Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №11
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 26.12.2017 14:09:59
Кількість довірених осіб в окрузі: 41

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Базелюк Володимир Васильович Базелюк Василь Федорович 1585 від 09.10.2014
Базелюк Володимир Васильович Вигонюк Андрій Володимирович 1585 від 09.10.2014
Григоревська Людмила Миколаївна Вигонюк Олександр Анатолійович 1478 від 06.10.2014
Григоревська Людмила Миколаївна Корнєєв Ігор Юлійович 1478 від 06.10.2014
Григоревська Людмила Миколаївна Мельник Олександр Володимирович 1478 від 06.10.2014
Домбровський Олександр Георгійович Вербицький Олександр Антонович 1812 від 15.10.2014
Домбровський Олександр Георгійович Козяр Олександр Васильович 1463 від 03.10.2014
Домбровський Олександр Георгійович Приленський Ігор Генріхович 1463 від 03.10.2014
Козлова Тетяна Анатоліївна Копецький Сергій Юрійович 1478 від 06.10.2014
Козлова Тетяна Анатоліївна Отеранський Вячеслав Олександрович 1478 від 06.10.2014
Козлова Тетяна Анатоліївна Павлюк Василь Петрович 1478 від 06.10.2014
Максимчук Борис Анатолійович Гіломей Руслан Петрович 1336 від 29.09.2014
Максимчук Борис Анатолійович Огірчук Тетяна Михайлівна 1336 від 29.09.2014
Максимчук Борис Анатолійович Панькевич Василь Миколайович 1336 від 29.09.2014
Матищук Станіслав Вадимович Ірхін Сергій Валерійович 1585 від 09.10.2014
Матищук Станіслав Вадимович Слюсарчук Анатолій Васильович 1585 від 09.10.2014
Матищук Станіслав Вадимович Швець Ірина Сергіївна 1585 від 09.10.2014
Мельник Олександр Володимирович Росоха Юрій Михайлович 1463 від 03.10.2014
Мельник Олександр Володимирович Тарасюк Олександр Миколайович 1463 від 03.10.2014
Паризький Ігор Володимирович Денисюк Олександр Миколайович 1163 від 25.09.2014
Паризький Ігор Володимирович Іванчов Павло Васильович 1163 від 25.09.2014
Паризький Ігор Володимирович Лук’яненко Левко Григорович 1163 від 25.09.2014
Петько Максим Григорович Гончарук Сергій Олександрович 1478 від 06.10.2014
Петько Максим Григорович Паршонкова Ольга Дмитрівна 1478 від 06.10.2014
Петько Максим Григорович Черняк Леся Анатоліївна 1478 від 06.10.2014
Погребняк Валентина Іванівна Баніт Сергій Олександрович 1585 від 09.10.2014
Погребняк Валентина Іванівна Горбонос Анатолій Петрович 1585 від 09.10.2014
Погребняк Валентина Іванівна Хомяк Віктор Петрович 1585 від 09.10.2014
Поплавський Олександр Анатолійович Кузін Олег Володимирович 1336 від 29.09.2014
Поплавський Олександр Анатолійович Поплавська Анна Анатоліївна 1336 від 29.09.2014
Поплавський Олександр Анатолійович Шолота Сергій Васильович 1336 від 29.09.2014
Попович Михайло Миколайович Данілов Володимир В’ячеславович 1548 від 08.10.2014
Попович Михайло Миколайович Сіранчук Михайло Іванович 1548 від 08.10.2014
Рябоконь Олексій Володимирович Вєтошкін Дмитро Володимирович 1812 від 15.10.2014
Рябоконь Олексій Володимирович Ужун Олег Романович 1812 від 15.10.2014
Собенко Надія Богданівна Кучерук Юрій Юрійович 1478 від 06.10.2014
Собенко Надія Богданівна Чернега Сергій Юрійович 1478 від 06.10.2014
Собенко Надія Богданівна Шамбелян Сергій Васильович 1478 від 06.10.2014
Солейко Наталія Петрівна Колівошко Віталій Володимирович 1967 від 21.10.2014
Солейко Наталія Петрівна Медведенко Олена Валеріївна 1389 від 30.09.2014
Солейко Наталія Петрівна Процюк Людмила Петрівна 1389 від 30.09.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"