Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №48
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 21.12.2017 03:40:27
Кількість довірених осіб в окрузі: 48

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Байлов Олександр Петрович Кравченко Людмила Вікторівна 1548 від 08.10.2014
Байлов Олександр Петрович Красін Сергій Олександрович 1548 від 08.10.2014
Байлов Олександр Петрович Мовчан Тетяна Миколаївна 1548 від 08.10.2014
Байрак Роман Володимирович Бородаєвська Тетяна Вікторівна 1548 від 08.10.2014
Байрак Роман Володимирович Родін Сергій Петрович 1548 від 08.10.2014
Байрак Роман Володимирович Соколов Роман Леонідович 1548 від 08.10.2014
Безверхий Артем Володимирович Валатіна Ольга Іванівна 1548 від 08.10.2014
Безверхий Артем Володимирович Вєдєрніков Дмитро Олександрович 1548 від 08.10.2014
Безверхий Артем Володимирович Жаріков Андрій Володимирович 1548 від 08.10.2014
Безверхий Олександр Володимирович Виходцева Римма Ігорівна 1548 від 08.10.2014
Безверхий Олександр Володимирович Кузьмиченко Віктор Миколайович 1548 від 08.10.2014
Безверхий Олександр Володимирович Максименко Надія Михайлівна 1548 від 08.10.2014
Близнюк Сергій Анатолійович Безсонний Андрій Олександрович 1294 від 28.09.2014
Близнюк Сергій Анатолійович Масалітін Сергій Миколайович 1294 від 28.09.2014
Близнюк Сергій Анатолійович Полозенко Надія Олександрівна 1294 від 28.09.2014
Борозенцев Сергій Вікторович Вівдич Артем Олегович 1404 від 01.10.2014
Боярський Юрій Іванович Скачко Віталій Олександрович 1548 від 08.10.2014
Боярський Юрій Іванович Суков Геннадій Сергійович 1548 від 08.10.2014
Боярський Юрій Іванович Турутін Віктор Володимирович 1548 від 08.10.2014
Денисенко Олександр Анатолійович Савенкова Світлана Іванівна 1548 від 08.10.2014
Денисенко Олександр Анатолійович Чехлат Тетяна Вікторівна 1548 від 08.10.2014
Денисенко Олександр Анатолійович Ягупець Дмитро Анатолійович 1548 від 08.10.2014
Єфімов Максим Вікторович Гончаренко Олександр Васильович 1163 від 25.09.2014
Єфімов Максим Вікторович Крупченко Микола Миколайович 1163 від 25.09.2014
Єфімов Максим Вікторович Птиця Олександр Герасимович 1163 від 25.09.2014
Кіріндясова Вікторія Олексіївна Бережна Ірина Юріївна 1548 від 08.10.2014
Кіріндясова Вікторія Олексіївна Валатіна Олена Володимирівна 1548 від 08.10.2014
Кіріндясова Вікторія Олексіївна Велігура Ілля Лук’янович 1548 від 08.10.2014
Кода Олексій Олегович Алексеєв Остап Володимирович 1548 від 08.10.2014
Кода Олексій Олегович Сердюк Олена Борисівна 1548 від 08.10.2014
Кода Олексій Олегович Федоренко Тетяна Леонідівна 1548 від 08.10.2014
Одаренко Ольга Володимирівна Буратинська Олена Андріївна 1548 від 08.10.2014
Одаренко Ольга Володимирівна Максименко Володимир Миколайович 1548 від 08.10.2014
Одаренко Ольга Володимирівна Сукова Наталя Валеріївна 1548 від 08.10.2014
Осика Вадим Вікторович Гусаренко Ірина Миколаївна 1548 від 08.10.2014
Осика Вадим Вікторович Смирнова Олена Андріївна 1548 від 08.10.2014
Пісарєв Вадим Якович Добронравова Світлана Альбертівна 1463 від 03.10.2014
Пісарєв Вадим Якович Мовчан Світлана Миколаївна 1463 від 03.10.2014
Пісарєв Вадим Якович Могелюк Олена Анатоліївна 1463 від 03.10.2014
Ржавський Володимир Іванович Власенко Валерій Сергійович 1630 від 10.10.2014
Ржавський Володимир Іванович Гаков Сергій Олександрович 1630 від 10.10.2014
Ржавський Володимир Іванович Подушкін Дмитро Вікторович 1630 від 10.10.2014
Славинський Ігор Олександрович Зубов Станіслав Олегович 1548 від 08.10.2014
Славинський Ігор Олександрович Тютюнник Володимир Юрійович 1548 від 08.10.2014
Славинський Ігор Олександрович Шевченко Альбіна Федорівна 1548 від 08.10.2014
Фоміна Світлана Олександрівна Васфєєв Андрій Анатолійович 1548 від 08.10.2014
Фоміна Світлана Олександрівна Клішина Світлана Леонідівна 1548 від 08.10.2014
Фоміна Світлана Олександрівна Молотков Геннадій Михайлович 1548 від 08.10.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"