Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Виборчі дільниці одномандатного виборчого округу №207
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 23.10.2018 06:05:22
Кількість виборчих дільниць 256

№ дільниці Місцезнаходження та адреса приміщення для голосування Опис меж
000001 Новгород-Сіверська установа виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області №31, клас для навчання
16000, Чернігівська обл., м. Новгород-Сіверський, вул. Коротченка, буд. 31
Новгород-Сіверська установа виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області №31
740153 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 8А, м.Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
м.Городня – вул.Калініна, вул.Колгоспна, вул.Перемоги, вул.Петровського, вул.Пролетарська: 1–28; вул.Радгоспна, вул.Свердлова, вул.Смекаліна, вул.Шевченка, пров.1 Калініна, пров.1 Радгоспний, пров.1 Шевченка, пров.2 Калініна, пров.2 Радгоспний, пров.2 Шевченка
740154 спортивна школа, фойє
вул.1 Травня, 20, м.Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
м.Городня – вул.Боженка, вул.Жижкуна, вул.Кірова: 1–26, 28; вул.Набережна, вул.Радянська: 1–76, 78, 80, 82, 84; вул.Чорновуса: 1–4; вул.Чумака: 1–15, 17; вул.Щорса, вул.1 Травня, пров.1 Кірова, пров.1 Радянський, пров.2 Кірова, пров.2 Радянський
740155 клуб механічного заводу, глядацька зала
вул.Радянська, 110, м.Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
м.Городня – вул.Будівельників, вул.Бутька, вул.Весняна, вул.Горького, вул.Довженка, вул.Жовтнева: 74–74А, 76–76А, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90–90А, 92, 94, 96, 97А–155; вул.Зелена, вул.Леніна: 16, 18–157; вул.Лісова, вул.Пирогова, вул.Пушкіна, вул.Радянська: 77, 79, 81, 83, 85–138; вул.Садова, вул.Светочева, вул.Симонка, вул.Тиха, вул.Чапаєва, вул.Черемошна, вул.Ювілейна, вул.Юфи, вул.40 років Перемоги, вул.50 років Жовтня, пров.Бутька, пров.Коцюбинського, пров.Кропив’янського, пров.Тихий, пров.Чапаєва, пров.1 Горького, пров.1 Жовтневий, пров.1 Механізаторів, пров.1 Ювілейний, пров.2 Горького, пров.2 Жовтневий, пров.2 Механізаторів, пров.2 Ювілейний, пров.3 Механізаторів, пров.3 Ювілейний, пров.4 Ювілейний
740156 районна гімназія, спортивна зала
вул.Чорновуса, 29, м.Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
м.Городня – вул.Говорецького, вул.Дружби, вул.Жовтнева: 1–73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97; вул.Західна, вул.Зої Космодем’янської, вул.Калача, вул.Кірова: 27, 29–108; вул.Комінтерна, вул.Льонозаводська, вул.Миру, вул.Нова, вул.Носа, вул.Поліська, вул.Пролетарська: 29–119А; вул.Стеби, вул.Цимбаліста, вул.Червоноармійська, вул.Чорновуса: 5–122; вул.Чумака: 16А, 18–79; вул.Шатила, вул.8 Березня, пров.Західний, пров.Комінтерна, пров.Носа, пров.1 Чорновуса, пров.1 8 Березня, пров.2 Чорновуса, пров.2 8 Березня, пров.3 Чорновуса
740157 школа №2, спортивна зала
вул.Леніна, 4, м.Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
м.Городня – вул.Артема, вул.Волковича, вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Комсомольська, вул.Леніна: 1–11, 17; вул.Молодіжна, вул.Осипенка, вул.Піонерська, вул.Чкалова, вул.Чорного, вул.Шкільна, вул.50 років ВЛКСМ, пров.Артема, пров.Леніна, пров.Петровського, пров.1 Комсомольський, пров.1 Чкалова, пров.2 Комсомольський, пров.2 Чкалова, пров.3 Чкалова, пров.50 років ВЛКСМ
740158 нафтобаза, актова зала
вул.Вокзальна, 45, с.Вокзал-Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
с.Альошинське, с.Вокзал-Городня, с.Павло-Іванівське, с-ще Ясенівка
740159 сільська рада, зала засідань
вул.Набережна, 7, с.Андріївка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15124
с.Андріївка
740160 школа, кабінет історії
вул.Червоноармійська, 40, с.Автуничі, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15124
с.Автуничі
740161 сільський клуб, глядацька зала
вул.Леніна, 70, с.Старосілля, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15124
с.Старосілля
740162 будинок культури, глядацька зала
вул.Центральна, 27, с.Бурівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15143
с.Бурівка, с.Безиків
740163 будинок культури, глядацька зала
вул.Димитрова, 56, с.Бутівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15135
с.Бутівка
740164 сільський клуб, глядацька зала
вул.Гагаріна, 2, с.Здрягівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15135
с.Здрягівка, с.Радянське
740165 сільська рада, зала засідань
вул.Леніна, 1, с.Ваганичі, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15130
с.Ваганичі, с.Барабанівське, с-ще Вершини
740166 сільський клуб, глядацька зала
пров.Набережний, 2, с.Великий Дирчин, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15171
с.Великий Дирчин, с.Лашуки, с.Малий Дирчин
740167 будинок культури, глядацька зала
вул.1 Травня, 58, с Великий Листвен, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15160
с.Великий Листвен
740168 будинок культури, танцювальна зала
вул.Леніна, 96, с.Вихвостів, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15151
с.Вихвостів, с.Розвинівка
740169 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 184, с.Володимирівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15115
с.Володимирівка, с.День-Добрий
740170 сільська рада, зала засідань
вул.Перемоги, 9, с.Гніздище, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
с.Гніздище, с.Горошківка, с.Стовпівка
740171 школа, коридор
вул.Леніна, 101, с.Деревини, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15110
с.Деревини
740172 сільська рада, зала засідань
вул.Перемоги, 4, с.Дроздовиця, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15132
с.Дроздовиця, с.Будище, с.Диханівка
740173 сільський клуб, глядацька зала
вул.Леніна, 72, с.Ільмівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15113
с.Ільмівка, с.Ближнє, с.Карпівка, с.Мости, с.Світанок
740174 сільська рада, зала засідань
вул.Капшука, 1, с.Івашківка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15152
с.Івашківка, с.Довге, с.Перше Травня
740175 будинок культури, глядацька зала
вул.Щорса, 73, с.Конотоп, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15170
с.Конотоп
740176 КП "Кузничі", зала засідань
вул.60 років Жовтня, 6, с.Кузничі, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15134
с.Кузничі, с-ще Зелене
740177 школа, кабінет початкових класів
вул.Леніна, 74, с.Куликівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15153
с.Куликівка
740178 будинок культури, глядацька зала
вул.Попудренка, 45, с.Лемешівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15121
с.Лемешівка, с.Мальча, с-ще Рубіж
740179 будинок культури, кабінет завідувача
вул.Леніна, 54, с.Макишин, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15172
с.Макишин
740180 сільський клуб, глядацька зала
вул.Горького, 30, с.Моложава, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15140
с.Моложава, с.Картовецьке, с.Лютіж, с.Минаївщина, с.Перерост, с.Студенець, с.Черецьке
740181 сільський клуб, глядацька зала
вул.Леніна, 23, с.Невкля, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15140
с.Залісся, с.Невкля
740182 будинок культури, глядацька зала
вул.Лугова, 17, с.Мощенка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15125
с.Мощенка, с.Гасичівка, с.Сутоки
740183 будинок культури, глядацька зала
вул.Гагаріна, 19, с.Пекурівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15162
с.Пекурівка
740184 школа, кабінет географії
вул.Піонерська, 2, с.Перепис, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15111
с.Перепис
740185 бібліотека, читальна зала
вул.Леніна, 4, с.Кусії, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15111
с.Кусії
740186 сільський клуб, глядацька зала
вул.Садова, 7, с.Полісся, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15135
с.Полісся
740187 будинок культури, гостинна
вул.Шевченка, 1, с.Сеньківка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15125
с.Сеньківка, с.Берилівка
740188 сільський клуб, глядацька зала
вул.Чернігівська, 16, с.Смичин, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15163
с.Смичин
740189 будинок культури, фойє
вул.Маркова, 104, с.Дібрівне, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15163
с.Дібрівне
740190 сільський клуб, глядацька зала
вул.Святомиколаївська, 71, с.Солонівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15124
с.Солонівка
740191 контора СТОВ "Тупичівське", зала засідань
вул.Чернігівська, 8, с.Тупичів, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15150
с.Тупичів, с-ще Тополівка
740192 будинок культури, глядацька зала
вул.Леніна, 53, с.Хоробичі, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15122
с.Хоробичі
740193 сільська рада, зала засідань
вул.Попудренка, 46, с.Хотівля, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15133
с.Хотівля, с.Травневе
740194 сільський клуб, глядацька зала
вул.Леніна, 11, с.Хрипівка, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
с.Хрипівка
740195 фельдшерський пункт, фізкабінет
вул.Лісова, 2, с.Півнівщина, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
с.Півнівщина, с.Політрудня
740196 Городнянська центральна районна лікарня, фойє
вул.Лісова, 2, м.Городня, Городнянський р-н, Чернігівська обл., 15100
Городнянська центральна районна лікарня
740326 селищна рада, актова зала, 2-й поверх
вул.Горького, 9, смт Короп, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16200
смт Короп – вул.Архітектурна, вул.Берегова, вул.Воздвиженська, вул.Горького, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Електрична, вул.Заливна, вул.Зелена, вул.Кибальчича, вул.Київська, вул.Комунальна, вул.Краснопільська, вул.Лермонтова, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Маршала Руденка, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Піонерська, вул.Піщана, вул.Прорізна, вул.Садова, вул.Успенська, вул.Чернігівська: 1–53, 57–62; вул.1-а Заливна, вул.2-а Заливна, вул.8-го Березня, пл.Кибальчича, пров.Боровий, пров.Вільний, пров.Воздвиженський, пров.Горького, пров.Грушевського, пров.Кибальчича, пров.Київський, пров.Коцюбинського, пров.Краснопільський, пров.Незалежності, пров.Новий, пров.О.Гончара, пров.Піщаний, пров.Прорізний, пров.Сєрова, пров.Спортивний, пров.Троїцький, пров.Чернігівський, пров.Чехова, пров.Южний
740327 будинок культури, коридор
вул.Горького, 4, смт Короп, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16200
смт Короп – вул.Авіації, вул.Аграрна, вул.Будівельна, вул.Вишнева, вул.Вознесенська, вул.Гагаріна, вул.Генерала Панкова, вул.Гетьмана Многогрішного, вул.Дружби, вул.Жуковського, вул.Заводська, вул.Козацька, вул.Механізації, вул.Михайлівська, вул.Молодіжна, вул.Пробитовська, вул.Робітнича, вул.Слободська, вул.Толстого, вул.Шевченка, вул.Щорса, вул.1-го Травня, вул.50 років Перемоги, пров.Довженка, пров.Заводський, пров.Квітковий, пров.Козацький, пров.Механізації, пров.Молодіжний, пров.Польовий, пров.Пушкіна, пров.Слободський, пров.Трудовий, пров.Чкалова, пров.Шевченка, пров.Щорса, пров.1-й Михайлівський, пров.2-й Михайлівський
740328 будинок культури, коридор
вул.Московська, 6, смт Понорниця, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16220
смт Понорниця – вул.Б. Хмельницького, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Довженка, вул.Заводська, вул.Зарічна, вул.Кибальчича, вул.Коцюбинського, вул.Миру, вул.Московська, вул.Перемоги, вул.Свириденка, вул.Червоноармійська, вул.Чернігівська, пров.Зарічний, пров.Кибальчича
740329 школа, коридор
вул.Московська, 22, смт Понорниця, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16220
смт Понорниця – вул.Горького, вул.Загорського, вул.Ковпака, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Радянська, вул.Чапаєва, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Щорса, вул.8-го Березня, пров.Загорського, пров.Лесі Українки, с.Зелена Поляна, с.Рихли
740330 будинок культури, актова зала
вул.Чкалова, 2, с.Атюша, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16261
с.Атюша, с.Кучі
740331 сільський клуб, коридор
вул.Маліновського, 61, с.Пуста Гребля, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16261
с.Лубенець, с.Пуста Гребля, с.Рубанників
740332 будинок культури, коридор
вул.Кудрата Суюнова, 98, с.Будище, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16224
с.Будище
740333 будинок культури, актова зала
вул.Шевченка, 53, с.Верба, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16222
с.Верба
740334 сільський клуб, коридор
вул.Івана Кулика, 59, с.Осьмаки, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16222
с.Осьмаки
740335 сільська рада, актова зала
вул.Гагаріна, 48, с.Вільне, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16234
с.Вільне, с.Борисове, с-ще Зайцеве, с.Тарасівка
740336 школа, коридор
вул.Центральна, 43А, с.Вишеньки, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16231
с.Вишеньки, с.Бужанка, с.Черешеньки, с.Чорнявка
740337 сільська рада, актова зала
вул.Гагаріна, 2, с.Городище, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16225
с.Городище
740338 сільський клуб, коридор
вул.Космонавтів, 9, с.Придеснянське, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16225
с.Придеснянське
740339 школа, коридор
вул.Першотравнева, 2, с.Жовтневе, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16260
с.Жовтневе, с-ще Груди, с.Єгорівка, с.Накот, с.Синявка
740340 школа, спортивна зала
вул.Центральна, 16А, с.Карильське, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16251
с.Карильське
740341 будинок культури, актова зала
вул.Центральна, 52, с.Краснопілля, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16250
с.Краснопілля, с.Червоний Ранок
740342 будинок культури, коридор
вул.Шкільна, 4, с.Криски, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16213
с.Криски
740343 будинок культури, коридор
вул.Леніна, 1, с.Іваньків, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16214
с.Великий Ліс, с.Іваньків
740344 школа, коридор
вул.Миру, 39, с.Лукнів, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16233
с.Лукнів
740345 школа, кл.1
вул.Кибальчича, 10, с.Мезин, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16210
с.Мезин, с.Курилівка
740346 будинок культури, актова зала
вул.Центральна, 34, с.Нехаївка, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16243
с.Нехаївка, с.Галичівка, с.Лебедин, с.Нориця
740347 школа, коридор
вул.Зудихіна, 1, с.Оболоння, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16223
с.Оболоння, с.Гута, с-ще Лиса Гора, с.Червона Поляна
740348 будинок культури, актова зала
вул.Перемоги, 93, с.Покошичі, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16211
с.Покошичі
740349 будинок культури, коридор
вул.Леніна, 18, с.Пролетарське, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16262
с.Пролетарське
740350 сільський клуб, коридор
вул.Братів Кот, 29, с.Горохове, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16262
с.Горохове, с.Дрібці, с.Карацюбине, с.Новоселиця
740351 сільська рада, актова зала
вул.Корди, 82, с.Радичів, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16215
с.Радичів
740352 школа, коридор
вул.Нахімова, 1, с.Райгородок, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16232
с.Райгородок
740353 сільський клуб, актова зала
вул.Незалежності, 3, с.Жернівка, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16232
с.Жернівка
740354 будинок культури, актова зала
вул.Зої Космодем’янської, 13, с.Риботин, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16240
с.Риботин
740355 будинок культури, коридор
вул.Центральна, 21, с.Рижки, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16244
с.Рижки
740356 сільська рада, актова зала
вул.Перемоги, 47А, с.Розльоти, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16230
с.Розльоти
740357 будинок культури, коридор
вул.Свердлова, 60, с.Свердловка, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16212
с.Свердловка, с.Сміле
740358 будинок культури, актова зала
вул.Кірова, 46, с.Сохачі, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16241
с.Сохачі, с.Подоляки, с.Станове
740359 будинок культури, актова зала
вул.Молодіжна, 7, с.Червоне, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16252
с.Червоне
740360 будинок культури, коридор
вул.Леніна, 158, с.Шабалинів, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16242
с.Шабалинів, с.Мохове
740361 центральна районна лікарня, коридор, 1-й поверх
вул.Чернігівська, 56, смт Короп, Коропський р-н, Чернігівська обл., 16200
Коропська центральна районна лікарня
740362 Громадська організація "Будинок культури", коридор
вул.Шевченка, 73А, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300
м.Корюківка – вул.Бульварна, вул.Радянська, вул.Спортивна, вул.Червонохутірська: 1–27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–49А, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71; вул.Шевченка: 56, 58, 71, 73; пров.Бульварний: 1–3, 5, 7, 9, 13–15А;
740363 школа №1, коридор початкових класів, 1-й поверх
вул.Шевченка, 54, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300
м.Корюківка – вул.Івана Франка, вул.Поліська, вул.Чехова, вул.Шевченка: 33, 35, 37, 39, 41–55, 57, 59–69; пров.Бульварний: 4, 6, 8, 10; пров.Івана Франка
740364 школа мистецтв, фойє, 2-й поверх
вул.Карла Маркса, 8, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300
м.Корюківка – вул.Воїнів Інтернаціоналістів, вул.Вокзальна: 1–9; вул.Зої Космодем’янської, вул.Карла Маркса, вул.Каштанова, вул.Комсомольська, вул.Молодіжна, вул.Новоселівка, вул.Передзаводська, вул.Прорізна, вул.Сонячна, вул.Шевченка: 72, 74–104, 106, 108, 110, 112, 114, ЦРЛ 101; вул.Шкільна, вул.8 Березня, пров.Карла Маркса, пров.Шкільний
740365 школа №4, фойє
вул.Шевченка, 116А, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300
м.Корюківка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Братчикова, вул.Валентини Ткаченко, вул.Василя Журби, вул.Гарнієра, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Горького, вул.Кірова: 1–145, 147, 149–149А, 151–151А, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183–183А, 185, 187, 189; вул.Корнієвського, вул.Лесі Українки, вул.Польова, вул.Шевченка: 105, 107, 109, 111, 113, 115–280; пров.Горького, пров.Кірова, пров.1 Лесі Українки, пров.2 Лесі Українки, пров.3 Лесі Українки
740366 ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" відокремлений підрозділ Корюківський РЕМ , зала засідань, 2-й поверх
вул.Галини Костюк, 41, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300
м.Корюківка – вул.Галини Костюк, вул.Колгоспна, вул.Лісова, вул.Осіння, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Піонерська, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна, вул.Чапаєва, вул.Чкалова, вул.Щорса, пров.Галини Костюк, пров.Пролетарської, пров.Пушкіна, пров.1 Колгоспний, пров.1 Перемоги, пров.2 Колгоспний, пров.2 Перемоги
740367 райавтодор, зала засідань
вул.Куйбишева, 1, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300
м.Корюківка – вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Єсеніна, вул.Кошового, вул.Куйбишева, вул.Незалежності, вул.Робітнича, вул.Садова, вул.Стржалковського, вул.Суворова, вул.Червонохутірська: 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72–139; вул.Шевченка: 1–32, 34, 36, 38–38А, 40; вул.40 років Перемоги, пров.Гагаріна, пров.Стржалковського, пров.Суворова, пров.1 Садовий, пров.1 Шевченка, пров.2 Садовий, пров.2 Шевченка, с.Трудовик
740368 школа №3, коридор
вул.Дудка, 66, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300
м.Корюківка – вул.Бібліотечна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна: 19–106А; вул.Гоголя, вул.Дачна, вул.Дудка, вул.Жовтнева, вул.Зелена, вул.Індустріальна, вул.Калініна, вул.Кірова: 146, 148, 150, 152–152А, 154–154А, 156, 158, 160, 162, 164, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190–241; вул.Лермонтова, вул.Лугова, вул.Маяковського, вул.Мирна, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Озерна, вул.Партизанська, вул.Петровського, вул.Піщана, пров.Бібліотечний, пров.Вокзальний, пров.Дачний, пров.Дудка, пров.Жовтневий, пров.Індустріальний, пров.Мічуріна
740369 селищна рада, зала засідань
вул.Островського, 1, смт Холми, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15331
смт Холми – вул.Воровського, вул.Ворошилова, вул.Леніна: 96, 102–162; вул.Лесі Українки, вул.М.Єременка, вул.Нова, вул.Островського, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Фені Внукової, вул.Чапаєва, вул.Червоноармійська, пров.Леніна, пров.Шевченка, с.Кучугури, с.Олешня, с.Ченчики
740370 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 105, смт Холми, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15331
смт Холми – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Дачна, вул.Жовтнева, вул.Кірова, вул.Колгоспна, вул.Комсомольська, вул.Леніна: 1–95, 97–99; вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Першотравнева, вул.Пролетарська, вул.40 років Перемоги, вул.60 років Жовтня, пров.Жовтневий, пров.Першотравневий
740371 будинок культури, актова зала
вул.Шевченка, 22, с.Білошицька Слобода, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15320
с.Білошицька Слобода
740372 приміщення колишньої школи, коридор
вул.Войкова, 8Б, с.Буда, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15341
с.Буда, с.Маховики, с.Петрова Слобода, с.Соснівка, с.Шишка
740373 сільський клуб, актова зала
вул.Шкільна, 7, с.Бреч, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15361
с.Бреч, с.Гуринівка, с.Лубенець, с.Нова Гуринівка, с.Озереди, с.Ховдіївка
740374 сільський клуб, актова зала
вул.Центральна, 8, с.Домашлин, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15362
с.Домашлин, с.Бешківка, с.Луковець
740375 сільський клуб, актова зала
вул.Центральна, 23А, с.Жукля, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15334
с.Жукля
740376 сільська рада, зала засідань
вул.Незалежності, 28, с.Козилівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15332
с.Козилівка, с.Бобрик, с.Борок, с.Дачне, с-ще Комсомольське, с.Тихонівське, с.Уріччя
740377 будинок культури, танцювальна зала
вул.Шевченка, 66А, с.Наумівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15314
с.Наумівка, с.Андроники, с.Високе, с.Переділ, с.Турівка
740378 сільська рада, зала засідань
вул.Гагаріна, 29, с.Забарівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15342
с.Забарівка, с.Воловики, с.Кирилівка, с.Нова Буда
740379 сільський клуб, актова зала
вул.Центральна, 5, с.Камка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15331
с.Камка
740380 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 120, с.Олександрівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15352
с.Олександрівка, с.Верхолісся, с.Піски
740381 будинок культури, фойє
вул.Шевченка, 71, с.Охрамієвичі, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15313
с.Охрамієвичі, с.Лупасове, с.Червона Буда
740382 будинок культури, актова зала
вул.Шевченко, 5, с.Перелюб, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15312
с.Перелюб, с.Баляси
740383 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 2, с.Прибинь, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15311
с.Прибинь, с.Костянтинівка
740384 сільська рада, зала засідань
вул.Шевченка, 6, с.Рейментарівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15335
с.Рейментарівка, с.Гутище, с-ще Довга Гребля, с.Заляддя, с.Олійники
740385 сільська рада, кабінет голови
вул.Зелена, 37, с.Рибинськ, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15321
с.Рибинськ, с-ще Голубівщина, с.Журавлева Буда, с.Лісове, с.Новоселівка, с.Парастовське, с.Стопилка
740386 будинок культури, фойє
вул.Лесі Українки, 3, с.Савинки, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15360
с.Савинки, с.Червоний Довжик
740387 будинок культури, актова зала
вул.Генерала Білого, 84, с.Сядрине, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15323
с.Сядрине, с.Самотуги, с.Тельне
740388 сільська рада, зала засідань
вул.Богдана Хмельницького, 56, с.Тютюнниця, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15350
с.Тютюнниця, с.Костючки, с.Кугуки
740389 сільський клуб, актова зала
вул.Шевченка, 42А, с.Сахутівка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15351
с.Самсонівка, с.Сахутівка
740390 сільський клуб, актова зала
вул.Довженко, 9Б, с.Хотіївка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15360
с.Хотіївка
740391 сільський клуб, фойє
вул.Центральна, 13, с.Шишківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15310
с.Шишківка, с.Рудня
740392 Корюківська центральна районна лікарня, кабінет лікувальної фізкультури, 1-й поверх
вул.Шевченка, 101, м.Корюківка, Корюківський р-н, Чернігівська обл., 15300
Корюківська центральна районна лікарня Корюківської районної ради Чернігівської області
740502 сільська рада, к.1
вул.Польова, 1, с.Березова Гать, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16052
с.Березова Гать
740503 будинок культури, актова зала
вул.Свободи, 80, с.Бирине, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16034
с.Бирине, с.Підгірне, с.Прокопівка
740504 будинок культури, фойє
вул.Б.Хмельницького, 51, с.Блистова, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16071
с.Блистова
740505 сільський клуб, коридор
вул.Шевченка, 95, с.Слобідка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16072
с.Лоска, с.Слобідка
740506 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 2, с.Будо-Вороб’ївська, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16012
с.Будо-Вороб’ївська, с.Красний Хутір
740507 сільська рада, к.1
вул.Першого Травня, 69, с.Бучки, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16010
с.Бучки, с.Великий Гай, с.Вильчики, с.Городище, с.Ясна Поляна
740508 будинок культури, актова зала
вул.Червоних партизан, 4, с.Вороб’ївка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16013
с.Вороб’ївка, с.Внутрішній Бір, с.Мовчанів, с.Осове
740509 сільська рада, к.1
вул.Шкільна, 310А, с.Юхнове, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16062
с.Горбове, с.Путивськ, с.Юхнове
740510 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 190, с.Грем’яч, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16020
с.Грем’яч, с.Богданове, с.Гай, с.Діброва, с.Колос, с.Мурав’ї, с.Новоселівка
740511 сільська рада, к.3
вул.Леніна, 50, с.Дігтярівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16080
с.Дігтярівка
740512 фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
вул.Зелена, 2, с.Гірки, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16091
с.Гірки
740513 школа, клас історії
вул.Шкільна, 18, с.Кам’янська Слобода, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16021
с.Кам’янська Слобода, с.Камінь
740515 сільська рада, к.3
вул.ім.Кірова, 51, с.Кірове, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16060
с.Кірове
740516 школа, коридор
вул.Селянська, 64, с.Стахорщина, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16093
с.Стахорщина
740517 школа, актова зала
вул.Зелена, 12, с.Форостовичі, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16025
с.Форостовичі
740518 сільський клуб, фойє
вул.Шевченка, 32Б, с.Ковпинка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16022
с.Ковпинка, с.Роща
740519 сільський клуб, фойє
вул.Молодіжна, 7, с.Будище, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16022
с.Будище, с.Михайлівка, с.Новеньке
740520 будинок культури, актова зала
вул.Калиніна, 18А, с.Пушкарі, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16022
с.Кремський Бугор, с.Пушкарі
740521 будинок культури, к.3
вул.Ушинського, 10А, с.Комань, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16061
с.Комань, с.Чернацьке, с.Чулатів
740522 сільська рада, к.21
вул.Молодіжна, 1А, с.Дробишів, Новгород- Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16061
с.Араповичі, с.Дробишів
740523 будинок культури, фойє
вул.Козацька, 56, с.Кудлаївка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16081
с.Кудлаївка
740524 сільський клуб, фойє
вул.Визволителів, 36, с.Гнатівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16081
с.Гнатівка
740525 дитячий садок, актова зала
вул.Нерушівка, 7, с.Ларинівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16050
с.Ларинівка, с.Бугринівка, с.Солов’їв
740526 школа, фойє
вул.Хандриківка, 2А, с.Фаївка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16050
с.Фаївка
740527 будинок культури, актова зала
вул.Центральна, 55, с.Лісконоги, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16031
с.Лісконоги
740528 сільський клуб, актова зала
вул.Монастирська, 11, с.Рогівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16031
с.Рогівка
740529 будинок культури, актова зала
вул.Центральна, 92, с.Мамекине, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16032
с.Мамекине, с.Фурсове
740530 сільський клуб, фойє
вул.Дружби, 25, с.Леньків, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16092
с.Киселівка, с.Леньків
740531 сільська рада, к.1
вул.Центральна, 50, с.Михальчина-Слобода, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16015
с.Михальчина-Слобода, с.Миколаївське
740532 сільський клуб, актова зала
вул.Леніна, 65, с.Об’єднане, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16082
с.Об’єднане, с.Ушівка
740533 будинок культури, актова зала
вул.1-го Травня, 53, с.Студинка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16082
с.Студинка
740534 сільська рада, зала засідань
вул.Шевченка, 70, с.Орлівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16070
с.Орлівка
740535 фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
вул.Лісова, 60, с.Ломанка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16070
с.Красне, с.Ломанка
740536 будинок культури, актова зала
вул.Центральна, 73А, с.Печенюги, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16040
с.Печенюги, с.Володимирівка, с.Восточне, с.Кузьминське
740537 будинок культури, коридор
вул.Спортивна, 5, с.Лизунівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16041
с.Лизунівка
740538 будинок культури, фойє
вул.Радянська, 3, с.Попівка, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16042
с.Попівка, с.Муравейник
740539 школа, спортивна зала
вул.Дружби, 29, с.Смяч, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16030
с.Смяч
740540 будинок культури, фойє
вул.Кучми, 22, с.Чайкине, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16014
с.Чайкине, с.Карабани, с.Ясне
740541 сільський клуб, актова зала
вул.1 Травня, 22, с.Полюшкине, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16014
с.Аршуки, с.Полюшкине
740542 сільський клуб, актова зала
вул.О.П.Довженко, 5, с.Шептаки, Новгород-Сіверський р-н, Чернігівська обл., 16033
с.Шептаки, с.Клевин, с.Кролевець-Слобідка, с.Узруй
740543 Районний будинок культури, танцювальна зала
вул.Б.Майстренка, 4, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000
м.Новгород-Сіверський – вул.Акуленка, вул.Алєксєєва, вул.Б.Майстренка, вул.Боженка, вул.Деснянська, вул.Дружби, вул.І.Богуна, вул.Калініна, вул.Кисельова, вул.К.Маркса, вул.Комсомольська, вул.Л.Барановича, вул.Лермонтова, вул.Луначарського, вул.Матросова, вул.Панфіловців, вул.Паркова, вул.Пушкіна, вул.Східна, вул.Толстого, вул.Ушинського, вул.Чернишевського, вул.Ярославни, пров.Дружби, пров.Заводський, пров.Калініна, пров.Кисельова, пров.Майстренка, пров.Толстого, пров.Урицького
740544 гімназія №1, спортивна зала
вул.Б.Майстренка, 2, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000
м.Новгород-Сіверський – вул.Будівельників, вул.Вокзальна, вул.Гоголя, вул.Зелена, вул.ім. Шевченка: 1–15, 18А–143; вул.Квіткова, вул.Леніна, вул.Поліська, вул.Путивльська, вул.Садова, вул.Слов’янська, вул.Сумська, вул.Чернігівська, вул.Щорса, вул.Ювілейна, вул.Ященка, пров.Вокзальний, пров.ім. Т.Г.Шевченка, пров.Чернігівський, пров.Шевченка, пров.1 Щорса, пров.2 Щорса
740545 станція юних техніків, зала засідань
вул.Базарна, 24, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000
м.Новгород-Сіверський – вул.Базарна, вул.Базилевича, вул.Гагаріна, вул.Герцена, вул.Замкова, вул.Інтернаціональна, вул.Козацька, вул.Коротченка: 1–29, 35–51; вул.Об’єднана, вул.Овражна, вул.Поштова, вул.Приміська, вул.Пробудження, вул.Рачинських, вул.Робоча, вул.Самоквасова, вул.Свободи, вул.Соборна, вул.Суворова, вул.Уралова, вул.Червоноармійська, вул.Черняка, пров.Козацький, пров.Підгірний, пров.П.Куліша, пров.Робочий, пров.Свободи, пров.Червоноармійський
740546 школа №2, спортивна зала
вул.Воровського, 1, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000
м.Новгород-Сіверський – вул.Артема, вул.Болгарська, вул.Будьонного, вул.Воровського, вул.Ворошилова, вул.Гастелло, вул.Горілого, вул.Горького, вул.Дзержинського, вул.Жукова, вул.Колгоспна, вул.Корольова, вул.Коцюбинського, вул.Куйбишева, вул.Леваневського: 1–40А, 42–42А, 44, 46–46А, 48, 50–50А, 52–52А, 54, 56, 58–60; вул.Л.Українки, вул.М.Вовчка, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.О.Мехеда, вул.Петровського, вул.Північна, вул.Польова, вул.Попудренка, вул.Радянська, вул.Революції, вул.Рокосовського, вул.Ромченка, вул.Смолянського, вул.Чапаєва, вул.Шарпила, вул.1 Травня, вул.8 Березня, пров.Артема, пров.Горілого, пров.Колгоспний, пров.Куйбишева, пров.Північний, пров.Піонерський, пров.Революції, пров.Тихий, пров.1 Горького, пров.1 Леваневського, пров.2 Горького, пров.2 Леваневського
740547 НВК "Дзвіночок", спортивна зала
вул.Чкалова, 7А, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000
м.Новгород-Сіверський – вул.Весняна, вул.Залінійна, вул.Кірова, вул.Котовського, вул.Кошового, вул.Крупської, вул.Леваневського: 41, 43, 45, 47–47А, 49–49А, 51–51А, 53–53А, 55, 57, 61–118; вул.Миру, вул.Нова, вул.Південна, вул.Тимошенка, вул.Фрунзе, вул.Чкалова, вул.Школьного, пров.Весняний, пров.Газовий, пров.Котовського, пров.Миру, пров.Осінній, пров.Школьного, с-ще Красна Гірка
740548 Новгород-Сіверська центральна районна лікарня ім.І.В. Буяльського, к.2
вул.ім. Шевченка, 17, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000
Новгород-Сіверська центральна районна лікарня ім.І.В. Буяльського
740549 Новгород-Сіверська установа виконання покарань №31, кімната виховної роботи
вул.Коротченка, 31, м.Новгород-Сіверський, Чернігівська обл., 16000
Новгород-Сіверська установа виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області (№31)
740695 районний будинок культури, фойє
вул.Червона Площа, 7А, м.Семенівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400
м.Семенівка – вул.Б.Хмельницького: 2–45, 47, 49, 53, 55; вул.Вишнева: 1–26; вул.В.Коробко, вул.Гагаріна, вул.Дахновича, вул.Жовтнева: 2–42, 45, 47–51; вул.Лікарняний Хуторок, вул.Лісова, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Примакова, вул.Пряма: 2–101, 103–105, 109; вул.Свердлова, вул.Скоробагатого, вул.Червона Площа, вул.Шевченко, вул.Шкільна: 2–39, 43; пров.Б.Хмельницького, пров.Жовтневий, пров.Прикордонників, пров.Свердлова: 1–40;
740696 школа №3, коридор
вул.Шкільна, 98, м.Семенівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400
м.Семенівка – вул.Б.Хмельницького: 46, 48, 50–52, 54, 56–247; вул.Вишнева: 27–80; вул.Жовтнева: 44, 46, 52–142; вул.Привокзальна, вул.Приозерна, вул.Шкільна: 42, 44–228; вул.Ювілейна, вул.30років Перемоги, пров.Свердлова: 49–61, б/н;
740697 школа №1, актова зала
пров.3-й Центральний, 2, м.Семенівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400
м.Семенівка – вул.Дарвіна, вул.Енергетиків, вул.Качуково, вул.Квятека, вул.Комунальна, вул.Красна, вул.Нова, вул.Петровського, вул.Пролетарська, вул.Садова, вул.С.Самойловича, вул.Центральна, вул.Чапаєва, вул.Широкий План, вул.Щорса, пров.С.Самойловича, пров.1-й Центральний, пров.2-й Центральний, пров.3-й Центральний, пров.4-й Центральний
740698 школа №5, актова зала
пров.Квітковий, школа №5, м.Семенівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400
м.Семенівка – вул.Кайдашівка, вул.Колгоспна, вул.Мирошниківка, вул.М.Мотори, вул.Новоселиця, вул.Прохоровщина, вул.Пряма: 102, 106–108А, 110–314; пров.Зелений, пров.Квітковий
740699 Пісчанський будинок культури, актова зала
вул.Замістя, 136, м.Семенівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400
м.Семенівка – вул.В.Сенько, вул.Замістя, вул.Зарічна, вул.Кавказька, пров.В.Сенько, пров.Замістя
740700 будинок культури, методкабінет
вул.Заводська, 7, с.Кути Другі, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400
с.Кути Другі
740701 школа, спортивна зала
вул.Першотравнева, 89, с.Архипівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15440
с.Архипівка, с.Зоря
740702 школа, к.2
вул.Заріччя, 14А, с.Леонівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15440
с.Леонівка
740703 сільський клуб, актова зала
вул.Шевченка, 12, с.Галаганівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15441
с.Галаганівка, с.Грем’ячка
740704 сільська рада, зала засідань
вул.Центральна, 15, с.Жадове, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15461
с.Жадове – вул.Берег: 2–55; вул.Верби, вул.Дружби, вул.Єрошовка, вул.Миру, вул.Партизанська: 25–85; вул.Пролетарська, вул.Радянська, вул.Сольона, вул.Центральна, вул.Червоноармійська, вул.Шевченка, вул.Щорса, вул.40 років Перемоги, пров.Мирний, пров.Радянський, с.Іванине
740705 контора СТОВ ім.Чкалова, актова зала
пров.Жовтневий, 12, с.Жадове, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15461
с.Жадове – вул.Берег: 59–83; вул.Жовтнева, вул.Забережжя, вул.Качури, вул.Кірова, вул.Комсомольська, вул.Партизанська: 1–24; вул.Перерост, вул.Прогреська, вул.Чапаєва, вул.8 Березня, пров.Жовтневий, с.Вільхівка, с.Селище
740706 школа, к.1
вул.Центральна, 47, с.Довжик, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15461
с.Довжик, с.Єршов, с.Турове
740707 контора асоціації "Янжулівка", велика зала
вул.Гагаріна, 15, с.Жовтневе, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15412
с.Жовтневе, с.Покровське
740708 будинок культури, актова зала
вул.Центральна, 85В, с.Іванівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15432
с.Іванівка, с.Зелений Гай, с-ще Іванпуть, с.Кривуша, с.Марс, с.Ракути, с.Східне
740709 сільський клуб, актова зала
вул.Центральна, 64, с.Карповичі, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15420
с.Карповичі, с.Гаті, с.Красні Лози, с.Набережне
740710 школа, фойє
вул.Шкільна, 21, с.Костобобрів, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15443
с.Костобобрів, с.Сергіївське
740711 будинок культури, фойє
вул.Б.Хмельницького, 4, с.Машеве, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15460
с.Машеве, с.Ферубки
740712 школа, фойє
вул.Семенівська, 30, с.Миколаївка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15430
с.Миколаївка
740713 школа, фойє
вул.Перемоги, 73Б, с.Залізний Міст, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15431
с.Залізний Міст
740714 сільський клуб, актова зала
вул.Соснівка, 3, с.Орликівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15450
с.Орликівка, с.Баранівка, с.Блешня, с.Мхи
740715 сільський клуб, дискозала
вул.Шевченка, 42, с.Олександрівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15444
с.Олександрівка, с-ще Газопровідне, с-ще Зелена Роща, с.Карасі, с.Криульки, с.Максимихине, с-ще Угли, с.Фроли
740716 будинок культури, мала зала
вул.І.Франка, 26, с.Погорільці, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15452
с.Погорільці
740717 клуб-бібліотека, велика зала
вул.Грушевського, 1, с.Тополівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15452
с.Тополівка
740718 ТОВ "Вітчизна", бухгалтерія
вул.Партизанська, 9, с.Лосівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15452
с.Лосівка
740719 школа, коридор
вул.Миру, 3, с.Радомка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15470
с.Радомка, с.Березова Роща
740720 сільський клуб, фойє
вул.Центральна, 5, с.Стара Гутка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15471
с.Стара Гутка, с.Вільшанка, с.Жаданівка, с.Лосевочка, с.Шведчина
740721 будинок культури, фойє
вул.Шевченка, 53, с.Тимоновичі, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15410
с.Тимоновичі, с.Калинівське, с.Улянівське
740722 адмінприміщення (колишня школа), фойє
вул.Лесі Українки, 2А, с.Медведівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15411
с.Заріччя, с.Медведівка, с.Червоний Пахар, с.Чорнозем
740723 школа, фойє
вул.Озерна, 32, с.Хотіївка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15421
с.Хотіївка, с.Кринички
740724 сільський клуб, фойє
вул.Центральна, 26, с.Прогрес, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15421
с.Лісківщина, с.Прогрес, с.Червоний Гай
740725 сільський клуб, велика зала
вул.Шевченка, 18, с.Чорний Ріг, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15472
с.Чорний Ріг, с.Бобрик Другий, с.Козилівщина, с.Лубня
740726 центральна районна лікарня, актова зала
вул.Лікарняний Хуторок, 2, м.Семенівка, Семенівський р-н, Чернігівська обл., 15400
Комунальний лікувально–профілактичний заклад "Семенівська центральна районна лікарня"
740727 Сосницький сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку, фойє
просп.Гагаріна, 16, смт Сосниця, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16100
смт Сосниця – вул.Богдана Хмельницького, вул.Виноградського, вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Козацька, вул.Корнєва: 1–15; вул.Корольова, вул.Лесі Українки, вул.Перемоги, вул.Покровська, вул.Рокосовського, вул.Троїцька, вул.Шевченка, вул.Щорса, вул.Ювілейна, пров.Виноградського, пров.Дорошенка, пров.1-й провулок Козацький, пров.1-й провулок Покровський, пров.1-й провулок Щорса, пров.2-й провулок Покровський, пров.3-й провулок Козацький, пров.3-й провулок Покровський, пров.5-й провулок Козацький, просп.Гагаріна
740728 кінотеатр імені О.П.Довженка, фойє
вул.Лесі Українки, 34, смт Сосниця, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16100
смт Сосниця – вул.Весела, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Воскресенська, вул.Довженка: 3–35; вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Івана Богуна, вул.Корнєва: 16–112; вул.Лісова, вул.Новоселівська, вул.Освіти, вул.Польова, вул.Промислова, вул.Соснова, вул.Тиха, вул.Чернігівська, вул.8 Березня, пров.Зелений, пров.Новоселівський, пров.Освіти, пров.1-й провулок Вишневий, пров.2-й провулок Вишневий, пров.2-й провулок Корнєва
740729 будинок культури, фойє
вул.Довженка, 71А, смт Сосниця, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16100
смт Сосниця – вул.Гоголя, вул.Деснянська, вул.Довженка: 37–125; вул.Житомирська, вул.Каштанова, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Лугова, вул.Максима Рильського, вул.Марка Полторацького, вул.Миру, вул.Михайлівська, вул.Незалежності, вул.Олекси Десняка, вул.Олеся Гончара, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Яблунева, пров.Деснянський, пров.Максима Рильського, пров.Марка Полторацького, пров.Незалежності, пров.1-й провулок Гоголя, пров.1-й провулок Довженка, пров.1-й провулок Квітковий, пров.1-й провулок Михайлівський, пров.2-й провулок Гоголя, пров.2-й провулок Довженка, пров.2-й провулок Михайлівський, пров.3-й провулок Гоголя, пров.3-й провулок Довженка, пров.3-й провулок Квітковий, пров.4-й провулок Гоголя, пров.4-й провулок Довженка, пров.5-й провулок Гоголя, пров.5-й провулок Довженка, пров.6-й провулок Довженка, с.Ганнівка
740730 клуб, фойє
вул.Леніна, 63А, с.Мале Устя, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16100
с.Мале Устя
740731 школа, спортивна зала
вул.Сіверська, 30, с.Авдіївка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16110
с.Авдіївка – вул.Васюка, вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Козацька, вул.Комсомольська, вул.Московська, вул.Надточіївська, вул.Партизанська, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Сіверська, вул.Чапаєва, вул.Шевченка
740732 клуб, актова зала
вул.Лузіцька, 2, с.Авдіївка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16110
с.Авдіївка – вул.Гоголя, вул.Горького, вул.Лісова, вул.Лузіцька
740733 будинок культури, актова зала
вул.1 Травня, 40, с.Бутівка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16152
с.Бутівка, с.Польове, с.Старобутівка
740734 будинок культури, фойє
вул.Гагаріна, 29, с.Бондарівка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16153
с.Бондарівка, с-ще Мала Бондарівка
740735 будинок культури, фойє
вул.Деснянська, 17, с.Велике Устя, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16154
с.Велике Устя
740736 клуб, фойє
вул.Першотравнева, 1, с.Долинське, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16154
с.Долинське
740737 клуб, актова зала
вул.О.Розумієнка, 22, с.Волинка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16131
с.Волинка
740738 сільська рада, актова зала
вул.Грушевського, 16А, с.Вільшане, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16130
с.Вільшане, с.Гай
740739 клуб, фойє
вул.Шевченка, 34, с.Загребелля, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16105
с.Загребелля, с.Гапішківка
740740 школа, спортивна зала
вул.Лугова, 6, с.Масалаївка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16105
с.Масалаївка
740741 будинок культури, фойє
вул.Придеснянська, 72, с.Змітнів, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16141
с.Змітнів
740742 клуб, фойє
вул.Леніна, 12, с.Купчичі, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16141
с.Купчичі, с.Прогони
740743 будинок культури, фойє
вул.Квіткова, 15, с.Киріївка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16133
с.Киріївка
740744 сільська рада, актова зала
вул.Смирнова, 42, с.Козляничі, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16120
с.Козляничі
740745 школа, коридор
вул.Довженка, 6, с.Рудня, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16120
с.Рудня
740746 сільська рада, актова зала
вул.Ювілейна, 24А, с.Конятин, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16140
с.Конятин
740747 школа, спортивна зала
вул.Жолдака, 11А, с.Кудрівка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16122
с.Кудрівка, с.Ляшківці
740748 сільська рада, актова зала
вул.Миру, 111Б, с.Лави, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16132
с.Лави, с.Лозова
740749 клуб, фойє
вул.Савченка, 72Б, с.Матвіївка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16123
с.Матвіївка
740750 школа, спортивна зала
вул.Лісова, 90, с.Полісся, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16123
с.Полісся
740751 школа, спортивна зала
вул.Довженка, 37А, с.Пекарів, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16150
с.Пекарів, с.Синютин
740752 клуб, актова зала
вул.Гагаріна, 7, с.Кнути, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16150
с.Кнути, с.Костирів
740753 сільська рада, актова зала
вул.Придеснянська, 62, с.Спаське, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16142
с.Спаське
740754 фельдшерський пункт, коридор
вул.Садова, 15А, с.Якличі, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16142
с.Гутище, с.Філонівка, с.Якличі
740755 сільська рада, актова зала
вул.Центральна, 20, с.Хлоп’яники, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16112
с.Хлоп’яники
740756 фельдшерський пункт, коридор
вул.Щорса, 4, с.Соснівка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16112
с.Свірок, с.Соснівка
740757 сільська рада, актова зала
вул.Бурівка, 19, с.Чорнотичі, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16121
с.Чорнотичі
740758 школа, спортивна зала
вул.Довженка, 66, с.Шаболтасівка, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16111
с.Шаболтасівка
740759 центральна районна лікарня, к.1, 1-й поверх
вул.Довженка, 9, смт Сосниця, Сосницький р-н, Чернігівська обл., 16100
Комунальний лікувально-профілактичний заклад "Сосницька центральна районна лікарня" Сосницької районної ради
740891 гімназія, фойє
вул.Піонерська, 6, м.Щорс, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15200
м.Щорс – вул.Володарського, вул.Калініна, вул.Коцюбинського, вул.Куйбишева, вул.Маяковського, вул.Островського, вул.Піонерська, вул.Фурманова, вул.Чехова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Щорського підпілля, пров.Вокзальний, пров.Володарського, пров.ІІ-й Шевченка, пров.І-й Шевченка, пров.Калініна, пров.Клубний, пров.Криничний, пров.Новий, пров.О.Кошового, пров.Південний, пров.Пісочний, пров.Урицького
740892 ДПТНЗ Щорське ВПУЛГ, навчальний корпус, фойє
вул.Бульварна, 5, м.Щорс, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15200
м.Щорс – вул.Антошина, вул.Бульварна, вул.Енгельса, вул.Колійна, вул.Кооперативна, вул.П.Комуни, вул.Фрунзе, вул.30 років Перемоги, пров.Гастелло, пров.ІІ-й Залізничний, пров.Колійний, пров.Кооперативний, пров.К.Цеткін, пров.П.Комуни, пров.Фрунзе, хутір Лісний
740893 районний будинок культури, паркетна зала
вул.Леніна, 2, м.Щорс, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15200
м.Щорс – вул.Боженка, вул.Гоголя, вул.Гомельська, вул.Жореса, вул.Залізнична, вул.І-го Травня, вул.К.Маркса, вул.Леніна, вул.Незалежності, вул.Некрасова, вул.Неретіна, вул.П.Морозова, вул.Пушкіна, вул.Свердлова, вул.Щорса, пров.Гомельський, пров.Жовтневий, пров.І-го Травня, пров.Луговий, пров.Некрасова, пров.Неретіна, пров.О.Матросова, пров.Р.Люксембург, пров.Свердлова, пров.Тупиковий, пров.Щорса
740894 школа №1, фойє, 1-й поверх
вул.55-ї Стрілецької дивізії, 35, м.Щорс, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15200
м.Щорс – вул.Б.Хмельницького, вул.Горького, вул.Доватора, вул.Кірова, вул.Короленка, вул.Лермонтова, вул.Орджонікідзе, вул.Попудренка, вул.П.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Червоноармійська, вул.50 років Перемоги, вул.55-ої Стрілецької дивізії, пров.Доватора, пров.Залізничний, пров.ІІІ-й Червоноармійський, пров.ІІ-й Червоноармійський, пров.І-й Червоноармійський, пров.Лермонтова, пров.Попудренка, пров.Спортивний
740895 автошкола ТСОУ, фойє, 2-й поверх
вул.Леніна, 101, м.Щорс, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15200
м.Щорс – вул.Архітектурна, вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Декабристів, вул.Дзержинського, вул.Добруська, вул.Жовтнева, вул.К.Заслонова, вул.Комсомольська, вул.Корольова, вул.Кримського, вул.Крупської, вул.Л.Вакуловської, вул.Лісна, вул.Л.Українки, вул.Михальченка, вул.Молодіжна, вул.М.Стельмаха, вул.Набережна, вул.Н.Сагайдак, вул.О.Гончара, вул.Панфілова, вул.Партизанська, вул.П.Осипенко, вул.Р.Люксембург, вул.Суворова, вул.Франка, вул.Чапаєва, вул.Я.Колоса, вул.Я.Купали, вул.98 км, пров.Кримського, пров.Партизанський, пров.Прорізний, пров.Шкільний
740896 сільська рада, зала засідань
вул.Щорса, 15, с.Великий Щимель, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15207
с.Великий Щимель
740897 сільський клуб, танцювальна зала
вул.Маханова, 7, с.Гірськ, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15211
с.Гірськ, с.Липівка, с.Хрінівка
740898 сільський клуб, актова зала
вул.Садова, 19, с.Гута-Студенецька, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15230
с.Гута-Студенецька, с.Сальне
740899 сільський клуб, актова зала
вул.ім.О.Ф.Федорова, 77, с.Єліне, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15212
с.Єліне, с.Безуглівка, с.Містки, с.Млинок
740900 сільська рада, зала засідань
вул.Самодіда, 45, с.Жовідь, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15213
с.Жовідь, с.Піщанка
740901 сільський клуб, актова зала
вул.Щорса, 95, с.Займище, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15209
с.Займище
740902 сільська рада, зала засідань
вул.Щорса, 1, с.Заріччя, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15224
с.Заріччя
740903 сільський клуб, актова зала
вул.Партизанська, 34, с.Клюси, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15210
с.Клюси, с.Пльохів
740904 сільська рада, зала засідань
вул.Чапаєва, 1, с.Кучинівка, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15252
с.Кучинівка
740905 будинок культури, фойє
вул.30 років Перемоги, 5, с.Нові Боровичі, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15214
с.Нові Боровичі, с.Загребельна Слобода
740906 сільська рада, зала засідань
вул.Попудренка, 35, с.Нові Млини, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15241
с.Нові Млини
740907 сільський клуб, актова зала
вул.Щорса, 35, с.Лосєва Слобода, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15241
с.Лосєва Слобода
740908 сільська рада, зала засідань
вул.Перемоги, 56, с.Низківка, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15260
с.Низківка, с.Куропіївка, с.Лютівка, с.Привільне, с.Радвине, с.Руда, с.Філонівка, с.Щокоть
740909 будинок культури, мала зала
вул.Дружби, 2, с.Петрівка, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15222
с.Петрівка, с.Журавок
740910 будинок культури, обрядова кімната
вул.Шевченка, 1Є, с.Рогізки, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15253
с.Рогізки
740911 сільський клуб, актова зала
вул.Молодіжна, 16, с.Смяч, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15240
с.Смяч
740912 сільська рада, зала засідань
вул.30 років Перемоги, 6, с.Сновське, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15204
с.Сновське, с.Михайлівка, с.Єнькова Рудня
740913 сільський клуб, актова зала
вул.Зелена, 28, с.Іванівка, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15232
с.Софіївка, с.Глибокий Ріг, с.Іванівка
740914 будинок культури, актова зала
вул.Центральна, 9, с.Старі Боровичі, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15221
с.Старі Боровичі
740915 Щорський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, к.2
вул.Неретіна, 72, с.Гвоздиківка, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15208
с.Гвоздиківка
740916 сільська рада, зала засідань
пров.Щорса, 13, с.Стара Рудня, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15223
с.Стара Рудня
740917 сільська рада, зала засідань
вул.Коновалова, 2В, с.Суничне, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15251
с.Суничне, с.Попільня, с.Шкробове
740918 будинок культури, актова зала
вул.Ново-Слобідська, 1, с.Тихоновичі, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15230
с.Тихоновичі, с.Слава
740919 сільська рада, зала засідань
вул.М’язя, 8, с.Тур’я, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15231
с.Тур’я, с.Ількуча, с-ще Лука, с.Мишине, с.Селище
740920 сільська рада, зала засідань
вул.Шевченка, 143, с.Хотуничі, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15220
с.Хотуничі, с.Камка, с.Крестопівщина
740921 сільський клуб, актова зала
вул.Шевченка, 48, с.Чепелів, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15233
с.Чепелів
740922 Щорська центральна районна лікарня, поліклініка, актова зала
вул.Спортивна, 21, м.Щорс, Щорський р-н, Чернігівська обл., 15200
Щорська центральна районна лікарня

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"