Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №19
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 02.12.2018 02:24:32
Кількість довірених осіб в окрузі: 30

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Буторін Олексій Олексійович Буторін Олег Олексійович 1630 від 10.10.2014
Буторін Олексій Олексійович Буторіна Ольга Миколаївна 1630 від 10.10.2014
Головатий Сергій Петрович Згоранець Василь Володимирович 1478 від 06.10.2014
Головатий Сергій Петрович Івасюк Валерій Петрович 1478 від 06.10.2014
Головатий Сергій Петрович Тетерський Віталій Юрійович 1336 від 29.09.2014
Гузь Ігор Володимирович Бадзюнь Богдан Миколайович 1678 від 13.10.2014
Гузь Ігор Володимирович Вірковський Валентин Петрович 1678 від 13.10.2014
Гузь Ігор Володимирович Дець Олександр Володимирович 1678 від 13.10.2014
Гупало Юрій Володимирович Маляс Дмитро Дмитрович 1478 від 06.10.2014
Гупало Юрій Володимирович Мелюх Ірина Миколаївна 1478 від 06.10.2014
Гупало Юрій Володимирович Шваб Анатолій Георгійович 1478 від 06.10.2014
Дзенік Сергій Іванович Конишев Ігор Васильович 1812 від 15.10.2014
Зінкевич Костянтин Миколайович Панасюк Олексій Вікторович 1389 від 30.09.2014
Зінкевич Костянтин Миколайович Сопронюк Петро Захарович 1389 від 30.09.2014
Зінкевич Костянтин Миколайович Шипелик Олег Володимирович 1389 від 30.09.2014
Купира Зінаїда Степанівна Голядинець Віталій Іванович 1478 від 06.10.2014
Купира Зінаїда Степанівна Прокопюк Артем Леонідович 1478 від 06.10.2014
Мельник Євген Іванович Жук Юрій Богданович 1630 від 10.10.2014
Мельник Євген Іванович Кондисюк Ярослав Сергійович 1630 від 10.10.2014
Оніщук Андрій Юрійович Гейник Олексій Володимирович 1336 від 29.09.2014
Савюк Ганна Павлівна Гупалик Ольга Григорівна 1585 від 09.10.2014
Савюк Ганна Павлівна Страшнюк Юрій Степанович 1585 від 09.10.2014
Савюк Ганна Павлівна Шимчук Ольга Устимівна 1585 від 09.10.2014
Скіпальський Олександр Олександрович Кліща Андрій Олегович 2055 від 24.10.2014
Скіпальський Олександр Олександрович Костик Іван Миколайович 1967 від 21.10.2014
Скіпальський Олександр Олександрович Сімчак Габріелла Іванівна 1463 від 03.10.2014
Юнак Микола Петрович Матвійчук Василь Андрійович 1250 від 27.09.2014
Ярема Віктор Романович Мовчан Олена Ніловна 1812 від 15.10.2014
Ярема Віктор Романович Мороз Галина Романівна 1812 від 15.10.2014
Ярема Віктор Романович Щерба Наталія Сергіївна 1812 від 15.10.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"