Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Виборчі дільниці одномандатного виборчого округу №103
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 04.12.2018 13:34:53
Кількість виборчих дільниць 187

№ дільниці Місцезнаходження та адреса приміщення для голосування Опис меж
350172 школа №3, рекреація
вул.Щорса, 13, м.Долинська, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28500
м.Долинська – вул.Інтернаціональна: 24–32; вул.Нова: 92–108; вул.Щорса: 13;
350173 житлово-комунальне управління, зал засідань
вул.Нова, 80А, м.Долинська, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28500
м.Долинська – вул.Інтернаціональна: 14–20; вул.Нова: 76–90; вул.Щорса: 5, 7;
350174 школа №4, рекреація
вул.Щорса, 1, м.Долинська, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28500
м.Долинська – вул.Богдана Хмельницького, вул.Відродження, вул.Калинова, вул.Калініна, вул.Комсомольська, вул.Леніна: 48; вул.Лесі Українки, вул.Нова: 1–70; вул.Паркова, вул.Щорса: 1; пров.Козацький
350175 молодіжний центр "Червона калина", фойє
вул.Леніна, 44, м.Долинська, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28500
м.Долинська – вул.Гоголя: 12, 14–63; вул.Жовтнева: 2–11, 15А–17А, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55–57, 59–87; вул.Івана Франка: 18А–47; вул.Леніна: 33–43, 53; вул.Олексієнка, вул.Сичова: 17, 21–21А, 23–23А, 25–80; вул.Чкалова: 3–100; вул.Щорса: 2–4А, 6, 8–12, 14–66А; вул.40 років Жовтня: 3–106; вул.8 Березня: 3–97; пров.Кірова: 16–24; пров.Колгоспний: 16–18А, 27–31А; пров.Радянський: 2, 4А–7;
350176 школа №1, малий спортивний зал
вул.Жовтнева, 4А, м.Долинська, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28500
м.Долинська – вул.Жовтнева: 12–14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32–32А, 34–34А, 36, 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48–50, 52, 54, 58, 89–139; вул.Кірова: 160–205А; вул.Радянська: 155А, 157А–159, 161А, 163А, 165А, 167, 169А, 171А, 173А, 175, 177, 179, 181–185, 187, 201, 268–294; вул.Чкалова: 104–164; вул.Шевченка: 40, 42, 44–46А, 48А, 52, 56, 58, 159–197; вул.40 років Жовтня: 107–170; вул.8 Березня: 98–137; пров.Жовтневий, пров.Транспортний: 14–23, 34–70; пров.8 Березня, с.Більшовик
350177 будинок дитячої творчості, фойє
вул.Радянська, 139, м.Долинська, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28500
м.Долинська – вул.Кірова: 1–159; вул.Куйбишева, вул.Леніна: 7–24; вул.Радянська: 81, 85–155, 156–157, 160–161, 162–163, 165, 166, 168–169, 170–171, 172–173, 174, 176, 178, 180, 186, 188–200, 202–266; вул.Тесленка, пров.Кірова: 3–10; пров.Колгоспний: 4–13, 19–23; пров.Полтавський, пров.Радянський: 3–4, 8–14; пров.Шевченка
350178 культурно-дозвіллєвий комплекс, фойє
вул.Лазарєва, 8, м.Долинська, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28500
м.Долинська – вул.Лазарева, вул.Шевченка: 1–39, 41, 43, 47, 49, 55, 57–57А, 61–155; Жд будка 81 км
350179 стадіон "Колос", спортивний зал
вул.Радянська, 84, м.Долинська, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28500
м.Долинська – вул.Берегова, вул.Гоголя: 1А–11, 13; вул.Дзержинського: 49–96; вул.Заводська, вул.Зелена, вул.Івана Франка: 1–18; вул.Перемоги, вул.Радянська: 80А, 84; вул.Сичова: 1–16А, 18–20А, 22, 24; вул.Ульянова: 34, 36, 38, 40–42, 44, 46, 48, 50, 54–93; пров.Гоголя, пров.Горького, пров.Заводський
350180 міський клуб, зала
вул.Радянська, 2Б, м.Долинська, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28500
м.Долинська – вул.Бойка, вул.Гагаріна, вул.Горького, вул.Декабристів, вул.Дзержинського: 1–48; вул.Олега Кошового, вул.Петровського, вул.Попова, вул.Радянська: 1–80; вул.Ульянова: 1–33, 35, 37, 39–39А, 43, 45, 47, 49, 51–53; пров.Васильченка, пров.Знам’янський, пров.Олега Кошового
350181 адміністративний будинок дистанції колії, актова зала
вул.Войкова, 35, м.Долинська, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28500
м.Долинська – вул.Будьоного, вул.Ватутіна, вул.Войкова: 35, 168–260; вул.Ворошилова, вул.Карла Маркса: 217, 219–221, 223–348; вул.Корольова, вул.Котовського: 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71–164; вул.Макаренка: 181, 183, 185, 187–298А; вул.Матросова: 1–2, 3–4, 5–6, 7, 9, 11–12, 15–16, 17–18, 19, 23–24, 25–30, 31–32, 33–34, 35–36, 37–38, 39–40, 41–42, 43–44, 45–48, 49–50, 51, 52, 53–54, 56; вул.Мічуріна: 219–343; вул.Островського: 2–4, 6, 10А, 12, 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28–32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 56, 58, 60, 62, 66, 68, 72, 74, 76–114; вул.Пролетарська: 67–69А, 71, 73, 75, 77, 79, 83–158А; вул.Садова, пров.Матросова, пров.Транспортний: 2–6, 24–28; Жд будка 164 км
350182 навчально-учбовий комбінат, учбовий кл.2
вул.Мічуріна, 174, м.Долинська, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28500
м.Долинська – вул.Войкова: 66–162; вул.Карла Маркса: 121–216, 218, 222; вул.Котовського: 1А–48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70; вул.Макаренка: 95, 97, 99, 101, 107–107А, 109, 111–180, 182, 184, 186; вул.Матросова: 2А, 4А, 6А, 8А, 10А, 12А–14А, 16А, 18А, 20А–22А, 24А, 30А, 32А, 34А, 36А, 38А, 40А, 42А, 44А, 48А, 50А, 51А, 52А, 54А, 56А–70А; вул.Мічуріна: 117–217; вул.Островського: 5, 7–9, 11, 13, 15, 17, 19–21, 23, 25, 27, 33–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–51, 55, 57, 59, 61, 63–65, 67, 69–71, 73, 75; вул.Пролетарська: 1–66, 70, 72, 74, 76, 78, 80–82; вул.Пушкіна, вул.Чапаєва: 129, 133–245; пров.Залізничний, пров.Мічуріна, пров.Пролетарський
350183 комунальне підприємство, каб.6
вул.Войкова, 20, м.Долинська, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28500
м.Долинська – вул.Вишневецького, вул.Войкова: 1А–29, 36–64А; вул.Карла Маркса: 1–118; вул.Макаренка: 1–93А, 96, 98, 100, 102–106, 108, 110–110А; вул.Мічуріна: 1–116; вул.Чапаєва: 1–127, 131; пров.Вокзальний, пров.Енгельса, пров.Карла Маркса, пров.Котовського, пров.Пархоменка, пров.Чапаєва, Жд будка 74 км, Жд будка 77 км
350184 будинок культури, зала
вул.Дубініна, 5, смт Молодіжне, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28524
смт Молодіжне
350185 сільський клуб, зала
вул.Жовтнева, сільський клуб, с.Антонівка, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28524
с.Антонівка
350186 сільський клуб, фойє
вул.Жовтнева, сільський клуб, с.Березівка, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28524
с.Березівка
350187 школа, кл.1
вул.Кушніра, 52, с.Катеринівка, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28544
с.Катеринівка, с.Очеретяне, с.Фалькове
350188 початкова школа, канцелярія
вул.Будівльна, 44, с.Богданівка, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28543
с.Богданівка, с.Славне
350189 школа, вестибюль
вул.Нова, 4, с.Марфівка, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28545
с.Братський Посад, с.Вишневе, с.Гординівка, с.Згода, с.Марфівка, с.Новоданилівка
350190 будинок культури, дискозал
вул.Миру, 10, с.Братолюбівка, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28512
с.Братолюбівка, с.Дубровине
350191 будинок культури, зала
вул.Кірова, 4, с.Варварівка, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28510
с.Варварівка, с.Новомосковське
350192 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 70, с.Василівка, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28511
с.Василівка
350193 будинок культури, зала
вул.Пушкіна, 9В, с.Гурівка, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28540
с.Гурівка
350194 фельдшерсько-акушерський пункт, зала
вул.8 Березня, 11, с.Благодатне, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28540
с.Благодатне
350195 сільська рада, актовий зал
вул.Давидова, 19, с.Іванівка, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28513
с.Іванівка, с.Веселі Боковеньки, с.Зелений Гай, с.Нагірне, с.Никифорівка
350196 школа, їдальня
вул.Гоголя, 34, с.Ганнівка, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28516
с.Ганнівка
350197 будинок культури, актовий зал
пл.Миру, 3, с.Кірове, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28516
с.Кірове – вул.Зарічна, вул.Кірова, вул.Леніна, вул.Миркаленка, вул.Нова, пл.Миру, пров.Береговий, пров.Вербний, пров.Верхній, пров.Колгоспний, пров.Лєрмонтова, пров.Пісочний, пров.Тімірязєва, пров.Тополиний
350198 сільський клуб, кабінет директора
вул.Карла Маркса, 68, с.Кірове, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28514
с.Кірове – вул.Берегова, вул.Боженка, вул.Жукова, вул.Карла Маркса, вул.Пушкіна, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Боківський
350199 сільська рада, зал засідань
вул.Молодіжна, 7, с.Лаврівка, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28523
с.Лаврівка
350200 школа, вестибюль
пров.Транспортний, 1А, с.Маловодяне, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28505
с.Маловодяне
350201 школа, кл.1
вул.Шкільна, 8, с.Червоне Озеро, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28505
с.Писанка, с.Червоне Озеро
350202 сільський клуб, зала
вул.Радянська, 57, с.Новогригорівка Друга, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28541
с.Новогригорівка Друга
350203 будинок культури, фойє
вул.30-річчя Перемоги, 72, с.Новогригорівка Перша, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28522
с.Новогригорівка Перша
350204 сільський клуб, фойє
пров.Космонавтів, 6, с.Широка Балка, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28524
с.Широка Балка
350205 сільський клуб, зала
вул.Степова, 48А, с.Новоолександрівка, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28533
с.Новоолександрівка
350206 школа, вестибюль
вул.Степова, 107, с.Федоро-Шулічине, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28533
с.Федоро-Шулічине
350207 школа, фойє
вул.Гагаріна, 25, с.Олександрівка, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28531
с.Олександрівка
350208 фельдшерсько-акушерський пункт, зала
вул.Замули, 2А, с.Новошевченкове, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28532
с.Новомихайлівка, с.Новошевченкове
350209 сільська рада, обрядова зала
вул.Шкільна, 3, с-ще Першотравневе, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28530
с-ще Першотравневе
350210 клуб ПСП "Степ", зала
вул.Шевченка, 25, с.Мирне, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28530
с.Мирне
350211 сільський будинок культури, фойє
вул.Шкільна, 1, с.Пишне, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28542
с.Пишне, с.Червоне
350212 сільський будинок культури, зала
вул.Олексієнка, 51, с.Суходільське, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28520
с.Суходільське
350213 сільський клуб, зала
вул.Ляшенка, 67, с.Новосавицьке, Долинський р-н, Кіровоградська обл., 28521
с.Новосавицьке
350547 фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому
вул.Енгельса, 24, с.Лозуватка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28042
с.Лозуватка
350548 будинок культури №1, фойє
вул.Леніна, 153Д, смт Нова Прага, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28042
смт Нова Прага – вул.Белінського, вул.Боженка, вул.Короленка, вул.Кутузова, вул.Леніна: 153–153Г, 155–155А; вул.Пархоменка, вул.Свердлова, вул.Суворова, вул.Толстого, вул.Шевченка, пров.Салтикова-Щедрина, с.Олександро-Пащенкове
350549 школа, фойє
вул.Леніна, 99А, смт Нова Прага, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28042
смт Нова Прага – вул.Димитрова, вул.Золотий Яр, вул.Калініна, вул.Леніна: 42–152, 154; вул.Островського: 1–13, 21–21А, 23, 25, 29, 31, 33, 37А–43; вул.Срібний Яр, вул.Тімірязєва: 1–5, 9–9А; вул.Фрунзе: 36–139; вул.Щорса, пров.Комсомольський, пров.Новопразький, пров.Перемоги, пров.Шолохова, пров.8-го Березня
350550 будинок дитячої та юнацької творчості, фойє
вул.Паризької Комуни, 44, смт Нова Прага, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28042
смт Нова Прага – вул.Жовтнева: 1–45, 49, 51, 53, 55, 57, 61; вул.Зарічна, вул.Івана Франка, вул.Леніна: 1–41; вул.Лермонтова, вул.Матросова, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Ольги Кобилянської, вул.Островського: 14–20, 22–22Г, 24, 26–28А, 30, 32, 34–36, 45–95; вул.Паризької Комуни: 1–124, 126–130, 132; вул.Підкопая, вул.Пушкіна, вул.Сапіна, вул.Тімірязєва: 6–8Б, 10–45; вул.Тітаренка, вул.Фрунзе: 1–35А; вул.70 років Жовтня, пров.Лисенка
350551 навчально-виховний комплекс, фойє
вул.Червоноармійська, 23, смт Нова Прага, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28042
смт Нова Прага – вул.Гоголя, вул.Дзержинського, вул.Жданова, вул.Жовтнева: 46, 50, 52, 54, 56, 58А–60, 62–125А; вул.Кірова, вул.Крилова, вул.Лесі Українки, вул.Маяковського, вул.Некрасова, вул.Нижче-Садова, вул.Олега Кошового, вул.Садова: 1–57, 59–61, 63, 65, 67, 69, 75, 77, 81, 83, 85, 87–89, 93; вул.Тельмана, вул.Тихомирова: 1–59; вул.Ткачова, вул.Червоноармійська: 2–31, 35, 37–41, 43, 45, 47А–47Б, 49; вул.Чехова, пров.Дубініна, пров.Дубровського, пров.Колгоспний, пров.Комарова, пров.Коцюбинського, пров.Піонерський, пров.Радянський, пров.Тургенєва, пров.Шкільний, с.Григорівка
350552 школа, фойє
вул.Садова, 116, смт Нова Прага, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28042
смт Нова Прага – вул.Горького, вул.Зої Космодем’янської, вул.Карла Маркса, вул.Паризької Комуни: 125, 131, 133–165; вул.Садова: 58, 62, 64, 66, 68, 70–74, 76, 78–80, 82, 84, 86, 90–92, 94–189; вул.Тихомирова: 62–94; вул.Чапаєва, вул.Червоноармійська: 34, 36, 42, 44, 46, 48, 52–166; вул.Чкалова, вул.1-го Травня, вул.40 років України, пров.Петровського, пров.Спартака, пров.Шмідта
350553 школа, актова зала
вул.Леніна, 2, смт Приютівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28034
смт Приютівка – вул.Гайдара, вул.Гоголя, вул.Дзержинського, вул.Залізнична, вул.Зарічна, вул.Калініна, вул.Леніна: 5–21, 23, 25, 29, 31–35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51–61; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Олександрійська, вул.Привокзальна, вул.Робоча, вул.Свердлова, пров.Калініна, пров.Клубний, пров.Набережний, пров.Олександрійський, пров.Привокзальний, пров.Свердлова, Залізнична казарма 316 км, Залізнична казарма 339 км, Залізничний будинок ПД-1
350554 будинок культури, актова зала
вул.Жовтнева, 10, смт Приютівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28034
смт Приютівка – вул.Березівська, вул.Войнівське шосе, вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Зернова, вул.Інгулецька, вул.Кірова, вул.Кожедуба, вул.Користівське шосе, вул.Леніна: 22, 24, 26–28А, 30, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 63–95; вул.Піонерська, вул.Радгоспна, вул.Тітова, вул.Чапаєва, вул.Чкалова, вул.1 Травня, пров.Береговий, пров.Гагаріна, пров.Спортивний, пров.Чапаєва, просп.Комсомолу, Залізнична казарма 340 км
350555 школа, актова зала
вул.Набережна, 2, с.Андріївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28053
с.Андріївка, с.Мала Березівка, с.Рожеве, с.Степанівка, с.Сургани
350556 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 5, с.Бандурівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28036
с.Бандурівка, с.Оліївка
350557 сільський клуб, зал
вул.Попова, 88, с.Морозівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28036
с.Морозівка
350558 школа, актова зала
вул.Леніна, 61, с.Ясинуватка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28037
с.Ясинуватка
350559 школа, спортивний зал
вул.Леніна, 117А, с.Войнівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28021
с.Войнівка – вул.Будівельників, вул.Вище Польова, вул.Гагаріна, вул.Гайдара, вул.Діброви, вул.Інгулецька, вул.Культурна, вул.Леніна: 1–133, 135–159А; вул.Нижче Набережна, вул.Пархоменка, вул.Першотравнева, вул.Польова, вул.Степова, вул.Уютна, вул.Фруктова, вул.Чкалова, пров.Набережний, пров.Польовий, Гуртожиток Райагробуду
350560 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 169В, с.Войнівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28021
с.Войнівка – вул.Дзержинського, вул.Жовтнева, вул.Квітнева, вул.Кірова, вул.Колгоспна, вул.Кошового, вул.Леніна: 134А, 161А–192; вул.Мічуріна, вул.Чалого, вул.Чапаєва, вул.Червоноармійська, вул.Шевченка, пров.Залізничний, пров.Ломоносова, пров.Мічуріна, пров.Паромний, Гуртожиток КСП, урочище Пристін
350561 школа, фойє
вул.Жовтнева, 42, с.Головківка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28043
с.Головківка – вул.Горького, вул.Железнодорожна, вул.Жовтнева, вул.Калініна, вул.Котовського, вул.Маяковського, вул.Мічуріна, вул.Набережна, вул.Островського, вул.Паризької Комуни, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Садова, вул.Суворова, вул.1 Травня, вул.8 Березня, с.Іванівка
350562 будинок культури, актова зала
вул.Леніна, 114А, с.Головківка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28043
с.Головківка – вул.Коцюбинського, вул.Кошового, вул.Крупської, вул.Леніна, вул.Лугова, вул.Радянська, вул.Рози Люксембург, вул.Тімірязева, вул.Чапаєва, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Леніна
350563 сільська рада, зал засідань
вул.Чкалова, 19, с.Дівоче Поле, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28050
с.Дівоче Поле, с.Новозолотарівка, с.Петрозагір’я, с.Трудівка
350564 школа, фойє
вул.Шкільна, 25, с.Добронадіївка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28054
с.Добронадіївка, с.Зелений Барвінок, с.Зелений Гай, с.Катеринівка, с.Леніна Друге
350565 сільський клуб, зал
вул.Горобця, 91, с.Долинське, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28060
с.Долинське
350566 школа, спортивний зал
вул.Кірова, 59А, с.Ізмайлівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28056
с.Ізмайлівка, с.Видне, с.Гайок, с.Пустельникове
350567 сільський клуб, зал
вул.Шевченка, 2, с.Піщаний Брід, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28056
с.Королівка, с.Піщаний Брід
350568 будинок культури, фойє
вул.Шкільна, 2А, с-ще Комінтерн, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28022
с-ще Комінтерн, с-ще Веселе
350569 будинок культури, актова зала
вул.Культури, 29, с.Косівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28030
с.Косівка
350570 школа, спортивний зал
вул.Леніна, 23, с.Костянтинівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28031
с.Костянтинівка
350571 школа, спортивний зал
вул.Шевченка, 19, с.Бутівське, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28031
с.Бутівське, с.Занфірівка
350572 навчально-виховний комплекс, фойє
вул.Червоноармійська, 4, с.Куколівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28052
с.Куколівка, с.Гулевичі, с.Солов’ївка
350573 школа, актова зала
вул.Кооператівна, 5, с.Лікарівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28032
с.Лікарівка, с.Запоріжжя, с.Новоолексіївка
350574 фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому
вул.Попова, 1, с.Пахарівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28064
с.Пахарівка
350575 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 5, с.Михайлівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28064
с.Михайлівка
350576 фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому
вул.Гагаріна, 28А, с.Тарасівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28064
с.Тарасівка
350577 школа, кабінет четвертого класу
вул.Леніна, 26, с.Недогарки, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28033
с.Недогарки, с.Вільний Посад, с.Володимиро-Ульяновка, с.Глибоке, с.Мар’ївка
350578 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 1Б, с.Олександрівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28051
с.Олександрівка
350579 сільський клуб, зал
вул.Жовтнева, 1А, с.Сонине, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28051
с.Сонине
350580 будинок культури, фойє
вул.Красна, 18, с.Попельнасте, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28062
с.Попельнасте
350582 будинок культури, актова зала
вул.Жовтнева, 4, с.Пролетарське, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28061
с.Пролетарське, с.Братське, с.Зелена Балка, с.Леніна Перше
350583 будинок культури, актова зала
вул.Клубна, 10А, с.Протопопівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28034
с.Протопопівка – вул.Інгульська, вул.Клубна, вул.Колгоспна, вул.Лугова, вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Стаханова, вул.Степова, вул.Шкільна, пров.Інгульський, пров.Клубний, пров.Колгоспний, пров.Луговий, пров.Набережний, пров.Степовий, пров.Чапаєва, пров.Шевченка
350584 школа, спортивний зал
вул.Кононова, 18, с.Протопопівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28034
с.Протопопівка – вул.Водокачна, вул.Горького, вул.Квіткова, вул.Кононова, вул.Леніна, вул.Мисливська, вул.Молодіжна, вул.Нагорна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.50 років Жовтня, пров.Водокачний, пров.Горького, пров.Леніна, пров.Мисливський, пров.Садовий, с.Діброви
350585 школа, майстерня
вул.Ольховського, 151, с.Березівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28035
с.Березівка, с.Ягідне
350586 сільська рада, зал засідань
вул.Леніна, 34, с.Світлопіль, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28041
с.Світлопіль
350587 школа, фойє
вул.Жовтнева, 5А, с.Улянівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28065
с.Улянівка, с.Першотравневе, с.Червоний Поділ
350588 фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому
вул.Діброви, 10, с.Тарасово-Шевченкове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28065
с.Тарасово-Шевченкове
350589 сільськогосподарський виробничий кооператив ім.Фрунзе, зал засідань
вул.Сухинова, 7, с.Червона Кам’янка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28063
с.Червона Кам’янка
350590 сільський клуб, зал
вул.Гвоздьова, 39, с.Ялинівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28063
с.Ялинівка
350591 школа, фойє
вул.Молодіжна, 5, с.Шарівка, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28044
с.Шарівка
350592 сільський клуб, зал
вул.Шкільна, 28, с-ще Гайове, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28044
с-ще Гайове
350593 сільський клуб, зал
вул.Миру, 3, с-ще Квітневе, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28044
с-ще Квітневе
350594 сільська рада, зал засідань
вул.Леніна, 12А, с.Щасливе, Олександрійський р-н, Кіровоградська обл., 28055
с.Щасливе
350615 музична школа, спортзал
вул.Ілліча, 38, смт Петрове, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28300
смт Петрове – вул.Боженка, вул.Будьонного, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Миру, вул.Садова, вул.Свердлова, вул.Семеренка, вул.Степняка Кравчинського, вул.Степова, вул.Філатова, вул.Чапаєва, вул.Щорса, вул.Ювілейна, пров.Ватутіна, пров.Волкова, пров.Заводський, пров.Молодіжний, пров.Парковий, пров.Підгірний
350616 музична школа, фойє
вул.Ілліча, 38, смт Петрове, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28300
смт Петрове – вул.Гоголя, вул.Засядька, вул.Ілліча: 2–39; вул.Лермонтова, вул.Літвінова: 1–4, 19–22; вул.Ломоносова, вул.Яблунева, вул.50 років Перемоги, пров.Кошового
350617 районний будинок культури, фойє
вул.Ілліча, 45, смт Петрове, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28300
смт Петрове – вул.Ватутіна, вул.Ворошилова: 1–61, 63, 67, 69, 71, 73–73А; вул.Калініна, вул.Кірова, вул.Комінтерна, вул.Літвінова: 5–12;
350618 сільський будинок культури, актовий зал
вул.Леніна, 48, смт Петрове, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28300
смт Петрове – вул.Горького, вул.Енгельса, вул.Зелена, вул.Ілліча: 49–114; вул.Кіровоградська, вул.Колгоспна, вул.Леніна, вул.Мостова, вул.Першого Травня, вул.Петровського, вул.Радянської Армії, вул.Фрунзе, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Горовий, пров.Західний, пров.Крупської, пров.Перемоги, пров.Тихий, пров.Червоний, с.Новомануйлівка, с.Олександродар, с.Покровка
350619 сільський клуб, малий зал
вул.Ворошилова, 172, смт Петрове, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28300
смт Петрове – вул.Ворошилова: 62, 64–66, 68, 70, 72, 74–274; вул.Декабристів, вул.Устимівська
350620 будинок культури, фойє
вул.Шкільна, 3, смт Балахівка, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28314
смт Балахівка
350621 дитячий садок, ігрова кімната
вул.Чапаєва, 9, с.Солдатське, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28332
с.Богданівка, с.Мала Ганнівка, с.Солдатське
350622 сільський будинок культури, фойє
вул.Засядька, 2, с.Водяне, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28330
с.Водяне, с.Маловодяне, с.Сабадашеве
350623 школа, фойє
вул.Жовтнева, 48, с.Ганнівка, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28325
с.Ганнівка – вул.Гоголя, вул.Горова, вул.Горького, вул.Жовтнева, вул.Карла Маркса, вул.Кірова, вул.Леніна, вул.Лісова, вул.Нова, вул.Онищенка, вул.Перемоги, вул.Пушкіна, вул.Степова, вул.Чапаєва, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щорса, пров.Жовтий, пров.Зелений, пров.Лісовий, пров.Першотравневий
350624 сільський будинок культури, великий зал
вул.Леніна, 17, с-ще Володимирівка, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28326
с-ще Володимирівка
350625 сільський будинок культури, великий зал
вул.Іскрівська, 26, с.Ганнівка, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28325
с.Ганнівка – вул.Довбуша, вул.Іскрівська, вул.Молодіжна, вул.Стефаника, вул.Франка
350626 сільський клуб, великий зал
вул.Дружби, 31, с-ще Рядове, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28327
с-ще Рядове
350627 сільська рада, зал засідань
вул.Дружби, 4, с.Зелене, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28320
с.Зелене
350628 сільський будинок культури, великий зал
вул.Жовтнева, 19, с.Іванівка, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28321
с.Іванівка
350629 школа, фойє
пров.Шкільний, 2, с.Іскрівка, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28337
с.Іскрівка, с.Новофедорівка
350630 сільська рада, зал засідань
вул.Шкільна, 3, с.Йосипівка, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28323
с.Йосипівка
350631 школа, фойє
вул.Шкільна, 31А, с.Луганка, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28335
с.Луганка
350632 сільський клуб, великий зал
вул.Горького, 11, с.Братське, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28338
с.Братське
350633 ТОВ "Малинівське", їдальня
вул.Енгельса, 25, с.Малинівка, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28317
с.Малинівка
350634 сільська рада, зал засідань
вул.Степняка Кравчинського, 1, с.Новий Стародуб, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28310
с.Новий Стародуб – вул.Гагаріна, вул.Кірова, вул.Набережна, вул.Степняка Кравчинського, вул.Чкалова: 104, 108–299, б/н;
350635 культурно-спортивний комплекс, спортзал
вул.Леніна, 56А, с.Новий Стародуб, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28310
с.Новий Стародуб – вул.Гвардійська, вул.Дзержинського, вул.Дімітрова, вул.Колгоспна, вул.Леніна: 1–73, 75; вул.Пушкіна, вул.Чкалова: 1А–103, 105; вул.Шкільна
350636 сільський будинок культури, глядацький зал
вул.Леніна, 91, с.Новий Стародуб, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28310
с.Новий Стародуб – вул.Горького, вул.Дружби, вул.Крупської, вул.Леніна: 74, 76–131, б/н; вул.Погорілого, вул.Чапаєва, вул.Щорса
350637 амбулаторія, фойє
вул.Садова, 15, с.Новий Стародуб, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28310
с.Новий Стародуб – вул.Жовтнева, вул.Петровського, вул.Садова, вул.Шевченка, с.Федорівка, с.Червоносілля
350640 сільський клуб, глядацький зал
вул.Ілліча, 21, с.Олімпіадівка, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28313
с.Мар’янівка, с.Олімпіадівка
350641 колишній дитячий садок, музичний зал
вул.Миру, 2, с.Олександро-Мар’ївка, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28324
с.Олександро-Мар’ївка
350642 школа, фойє
вул.Молодіжна, 55, с.Петрівське, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28332
с.Петрівське, с.Зелений Гай, с.Лани
350643 сільський будинок культури, фойє
вул.Київська, 1А, с.Червонокостянтинівка, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28333
с.Червонокостянтинівка, с.Краснопілля, с.Лелеківка
350644 сільська бібліотека, фойє
вул.Галугана, 80, с.Баштине, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28334
с.Баштине, с.Новопетрівка
350645 сільський будинок культури, малий зал
вул.Шкільна, 15, с.Чечеліївка, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28315
с.Чечеліївка
350646 будинок культури, фойє
вул.Пушкіна, 9, с.Олександрівка, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28313
с.Олександрівка
350647 Петрівська центральна районна лікарня, бухгалтерія, 1-й поверх
вул.Ілліча, 1, смт Петрове, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28300
Петрівська центральна районна лікарня
350648 Петрівська виправна колонія № 49, клуб установи
вул.Польова, 1, с.Новий Стародуб, Петрівський р-н, Кіровоградська обл., 28310
Петрівська виправна колонія Управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області (№ 49)
350694 районний будинок культури, фойє
вул.Леніна, 46, смт Устинівка, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28600
смт Устинівка – вул.Берегова, вул.Гастелло, вул.Карла Маркса, вул.Леніна, вул.Леонова, вул.Миру: 1–45А; вул.Нахімова: 1–20; вул.Об’їзна, вул.Островського, вул.П.Мирного, вул.Поштова, вул.Тельмана, вул.Тітова, вул.Шаталова, вул.Широка, вул.Ювілейна, вул.8 Березня, пров.Ювілейний
350695 школа №2, фойє
вул.Кошового, 8, смт Устинівка, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28600
смт Устинівка – вул.Вишнева, вул.Говорова, вул.Гоголя, вул.Зарічна, вул.Кошового, вул.Куйбишева, вул.Ломоносова, вул.Миру: 46–94; вул.Нахімова: 21–39; вул.Першотравнева, вул.Радянська, вул.Чкалова
350696 будинок дитячої та юнацької творчості, фойє
вул.Об’їзна, 20, смт Устинівка, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28600
смт Устинівка – вул.Богдана Хмельницького, вул.Будьоного, вул.Ватутіна, вул.Воровського, вул.Гагаріна, вул.Гайдара, вул.Горького, вул.Дем’яна Бідного, вул.Івана Франка, вул.Калініна, вул.Кірова, вул.Котовського, вул.Коцюбинського, вул.Крупської, вул.Лермонтова, вул.Льва Толстого, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Орловська, вул.Пушкіна, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Чапаєва, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.Щорса, пров.Зелений
350697 сільська рада, обрядовий зал
вул.Поштова, 11, с.Березівка, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28625
с.Березівка
350698 будинок відпочинку молоді, зал
вул.Центральна, 1, с.Брусівка, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28611
с.Брусівка
350699 школа, актовий зал
вул.Молодіжна, 6, с.Ганно-Леонтовичеве, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28620
с.Ганно-Леонтовичеве, с.Мала Ганнівка, с.Новочигиринка
350700 сільська рада, обрядовий зал
вул.Леніна, 1, с.Ганно-Требинівка, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28622
с.Ганно-Требинівка, с.Костянтинівка
350701 центр дозвілля та відпочинку молоді, зал
вул.Леніна, 28, с.Димитрове, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28610
с.Димитрове, с.Третій Інтернаціонал
350702 фельдшерсько-акушерський пункт, фойє
пров.Медичний, 2, с.Мар’янівка, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28641
с.Мар’янівка
350703 дошкільний навчальний заклад, ігрова кімната
вул.Лесі Українки, 1А, с.Тирлова-Балка, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28610
с.Тирлова Балка
350704 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 3В, с.Докучаєве, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28631
с.Докучаєве, с.Медове
350705 школа, фойє
школа, с.Мальчевське, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28632
с.Мальчевське
350706 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 2, с.Жовтневе, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28613
с.Жовтневе, с.Новокиївка
350707 сільська рада, обрядовий зал
вул.Центральна, 1, с.Інгульське, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28624
с.Інгульське – вул.Бобринецька: 1–12, 14; вул.Гагаріна, вул.Кірова, вул.М.Байди, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Перемоги, вул.Поштова, вул.Садова, вул.Спортивна, вул.Шевченка, вул.Ювілейна, вул.б/н
350708 будинок культури, зал
вул.Фрунзе, 13, с.Завтурове, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28624
с.Завтурове, с.Любовичка, с.Медвежа Балка
350709 сільська рада, сесійна зала
вул.Леніна, 2, с.Кринничне, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28630
с.Криничне, с.Новоустинівка
350710 школа, фойє
вул.Шкільна, 1, с.Садки, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28630
с.Нариманівка, с.Садки
350711 будинок культури, фойє
вул.Стеріна Ю.І., 19, с.Криничуватка, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28612
с.Криничуватка
350712 будинок культури, зал
вул.Осипова М.І., 50, с.Березуватка, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28614
с.Березуватка
350713 будинок культури, зала
вул.Гаркавого, 23, с.Олександрівка, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28621
с.Олександрівка, с.Козлівське
350714 школа, фойє
вул.Шкільна, 2, с.Седнівка, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28620
с.Седнівка, с.Переможне, с.Селіванове
350715 школа, спортивний зал
вул.Леніна, 38, с.Сонцеве, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28623
с.Сонцеве
350716 будинок культури, мала зала
вул.Шкільна, 1, с.Степанівка, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28611
с.Степанівка, с.Ленінка, с.Орлова Балка
350717 адміністративне приміщення виправного центру (№37), фойє
вул.Центральна, 5, с.Інгульське, Устинівський р-н, Кіровоградська обл., 28624
Устинівський виправний центр управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області (№37)
350741 школа №8, спортивна зала
вул.Культурна, 86, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28001
м.Олександрія – вул.Гоголя, вул.Зарічна: 20–26; вул.Кременчуцька: 131–384; вул.Культурна: 41–133; вул.Матросова, вул.Надії, вул.Некрасова: 2А, 4, 6; вул.Пархоменка: 163–347; вул.Полтавська, вул.Росинська, вул.Світловодська, вул.Сонячна, вул.Степова: 1–1Д, 9, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 33, 37–132; вул.Хасанська: 1, 3, 5, 7, 9А, 11, 13, 15–101; вул.Чкалова: 39, 41–140; вул.Чонгарська: 62–163А; вул.Шкільна, вул.Юрія Карлюка, пров.Віктора Голуба, пров.Кармелюка: 8, 10, 14–14Б, 16–16А, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 32, 34, 36, 38–127; пров.Лермонтова, пров.Мусоргського, пров.Сонячний, пров.Степовий, пров.Ярославського
350743 ясла-садок №20, ігрова кімната
вул.Червоностудентська, 88, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28000
м.Олександрія – вул.Авіаційна, вул.Березівська, вул.Дзержинського: 1–20; вул.Єфремова, вул.Залізнична, вул.Зарічна: 2–18, 27–41А; вул.Канатенка, вул.Карла Лібкнехта: 3–15, 21, 23, 31, 33; вул.Нова, вул.Орловська, вул.Осипенка: 18, 20, 22, 24–121; вул.Пантаївська, вул.Пархоменка: 17, 19, 21–161; вул.Пушкіна: 24, 26, 28–136; вул.Телевізійна, вул.Чапаєва: 27–107; вул.Червоностудентська: 47–49, 51–53, 55, 57–59, 61, 63, 67, 69, 73, 75, 77–79, 81, 83, 85; пров.Герцена, пров.Григорія Грузина, пров.Довженка, пров.Копиленка, пров.Костянтина Заслонова, пров.Краснодонців, пров.Маршала Конєва, пров.Михайла Гризана, пров.Транспортний, пров.Якіра
350744 дитячий садок №35, ігрова кімната
пров.Білоруський, 2, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28000
м.Олександрія – бульв.60 років СРСР: 12–14; вул.Декабристів: 40, 42–132; вул.Кременчуцька: 47–130; вул.Культурна: 1–40; вул.Некрасова: 1, 3, 5, 7; вул.Північна, вул.Сергія Лазо, вул.Степова: 2–8, 10–14, 16, 18, 20, 22, 24–26, 28, 30–32, 34–36; вул.Хасанська: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; вул.Червоностудентська: 45; вул.Чкалова: 1–38, 40; вул.Чонгарська: 3–60; пл.Кірова: 2, 4, 6–6А, 20, 22, 26–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 52, 54, 56, 60, 64–64 к.1, 66, 68, 70, 72, 74; пров.Білоруський, пров.Василя Пащенка, пров.Кармелюка: 2–6, 9, 11–13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29–31, 33, 35, 37–37А; пров.Користівський, пров.Якова Яковенка, просп.Леніна: 3, 5;
350745 професійний ліцей, фойє, 1-й поверх
пл.Кірова, 18, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28001
м.Олександрія – вул.Анрі Барбюса, вул.Берегова, вул.Володарського, вул.Вугільна, вул.Енгельса: 12, 14–119; вул.Партизанська: 44, 46–46 к.1, 48–50, 52–133; вул.Сакко і Ванцетті, пл.Кірова: 7–19, 21, 23–25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 53, 55, 57–59, 61, 65, 67, 69, 71, 73; пров.Володимира Скринника, пров.Гвардійський, пров.Івана Піянзіна, пров.Котовського, пров.Кримський, пров.Маршала Ворошилова, пров.Мурманський, пров.Огарьова, пров.Олександра Шакала: 2, 4, 10–12, 14, 16, 22–46; пров.Павлика Морозова, пров.Партизанський, пров.Раскової, пров.Толстого, пров.Урицького, пров.Федора Нетреби, пров.Челюскінців, шосе Войнівське, шосе Користівське
350746 гімназія-школа мистецтв, ігрова кімната
вул.20 років Жовтня, 19, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28001
м.Олександрія – бульв.60 років СРСР: 4–10; вул.Декабристів: 1–39, 41; вул.Кременчуцька: 13, 15, 17–46; вул.Партизанська: 2–2А, 4, 6, 8–10, 12–14, 16, 18, 22, 28, 30, 34, 36, 38, 40, 42; вул.Червоностудентська: 25, 27, 29–44, 46, 50; вул.20 років Жовтня: 9, 15, 17; пл.Кірова: 1, 3, 5, 77–79; пров.Михайла Олефіренка, просп.Леніна: 2, 4, 7–21;
350747 спеціальна школа №4, спортивна зала
вул.20 років Жовтня, 6, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28001
м.Олександрія – вул.Енгельса: 1–11, 13; вул.Кременчуцька: 1–12, 14, 16; вул.Партизанська: 1, 3, 5–5 к.1, 7, 11, 15, 17, 19–21, 23–25, 29, 31–33, 35–35А, 37, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 51; вул.Санітарна, вул.Червоностудентська: 1–24, 26, 28; вул.Шевченка: 2–61А, 63, 65; вул.20 років Жовтня: 1–8 к.2, 10–14 к.2, 16, 18–20; пров.Мічуріна, пров.Олександра Шакала: 1, 3, 5–9, 13, 15, 17А–19А; просп.Леніна: 23–34;
350748 палац культури, фойє, 1-й поверх
вул.6-го Грудня, 2, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28000
м.Олександрія – вул.Білль-Білоцерківського, вул.Діброви: 3–11, 13–17; вул.Інгулецька, вул.Клари Цеткін, вул.Леніна, вул.Луначарського: 2–4; вул.Примакова: 16–49 к.2, 52, 54, 56; вул.Пролетарська: 24, 26–28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–48; вул.Українська, вул.Ульянова, вул.Червоноармійська: 1–28; вул.Червоного Козацтва: 1, 3, 5, 7–9, 11, 13, 15–17, 19–37; вул.Шевченка: 62, 64, 66–70, 78, 80, 82, 84, 90, 94–130, 140, 142; вул.50 років Жовтня: 1–7; вул.6-го Грудня: 1–87А, 90, 92, 94, 96–102; пров.Антонова-Овсеєнка, пров.Гната Юри, пров.Зелений, пров.Леніна, пров.Ленінський, пров.Олексія Степанова, пров.Софії Тарнопільської
350749 політехнічний коледж, хол, 1-й поверх
пр.Леніна, 62, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28000
м.Олександрія – вул.Діброви: 12, 19–32; вул.Калініна: 24, 30; вул.Першотравнева: 4–21; вул.Примакова: 2–15; вул.Пролетарська: 3–22; вул.Свердлова: 1–18А; вул.Червоноармійська: 31–33, 35, 40–47; вул.Чижевського, вул.Шевченка: 73–77, 79, 81–81А, 83, 85–89, 91–93; пл.Леніна: 3, 17, 23–28; просп.Леніна: 36–45, 61–63;
350750 дитяча музична школа, фойє, 1-й поверх
пл.Леніна, 6, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28000
м.Олександрія – вул.Калініна: 32, 48–50, 52–58; вул.Пролетарська: 23, 25, 29, 31, 33, 35; вул.Червоноармійська: 34, 36–38; вул.50 років Жовтня: 9, 15, 16, 18–20, 22, 26–28; пл.Леніна: 4–14, 18–20; пров.Учительський, пров.Ярослава Гороховатського: 3, 5–7, 9, 11–21; просп.Леніна: 67;
350751 Олександрійське училище культури, танцювальна зала
вул.Діброви, 47, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28000
м.Олександрія – вул.Діброви: 39–59, 61, 63–65; вул.Калініна: 1–23, 25–29, 31, 33–45, 51; вул.Карла Лібкнехта: 16–20, 22–22А, 24, 26, 32А, 34, 38–40 к.1; вул.Комунальна, вул.Максима Горького, вул.Осипенка: 1–17, 19, 21, 23; вул.Пархоменка: 1 к.2–16, 18, 20; вул.Першотравнева: 22–39А, 41, 45–53, 57А; вул.Свердлова: 19–40; вул.Семашка: 1–21, 25; вул.Червоноармійська: 69–71; вул.Червоностудентська: 54, 56, 60, 62, 64–66, 68, 70–72, 74–74А, 76–76А; пров.Інтернаціональний, пров.Олеко Дундича, пров.Петра Дегтяря, пров.Семена Апостолова, пров.Сєрова, пров.Якова Шахунянца, просп.Леніна: 59;
350752 школа №19, спортивна зала
вул.Діброви, 91, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28000
м.Олександрія – вул.Дзержинського: 21–50; вул.Діброви: 60, 62, 72–95; вул.Заводська, вул.Землячки, вул.Карла Лібкнехта: 25, 27, 33А, 35, 42–65, 71, 75, 77; вул.Комінтерна, вул.Паризької Комуни, вул.Першотравнева: 40, 42–44, 55, 61А–130; вул.Пушкіна: 2–23, 25, 27; вул.Свердлова: 41–62; вул.Семашка: 27–45, 47; вул.Чапаєва: 1–25; вул.Червоноармійська: 83–89, 91, 93–95, 97; вул.Червоностудентська: 80, 82, 84; пров.Бориса Йогансона, пров.Кіндрата Рожнова, пров.Комсомольський, пров.Кропивницького, пров.Чичеріна, шосе Куколівське
350753 школа №9, конференційна зала
пр.Леніна, 82, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28008
м.Олександрія – вул.Луначарського: 8, 11–17; вул.Пролетарська: 37–37А, 39–39А, 41, 43, 116; вул.Тельмана, вул.Червоного Козацтва: 39–47; вул.Шевченка: 137, 141, 143–147; вул.50 років Жовтня: 8–8А, 12–14; пров.Перемоги
350754 палац культури "Світлопільський", фойє, 2-й поверх
пр.Леніна, 89, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28008
м.Олександрія – вул.Дніпровська, вул.Калініна: 60, 64, 66, 68, 70, 78–88А; вул.Луначарського: 10, 18–35, 37; вул.Червоного Козацтва: 51–55; пров.Ярослава Гороховатського: 2, 4, 8, 10, 40; просп.Леніна: 79–94, 96, 100;
350755 школа "Гранд-Форум", читальна зала
вул.Калініна, 88, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28008
м.Олександрія – вул.Калініна: 63, 65, 67, 69, 71–73; вул.Луначарського: 39, 43; вул.Семашка: 22, 46, 54–58, 60, 62; вул.Фрунзе: 3–15; вул.Червоноармійська: 51–60; вул.50 років Жовтня: 15А, 17, 30–34; пров.Гастелло
350756 школа №15, фойє, 2-й поверх
вул.Семашка, 63А, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28008
м.Олександрія – вул.Артилеристів, вул.Калініна: 75–77; вул.Карла Лібкнехта: 66–70, 72–74, 76, 78–111; вул.Ленінградська, вул.Лесі Українки, вул.Луначарського: 36, 38, 40–42, 44–64; вул.Садова: 2–8, 12, 14–16, 24–26, 32, 34; вул.Семашка: 59, 61, 63–67; вул.Титова: 1–5, 7; вул.Фрунзе: 24–47; вул.Червоноармійська: 62, 76А, 90, 92, 96, 98–104; вул.Червоного Козацтва: 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 85–87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 107, 109, 111, 113, 117, 119–135; вул.50 років Жовтня: 21, 23–25, 36–52;
350757 палац культури "Світлопільський", фойє, 1-й поверх
пр.Леніна, 89, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28008
м.Олександрія – вул.Червоного Козацтва: 4, 6, 10, 12, 14, 18; вул.6-го Грудня: 89, 93; просп.Леніна: 98, 102, 104, 118–126;
350758 дитяча міська лікарня, актова зала
вул.Червоного Козацтва, 86, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28008
м.Олександрія – вул.Вільгельма Піка, вул.Гагаріна, вул.Гірнича: 23; вул.Калініна: 96–125; вул.Міліцейська: 55–75, 77–83, 85, 87, 89, 91, 93–95, 97–97А, 99, 103, 107, 109, 111, 113–115; вул.Садова: 36, 38, 40, 46–48; вул.Титова: 6, 8–17; вул.Чекістів, вул.Червоного Козацтва: 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82–84, 88; вул.Чубаря, вул.Шахтарська, пров.Леонтовича, пров.Никифора Луценка, пров.Профспілковий, пров.Станіслава Лазаревича, просп.Леніна: 95, 97, 99;
350759 школа №17, фойє, 1-й поверх
пр.Леніна, 130, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28008
м.Олександрія – вул.Бережна, вул.Міліцейська: 1–16; вул.Примакова: 51, 53, 55, 59–119; вул.Червоного Козацтва: 2–2Б; вул.6-го Грудня: 91, 95, 110–126, 128–135, 138, 140–140А, 142, 143 к.1–143 к.2, 143 к.4–143 к.5, 144, 146, 148, 162 к.1, 174–176, 178, 180, 182–184, 186, 188, 190, 192, 196;
350760 Олександрійський колегіум, фойє, 2-й поверх
вул.6-го Грудня, 97, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28000
м.Олександрія – вул.Айвазовського, вул.Героїв Сталінграда: 17–19А; вул.Шевченка: 158; вул.6-го Грудня: 143, 143 к.3, 143А, 145, 147, 149–150; просп.Леніна: 136–162 к.1;
350761 міськрайонний центр зайнятості, фойє, 1-й поверх
пр.Леніна, 126А, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28008
м.Олександрія – вул.6-го Грудня: 126А, 137, 139–139А, 141–141А; просп.Леніна: 132–134;
350762 училище №17, адміністративний комплекс, актова зала
вул.Героїв Сталінграда, 25, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28009
м.Олександрія – вул.Героїв Сталінграда: 21; просп.Леніна: 103, 107–117;
350763 ясла-садок №42, спортивна зала
вул.Героїв Сталінграда, 23А, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28009
м.Олександрія – вул.Желєзнякова, вул.Ленінського Комсомолу, вул.Міліцейська: 76, 84–84А, 86, 88, 90, 92, 96, 98, 100–102, 106, 108, 110, 112, 118, 120, 124, 126, 130, 132–142; вул.Революціонерів Воробйових, вул.Садова: 50–58; вул.Сидоренка, вул.Червонозоряна, вул.Щербакова: 1–47; пров.Верхній, пров.Можайського, пров.Нижній, пров.Павла Дибенка, пров.Середній
350764 училище №17, блок навчальних майстерень, фойє
вул.Героїв Сталінграда, 25, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28009
м.Олександрія – вул.Героїв Сталінграда: 27–41А; вул.ЖД казарма 351 км, вул.Садова: 39, 41–43, 62–84; просп.Леніна: 101, 105;
350765 ясла-садок №2, спортивна зала
вул.Садова, 56, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28009
м.Олександрія – вул.Карбишева, вул.Леоніда Пиженка, вул.Міліцейська: 119, 121–123, 125, 127–129А, 131, 144–158; вул.Садова: 9–11, 13, 19–23, 27–31, 33–33А, 35, 37–37А; вул.Ушинського, вул.Хасанова, вул.Червоного Козацтва: 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104–106, 108, 110, 112, 114–116, 118; вул.Щербакова: 51–57; пров.Індустріальний
350766 Дошкільний навчальний заклад № 43, ігрова кімната
пр.Леніна, 138, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28000
м.Олександрія – вул.Вишнева, вул.Вільхова, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Курчатова, вул.Лейтенанта Шмідта, вул.Львівська, вул.Макаренка, вул.Металістів, вул.Нестерова, вул.Південна, вул.Постишева, вул.Радищева, вул.Свободи, вул.Сосюри, вул.6-го Грудня: 151–155, 163–173, 177–177А, 179, 181, 185, 187, 189, 191, 193–195, 197–334; пров.Брюллова, пров.Волховський, пров.Нахімова, пров.Рильського, просп.Леніна: 164–194; шосе Звенигородське
350768 школа №7, їдальня
вул.Трудових Резервів, 4, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28006
м.Олександрія – вул.Андрія Демченка, вул.Багратіона, вул.Василя Вибрика, вул.Ватутіна, вул.Дем’яна Бєдного, вул.Дружби народів, вул.Івана Зайця, вул.Карла Маркса, вул.Квіткова, вул.Крилова, вул.Леоніда Коваленка, вул.Малиновського, вул.Марії Козинець, вул.Миколаївська, вул.Невського, вул.Одеська, вул.Озерна, вул.Пожарського, вул.Робітнича, вул.Трудових Резервів, вул.Ушакова, вул.Фабрична, вул.Чайковського, вул.Черкаська, вул.Чернишевського, вул.Черняховського, вул.Чехова, пров.Івана Кожемякіна, пров.Молодіжний, пров.Озерний, пров.Попова, проїзд Поліграфістів
350769 автомобільна школа, навчальна кімната
вул.Куйбишева, 89, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28002
м.Олександрія – вул.Вище-Празька: 23–110; вул.Димитрова, вул.Знам’янська: 29, 31–35, 37–41; вул.Колгоспна, вул.Куйбишева: 1–5, 7, 9–11А, 13, 15Б, 17, 19, 21, 23А, 25, 27, 29, 31, 33–98; вул.Ольги Березняк, вул.Польова: 1–16, 18–22, 24, 26, 28; вул.Ровенська, вул.Франка, вул.Червона, пров.Блюхера, пров.Володимира Груші, пров.Західний, пров.Курганський, пров.Леоніда Чернова, пров.Миколи Герасюти, пров.Михайла Іванова, пров.Польовий, пров.Пугачова, пров.Разіна, пров.Сергія Солопа, пров.Сергія Тюленіна, пров.Степняка-Кравчинського, пров.Суворова, просп.Будівельників: 34–34А;
350770 школа №6, актова зала, 2-й поверх
вул.Знам’янська, 1, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28002
м.Олександрія – вул.Вище-Празька: 1–22; вул.Войнівська, вул.Гайдара, вул.Жовтнева, вул.Знам’янська: 1–28, 30, 36; вул.Крупської, вул.Куйбишева: 6, 8–8 к.2, 12, 14, 16, 18А, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; вул.Менжинського, вул.Нижче-Польова, вул.Олександрійська, вул.Осіння, вул.Островського, вул.Петра Маркова, вул.Піонерська, вул.Польова: 17, 23, 25, 27, 30–74А; вул.Радянська, вул.Тургенєва, вул.Фадєєва, вул.Щорса, вул.2-го Українського Фронту, пров.Академіка Павлова, пров.Воровського, пров.Знам’янський, пров.Івана Богуна, пров.Ломоносова, пров.Маяковського, пров.Павла Дацуги, пров.Тухачевського, пров.Цеглянокаменярський
350771 училище №7, фойє, 1-й поверх
вул.Нагорна, 104, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28006
м.Олександрія – вул.Богдана Хмельницького, вул.Знам’янська: 47–181; вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Маршала Рибалка, вул.Миру: 60, 62, 64, 66–66 к.1, 68, 70, 72, 74, 76–109; вул.Нагорна: 68, 72, 74, 76, 78, 80–145; вул.Петровського, вул.Театральна, вул.Тимірязєва, вул.Труховської-Ванеєвої, вул.Фурманова, вул.Ціолковського, вул.Червонофлотська, вул.40 років Жовтня, вул.70 років Жовтня, пл.Павла Корчагіна, пров.Василя Валявки, пров.Івана Головка, пров.Нагорний, просп.Будівельників: 36, 81;
350772 філія Кіровоградського інституту регіонального управління економіки, фойє
пр.Будівельників, 31А, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28006
м.Олександрія – вул.Бєлінського, вул.Говорова: 25–48; вул.Жуковського: 1, 3, 5, 7, 9, 11; вул.Іллі Звєрєва: 6, 8–10; вул.Лісова, вул.Миру: 3–59, 61, 63–63В, 65, 67, 69, 71, 73, 75; вул.Нагорна: 11–67, 69–71, 73, 75, 77, 79; вул.Рєпіна: 7–7А, 9–30; вул.Руднєва, вул.Толбухіна: 9, 17–48; вул.8-го Березня, пров.Вавілова, пров.Івана Сухинова, пров.Карпа Хазана, пров.Маршала Будьонного, пров.Пирогова, пров.Рилєєва, пров.Чернишевського, просп.Будівельників: 7, 9, 11–15, 17, 19, 21, 23, 27–31, 35, 37–37А;
350773 школа №10, спортивна зала
вул.Артема, 2, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28006
м.Олександрія – вул.Артема, вул.Говорова: 3–21; вул.Жуковського: 21, 23, 25–42; вул.Іллі Звєрєва: 3, 7; вул.Котляревського, вул.Орджонікідзе, вул.Толбухіна: 4, 6, 10–12, 14; вул.40 років Перемоги, пров.Банний, пров.Борі Бєлого, пров.Затонського, просп.Будівельників: 4А–6А, 8, 10, 16А, 18, 20, 22, 24–26, 32–32А; шосе Кіровоградське: 111–143;
350774 гірничорятувальний загін, к.8
вул.Жуковського, 13, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28006
м.Олександрія – вул.Аджамська, вул.Боженка, вул.Верболозівська, вул.Вінницька, вул.Гірнича: 1–21, 27; вул.Жуковського: 2, 4, 6, 8, 10, 12–17 к.1, 22, 24; вул.Зої Космодем’янської, вул.Корнійчука, вул.Короленка, вул.Лізи Чайкіної, вул.Лугова, вул.Любові Шевцової, вул.Менделєєва, вул.Миру: 2; вул.Нагорна: 1–10; вул.Новоселів, вул.Олега Кошового, вул.Рєпіна: 2А–6, 8; вул.Селищна, вул.Тихомирова, вул.Толбухіна: 1–3, 5, 13; вул.Уляни Громової, вул.Філатова, вул.Червоногвардійська, пров.Виборзький, пров.Грабовського, пров.Григорія Марченка, пров.Івана Горовецького, пров.Косіора, пров.Маршала Жукова, пров.Миколи Стрельцова, просп.Будівельників: 1–4; шосе Кіровоградське: 1–109, 145;
350775 будинок культури, фуршетний зал
вул.Клубна, 9, смт Димитрове, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28040
смт Димитрове – вул.Горького, вул.Димитрова: 11, 13–19, 21, 23, 25, 27–122; вул.Карла Маркса: 4, 6–8; вул.Кірова, вул.Клубна, вул.Комсомольська: 11, 13, 15, 17–50; вул.Красна, вул.Курганна, вул.Кутузова, вул.Леніна: 7, 9, 11, 13, 14–15, 16–17, 18–19, 20–21, 22–23, 24–25, 26–80; вул.Паркова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Шкільна, вул.40 років Жовтня: 8, 10–58; пров.Будівельників, пров.Димитрова, пров.Кірова, пров.Культурний, пров.Курганний, пров.Леніна, пров.Мирний, пров.Парковий, пров.Цегельний, пров.Шкільний
350776 школа №12, фойє, 1-й поверх
вул.40 років Жовтня, 4, смт Димитрове, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28040
смт Димитрове – вул.Андрія Ковтуна, вул.Бєляєва, вул.Дачна, вул.Димитрова: 1–10, 12, 20, 22, 24, 26; вул.Зої Космодем’янської, вул.Калініна, вул.Карла Маркса: 3, 5; вул.Комсомольська: 1–10, 12, 14, 16; вул.Крупської, вул.Леніна: 1–6, 7А–8, 9А–10, 11А–12, 13А, 15А, 17А, 19А, 21А, 23А, 25А; вул.Любові Шевцової, вул.Матросова, вул.Олега Кошового, вул.Панфілова, вул.Ціолковського, вул.40 років Жовтня: 1–7, 9;
350777 дитяча музична школа, актова зала
вул.Димитрова, 4, смт Димитрове, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28040
смт Димитрове – вул.Жовтнева, вул.Першотравнева, вул.Промислова, вул.Степова, вул.Транспортна, вул.Трудових резервів, вул.Фабрична, вул.Шахтарська, вул.8-го Березня, пров.Промисловий
350778 школа, їдальня
вул.Братів Петриченків, 53, с.Звенигородка, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28025
с.Звенигородка, с.Олександро-Степанівка
350779 школа, фойє, 1-й поверх
вул.Самохвалова, 22, с.Марто-Іванівка, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28024
с.Головківське, с.Марто-Іванівка
350780 будинок культури, фойє, 1-й поверх
вул.Магістральна, 47, смт Пантаївка, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28023
смт Пантаївка
350781 геріатричний пансіонат, актова зала
вул.Героїв Сталінграда, 10, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28000
м.Олександрія – вул.Героїв Сталінграда: 10;
350782 міська лікарня №1, актова зала
вул.Семашка, 15, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28000
Міський комунальний лікувально–профілактичний заклад – міська лікарня №1 м.Олександрії
350783 центральна районна лікарня, актова зала
вул.Клари Цеткін, 12, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28000
Олександрійська центральна районна лікарня
350784 психіатрична лікарня, адміністративний корпус, актова зала
вул.Дружби Народів, 10, м.Олександрія, Кіровоградська обл., 28006
Комунальний заклад "Олександрійська психіатрична лікарня"

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"