Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №223
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 08.12.2017 23:17:29
Кількість довірених осіб в окрузі: 58

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Аніськович Павло Юрійович Лєшукова Наталія Миколаївна 1548 від 08.10.2014
Аніськович Павло Юрійович Сиротюк Сергій Володимирович 1548 від 08.10.2014
Аніськович Павло Юрійович Цола Тетяна Володимирівна 1548 від 08.10.2014
Бабишен Олександр Сергійович Бондар Софія Сергіївна 1630 від 10.10.2014
Бабишен Олександр Сергійович Васильєв Євген Євгенович 1630 від 10.10.2014
Бабишен Олександр Сергійович Гончарова Ольга Володимирівна 1630 від 10.10.2014
Видренко Віктор Миколайович Бражніков Олександр Вікторович 1678 від 13.10.2014
Видренко Віктор Миколайович Шелудченко Людмила Олексіївна 1678 від 13.10.2014
Видренко Віктор Миколайович Юшкова Октябрина Сергіївна 1678 від 13.10.2014
Гирик Максим Анатолійович Дубовенко Ігор Миколайович 2031 від 23.10.2014
Дяченко Інна Василівна Палій Сергій Борисович 2003 від 22.10.2014
Дячук Юрій Іванович Білошкруський Олександр Олександрович 1463 від 03.10.2014
Дячук Юрій Іванович Гречка Валентина Михайлівна 1463 від 03.10.2014
Дячук Юрій Іванович Чорна Тетяна Вадимівна 1463 від 03.10.2014
Захаренко Костянтин Володимирович Босий Юрій Миколайович 1336 від 29.09.2014
Захаренко Костянтин Володимирович Косенко Олег Петрович 1336 від 29.09.2014
Захаренко Костянтин Володимирович Славянін Михайло Олександрович 1336 від 29.09.2014
Кучер Андрій В’ячеславович Гончаренко Олександр Олександрович 1548 від 08.10.2014
Кучер Андрій В’ячеславович Клепач Анатолій Юрійович 1548 від 08.10.2014
Кушнір Ганна Леонідівна Юхименко Віктор Миколайович 2003 від 22.10.2014
Левченко Андрій Ілларіонович Пархоменко Олексій Васильович 1585 від 09.10.2014
Левченко Юрій Володимирович Горчаков Ігор Володимирович 1630 від 10.10.2014
Левченко Юрій Володимирович П’ятак Іван Іванович 1630 від 10.10.2014
Левченко Юрій Володимирович Рубан Артем Вікторович 1630 від 10.10.2014
Літус Олександр Іванович Недзведська Дарина Павлівна 1463 від 03.10.2014
Літус Олександр Іванович Погнаєва Юлія Вікторівна 1463 від 03.10.2014
Моляр Ігор Валерійович Квітко Максим Вікторович 1478 від 06.10.2014
Моляр Ігор Валерійович Марченко Андрій Анатолійович 1478 від 06.10.2014
Нечепорук Денис Іванович Стражник Тарас Віталійович 1463 від 03.10.2014
Огризко Володимир Станіславович Горбунова Лідія Миколаївна 1463 від 03.10.2014
Огризко Володимир Станіславович Заєць Анатолій Павлович 1463 від 03.10.2014
Огризко Володимир Станіславович Руденко Володимир Борисович 1463 від 03.10.2014
Ольшанський Олександр Якович Кравчук Анна Борисівна 1463 від 03.10.2014
Ольшанський Олександр Якович Реган Павло Леонідович 1463 від 03.10.2014
Ольшанський Олександр Якович Сказко Олена Миколаївна 1463 від 03.10.2014
Омельяненко Артем Анатолійович Мотузюк Олександр Леонідович 2003 від 22.10.2014
Орлів Мар’яна Степанівна Бондаренко Галина Іванівна 1478 від 06.10.2014
Орлів Мар’яна Степанівна Когутюк Віталій Юрійович 1478 від 06.10.2014
Орлів Мар’яна Степанівна Орлів Надія Володимирівна 1478 від 06.10.2014
Павліченко Дмитро Олександрович Кушніренко Микола Володимирович 1478 від 06.10.2014
Павліченко Дмитро Олександрович Линник Едуард Вікторович 1463 від 03.10.2014
Павліченко Дмитро Олександрович Турченко Олег Миколайович 1463 від 03.10.2014
Пилипишин Віктор Петрович Боядін В’ячеслав Сергійович 1548 від 08.10.2014
Пилипишин Віктор Петрович Лісовський Андрій Володимирович 1548 від 08.10.2014
Пилипишин Віктор Петрович Різняк Юрій Богданович 1548 від 08.10.2014
Сідіропуло Катерина Миколаївна Байдалюк Марина Євгенівна 1463 від 03.10.2014
Сусленський Петро Олександрович Кобилецький Вячеслав Вікторович 1511 від 07.10.2014
Сусленський Петро Олександрович Тодоренко Наталія Валентинівна 1511 від 07.10.2014
Сусленський Петро Олександрович Шаповал Олена Віталіївна 1511 від 07.10.2014
Шидлюх Віктор Володимирович Драчук Марія Петрівна 2031 від 23.10.2014
Шидлюх Віктор Володимирович Качура Олександр Анатолійович 2031 від 23.10.2014
Шидлюх Віктор Володимирович Семененко Анастасія Іванівна 2031 від 23.10.2014
Шмигін Ігор Юрійович Костюк Станіслава Адоліївна 1548 від 08.10.2014
Шмигін Ігор Юрійович Степаненко Сергій Валерійович 2003 від 22.10.2014
Шмигін Ігор Юрійович Шмигін Юрій Ігорович 1548 від 08.10.2014
Яковлєва Марія Володимирівна Бакулін Олег Юрійович 1404 від 01.10.2014
Яковлєва Марія Володимирівна Рєзніков Владислав Ігорович 1404 від 01.10.2014
Яковлєва Марія Володимирівна Тарабан Ольга Сергіївна 1404 від 01.10.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"