Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Виборчі дільниці одномандатного виборчого округу №153
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 27.12.2018 22:08:02
Кількість виборчих дільниць 230

№ дільниці Місцезнаходження та адреса приміщення для голосування Опис меж
560105 школа, фойє
вул.Радянська, 4, смт Гоща, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35400
смт Гоща – вул.Б. Хмельницького, вул.В. Чорновола, вул.Глибока, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Драгоманова, вул.Дудаєва, вул.Є. Коновальця, вул.Жовтнева, вул.Ковпака, вул.Костомарова, вул.Коцюбинського, вул.Кузнєцова, вул.Л. Українки, вул.Медведєва, вул.Нагірна, вул.Незалежності, вул.Павлова, вул.П.Орлика, вул.Пушкіна, вул.Радянська, вул.Р.Гойської, вул.Рівненська, вул.Сонячна, вул.С.Петлюри, вул.Східна, вул.Терешкової, вул.У.Самчука, вул.Червона Долина, вул.Яблунева, вул.Яворницького
560106 ДЮСШ, фойє
вул.Незалежності, 9, смт Гоща, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35400
смт Гоща – вул.А. Карпюк, вул.Березовий Гай, вул.Будьонного, вул.Ватутіна, вул.Вербовиця, вул.Гагаріна, вул.Джерельна, вул.З. Космодем’янської, вул.Замкова, вул.Застав’я, вул.І. Франка, вул.Київська, вул.Львівська, вул.Маяковського, вул.Молодіжна, вул.Надгоринська, вул.Островського, вул.Першотравнева, вул.Пролетарська, вул.С. Наливайка, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Січових Стрільців, вул.Тітова, вул.Федорова, вул.Чапаєва, вул.Шевченка, вул.8 Березня, пров.Вишневий, пров.Заводський, пров.Пекарський
560107 клуб, актовий зал
вул.Паркова, 2А, с.Бабин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35431
с.Бабин
560108 клуб, актовий зал
вул.Шевченка, 19А, с.Підліски, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35432
с.Підліски
560109 школа, спортзал
вул.В.Клімчука, 39, с.Бочаниця, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35409
с.Бочаниця
560110 агротехнічний ліцей, кабінет іноземної мови
вул.Шкільна, 15, с.Бугрин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35442
с.Бугрин, с.Зарічне
560111 школа, кабінет фізичної підготовки
вул.Шкільна, 8А, с.Угільці, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35442
с.Башине, с.Угільці
560112 школа, класна кімната
вул.Шевченківська, 10, с.Новоставці, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35443
с.Новоставці
560113 школа, кабінет початкових класів
вул.О.Євтушенка, 33, с.Вільгір, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35444
с.Вільгір, с.Колесники
560114 школа, фойє
вул.Молодіжна, 27, с.Воскодави, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35423
с.Воскодави
560115 центр народної творчості та дозвіллєвої роботи, фойє
вул.Шкільна, 15, с.Горбаків, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35433
с.Горбаків, с.Шкарів
560116 школа, фойє
вул.Гудкова, 102А, с.Дорогобуж, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35434
с.Дорогобуж
560117 школа, актовий зал
вул.Центральна, 7, с.Іллін, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35465
с.Іллін
560118 школа, вчительська
вул.40-річчя Перемоги, 45, с.Мнишин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35472
с.Мнишин
560119 клуб, службова кімната
вул.Набережна, 44А, с.Подоляни, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35434
с.Подоляни
560120 клуб, актовий зал
вул.Центральна, 6А, с.Томахів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35435
с.Томахів
560121 школа, класна кімната
вул.Шкільна, 2А, с.Микулин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35471
с.Микулин
560122 школа, фойє
вул.Шкільна, 2, с.Дроздів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35416
с.Дроздів
560123 ФАП, оглядовий кабінет
вул.Мирна, 19, с.Горбів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35416
с.Горбів
560124 клуб, фойє
вул.Шевченка, 26, с.Дуліби, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35463
с.Дуліби
560125 клуб, актовий зал
вул.М.Дацюка, 16, с.Жаврів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35454
с.Жаврів, с.Глибочок
560126 ФАП, фойє
вул.Мирна, 3А, с.Витків, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35461
с.Витків
560127 ФАП, фойє
вул.Шевченка, 19А, с.Красносілля, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35424
с.Красносілля
560128 центр народної творчості та дозвіллєвої роботи, фойє
вул.Перемоги, 9, с.Чудниця, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35425
с.Чудниця
560129 сільська рада, зал засідань
вул.Шевченка, 26А, с.Кринички, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35410
с.Кринички, с.Ючин
560130 клуб, актовий зал
вул.Центральна, 50А, с.Річиця, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35473
с.Річиця
560131 школа, спортзал
вул.Радянська, 7А, с.Курозвани, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35451
с.Курозвани
560132 школа, спортивна кімната
вул.М.Вершила, 53А, с.Андрусіїв, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35421
с.Андрусіїв, с.Дружне
560133 школа, класна кімната
вул.М.Грушевського, 46А, с.Вовкошів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35420
с.Вовкошів
560134 сільська рада, актовий зал
вул.Миру, 2, с.Липки, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35420
с.Липки
560135 клуб, фойє
вул.Шкільна, 14, с.Майків, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35453
с.Майків
560136 школа, фойє
вул.Шкільна, 150, с.Малинівка, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35422
с.Малинівка
560137 ФАП, кабінет оглядовий
вул.Зелена, 1А, с.Воронів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35422
с.Воронів
560138 сільська рада, кабінет голови сільської ради
вул.Шевченка, 2А, с.Малятин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35413
с.Малятин, с.Мощони
560139 клуб, актовий зал
вул.Лісова, 17А, с.Матіївка, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35414
с.Матіївка, с.Мичів
560140 школа, фойє
вул.Лісова, 19, с.Малятин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35413
с.Пустомити
560141 школа, класна кімната
вул.Бочаницька, 19А, с.М’ятин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35440
с.М’ятин
560142 клуб, малий зал
вул.Центральна, 21, с.Посягва, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35440
с.Посягва, с.Олексіївка
560143 ФАП, оглядовий кабінет
вул.Молодіжна, 39А, с.Сергіївка, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35440
с.Сергіївка, с.Ясне
560144 центр народної творчості та дозвіллєвої роботи, актовий зал
вул.Центральна, 44Б, с.Русивель, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35452
с.Русивель
560145 ФАП, кабінет завідуючого
вул.Л.Українки, 46Б, с.Пашуки, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35452
с.Пашуки
560146 школа, спортзал
вул.Радянська, 11А, с.Рясники, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35430
с.Рясники
560147 школа, фізичний клас
вул.Шкільна, 41, с.Дмитрівка, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35462
с.Дмитрівка
560148 школа, фойє
вул.Шкільна, 4, с.Садове, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35411
с.Садове
560149 ФАП, кабінет оглядовий
вул.Центральна, 3, с.Люцинів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35466
с.Жалянка, с.Люцинів
560150 центр народної творчості та дозвіллєвої роботи, великий зал
вул.Юзикевичів, 1А, с.Симонів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35408
с.Симонів – вул.Глуха П’ята, вул.Набережна, вул.Надстав, вул.Новоселиця, вул.Осередок, вул.Підгайок, вул.Садова, вул.Тиха, вул.Хабарська: 60–156; вул.Юзикевичів
560151 сільська рада, кабінет діловода
вул.Вишнева, 11, с.Франівка, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35408
с.Симонів – вул.Комарова, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Хабарська: 1–59; с.Франівка
560152 сільська рада, обрядовий зал
вул.Вишнева, 1, с.Синів, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35426
с.Синів
560153 клуб, фойє
вул.17 Вересня, 80А, с.Терентіїв, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35474
с.Терентіїв
560154 центр народної творчості та дозвіллєвої роботи, фойє
вул.Першотравнева, 1, с.Тучин, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35415
с.Тучин
560155 ФАП, оглядова кімната
вул.Будьонного, 81, с.Полівці, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35415
с.Полівці
560156 центр народної творчості та дозвіллєвої роботи, фойє
вул.Шевченка, 7, с.Федорівка, Гощанський р-н, Рівненська обл., 35450
с.Федорівка
560403 школа №3, вестибюль
вул.Київська, 26, м.Корець, Корецький р-н, Рівненська обл., 34700
м.Корець – вул.Аграрна, вул.Гагаріна, вул.Довга, вул.Дорошенка, вул.І.Франка, вул.Київська: 1–53; вул.Корчик, вул.Мічуріна, вул.М.Українець, вул.О.Кобилянської, вул.Островського, вул.Панаса Мирного, вул.Поштова, вул.Пушкіна, вул.Радківського, вул.Сагайдачного, вул.С.Вознюка, вул.Спортивна, вул.Титова, вул.Українських повстанців, вул.Фабрична, вул.Червоноармійська, вул.Шевченка, вул.1 Травня, вул.40-річчя Перемоги, пров.Довгий, пров.Мічуріна, пров.Поштовий, пров.Пушкіна, пров.Фабричний, пров.Червоноармійський, пров.Шевченка
560404 будинок культури, танцювальна зала
вул.Київська, 65, м.Корець, Корецький р-н, Рівненська обл., 34700
м.Корець – вул.Берездівська, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Гарбарська, вул.Довженка, вул.Зелена, вул.Київська: 56–86, 92, 96, 100/1–104, 108, 110А, 112–112А, 114, 118–120; вул.Корецька, вул.Коротка, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Надрічна, вул.Незалежності, вул.Старомонастирська, вул.Шкільна, вул.Я.Галана, пл.Київська, пров.Володимирський, пров.Галана, пров.Зелений, пров.Короткий, пров.Лесі Українки, пров.Незалежності, пров.Старомонастирський, пров.Шкільний
560405 лікарня, велика актова зала
вул.Володимирська, 14А, м.Корець, Корецький р-н, Рівненська обл., 34700
м.Корець – вул.Б.Грінченка, вул.Ватутіна, вул.Весняна, вул.Гайдамацька, вул.Гастелло, вул.Героїв Небесної Сотні, вул.Грушевського, вул.Д.Галицького, вул.Є.Коновальця, вул.І.Богуна, вул.І.Гонти, вул.Київська: 89–89А, 93–95, 99, 105–107В, 109–110, 111–111А, 113, 115, 126–266Г; вул.Козацька, вул.Костельна, вул.К.Савури, вул.Лєрмонтова, вул.М.Залізняка, вул.Миру, вул.М.Кривоноса, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Паркова, вул.Ринкова, вул.Садова, вул.С.Наливайка, вул.Терешкової, вул.Тиха, вул.Толстого, вул.Шолохова, вул.50-річчя Перемоги, пров.Ватутіна, пров.Гайдамацький, пров.Є.Коновальця, пров.Київський, пров.Костельний, пров.М.Кривоноса, пров.Садовий
560406 будинок культури, танцювальна зала
вул.Центральна, 27, с.Бриків, Корецький р-н, Рівненська обл., 34743
с.Бриків
560407 клуб, танцювальна зала
вул.Центральна, 1, с.Черниця, Корецький р-н, Рівненська обл., 34743
с.Черниця
560408 школа, спортивна зала
вул.Центральна, 1, с.Богданівка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34743
с.Богданівка
560409 будинок культури, танцювальна зала
вул.Корецька, 66, с.Весняне, Корецький р-н, Рівненська обл., 34713
с.Весняне
560410 школа, фойє
вул.Центральна, 5, с.Велика Клецька, Корецький р-н, Рівненська обл., 34711
с.Велика Клецька, с.Мала Клецька
560411 клуб, танцювальна зала
вул.Зелена, 13, с.Топча, Корецький р-н, Рівненська обл., 34712
с.Топча
560412 школа-гімназія, кабінет біології
вул.Шкільна, 1, с.Великі Межирічі, Корецький р-н, Рівненська обл., 34725
с.Великі Межирічі
560413 бібліотека, читальна зала
вул.Шевченка, 35Б, с.Застав’я, Корецький р-н, Рівненська обл., 34725
с.Застав’я
560414 Школа, класна кімната
вул.Церковна, 31Б, с.Дивень, Корецький р-н, Рівненська обл., 34726
с.Дивень
560415 клуб, концертна зала
вул.Шкільна, 35А, с.Колодіївка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34725
с.Колодіївка
560416 школа, спортивна зала
вул.Перемоги, 43, с.Гвіздів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34706
с.Гвіздів
560417 будинок культури, велика танцювальна зала
вул.Центральна, 2, с.Головниця, Корецький р-н, Рівненська обл., 34742
с.Головниця
560418 школа, фойє
вул.Центральна, 18В, с.Калинівка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34742
с.Забара, с.Калинівка
560419 клуб, танцювальна зала
вул.Шевченка, 55, с.Даничів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34741
с.Даничів
560420 школа, кл.2
вул.Шкільна, 8, с.Жадківка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34707
с.Жадківка
560421 клуб, фойє
вул.Миру, 24, с.Старий Корець, Корецький р-н, Рівненська обл., 34708
с.Старий Корець
560422 клуб, зала урочистих подій
вул.Центральна, 13А, с.Залізниця, Корецький р-н, Рівненська обл., 37424
с.Залізниця
560423 клуб, танцювальна зала
вул.Центральна, 12А, с.Іванівка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34731
с.Іванівка, с.Березівка
560424 сільська рада, зала засідань
вул.Центральна, 53, с.Коловерти, Корецький р-н, Рівненська обл., 34722
с.Коловерти
560425 будинок культури, танцювальна зала
вул.Київська, 18, с.Користь, Корецький р-н, Рівненська обл., 34740
с.Користь, с.Новини
560426 будинок культури, танцювальна зала
вул.Камінського, 87, с.Крилів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34746
с.Крилів
560427 Школа, актова зала
вул.Чапаєва, 14, с.Морозівка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34709
с.Морозівка, с.Голичівка
560428 школа, кл.10
вул.Грушевського, 2, с.Невірків, Корецький р-н, Рівненська обл., 34721
с.Невірків
560429 школа, кл.2
вул.Лесі Українки, 1, с.Жорнівка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34721
с.Жорнівка
560430 клуб, танцювальна зала
вул.Незалежності, 1Б, с.Новий Корець, Корецький р-н, Рівненська обл., 34705
с.Новий Корець
560431 клуб, танцювальна зала
вул.Шевченка, 4А, с.Річки, Корецький р-н, Рівненська обл., 34745
с.Річки, с.Козак, с.Річечина
560432 школа, фойє
вул.Шевченка, 5, с.Копитів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34745
с.Ганнівка, с.Копитів
560433 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 3А, с.Самостріли, Корецький р-н, Рівненська обл., 34732
с.Самостріли
560434 школа, фойє
вул.Шкільна, 48, с.Городище, Корецький р-н, Рівненська обл., 34732
с.Городище
560435 школа, спортивна зала
вул.Шкільна, 2, с.Сапожин, Корецький р-н, Рівненська обл., 34733
с.Сапожин
560436 школа, актова зала
вул.Шевченка, 2, с.Світанок, Корецький р-н, Рівненська обл., 34730
с.Світанок
560437 ФАП, кабінет фельдшера
вул.Грушевського, 13, с.Бранів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34730
с.Бокшин, с.Бранів
560438 школа, фойє
вул.Шкільна, 3, с.Стовпин, Корецький р-н, Рівненська обл., 34731
с.Стовпин
560439 школа, фойє
вул.Вишнева, 20, с.Сторожів, Корецький р-н, Рівненська обл., 34714
с.Сторожів
560440 клуб, танцювальна зала
вул.Шевченка, 58, с.Устя, Корецький р-н, Рівненська обл., 34710
с.Устя
560441 школа, фойє
вул.Шевченка, 13, с.Франкопіль, Корецький р-н, Рівненська обл., 34710
с.Франкопіль
560442 школа, фойє
вул.Шевченка, 26, с.Дерманка, Корецький р-н, Рівненська обл., 34710
с.Дерманка
560443 сільська рада, великий зал
вул.Шкільна, 1, с.Харалуг, Корецький р-н, Рівненська обл., 34723
с.Харалуг
560444 Будинок культури, кімната засідень та ігрова кімната
вул.Центральна, 34, с.Щекичин, Корецький р-н, Рівненська обл., 34720
с.Щекичин
560445 клуб, танцювальна зала
вул.Набережна, 11, с.Мала Совпа, Корецький р-н, Рівненська обл., 34753
с.Мала Совпа
560569 сільська рада, зала засідань
вул.Центральна, 47, с.Білашів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35842
с.Білашів, с.Дерев’янче, с.Радужне
560570 сільський клуб, фойє
вул.Шевченка, 34А, с.Точевики, Острозький р-н, Рівненська обл., 35842
с.Точевики
560571 сільська рада, актова зала
вул.1 Травня, 1, с.Бухарів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35811
с.Бухарів, с.Завизів
560572 шкільна їдальня
вул.Шкільна, 14, с.Михалківці, Острозький р-н, Рівненська обл., 35811
с.Михалківці
560573 школа, фойє
вул.Шевченка, 2, с.Вельбівно, Острозький р-н, Рівненська обл., 35809
с.Вельбівно
560574 школа, навчальний каб.2
вул.Механізаторів, 1, с.Бадівка, Острозький р-н, Рівненська обл., 35809
с.Бадівка
560575 школа, спортивна зала
вул.Центральна, 75, с.Вілія, Острозький р-н, Рівненська обл., 35852
с.Вілія
560576 будинок культури, фойє
вул.Миру, 2А, с.Верхів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35825
с.Верхів, с.Лебеді, с.Шлях
560577 сільська рада, зала урочистих подій
вул.Центральна, 80, с.Грем’яче, Острозький р-н, Рівненська обл., 35841
с.Грем’яче, с.Грозів – вул.Озерна, вул.Центральна: 150–165, 167, 169, 171–175; с.Михайлівка
560578 будинок культури, фойє
вул.Набережна, 1, с.Грозів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35841
с.Грозів – вул.Білашівська, вул.Видумка, вул.Гора, вул.Джерел, вул.Діброва, вул.Жовтнева, вул.Зелена, вул.Коротка, вул.Курчунок, вул.Мирна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Святня, вул.Сорокова, вул.Старостинська, вул.Травнева, вул.Фігури, вул.Центральна: 166, 168, 170, 176–193; вул.Шкільна
560579 будинок культури, актова зала
вул.Центральна, 32А, с.Кутянка, Острозький р-н, Рівненська обл., 35850
с.Кутянка
560580 школа, клас №1
вул.Планова, 1А, с.Болотківці, Острозький р-н, Рівненська обл., 35861
с.Болотківці
560581 сільський клуб, актова зала
вул.Андреєва, 52А, с.Ілляшівка, Острозький р-н, Рівненська обл., 35850
с.Батьківці, с.Данилівка, с.Ілляшівка
560582 будинок культури, танцювальна зала
вул.Вигін, 1, с.Межиріч, Острозький р-н, Рівненська обл., 35808
с.Межиріч
560583 сільський клуб, танцювальна зала
вул.Велика Слобідка, 68, с.Слобідка, Острозький р-н, Рівненська обл., 35808
с.Прикордонне, с.Слобідка
560584 сільський клуб, танцювальна зала
вул.Шевченка, 71, с.Милятин, Острозький р-н, Рівненська обл., 35830
с.Милятин
560585 сільський клуб, танцювальна зала
вул.Центральна, 75, с.Могиляни, Острозький р-н, Рівненська обл., 35832
с.Могиляни, с.Черняхів
560586 будинок культури, танцювальна зала
вул.Шевченка, 2А, с.Мощаниця, Острозький р-н, Рівненська обл., 35833
с.Мощаниця
560587 сільський клуб, кабінет завідувача клубом
вул.Шевченка, 15, с.Волосківці, Острозький р-н, Рівненська обл., 35832
с.Волосківці
560588 сільський клуб, танцювальна зала
вул.Шевченка, 1А, с.Кургани, Острозький р-н, Рівненська обл., 35832
с.Кургани
560589 сільський клуб, великий зал
вул.Ювілейна, 3, с.Новомалин, Острозький р-н, Рівненська обл., 35843
с.Новомалин
560590 фельдшерсько-акушерський пункт, процедурна
вул.Жовтнева, 9, с.Лючин, Острозький р-н, Рівненська обл., 35843
с.Лючин
560591 будинок культури, актова зала
вул.Центральна, 46, с.Новородчиці, Острозький р-н, Рівненська обл., 35851
с.Новородчиці, с.Посива
560592 сільський клуб, актова зала
вул.Центральна, 38, с.Теремне, Острозький р-н, Рівненська обл., 35851
с.Теремне
560593 сільський клуб, фойє
вул.1 Травня, 3, с.Оженин, Острозький р-н, Рівненська обл., 35820
с.Оженин – вул.Вишнева, вул.Зелена, вул.І. Франка, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Кринична, вул.Л. Українки, вул.Мирна, вул.Містечко 4, вул.Набережна, вул.Огородника, вул.Островського, вул.Пушкіна, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Шляхова, вул.1 Травня, пров.Котляревського
560594 ВАТ НВП "Захід-цукор", актова зала
вул.Заводська, 31, с.Оженин, Острозький р-н, Рівненська обл., 35820
с.Оженин – вул.Б. Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Дивака, вул.Залізнична, вул.Каденюка, вул.Кузнєцова, вул.Мануїльського, вул.Мацути, вул.Сагайдачного, вул.Чапаєва
560595 гуртожиток, актова зала
вул.Заводська, 5А, с.Оженин, Острозький р-н, Рівненська обл., 35820
с.Оженин – вул.Заводська
560596 школа, спортивна зала
вул.Мирна, 35, с.Бродів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35822
с.Бродів
560597 будинок культури, фойє
вул.Мирна, 39А, с.Країв, Острозький р-н, Рівненська обл., 35823
с.Країв
560598 сільський клуб, актова зала
вул.Інтернаціоналістів, 26Б, с.Стадники, Острозький р-н, Рівненська обл., 35867
с.Стадники
560599 будинок культури, фойє
вул.Острозька, 74, с.Плоске, Острозький р-н, Рівненська обл., 35826
с.Плоске, с.Завидів
560600 будинок культури, актова зала
вул.Незалежності, 25, с.Почапки, Острозький р-н, Рівненська обл., 35830
с.Почапки
560601 Сільський клуб, актова зала
вул.Центральна, 119, с.Розваж, Острозький р-н, Рівненська обл., 35866
с.Розваж
560602 сільський клуб, фойє
вул.Ватутіна, 25, с.Сіянці, Острозький р-н, Рівненська обл., 35812
с.Сіянці
560603 сільський клуб, фойє
вул.Ватутіна, 6, с.Садки, Острозький р-н, Рівненська обл., 35812
с.Кураж, с.Садки
560604 школа, фойє
вул.Центральна, 5, с.Тесів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35810
с.Тесів – вул.Б. Хмельницького, вул.Ватутіна, вул.Волянська, вул.Колгоспна, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Хутірська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Ю. Велігурського: 2–26, 28–30, 32, 38;
560605 сільський клуб, актова зала
вул.Садова, 16, с.Хрінів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35810
с.Тесів – вул.Ю. Велігурського: 27, 31, 33–36, 39–52; с.Хрінів
560606 школа, спортивна зала
вул.Шкільна, 25А, с.Українка, Острозький р-н, Рівненська обл., 35824
с.Українка, с.Бубнівка, с.Вишеньки, с.Гай, с.Дубини
560607 будинок культури, фойє
вул.Шкільна, 8, с.Хорів, Острозький р-н, Рівненська обл., 35840
с.Хорів
560608 Молитовний дім, зал, 1-й поверх
вул.Б. Хмельницького, 117, с.Бродівське, Острозький р-н, Рівненська обл., 35840
с.Бродівське
560655 будинок культури, танцювальний зал
вул.Радгоспна, 45, с.Біла Криниця, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35342
с.Біла Криниця
560656 ФАП, їдальня
вул.Київська, 56, с.Антопіль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35371
с.Антопіль
560657 школа, учительська
вул.Піщана, 1, с.Глинки, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35342
с.Глинки
560658 школа, фойє
вул.Шкільна, 1А, с.Бронники, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35330
с.Бронники
560659 школа, спортивний зал
вул.Миру, 14Б, с.Рогачів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35330
с.Рогачів
560660 ФАП, к.1
вул.Монастирська, 39А, с.Білівські Хутори, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35330
с.Білівські Хутори
560661 будинок культури, фойє
вул.Рівненська, 76А, с.Великий Житин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35340
с.Великий Житин
560662 школа, спотрзал
вул.Кузнєцова, 52Б, с.Малий Житин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35376
с.Малий Житин
560663 школа, спотрзал
вул.Шкільна, 14, с.Бармаки, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35372
с.Бармаки
560664 будинок культури, хол
вул.Шевченка, 77, с.Велика Омеляна, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35360
с.Велика Омеляна
560665 будинок культури, актовий зал
вул.Центральна, 5, с.Вересневе, Рівненський р-н, Рівненська обл., 33004
с.Вересневе
560666 школа, коридор
вул.Шкільна, 2, с.Верхівськ, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35336
с.Верхівськ, с.Кривичі, с.Ясининичі
560667 ФАП, к.1
вул.Козацька, 14, с.Макотерти, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35337
с.Макотерти, с.Шостаків
560668 ФАП, к.1
вул.Старослов’янська, 1, с.Пересопниця, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35337
с.Пересопниця
560669 школа, коридор
вул.Рівненська, 76, с.Городище, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35341
с.Городище – вул.Абрикосова, вул.Біла, вул.Виноградна, вул.Військова, вул.Волошкова, вул.Глибока, вул.Городецька, вул.Городищенська, вул.Гранична, вул.Житинська, вул.Зарічна, вул.Зелена, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Костопільська, вул.Крута, вул.Лесі Українки, вул.Лугова, вул.Нова, вул.Провулок Мирний, вул.Радгоспна, вул.Радянська, вул.Рівненська: 1–78, 79–112; вул.Рівненська 112, вул.Садова, вул.Хутір Високе, вул.Хутір Скомороха, вул.Шевченка, с.Кругле
560670 будинок культури, актовий зал
вул.Першотравнева, 2, с.Городок, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35331
с.Городок – вул.Б. Хмельницького, вул.Барона Штейнгеля: 1–91, 93–137; вул.Бегенська, вул.Вербова, вул.Вишнева, вул.Вишнева гора, вул.Зарічна, вул.Захаржевського, вул.Зелена, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Колгоспна, вул.Кузнецова, вул.Лесі Українки, вул.Лікарняна, вул.Лісова, вул.Луцька, вул.Мирна, вул.Молодіжна, вул.Монастирська, вул.Н. Майструк, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Нова, вул.Новогородоцька, вул.Першотравнева, вул.Підлісна, вул.Привокзальна, вул.Садова, вул.Тиха, вул.Ткача, вул.Чабана, вул.Шевченка, пров.Б. Хмельницького, пров.Козацький, пров.Кузнецова, пров.Луцький, пров.Рольщикова
560671 будинок культури, актовий зал
вул.Центральна, 12, с.Карпилівка, Рівненський р-н, рівненська обл., 35332
с.Карпилівка, с.Понебель
560672 сільський клуб, танцювальний зал
вул.Центральна, 45А, с.Михайлівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35332
с.Михайлівка
560673 сільський клуб, танцювальний зал
вул.Зелена, 7, с.Караєвичі, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35331
с.Караєвичі
560674 сільський клуб, танцювальний зал
вул.Центральна, 75, с.Метків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 33017
с.Метків, с.Рубче
560675 будинок культури, фойє
вул.Шкільна, 8, с.Грушвиця Перша, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35364
с.Грушвиця Перша
560676 сільська рада, фойє
вул.40 річчя Перемоги, 1, с.Грушвиця Друга, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35364
с.Грушвиця Друга
560677 сільський клуб, танцювальний зал
вул.Лісова, 47, с.Мартинівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35364
с.Дібрівка, с.Мартинівка
560678 сільський клуб, танцювалький зал
вул.Козацький шлях, 46А, с.Дядьковичі, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35361
с.Дядьковичі
560679 сільський клуб, танцювальний зал
вул.Троїцька, 44, с.Милостів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35361
с.Милостів
560680 сільська рада, актовий зал
вул.Центральна, 7, с.Жобрин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35310
с.Жобрин, с.Углище
560681 сільський клуб, актовий зал
вул.Лесі Українки, 44, с.Руда-Красна, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35311
с.Мочулки, с.Руда-Красна
560682 сільський клуб, зал урочистих подій
вул.Шкільна, 40, с.Забороль, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35324
с.Забороль, с.Боянівка
560683 школа, кабінет третього класу
вул.Шевченка, 8, с.Білів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35317
с.Білів, с.Диків
560684 ПрАТ "Агрофірма Зоря", актовий зал
вул.Центральна, 54, с.Голишів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35315
с.Голишів, с.Застав’я
560685 сільський клуб, фойє
вул.Чорновола, 9, с.Грабів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35316
с.Грабів – вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.І. Франка, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Кривчука, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Приходька, вул.С. Бандери, вул.Хутірська: 2–10, 29, 31–44; вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.І. Франка, пров.Шкільний
560686 сільський клуб, зал
вул.Кузнецова, 122А, с.Дерев’яне, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35311
с.Дерев’яне
560687 палац культури, фойє
пл.Жовтнева, 2А/1, с.Зоря, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35314
с.Зоря – вул.Колгоспна, вул.Конституції: 9, 11–24; вул.1 Травня: 37, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–60; с.Грабів – вул.Хутірська: 1, 11–28, 30–30А; с.Сморжів
560688 палац культури, зимовий сад
пл.Жовтнева, 2А/1, с.Зоря, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35314
с.Зоря – вул.Б. Хмельницького, вул.Будьонного, вул.Гагаріна, вул.Гідропаркова, вул.Грушевського, вул.Жовтнева, вул.І. Франка, вул.Каштанова, вул.Козацької слави, вул.Конституції: 1–8, 10, 31–38; вул.Коротка, вул.Котляревського, вул.Крушельницької, вул.Кузнєцова, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Медвєдєва, вул.Мічуріна, вул.Незалежності, вул.Нова, вул.Орловського, вул.Островського, вул.Паркова, вул.Промислова, вул.Пушкіна, вул.Роботницького, вул.Садова, вул.Сморжівська, вул.Тиха, вул.Чапаєва, вул.Чорновола, вул.Шевченка, вул.1 Травня: 1–36, 38–43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57; вул.17 Вересня, вул.50 річчя Возз’єднання, пл.Жовтнева, пров.Мічуріна
560689 школа, фойє
вул.Миру, 52, с.Новостав, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35311
с.Новостав, с.Олишва
560690 сільський клуб, зал урочистих подій
вул.Островського, 11А, с.Старожуків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35317
с.Старожуків
560691 будинок культури, зал урочистих подій
вул.Центральна, 41Б, с.Корнин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35304
с.Корнин
560692 сільський клуб, зал урочистих подій
вул.Свободи, 18Д, с.Колоденка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35306
с.Колоденка – вул.Василя Червонія, вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Зелена, вул.Колгоспна, вул.Кузнецова, вул.Мірющенка, вул.Нова, вул.Новодвірська, вул.Рівненська, вул.Свободи, вул.Шевченка, вул.1 Травня, пров.Свободи, пров.Шевченка
560693 школа, спортзал
вул.Свободи, 22, с.Колоденка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35306
с.Колоденка – вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Гарна, вул.Гетьмана Сагайдачного, вул.Гранична, вул.Данила Галицького, вул.Івана Франка, вул.Княгині Ольги, вул.Князя Володимира, вул.Князя Ігоря, вул.Красногірська, вул.Лесі Українки, вул.Миколи Боголюбова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Надії, вул.Польова, вул.Садова, вул.Смотрицького, вул.Сонячна, вул.Хутір, вул.Яблунева, пров.Виноградний, пров.Глибокий
560694 сільський клуб, зал урочистих подій
вул.Шевченка, 20А, с.Загороща, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35305
с.Загороща
560695 сільський клуб, зал урочистих подій
вул.Шевченка, 26, с.Кустин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35322
с.Кустин, с.Решуцьк, с.Сергіївка
560696 будинок культури, танцювальний зал
вул.Шевченка, 1А, с.Малий Шпаків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35362
с.Малий Шпаків, с.Великий Шпаків, с.Плоска
560697 сільський клуб, актовий зал
вул.Колгоспна, 61А, с.Заріцьк, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35362
с.Заріцьк
560698 навчально-виховний комплекс, кл.1
вул.Млинівська, 27, с.Іваничі, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35363
с.Дворовичі, с.Іваничі, с.Переділи
560699 сільський клуб, актовий зал
вул.Лесі Українки, 5А, с.Підгірці, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35362
с.Гуменники, с.Підгірці
560700 будинок культури, бібліотека
вул.Приходька, 49, с.Нова Українка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35323
с.Нова Українка
560701 сільський клуб, актовий зал
вул.Я. Федюри, 1, с.Козлин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35323
с.Козлин, с.Ремель
560702 школа, кл.1
вул.Шкільна, 13, с.Радиславка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35340
с.Радиславка
560703 будинок культури, актовий зал
вул.Хмільна, 34, с.Обарів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35307
с.Обарів
560704 сільський клуб, актовий зал
вул.Гагаріна, 11, с.Ставки, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35307
с.Ставки
560705 будинок культури, зал
вул.І.Франка, 1, с.Олександрія, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35320
с.Олександрія, с.Пухова
560706 навчально-виховний комплекс "школа-ліцей", спортзал
вул.В.Стуса, 1, с.Нова Любомирка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35321
с.Нова Любомирка, с.Три Копці
560707 школа, кл.1
вул.Зелена, 29А, с.Волошки, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35320
с.Волошки, с.Свяття
560708 школа, кл.1
вул.Б. Хмельницького, 44А, с.Сухівці, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35335
с.Сухівці
560709 сільська рада, актовий зал
вул.Незалежності, 22, с.Радухівка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35333
с.Радухівка
560710 школа, спортзал
вул.Шкільна, 1, с.Іскра, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35334
с.Іскра
560711 ФАП, к.1
вул.Набережна, 17А, с.Новостав-Дальній, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35334
с.Новостав-Дальній
560712 сільський клуб, зал урочистих подій
вул.Незалежності, 5А, с.Тайкури, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35351
с.Тайкури, с.Порозове
560713 школа, актовий зал
вул.Незалежності, 24, с.Шубків, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35325
с.Шубків, с.Дуби
560714 школа, актовий зал
вул.Мирна, 84, с.Гориньград Перший, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35326
с.Гориньград Перший
560715 школа, спортзал
вул.Шкільна, 34, с.Рисв’янка, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35326
с.Рисв’янка
560716 Клуб, кімн. 1,2,3
вул.Шкільна, 21, с.Гориньград Другий, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35326
с.Гориньград Другий
560717 школа, хол
вул.Новоселів, с.Котів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35375
с.Котів
560718 школа, їдальня
вул.Шевченка, 1, с.Великий Олексин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35302
с.Великий Олексин, с.Зозів
560719 школа, обідній зал
вул.Шкільна, 2А, с.Шпанів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35301
с.Малий Олексин
560720 будинок культури, актовий зал
вул.Шкільна, 3, с.Шпанів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35301
с.Шпанів
560721 сільський клуб, фойє
вул.Робітнича, 15, с.Хотин, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35303
с.Ходоси, с.Хотин
560722 будинок культури, фойє
вул.Тиха, 16, смт Клевань, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35312
смт Клевань – вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Заводська: 3–60, 61А–62, 64, 66, 68, 70; вул.Залізнична: 1–11А, 15–15А, 17, 19, 21, 23; вул.І.Франка: 1–47, 49–49А; вул.Козацька: 1–38А, 41, 43, 45, 49, 51, 53–53А, 55–57, 59, 61–61А, 69, 71, 73, 75–75А, 77, 79, 81, 85, 89, 91–91А; вул.Космонавтів, вул.Паркова, вул.Робітнича, вул.Сагайдачного: 1–18, 20–22А, 26; вул.Садова: 1–62, 64–68; вул.Слов’янська: 1–54, 56, 58, 60, 62; вул.Тиха, вул.Центральна, вул.Шкільна, вул.1 Травня, пров.Соборний
560723 ДП "Клеванський держлісгосп", фойє
вул.Лісова, 6, смт Клевань, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35312
смт Клевань – вул.Вербова, вул.Гагаріна, вул.Гайдамацька, вул.Грибна, вул.Грушевського, вул.Дровальова, вул.Заводська: 61, 63, 65, 67, 69, 71–89; вул.Залізнична: 12–14А, 16–16А, 18–18А, 20, 22А, 29–133; вул.І.Франка: 48, 50–158; вул.Клеванська, вул.Козацька: 40–40А, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 58, 60–60А, 62–64, 70, 72, 74–74А, 76, 78, 80, 82–84, 86–88, 90, 92–161; вул.Л. Українки, вул.Лісова, вул.Мелещука, вул.Надії, вул.Незалежності: 2–18Е, 20–20Г; вул.Партизанська, вул.Пересопницька, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Роксолани, вул.Сагайдачного: 19, 23–25, 27–102; вул.Садова: 63, 70–84; вул.Слов’янська: 55, 57, 59, 61, 63–94; вул.Соборна, вул.Соснова, вул.Тополева, вул.Яблунева, пров.Гайдамацький, пров.І.Франка, пров.Надії, пров.Партизанський, пров.Сагайдачного, просп.Миру
560724 КЗ "Клеванська школа інтернат", спортзал
вул.Б. Хмельницького, 47, смт Клевань, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35311
смт Клевань – вул.Б. Хмельницького, вул.Біла, вул.Волинська, вул.Городище, вул.Госпітальна, вул.Дераженська, вул.Замкова, вул.Затишна, вул.Клима Савури, вул.Клубна, вул.Козака Колодки, вул.Корольова, вул.Коротка, вул.Лисенка, вул.Міцкевича, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Незалежності: 19, 21–69А; вул.Нова, вул.Носальчука, вул.О. Кобилянської, вул.Успенська, вул.Шевченка, пров.Б. Хмельницького, пров.Весняний, пров.Волинський, пров.Городище, пров.Госпітальний, пров.Дераженський, пров.Замковий, пров.Клубний, пров.Міцкевича, пров.Набережний, пров.Носальчука, пров.О. Кобилянської, пров.Успенський, пров.Шевченка
560725 Квасилівський професійний ліцей, фойє
вул.Молодіжна, 30, смт Квасилів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35350
смт Квасилів – вул.Молодіжна: 28–28Б, 32, 42, 44, 46, 48;
560726 навчально-виховний комплекс "школа-ліцей", фойє
вул.Молодіжна, 22, смт Квасилів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35350
смт Квасилів – вул.Молодіжна: 1–27, 29–31, 33–41, 43, 45, 47, 51–53; вул.Рівненська: 1–2;
560727 будинок культури, кімната громадської приймальні
вул.Б. Хмельницького, 1А, смт Квасилів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35350
смт Квасилів – вул.Б. Хмельницького, вул.Берегова, вул.Біла, вул.Вишнева, вул.Давня, вул.Дачна, вул.Залізнична, вул.Замкова, вул.Здолбунівська, вул.Зелена, вул.Індустріальна, вул.Коротка, вул.Мирна, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Рівненська: 5–84; вул.Соборна, вул.Тиха, вул.Тополина, вул.Хмільна, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.1 Травня, вул.17 Вересня, пров.Шкільний
560728 навчально-виховний комплекс "школа-колегіум", коридор
вул.Центральна, 1, смт Оржів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35313
смт Оржів – вул.Армійська, вул.Богдана Хмельницького, вул.В/ч А 4559, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Джерельна, вул.Євгена Коновальця, вул.Жовтнева, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Івана Франка, вул.Лісова, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Паркова, вул.Підлісна, вул.Східна, вул.Шевченка
560729 будинок культури, актовий зал
вул.Заводська, 3, смт Оржів, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35313
смт Оржів – вул.Грушевського, вул.Заводська, вул.Ковпака, вул.Кузнєцова, вул.Лесі Українки, вул.Набережна, вул.Нова, вул.Підгірна, вул.Приходька, вул.Центральна, вул.40 річчя Перемоги
560730 КЗ "РОГІВ", хол кардіологічного відділення
вул.Дераженська, 39, смт Клевань, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35311
Комунальний заклад "Рівненський обласний госпіталь інвалідів війни"
560731 Рівненська ЦРЛ, актова зала
вул.Центральна, 1А, смт Клевань, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35311
Рівненська центральна районна лікарня
560732 Городищенська ВК №96, кабінет виховної роботи дільниці ПКТ
с.Городище, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35341
Городищенська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України у Рівненській області (№96)
560733 Городоцький ВЦ №131, клас службової підготовки, 1-й поверх
вул.Барона Штейнгеля, 92А, с.Городок, Рівненський р-н, Рівненська обл., 35331
Городоцький виправний центр управління Державної пенітенціарної служби України у Рівненській області (№131)
560894 ЗНЗ №1, фойє
пл.Декабристів, 6А, м.Острог, Рівненська обл., 35800
м.Острог – вул.Валова, вул.В.Чорновола, вул.Городище, вул.Д.Мануїльського: 31, 33; вул.Д.Яворницького, вул.Красногірська, вул.Л.Глібова, вул.М.Островського, вул.Павлюка, вул.Татарська: 2–5, 65; вул.Ю.Гагаріна, пл.Декабристів
560895 НВК Гімназія, актовий зал
пл.Декабристів, 6, м.Острог, Рівненська обл., 35800
м.Острог – вул.Академічна, вул.А.Римші, вул.Братів Волинських, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Короленка, вул.Героїв Майдану, вул.Г.Квітки-Основ’яненка, вул.Д.Мануїльського: 24–30, 32, 36–109; вул.Древлянська, вул.Замкова, вул.Князів Острозьких, вул.Красна, вул.Л.Тустановського, вул.Л.Українки, вул.Матросова, вул.М.Ватутіна, вул.М.Кривоноса, вул.Огородова, вул.Просвіти, вул.П.Чайковського, вул.Ринок, вул.Таращанська, вул.Ф.Шопена, вул.Шкільна, пров.Горіховий, пров.Древлянський, пров.Л.Українки, пров.М.Залізняка, пров.Садовий, просп.Незалежності: 1–22А, 49–49В;
560896 ДПТНЗ "ОВПУ" училище, їдальня
вул.Татарська, 122А, м.Острог, Рівненська обл., 35800
м.Острог – вул.А.Луначарського, вул.Баштова, вул.В.Суразького, вул.Г.Пухова, вул.Декабристів, вул.Дулібів, вул.Є.Гребінки, вул.І.Богуна, вул.Карпати, вул.Княгині Ольги, вул.Козацька, вул.Луцька, вул.М.Кузнецова, вул.Монастирська, вул.О.Андреєва, вул.О.Малиновського, вул.Поштарка, вул.Сінна, вул.С.Кардашевича, вул.Татарська: 11–64, 66–202; вул.Фабрична, вул.Ф.Тітова, пров.А.Луначарського, пров.Безіменний, пров.Горний, пров.Дулібів, пров.І.Мічуріна, пров.Луцький, пров.М.Кузнецова, пров.Поштарка
560897 КМЦ Академії, танцювальний зал
просп.Незалежності, 54, м.Острог, Рівненська обл., 35800
м.Острог – вул.Б.Тена, вул.Вереснева, вул.Весняна, вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.І.Нечуя-Левицького, вул.І.Огієнка, вул.Кідри, вул.М.Грушевського, вул.М.Драгоманова, вул.Незалежності, вул.О.Ольжича, вул.П.Андрухова, вул.П.Куліша, вул.Полярна, вул.Професора Ковальського, вул.Семінарська, вул.Сонячна, вул.Старостинська, вул.Т.Шевченка, вул.Університетська, вул.9-Травня, вул.900-річчя Острога, пров.Квітневий, пров.Студентський, пров.Тополевий, просп.Незалежності: 26–46, 50–170; в/ч А-3993
560898 водоканал, актовий зал
вул.І.Федорова, 56, м.Острог, Рівненська обл., 35800
м.Острог – вул.А.Одухи, вул.Байди, вул.Бельмаж, вул.В.Шугаєвського, вул.Г.Жукова, вул.Гранична, вул.Друга Лінія, вул.Заярова, вул.І.Федорова, вул.К.Косинського, вул.К.Лукаріса, вул.Космонавтів, вул.Кринична, вул.К.Ціолковського, вул.М.Коперника, вул.О.Гапончука, вул.Осада, вул.Перша Лінія, вул.П.Конашевича-Сагайдачного, вул.Польова, вул.С.Лазо, вул.Ш.Старовольського, вул.Я.Лятоша, пл.І. Федорова, пров.Криничний, пров.К.Ціолковського
560899 ЗНЗ №3, спортивний зал
вул.І.Вишенського, 3, м.Острог, Рівненська обл., 35800
м.Острог – вул.Братів Наливайків, вул.Вигон, вул.Гоголя, вул.Г.Смотрицького, вул.Згоди, вул.І.Вишенського, вул.І.Крашевського, вул.І.Франка, вул.Й.Новицького, вул.Київська, вул.Коротка, вул.Красностав, вул.Кримська, вул.Лісова, вул.Л.Толстого, вул.Мацути, вул.М.Костомарова, вул.М.Коцюбинського, вул.М.Лермонтова, вул.Молодіжна, вул.М.Тучемського, вул.М.Щорса, вул.Набережна, вул.Новий План, вул.О.Антонова, вул.О.Покришкіна, вул.П.Жолтовського, вул.П.Саксаганського, вул.Слобідська, вул.С.П’ятигорця, вул.Степова, вул.Сторожова, вул.Ш.Руставелі, пров.Вілійський, пров.Залізний, пров.Красностав, пров.Л.Толстого, пров.Набережний, пров.Слобідський, пров.Черепки
560900 обласна психіатрична лікарня, актовий зал
просп.Незалежності, 40А, м.Острог, Рівненська обл., 35800
Комунальний заклад "Острозька обласна психіатрична лікарня" Ріненської обласної ради
560975 міський палац культури, вестибюль
вул.Гагаріна, 6, м.Рівне, 33003
м.Рівне – вул.Академіка Грушевського: 2В, 4–4А, 6–36; вул.Гагаріна: 1–21; вул.Дружби, вул.Залізняка, вул.Івана Гонти, вул.Івана Сірка, вул.Кутузова, вул.Макаренка, вул.Олександрійська, вул.Слави
560976 школа №13, спортивний зал
вул.Гагаріна, 53, м.Рівне, 33022
м.Рівне – вул.Гагаріна: 45–59; просп.Князя Романа: 7, 9–11, 13–15А;
560977 бібліотека-філія №10, читальний зал
вул.Гагаріна, 67, м.Рівне, 33022
м.Рівне – вул.Гагаріна: 32–42, 61–67; просп.Князя Романа: 1–5;
560978 дитячий садок №35, музичний зал
вул.Гагаріна, 73, м.Рівне, 33022
м.Рівне – вул.Гагаріна: 69–71; вул.Льонокомбінатівська: 1–3; просп.Князя Романа: 6, 8, 12–12А, 18;
560979 школа №22, фойє
просп.Князя Романа, 14А, м.Рівне, 33022
м.Рівне – вул.Гагаріна: 75–77; вул.Льонокомбінатівська: 5–9А, 19; просп.Олеко Дундича: 18–20;
560980 Рівненська гімназія "Гармонія", актовий зал
просп.Олеко Дундича, 26, м.Рівне, 33022
м.Рівне – вул.Льонокомбінатівська: 11–15; просп.Олеко Дундича: 14–16, 22, 28–30;
560981 гуртожиток ВАТ "Рівненська фабрика нетканих матеріалів", фойє
вул.Фабрична, 4А, м.Рівне, 33006
м.Рівне – вул.Фабрична: 1–4А, 14; просп.Олеко Дундича: 7–9;
560982 дитячий садок №43, музичний зал
вул.Фабрична, 3, м.Рівне, 33016
м.Рівне – вул.Фабрична: 5–5А, 16–18, 24; просп.Олеко Дундича: 5–5А, 24;
560983 гуртожиток №9 ВАТ "Рівнельон", актовий зал
вул.Фабрична, 20, м.Рівне, 33006
м.Рівне – вул.Фабрична: 20–22; просп.Олеко Дундича: 1А–1Б, 3А;

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"