Фурса Геннадій Степанович 1463 від 03.10.2014
Широкова Анна Василівна Ільченко Василь Вікторович 1630 від 10.10.2014
Широкова Анна Василівна Савченко Аліна Олександрівна 1630 від 10.10.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"