Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №136
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 11.12.2017 05:45:39
Кількість довірених осіб в окрузі: 33

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Голубов Дмитро Іванович Гаманюк Валентина Павлівна 1585 від 09.10.2014
Голубов Дмитро Іванович Зелинська Альона Володимирівна 1585 від 09.10.2014
Голубов Дмитро Іванович Холод Сергій Олегович 1585 від 09.10.2014
Гофман Євген Петрович Краснопольський Юрій Євгенович 1250 від 27.09.2014
Гофман Євген Петрович Наконечний Денис Михайлович 1250 від 27.09.2014
Гофман Євген Петрович Савранський Володимир Вікторович 1250 від 27.09.2014
Карпенко Олександр Павлович Максимович Максим В’ячеславович 976 від 17.09.2014
Карпенко Олександр Павлович Мягков Олексій Сергійович 976 від 17.09.2014
Карпенко Олександр Павлович Сулима Володимир Андрійович 976 від 17.09.2014
Лосєв Ігор Володимирович Абрамов Валентин Іванович 976 від 17.09.2014
Лосєв Ігор Володимирович Мильников Вячеслав Леонідович 976 від 17.09.2014
Лосєв Ігор Володимирович Пілецький Денис Віталійович 976 від 17.09.2014
Макаренко Максим Миколайович Дубіна Олег Андрійович 1336 від 29.09.2014
Макаренко Максим Миколайович Ільїн Сергій Миколайович 1336 від 29.09.2014
Макаренко Максим Миколайович Харченко Борис Дмитрович 1336 від 29.09.2014
Окуєва Аміна Вікторівна Гаврилов Ігор Олександрович 1511 від 07.10.2014
Окуєва Аміна Вікторівна Камінська Ірина Анатоліївна 1511 від 07.10.2014
Пилипенко Віталій Володимирович Кулагін Володимир Юрійович 1463 від 03.10.2014
Пилипенко Віталій Володимирович Кулагіна Христина Віталіївна 1463 від 03.10.2014
Пилипенко Віталій Володимирович Содоль Надія Михайлівна 1463 від 03.10.2014
Скобленко Валентин Анатолійович Гаскевич Любов Миколаївна 1076 від 22.09.2014
Скобленко Валентин Анатолійович Рижук Віталій Володимирович 1076 від 22.09.2014
Скобленко Валентин Анатолійович Скобленко Людмила Олександрівна 1076 від 22.09.2014
Сомов Олександр Олегович Потехіна Альона Юріївна 1336 від 29.09.2014
Страшний Сергій Анатолійович Гідулянова Євгенія Миколаївна 1336 від 29.09.2014
Страшний Сергій Анатолійович Делінський Олександр Аркадійович 1336 від 29.09.2014
Страшний Сергій Анатолійович Рубан Світлана Георгіївна 1336 від 29.09.2014
Троц Анатолій Степанович Лук’янов Леонід Анатолійович 1336 від 29.09.2014
Троц Анатолій Степанович Павлов Валентин Володимирович 1336 від 29.09.2014
Троц Анатолій Степанович Сурніна Валентина Іллівна 1336 від 29.09.2014
Убірія Вахтангі Шалвович Галь Антон Андрійович 976 від 17.09.2014
Убірія Вахтангі Шалвович Кухілава Манана Гурамівна 976 від 17.09.2014
Убірія Вахтангі Шалвович Скидан Андрій Миколайович 976 від 17.09.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"