Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №188
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 26.07.2018 15:44:30
Кількість довірених осіб в окрузі: 32

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Беспалов Дмитро Анатолійович Дзюба Віталій Петрович 1548 від 08.10.2014
Беспалов Дмитро Анатолійович Желіхівський Олександр Миколайович 1548 від 08.10.2014
Беспалов Дмитро Анатолійович Устичук Віталій Миколайович 1548 від 08.10.2014
Воронецький Словян Ількович Декалюк Сергій Васильович 1336 від 29.09.2014
Воронецький Словян Ількович Кухар Володимир Петрович 1336 від 29.09.2014
Воронецький Словян Ількович Швець Євгеній Валерійович 1336 від 29.09.2014
Гапонюк Василь Костянтинович Маковський Артем Васильович 2066 від 25.10.2014
Гапонюк Василь Костянтинович Шеремет Алла Михайлівна 2066 від 25.10.2014
Коліщак Артем Анатолійович Глагола Володимир Іванович 1878 від 17.10.2014
Коліщак Віктор Михайлович Бабіч Олександр Олександрович 1967 від 21.10.2014
Коліщак Віктор Михайлович Музика Андрій Васильович 1463 від 03.10.2014
Коліщак Віктор Михайлович Писаренко Олександр Олександрович 1463 від 03.10.2014
Крутенчук Юрій Васильович Комарницький Андрій Анатолійович 929 від 12.09.2014
Крутенчук Юрій Васильович Повх Олена Володимирівна 929 від 12.09.2014
Кукла Ганна Михайлівна Ліпчинський Олександр Вікторович 1478 від 06.10.2014
Кукла Ганна Михайлівна Медведєв Димитрій Валерійович 1478 від 06.10.2014
Кукла Ганна Михайлівна Якубовський Владислав Болеславович 1478 від 06.10.2014
Кушнір Іван Степанович Грей Юрій Миколайович 1463 від 03.10.2014
Кушнір Іван Степанович Єрємєєв Мирослав Валентинович 1463 від 03.10.2014
Лабазюк Сергій Петрович Заганяч Микола Валерійович 875 від 09.09.2014
Лабазюк Сергій Петрович Казьміна-Воронець Яна Сергіївна 947 від 15.09.2014
Лабазюк Сергій Петрович Сапьолкіна Наталія Вікторівна 2066 від 25.10.2014
Луцюк Юрій Петрович Лозан Валентин Геннадійович 1630 від 10.10.2014
Луцюк Юрій Петрович Побережний Ростислав Анатолійович 1630 від 10.10.2014
Панчук Анатолій Анатолійович Базилюк Валентина Андріївна 1585 від 09.10.2014
Панчук Анатолій Анатолійович Маліщук Микола Федорович 1585 від 09.10.2014
Панчук Анатолій Анатолійович Новосельська Надія Яківна 1585 від 09.10.2014
Плюта Вадим Олександрович Гринь Анатолій Григорович 1630 від 10.10.2014
Плюта Вадим Олександрович Тесленко Валерій Генадійович 1630 від 10.10.2014
Туркот Микола Петрович Біліченко Людмила Вікторівна 1336 від 29.09.2014
Туркот Микола Петрович Войтович Ігор Олександрович 1336 від 29.09.2014
Туркот Микола Петрович Серветник Віталій Володимирович 1336 від 29.09.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"