Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №221
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 17.12.2017 21:00:33
Кількість довірених осіб в окрузі: 32

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Бебик Валерій Михайлович Горбач Віктор Дмитрович 1678 від 13.10.2014
Бебик Валерій Михайлович Куйбіда Василь Степанович 1678 від 13.10.2014
Бебик Валерій Михайлович Луців Леся Петрівна 1678 від 13.10.2014
Богаченко Любов Іванівна Андрущенко Максим Олександрович 1478 від 06.10.2014
Богаченко Любов Іванівна Кравченко Лариса Миколаївна 1478 від 06.10.2014
Богаченко Любов Іванівна Струк Олексій Анатолійович 1478 від 06.10.2014
Грищенко Оксана Костянтинівна Кузьмяк Володимир Володимирович 1478 від 06.10.2014
Грищенко Оксана Костянтинівна Новицька Людмила Валентинівна 1478 від 06.10.2014
Грищенко Оксана Костянтинівна Сарамага Роман Костянтинович 1478 від 06.10.2014
Гросу Ганна Андріївна Гайдай Тетяна Іванівна 1678 від 13.10.2014
Гросу Ганна Андріївна Курило Валентина Іванівна 1511 від 07.10.2014
Гросу Ганна Андріївна Сокирко Олена Володимирівна 1511 від 07.10.2014
Денисов В’ячеслав Євгенович Андропкін Микола Миколайович 1511 від 07.10.2014
Денисов В’ячеслав Євгенович Лебедєв Євген Валер’янович 1511 від 07.10.2014
Денисов В’ячеслав Євгенович Огаджанян М’ясник Ваганович 1511 від 07.10.2014
Діденко Ярослав Олександрович Маляр Станіслав Анатолійович 1918 від 20.10.2014
Діденко Ярослав Олександрович Півень Віталій Олегович 1918 від 20.10.2014
Діденко Ярослав Олександрович Хоменко Ірина Володимирівна 1918 від 20.10.2014
Ємець Леонід Олександрович Боніславський Андрій Анатолійович 1250 від 27.09.2014
Ємець Леонід Олександрович Кондратець Євген Борисович 1250 від 27.09.2014
Марценюк Олексій Еразмович Кардашова Ірина Вікторівна 1404 від 01.10.2014
Марценюк Олексій Еразмович Лущенко Анна Олексіївна 1404 від 01.10.2014
Марценюк Олексій Еразмович Шибаєв Віктор Андрійович 1404 від 01.10.2014
Павленко Олександра Сергіївна Бернацький Іван Вікторович 1389 від 30.09.2014
Павленко Олександра Сергіївна Попруга Юлія Володимирівна 1389 від 30.09.2014
Павленко Олександра Сергіївна Собков Максим Анатолійович 2003 від 22.10.2014
Павловський Олександр Володимирович Драган Яна Сергіївна 1630 від 10.10.2014
Скаліцький Юрій Олегович Носов В’ячеслав Петрович 1463 від 03.10.2014
Скаліцький Юрій Олегович Третяк Олег Васильович 1463 від 03.10.2014
Скаліцький Юрій Олегович Ящук Євген Вікторович 1463 від 03.10.2014
Щербань Юрій Юрійович Селівончик Ігор Семенович 1478 від 06.10.2014
Щербань Юрій Юрійович Сидоренко Валерій Іванович 1478 від 06.10.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"