Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №47
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 08.12.2017 04:02:41
Кількість довірених осіб в окрузі: 43

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Білогородський Сергій Анатолійович Багрій Андрій Геннадійович 1404 від 01.10.2014
Білогородський Сергій Анатолійович Лях Вадим Михайлович 1404 від 01.10.2014
Білогородський Сергій Анатолійович Руденський Андрій Олександрович 1404 від 01.10.2014
Воропаєв Олексій Олексійович Бондарєв Дмитро Олександрович 2031 від 23.10.2014
Воропаєв Олексій Олексійович Воронцов Віталій Іванович 2031 від 23.10.2014
Воропаєв Олексій Олексійович Ярига Олександр Олексійович 2031 від 23.10.2014
Григорян Мартирос Рафаелович Добровольський Роман Борисович 1812 від 15.10.2014
Григорян Мартирос Рафаелович Неволіна-Дідур Галина Ігорівна 1812 від 15.10.2014
Григорян Мартирос Рафаелович Шемеліна Дар’я Андріївна 1812 від 15.10.2014
Довгань Ірина Володимирівна Деменко Оксана Вікторівна 1548 від 08.10.2014
Довгань Ірина Володимирівна Опря В’ячеслав Євгенович 1548 від 08.10.2014
Довгань Ірина Володимирівна Таібов Роман Джабірович 1548 від 08.10.2014
Казацький Дмитро Геннадійович Баландіна Оксана Іллівна 1511 від 07.10.2014
Казацький Дмитро Геннадійович Горожанов Віталій Вікторович 1511 від 07.10.2014
Казацький Дмитро Геннадійович Чаплигін Микола Миколайович 1511 від 07.10.2014
Людовик Олександр Миколайович Варламов Сергій Яковлевич 1511 від 07.10.2014
Моховик Сергій Васильович Значко Ігор Володимирович 1463 від 03.10.2014
Моховик Сергій Васильович Максимов Сергій Васильович 1463 від 03.10.2014
Моховик Сергій Васильович Семенець Олександр Якович 1463 від 03.10.2014
Мурат Андрій Борисович Атаманчук Геннадій Сергійович 1878 від 17.10.2014
Мурат Андрій Борисович Прилипко Андрій Валерійович 1918 від 20.10.2014
Мурат Андрій Борисович Яценко Юлія Вікторівна 1630 від 10.10.2014
Патлачук Василь Никифорович Гріднєва Ольга Станіславівна 1463 від 03.10.2014
Патлачук Василь Никифорович Мозговий Леонід Іванович 1463 від 03.10.2014
Патлачук Василь Никифорович Удодова Валерія Володимирівна 1463 від 03.10.2014
Рибачук Валентин Леонідович Коваленко Ольга Володимирівна 1389 від 30.09.2014
Рибачук Валентин Леонідович Ковальова Світлана Михайлівна 1389 від 30.09.2014
Рибачук Валентин Леонідович Сильченко Олександр В’ячеславович 1389 від 30.09.2014
Савченко Сергій Миколайович Биков Олександр Володимирович 1918 від 20.10.2014
Савченко Сергій Миколайович Орлова Оксана Геннадіївна 1918 від 20.10.2014
Савченко Сергій Миколайович Тішаков Микола Миколайович 1918 від 20.10.2014
Смирнов Віктор Сергійович Дьяченко Олег Валентинович 1404 від 01.10.2014
Смирнов Віктор Сергійович Стуліков Артур Вікторович 1404 від 01.10.2014
Солод Юрій Васильович Бабешко Олексій Анатолійович 1836 від 16.10.2014
Солод Юрій Васильович Гєжа Надія Володимирівна 1404 від 01.10.2014
Солод Юрій Васильович Урайчик Віктор Павлович 1836 від 16.10.2014
Томайли Михайло Дмитрович Звєрєв Павло Борисович 2031 від 23.10.2014
Томайли Михайло Дмитрович Коновалов Дмитро Михайлович 2031 від 23.10.2014
Томайли Михайло Дмитрович Лісковець Сергій Валерійович 2031 від 23.10.2014
Уніга Олег Вікторович Микитюк Михайло Сергійович 1678 від 13.10.2014
Якубик Ігор Михайлович Алімпієв Андрій Ігорович 1548 від 08.10.2014
Якубик Ігор Михайлович Гончаренко Віктор Валерійович 1548 від 08.10.2014
Якубик Ігор Михайлович Траур Олег Григорович 1548 від 08.10.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"