Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №86
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 02.08.2018 12:20:14
Кількість довірених осіб в окрузі: 34

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Бартків Василь Павлович Гудков Артем Сергійович 1041 від 19.09.2014
Бартків Василь Павлович Мартин Мирослав Михайлович 1041 від 19.09.2014
Бартків Василь Павлович Теміров Черкас Мукаілович 1041 від 19.09.2014
Глинка Роман Ярославович Кісілюк Борис Степанович 1463 від 03.10.2014
Глинка Роман Ярославович Повх Ігор Дмитрович 1463 від 03.10.2014
Глинка Роман Ярославович Яцук Богдан Васильович 1463 від 03.10.2014
Гоголь Ярослава Михайлівна Абрам Богдан Федорович 1336 від 29.09.2014
Гоголь Ярослава Михайлівна Рудик Марія Олександрівна 1336 від 29.09.2014
Гоголь Ярослава Михайлівна Чуфус Василь Михайлович 1336 від 29.09.2014
Грабовецький Володимир Миколайович Ленів Ярослав Григорович 1163 від 25.09.2014
Грабовецький Володимир Миколайович Мельник Анна Олексіївна 1163 від 25.09.2014
Грабовецький Володимир Миколайович Сологуб Наталія Миколаївна 1163 від 25.09.2014
Дирів Анатолій Борисович Ленігевич Богдан Васильович 1548 від 08.10.2014
Дирів Анатолій Борисович Пічкур Олександр Петрович 1548 від 08.10.2014
Дирів Анатолій Борисович Різник Микола Павлович 1548 від 08.10.2014
Парфан Тарас Дмитрович Даценко Вікторія Вікторівна 1463 від 03.10.2014
Парфан Тарас Дмитрович Маслій Назар Васильович 1463 від 03.10.2014
Парфан Тарас Дмитрович Шевченко Алла Вікторівна 1511 від 07.10.2014
Самілів Галина Василівна Коцкович Руслан Михайлович 1478 від 06.10.2014
Самілів Галина Василівна Михайльонко Ігор Богданович 1463 від 03.10.2014
Самілів Галина Василівна Терешків Оксана Михайлівна 1463 від 03.10.2014
Скрипник Віталій Богданович Гринишин Любов Ярославівна 1548 від 08.10.2014
Скрипник Віталій Богданович Маланчук Петро Петрович 1548 від 08.10.2014
Скрипник Віталій Богданович Рараговський Василь Богданович 1548 від 08.10.2014
Тимочко Ігор Ярославович Тимочко Ярослав Ярославович 1463 від 03.10.2014
Тринчук Андрій Ігорович Вишневський Юрій Ярославович 1585 від 09.10.2014
Тринчук Андрій Ігорович Мошура Роман Богданович 1585 від 09.10.2014
Тринчук Андрій Ігорович Рабуцький Василь Маріанович 1812 від 15.10.2014
Федай Михайло Андрійович Кепещук Михайло Петрович 1294 від 28.09.2014
Федай Михайло Андрійович Малета Євгеній Миколайович 1294 від 28.09.2014
Федай Михайло Андрійович Марчак Віктор Володимирович 1294 від 28.09.2014
Франків Руслан Романович Котурбаш Назар Любомирович 1548 від 08.10.2014
Франків Руслан Романович Сасник Василь Миколайович 1548 від 08.10.2014
Франків Руслан Романович Турілов Олександр Миколайович 1548 від 08.10.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"