Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №59
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 07.04.2018 00:01:16
Кількість довірених осіб в окрузі: 36

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Арцев Станіслав Анатолійович Арцева Ніна Максимівна 1463 від 03.10.2014
Арцев Станіслав Анатолійович Гасимов Тимур Нізамійович 1463 від 03.10.2014
Байбурін Сергій Шамільович Велігоненко Сергій Васильович 890 від 10.09.2014
Байбурін Сергій Шамільович Купрєєнко Володимир Георгійович 890 від 10.09.2014
Головко Степан Сергійович Петроченко Сергій Олександрович 1463 від 03.10.2014
Домбровський Олександр Сергійович Батіщева Анна Сергіївна 1478 від 06.10.2014
Коновалюк Валерій Ілліч Зернова Валентина Василівна 1548 від 08.10.2014
Кривич Костянтин Олександрович Казанцев Олег Львович 1918 від 20.10.2014
Кривич Костянтин Олександрович Кругляк Людмила Олександрівна 1918 від 20.10.2014
Кривич Костянтин Олександрович Мальцев Олександр Володимирович 1918 від 20.10.2014
Криворучко Лариса Сергіївна Гасимов Тимур Нізамійович 1463 від 03.10.2014
Криворучко Лариса Сергіївна Клімович Євген Анатолійович 1463 від 03.10.2014
Кульчицький Андрій Олегович Гасимов Тимур Нізамійович 1463 від 03.10.2014
Кульчицький Андрій Олегович Щербінін Олексій Іванович 1463 від 03.10.2014
Левентов Сергій Миколайович Харахаш Олексій Володимирович 1812 від 15.10.2014
Макєєв Сергій Петрович Беспалов Віктор Сергійович 1463 від 03.10.2014
Макєєв Сергій Петрович Гасимов Тимур Нізамійович 1463 від 03.10.2014
Манько Валентин Миколайович Підченко Анатолій Анатолійович 1463 від 03.10.2014
Манько Валентин Миколайович Стружко Ніна Олегівна 1463 від 03.10.2014
Манько Валентин Миколайович Теліпайло Валентина Борисівна 1463 від 03.10.2014
Москаленко Олександр Васильович Гасимов Тимур Нізамійович 1478 від 06.10.2014
Москаленко Олександр Васильович Калінчук Юрій Іванович 1478 від 06.10.2014
Окунський Роман Степанович Гладка Оксана Володимирівна 1463 від 03.10.2014
Сажко Сергій Миколайович Запорощенко Сергій Юрійович 1463 від 03.10.2014
Сажко Сергій Миколайович Степаненко Олена Анатоліївна 1678 від 13.10.2014
Сажко Сергій Миколайович Тума Василь Спиридонович 1463 від 03.10.2014
Стадник Олена Михайлівна Бобокал Світлана Олегівна 1463 від 03.10.2014
Стадник Олена Михайлівна Гасимов Тимур Нізамійович 1463 від 03.10.2014
Турчин Андрій Анатолійович Гончар Володимир Геннадійович 2031 від 23.10.2014
Чапні Юрій Анастасович Кузнєцова Оксана Петрівна 1836 від 16.10.2014
Чапні Юрій Анастасович Пидоненко Віталій Анатолійович 1836 від 16.10.2014
Чаус Віктор Іванович Ліщенко Юрій Петрович 1041 від 19.09.2014
Чернецький Юрій Анатолійович Гасимов Тимур Нізамійович 1463 від 03.10.2014
Чернецький Юрій Анатолійович Неня Поліна Вікторівна 1463 від 03.10.2014
Шовкун Артур Леонідович Гасимов Тимур Нізамійович 1463 від 03.10.2014
Шовкун Артур Леонідович Шульга Надія Анатоліївна 1463 від 03.10.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"