Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Виборчі дільниці одномандатного виборчого округу №191
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 27.07.2018 06:17:06
Кількість виборчих дільниць 285

№ дільниці Місцезнаходження та адреса приміщення для голосування Опис меж
680066 сільський клуб, актовий зал
вул.Леніна, 40, с.Адамівка, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32511
с.Адамівка
680067 районний будинок культури, фойє
вул.Заславська, 8, смт Віньківці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32500
смт Віньківці – вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Заславська: 1–16, 53; вул.Котляревського, вул.Леонтовича, вул.Лозова, вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Островського, вул.Першотравнева: 1–18; вул.Піонерська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Свободи: 1–8, 10; вул.Соборної України, вул.Чкалова
680068 ТОВ "Віньківці сирзавод", зал засідань
вул.Першотравнева, 6, смт Віньківці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32500
смт Віньківці – вул.Березинська, вул.Будьонного, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Відродження, вул.Гастелло, вул.Глібова, вул.Грушевського, вул.Жукова, вул.Західна, вул.І.Богуна, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.Ковпака, вул.Комсомольська, вул.Короленка, вул.Лисенка, вул.М.Вовчка, вул.Миру: 1–59; вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Невського, вул.Новоушицька, вул.Озерна, вул.Пасічна, вул.Подільська, вул.Пролетарська, вул.Сковороди, вул.Старицького, вул.Стефаника, вул.Темрюкської дивізії, вул.Тиха, вул.Черешнева, вул.Чехова: 4–6; вул.Шкільна, вул.3-го Тисячоліття, вул.50-ти річчя Перемоги, пров.Сонячний
680069 приміщення "райавтодору", актова зала
вул.Заславська, 75, смт Віньківці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32500
смт Віньківці – вул.В.Годованого, вул.Гоголя, вул.Джерельна, вул.Довженка, вул.Заславська: 20–52, 56–77; вул.І.Цимбалюка, вул.Лермонтова, вул.М.Кривоноса, вул.Незалежності, вул.Південна, вул.Свободи: 9, 12–32; вул.Тургенєва, вул.Черняхівського, вул.Шевченка, вул.40 років Перемоги, вул.500 річчя Віньковець
680070 сільський клуб, фойє
вул.Володимирська, 19, смт Віньківці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32500
смт Віньківці – вул.Ватутіна, вул.Винниченка, вул.Володимирська, вул.Грабовського, вул.Заремби, вул.Затонського, вул.Кропивницького, вул.Ломоносова, вул.Нова, вул.О.Кошового, вул.Першотравнева: 19–87; вул.Польова, вул.Східна, вул.Чайковського
680071 сільський клуб, актовий зал
вул.Заньковецької, 4, с.Гринева, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32500
с.Гринева
680072 школа, фойє
вул.Чехова, 118, с.Карижин, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32506
смт Віньківці – вул.Чехова: 2–3, 15–138; с.Карижин
680073 школа, актовий зал
вул.Козацька, 60, с.Подолянське, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32507
смт Віньківці – вул.Миру: 60; с.Подолянське
680074 будинок культури, актовий зал
вул.Леніна, 4/А, с.Великий Олександрів, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32508
с.Великий Олександрів – вул.Гайдара, вул.Жовтнева, вул.Затонського, вул.Леніна, вул.Молодіжна, вул.Островського, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.70-річчя Жовтня, пров.Польовий, пров.Пушкіна
680075 школа, актовий зал
вул.Петровського, 3, с.Великий Олександрів, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32508
с.Великий Олександрів – вул.Калініна, вул.Кармалюка, вул.Куйбишева, вул.Лесі Українки, вул.Петровського, пров.Калініна
680076 Говірський Професійно-аграрний ліцей, актовий зал
вул.Леніна, 8, с.Говори, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32536
с.Говори
680077 сільський клуб, фойє
вул.Гагаріна, 1/1, с.Ломачинці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32537
с.Ломачинці
680078 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 32, с.Грим’ячка, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32510
с.Грим’ячка
680079 будинок культури, фойє
вул.Затонського, 32, с.Дашківці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32530
с.Дашківці
680080 будинок культури, актовий зал
вул.Грушевського, 10А, с.Женишківці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32524
с.Женишківці
680081 сільський клуб, актовий зал
вул.Радянська, 1А, с.Гоголі, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32524
с.Гоголі
680082 сільська рада, зал засідань
вул.П.Т.Писаренка, 46, с.Зіньків, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32514
с.Зіньків – вул.Ватутіна, вул.Вчительська, вул.Гастелло, вул.Грушевського, вул.Кошового, вул.Крупської, вул.Леніна, вул.Лук’янівська-Лісова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.П.Т.Писаренка, вул.Річна, вул.Терешкової, вул.Тичини, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, вул.Чкалова, вул.Шевченка, пров.Грушевського, пров.Затонського, пров.Миру, пров.Першотравневий, пров.Чапаєва, пров.Щорса
680083 сільський клуб, актовий зал
вул.Л.Українки, 53, с.Зіньків, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32514
с.Зіньків – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Єсеніна, вул.Л.Українки, вул.Пушкіна, вул.Суворова
680084 сільський клуб, актовий зал
вул.Кузнєцова, 58Б, с.Станіслаівка, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32515
с.Станіславівка
680085 школа, фойє
вул.Героя Козловського, 39, с.Зоряне, Віньньковецький р-н, Хмельницька обл., 32531
с.Зоряне
680086 школа, актовий зал
вул.Центральна, 55, с.Карачіївці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32534
с.Карачіївці
680087 будинок культури, актовий зал
вул.Центральна, 23, с.Майдан-Карачіївецький, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32534
с.Майдан-Карачієвецький
680088 школа, спортивний зал
вул.Центральна, 33, с.Калюсик, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32535
с.Калюсик
680089 ФАП, к.1
вул.Набережна, 5, с.Бистриця, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32534
с.Бистриця
680090 будинок культури, фойє
вул.Жовтнева, 30, с.Майдан-Олександрівський, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32533
с.Майдан-Олександрівський, с.Балки
680091 ФАП, к.1
вул.Радянська, 20, с.Гута, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32533
с.Гута
680092 школа, спортивний зал
вул.Шкільна, 5, с.Нетечинці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32526
с.Нетечинці – вул.Валі Котика, вул.Дачна, вул.Залісна, вул.Зарічна, вул.Затонського, вул.Леніна, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Потьомкіна, вул.Садова, вул.Трудова, вул.Шевченка, вул.Шкільна
680093 будинок культури, фойє
вул.Подільська, 34, с.Нетечинці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32526
с.Нетечинці – вул.Гайдаря, вул.Героя Бараболько, вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Колгоспна, вул.Л.Українки, вул.Механізаторів, вул.Набережна, вул.Пенсіонерів, вул.Подільська, вул.Солідарності, вул.Тиніста, вул.Травнева
680094 сільський клуб, актовий зал
вул.Мічуріна, 30, с.Славута, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32526
с.Дружба, с.Славута
680095 адмінбудинок, зал засідань
вул.Леніна, 1, с.Осламів, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32532
с.Осламів
680096 школа, актовий зал
вул.Нова, 1, с.Охрімівці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32522
с.Охрімівці
680097 сільський клуб, актовий зал
вул.Комсомольська, 44, с.Слобідка-Охрімовецька, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32523
с.Слобідка-Охрімовецька
680098 школа, фойє
вул.Перемоги, 110, с.Петрашівка, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32512
с.Петрашівка – вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Калініна, вул.Комсомольська: 1А–41; вул.Леніна, вул.Перемоги: 1–125; вул.Першотравнева, вул.Пушкіна: 1–20;
680099 ФАП, к.1
вул.Пушкіна, 48А, с.Петрашівка, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32512
с.Петрашівка – вул.Дзержинського, вул.Комсомольська: 42–87; вул.Перемоги: 126–132; вул.Пушкіна: 21–87; вул.Садова, вул.Шевченка
680100 сільський клуб, к.1
вул.Шкільна, 34А, с.Пирогівка, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32513
с.Пирогівка
680101 будинок культури, фойє
вул.Комсомольська, 11Б, с.Пилипи-Олександрівські, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32509
с.Пилипи-Олександрівські
680102 будинок культури, актовий зал
вул.Леніна, 85, с.Покутинці, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32516
с.Покутинці, с.Черкасівка
680103 будинок культури, актовий зал
вул.Леніна, 1, с.Яснозір’я, Віньковецький р-н, Хмельницька обл., 32520
с.Яснозір’я, с.Виселок
680104 сільський клуб, актовий зал
вул.Щорса, 17, с.Фащіївка, Віньковецький р-н, Хмельнцька обл., 32520
с.Фащіївка
680257 сільський будинок культури, к.1
вул.Миру, 10, с.Богданівці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32211
с.Богданівці, с.Березове
680258 сільський будинок культури, к.1
вул.Седзюка, 22/1, с.Божиківці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32262
с.Божиківці
680259 школа, к.1
вул.Маяковського, 4/1, с.Радянське, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32263
с.Радянське
680260 сільський клуб, к.1
вул.Незалежності, 24/1, с.Шелехове, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32264
с.Шелехове
680261 будинок культури, к.1
вул.Миру, 26, смт Вовковинці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32223
смт Вовковинці – вул.Армійська, вул.Гагаріна, вул.Козацька, вул.Л.Українки, вул.Малинова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Подільська, вул.Польова, вул.Шевченка, пров.Армійський, пров.Вишневий, пров.Малиновий, пров.Незалежності, пров.Польовий, пров.Стадіонний, пров.Суворова, пров.Червоний, пров.Шевченко, пров.Шкільний, пров.Яблуневий
680262 хлібоприймальне підприємство, к.1
вул.Вокзальна, 12, смт Вовковинці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32223
смт Вовковинці – вул.Б.Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Вокзальна, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Макаренка, вул.М.Левицької, вул.Нова, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Південна, вул.Поштова, вул.Садова, вул.Схабенка, пров.Артільний, пров.Вокзальний, пров.Зелений, пров.Ломоносова, пров.Малий, пров.Мічуріна, пров.Поштовий, пров.Пушкіна, пров.Робочий, пров.Садовий, пров.Тихий, ж/д будка
680263 фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
вул.Лісова, 4, с.Кайтанівка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32223
с.Кайтанівка
680264 сільський клуб, к.1
вул.Миру, 7, с.Садове, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32223
с.Садове
680265 сільський будинок культури, к.1
вул.Шереметівка, 2А, с.Волоське, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32251
с.Волоське, с.Гута
680266 Сільський клуб, к.2
вул.Гагаріна, 2, с.Галузинці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32226
с.Галузинці
680267 сільський будинок культури, к.1
вул.Куйбишева, 3, с.Гатна, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32215
с.Гатна
680268 пункт прийому хворих, к.1
вул.Фрунзе, 2, с.Марківка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32215
с.Марківка
680269 сільський будинок культури, к.1
вул.Семенюка, 16, с.Городище, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32221
с.Городище
680270 школа №3, актовий зал
вул.Заводська, 2, м.Деражня, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32200
м.Деражня – вул.Заводська, вул.Заремби, вул.Польова, вул.Примакова, вул.Робітнича, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Трояни, пров.Заводський, пров.Примакова, пров.Робітничий
680271 міський клуб, глядацький зал
вул.Проскурівська, 77, м.Деражня, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32200
м.Деражня – бульв.Каштановий, вул.Вишнева, вул.Гайдамацька, вул.Завалля, вул.Київська, вул.Крилова, вул.Круча, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Некрасова, вул.Нижня, вул.Південна, вул.Прилюка, вул.Проскурівська, вул.Пушкіна, вул.Ревуцького, вул.Слобода, вул.Сонячна, вул.Суворова, вул.Східна, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Шкільна, вул.Шолом-Алейхема, пров.Крилова, пров.Круча, пров.Лермонтова, пров.Набережний: 1–13; пров.Некрасова, пров.Нижній, пров.Пушкіна, пров.Толстого, пров.Шкільний
680272 Деражнянський ДНЗ №1, "Дзвіночок", група 4
вул.Інтернаціональна, 15, м.Деражня, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32200
м.Деражня – вул.Ватутіна, вул.Зелена, вул.Інтернаціональна, вул.Кармалюка, вул.Промислова, вул.Радісна, вул.Світлична, вул.Слов’янська, пров.Промисловий, пров.Трудовий, тупик ж/д будки: 1190КМ;
680273 районний будинок культури, хореографічний зал
вул.Миру, 42, м.Деражня, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32200
м.Деражня – вул.Ахматової, вул.Барська, вул.Б.Олійника, вул.Б.Хмельницького, вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Кушнаренко, вул.Лесі Українки, вул.Лісова, вул.Майдан Привокзальний, вул.Миру: 1–83 к.3, 85–98; вул.Молодіжна, вул.Першотравнева, вул.Подільська, вул.Туза, вул.Ювілейна, пров.Барський, пров.Вокзальний, пров.Миру, пров.Новий, пров.Піонерський
680274 РЕМ, актовий зал
вул.Миру, 130, м.Деражня, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32200
м.Деражня – вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.І.Богуна, вул.ім.Руцького В.Ф., вул.І.Франка, вул.Козацька, вул.Космонавтів, вул.Кринична, вул.Миру: 84, 100–217; вул.Олега Ольжича, вул.Островського, вул.Пісочна, вул.Стрілецького, вул.Шевченка, пров.І.Богуна, пров.Козацький, пров.Набережний: 18; тупик ж/д будки: 1183КМ; пункт Водопостачання
680275 сільський будинок культури, к.1
вул.Берегова, 2/1, с.Загінці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32245
с.Загінці
680276 сільський будинок культури, к.1
вул.Центральна, 22, с.Зяньківці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32250
с.Зяньківці, с.Бомкове
680277 сільський будинок культури, к.1
вул.Кармелюка, 57, с.Згарок, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32222
с.Згарок, с.Подолянське, с.Старий Майдан
680278 сільський клуб, к.1
вул.Мануїльського, 1, с.Новостроївка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32222
с.Новий Майдан, с.Новостроївка
680279 сільський клуб, к.1
вул.Куйбишева, 7/1, с.Кальна, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32220
с.Кальна, с.Осикове, с.Сіноводи
680280 сільський будинок культури, к.1
вул.Центральна, 20, с.Клопотівці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32232
с.Клопотівці
680281 сільський клуб, к.1
вул.Леніна, 21, с.Вівсяники, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32233
с.Вівсяники
680282 фельдшерсько-акушерський пунк, к.1
вул.ім.Григорія Шевчука, 6, с.Чернелівці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32234
с.Чернелівці
680283 будинок культури, к.1
вул.Миру, 99, с.Копачівка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32210
с.Копачівка
680284 сільський клуб, к.1
вул.Л.Українки, 53, с.Коржівці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32217
с.Коржівці
680285 сільський клуб, к.1
вул.Незалежності, 1, с.Коричинці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32225
с.Коричинці
680286 будинок культури, к.1
вул.Радянська, 13, смт Лозове, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32216
смт Лозове – вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.Першотравнева, вул.Радянська, пров.Жовтневий, пров.Залізничний, пров.Молодіжний, ст.Коржівці
680287 торговий центр, к.1
вул.Пролетарська, 13, смт Лозове, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32216
смт Лозове – вул.Пролетарська, Блок Пост Масівці
680288 будинок культури, к.2
вул.Соборна, 1, с.Мазники, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32265
с.Мазники
680289 сільський будинок культури, к.1
вул.Вишнева, 7, с.Майдан-Чернелевецький, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32230
с.Майдан-Чернелевецький, с.Стара Гута
680290 сільський клуб, к.1
вул.Шкільна, 11, с.Макарове, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32231
с.Макарове
680291 сільський клуб, к.1
вул.Дружби, 13, с.Степівка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32230
с.Степівка
680292 сільський будинок культури, фойє
вул.Яна Ольшанського, 42, с.Маниківці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32244
с.Маниківці
680293 сільський будинок культури, к.1
вул.Центральна, 34, с.Нижнє, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32206
с.Нижнє
680294 сільський клуб, к.1
вул.Котовського, 30, с.Черешенька, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32206
с.Черешенька
680295 сільський клуб, к.1
вул.Центральна, 1, с.Слобідка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32220
с.Слобідка
680296 сільський будинок культури, к.1
вул.Подільська, 20/7, с.Новосілка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32240
с.Новосілка
680297 сільський клуб, к.1
вул.Польова, 6/1, с.Літки, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32241
с.Літки
680298 сільська бібліотека, к.1
вул.Козацька, 10/1, с.Підлісне, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32242
с.Підлісне
680299 СТОВ, адмінбудинок, к.1
вул.Центральна, 9, с.Пилипи, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32252
с.Пилипи
680300 школа, актовий зал
вул.Коцюбинського, 22, с.Радівці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32235
с.Радівці, с.Стреків
680301 сільський клуб, глядацький зал
вул.Жовтнева, 2, с.Шиїнці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32253
с.Шиїнці
680302 сільський будинок культури, к.1
вул.Гагаріна, 5, с.Шпичинці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32212
с.Шпичинці
680303 сільський клуб, к.1
вул.Ватутіна, 3, с.Розсохи, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32213
с.Розсохи
680304 сільський клуб, к.1
вул.Центральна, 38, с.Теперівка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32214
с.Теперівка
680305 сільський будинок культури, к.1
вул.Центральна, 40, с.Яблунівка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32207
с.Яблунівка
680306 сільський клуб, к.1
вул.Центральна, 1/3, с.Буцневе, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32208
с.Буцневе
680307 гостиний будинок музею А.Ахматової к.2
вул.Вакарів, 5/1В, с.Слобідка-Шелехівська, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32261
с.Адамівка, с.Слобідка-Шелехівська
680308 сільський клуб, к.1
вул.Першого Травня, 2/А, с.Шарки, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32209
с.Шарки
680309 сільський будинок культури, к.1
вул.Центральна, 34А, с.Явтухи, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32260
с.Явтухи
680310 сільський будинок культури, к.2
вул.Центральна, 44, с.Яськівці, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32243
с.Яськівці
680311 сільський клуб, к.2
вул.Свободи, 17, с.Красносілка, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32218
с.Красносілка
680312 сільський будинок культури, к.1
вул.Шевченка, 5, с.Гришки, Деражнянський р-н, Хмельницька обл., 32220
с.Гришки, с.Згар
680664 будинок сільської ради, актова зала
вул.Першотравнева, 17/1, с.Волосівці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31510
с.Волосівці
680665 школа, фойє
вул.Центральна, 65, с.Голенищеве, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31553
с.Голенищеве
680666 сільський клуб, фойє
вул.Жовтнева, 13/1, с.Буцні, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31554
с.Буцні
680667 сільський клуб, актова зала
вул.Колгоспна, 13, с.Майдан-Голенищівський, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31553
с.Майдан-Голенищівський
680668 сільський клуб, актова зала
вул.Берегова, 4, с.Прилужне, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31554
с.Майдан, с.Нова Гута, с.Прилужне
680669 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 56, с.Голосків, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31535
с.Голосків
680670 сільський клуб, актова зала
вул.Набережна, 4, с.Русанівці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31535
с.Русанівці
680671 школа, к.2
вул.Шкільна, 1, с.Горбасів, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31540
с.Горбасів
680672 сільський клуб, актова зала
вул.Центральна, 70, с.Марківці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31540
с.Марківці
680673 сільський клуб, фойє
вул.Колгоспна, 23, с.Гречинці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31515
с.Гречинці
680674 сільський клуб, актова зала
вул.Центральна, 13, с.Іванинці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31515
с.Іванинці, с.Михунки
680675 школа, к.7
вул.Печенюка, 36/1, с.Грушківці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31544
с.Грушківці
680676 сільський клуб, актова зала
вул.Гагаріна, 69/1, с.Бохни, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31545
с.Бохни
680677 будинок культури, актова зала
вул.Першотравнева, 57, с.Козачки, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31546
с.Козачки, с.Анютине
680678 ФАП, технічне приміщення
вул.Перемоги, 18, с.Варенка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31547
с.Варенка
680679 сільський клуб, фойє
вул.Набережна, 5А, с.Кудинка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31523
с.Кудинка, с.Свічна
680680 школа, фойє
вул.Квітнева, 1А, с.Рожни, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31523
с.Рожни
680681 ДП "Летичівлісгосп", актова зала
вул.50-річчя Жовтня, 54/1, смт Летичів, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31500
смт Летичів – вул.Глібова, вул.Дачна, вул.Котовського, вул.Леніна: 71, 73–78; вул.Малишка, вул.Мануїльського, вул.О.Кобилянської, вул.Патріса Лумумби: 1–42, 44–44/1, 46–46/1, 48–50, 52, 54, 56–58, 60, 62–64, 66–66/1, 68–70, 72, 74, 76, 78; вул.Печенюка: 15А, 17, 19, 21–21/1, 23–32; вул.Пушкіна, вул.Фрунзе, вул.Я.Галана, вул.50-річчя Жовтня: 44, 46, 50, 52/2, 54–54/1, 56, 58–103; пров.Жукова, пров.Заводський, пров.Маяковського, пров.Патріса Лумумби, пров.Терешкової, пров.Чайковського, пров.Чехова, пров.Чкалова, пров.1 Пушкіна, пров.2 Пушкіна, пров.3 Пушкіна
680682 школа №2, спортзал
вул.Радянська, 1, смт Летичів, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31500
смт Летичів – вул.Бурачека, вул.Горького, вул.Грушевського, вул.І.Франка, вул.Кармалюка: 2–47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 71–74, 77–79; вул.Куйбишева, вул.Лікарська: 9, 11–18/1; вул.Осліковського, вул.Панасюка: 1–3, 5–5/1, 7; вул.Патріса Лумумби: 43/1–43/3, 45, 47, 51–51/2, 53, 55, 59, 61, 65, 67–67/1, 71, 73, 75, 77, 79–116; вул.Радянська, вул.Ревуцького, вул.Толстого, вул.Чапаєва, вул.Щорса, вул.50-річчя Жовтня: 2–43/2, 45–45/1, 47–49, 51, 53, 55, 57; пров.Горького, пров.Калиновий, пров.1 Лікарський, пров.2 Лікарський
680683 школа №1, фойє
пров.Шкільний, 5, смт Летичів, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31500
смт Летичів – вул.Бєлавіна, вул.Войтова, вул.Воровського, вул.Гагаріна, вул.Горбатова, вул.Дзержинського, вул.Калініна, вул.Комарова, вул.Леніна: 1–70, 72; вул.Лікарська: 1–8/1, 10–10А; вул.Лютнева, вул.Максимчука, вул.Набережна, вул.Панасюка: 4–4А, 6, 8–61; вул.Печенюка: 1–15, 16–16/1, 18, 20, 22–22/1; вул.Примакова, вул.Свердлова, вул.Червоноармійська, вул.Шевченка, вул.1-го Травня, пров.Жовтневий, пров.Космонавтів, пров.Леніна, пров.Миру, пров.Мічуріна, пров.Примакова, пров.Свердлова, пров.Червоноармійський, пров.Шевченка, пров.Шкільний
680684 районний Будинок культури, фойє
вул. 50-річчя Жовтня, 31/1, смт Летичів, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31500
смт Летичів – вул.Автопарківська, вул.Гончара, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Енергетиків, вул.І.Богуна, вул.Кармалюка: 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68–70, 76, 81–98; вул.Ломоносова, вул.Пархоменка, вул.Рильського, вул.Руданського, вул.Сагайдачного, вул.Старицького, вул.Тичини, вул.Тімірязєва, вул.Тропініна
680685 ФГ "Славутич-Агро", к.2
вул.Б.Хмельницького, 5/1, смт Летичів, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31500
смт Летичів – вул.Б.Хмельницького, вул.Маліновського, вул.Маринюка, пров.Березовий, пров.Б.Хмельницького, пров.Зарічний, пров.Маліновського, пров.Молодіжний, пров.Радісний
680686 школа №3, актова зала
вул.Горбатюка, 3/1, смт Летичів, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31500
смт Летичів – вул.Бугська, вул.Вишнева, вул.Ворошилова, вул.Горбасівська, вул.Горбатюка, вул.Лесі Українки, вул.Лисого, вул.Перемоги, вул.Садова, пров.Бугський, пров.Вишневий, пров.Горбасівський, пров.Горбатюка
680687 ТОВ "Летичів-Агро", актова зала
вул.Комсомольська, 20, смт Летичів, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31500
смт Летичів – вул.Бачинського, вул.Ватутіна, вул.Вовковинецька, вул.Грабовського, вул.Карбишева, вул.Комсомольська, вул.Коцюбинського, вул.Лісова, вул.Матросова, вул.Піонерська, вул.Симиренка, вул.Яблунева, вул.50 років Перемоги, пров.Котляревського, пров.Коцюбинського, пров.Лісовий, пров.Матросова, пров.Піонерський, пров.Стельмаха, пров.Тургєнєва
680688 сільський клуб, актова зала
вул.Центральна, 9/1, с.Майдан-Вербецький, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31551
с.Майдан-Вербецький
680689 сільський клуб, актова зала
вул.Центральна, 2/1, с.Білецьке, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31551
с.Білецьке
680690 будинок культури, фойє
вул.Жовтнева, 30, смт Меджибіж, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31530
смт Меджибіж
680691 школа, фойє
вул.Костроміна, 10, с.Ставниця, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31531
с.Ставниця
680692 сільський клуб, актова зала
вул.Шкільна, 8, с.Митківці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31511
с.Митківці
680693 будинок сільської ради, актова зала
вул.Центральна, 11, с.Рудня, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31500
с.Рудня
680694 ФАП, к.1
вул.Центральна, 13/1, с.Подільське, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31500
с.Подільське
680695 сільський клуб, фойє
вул.Печенюка, 2/2, с.Терлівка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31542
с.Ревуха, с.Терлівка
680696 будинок культури, актова зала
вул.Центральна, 35А, с.Сахни, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31552
с.Сахни, с.Лозни, с.Майдан-Сахнівський
680697 будинок сільської ради, актова зала
вул.Колгоспна, 1, с.Снітівка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31543
с.Снітівка
680698 сільський клуб, актова зала
вул.Колгоспна, 1, с.Малаківщина, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31543
с.Малаківщина, с.Російська Буда
680699 школа, фойє
вул.Молодіжна, 1, с.Суслівці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31522
с.Суслівці
680700 сільський клуб, актова зала
вул.Колгоспна, 1, с.Антонівка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31523
с.Антонівка
680701 сільський клуб, актова зала
вул.Горбатюка, 1, с.Копитинці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31522
с.Копитинці
680702 школа, фойє
вул.Центральна, 14, с.Новокостянтинів, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31523
с.Новокостянтинів
680703 будинок культури, фойє
вул.Колгоспна, 8, с.Попівці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31522
с.Попівці
680704 школа, актова зала
вул.Гагаріна, 1/2, с.Требухівці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31532
с.Требухівці
680705 школа, актова зала
вул.Шевченка, 46/1, с.Головчинці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31533
с.Головчинці
680706 школа, актова зала
вул.Вишнева, 2/1, с.Лисогірка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31534
с.Лисогірка
680707 школа, фойє
вул.Приколгоспна, 24, с.Чапля, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31520
с.Чапля
680708 ФАП, к.1
пров.Шкільний, 9, с.Юрченки, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31520
с.Юрченки
680709 школа, фойє
вул.Жовтнева, 71, с.Шрубків, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31513
с.Шрубків
680710 сільський клуб, актова зала
вул.Першина, 5, с.Западинці, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31514
с.Западинці
680711 будинок культури, фойє
вул.Радянська, 16А, с.Ялинівка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31524
с.Ялинівка
680712 сільський клуб, актова зала
вул.Жовтнева, 15А, с.Вербка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31525
с.Вербка
680713 сільський клуб, актова зала
пров.Лісовий, 25А, с.Лісо-Березівка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31524
с.Лісо-Березівка, с.Новомиколаївка
680714 будинок магазину РСТ, к.1
вул.Центральна, 17А, с.Розсохувата, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31524
с.Москалівка, с.Розсохувата
680715 школа, актова зала
вул.Центральна, 5, с.Ярославка, Летичівський р-н, Хмельницька обл., 31512
с.Ярославка
680890 сільський клуб, фойє
вул.Леніна, 25/а, с.Баглаї, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31175
с.Баглаї, с.Ємці
680891 фельдшерсько-акушерський пункт, веранда
вул.9 Травня, 33/а, с.Загірне, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31177
с.Загірне
680892 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 1/а, с.Лажева, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31177
с.Лажева
680893 сільський клуб, актова зала
вул.Молодіжна, 29, с.Березне, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31112
с.Березне
680894 фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет прийому
вул.Гагаріна, 17, с.Нападівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31112
с.Вербівочка, с.Нападівка
680895 школа, к.2
вул.Івана Мазепи, 33, с.Пихтії, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31112
с.Пихтії
680896 школа, к.2
вул.П.Тичини, 20/1, с.Бутівці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31113
с.Бутівці
680897 сільський клуб, фойє
вул.Миру, 6/1, с.Лисенці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31113
с.Лисинці, с.Першотравневе
680898 школа, фойє
вул.Шкільна, 3, с.Великі Мацевичі, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31116
с.Великі Мацевичі
680899 сільський клуб, актова зала
вул.Колгоспна, 1/1, с.Малі Мацевичі, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31116
с.Малі Мацевичі
680900 сільський клуб, актова зала
вул.Центральна, 6, с.Круча, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31116
с.Круча
680901 школа, спортивна зала
вул.Шкільна, 5, с.Раштівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31116
с.Раштівка
680902 школа, спортивна зала
вул.Пригонова, 4, с.Великий Чернятин, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31122
с.Великий Чернятин
680903 школа, спортивна зала
вул.Шевченка, 5, с.Малий Чернятин, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31122
с.Малий Чернятин
680904 сільський клуб, актова зала
вул.Центральна, 13, с.Оріхівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31122
с.Оріхівка
680905 сільський клуб, актова зала
вул.Центральна, 23, с.Вербородинці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31153
с.Вербородинці
680906 фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
вул.Лесі Українки, 3, с.Гнатки, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31153
с.Гнатки
680907 будинок культури, фойє
вул.Шкільна, 102, с.Веснянка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31152
с.Веснянка, с.Караїмівка, с.Ланок
680908 школа, к.2
вул.Вишнева, 2/1, с.Вишнопіль, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31141
с.Вишнопіль
680909 школа, актова зала
вул.Мічуріна, 1/1, с.Мартинівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31141
с.Мартинівка
680910 школа, к.2
вул.Леніна, 5/1, с.Северини, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31141
с.Малий Вишнопіль, с.Северини
680911 школа, к.1
вул.Долина, 30, с.Волиця-Керекешина, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31121
с.Волиця-Керекешина, с.Червона Семенівка
680912 школа, фойє
вул.Шкільна, 24, с.Григорівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31150
с.Григорівка
680913 школа, фойє
вул.Ленінська, 35/1, с.Воронківці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31151
с.Воронківці
680914 школа, спортивна зала
вул.Садова, 1/2, с.Губча, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31114
с.Губча
680915 сільський клуб, актова зала
вул.Гагаріна, 76/1, с.Зеленці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31114
с.Зеленці, с.Мальки
680916 сільський клуб, актова зала
вул.Корольова, 32/1, с.Партинці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31114
с.Партинці
680917 будинок культури, актова зала
вул.Жовтнева, 24, с.Ілляшівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31174
с.Ілляшівка
680918 будинок культури, танцювальна зала
вул.Центральна, 20, с.Іршики, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31137
с.Іршики
680919 сільський клуб, танцювальна зала
вул.Польова, 30, с.Хижники, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31137
с.Хижники
680920 сільський клуб, танцювальна зала
вул.Садова, 35, с.Малишівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31137
с.Малишівка
680921 сільський клуб, актова зала
вул.Центральна, 28/а, с.Яремичі, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31137
с.Яремичі
680922 сільський клуб, танцювальна зала
вул.Центральна, 13, с.Капустин, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31120
с.Капустин
680923 сільський клуб, актова зала
вул.Шевченка, 61/1, с.Коржівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31145
с.Коржівка
680924 сільський клуб, актова зала
вул.Кірова, 4/1, с.Махаринці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31145
с.Махаринці
680925 будинок культури, актова зала
вул.Миру, 60/1, с.Ладиги, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31183
с.Ладиги
680926 фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому
вул.Центральна, 22/1, с.Губин, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31183
с.Губин
680927 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 17, с.Верхняки, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31160
с.Верхняки
680928 сільський клуб, актова зала
вул.Крупської, 48, с.Миролюбне, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31160
с.Миролюбне – вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Крупської, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Садова, вул.Центральна, пров.Островського
680929 школа, к.2
вул.Радянська, 13, с.Миролюбне, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31160
с.Миролюбне – вул.Берегова, вул.Єсеніна, вул.Кринична, вул.Польова, вул.Радянська, вул.Рози Люксембург, вул.Червоноармійська, пров.Чкалова
680930 сільський клуб, актова зала
вул.Лісова, 3, с.Морозівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31170
с.Морозівка
680931 сільський клуб, актова зала
вул.Центральна, 5, с.Новоселиця, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31162
с.Новоселиця
680932 сільський клуб, актова зала
вул.Жовтнева, 1, с.Підгірне, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31170
с.Підгірне
680933 будинок культури, актова зала
вул.Центральна, 11, с.Немиринці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31170
с.Немиринці
680934 адмінбудинок, актова зала
вул.Леніна, 10, с.Деркачі, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31171
с.Деркачі, с.Кантівка
680935 сільський клуб, актова зала
вул.Першотравнева, 10, с.Берегелі, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31170
с.Берегелі
680936 сільський клуб, актова зала
вул.Центральна, 36, с.Громівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31130
с.Громівка
680937 сільський клуб, фойє
вул.Нагірна, 6, с.Половинники, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31131
с.Половинники
680938 будинок культури, актова зала
вул.Центральна, 11, с.Огіївці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31131
с.Огіївці
680939 школа, к.3
вул.Садова, 7, с.Писарівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31131
с.Писарівка
680940 будинок культури, актова зала
вул.Центральна, 12/3, с.Пашківці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31124
с.Пашківці
680941 фельдшерсько-акушерський пункт, фойє
вул.Шевченка, 18, с.Грибенинка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31124
с.Грибенинка
680942 школа, актова зала
вул.Гагаріна, 23, с.Попівці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31120
с.Попівці
680943 будинок культури, актова зала
вул.Комсомольська, 1/а, с.Пеньки, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31110
с.Пеньки, с.Андронівка, с.Залісся, с.Криниця
680944 школа, фойє
вул.Б.Хмельницького, 53/а, с.Драчі, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31111
с.Бовкуни, с.Драчі
680945 фельдшерсько-акушерський пункт, кімната огляду
вул.Ленінська, 9, с.Демківці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31127
с.Демківці
680946 школа, к.1
вул.Шкільна, 3, с.Жабче, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31127
с.Жабче
680947 школа, актова зала
вул.Радісна, 11, с.Радківці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31127
с.Радківці, с.Хутори
680948 школа, спортивна зала
вул.Фесуна, 22/1, с.Решнівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31133
с.Решнівка
680949 школа, актова зала
вул.Прокоп’юка, 8, с.Самчики, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31182
с.Самчики, с.Степок
680950 сільський клуб, актова зала
вул.Сонячна, 11, с.Самчинці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31172
с.Самчинці
680951 сільський клуб, танцювальний зал
вул.Партизанська, 69, с.Семиреньки, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31172
с.Семиреньки
680952 сільський клуб, актова зала
вул.Центральна, 58, с.Сахнівці, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31134
с.Сахнівці
680953 будинок культури, танцювальна зала
вул.Центральна, 25, с.Красносілка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31134
с.Красносілка, с.Немирівка
680954 сільський клуб, танцювальна зала
вул.Шевченка, 10/1, с.Киселі, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31133
с.Киселі
680955 сільська рада, зал засідань
вул.Леніна, 9, с.Сербинівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31146
с.Сербинівка
680956 будинок культури, актова зала
вул.Леніна, 7, с.Левківка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31146
с.Левківка
680957 адмінбудинок, зал засідань
вул.Миру, 40, с.Йосипівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31146
с.Йосипівка
680958 адмінбудинок, зал засідань
вул.Леніна, 47, с.Калинівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31146
с.Калинівка
680960 будинок культури, актова зала
вул.Миру, 10, с.Сковородки, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31164
с.Сковородки, с.Веселе, с.Круглики
680961 навчально-виробниче об’єднання, спортивна зала
вул.Леніна, 2/10, с.Старий Остропіль, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31146
с.Старий Остропіль – вул.Більчанська, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Кірова, вул.Леніна, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Хутір, вул.Чернівська, вул.Шевченка, пров.В.Котика, пров.О.Кошового
680962 навчально-виробничий комбінат, актова зала
вул.Чапаєва, 3/1, с.Старий Остропіль, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31146
с.Старий Остропіль – вул.Ветеранів, вул.Володарського, вул.Горького, вул.Дружби, вул.Заїкіна, вул.Калініна, вул.Комсомольська, вул.Перемоги, вул.Случанська, вул.Чапаєва, вул.Чубара, вул.Щорса
680963 сільський клуб, актова зала
вул.Миру, 1, с.Райки, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31146
с.Райки
680964 будинок культури, актова зала
вул.Центральна, 4/1, с.Стецьки, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31115
с.Стецьки, с.Дубина, с.Костянець, с.Кучівка, с.Прохорівка
680965 школа, спортивна зала
вул.Шкільна, 31, с.Чорна, Старокостянтинівський р-н, Хмельницька обл., 31140
с.Чорна, с.Ленінське, с.Шевченка
680966 школа, спортзал
вул.Шкільна, 7, с.Адампіль, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31416
с.Адампіль
680967 сільський клуб, глядацький зал
вул.Крупської, 14А, с.Липки, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31416
с.Липки
680968 сільський клуб, глядацький зал
вул.Зарічна, 10А, с.Перекора, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31416
с.Перекора
680969 школа, спортзал
вул.Лесі Українки, 13А, с.Бабине, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31423
с.Бабине
680970 сільський клуб, глядацький зал
вул.Ганжі, 18Б, с.Дубова, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31423
с.Дубова
680971 школа, спортзал
вул.Радянська, 21, с.Залісся, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31431
с.Залісся
680972 сільський клуб, глядацький зал
вул.Карла Маркса, 20, с.Подоляни, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31431
с.Подоляни
680973 школа, актовий зал
вул.Корчагіна, 3, с.Заставці, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31400
с.Заставці
680974 школа, актова зала
вул.Шкільна, 4А, с.Ілятка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31445
с.Ілятка
680975 цегельний завод, зал засідань
вул.Красносільська, цегельний завод, с.Красносілка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31445
с.Красносілка
680976 сільський клуб, глядацький зал
вул.В.Котика, 4А, с.Чехи, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31445
с.Чехи
680977 сільський клуб, глядацький зал
вул.Шкільна, 16А, с.Щербані, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31445
с.Щербані
680978 сільська рада, зал засідань
вул.Центральна, 7, с.Івки, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31424
с.Івки
680979 сільський клуб, глядацький зал
вул.Піонерська, 27, с.Мисюрівка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31424
с.Мисюрівка
680980 сільський клуб, глядацький зал
вул.Першотравнева, 17А, с.Травневе, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31424
с.Травневе
680981 будинок культури, глядацький зал
вул.Молодіжна, 1, с.Лисанівці, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31440
с.Лисанівці
680982 сільський клуб, глядацький зал
вул.Шкільна, 7, с.Паньківці, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31441
с.Паньківці
680983 школа, спортзал
вул.Комсомольська, 16, с.Мшанець, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31411
с.Мшанець
680984 будинок культури, глядацький зал
вул.Перемоги, 8А, с.Нова Синявка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31433
с.Нова Синявка
680985 сільський клуб, глядацький зал
вул.ім.Левицького В.Й., 4, с.Ожарівка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31410
с.Ожарівка
680986 школа, спортзал
вул.Перемоги, 24, с.Пишки, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31410
с.Пишки
680987 будинок культури, глядацький зал
вул.Перемоги, 1/1, с.Паплинці, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31430
с.Паплинці
680988 сільський клуб, глядацький зал
вул.Радгоспна, 5, с.Гончариха, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31430
с.Гончариха
680989 будинок культури, актова зала
пл.Грушевського, 5, с.Пасічна, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31414
с.Пасічна
680990 сільський клуб, глядацький зал
вул.Центральна, 6, с.Гречана, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31415
с.Гречана
680991 сільський клуб, глядацький зал
вул.Підлісна, 28/1, с.Рідкодуб, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31414
с.Рідкодуб
680992 торговий центр, к.3
вул.Жукова, 7, с.Пилява, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31421
с.Пилява
680993 сільський клуб, глядацький зал
вул.Грушевського, 77А, с.Миколаївка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31421
с.Миколаївка
680994 будинок культури, актова зала
вул.Радянська, 37, с.Олексіївка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31421
с.Олексіївка
680995 ФАП, к.3
вул.Дзержинського, 2, с.Олександрівка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31422
с.Вишневе, с.Олександрівка
680996 сільський клуб, глядацький зал
вул.Ганжі, 13А, с.Пилявка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31420
с.Пилявка
680997 сільський клуб, глядацький зал
вул.Першотравнева, 18А, с.Карпівці, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31420
с.Карпівці
680998 сільський клуб, глядацький зал
вул.Центральна, 6, с.Сьомаки, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31442
с.Сьомаки
680999 сільський клуб, глядацький зал
вул.Івана Франка, 20, с.Буглаї, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31442
с.Буглаї
681000 школа, актова зала
вул.Центральна, 6, с.Дашківці, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31408
с.Дашківці, с.Петрівське
681001 школа №1, фойє
вул.Грушевського, 59, смт Стара Синява, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31400
смт Стара Синява – вул.Антоновича, вул.Вишнева, вул.Гвардійська, вул.Гончарова, вул.Івана Франка, вул.ім.Ватутіна, вул.Квіткова, вул.Кожедуба, вул.Козача, вул.Миру, вул.М.Кривоноса, вул.Молодіжна, вул.Перемоги, вул.Першотравнева, вул.Солов’яненка, вул.Соломії Крушельницької, вул.Терешкової, вул.Чапаєва, вул.8-го Березня, пров.Перемоги, пров.Чапаєва, пров.Шкільний
681002 районний будинок культури, дискозал
вул.Грушевського, 63, смт Стара Синява, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31400
смт Стара Синява – вул.Богуна, вул.Глібова, вул.Горького, вул.Грушевського: 49, 51–162; вул.Драгоманова, вул.Кошового, вул.Кутузова, вул.Лермонтова, вул.Лисенка, вул.Матросова, вул.Мічуріна, вул.Мончака, вул.Овсієнка, вул.Пархоменка, вул.Черняхівського, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Кошового
681003 школа-гімназія, спортзал
вул.Грушевського, 17, смт Стара Синява, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31400
смт Стара Синява – вул.Винниченка, вул.Глінки, вул.Грушевського: 1–46, 50А; вул.Г.Сковороди, вул.Довженка, вул.Жукова, вул.Заводська: 1–7, 9, 11, 13, 17, 23, 25, 27–29, 31, 33–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–93; вул.Зарічна, вул.Зоряна, вул.І.Ганжі, вул.Лінійна, вул.Міцкевича, вул.М.Коцюбинського, вул.Набережна, вул.Польова, вул.Попова, вул.Рибалка, вул.Сидоришина, вул.Толстого, вул.Філатова, вул.Шапко, пров.Жукова, пров.Зарічний, пров.Поштовий
681004 школа №2, актова зала
вул.Цукрозавод, 5Б, смт Стара Синява, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31400
смт Стара Синява – вул.Валі Котика, вул.В.Івасюка, вул.Гоголя, вул.Жовтнева, вул.Заводська: 8, 10, 12, 14–16, 18–22, 24, 26, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48–48А, 97–133; вул.І.Гонти, вул.ім.Б.Хмельницького, вул.Калинова, вул.Кармелюка, вул.Ковпака, вул.Ладигіна, вул.Лесі Українки, вул.Н.Левицького, вул.Січових Стрільців, вул.Цукрова, вул.Цукрозавод, вул.Чехова, пров.В.Івасюка, пров.Ладигіна
681005 сільський клуб, глядацький зал
вул.Сидоришина, 90, с.Йосипівка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31400
с.Йосипівка
681006 сільський клуб, глядацький зал
вул.Колгоспна, 11, с.Іванківці, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31408
с.Іванківці
681007 сільський клуб, глядацький зал
вул.Боженка, 35, с.Теліжинці, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31409
с.Теліжинці
681008 сільський клуб, глядацький зал
вул.Гагаріна, 7, с.Уласово-Русанівка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31409
с.Уласово-Русанівка
681009 школа, актова зала
вул.Набережна, 1, с.Харківці, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31412
с.Харківці
681010 школа, актова зала
вул.Жовтнева, 28, с.Цимбалівка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31413,
с.Цимбалівка
681011 школа, актова зала
вул.Гвардійська, 1, с.Яблунівка, Старосинявський р-н, Хмельницька обл., 31413
с.Яблунівка
681409 професійний ліцей, спортивна зала
вул.Франка, 35, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100
м.Старокостянтинів – вул.Франка
681410 школа №7, актова зала
вул.Прокоп’юка, 6, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100
м.Старокостянтинів – вул.Бондарчука, вул.Залізнична, вул.Миру: 64; вул.Пашковецька, вул.Привокзальна, вул.Прокоп’юка, вул.Чайковського, в/чА0598, в/чА0711, в/чА1067, в/чА2502, в/чА3808, в/чА4009, в/чА4446
681411 Старокостянтинівський елеватор, актова зала
вул.Кривоноса, 1, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100
м.Старокостянтинів – вул.Заїкіна, вул.Кривоноса, вул.Попова: 10/2–10/38, 28–28/3, 30–30/3, 32, 34, 36, 93–93/1; пров.1 Кривоноса, пров.2 Кривоноса, пров.3 Кривоноса, пров.4 Кривоноса
681412 Старокостянтинівський міськрайонний центр зайнятості, фойє 1-й поверх
вул.Красовського, 4, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100
м.Старокостянтинів – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Оксамитова, вул.Попова: 2–9/123, 14, 19/1–27, 29, 31, 33, 35, 37–71/12, 99; вул.Яблунева, пров.Дачний, пров.Квітковий, пров.Луговий
681413 гімназія, фойє 1-й поверх
вул.Ессенська, 4, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100
м.Старокостянтинів – вул.Ессенська, вул.Красовського, пров.Красовського, пров.Олімпійський
681414 управління освіти, актова зала
вул.Ессенська, 2, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100
м.Старокостянтинів – вул.Миру: 1/29–1/33; вул.Софійська
681415 початкова школа ліцею, зал засідань
вул.Миру, 1/42, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100
м.Старокостянтинів – вул.Миру: 1/3–1/15, 1/41–1/44, 1/102–1/109, 1/132–1/143, 1/156–1/157;
681416 гарнізонний Будинок офіцерів, фойє 2-й поверх
вул.Миру, 1/79, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100
м.Старокостянтинів – вул.Бурлуцького, вул.Варчука, вул.Виговського, вул.Гагаріна, вул.Героїв Крут, вул.Героїв чорнобильців, вул.Гонти, вул.Лікарняна, вул.Покришкіна, пров.Варчука, пров.Гонти, пров.Покришкіна, пров.Яворницького
681417 ліцей, фойє 1-й поверх
вул.Миру, 14, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100
м.Старокостянтинів – вул.Миру: 1/17–1/20, 1/89, 1/125–1/126, 1/144–1/155, 1/158–17/1;
681418 художня школа, актова зала
вул.Пушкіна, 7, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100
м.Старокостянтинів – вул.Глібова, вул.Довженка, вул.Дружби, вул.Пушкіна, вул.Сковороди, вул.Теліги, вул.Тичини, вул.Чайкіної, вул.Челюскіна, пров.Балашова, пров.Вишенського, пров.Дружби, пров.Кошового, пров.Крилова, пров.Мельника, пров.Подільський, пров.Пулюя, пров.Січневий, пров.Теодоровича, пров.Тичини, пров.Чайкіної, пров.Челюскіна, пров.9 Березня
681420 школа №1, актова зала
вул.Острозького, 40, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100
м.Старокостянтинів – вул.Котика, вул.Коцюбинського, вул.Острозького, вул.Попова: 11–13, 15–19; вул.Свободи, вул.Стельмаха, вул.Черняховського, вул.Чехова, пров.Багряного, пров.Барки, пров.Глінки, пров.Інтернаціональний, пров.Їжакевича, пров.Папаніна, пров.Свободи, пров.Стельмаха, пров.Фестивальний
681421 школа №8, актова зала
вул.Острозького, 16, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100
м.Старокостянтинів – вул.Барановича, вул.Богуна, вул.Болохівська, вул.Велика Закузьминська, вул.Грушевського, вул.Замкова, вул.Коліщенська, вул.Косинського, вул.Кріпосний вал, вул.Малишка, вул.Наливайка, вул.Рудяка, вул.Сагайдачного, вул.Сірка, вул.Січових стрільців, вул.Смотрицьких, вул.Сосюри, вул.Федорова, вул.Шолом Алейхема, пров.Кармелюка, пров.Мендєлєєва, пров.Молокова, пров.Некрасова, пров.Тімірязєва
681422 школа №3, спортивна зала
вул.Вишневецького, 2, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100
м.Старокостянтинів – вул.Вишневецького, вул.Демократична, вул.Зарічна, вул.Ізяславська, вул.Кобєєва, вул.Лісова, вул.Механізаторів, вул.Новоміська, вул.Садова, вул.Слободянська, вул.Технічна, вул.Українки, вул.Чапаєва, вул.Чорновола, пров.Ватутіна, пров.Демократичний, пров.Депутатський, пров.Зарічний, пров.Кобєєва, пров.Козацький, пров.Космонавтів, пров.Механізаторів, пров.Мирний, пров.Новоміський, пров.Панфілова, пров.Піонерський, пров.Сонячний, пров.Спортивний, пров.Татарський, пров.Українки, пров.Центральний, пров.Чикирди, пров.Шаранди, пров.Шкільний, пров.Щербакова, пров.1 Лісовий, пров.2 Лісовий, пров.3 Лісовий, пров.4 Лісовий
681423 школа №6, фойє 1-й поверх
вул.Чкалова, 4, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100
м.Старокостянтинів – бульв.Острозького, вул.Байдукова, вул.Житомирське шосе, вул.Жукова, вул.Заводська, вул.Київська, вул.Колгоспна, вул.Короленка, вул.Мічуріна, вул.Старицька, вул.Старомлинська, вул.Степанова, вул.Східна, вул.Хмельницького, вул.Чкалова, вул.Шахівська, вул.1 Житомирська, вул.2 Житомирська, вул.3 Житомирська, вул.30 років Перемоги, вул.4 Житомирська, вул.5 Житомирська, вул.6 Житомирська, пров.Абрикосовий, пров.Величка, пров.Гастелло, пров.Герцена, пров.Голоти, пров.Гольдфадена, пров.Калиновий, пров.Кобилянської, пров.Короленка, пров.Ліхачова, пров.Малиновий, пров.Мічуріна, пров.Прибережний, пров.Трипільський, пров.Ціолковського, пров.Чкалова, пров.1 Польовий, пров.10 Польовий, пров.11 Польовий, пров.12 Польовий, пров.13 Польовий, пров.14 Польовий, пров.15 Польовий, пров.16 Польовий, пров.17 Польовий, пров.18 Польовий, пров.19 Польовий, пров.2 Польовий, пров.20 Польовий, пров.21 Польовий, пров.22 Польовий, пров.23 Польовий, пров.24 Польовий, пров.25 Польовий, пров.26 Польовий, пров.27 Польовий, пров.28 Польовий, пров.29 Польовий, пров.3 Польовий, пров.4 Польовий, пров.5 Польовий, пров.6 Польовий, пров.7 Польовий, пров.8 Польовий, пров.9 Польовий
681424 школа №4, актова зала
вул.1 Травня, 22, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100
м.Старокостянтинів – вул.Газопровідна, вул.Горбатова, вул.Заслуцька, вул.Кондратюка, вул.Корольова, вул.Кринички, вул.Матросова, вул.Меджибіжська: 1–8, 12–14; вул.Молодіжна, вул.Орлика, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Стаханова, вул.Толстого, вул.Шевченка, вул.Юридика, вул.1 Південна, вул.1 Травня, вул.10 Південна, вул.11 Південна, вул.2 Південна, вул.3 Південна, вул.4 Південна, вул.5 Південна, вул.6 Південна, вул.7 Південна, вул.8 Південна, вул.9 Південна, пров.Гоголя, пров.Котляревського, пров.Курбаса, пров.Першотравневий, пров.Підстанція, пров.1 Матросова, пров.2 Матросова, пров.3 Матросова, пров.4 Матросова, пров.5 Матросова, пров.6 Матросова, пров.7 Матросова
681425 Старокостянтинівська колійно-машинна станція, актова зала
вул.Гончара, 20/2, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100
м.Старокостянтинів – вул.Вернадського, вул.Веснянське шосе, вул.Гончара, вул.Крашевського, вул.Меджибіжська: 9–11, 26–34; вул.Мирного, вул.Стуса, вул.9км залізничної колії, пров.Дорожний, пров.Симоненка, пров.Чернишевського, пров.20 дистанції колії, пров.20км, пров.5км залізничної колії, пров.9км залізничної колії
681426 Центральна районна лікарня, адмінкорпус, зала
вул.Пушкіна, 47, м.Старокостянтинів, Хмельницька обл., 31100
Старокостянтинівська центральна районна лікарня

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"