Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Виборчі дільниці одномандатного виборчого округу №91
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 25.07.2018 00:13:26
Кількість виборчих дільниць 165

№ дільниці Місцезнаходження та адреса приміщення для голосування Опис меж
320562 будинок культури, фойє
вул.Шкільна, 6, с.Бобриця, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08142
с.Бобриця
320578 школа, фойє
вул.Леніна, 19, с.Бузова, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08120
с.Бузова
320579 будинок культури, актова зала, 1-й поверх
вул.Київська, 78/1, с.Гурівщина, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08124
с.Буча, с.Гурівщина, с.Любимівка
320580 клуб, фойє
вул.Кучерова, 58А, с.Хмільна, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08124
с.Хмільна
320581 сільська рада, зал засідань, 2-й поверх
вул.Боярська, 4, с.Віта-Поштова, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08170
с.Віта-Поштова
320582 школа, фойє
вул.Шевченка, 3, с.Юрівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08170
с.Юрівка
320597 школа, фойє
вул.Космонавтів, 1, с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08160
с.Гатне – вул.Абрикосова, вул.Амбулаторна, вул.Андріївська, вул.Археологічна, вул.Барвінкова, вул.Берегова, вул.Березнева, вул.Богдана Хмельницького, вул.В. Марченка, вул.Виноградна, вул.Володарського, вул.Володимирська, вул.Гагаріна, вул.Гоголя, вул.Грушева, вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Івана Сірка, вул.Івана Франка, вул.Інститутська, вул.Калинова, вул.Кармелюка, вул.Карпа Воловня, вул.Каштанова, вул.Квітнева, вул.Київська, вул.Кібернетична, вул.Кленова, вул.Комсомольська, вул.Коцюбинського, вул.Курганна, вул.Леніна, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Незалежна, вул.Нова, вул.Одеська, вул.Озерна, вул.П. Янчука, вул.Петровського, вул.Південна, вул.Північна, вул.Польова, вул.Райдужна, вул.Салютна, вул.Симоненка, вул.Сонячна, вул.Теремська, вул.Тополева, вул.Травнева, вул.Трояндова, вул.Чумацька, вул.Шевченка, вул.Шляхова, вул.Юності, вул.Яблунева, вул.Ягідна, вул.Ярослава Мудрого, пров.Абрикосовий, пров.Амбулаторний, пров.Гагаріна, пров.Зелений, пров.Київський, пров.Кібернетичний, пров.Райдужний, пров.Шевченка
320598 сільська рада, фойє, 2-й поверх
вул.Київська, 138, с.Гатне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08160
с.Гатне – вул.Ватутіна, вул.Вишнева, вул.Джерельна, вул.Доброго Дуба, вул.Жовтнева, вул.Жулянська, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Космонавтів, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Музейна, вул.Перемоги, вул.Прикордонна, вул.Радянська, вул.Садова, вул.Шкільна, вул.Щорса, вул.Ярова, пров.Шкільний
320607 школа, фойє
вул.Грисюка, 2, с.Забір’я, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08145
с.Забір’я
320608 громадський центр, фойє
вул.Леніна, 2Б, с.Княжичі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08143
с.Княжичі
320609 сільський клуб, фойє
вул.Комсомольська, 2, с.Жорнівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08143
с.Жорнівка
320612 сільський клуб, фойє
пров.Колгоспний, 22, с.Лісники, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08172
с.Лісники
320613 сільський клуб, фойє
вул.Центральна, 62, с.Личанка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08172
с.Личанка
320614 школа, спортивний зал
вул.Перемоги, 34, с.Малютянка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08158
с.Малютянка, с.Іванків
320617 школа, їдальня
вул.Леніна, 2, с.Музичі, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08125
с.Музичі
320618 сільський клуб, фойє
вул.Шевченка, 23А, с.Неграші, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08125
с.Неграші
320624 сільський клуб, фойє
вул.Гагаріна, 29, с.Петрушки, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08113
с.Петрушки
320628 будинок культури, фойє
вул.Шевченка, 16, с.Тарасівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08161
с.Тарасівка – вул.Березова, вул.будинок операторів, вул.Ватутіна, вул.Володимирська, вул.Горького, вул.Довженка, вул.Залізнична, вул.Київська, вул.Кірова, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Комсомольська, вул.Корчагіна, вул.Механізаторів, вул.Н. Олійніченко, вул.Нова, вул.Пушкіна, вул.Радянська, вул.Чапаєва, вул.Шевченка, пров.Братів Щеглів, пров.Гоголя, пров.Горького, пров.Жовтневий, пров.Лесі Українки, пров.Північний
320629 школа, фойє
вул.Шкільна, 2, с.Тарасівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08161
с.Тарасівка – вул.Абрикосова, вул.Боженка, вул.Братів Чмілів, вул.Високовольтна, вул.Гагаріна, вул.Гончара, вул.Жовтневої революції, вул.Зелена, вул.Зоряна, вул.Калініна, вул.Космонавтів, вул.Котляревського, вул.Котовського, вул.Коцюбинського, вул.Леніна, вул.Лісна, вул.Лісова, вул.Ломоносова, вул.Маяковського, вул.Набережна, вул.Островського, вул.Польова, вул.Садова, вул.Сільгосптехнікум, вул.Франка, вул.Хабарова, вул.Червона, вул.Шкільна, вул.Щорса, пров.Братів Чмілів, пров.Вишневий, пров.Зелений, пров.Ломоносова, пров.Островського, пров.Пролетарський
320630 торгівельний комплекс, фойє
вул.Чкалова, 3, с.Нове, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08161
с.Нове
320631 клуб, фойє
вул.Соборна, 2, с.Ходосівка, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08173
с.Ходосівка
320632 сільська рада, фойє
вул.Вітянська, 11, с.Круглик, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08171
с.Кременище, с.Круглик
320633 сільська рада, фойє
вул.Шевченка, 1, с.Хотів, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08171
с.Хотів – вул.Богомольця, вул.Б.Хмельницького: 1В, 3–7, 8–127; вул.Ветеринарна, вул.Вигінська, вул.Гагаріна, вул.Гайова, вул.Голосіївська, вул.Дружби, вул.Енергетиків, вул.Заслонова, вул.Зоряна, вул.Київська, вул.Князькіна, вул.Козацька, вул.Комсомольська, вул.Коцюбинського, вул.Круглицька, вул.Лісова, вул.Львова, вул.Максимова, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Московська, вул.Набережна, вул.Невського, вул.Нова, вул.Ново-Московська, вул.Перемоги, вул.Руднєва, вул.Садова, вул.Соборності, вул.Софіївська, вул.Суворова, вул.Т.Наливайко, вул.Травнева, вул.Чкалова, вул.Чумацька, вул.Юності, вул.Яблунева, вул.Ярослава Мудрого, пл.Ленінградська, пров.Ветеринарний, пров.Князькіна, пров.Комсомольський, пров.Луговий, пров.Мальовничий, пров.Молодіжний, пров.Південний, пров.Сонячний, пров.Центральний, пров.Шевченка
320634 навчально-виробничий комбінат, фойє
вул.Паширова, 2, с.Хотів, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08171
с.Хотів – вул.Б.Хмельницького: 1, 2, 7А; вул.Вишнева, вул.Вітянська, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Житкова, вул.Липовий Яр, вул.Лісниківська, вул.Миколи Чирки, вул.Незалежності, вул.Олега Кошового, вул.Партизанська, вул.Пирогівська, вул.Польова, вул.Феофанівська, вул.Франка, вул.Червоноармійська, вул.Шевченка, пл.Паширова, пров.Лікарський, пров.Сіряківський
320635 ДГ "Чабани", їдальня
вул.Кірова, 5А, смт Чабани, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08162
смт Чабани – вул.Абрикосова, вул.Васильківська, вул.Виноградна, вул.Вишнева, вул.Грушева, вул.Квіткова, вул.Київська, вул.Кірова, вул.Машинобудівників: 1, 1В–1К, 2Б, 3Б–3В, 6А, 8–35; вул.Нова, вул.Південна, вул.Польова, вул.Сунична, вул.Юності, пров.Вишневий, пров.Квітковий
320636 Інститут землеробства, фойє
вул.Машинобудівників, 2Б, смт Чабани, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08162
смт Чабани – вул.Машинобудівників: 1Б, 2–2А, 2В–3, 4–6, 6Б–6В; вул.Одеське шосе, вул.Терасна, вул.Тіниста, пров.Польовий
320637 будинок культури, фойє
вул.Озерна, 6, с.Новосілки, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 03027
с.Новосілки – вул.Академічна, вул.Боженка, вул.Васильківська, вул.В.Єрмоленка, вул.Вишнева, вул.Деметра, вул.Лермонтова, вул.Либідська, вул.Нова, вул.Паркова, вул.Смерекова, вул.Теремська, вул.Центральна, вул.Шкільна, пров.Академічний
320638 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 8, с.Шпитьки, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08122
с.Шпитьки
320639 сільський клуб, фойє
вул.Лісна, 12, с.Лісне, Києво-Святошинський р-н, Київська обл., 08122
с.Лісне, с.Мрія
320640 сільський клуб, фойє
вул.Островського, 2А, с.Горбовичі, Києво-Святошинський р-н, Київьска обл., 08122
с.Горбовичі
320642 будинок культури, фойє
вул.Озерна, 6, с.Новосілки, Києво-святошинський р-н, Київська обл., 03027
с.Новосілки – вул.Озерна, вул.Садова
320645 школа, спортивна зала
вул.Ковпака, 44, смт Кодра, Макарівський р-н, Київська обл., 08010
смт Кодра – вул.Ворошилова, вул.Горького, вул.Ключева, вул.Ковпака, вул.Кооперативна, вул.Крупської, вул.Леніна, вул.Лісна, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Чапаєва, вул.Червоноармійська, вул.Шевченка: 1–5, 7–9, 12–39; вул.Щорса, пров.Ворошилова, пров.Ковпака
320646 дитячий садок, актова зала
пров.Партизанський, 2, смт Кодра, Макарівський р-н, Київська обл., 08010
смт Кодра – вул.Вокзальна, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Механізаторів, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Першотравнева, вул.Підлісна, вул.Шевченка: 6, 10; пров.Молодіжний, пров.Партизанський
320647 дитячий навчальний заклад "Веселка", актова зала
вул.Спортивна, 4, с.Калинівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08000
смт Макарів – вул.Макарівська, с.Калинівка
320648 школа №2, актова зала
вул.Ватутіна, 10, смт Макарів, Макарівський р-н, Київська обл., 08000
смт Макарів – вул.Благодатна, вул.Ватутіна, вул.Донецька, вул.Жукова, вул.Заводська, вул.І.Франка, вул.Київська, вул.Колгоспна, вул.Комунальників, вул.Кочубея, вул.Кошового, вул.Лазурна, вул.Леніна, вул.Львівська, вул.Олекси Довбуша, вул.Островського, вул.Правика, вул.Свердлова, вул.Франка, вул.Харківська, вул.Щорса, вул.Юності, вул.50 р Жовтня, пров.Заводський, пров.Молодіжний, пров.Шкільний, пров.Яровий, с.Фасівочка
320649 будинок культури, обрядова зала
вул.Фрунзе, 27, смт Макарів, Макарівський р-н, Київська обл., 08000
смт Макарів – вул.Банківська, вул.Б.Хмельницького, вул.Ворошилова, вул.Гагаріна, вул.Героїв Чорнобиля, вул.Дорожна, вул.Ілліча, вул.Комінтерна, вул.Механізаторів: 3–62; вул.Набережна, вул.Піонерська, вул.Проектна: 7, 14; вул.Фрунзе: 3–52Б, 54, 56, 61–64; вул.Чапаєва, вул.Червоноармійська, вул.Шевченка, вул.60 років СРСР, пров.Жовтневий, пров.Короленка, пров.Мирний
320650 центр творчості, актова зала
вул.Фрунзе, 37, смт Макарів, Макарівський р-н, Київська обл., 08000
смт Макарів – вул.Вишнева, вул.Дружби, вул.Ковпака, вул.Комарова, вул.Комсомольська, вул.Космонавтів, вул.Маяковського, вул.Механізаторів: 63–94; вул.Миру, вул.Московська, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Петриченка, вул.Прогрес, вул.Проектна: 8–12; вул.Пушкіна, вул.Толстого, вул.Черняхівського, вул.Чкалова, вул.60 років Жовтня, вул.8 Березня, пров.Аптечний, пров.Більшовицький, пров.Дніпровський, пров.Київський, пров.Поштовий, пров.Промисловий, пров.Радянський, с.Зурівка
320651 школа №1, вестибюль
вул.Піонерська, 3, смт Макарів, Макарівський р-н, Київська обл., 08000
смт Макарів – вул.Бондаренка, вул.Грушевського, вул.Данила Туптала, вул.І.Бондаренка, вул.Калініна, вул.Котовського, вул.Лесі Українки, вул.Лозівська, вул.Озерна, вул.Польова, вул.Проектна: 1–4; вул.Професора Голуба, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Фрунзе: 53, 55, 57, 65–149; вул.Черешньових подружжя
320652 школа, спортивна зала
вул.Шевченка, 1, с.Андріївка, Макарівський р-н, Київська обл., 08013
с.Андріївка, с.Червона Гірка
320653 школа, коридор
вул.Леніна, 6, с.Бишів, Макарівський р-н, Київська обл., 08072
с.Бишів, с.Горобіївка, с.Лубське, с.Ферма(Бишівська с/р)
320654 будинок культури, актова зала
вул.Леніна, 29А, с.Борівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08023
с.Борівка, с.Лисиця, с.Садки-Строївка, с.Шнурів Ліс
320655 школа, спортивна зала
вул.Перемоги, 2, с.Великий Карашин, Макарівський р-н, Київська обл., 08050
с.Великий Карашин
320656 сільська рада, актова зала
вул.Перемоги, 1А, с.Великий Карашин, Макарівський р-н, Київська обл., 08050
с.Малий Карашин
320657 сільська рада, актова зала
вул.Ілліча, 45, с.Вільне, Макарівський р-н, Київська обл., 08055
с.Вільне, с.Юрівка
320658 будинок культури, актова зала
вул.Київська, 22Б, с.Гавронщина, Макарівський р-н, Київська обл., 08003
с.Гавронщина
320659 будинок культури, актова зала
вул.Піонерська, 13Б, с.Грузьке, Макарівський р-н, Київська обл., 08052
с.Грузьке
320660 будинок культури, актова зала
вул.Леніна, 14В, с.Весела Слобідка, Макарівський р-н, Київська обл., 08052
с.Весела Слобідка
320661 сільська рада, актова зала
вул.Жовтнева, 12, с.Забуяння, Макарівський р-н, Київська обл., 08011
с.Забуяння, с.Волосінь, с.Макарівська Буда, с.Соболівка
320662 сільська рада, актова зала
вул.Леніна, 1, с.Козичанка, Макарівський р-н, Київська обл., 08053
с.Козичанка
320663 будинок культури, зала засідань
вул.Шевченка, 2, с.Колонщина, Макарівський р-н, Київська обл., 08032
с.Колонщина, с.Мар’янівка(Колонщинська с/р)
320664 фельдшерсько-акушерський пункт, актова зала
вул.Житомирська, 25, с.Березівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08032
с.Березівка, с.Миколаївка
320665 будинок культури, актова зала
вул.Леніна, 27, с.Комарівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08020
с.Комарівка
320666 школа, актова зала
вул.Жовтнева, 84, с.Копилів, Макарівський р-н, Київська обл., 08033
с.Копилів
320667 бібліотека, зала засідань
вул.Леніна, 7, с.Северинівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08033
с.Северинівка
320668 школа, актова зала
вул.Клубна, 2, с.Королівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08012
с.Королівка, с.Новомирівка
320669 сільський клуб, актова зала
вул.Будьоного, 1, с.Ферма, Макарівський р-н, Київська обл., 08012
с.Ферма(Королівська с/р)
320670 школа, актова зала
вул.Шевченка, 44, с.Липівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08014
с.Липівка, с.Лозовик
320671 школа, актова зала
вул.Київська, 12А, с.Лишня, Макарівський р-н, Київська обл., 08063
с.Лишня
320672 будинок культури, актова зала
вул.Горького, 6, с.Осикове, Макарівський р-н, Київська обл., 08063
с.Осикове
320673 сільська рада, актова зала
пров.Калинівський, 30, с.Людвинівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08045
с.Людвинівка
320674 школа, спортивна зала
вул.Леніна, 46, с.Маковище, Макарівський р-н, Київська обл., 08034
с.Маковище, с.Вишеград
320675 сільська рада, актова зала
вул.Леніна, 1, с.Мар’янівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08051
с.Мар’янівка(Мар'янівська с/р)
320676 сільський клуб, актова зала
вул.Леніна, 8, с.Мостище, Макарівський р-н, Київська обл., 08071
с.Мостище
320677 ліцей, актова зала
вул.Василя Довгича, 2, с.Мотижин, Макарівський р-н, Київська обл., 08060
с.Мотижин
320678 школа, вестибюль
вул.Леніна, 117Б, с.Наливайківка, Макарівський р-н, Київська обл., 08022
с.Наливайківка, с.Почепин
320679 будинок культури, актова зала
вул.Леніна, 11, с.Небелиця, Макарівський р-н, Київська обл., 08024
с.Небелиця
320680 будинок культури, актова зала
вул.Підсухи, 44, с.Ніжиловичі, Макарівський р-н, Київська обл., 08021
с.Ніжиловичі
320681 сільська рада, актова зала
вул.Кучеренка, 43, с.Новосілки, Макарівський р-н, Київська обл., 08070
с.Новосілки
320682 сільська рада, актова зала
вул.Кібенка, 4, с.Нові Опачичі, Макарівський р-н, Київська обл., 08035
с.Нові Опачичі
320683 школа, актова зала
вул.Кірова, 2, с.Пашківка, Макарівський р-н, Київська обл., 08062
с.Пашківка, с.Вітрівка
320684 школа, актова зала
вул.Кавказька, 34, с.Плахтянка, Макарівський р-н, Київська обл., 08030
с.Плахтянка
320685 будинок культури, актова зала
вул.Червона Площа, 2, с.Рожів, Макарівський р-н, Київська обл., 08043
с.Рожів
320686 сільська рада, актова зала
вул.Леніна, 125А, с.Ситняки, Макарівський р-н, Київська обл., 08040
с.Ситняки
320687 сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "Зоря", актова зала
вул.Леніна, 40, с.Соснівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08054
с.Соснівка, с.Конопельки
320688 будинок культури, актова зала
вул.Франка, 1, с.Фасова, Макарівський р-н, Київська обл., 08044
с.Фасова
320689 сільський клуб, актова зала
вул.Леніна, 87, с.Чорногородка, Макарівський р-н, Київська обл., 08074
с.Чорногородка
320690 будинок культури, актова зала
вул.70-річчя Жовтня, 91, с.Червона Слобода, Макарівський р-н, Київська обл., 08042
с.Червона Слобода
320691 будинок культури, актова зала
вул.Леніна, 29, с.Юрів, Макарівський р-н, Київська обл., 08041
с.Юрів, с.Копіївка
320692 будинок культури, актова зала
пров.Солов’їний, 5, с.Завалівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08041
с.Завалівка
320693 сільський клуб, зала засідань
вул.Радянська, 1, с.Яблунівка, Макарівський р-н, Київська обл., 08073
с.Яблунівка, с.Леонівка
320694 будинок культури, зала засідань
вул.Київська, 33, с.Ясногородка, Макарівський р-н, Київська обл., 08061
с.Ясногородка
320695 районна лікарня, лікувальний корпус, вестибюль
вул.Б.Хмельницького, 56, смт Макарів, Макарівський р-н, Київська обл., 08000
Макарівська центральна районна лікарня
320872 школа, спортзал
вул.Першотравнева, 4, с.Буки, Сквирський р-н, Київська обл., 09022
с.Буки
320873 школа, історичний клас
вул.Леніна, 1, с.Великі Єрчики, Сквирський р-н, Київська обл., 09024
с.Великі Єрчики
320874 школа, вестибюль
вул.Леніна, 65А, с.Великополовецьке, Сквирський р-н, Київська обл., 09030
с.Великополовецьке, с.Андріївка, с.Мала Михайлівка
320878 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 233А, с.Дулицьке, Сквирський р-н, Київська обл., 09025
с.Дулицьке
320879 фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
вул.Шевченка, 50А, с.Безпечна, Сквирський р-н, Київська обл., 09025
с.Безпечна
320883 школа, вестибюль
вул.Леніна, 4А, с.Красноліси, Сквирський р-н, Київська обл., 09021
с.Красноліси
320884 будинок культури, фойє
вул.Сквирська, 87В, с.Кривошиїнці, Сквирський р-н, Київська обл., 09013
с.Кривошиїнці
320885 сільський клуб, фойє
вул.Березнева, 76А, с.Цапіївка, Сквирський р-н, Київська обл., 09013
с.Цапіївка
320887 будинок культури, вестибюль
вул.Леніна, 6, с.Малі Єрчики, Сквирський р-н, Київська обл., 09010
с.Малі Єрчики
320888 школа, фойє
вул.Ленінська, 7, с.Малі Лисівці, Сквирський р-н, Київська обл., 09011
с.Малі Лисівці
320889 сільський клуб, фойє
вул.Перемоги, 21А, с.Миньківці, Сквирський р-н, Київська обл., 09012
с.Миньківці
320893 школа, спортзал
вул.Леніна, 122, с.Пищики, Сквирський р-н, Київська обл., 09031
с.Пищики
320894 сільський клуб, фойє
вул.Шевченка, 120А, с.Безугляки, Сквирський р-н, Київська обл., 09031
с.Безугляки
320896 школа, їдальня
вул.Леніна, 17, с.Рогізна, Сквирський р-н, Київська обл., 09020
с.Рогізна, с.Дунайка, с.Краснянка
320897 Товариство з додатковою відповідальністю "Шамраївський цукровий завод", актова зала
вул.Заводська, 27, с.Руда, Сквирський р-н, Київська обл., 09035
с.Руда – вул.Будівельна, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Квітнева, вул.Першотравнева, вул.Піонерська, вул.Польова, вул.Ювілейна, вул.30-річчя Перемоги, пров.Заводський, с.Владиславка
320898 школа, фойє
вул.І.Франка, 68, с.Руда, Сквирський р-н, Київська обл., 09035
с.Руда – вул.Високовольтна, вул.Відділок Руда, вул.Грудневого прориву, вул.Залізнична, вул.І.Лисака, вул.І.Франка, вул.Ульянових, вул.Урожайна, вул.Чешська
320899 школа, фойє
вул.Петровського, 4, с.Самгородок, Сквирський р-н, Київська обл., 09040
с.Самгородок, с.Новий Шлях, с.Саврань
320900 будинок культури, фойє
вул.Калініна, 32, с.Селезенівка, Сквирський р-н, Київська обл., 09014
с.Селезенівка
320902 школа, фойє
вул.Шкільна, 1А, с.Чубинці, Сквирський р-н, Київська обл., 09023
с.Чубинці
320903 сільський клуб, зал
вул.Радянська, 1А, с.Таборів, Сквирський р-н, Київська обл., 09023
с.Таборів
321008 клуб-бібліотека, фойє
вул.Незалежності, 65А, с.Бортники, Фастівський р-н, Київська обл., 08544
с.Бортники
321009 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 2, с.Великі Гуляки, Фастівський р-н, Київська обл., 08511
с.Великі Гуляки, с.Василівка, с.Федорівка
321011 Великоснітинська школа, спортивна зала
вул.Леніна, 83, с.Велика Снітинка, Фастівський р-н, Київська обл., 08540
с.Велика Снітинка
321012 Веприцька школа, спортивна зала
вул.Стеценка, 3, с.Веприк, Фастівський р-н, Київська обл., 08531
с.Веприк, с.Млинок
321013 будинок культури, фойє
вул.Гагаріна, 22, с.Волиця, Фастівський р-н, Київська обл., 08534
с.Волиця
321014 будинок культури, фойє
вул.Незалежності, 1Б, с.Дідівщина, Фастівський р-н, Київська обл., 08514
с.Дідівщина, с.Вільшанська Нива, с.Деминівка
321015 Півнянська школа, спортивна зала
вул.Кільцева, 20, с.Дмитрівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08533
с.Дмитрівка, с.Півні
321016 Дорогинська школа, спортивна зала
вул.Центральна, 15, с.Дорогинка, Фастівський р-н, Київська обл., 08512
с.Дорогинка
321017 сільський клуб, зала
вул.Савченка, 52Б, с.Кощіївка, Фастівський р-н, Київська обл., 08512
с.Кощіївка
321018 сільський клуб, зала
вул.Островського, 12Б, с.Кищинці, Фастівський р-н, Київська обл., 08554
с.Кищинці
321019 будинок культури, актова зала
вул.Пархоменка, 8, с.Малополовецьке, Фастівський р-н, Київська обл., 08555
с.Малополовецьке, с.Тарасівка
321020 Малоснітинська школа, фойє
вул.Гагаріна, 117, с.Мала Снітинка, Фастівський р-н, Київська обл., 08523
с.Мала Снітинка, с.Мала Офірна
321021 агрофірма "Світанок", адмінбудинок, зала
вул.Чумацький Шлях, 1Б, с.Велика Офірна, Фастівський р-н, Київська обл., 08523
с.Велика Офірна
321022 Мотовилівськослобідська школа, спортивна зала
вул.Центральна, 33, с.Мотовилівська Слобідка, Фастівський р-н, Київська обл., 08524
с.Мотовилівська Слобідка
321023 Оленівська школа, актова зала
вул.Петровського, 1, с.Оленівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08525
с.Оленівка
321024 будинок культури, фойє
вул.Лесі Українки, 9Б, с.Паляничинці, Фастівський р-н, Київська обл., 08542
с.Паляничинці
321025 Пилипівська школа, їдальня
вул.Леніна, 63, с.Пилипівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08553
с.Пилипівка, с.Єлизаветівка, с.Королівка
321027 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 2Б, с.Пришивальня, Фастівський р-н, Київська обл., 08513
с.Пришивальня, с.Вишня, с.Кончаки
321028 сільська рада, зала засідань
вул.Шкільна, 9, с.Ставки, Фастівський р-н, Київська обл., 08530
с.Скригалівка, с.Ставки
321029 будинок культури, фойє
вул.30-річчя Перемоги, 5, с.Томашівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08510
с.Томашівка, с.Ярошівка
321030 будинок культури, фойє
вул.Горького, 22, с.Триліси, Фастівський р-н, Київська обл., 08552
с.Триліси – вул.Артема, вул.Будьонного, вул.Б.Хмельницького, вул.Горького, вул.Декабристів, вул.Дзержинського, вул.Довженка, вул.Жукова, вул.Кармелюка, вул.Короленка, вул.Котляревського: 1–31; вул.Котовського, вул.Леніна: 5–33, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52; вул.Механізаторів, вул.Набережна, вул.Островського, вул.Першотравнева, вул.Петровського, вул.Польова, вул.Постишева, вул.Пушкіна, вул.Франка, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Горького, пров.Петровського
321031 Триліська школа, фойє
вул.Сніцера, 4, с.Триліси, Фастівський р-н, Київська обл., 08552
с.Триліси – вул.Богуна, вул.Гагаріна, вул.Гончара, вул.Енгельса, вул.Жовтнева, вул.Карла Маркса, вул.Кожанське шосе, вул.Котляревського: 33–55; вул.Кошового, вул.Кутузова, вул.Леніна: 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53–88; вул.Л.Українки, вул.Марка Вовчка, вул.Маяковського, вул.Піонерська, вул.Садова, вул.Сніцера, вул.Тельмана, вул.Червоноармійська, вул.Шкільна, пров.Маяковського, пров.Червоноармійський, Відгодівельний пункт, Житлове містечко, Лісова сторожа
321032 будинок культури, актова зала
вул.Дружби, 90А, с.Фастівець, Фастівський р-н, Київська обл., 08541
с.Фастівець, с.Гвардійське
321033 сільський клуб, зала
вул.Мічуріна, 15, с.Клехівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08541
с.Клехівка
321034 Червоненська школа, кабінет зарубіжної літератури
вул.Шевченка, 1, с.Червоне, Фастівський р-н, Київська обл., 08543
с.Червоне
321035 Червономотовилівська школа, фойє
вул.Шевченка, 1, с.Червона Мотовилівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08522
с.Червона Мотовилівка – вул.Богуна, вул.Борівська, вул.Вишнева, вул.Володимирська, вул.Грушевського, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Квітнева, вул.Козацька, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Матросова, вул.Озерна, вул.Пархоменка, вул.Перехресна, вул.Польова, вул.Рокотянська, вул.Садова, вул.Собківська, вул.Соборна, вул.Сорочинська, вул.Стельмащука, вул.Степова, вул.Страшуківська, вул.Тельмана, вул.Українська, вул.Фастівська, вул.Франка: 1–29; вул.Чехова, вул.Шевченка: 2–75; вул.Шкільна
321036 магазин, приміщення кафетерію
вул.Шевченка, 63, с.Червона Мотовилівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08522
с.Червона Мотовилівка – вул.Будівельна, вул.Виноградна, вул.Вінницька, вул.Дачна, вул.Залізнична, вул.Зіркова, вул.Лісна, вул.Лугова, вул.Миронівська, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Нова Лісна, вул.Поповича, вул.Привокзальна, вул.Прорізна, вул.Світла, вул.Ставкова, вул.Франка: 30–168; вул.Шевченка: 77–214; вул.Яблунева, пров.Залізничний, пров.Зірковий, пров.Лісовий, Лісовий кордон, ПСГ ’Зірка’, СТ ’Експрес’, СТ ’Каштан’, СТ ’Світанок’, СТ ’Унава’, 907 км МШС
321037 Великомотовилівська школа, фойє
вул.Шкільна, 3, с.Велика Мотовилівка, Фастівський р-н, Київська обл., 08522
с.Велика Мотовилівка
321038 Вишняківський фельдшерський пункт, фойє
вул.Тітова, 1, с.Вишняки, Фастівський р-н, Київська обл., 08522
с.Вишняки, с.Тарасенки
321039 Яхнівська школа, спортивна зала
вул.Гагаріна, 1, с.Яхни, Фастівський р-н, Київська обл., 08556
с.Яхни
321040 Борівська школа, фойє
вул.Пушкіна, 68, смт Борова, Фастівський р-н, Київська обл., 08520
смт Борова – вул.Буйка, вул.Вишнева, вул.В.Сосюри, вул.Г.Сковороди, вул.Залізнична, вул.Котовського, вул.М.Крюківської, вул.Остапа Вишні, вул.Пархоменка, вул.Польова, вул.Пушкіна, вул.Рязанова, вул.Українська, вул.Федорова, вул.Червоних Троянд, вул.Яблунева, вул.1 Грудня, вул.1 Травня, вул.40-річчя Перемоги, вул.8 Березня, пров.Г.Сковороди, пров.Піонерський, пров.Червоний, пров.1 Грудня
321041 Борівська школа, фойє
вул.Миру, 36, смт Борова, Фастівський р-н, Київська обл., 08520
смт Борова – вул.Васильківська: 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37–146; вул.Вокзальна, вул.Гагаріна, вул.Глібова, вул.Дружби, вул.Зелена, вул.Лісна, вул.Миру, вул.Нововокзальна, вул.Оксани Петрусенко, вул.Садова, вул.Театральна, вул.Тітова, вул.Франка, вул.Шевченка, пров.Кузнечний, пров.Миру, будинок МШС 46 км, будинок операторів, гуртожиток ДОКу, Лісовий кордон 245 квартал, Лісовий кордон 250 квартал, станція Мотовилівка 46 км
321042 будинок культури, актова зала
вул.Франка, 3, смт Борова, Фастівський р-н, Київська обл., 08520
смт Борова – вул.Ватутіна, вул.В.Бойка, вул.Жовтнева, вул.Калініна, вул.Кожедуба, вул.Матросова, вул.Набережна, вул.Ново-Фастівська, вул.Островського, вул.Південна, вул.Поповича, вул.Пролетарська, вул.Фастівська, вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, вул.Червоноармійська, вул.Чехова, пров.Калініна, пров.Михайлівський, пров.Ново-Фастівський, пров.Островського, пров.Червоноармійський, тупик Михайлівський
321043 Київська дослідна станція, їдальня
вул.Р.Люксембург, 2, смт Борова, Фастівський р-н, Київська обл., 08520
смт Борова – вул.Б.Хмельницького, вул.Васильківська: 1–14, 16, 18, 20, 22–22А, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; вул.Володарського, вул.Іванкова, вул.Київська, вул.Крайового, вул.Лугова, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Р.Люксембург, вул.Свердлова, вул.Соколова, вул.Суворова, пров.Абрикосний, пров.Лагерний, пров.Свердлова, пров.Соколова, пров.Ставковий, пров.Суворова
321044 Кожанська школа, фойє
вул.Шевченка, 173, смт Кожанка, Фастівський р-н, Київська обл., 08550
смт Кожанка – вул.Комсомольська, вул.Кооперативна, вул.Лугова, вул.Миколаєнка, вул.Набережна, вул.Садова, вул.Триліська, вул.Шевченка: 85, 91, 93–97, 101, 103, 107, 113–331; пров.Кільцевий, пров.Кооперативний, пров.Косіора, пров.Лісовий, пров.Луговий, пров.Садовий, пров.Шевченка
321045 будинок культури, фойє
вул.Заводська, 5, смт Кожанка, Фастівський р-н, Київська обл., 08550
смт Кожанка – вул.Вишнева, вул.Гагаріна, вул.Дружби, вул.Заводська, вул.Завокзальна, вул.Інтернаціональна, вул.Косіора, вул.Півня, вул.Поштова, вул.Скрипака, вул.Шевченка: 1–84, 86–88, 92, 98–100, 102, 104–106, 108–110; вул.Щорса, пров.Гагаріна, пров.Заводський, буд. МШС, буд.МШС 939 КМ, територія Цукрозаводу
321046 Кожанська школа, фойє
вул.Шкільна, 26, смт Кожанка, Фастівський р-н, Київська обл., 08550
смт Кожанка – вул.Кірова, вул.Комарова, вул.Комісарова, вул.Новоселицька, вул.Піонерська, вул.Софіївська, вул.Шкільна, пров.Кірова, пров.Комісарова, с.Софіївка
321047 контора радгоспу, кімната № 2
вул.Новоселицька, 3, с-ще Степове, Фастівський р-н, Київська обл., 08550
с-ще Степове
321373 дільниця зрідженого газу, приміщення загального користування
пров.Карла Маркса, 2, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Годованцева, вул.Дорогинська, вул.Дорошенка, вул.Журавлина, вул.Карла Маркса, вул.Козацька, вул.Лугова, вул.Маршала Жукова, вул.Папаніна, вул.Райдужна, вул.Рози Люксембург, вул.Сагайдачного, вул.Сковороди, вул.Сонячна, вул.Ювілейна, пров.Героїв Танкістів, пров.Дорогинський, пров.Карла Маркса, пров.Луговий, пров.Папаніна
321374 Товариство з обмеженою відповідальністю "Фастів-АВТОТРАНС", актовий зал
вул.Бишівська, 2, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Бишівська, вул.Бояринцева, вул.Гвардійців Мінометників, вул.Грушевського, вул.Корженевського, вул.Крупської, вул.Луначарського, вул.Островського, вул.Савченка, вул.Семена Білого, вул.Силенка, вул.Стовби, вул.Чапаєва, пров.Корженевського, пров.Чапаєва
321375 школа №3, актовий зал
вул.12-го Грудня, 19, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Дімітрова: 1–28, 30, 32, 36, 38, 40–40А; вул.Енгельса: 2–31, 36, 38–40А, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; вул.Зарічна, вул.Зоряна, вул.Квітнева, вул.Моріна, вул.Скригалівська, вул.Стеценка, вул.Чичеріна, вул.12-го Грудня, пров.Енгельса, пров.Квітневий, пров.Скригалівський, пров.Стеценка
321376 школа №3, спортивний зал
вул.12-го Грудня, 19, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Боженка, вул.Войкова, вул.Дімітрова: 29, 31, 33–35, 37, 39, 41–80; вул.Енгельса: 35, 37, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–106; вул.Заборовського, вул.Космонавтів, вул.Курчатова, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна, вул.Фомічова, вул.Фофанова, вул.Чайковського, пров.Войкова, пров.Заборовського, пров.Пушкіна
321377 школа №4, вестибюль, 1-й поверх
вул.Комарова, 6, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Будьонного, вул.Героїв Сталінграду, вул.Добролюбова, вул.Інтернаціональна: 13, 15, 17, 19–49; вул.Каштанова, вул.Кільцева, вул.Комарова, вул.Льва Толстого: 10, 12, 14, 16–46; вул.Петровського: 2, 4–4Б, 6, 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; вул.Плеханова, вул.Слабенюка, вул.Федька: 1–78, 80–82; вул.Фрунзе: 1А–59, 61; вул.Чапського, вул.8-го Березня, пров.Будьонного, пров.Кільцевий, пров.Мирний
321378 школа №7, вестибюль, 1-й поверх
вул.Фрунзе, 79А, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Комінтерну, вул.Набережна, вул.Невського, вул.Незалежності: 32–71; вул.Сергія Лазо, вул.Федька: 79, 83–204; вул.Фрунзе: 60–60А, 62–155А; вул.Червонофлотська, вул.Щорса, вул.Якіра, пров.Зоряний, пров.Лазо, пров.Незалежності, пров.Федька, пров.Червонофлотський
321379 школа №7, коридор, 1-й поверх
вул.Фрунзе, 79А, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Бенардоса, вул.Будівельна, вул.Герцена, вул.Клари Цеткін, вул.Лісова, вул.Мічуріна, вул.Петровського: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15–17, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 29, 31–154; вул.Тельмана, вул.Челюскінців, вул.Чернишевського, вул.Шмідта, пров.Богдана Хмельницького, пров.Будівельний, пров.Герцена, пров.Клари Цеткін, пров.Мічуріна, пров.Набережний, пров.Петровського, пров.Челюскінців, пров.Шмідта, пров.1-й Казнівський, пров.2-й Казнівський
321380 школа №12, каб.2
вул.Комунарів, 5, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Виконробське містечко, вул.Дзержинського, вул.Живзахист, вул.Кожанське шосе, вул.Козятинська, вул.Комунарів, вул.Кривоноса, вул.Кулібіна, вул.Локомотивна, вул.Ломоносова, вул.Миронівська, вул.Миронівський парк, вул.Робітнича, вул.Трудова, вул.Червоний шлях, вул.Червонянська, пров.Дзержинського, пров.Кривоноса, пров.Трудовий, МК-29
321381 школа №10, вестибюль, 2-й поверх
вул.Якубовського, 12, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Буйка, вул.Возз’єднання, вул.Галафеєва: 51–108; вул.Завокзальна, вул.Ковпака, вул.Прорізна, вул.Радянської Армії, вул.Яблунева, вул.Якубовського, пров.Пожежний, пров.Прорізний, пров.Радянської Армії, пров.Якубовського
321382 Комітет самоорганізації населення "Завокзалля", приміщення комітету
вул.Великоснітинська, 26, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Дружби: 1–7А, 9–19; вул.Залізнична, вул.Новокиївська, вул.Олега Кошового, вул.Південна, вул.Правди, вул.Рибалка, пров.Південний, МП,4 км
321383 ліцей-інтернат, спортивний зал, 1-й поверх
вул.Великоснітинська, 63, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Артема, вул.Великоснітинська, вул.Галафеєва: 1–49; вул.Гусєва, вул.Дружби: 8; вул.Кривця, вул.Лянгасова, вул.Піонерська, вул.Путьова, вул.Транспортна, вул.Українська, пров.Гусєва, пров.Кривця, пров.Південно-Західний, пров.Транспортний, ЕМП-707
321384 початкова школа №11, спортивний зал
вул.Тітова, 95, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Гоголя, вул.Жовтнева, вул.Короленка, вул.Котовського, вул.Лермонтова, вул.Лесі Українки, вул.Лисенка, вул.Маяковського, вул.МПС, вул.Нагорна, вул.Новікова, вул.Свердлова, вул.Терешкової, вул.Тичини, вул.Тітова, вул.Тургенєва, вул.Червоних Партизан, вул.Червоної Зірки, вул.Чехова, вул.Щербакова, вул.50-ти річчя Радянської влади, пров.Лермонтова, пров.Свердлова, пров.Терешкової, пров.Тітова, пров.Щербакова, 917 МПС
321385 виконробська дільниця №3, актовий зал
вул.Героїв Прикордонників, 1, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Героїв Прикордонників, вул.Кірова: 4, 6, 10, 12–69; вул.Комсомольська, вул.Кутузова, вул.Лізи Чайкіної, вул.Молодіжна, вул.Озерна, вул.Суворова, вул.Франка, вул.Шевченка: 51–74; пров.Кірова, пров.Клубний, пров.Комсомольський, пров.Комунальний, пров.Кутузова, пров.Озерний, пров.Суворова, пров.Франка
321386 школа №9, малий спортивний зал, 2-й поверх
вул.Шевченка, 51, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Кірова: 5–5А, 7–9, 11; вул.Радянська: 14, 16, 18–36;
321387 відділ з питань фізичної культури та спорту, спортивний зал
вул.Орджонікідзе, 65, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Нова, вул.Орджонікідзе, вул.Соборна: 1–16А; вул.Шевченка: 16, 18–20, 22, 24, 26, 28–46; вул.Щавінського: 1; пров.Орджонікідзе
321388 міський Палац культури, фойє, 1-й поверх
пл.Перемоги, 1, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Гагаріна, вул.Заводська, вул.Льва Толстого: 1–8; вул.Соборна: 18–31, 33, 37–41; вул.Шевченка: 1–15, 17, 21, 23, 25, 27–27Б; пров.Заводський
321389 міський Палац культури, малий зал
пл.Перемоги, 1, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Горького, вул.Овражна, вул.Соборна: 32, 34–36, 44–54, 57, 59, 63–65, 67–69; пров.Горького, пров.Овражний
321390 школа №5, вестибюль, 2-й поверх
вул.Радянська, 10, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Буцикова, вул.Зої Космодем’янської, вул.Капітана Строкова, вул.Некрасова, вул.Пархоменка, вул.Польова, вул.Радянська: 1–13, 15, 17; пл.Соборна, пров.Буцикова, пров.Зої Космодем’янської, пров.Коцюбинського, пров.Леонтовича, пров.Польовий, пров.Радянський, пров.Шевченка
321391 школа №1, вестибюль, 2-й поверх
вул.Льва Толстого, 9, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Ватутіна, вул.Інтернаціональна: 1–12, в/ч А 1020, в/ч А 1867; вул.Матросова, вул.Незалежності: 2–31; вул.Панфілова, вул.Садова: 1А–2, 4, 6–10; вул.Унавська, вул.Червона: 3, 10–71; вул.1-го Травня, вул.25-го Жовтня, вул.9-го Січня: 1–10А, 12; пров.Матросова
321392 школа №1, вестибюль, 1-й поверх
вул.Льва Толстого, 9, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Інтернаціональна: 14, 16, 18; вул.Льва Толстого: 11, 13, 15; вул.Садова: 1, 3, 5, 12–26; вул.Семена Палія, вул.Щавінського: 2–47; пров.Дачний, пров.Садовий
321393 школа №2, приміщення початкових класів, вестибюль
вул.Червоноармійська, 44, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Васильківська, вул.Калініна, вул.Куйбишева, вул.Менжинського, вул.Осипенка, вул.Унрука, вул.Червона: 2, 5–9; вул.Червоноармійська: 1–33, 43–47; вул.Чкалова, вул.9-го Січня: 11, 14–31; пров.Менжинського, пров.Соборний, пров.9-го Січня
321394 школа №2, музичний клас
вул.Червоноармійська, 44, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Червоноармійська: 36–42; пров.Червоноармійський
321395 школа №2, вестибюль, 2-й поверх
вул.Червоноармійська, 44, м.Фастів, Київська обл., 08500
м.Фастів – вул.Героїв Танкістів, вул.Річна, вул.Соборна: 56, 58, 60, 66, 70–135; пров.Річний
321396 Фастівська центральна районна лікарня, поліклініка, 1-й поверх
вул.Льва Толстого, 17, м.Фастів, Київська обл., 08500
Фастівська центральна районна лікарня
321397 Вузлова лікарня станції Фастів, фойє, 1-й поверх
вул.Кірова, 57, м.Фастів, Київська обл., 08500
Вузлова лікарня станції Фастів Південно–Західної залізниці

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"