Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №162
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 06.11.2016 07:34:42
Кількість довірених осіб в окрузі: 30

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Басов Анатолій Єгорович Біленко Олександр Анатолійович 1463 від 03.10.2014
Басов Анатолій Єгорович Моісеєнко Володимир Михайлович 1463 від 03.10.2014
Бухарєв Владислав Вікторович Карпенко Оксана Валеріївна 1294 від 28.09.2014
Бухарєв Владислав Вікторович Кіселар Федір Федорович 1294 від 28.09.2014
Бухарєв Владислав Вікторович Неофітна Лілія Павлівна 1294 від 28.09.2014
Верьовченко Валерій Васильович Данилюк Микола Миколайович 1585 від 09.10.2014
Дяченко Петро Миколайович Гордіяш Олексій Петрович 1463 від 03.10.2014
Дяченко Петро Миколайович Лук’янов Микола Олександрович 1463 від 03.10.2014
Дяченко Петро Миколайович Тимченко Сергій Леонідович 1463 від 03.10.2014
Купрейчик Ірина Валеріївна Денісова Ірина Іванівна 1585 від 09.10.2014
Купрейчик Ірина Валеріївна Новак Дмитро Анатолійович 1585 від 09.10.2014
Купрейчик Ірина Валеріївна Семененко Юрій Григорович 1812 від 15.10.2014
Макаренко Костянтин Володимирович Погорєлов Олег Васильович 1463 від 03.10.2014
Макаренко Костянтин Володимирович Рудаков Олексій Юрійович 1463 від 03.10.2014
Макаренко Костянтин Володимирович Яковенко Вячеслав Миколайович 1463 від 03.10.2014
Оленич Петро Сергійович Липовий Олег Олександрович 916 від 11.09.2014
Оленич Петро Сергійович Надточій Валентина Іванівна 916 від 11.09.2014
Оленич Петро Сергійович Сочивець Юрій Олександрович 916 від 11.09.2014
Панков Віктор Анатолійович Галущак Володимир Олександрович 1076 від 22.09.2014
Панков Віктор Анатолійович Гамідов Магомед Максуд Мусалавович 1076 від 22.09.2014
Панков Віктор Анатолійович Ульянич Юрій Анатолійович 1076 від 22.09.2014
Поляковський Віталій Михайлович Абрамович Олексій Володимирович 1463 від 03.10.2014
Світлична Жанна Віталіївна Котенко Станіслав Віталійович 1478 від 06.10.2014
Станков Олександр Васильович Фернега Ірина Володимирівна 1463 від 03.10.2014
Сугак Віктор Васильович Авершин Олег Миколайович 1548 від 08.10.2014
Сугак Віктор Васильович Бублик Юрій Тимофійович 1548 від 08.10.2014
Сугак Віктор Васильович Матвієнко Василь Володимирович 1548 від 08.10.2014
Франчук Олег Геннадійович Грень Віталій Вячеславович 1336 від 29.09.2014
Франчук Олег Геннадійович Невтриніс Микола Васильович 1336 від 29.09.2014
Франчук Олег Геннадійович Тромса Ірина Анатоліївна 1336 від 29.09.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"