Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №114
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 15.04.2018 21:23:42
Кількість довірених осіб в окрузі: 30

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Біленький Олександр Юрійович Камиш Андрій Степанович 1878 від 17.10.2014
Біленький Олександр Юрійович Мішин Андрій Олександрович 1878 від 17.10.2014
Гапочка Микола Михайлович Овчаров Олександр Миколайович 1812 від 15.10.2014
Гапочка Микола Михайлович Шерстюк Володимир Миколайович 890 від 10.09.2014
Гарбуз Юрій Григорійович Єременко Валентин Васильович 1076 від 22.09.2014
Гарбуз Юрій Григорійович Іваненко Олександр Павлович 1041 від 19.09.2014
Гарбуз Юрій Григорійович Овчаренко Віталій Іванович 1041 від 19.09.2014
Грішов Антон Олександрович Тищенко Тамара Василівна 1511 від 07.10.2014
Зубрій Марія Миколаївна Синянський Микола Іванович 1737 від 14.10.2014
Керичинський Ярослав Олегович Алексійчук Віктор Анатолійович 1463 від 03.10.2014
Керичинський Ярослав Олегович Вовчук Євген Борисович 1463 від 03.10.2014
Керичинський Ярослав Олегович Леонов Олександр Олександрович 1463 від 03.10.2014
Кононенко Інна Вікторівна Чередниченко Костянтин Іванович 1478 від 06.10.2014
Костанчук Тарас Дмитрович Нижник Сергій Іванович 1336 від 29.09.2014
Кочарян Тігран Рафікович Запсельська Людмила Петрівна 1336 від 29.09.2014
Кочарян Тігран Рафікович Милокост Олег Миколайович 1548 від 08.10.2014
Кочарян Тігран Рафікович Тацій Інна Валеріївна 1336 від 29.09.2014
Масановець Тетяна Петрівна Леоненко Артем Олександрович 1478 від 06.10.2014
Мошенський Валерій Захарович Давиденко Тетяна Сергіївна 1006 від 18.09.2014
Мошенський Валерій Захарович Єделєв Сергій Іванович 1006 від 18.09.2014
Мошенський Валерій Захарович Новиков Валерій Олександрович 1006 від 18.09.2014
Норенко Юлія Миколаївна Тарасов Сергій Григорович 1478 від 06.10.2014
Семенович Антон Олександрович Кузнецова Юлія Василівна 1478 від 06.10.2014
Сергієнко Роман Сергійович Ізюмченко Костянтин Едуардович 1511 від 07.10.2014
Серпокрилов В’ячеслав Юрійович Кобан Євген Вячеславович 1404 від 01.10.2014
Філоненко Сергій Вячеславович Філоненко Олексій Вячеславович 976 від 17.09.2014
Черкасов Андрій Володимирович Ігнатова Тетяна Сергіївна 1076 від 22.09.2014
Черкасов Андрій Володимирович Ройтберг Олександр Якович 1076 від 22.09.2014
Черкасов Андрій Володимирович Черкасов Володимир Андрійович 1076 від 22.09.2014
Шевкун Олена Олександрівна Герасимчук Сергій Дмитрович 1478 від 06.10.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"