Центральна виборча комісія


  17.07.2016 Проміжні вибори   26.07.2015 Проміжні вибори  26.10.2014 Позачергові вибори

English
 Виборчі дільниці одномандатного виборчого округу №82
Позачергові вибори народних депутатів України 26 жовтня 2014 року
Cтаном на : 04.08.2018 09:47:02
Кількість виборчих дільниць 176

№ дільниці Місцезнаходження та адреса приміщення для голосування Опис меж
000001 Вільнянський слідчий ізолятор, корпусне відділення № 2
Запорізька обл., Вільнянський р-н, смт Кам’яне, вул. Зелена, буд. 34
Вільнянський слідчий ізолятор
230116 школа №2, вестибюль
пров.Новий, 7, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002
м.Вільнянськ – вул.Горького: 2–14А, 16, 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32–32А, 34, 36–38, 40, 42–42А, 44–44А, 46, 48–50А, 52–52А, 54, 56, 60; вул.Дзержинського: 2–23; вул.Елеваторна, вул.Кошового, вул.Леніна 4 км, вул.Металістів: 2–7; вул.Островського: 1–50, 51–51А, 53–53А, 55, 57, 59, 61–61Б, 63, 65–65А, 67, 71; вул.Пушкіна: 1–21; вул.Свердлова: 21А; вул.Червоноармійська: 1–5Б, 6А–6В; вул.40 років Жовтня: 1–49; пров.Гнаровської, пров.Новий
230117 школа-інтернат, вестибюль
пров.Шкільний, 5, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002
м.Вільнянськ – вул.Горького: 15, 17, 19, 21, 23, 25–25А, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 41, 43–43А, 45–45А, 47, 51–51А, 53, 55, 57–59, 61–144; вул.Калініна, вул.Островського: 50А, 52–52А, 54–54А, 56, 58–58А, 60–60А, 62–62А, 64–64А, 66, 68–70А, 72–167; вул.Пушкіна: 22–66; вул.Червоноармійська: 6, 8–56; вул.Чкалова, вул.30 років ВЛКСМ, вул.40 років Жовтня: 50–112; пров.Донецький, пров.Заводський, пров.Матросова, пров.Садовий, пров.Світлий, пров.Толстого, пров.Шкільний
230118 гімназія, вестибюль
вул.Бочарова, 14, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002
м.Вільнянськ – вул.Бочарова: 26–30; вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, вул.Восточна, вул.Гагаріна, вул.Зачиняєва: 25–31; вул.Канарєєва, вул.Кірова, вул.Космічна, вул.Крупської, вул.Молодіжна, вул.Північна, вул.Польова, вул.Разіна, вул.Русіянова, вул.Українська, вул.Чернишевського, вул.Ювілейна, вул.12 Квітня, вул.23 Лютого, вул.9 Січня, пров.Зелений, пров.Степовий, пров.Тихий, пров.Цвіточний, пров.8 Березня
230119 школа №3, актова зала
вул.Бочарова, 13, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002
м.Вільнянськ – вул.Бочарова: 3–24А; вул.Зачиняєва: 18; вул.Леніна: 3–24, 26, 36–47, 61–185; вул.Миру, вул.Некрасова, вул.Перемоги, пров.Жуковського, пров.Поліграфічний
230120 будинок культури, танцювальна зала
вул.Радянська, 6, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002
м.Вільнянськ – вул.Бочарова: 34А; вул.Гоголя, вул.Дніпровська: 1–22, 24, 26, 52; вул.Жовтнева: 3–68, 70; вул.Запорізька: 1–28, 30–30А, 32, 34; вул.Зачиняєва: 1–17, 19–21; вул.Куйбишева: 1А–36, 38, 40, 44–44А; вул.Леніна: 51; вул.Маяковського: 1–30, 33, 85, 130; вул.Першотравнева: 1–23, 25–30, 32–33, 83, 142; вул.Радянська, вул.Свердлова: 1–21, 24–34А; вул.Толбухіна, вул.Ціолковського, вул.Шевченка: 4–28, 32, 34–34А, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54–54А, 58, 60, 62, 66, 68, 70, 72–78; пров.Осипенко
230121 ліцей, вестибюль
вул.Космодем’янської, 3, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002
м.Вільнянськ – вул.Дніпровська: 23, 25, 27–51, 53–74; вул.Дружби, вул.Жовтнева: 69, 71–210; вул.Запорізька: 29, 31, 33–33А, 35–94; вул.Космодем’янської, вул.Куйбишева: 37, 39, 41–43, 45–90; вул.Леніна: 25, 27–31; вул.Маяковського: 32, 34–84, 86–129, 132–158; вул.Першотравнева: 24, 31, 34–82, 84–141, 143–165; вул.Приміська, вул.Проектна, вул.Свердлова: 35–65; вул.Фрунзе, вул.Чапаєва, вул.Шевченка: 29, 33, 35–35А, 37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55–57А, 59А, 61, 63–65, 67, 69, 70А–71, 80–214; пров.Алкорівський, пров.Гвардійський, пров.Західний, пров.Парковий, пров.Тракторний, пров.Чехова, с.Смородине
230122 школа, вестибюль
вул.Центральна, 7А, смт Кам’яне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70050
смт Кам’яне – вул.Горького, вул.Жовтнева, вул.Зарічна, вул.Зелена: 1–28, 36–46; вул.Лугова, вул.Л.Українки, вул.Молодіжна, вул.Степова, вул.Центральна, вул.Шевченка, вул.Широка, вул.Шкільна, пров.Гранітний, пров.Новий
230123 школа, вестибюль
вул.Леніна, 27, с.Антонівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70040
с.Антонівка, с.Володимирівка, с.Зелений Гай, с.Колос, с.Новомиргородка, с.Червонокозацьке
230124 школа, спортивна зала
вул.Центральна, 5, с.Гнаровське, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70017
с.Гнаровське, с.Жовтневе
230125 будинок культури, кімната поштового відділення
вул.60 років ВЛКСМ, 42Б, с.Дніпровка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70014
с.Дніпровка, с.Орлівське, с.Перун, с.Петро-Свистунове, с.Чапаєвка, с.Ясинувате
230126 школа, спортивна зала
вул.Олімпійська, 6, с.Дружелюбівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70053
с.Дружелюбівка – вул.Гвардійська, вул.Жовтнева, вул.Олімпійська: 1, 3–75; вул.Українська, пров.Новий, пров.Степний, с-ще Гасанівка, с.Новоіванівське, с.Новософіївка, с.Українка
230127 школа, вестибюль
вул.Шкільна, 5А, с.Кірова, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70026
с.Кірова, с.Берестове, с.Василівка, с.Вівчарне, с.Любомирівка – вул.Жовтнева: 1–27; с.Новоукраїнка, с.Першозванівка, с.Шевченкове
230128 будинок культури, обрядова зала
вул.Молодіжна, 1А, с.Купріянівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70054
с.Купріянівка, с.Бекарівка, с.Кіровське, с.Троянди, с.Яковлеве
230129 школа, спортивна зала
вул.Дзержинського, 95А, с.Любимівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70033
с.Любимівка, с.Веселотернувате, с.Вишняки, с.Вільнянка, с.Гарасівка, с.Грізне, с.Дерезівка, с.Новотроїцьке, с.Петрівське, с.Скелювате
230130 навчально-виховний комплекс, вестибюль
вул.Шкільна, 1Е, с.Люцерна, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70037
с.Люцерна
230131 школа, к.2
вул.Гагаріна, 26А, с.Богатирівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70036
с.Богатирівка, с.Вільногрушівське, с.Вільноуланівське
230132 адміністративний будинок сільської ради, актова зала
вул.Центральна, 18, с.Максимівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70024
с.Максимівка, с.Козаче, с.Крутий Яр, с.Новофедорівка
230133 школа-сад, актова зала
вул.Нова, 1, с.Уральске, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70025
с.Трудолюбівка, с.Уральське
230134 будинок культури, танцювальна зала
вул.Леніна, 77В, с.Матвіївка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70035
с.Матвіївка – вул.Гагаріна, вул.Леніна: 1А–158, 160–160А, 162, 164, 166, 170, 172, 174, 176–178, 180, 182, 184, 186, 188, 190–190А, 192, 194, 196, 198, 202–204, 210, 212, 214, 216, 218, 220; вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Октябрська: 142–146, 152–156; вул.Побєди, вул.Шевченко, вул.Щаслива, вул.13 км, пров.В.Правіка, пров.О.Стовби
230135 будинок народної творчості, актова зала
вул.Леніна, 408Д1, с.Матвіївка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70035
с.Матвіївка – вул.Діагональна, вул.Дніпровська, вул.Донецька, вул.Запорізька, вул.Леніна: 159, 161, 163, 165, 167–169, 171, 173, 175, 179, 181, 183, 185, 187, 189–189А, 191, 193, 195, 197, 199–201, 205–209, 211, 213, 215, 217, 219, 221–456; вул.Молодіжна, вул.Октябрська: 1–140, 150, 158; вул.Роз’їзд 11 км, вул.Садова, вул.Свободи
230136 будинок культури, фойє
вул.Слободчикова, 13, с.Михайлівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70030
с.Михайлівка, с.Василівське, с.Георгіївське, с.Криничне
230137 сільський клуб, актова зала
вул.Першотравнева, 40В, с.Соколівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70031
с.Андріївка, с.Вільнокур’янівське, с.Запорізьке, с.Нагірне, с.Сергіївка, с.Соколівка
230138 будинок пошти, актова зала
вул.Дніпровська, 84Б, с.Вільноандріївка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70032
с.Вільноандріївка
230139 школа, вестибюль
вул.Космічна, 43, с.Михайло-Лукашеве, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70042
с.Михайло-Лукашеве, с.Нововасилівське, с.Новомихайлівське
230140 сільський клуб, актова зала
вул.Миру, 3, с.Миролюбівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70043
с.Миролюбівка
230141 школа, спортивна зала
вул.Миру, 22, с.Московка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70044
с.Московка, с.Благовіщенське, с.Веселівське, с.Микільське, с.Райське, с.Укромне
230142 школа, спортивна зала
вул.Шкільна, 23, с.Новогупалівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70020
с.Новогупалівка, с.Аграфенівка, с.Козаківське, с.Якимівське
230143 школа, вестибюль
вул.Польова, 34, с.Нововасилівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70005
с.Павлівське, с.Вишневе, с.Задорожнє, с.Нововасилівка, с.Поди, с.Спасівка
230144 фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому громадян
вул.Травнева, 53, с.Біляївка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002
с.Біляївка, с.Зелене, с.Значкове, с.Новоселівка, с.Резедівка, с.Роздолля
230145 адміністративний будинок сільської ради, актова зала
вул.Леніна, 84, с.Петро-Михайлівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70015
с.Петро-Михайлівка
230146 фельдшерсько-акушерський пункт, кімната прийому громадян
вул.Центральна, 4, с.Улянівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70015
с.Грушівка, с.Круглик, с.Улянівка
230147 школа, вестибюль
вул.Шкільна, 22, с.Привільне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70022
с.Привільне, с.Богданівка, с.Васильківське, с.Терсянка
230148 будинок культури, актова зала
вул.Леніна, 10, с.Солоне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70021
с.Солоне
230149 адміністративний будинок сільської ради, актова зала
вул.Центральна, 4, с.Тернівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70010
с.Тернівка, с.Придолинівка, с.Якимівка
230150 фельдшерсько-акушерський пункт, фойє
вул.Свободи, 15А, с.Великодубове, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70010
с.Великодубове, с.Шевченка
230151 психоневрологічний інтернат, медичний пункт, актова зала
вул.Жовтнева, 27А, с.Любомирівка, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70026
с.Любомирівка – вул.Жовтнева: 27А;
230152 Вільнянська виправна колонія №20, їдальня
вул.Дзержинського, 1, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002
Вільнянська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області (№20)
230153 Софіївська виправна колонія №55, клуб
вул.Металістів, 1, м.Вільнянськ, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70002
Софіївська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області (№55)
230154 Кам’янська виправна колонія №101, клуб
вул.Зелена, 32, смт Кам’яне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70050
Кам’янська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області (№101)
230155 Дружелюбівський виправний центр №1, гуртожиток для засуджених, 1-й поверх
вул.Зелена, 1, смт Кам’яне, Вільнянський р-н, Запорізька обл., 70050
Дружелюбівський виправний центр управління Державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області (№1)
230156 Марфопільський фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
вул.Челюскіна, 6А, с.Марфопіль, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70206
с.Марфопіль
230157 адміністративний будинок тракторної бригади ТОВ "Еталон-Агро-Плюс", к.2
адміністративний будинок тракторної бригади ТОВ "Еталон-Агро-Плюс", с.Зелений Гай, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70242
с.Веселе, с.Затишшя, с.Зелений Гай
230158 Піщанський фельдшерсько-акушерський пункт, к.2
вул.9 Січня, 337, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70201
м.Гуляйполе – вул.Колгоспна: 76–199; вул.Коцюбинського, вул.Піщана: 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60–62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–173; вул.Урожайна, вул.9 Січня: 271, 273, 275, 277, 279, 281, 283, 285, 287, 289, 291, 293–462; пров.Бригадний, пров.Леваневського, пров.Пролетарський
230159 адміністративний будинок ПАТ "Аграрний дім", актова зала
вул.9 Січня, 125, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70201
м.Гуляйполе – вул.Верхня, вул.Гагаріна, вул.Глінки, вул.Гоголя, вул.Запорізька, вул.Колгоспна: 1–75; вул.Комсомольська, вул.Леніна: 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190–192, 194, 196, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222–297; вул.Миру, вул.Осіння, вул.Пархоменка, вул.Південна, вул.Піонерська, вул.Піщана: 2–33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73; вул.Потайна, вул.Свердлова, вул.Сонячна, вул.9 Січня: 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95–270, 272, 274, 276, 278, 280, 282, 284, 286, 288, 290, 292;
230161 школа №1, актова зала
вул.Леніна, 48, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202
м.Гуляйполе – вул.Базарна, вул.Дімітрова, вул.ІІІ Інтернаціоналу, вул.Кірова, вул.Леніна: 2–169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185, 187, 189, 193, 195, 197, 199, 201, 203, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221; вул.Рєпіна: 1–32, 34; вул.Франка: 1–40, 44, 46, 48, 50, 52–54, 56, 58, 60; вул.Червоноармійська: 2–40, 42, 44, 46, 48, 50; вул.Шевченка: 11–14, 21; вул.1 Травня: 2–54, 56; вул.9 Січня: 1–70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94; пров.Герцена, пров.Мостовий, пров.Садовий
230162 культурно-спортивний комплекс "Сучасник", к.104
пл.Петровського, 2, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202
м.Гуляйполе – вул.Гвардійська, вул.Заводська, вул.Нова, вул.Спартаківська, вул.Трудова: 1–70; вул.Шевченка: 20, 22–106, 108; пл.Петровського: 2–29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65–83; пров.Селянський, пров.Хіміків
230163 колегіум "Лідер", спортивна зала
вул.Цвітна, 5, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202
м.Гуляйполе – вул.Богдана Хмельницького, вул.Вишнева, вул.Ворошилова, вул.Ларичева, вул.Степна, вул.Трудова: 71–162; вул.Фрунзе, вул.Цвітна, вул.Чубаря, пл.Петровського: 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64;
230164 клуб ТОВ "Новий заповіт", вестибюль
вул.Спортивна, 6, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70203
м.Гуляйполе – вул.Дзержинського, вул.Жовтнева, вул.Мартиненка, вул.Молодіжна, вул.Овчіннікова, вул.П’ятихатки, вул.Радянська, вул.Рєпіна: 33, 35–88; вул.Робоча, вул.Спортивна, вул.Франка: 43, 45, 47, 49, 51, 55, 57, 59, 61–148; вул.Червоноармійська: 41, 43, 45, 47, 49, 51–138; вул.Шевченка: 107, 109–244; вул.1 Травня: 55, 57–119;
230165 школа №2, спортивна зала
вул.Вербова, 2, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70203
м.Гуляйполе – вул.Алли Оношко, вул.Вербова, вул.Калініна, вул.Крупської, вул.Лесі Українки, вул.Мічуріна, вул.1 Травня: 120–318;
230166 адміністративний будинок ВАТ АТП-12338, актова зала
вул.Дачна, 4, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202
м.Гуляйполе – вул.Горна, вул.Дачна, вул.Набережна: 2–136, 138, 140, 142, 144, 146; вул.Східна, вул.Тардова, вул.Чапаєва, вул.Ювілейна: 33, 35–98; пров.Артема, пров.Зелений, пров.Кирпичний
230167 адміністративний будинок ТОВ "Еталон-Агро-Плюс", вестибюль
вул.Шкільна, 42, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202
м.Гуляйполе – вул.Вільна, вул.Горького, вул.Донецька, вул.Зарічанська, вул.Карла Маркса, вул.Набережна: 137, 139, 141, 143, 145, 147–388; вул.Урицького, вул.Червона, вул.Шкільна, вул.Ювілейна: 1–32, 34;
230168 адміністративний будинок селищної ради, зала засідань
вул.Ватутіна, 20, смт Залізничне, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70231
смт Залізничне
230169 школа, вестибюль
вул.Леніна, 40, с.Воздвижівка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70220
с.Воздвижівка, с.Жовтневе, с.Прилуки
230170 сільський будинок культури, вестибюль
вул.Леніна, 72, с.Верхня Терса, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70224
с.Верхня Терса, с.Гірке, с.Криничне, с.Цвіткове
230171 школа, їдальня
вул.Перемоги, 57А, с.Добропілля, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70221
с.Добропілля, с.Варварівка, с.Нове Запоріжжя
230172 сільський будинок культури, вестибюль
вул.Леніна, 63, с.Долинка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70223
с.Долинка, с.Копані, с.Рівне
230173 сільський будинок культури, к.3
вул.Гагаріна, 38, с.Дорожнянка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70234
с.Дорожнянка
230174 сільський будинок культури, к.1
вул.Леніна, 32, с.Комсомольське, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70232
с.Комсомольське
230175 сільський будинок культури, зала
вул.Калініна, 21, с.Любимівка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70245
с.Любимівка
230176 школа, спортивна зала
вул.Космічна, 25, с.Малинівка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70245
с.Малинівка
230177 адміністративний будинок сільської ради, зала засідань
вул.Леніна, 12Б, с.Мирне, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70233
с.Мирне, с.Загірне, с.Чарівне
230178 адміністративний будинок сільської ради, зала засідань
вул.Леніна, 57, с.Новозлатопіль, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70244
с.Новозлатопіль, с.Вишневе, с.Новоукраїнське, с.Степове
230179 сільський будинок культури, вестибюль
вул.Гагаріна, 2А, с.Новомиколаївка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70214
с.Новомиколаївка, с.Нововасилівське, с.Новогригорівка, с.Новоіванівка
230180 сільський будинок культури, зала
вул.Петрівська, 3А, с.Петрівка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70230
с.Петрівка, с.Зелене, с.Староукраїнка
230181 школа, вестибюль
вул.Свердлова, 44, с.Полтавка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70240
с.Полтавка, с.Ольгівське, с.Охотниче
230182 сільський будинок культури, зала
вул.Леніна, 48, с.Приютне, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70241
с.Приютне, с.Новодарівка, с.Ремівка
230183 сільський будинок культури, вестибюль
вул.Шкільна, 25, с.Рівнопілля, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70216
с.Рівнопілля, с.Яблукове
230184 сільський будинок культури, к.3
вул.Миру, 48В, с.Темирівка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70210
с.Темирівка, с.Обратне
230185 сільський будинок культури, к.1
вул.Шевченка, 70, с.Успенівка, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70212
с.Успенівка, с.Красногірське, с.Нове, с.Новоуспенівське, с.Павлівка, с.Привільне, с.Рибне, с.Солодке
230186 сільський будинок культури, к.1
вул.Космічна, 1, с.Червоне, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70243
с.Червоне, с.Степанівка
230187 Гуляйпільська центральна районна лікарня, к.504
вул.Леніна, 103, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202
Комунальна установа "Гуляйпільська центральна районна лікарня" Гуляйпільської районної ради
230188 Гуляйпільська психіатрична лікарня, к.7
вул.Дачна, 89, м.Гуляйполе, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70202
Комунальна установа "Гуляйпільська психіатрична лікарня" Запорізької обласної ради
230189 Новозлатопільська психіатрична лікарня, к.6
вул.Чорного, 3А, с.Новозлатопіль, Гуляйпільський р-н, Запорізька обл., 70244
Комунальна установа "Новозлатопільська психіатрична лікарня" Запорізької обласної ради
230190 школа, хол
вул.Молодіжна, 63, с.Августинівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70403
с.Августинівка, с.Івангород, с.Лемешинське, с.Новоселище, с.Привітне, с.Світанок
230191 школа, актова зала
вул.Перемоги, 2, с-ще Відрадне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70406
с-ще Відрадне
230192 гімназія "Престиж", фойє
вул.Кірова, 2А, смт Балабине, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70435
смт Балабине – вул.Вишнева, вул.Героїв Сталінграду, вул.Депутатська, вул.Запорізька, вул.Кірова, вул.Комсомольська, вул.Лісова, вул.Межева: 25–25А, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41–41А, 43–51; вул.Мічуріна, вул.Пролетарська: 35, 37, 39–39А, 41, 43, 45, 47–100; вул.Садова: 17, 19, 23, 29, 31–109; вул.Степова: 49–100; вул.Урицького: 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63–236; вул.Щаслива, вул.Ярова, вул.30 років Перемоги: 38, 40, 42–42А, 44, 46, 48, 50–50А, 52, 54, 56, 58, 60, 62–111; пров.Глухий, пров.Залізничний, пров.Мирний, пров.Плавневий, пров.Тихий
230193 будинок культури, мала зала
вул.Червона, 4, смт Балабине, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70435
смт Балабине – вул.Вапняна, вул.Заводська, вул.Матросова, вул.Межева: 1–24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42; вул.Низова, вул.Островського, вул.Партизанська, вул.Польова, вул.Пролетарська: 1–34, 36, 38, 40, 42–42А, 44, 46–46А; вул.Садова: 1–16, 18, 20–22, 23/1–28, 30; вул.Станційна, вул.Степова: 1–48; вул.Тракторна, вул.Трудова, вул.Українська, вул.Урицького: 1–50, 52, 54, 56, 58, 60, 62; вул.Червона, вул.Шкільна, вул.30 років Перемоги: 1–37, 39, 41–41А, 43, 45, 47, 49–49А, 51, 53–53А, 55, 57–57А, 59, 61; пров.Вербовий, пров.Восточний, пров.Заїзжий, пров.Зелений, пров.Комунарівський, пров.Кооперативний, пров.Кривий, пров.Молодіжний, пров.Рибальський, пров.Тупий, пров.Широкий, Казарма 1114 км
230194 будинок культури, хол
вул.30 Грудня, 24, с.Біленьке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70441
с.Біленьке – вул.Жовтнева, вул.Кооперативна, вул.Космічна, вул.Партизанська, вул.Перемоги, вул.Червонопрапорна, вул.30 Грудня
230195 школа, актова зала
вул.Шкільна, 5, с.Біленьке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70441
с.Біленьке – вул.Вишнева, вул.Волі, вул.Дніпровка, вул.Кірова, вул.Комсомольська, вул.Леніна, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Патріотична, вул.Першотравнева, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна, вул.Стадіонна, вул.Чапаєва, вул.Шевченко, вул.Шкільна, пров.Вчительський, с.Червонодніпровка
230196 школа, 1-й поверх
вул.Шкільна, 5, с.Біленьке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70441
с.Біленьке – вул.Виноградна, вул.Гвардійська, вул.Запорізька: 1–32, 33–90; вул.Козача, вул.Комунарівська, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Радянська, вул.Садова
230197 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 42, с.Веселе, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70404
с.Веселе, с.Нововознесенка, с.Новодніпровка, с.Урицьке
230198 школа, фойє
вул.Молодіжна, 1, с.Петропіль, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70405
с.Надія, с.Петропавлівка, с.Петропіль, с.Червоний Яр
230199 гімназія "Успіх", спортивна зала
вул.Шкільна, 13, с.Володимирівське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70411
с.Володимирівське – вул.Бегенова, вул.Будівельників, вул.Вишнева, вул.Вчительська, вул.Грушевського, вул.Дачна, вул.Жемчужна, вул.Запорізька, вул.Корнєєва, вул.Космічна, вул.Кринична, вул.Лазурна, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Незалежності, вул.Першотравнева, вул.Підгірна, вул.Польова, вул.Радянська, вул.Садова, вул.Середня, вул.Сільська, вул.Стадіонна, вул.Степна, вул.Стуса, вул.Турбінна, вул.Центральна, вул.Шевченко, вул.Шикунова, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.50 років Жовтня, пров.Веселий, пров.Весняний, пров.Вільний, пров.Дніпровський, пров.Запорізький, пров.Квітучий, пров.Могучий, пров.О.Кошового, пров.Тихий, пров.Травневий, пров.8 Березня, садівниче товариство ’Прокат-1’
230200 навчально-виховний комплекс, спортивна зала
вул.Леніна, 55, с.Григорівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70452
с.Григорівка, с-ще Річне
230201 будинок культури, зала
вул.Зарічна, 40, с.Веселянка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70453
с.Веселянка, с.Запорожець
230202 будинок культури, хол
вул.Центральна, 41А, с.Долинське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70420
с.Долинське
230203 будинок культури, зала
вул.Леніна, 47А, с.Нове Запоріжжя, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70422
с.Нове Запоріжжя, с.Хортиця
230204 приватне акціонерне товариство "Високогірне", актова зала
вул.Мічуріна, 5, с-ще Високогірне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70421
с-ще Високогірне, с-ще Канцерівка
230205 сільський клуб, зала
вул.Миру, 23, с.Новослобідка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70423
с.Новослобідка
230206 сільський клуб, зала
вул.Дружна, 2, с.Бабурка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70423
с.Бабурка
230207 навчально-виховний комплекс "Інтелект", к.2
вул.Шевченка, 71, смт Кушугум, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70450
смт Кушугум – вул.Б.Хмельницького, вул.Вапняна, вул.Весняна, вул.Вишнева, вул.Вокзальна, вул.Гоголя, вул.Заводська, вул.Каховська, вул.Леваневського: 3–22, 25–27, 31; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Московська, вул.Озерна, вул.Октябрська, вул.Олімпійська, вул.Побєди, вул.Польова, вул.Сміжна, вул.Совхозна, вул.Степна, вул.Феросплавна, вул.Червона, вул.21 партз’їзду, пров.Річний, пров.Тихий, 1115 км
230208 навчально-виховний комплекс "Інтелект", актова зала
вул.Шевченка, 71, смт Кушугум, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70450
смт Кушугум – вул.Железнодорожна, вул.Кірова: 1–148, 150, 152, 154, 160, 162, 166, 168, 170–170А, 172А, 174, 176–194А; вул.Колхозна, вул.Леваневського: 24, 28–30А, 32–157А, 159, 161, 163, 167–167Б, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 183, 185–187, 189, 193; вул.Партизанська, вул.Первомайська, вул.Стадіонна, вул.Фурманова, вул.Чкалова, вул.Шевченка: 2–139, 141–143, 145, 147–149; пров.Зелений, пров.Кар’єрний, пров.Крутий, пров.Парковий, пров.Перекопський, пров.Плановий, пров.Початковий, пров.Прорізний, пров.Світовий, пров.Сонячний, пров.Шкільний
230209 селищна рада, зала засідань
вул.Тельмана, 23, смт Кушугум, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70450
смт Кушугум – вул.Горького, вул.Дніпровська, вул.Дружби, вул.Жеріхова, вул.Запорізька, вул.Київська, вул.Кірова: 149, 151, 153, 155–159, 161, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 198–252; вул.Клубна, вул.Козацька, вул.Комбайна, вул.Комсомольська, вул.Концева, вул.Коротка, вул.Кринична, вул.Крупської, вул.Леваневського: 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 182, 184, 188, 192, 197–235А; вул.Межева, вул.Мостова, вул.Нагорна, вул.Островського, вул.Піонерська, вул.Плавнева, вул.Привітна, вул.Прияружна, вул.Пушкіна, вул.Радянська, вул.Рибальська, вул.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Тельмана, вул.Тяпкова, вул.Українська, вул.Фестивальна, вул.Шевченка: 140, 144, 146, 150–179; вул.Щаслива, пров.Восточний, пров.Дружний, пров.Зразковий, пров.Лісний, пров.Новий
230210 сільський клуб, фойє
вул.Центральна, 17А, с.Лисогірка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70443
с.Лисогірка
230211 сільський клуб, фойє
вул.Слави, б.1А, с.Канівське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70443
с.Канівське
230212 комунальна власність територіальної громади, нежитлове приміщення житлового будинку, к.2
вул.Гагаріна, б.3/9, с.Біленьке Перше, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70441
с.Біленьке Перше
230213 будинок культури, фойє
вул.Леніна, 18, с.Лукашеве, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70410
с.Лукашеве
230214 сільський клуб, зала
вул.Радянська, сільський клуб, с.Радянське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70410
с.Кірове, с.Придніпровське, с.Радянське
230215 будинок культури, зала
вул.Клубна, 1, смт Малокатеринівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70454
смт Малокатеринівка – вул.Ілліча, вул.Каховська: 1–8, 10, 14, 16, 22–24, 26; вул.Кірова: 1–22А, 26; вул.Комсомольська, вул.Леніна, вул.Прибережна, вул.Пушкіна, пров.Водопійний, пров.Жовтня, пров.Комсомольський, пров.Косий, пров.Ломаний, пров.Піонерський, пров.Урожайний, пров.Широкий
230216 гімназія "Мрія", каб.1
вул.Калініна, 33, смт Малокатеринівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70454
смт Малокатеринівка – вул.Автозаводська, вул.Вишнева, вул.Калініна, вул.Каховська: 9–9А, 11–13, 15, 21, 25–25 к.3, 27–118А; вул.Кірова: 25, 27–198; вул.Клубна, вул.Козача, вул.Комунарівська, вул.Молодіжна, вул.Нагорна, вул.Сонячна, вул.Степна, вул.Таврійська, вул.Тініста, вул.Українська, вул.Хортицька, вул.Шкільна, вул.Щаслива, вул.Ювілейна, пров.Високий, пров.Кінцевий, пров.Новий, пров.Поперечний, пров.Тихий, пров.Тупіковий
230217 будинок культури, танцювальна зала
вул.Леніна, 38, с.Мар’ївка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70440
с.Мар’ївка
230218 товариство з обмеженою відповідальністю "Січ-Агро-2005", зала засідань
вул.Центральна, 1А, с.Новосергіївка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70440
с.Новосергіївка, с.Смоляне, с.Уділенське
230219 будинок культури, хол
вул.Центральна, 97, с.Миколай-Поле, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70401
с.Миколай-Поле, с.Морозівка, с.Яворницьке
230220 сільський клуб-бібліотека, зала
вул.Центральна, 67, с.Новопетрівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70402
с.Дніпрові Хвилі, с.Долинівка, с.Крилівське, с.Новопетрівка, с.Федорівка
230221 навчально-виховний комплекс, спортивна зала
вул.Ювілейна, 10, с.Наталівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70430
с.Наталівка, с-ще Івано-Ганнівка, с.Черепівське
230222 навчально-виховний комплекс, фойє
вул.Центральна, 19, с.Лежине, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70431
с.Лежине, с.Новостепнянське
230223 школа, фойє
вул.Радянська, 14, с.Новоолександрівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70433
с.Новоолександрівка, с.Новооленівка
230224 сільський клуб, хол
вул.Леніна, 7, с.Юльївка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70434
с.Юльївка
230225 будинок культури, хол
вул.Леніна, 24, с.Розумівка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70424
с.Розумівка
230226 сільський клуб, зала
вул.Леніна, 19А, с.Нижня Хортиця, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70425
с.Нижня Хортиця
230227 сільський клуб, зала
вул.Берегова, 16, с.Ручаївка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70413
с.Петрівське, с.Ручаївка
230228 Інститут олійних культур, хол
вул.Інститутська, 1, с-ще Сонячне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70417
с-ще Сонячне, с.Малишівка
230229 будинок культури, хол
вул.Нагорна, 12, с.Степне, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70432
с.Степне, с-ще Ростуще
230230 сільський клуб, зала
вул.Миру, 73, с.Шевченківське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70433
с.Шевченківське
230231 будинок культури, мала зала
вул.Радянська, 2, с.Широке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70413
с.Широке, с.Водяне
230232 комунальна установа "Обласна туберкульозна лікарня", кімната харчоблоку
вул.Миру, 5, с.Веселянка, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70453
Комунальна установа "Обласна туберкульозна лікарня" Запорізької обласної ради
230233 Біленьківська виправна колонія №99, підсобне приміщення
вул.Запорізька, 32, с.Біленьке, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70441
Біленьківська виправна колонія управління Державної пенітенціарної служби України в Запорізькій області (№99)
230359 районний будинок культури, фойє
вул.Леніна, 25, смт Новомиколаївка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70100
смт Новомиколаївка – вул.Горького, вул.Запорізька: 1–144, 146, 148, 150; вул.Колгоспна, вул.Комсомольська: 1–122, 124, 126–126А, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 152; вул.Космічна, вул.Леніна: 1–29; вул.Лермонтова, вул.Набережна, вул.Степна, вул.Суворова, вул.Театральна, вул.Чапаєва, вул.Янишева: 1–131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151; с.Михайлівське, с.Островське
230360 районний центр дитячої творчості, актова зала
вул.Леніна, 35, смт Новомиколаївка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70100
смт Новомиколаївка – вул.Безіменна, вул.Войкова: 1–135; вул.Жовтнева, вул.Кірова, вул.Козацька, вул.Крупська, вул.Леніна: 36–87; вул.Магістральна, вул.Миру, вул.Павла Маленко, вул.Піонерська, вул.Радгоспна, вул.Чехова
230361 школа, хол
вул.Комсомольська, 192, смт Новомиколаївка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70100
смт Новомиколаївка – вул.Войкова: 136–177; вул.Гоголя, вул.Запорізька: 145, 147, 149, 151–204; вул.Карла Маркса, вул.Комсомольська: 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 147–151, 153–195; вул.Котовського, вул.Переможна, вул.Пролетарська, вул.Пушкіна, вул.Річна, вул.Рози Люксембург, вул.Шевченко, вул.Янишева: 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150, 152–233;
230362 школа, хол
вул.Леніна, 20, смт Тернувате, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70150
смт Тернувате, с.Зарічне, с.Косівцеве, с.Придорожнє
230363 сільський будинок культури, актова зала
вул.Леніна, 1В, с.Барвінівка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70151
с.Барвінівка, с.Василькове, с.Зірниця
230364 школа, фойє
вул.Первомайська, 21, с.Веселий Гай, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70120
с.Веселий Гай, с.Нововолодимирівка
230365 сільський будинок культури, обрядова зала
вул.Миру, 19, с.Зелене, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70140
с.Зелене, с.Благодатне, с.Нове Поле, с.Новокасянівка, с.Рибальське, с.Шевченківське
230366 сільський будинок культури, фойє
вул.Леніна, 3, с.Любицьке, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70153
с.Любицьке, с.Данилівка, с.Лісне, с.Мирівка
230367 школа, хол
вул.Гриценка, 8, с.Новоіванківка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70110
с.Новоіванківка, с.Богунівка, с.Вільне, с.Граничне, с.Дудникове, с.Каштанівка, с.Олексіївка, с.Петропавлівське
230368 сільський будинок культури, актова зала
вул.Миру, 1А, с.Підгірне, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70121
с.Підгірне, с.Дубовий Гай, с.Листівка, с.Миколаївка Друга, с.Новосолоне, с.Петропавлівка, с.Родинське, с.Сергіївка
230369 сільський будинок культури, фойє
вул.Леніна, 32, с.Різдвянка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70152
с.Різдвянка
230370 сільський будинок культури, актова зала
вул.Центральна, 46, с.Самійлівка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70142
с.Самійлівка, с.Бойкове, с.Зорівка, с.Світла Долина
230371 сільський будинок культури, фойє
вул.Комсомольська, 3, с.Софіївка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70113
с.Софіївка, с.Горлицьке, с.Кам’янка, с.Кам’янувате, с.Миколай-Поле, с.Новогригорівка, с.Садове
230372 сільський будинок культури, актова зала
вул.Центральна, 12, с.Сторчове, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70112
с.Сторчове, с.Берестове, с.Богданівка, с.Іванівське
230373 навчально-виховний комплекс, спортивна зала
вул.імені Євгена Карташова, 84, с.Терсянка, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70132
с.Терсянка, с.Вікторівка, с.Кринівка, с.Мар’янівка, с.Нововікторівка, с.Тернівка
230374 школа, спортивна зала
вул.Будьонного, 1, с-ще Трудове, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70130
с-ще Трудове, с.Голубкове, с.Київське, с.Новоукраїнка, с.Сорочине
230375 центральна районна лікарня, каб.4
вул.Стадіонна, 2, с.Михайлівське, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70100
Новомиколаївська центральна районна лікарня
230387 школа, спортивна зала
вул.Космічна, 46А, с.Вільнянка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70520
с.Вільнянка, с.Василівське, с.Обще
230393 адміністративна будівля сільської ради, кабінет сільського голови
вул.40 років Перемоги, 57, с.Микільське, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70521
с.Микільське, с.Новосолошине, с.Тимошівка
230400 школа, спортивна зала
вул.Шкільна, 11, с.Новоселівка, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70523
с.Новоселівка, с.Єгорівка
230407 адміністративна будівля сільської ради, зала засідань
вул.Перемоги, 4, с.Омельник, Оріхівський р-н, Запорізька обл., 70522
с.Омельник, с.Свобода, с.Червоний Яр, с.Широке
230415 ПП "Полетехніка-Сервіс", їдальня
вул.Зарічна, 55А, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70602
м.Пологи – вул.Зарічна, вул.Казарма 270км, залізнична будка 293км, вул.Калініна, вул.Комсомольська, вул.Пушкіна: 1–188, 190, 192, 194, 196, 198, 200–202, 204, 206–206Б, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246, 248, 250, 252, 254, 256, 258, 260, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 274, 328А; вул.Ставкова, вул.Фурманова, вул.Чарівна, вул.Чехова, пров.Димитрова, пров.Дорожній, пров.Ковальський, пров.Пирогова, пров.Репіна, пров.Тімірязєва
230416 колегіум №1, велика спортзала
вул.Пролетарська, 18, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70600
м.Пологи – вул.Белінського, вул.Жовтнева: 2–8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26–26А, 28, 30; вул.Зелена, вул.К.Маркса: 1–82, 84, 86; вул.Лермонтова, вул.М.Горького: 1–7; вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Пролетарська: 1–19, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–46, 48–62, 64, 66, 68, 70, 72, 74–76, 78–102; вул.Пугачова, вул.Пушкіна: 189, 191, 193, 195, 197, 199, 203–203А, 205, 207, 209, 211, 213, 215, 217, 219, 221, 223, 225–225А, 227, 229, 231, 233, 235, 237, 239, 241, 243, 245, 247, 249, 251, 253, 255, 257, 259, 261, 263–263А, 265, 267, 269, 271, 273, 276–328, 330–390; вул.Чернишевського, пров.Гастелло, пров.Дніпровський, пров.Короленка, пров.Кримський, пров.Сєдова, пров.Станційний, пров.Тихий
230417 школа №4, актова зала
вул.імені Героя України Сацького В.А., 3, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70600
м.Пологи – вул.Жовтнева: 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25–25Б, 27, 29, 31–86; вул.К.Маркса: 83–83А, 85, 87–189; вул.М.Горького: 11–47; вул.Привокзальна, вул.Пролетарська: 21–25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 47, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 77, 106–192А; вул.Шевченка, пров.Водопровідний, пров.Жуковського, пров.Залізничний, пров.Некрасова
230418 районний будинок культури, мала зала
вул.імені Героя України Сацького В.А., 7, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70600
м.Пологи – вул.Базарна, вул.імені Героя України Сацького В.А., вул.К.Маркса: 190–284, 286, 288, 290, 292–296, 300, 302, 304, 306, 308–308А, 310, 312, 314, 316, 318, 320, 322; вул.Луначарського, вул.Миру, вул.Набережна, вул.Садова, вул.Суворова, вул.Червона: 1–92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 108, 110, 112; вул.Червоноармійська, пров.Будьонного, пров.Воровського, пров.Ворошилова, пров.Дзержинського, пров.Квітковий, пров.Матросова, пров.Пархоменка, пров.Піонерський, пров.Пуговського, пров.Радіщева, пров.Річний
230419 школа №6, спортзала
вул.Орджонікідзе, 7, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70607
м.Пологи – вул.Ватутіна, вул.Зоря, вул.Інтернаціональна, вул.К.Маркса: 285, 287, 289, 291, 297–299, 301, 303, 305, 307, 309, 311, 313, 315–315А, 317–317А, 319, 321, 323–390, 392, 394, 396, 398, 400, 402, 404, 406; вул.Коцюбинського, вул.Крупської: 1–59А, 61–61А, 63, 65, 67; вул.Менделєєва, вул.Молодіжна, вул.Мопра, вул.Морозова, вул.Незалежності, вул.Орджонікідзе, вул.Степова, вул.Тельмана, вул.Українська, вул.Франка, вул.Червона: 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113–230; вул.Чкалова, пров.Аврорський, пров.Гуржія, пров.Смірнова, пров.Ювілейний
230420 комунальний будинок культури "Гірник", хол
вул.К.Маркса, 500, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70605
м.Пологи – вул.Кар’єрна, вул.К.Маркса: 391, 393, 395, 397, 399, 401, 403, 405, 407–460, 462, 464, 466–466А, 468, 470, 472, 474, 476, 478, 480, 482, 484, 486, 490, 492, 494, 504, 506, 508, 510, 512, 514–524, 526, 528, 530, 532, 534, 536, 538, 540, 542–580; вул.Косіора, вул.Космічна, вул.Крупської: 60, 62–62А, 64, 66, 68–247; вул.Куйбишева, вул.Лугова, вул.Південна, вул.Постишева, вул.Станіславського, вул.Трудова, вул.Чубаря, вул.Шмідта, пров.Піщаний
230421 школа №2, спортзала
вул.Червоногвардійська, 29, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70605
м.Пологи – вул.К.Маркса: 461, 463, 465, 467, 469, 471, 473, 475, 477, 479, 481, 483, 485, 487–489, 491, 493, 495–499, 505, 507, 509, 511, 513, 525, 527, 529, 531, 533, 535, 537, 539, 541; вул.Нова, вул.Радянська, вул.Червоногвардійська, пров.Вільний, пров.Грязнова, пров.Котовського
230422 гімназія "Основа", спортзала
вул.МТС, 2, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70604
м.Пологи – вул.Б.Хмельницького, вул.Гоголя: 1–41, 43, 45, 47, 49; вул.Дружби: 1–50; вул.К.Лібкнехта, вул.Котляревського, вул.Ломоносова: 7–39; вул.МТС: 1–27, 29, 31, 33; вул.Одеська: 62, 64, 66–89; вул.Плеханова, вул.Севастопольська: 47–69; вул.Стадіонна: 56–58, 60, 62, 64, 66, 68–98; вул.Ульянова: 44, 46–46А, 48, 54, 56, 67–83; вул.Фрунзе: 1–45, 47; вул.Чапаєва, вул.Щорса, пров.Глінки, пров.Декабристів, пров.Добролюбова, пров.Нафтовий, пров.Островського, пров.Цегляний
230423 адмінбудівля ДП "Пологівське лісомисливське господарство", актова зала
вул.Східна, 11, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70606
м.Пологи – вул.Володарського, вул.Володимирська, вул.Деповська, вул.Потьомкіна: 1Б–1В; вул.Східна, вул.Цілинна, вул.Челюскіна, пров.Герцена, пров.Комунальний, пров.Нахімова, пров.Тургенєва, пров.Ушакова, пров.Чайковського
230424 професійний ліцей, хол
вул.Дружби, 70, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70607
м.Пологи – вул.Артема: 21–23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49–120; вул.Гоголя: 42–42А, 44, 46, 48–48Б, 50–67; вул.Грибоєдова, вул.Дружби: 51–109; вул.Запорізька: 61, 63, 65, 67, 69–147; вул.Крилова: 35, 37, 39, 41, 43–107; вул.Леніна: 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68–125; вул.Ломоносова: 41–83; вул.Московська, вул.МТС: 28, 30, 32, 34–43; вул.Першотравнева, вул.Потьомкіна: 1, 2–70; вул.Свердлова, вул.Толстого, вул.Фрунзе: 46, 48–121; пров.Весняний, пров.Заводський
230425 адмінбудівля локомотивного депо, зала
вул.Ульянова, 1, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70604
м.Пологи – вул.Артема: 1–20, 24–24А, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48; вул.Дробязко, вул.Запорізька: 1–60, 62, 64, 66, 68; вул.Кірова, вул.Крилова: 3–34, 36, 38, 40, 42; вул.Леніна: 1–41, 43–45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Одеська: 1–61, 63, 65; вул.Осипенко, вул.Робоча, вул.Севастопольська: 1–46; вул.Стадіонна: 1–55, 59, 61, 63, 65, 67; вул.Ульянова: 1–43, 45, 47, 49–53, 55, 57–65;
230426 будинок культури, глядацька зала
вул.Леніна, 173А, с.Басань, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70643
с.Басань – вул.Леніна: 1–252; вул.Свердлова, вул.Степова, вул.Чкалова, с.Ульяновка – вул.К.Маркса, вул.Східна
230427 школа, хол
вул.Шкільна, 1, с.Басань, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70640
с.Басань – вул.Весняна, вул.Гагаріна, вул.Жовтнева, вул.Заводська, вул.Кірова, вул.Леніна: 255–437; вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Патріотична, вул.Першотравнева, вул.Пролетарська, вул.Радянська, вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Ульяновка – вул.М.Горького
230428 будинок культури, глядацька зала
вул.Леніна, 179, с.Вербове, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70633
с.Вербове
230429 школа, зала
вул.Леніна, 44А, с.Григорівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70661
с.Григорівка
230430 сільська рада, актова зала
вул.Шевченка, 43Б, с.Інженерне, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70635
с.Інженерне – вул.Шевченка, с.Багате, с.Новокарлівка
230431 школа, спортзала
вул.Леніна, 93Б, с.Інженерне, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70631
с.Інженерне – вул.Залізнична, вул.Леніна, вул.Механізаторів, вул.Трудова, вул.Ушакова, с.Українське
230432 школа, спортзала
вул.Молодіжна, 100, с.Новофедорівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70632
с.Новофедорівка, с.Павлівське
230433 навчально-виховний комплекс, хол
вул.Леніна, 60, с.Кінські Роздори, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70651
с.Кінські Роздори – вул.Весела, вул.Дружби, вул.Жовтнева, вул.Зарічна, вул.Кошового, вул.Кузнецова, вул.Леніна, вул.Мережка, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Морозова, вул.Перемоги, вул.Суворова, вул.Фрунзе, вул.Шевченка, пров.Аврори, пров.Перемоги, пров.Першотравневий, пров.Пісочний, пров.Робочий
230434 клуб "Зелений Яр", хол
вул.Щорса, 36, с.Кінські Роздори, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70650
с.Кінські Роздори – вул.Ватутіна, вул.Горького, вул.Комарова, вул.Комсомольська, вул.Косіора, вул.Молодіжна, вул.Набережна, вул.Радянська, вул.Садова, вул.Севастопольська, вул.Стадіонна, вул.Степова, вул.Тиха, вул.Центральна, вул.Чапаєва, вул.Широка, вул.Шкільна, вул.Щорса, пров.Зелений, пров.Кірова, пров.Котовського, пров.Матросова, пров.Пархоменка, пров.Поперечний
230435 фельдшерсько-акушерський пункт, каб.1
вул.Центральна, 1, с-ще Магедове, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70652
с.Лозове, с-ще Магедове
230436 сільський клуб, глядацька зала
вул.Калініна, 31, с.Костянтинівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70618
с.Костянтинівка, с.Решетилівське, с.Чумацьке
230437 будинок культури, зала
вул.Гагаріна, 82, с.Новоселівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70620
с.Новоселівка, с.Межиріч, с.Шевченка
230438 адмінбудівля ТОВ "Пологівський шляхбуд", актова зала
вул.Леніна, 162, с.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70615
с.Пологи – вул.Вільна: 1–25, 27, 29, 31, 33; вул.Дружби, вул.Кар’єрна, вул.Леніна: 1–155, 157, 159, 161–163, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183, 185–187, 189–191, 193, 195, 197, 199, 201, 203; вул.Молодіжна, вул.Північна, вул.Робоча, вул.Сигнальна, вул.Сніжна, вул.Східна, вул.Тітова, вул.Чубаря, вул.Шевченко: 3–24; пров.Ленінський, пров.Потьомкіна, пров.Річний
230439 сільський клуб, глядацька зала
вул.Леніна, 186, с.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70615
с.Пологи – вул.Вільна: 26, 28, 30, 32, 34–114; вул.Гагаріна, вул.Запорізька, вул.Леніна: 156, 158, 160, 164–166, 168, 170, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 188, 192, 194, 196, 198, 200, 202, 204–469; вул.Набережна, вул.Урицького, вул.Шевченко: 25–158; вул.Шкільна, пров.Жовтневий, пров.Зелений, пров.Лермонтова, пров.Миру, пров.Першотравневий, пров.Піщаний, пров.Пушкіна, пров.Стадіонний, пров.Степний, пров.Ювілейний
230440 фельдшерсько-акушерський пункт, каб.2
вул.Миру, 45А, с.Івана Франка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70615
с.Івана Франка
230441 сільська рада, зала засідань
вул.Жовтнева, 6, с.Семенівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70660
с.Семенівка, с.Дмитрівське, с.Нова Дача
230442 школа, спортзала
вул.Леніна, 78, с.Тарасівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70640
с.Тарасівка, с.Андріївське, с.Романівське
230443 школа, хол
вул.Горького, 34А, с.Шевченкове, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70642
с.Шевченкове
230444 будинок культури, зала
вул.Леніна, 153, с.Чапаєвка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70625
с.Чапаєвка – вул.Ватутіна, вул.Калініна, вул.Леніна: 1–242, 244; вул.Молодіжна, вул.Перемоги, пров.Луначарського, пров.Одеський, пров.Севастопольський, пров.Тухачевського
230445 середня школа, спортзала
вул.Матросова, 2, с.Чапаєвка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70624
с.Чапаєвка – вул.Артема, вул.Б.Хмельницького, вул.Володарського, вул.Гагаріна, вул.Гастелло, вул.Горького, вул.Дімітрова, вул.Добролюбова, вул.Дружби, вул.Залізнична, вул.Кар’єрна, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Коцюбинського, вул.Леніна: 243, 245–493; вул.Ломоносова, вул.Матросова, вул.Маяковського, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Навроцького, вул.Нахімова, вул.Олі Бойко, вул.Пушкіна, вул.Свободи, вул.Смірнова, вул.Тельмана, вул.Толстого, вул.Ушакова, вул.Франка, вул.Фрунзе, вул.Чижова, вул.Чкалова, вул.Шевченка, вул.Щорса, пров.Герцена, пров.Попова
230446 будинок культури, глядацька зала
вул.Леніна, 38, с.Чубарівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70627
с.Чубарівка – вул.Крупської, вул.Леніна, вул.Молодіжна, вул.Суворова, вул.Чубаря, вул.Шевченка, вул.1 Травня, пров.З.Бебешко, пров.Першотравневий, с.Тернове, с.Хліборобне
230447 професійний ліцей, хол
вул.Артема, 1, с.Чубарівка, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70627
с.Чубарівка – вул.Артема, вул.Василя Моруги, вул.Горького, вул.Жовтня, вул.Калініна, вул.Пархоменка, вул.Пролетарська, с.Бурлацьке, с.Красноселівка, с.Чкалова
230449 школа, хол
вул.Леніна, 4, с.Балочки, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70628
с.Балочки, с.Золота Поляна
230450 центральна районна лікарня, хол
вул.імені Героя України Сацького В.А., 6/90, м.Пологи, Пологівський р-н, Запорізька обл., 70600
Комунальна установа Пологівська центральна районна лікарня Пологівської районної ради Запорізької області
231125 гімназія "Успіх", хол
вул.Шкільна, 13, с.Володимирівське, Запорізький р-н, Запорізька обл., 70411
с.Володимирівське – вул.Сонячна, Абрикосова, вул.Сонячна, Будівельників, вул.Сонячна, Виноградна, вул.Сонячна, Вишнева, вул.Сонячна, Д.Галицького, вул.Сонячна, Дніпровська, вул.Сонячна, Дніпровські пороги, вул.Сонячна, Заозерна, вул.Сонячна, Зелена Діброва, вул.Сонячна, Котляревського, вул.Сонячна, Лісна, вул.Сонячна, Медична, вул.Сонячна, Мстиславського, вул.Сонячна, Незалежності, вул.Сонячна, Олександрівська, вул.Сонячна, Поліська, вул.Сонячна, Половецька, вул.Сонячна, Престижна, вул.Сонячна, Сагайдачного, вул.Сонячна, Свободи, вул.Сонячна, Славянська, вул.Сонячна, Степова, вул.Сонячна, Уїздна, вул.Сонячна, Ясна, вул.Сонячна, 8 Березня, пров.Сонячна, Весняний, пров.Сонячна, Кия, пров.Сонячна, Либідь, пров.Сонячна, Хорів, пров.Сонячний, Княжий, с.Дніпрельстан
231127 сільський клуб, актова зала
вул.імені Тараса Григоровича Шевченка, 46А, с.Заливне, Новомиколаївський р-н, Запорізька обл., 70132
с.Воскресенка, с.Заливне, с.Зелена Діброва, с.Ніженка, с.Розівка

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"