Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №217
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 09.12.2017 22:02:50
Кількість довірених осіб в окрузі: 34

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Бабенюк Василь Григорович Цобко Зінаїда Петрівна 1630 від 10.10.2014
Батанов Юрій Олексійович Хомрач Вікторія Петрівна 1478 від 06.10.2014
Батанов Юрій Олексійович Черновол Оксана Сергіївна 1478 від 06.10.2014
Білецький Андрій Євгенійович Вербінець Едуард Анатолійович 2066 від 25.10.2014
Білецький Андрій Євгенійович Зварич Богдан Романович 1389 від 30.09.2014
Білецький Андрій Євгенійович Кокора Ірина Володимирівна 1389 від 30.09.2014
Бойчук Микола Андрійович Бойчук Анатолій Андрійович 1478 від 06.10.2014
Бойчук Микола Андрійович Деменко Анатолій Григорович 1478 від 06.10.2014
Бойчук Микола Андрійович Захарченко Лариса Вікторівна 1478 від 06.10.2014
Козак Володимир Романович Безпалий Олексій Ігорович 2031 від 23.10.2014
Козак Володимир Романович Коваль Марія Сергіївна 2031 від 23.10.2014
Козак Володимир Романович Стецьків Юрій Олегович 2031 від 23.10.2014
Козлов Юрій Володимирович Кучер Юлія Миколаївна 1463 від 03.10.2014
Козлов Юрій Володимирович Подолян Роман Анатолійович 1463 від 03.10.2014
Котомкіна Оксана Федорівна Гринишин Євгеній Васильович 1404 від 01.10.2014
Крамаренко Олег Віталійович Печенова Марія Геннадіївна 1463 від 03.10.2014
Маматов Олександр Леонідович Майданіч Юлія Феліксівна 1585 від 09.10.2014
Маматов Олександр Леонідович Яременко Олександр Андрійович 1585 від 09.10.2014
Пересунько Сергій Іванович Гудкова Наталія Іванівна 1478 від 06.10.2014
Пересунько Сергій Іванович Закомлистова Наталія Григорівна 1478 від 06.10.2014
Пересунько Сергій Іванович Унінець Микола Павлович 1478 від 06.10.2014
Руденко Руслан Володимирович Мацюк Михайло Анатолійович 1548 від 08.10.2014
Руденко Руслан Володимирович Попович Павло Володимирович 1463 від 03.10.2014
Руденко Руслан Володимирович Руденко Олександр Володимирович 1463 від 03.10.2014
Старовойт Володимир Миколайович Захарченко Дмитро Васильович 1336 від 29.09.2014
Старовойт Володимир Миколайович Семикрас Олександр Васильович 1336 від 29.09.2014
Старовойт Володимир Миколайович Слободкін Петро Петрович 1336 від 29.09.2014
Столар Вадим Михайлович Пилькевич Артем Олександрович 1463 від 03.10.2014
Столар Вадим Михайлович Сич Констянтин Миколайович 1463 від 03.10.2014
Столяр Вадим Григорович Кириченко Олександр Вікторович 1548 від 08.10.2014
Тропотяга Максим Васильович Йосипенко Сергій Олександрович 1463 від 03.10.2014
Шкурдай Ольга Арленівна Лякіна Вікторія Вікторівна 1463 від 03.10.2014
Шкурдай Ольга Арленівна Узлов Єгор Сергійович 1463 від 03.10.2014
Шуляка Сергій Миколайович Коваленко Вікторія Сергіївна 1463 від 03.10.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"