Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №40
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 12.10.2018 23:53:09
Кількість довірених осіб в окрузі: 31

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Дідич Валентин Володимирович Демішева Олена Вікторівна 1478 від 06.10.2014
Дідич Валентин Володимирович Куржанова Наталія Іванівна 1478 від 06.10.2014
Дідич Валентин Володимирович Сокоринський Анатолій Васильович 1478 від 06.10.2014
Кузнецов Олександр Генрихович Вдовенко Ольга Миколаївна 1511 від 07.10.2014
Кузнецов Олександр Генрихович Копійка Маргарита Сергіївна 1511 від 07.10.2014
Кузнецов Олександр Генрихович Розумна Валентина Миколаївна 1511 від 07.10.2014
Мороз Олег Миколайович Кір’ян Олена Володимирівна 1250 від 27.09.2014
Мороз Олег Миколайович Луцишин Геннадій Олексійович 1250 від 27.09.2014
Мороз Олег Миколайович Тараканов В’ячеслав Дмитрович 1250 від 27.09.2014
Мусаелян Дмитро Пушкінович Любера Юлія Вадимівна 1585 від 09.10.2014
Мусаелян Дмитро Пушкінович Можейко Аскольд Вячеславович 1585 від 09.10.2014
Мусаелян Дмитро Пушкінович Садова Тетяна Володимирівна 1585 від 09.10.2014
Мухіна Олена Владиславівна Кириленко Любов Михайлівна 1463 від 03.10.2014
Мухіна Олена Владиславівна Кириленко Олег Владиславович 1463 від 03.10.2014
Мухіна Олена Владиславівна Матвєєва Яна Володимирівна 1463 від 03.10.2014
Рязанцев Іван Михайлович Кленова Ірина Володимирівна 1336 від 29.09.2014
Рязанцев Іван Михайлович Рязанцева Альона Іванівна 1336 від 29.09.2014
Рязанцев Іван Михайлович Шарков Микола Костянтинович 1336 від 29.09.2014
Савенко Анатолій Степанович Коршун Тетяна Віталіївна 1585 від 09.10.2014
Сафронов Станіслав Олександрович Бідняк Олег Григорович 1463 від 03.10.2014
Сафронов Станіслав Олександрович Вращук Микола Григорович 1463 від 03.10.2014
Сафронов Станіслав Олександрович Кучеренко Геннадій Борисович 1463 від 03.10.2014
Скорук Максим Анатолійович Алтухов Анатолій Федорович 1041 від 19.09.2014
Скорук Максим Анатолійович Буштаренко Володимир Володимирович 1041 від 19.09.2014
Скорук Максим Анатолійович Негода Володимир Федорович 1041 від 19.09.2014
Тимофєєв Денис Олександрович Сирота Дмитро Геннадійович 1630 від 10.10.2014
Тимофєєв Денис Олександрович Федулов Димитрий Олександрович 1630 від 10.10.2014
Тимофєєв Денис Олександрович Чуприна Олексій Іванович 1630 від 10.10.2014
Філімонова Галина Федорівна Кошляк Микола Миколайович 1836 від 16.10.2014
Шкуро Микола Олександрович Андрущенко Віктор Васильович 1463 від 03.10.2014
Ященко Дмитро Анатолійович Іванцов Сергій Вікторович 1336 від 29.09.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"