Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Довірені особи кандидатів у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі №107
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 16.12.2017 13:27:52
Кількість довірених осіб в окрузі: 45

Кандидат Довірена особа № та дата док. про реєстрацію
Ахмедов Руслан Олексійович Арутюнян Олена Львівна 1478 від 06.10.2014
Бердніков Андрій Валерійович Байрамов Євген Вахид Огли 1463 від 03.10.2014
Волинко Микола Миколайович Кучерявенко Олександр Олегович 1478 від 06.10.2014
Волинко Микола Миколайович Лавров Олексій Михайлович 1478 від 06.10.2014
Гасимов Рустам Вусалович Самольцева Лілія Олександрівна 1463 від 03.10.2014
Горенштейн Вікторія Марківна Гончарова Ірина Вікторівна 1548 від 08.10.2014
Дворенков Станіслав Костянтинович Стефаненко Ірина Іванівна 1463 від 03.10.2014
Драпак Віталій Олександрович Мележик Ольга Вікторівна 1548 від 08.10.2014
Дунаєв Сергій Володимирович Бабенко Олена Вікторівна 1336 від 29.09.2014
Дунаєв Сергій Володимирович Баранник Сергій Григорович 1336 від 29.09.2014
Дунаєв Сергій Володимирович Ратушна Олена Сергіївна 1336 від 29.09.2014
Зінченко Яніна Володимирівна Толмачова Тетяна Василівна 1478 від 06.10.2014
Казаков Віктор Ларіонович Мартинюк Лариса Миколаївна 1548 від 08.10.2014
Каленюк Сергій Іванович Бойченко Валентина Володимирівна 1548 від 08.10.2014
Китаєва Діана Олегівна Луконін Олександр Михайлович 1478 від 06.10.2014
Кичук Микола Миколайович Григоренко Наталія Борисівна 1548 від 08.10.2014
Кравчук Євген Святославович Харуба Любов Миколаївна 1511 від 07.10.2014
Кураєва Катерина Анатоліївна Лужбіна Антоніна Іванівна 1511 від 07.10.2014
Куц Тетяна Федорівна Водова Олена Олександрівна 1511 від 07.10.2014
Лежавська Яна Геннадіївна Тихоренко Михайло Євгенович 1548 від 08.10.2014
Лижник Сніжана Михайлівна Макуха Ігор Анатолійович 1548 від 08.10.2014
Литвин Андрій Андрійович Верещака Любов Сергіївна 1511 від 07.10.2014
Марусій Тетяна Вікторівна Собода Павло Володимирович 1548 від 08.10.2014
Мельник Ніна Миколаївна Лазутов Віталій Сергійович 1548 від 08.10.2014
Немчук Павло Володимирович Нагорна Ніна Степанівна 1478 від 06.10.2014
Одинока Ольга Віталіївна Львова Інна Юріївна 1548 від 08.10.2014
Плахоніна Вікторія Вікторівна Козюр Людмила Іванівна 1548 від 08.10.2014
Подкидач Тетяна Борисівна Смалій Костянтин Васильович 1548 від 08.10.2014
Полуботько Роман Михайлович Запара Наталія Василівна 1548 від 08.10.2014
Попова Марина Олександрівна Лазутов Сергій Олександрович 1548 від 08.10.2014
Собчинський Євгеній Дмитрович Лоскутникова Тетяна Олександрівна 1478 від 06.10.2014
Таранов Дмитро Валерійович Сібірцева Олена Анатоліївна 1548 від 08.10.2014
Теросипов Вячеслав Михайлович Олефіренко Надія Василівна 1336 від 29.09.2014
Теросипов Вячеслав Михайлович Теросипов Михайло Вячеславович 1336 від 29.09.2014
Теросипов Вячеслав Михайлович Федоров Олександр Іванович 1336 від 29.09.2014
Тополов Віктор Семенович Кліманов Дмитро Вікторович 1463 від 03.10.2014
Тополов Віктор Семенович Мазур Михайло Леонідович 1463 від 03.10.2014
Тополов Віктор Семенович Смірнов Костянтин Миколайович 1678 від 13.10.2014
Шахов Сергій Вікторович Ткаченко Валентина Іванівна 1548 від 08.10.2014
Шведов Віталій Миколайович Кошик Сергій Валерійович 1463 від 03.10.2014
Шведов Віталій Миколайович Рижков Анатолій Олександрович 1463 від 03.10.2014
Шведов Віталій Миколайович Савченко Олександр Олександрович 1463 від 03.10.2014
Шульга Любов Стефанівна Головкіна Лариса Іванівна 1548 від 08.10.2014
Шутов Володимир Сергійович Зорко Олена Вікторівна 1548 від 08.10.2014
Янчук Марія Мирославівна Подгорна Наталія Леонідівна 1389 від 30.09.2014

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"