Центральна виборча комісія

  25.05.2014 Проміжні вибори
  15.12.2013 Повторні вибори
  07.07.2013 Проміжні вибори
 28.10.2012 Чергові вибори
 Депутати, які вибули
Вибори народних депутатів України 28 жовтня 2012 року
Загальна кількість депутатів, які вибули 33

Прізвище, ім’я та по батькові Відомості про депутата Дата та номер рішення про реєстрацію депутата Дата та підстава вибуття Відомості про висування
Аваков
Арсен
Борисович
народився 2 сiчня 1964 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова Спостережної ради – президент, ПАТ "Інвестор", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Харкові, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 24. 23.11.2012
1979
17.03.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", № 24 у виборчому списку
Аверченко
Сергій
Миколайович
народився 30 сiчня 1965 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, Обласне об’єднання організацій роботодавців Чернігівщини, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в місті Чернігові, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 29. 27.11.2012
1984
01.04.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", № 29 у виборчому списку
Азаров
Микола
Янович
народився 17 грудня 1947 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, Прем’єр-міністр України, член Партії регіонів, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 1. 03.12.2012
1995
18.12.2012
особиста заява про складення депутатських повноважень
Партія регіонів, № 1 у виборчому списку
Бондаренко
Володимир
Дмитрович
народився 4 грудня 1952 року в селі Охіньки Прилуцького району Чернігівської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету з питань відслідковування впливу законопроектів на показники бюджету Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". 21.11.2012
1976
13.05.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ОВО №219
Бурбак
Максим
Юрійович
народився 13 сiчня 1976 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова, Регіональна громадська організація "Перший аграрний кластер", безпартійний, проживає в місті Чернівцях, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 43. 26.11.2012
1982
17.03.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", № 43 у виборчому списку
Ванзуряк
Роман
Степанович
народився 13 квiтня 1980 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в смт Глибока Чернівецької області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 30. 27.11.2012
1984
15.04.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", № 30 у виборчому списку
Веревський
Андрій
Михайлович
народився 25 липня 1974 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 46. 19.11.2012
1965
05.03.2013
рішення ВАСУ від 05.03.2013
Партія регіонів, № 46 у виборчому списку
Герасимчук
Михайло
Іванович
народився 1 жовтня 1947 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, пенсіонер, член Комуністичної партії України, проживає в смт Літин Вінницької області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 31. 28.11.2012
1986
19.11.2013
помер
Комуністична партія України, № 31 у виборчому списку
Денісова
Людмила
Леонтіївна
народилася 6 липня 1960 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Сімферополі, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 38. 23.11.2012
1979
17.03.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", № 38 у виборчому списку
Кличко
Віталій
Володимирович
народився 19 липня 1971 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова Політичної партії "УДАР Віталія Кличка", член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 1. 27.11.2012
1984
05.06.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", № 1 у виборчому списку
Кожара
Леонід
Олександрович
народився 14 сiчня 1963 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Партії регіонів, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 9. 20.11.2012
1971
25.12.2012
особиста заява про складення депутатських повноважень
Партія регіонів, № 9 у виборчому списку
Колесніченко
Вадим
Васильович
народився 21 березня 1958 року в місті Умань Черкаської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, голова підкомітету з питань звільнення суддів і реагування на порушення законодавства у сфері правосуддя Комітету Верховної Ради України з питань правосуддя, член Партії регіонів, проживає в селі Резервне міста Севастополя, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів. 19.11.2012
1966
15.04.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
Партія регіонів, ОВО №225
Кубів
Степан
Іванович
народився 19 березня 1962 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова Львівського обласного осередку Громадської організації "ФРОНТ ЗМІН", безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 23. 26.11.2012
1982
04.03.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", № 23 у виборчому списку
Лавринович
Олександр
Володимирович
народився 28 червня 1956 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, Міністр юстиції України, член Партії регіонів, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 12. 03.12.2012
1995
25.12.2012
особиста заява про складення депутатських повноважень
Партія регіонів, № 12 у виборчому списку
Лебедєв
Павло
Валентинович
народився 12 липня 1962 року в селищі Новомихайлівське Туапсинського району Краснодарського краю, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Партії регіонів, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – Партія регіонів. 20.11.2012
1972
22.03.2013
особиста заява про складення депутатських повноважень
Партія регіонів, ОВО №224
Марков
Ігор
Олегович
народився 18 сiчня 1973 року в місті Одесі, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова Партії "РОДИНА", член Партії "РОДИНА", проживає в селі Мізікевича Овідіопольського району Одеської області, судимість відсутня, самовисування. 23.11.2012
1980
12.09.2013
рішення ВАСУ від 12.09.2013
Самовисування, ОВО №133
Махніцький
Олег
Ігорович
народився 15 березня 1970 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, віце-президент, адвокатське об’єднання "Валько і Махніцький", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Львові, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 21. 22.11.2012
1977
17.03.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода", № 21 у виборчому списку
Мохник
Андрій
Володимирович
народився 15 червня 1972 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, заступник голови політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 3. 23.11.2012
1979
28.02.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода", № 3 у виборчому списку
Наливайченко
Валентин
Олександрович
народився 8 червня 1966 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник групи радників, ТОВ "Смайл Холдінг Україна", член Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 3. 27.11.2012
1984
17.03.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
Політична партія "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка", № 3 у виборчому списку
Парубій
Андрій
Володимирович
народився 31 сiчня 1971 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Львові, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 21. 22.11.2012
1977
17.03.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", № 21 у виборчому списку
Петренко
Павло
Дмитрович
народився 17 липня 1979 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, керівник юридичного департаменту, Громадська організація "ФРОНТ ЗМІН", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 52. 21.11.2012
1975
17.03.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", № 52 у виборчому списку
Порошенко
Петро
Олексійович
народився 26 вересня 1965 року в місті Болград Одеської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, Міністр економічного розвитку і торгівлі України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування. 04.12.2012
1998
03.06.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
Самовисування, ОВО №12
Прасолов
Ігор
Миколайович
народився 4 лютого 1962 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Партії регіонів, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 68. 20.11.2012
1971
11.01.2013
особиста заява про складення депутатських повноважень
Партія регіонів, № 68 у виборчому списку
Сас
Сергій
Володимирович
народився 7 серпня 1957 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 47. 23.11.2012
1979
13.03.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", № 47 у виборчому списку
Сиротюк
Олег
Мирославович
народився 18 лютого 1978 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, слухач, Львівський регіональний інститут Національної академії державного управління при Президентові України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Тернополі, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 16. 30.11.2012
1992
17.03.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода", № 16 у виборчому списку
Сич
Олександр
Максимович
народився 16 липня 1964 року в селі Дерть Рокитнівського району Рівненської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова Івано-Франківської обласної ради, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода". 28.11.2012
1987
28.02.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода", ОВО №83
Слюз
Тетяна
Ярославівна
народилася 9 квiтня 1965 року, громадянка України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійнa, проживає в селі Чайки Києво-Святошинського району Київської області, судимість відсутня, включена до виборчого списку під № 53. 23.11.2012
1979
13.05.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", № 53 у виборчому списку
Табачник
Дмитро
Володимирович
народився 26 листопада 1963 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, Міністр освіти і науки, молоді та спорту України, член Партії регіонів, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 11. 03.12.2012
1995
25.12.2012
особиста заява про складення депутатських повноважень
Партія регіонів, № 11 у виборчому списку
Топалов
Сергій
Валерійович
народився 15 серпня 1965 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, другий секретар Кримського республіканського комітету Компартії України, член Комуністичної партії України, проживає в місті Сімферополі Автономної Республіки Крим, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 21. 29.11.2012
1989
13.05.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
Комуністична партія України, № 21 у виборчому списку
Черняков
Валерій
Вікторович
народився 13 листопада 1966 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, приватний підприємець, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в місті Ковель Волинської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 22. 27.11.2012
1984
01.04.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода", № 22 у виборчому списку
Швайка
Ігор
Олександрович
народився 25 лютого 1976 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, приватний підприємець, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", проживає в селі Пісочин Харківського району Харківської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 8. 27.11.2012
1984
28.02.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода", № 8 у виборчому списку
Ярема
Віталій
Григорович
народився 14 жовтня 1963 року в селі Строкова Переяслав-Хмельницького району Київської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, голова правління, благодійна організація "Закон і честь", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". 26.11.2012
1983
13.05.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ОВО №212
Яценюк
Арсеній
Петрович
народився 22 травня 1974 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 2. 27.11.2012
1984
28.02.2014
особиста заява про складення депутатських повноважень
політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", № 2 у виборчому списку

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"