Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №116
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 19.04.2018 03:41:13
Кількість довірених осіб в окрузі: 35

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Березюк Андрій Тарасович Березюк Ольга Миронівна 2003 від 22.10.2014
Березюк Андрій Тарасович Сидор Максим Йосипович 2003 від 22.10.2014
Березюк Андрій Тарасович Тарасов Денис Андрійович 2003 від 22.10.2014
Веремчук Валерій Миколайович Мартинюк Юрій Анатолійович 1463 від 03.10.2014
Веремчук Валерій Миколайович Саврук Володимир Степанович 1463 від 03.10.2014
Клим Володимир Петрович Виличко Роман Петрович 1129 від 24.09.2014
Кутний Роман Антонович Бутрак Степан Антонович 1163 від 25.09.2014
Кутний Роман Антонович Дуриш Михайло Степанович 1163 від 25.09.2014
Кутний Роман Антонович Заброварний Ярослав Миколайович 1163 від 25.09.2014
Маліновський Володимир Степанович Гордасевич Богдан Олексійович 1585 від 09.10.2014
Маліновський Володимир Степанович Мельник Тарас Володимирович 1585 від 09.10.2014
Маліновський Володимир Степанович Остапович Михайло Іванович 1585 від 09.10.2014
Несімко Олег Дем'янович Когут Олег Романович 1129 від 24.09.2014
Несімко Олег Дем'янович Костюк Микола Дмитрович 1129 від 24.09.2014
Несімко Олег Дем'янович Кушик Андрій Володимирович 1129 від 24.09.2014
Оверко Володимир Петрович Грушковський Юрій Ярославович 1336 від 29.09.2014
Оверко Володимир Петрович Женчур-Курій Зоряна Мирославівна 1336 від 29.09.2014
Оверко Володимир Петрович Лоза Володимир Васильович 1336 від 29.09.2014
Подоляк Ірина Ігорівна Ничка Юрій Вадимович 1404 від 01.10.2014
Подоляк Ірина Ігорівна Оліховський Роман Ярославович 1404 від 01.10.2014
Подоляк Ірина Ігорівна Савицький Іван Іванович 1404 від 01.10.2014
Радик Олег Юліанович Гринечко Марта Михайлівна 1463 від 03.10.2014
Радик Олег Юліанович Махінько Володимир Миколайович 1463 від 03.10.2014
Радик Олег Юліанович Мороз Галина Андріївна 1463 від 03.10.2014
Разумовський Дмитро Олександрович Байтала Юрій Васильович 929 від 12.09.2014
Разумовський Дмитро Олександрович Кулик Любов Михайлівна 929 від 12.09.2014
Разумовський Дмитро Олександрович Яцків Ігор Миколайович 929 від 12.09.2014
Романович Ігор Федорович Білінський Роман Ігорович 1836 від 16.10.2014
Романович Ігор Федорович Ган Андрій Олександрович 1836 від 16.10.2014
Свелеба Ярослав Богданович Байса Андрій Петрович 1336 від 29.09.2014
Свелеба Ярослав Богданович Байса Артур-Петро Петрович 1336 від 29.09.2014
Свелеба Ярослав Богданович Войцеховський Олег Ігорович 1336 від 29.09.2014
Фаріон Ірина Дмитрівна Пшик Андрій Святославович 1463 від 03.10.2014
Фаріон Ірина Дмитрівна Сільвестер Ігор Степанович 1463 від 03.10.2014
Фаріон Ірина Дмитрівна Яворський Андрій Петрович 1463 від 03.10.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"