Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №49
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 16.04.2018 20:37:15
Кількість довірених осіб в окрузі: 28

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Гаврилюк Роман Іванович Волжина Ірина Віталіївна 1878 від 17.10.2014
Голубчик Олексій Вікторович Криворучко Петро Панасович 1878 від 17.10.2014
Грицун Дмитро Олександрович Бараненко Олександр Миколайович 1404 від 01.10.2014
Грицун Дмитро Олександрович Щербатов Дмитро Олексійович 1404 від 01.10.2014
Єврейський Олег Миколайович Грицай Максим Олександрович 1678 від 13.10.2014
Єврейський Олег Миколайович Єврейська Юлія Михайлівна 1478 від 06.10.2014
Єврейський Олег Миколайович Єврейський Євген Олександрович 1678 від 13.10.2014
Іщенко Олександр Анатолійович Зікєєв Сергій Євгенович 1878 від 17.10.2014
Іщенко Олександр Анатолійович Паршаков Олександр Васильович 1878 від 17.10.2014
Кириєвська Ірина Василівна Бедусенко Інна Василівна 1463 від 03.10.2014
Кириєвська Ірина Василівна Кохановська Ольга Леонідівна 1463 від 03.10.2014
Кириєвська Ірина Василівна Павлюк Тетяна Михайлівна 1463 від 03.10.2014
Маланчук Ярослав Богданович Гаврюченко Іван Миколайович 1463 від 03.10.2014
Маланчук Ярослав Богданович Пучкова Тетяна Андріївна 1463 від 03.10.2014
Моргун Сергій Миколайович Шарова Тетяна Дмитріївна 1878 від 17.10.2014
Омельянович Денис Сергійович Пономаренко Олександр Вікторович 1463 від 03.10.2014
Омельянович Денис Сергійович Яхін Шаміль Незаметдинович 1463 від 03.10.2014
Панасовський Валерій В’ячеславович Завірюхін Михайло Вікторович 1336 від 29.09.2014
Панасовський Валерій В’ячеславович Лещенко Віктор Миколайович 1336 від 29.09.2014
Панасовський Валерій В’ячеславович Михальчук Богдан Олексійович 1336 від 29.09.2014
Разумний Юрій Григорович Савченко Любов Володимирівна 1630 від 10.10.2014
Філоненко Олександр Анатолійович Гордієнко Юрій Павлович 1630 від 10.10.2014
Філоненко Олександр Анатолійович Скомароха Едуард Олександрович 1630 від 10.10.2014
Філоненко Олександр Анатолійович Шевченко Артем Сергійович 1630 від 10.10.2014
Шевченко Олег Степанович Бобров Ігор Володимирович 1585 від 09.10.2014
Шевченко Олег Степанович Дубініна Любов Олексіївна 1585 від 09.10.2014
Шевченко Олег Степанович Чхаідзе Заза Джумберович 1585 від 09.10.2014
Шестаков Дмитро Миколайович Перевозник Віктор Федорович 1878 від 17.10.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"