Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №146
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 02.08.2018 20:22:16
Кількість довірених осіб в окрузі: 40

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Варава Сергій Вікторович Місецкий Владислав Олегович 1878 від 17.10.2014
Варава Сергій Вікторович Остапенко Сергій Анатолійович 1878 від 17.10.2014
Варава Сергій Вікторович Чобан Руслан Ілліч 1878 від 17.10.2014
Зощук Андрій Григорович Косовська Надія Олексіївна 1336 від 29.09.2014
Зощук Андрій Григорович Проценко Алла Яківна 1336 від 29.09.2014
Кавунник Дмитро Вікторович Литвин Наталя Леонідівна 1463 від 03.10.2014
Кавунник Дмитро Вікторович Савченко Володимир Васильович 1463 від 03.10.2014
Кавунник Дмитро Вікторович Таран Віктор Васильович 1478 від 06.10.2014
Касаткін Андрій Миколайович Задоя Андрій Пилипович 1967 від 21.10.2014
Касаткін Андрій Миколайович Потрібна Юлія Валеріївна 1294 від 28.09.2014
Крахмілець Руслан Петрович Гаєвський Станіслав Іванович 1585 від 09.10.2014
Крахмілець Руслан Петрович Захарченко Галина Михайлівна 1585 від 09.10.2014
Крахмілець Руслан Петрович Ободовська Лариса Василівна 1585 від 09.10.2014
Ляпун Микола Миколайович Гончаренко Олександр Володимирович 1463 від 03.10.2014
Ляпун Микола Миколайович Захарченко Тарас Анатолійович 1463 від 03.10.2014
Ляпун Микола Миколайович Сьомик Олена Броніславівна 1463 від 03.10.2014
Надоша Олег Володимирович Бєлкіна Ксенія Анатоліївна 1478 від 06.10.2014
Несен Микола Григорович Боярський Дмитро Едуардович 1404 від 01.10.2014
Несен Микола Григорович Мирний Роман Федорович 1404 від 01.10.2014
Перепел Сергій Олександрович Говтвяниця Дмитро Анатолійович 1878 від 17.10.2014
Перепел Сергій Олександрович Маслєнніков Сергій Вадимович 1878 від 17.10.2014
Перепел Сергій Олександрович Порчирян Сергій Михайлович 1878 від 17.10.2014
Пилипенко Володимир Іванович Гілевич Анатолій Григорович 1250 від 27.09.2014
Пилипенко Володимир Іванович Сіромаха Марк Анатолійович 1250 від 27.09.2014
Пилипенко Володимир Іванович Харченко Леонід Юхимович 1250 від 27.09.2014
Піддубна Оксана Миколаївна Зільберберг Володимир Леонідович 1404 від 01.10.2014
Піддубна Оксана Миколаївна Сосов Володимир Олександрович 1404 від 01.10.2014
Піддубна Оксана Миколаївна Тіщенко Ольга Миколаївна 1404 від 01.10.2014
Попенко Олег Іванович Алексюк Олександр Леонідович 1463 від 03.10.2014
Попенко Олег Іванович Животовський Кирил Олегович 1463 від 03.10.2014
Попенко Олег Іванович Касич Алла Олександрівна 1463 від 03.10.2014
Савченко Олег Віталійович Бортник Дмитро Віталійович 1294 від 28.09.2014
Савченко Олег Віталійович Галата Сергій Васильович 1294 від 28.09.2014
Савченко Олег Віталійович Гура Олег Валерійович 1294 від 28.09.2014
Шайнога Володимир Іванович Кутя Алла Вікторівна 1478 від 06.10.2014
Шаповалов Юрій Анатолійович Мирошніченко Валерій Вікторович 1294 від 28.09.2014
Шаповалов Юрій Анатолійович Пелипенко Володимир Михайлович 1294 від 28.09.2014
Шустов Віктор Миколайович Лямін Сергій Леонідович 1218 від 26.09.2014
Шустов Віктор Миколайович Онопко Володимир Іванович 1218 від 26.09.2014
Шустов Віктор Миколайович Шевченко Юрій Анатолійович 1218 від 26.09.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"