Центральна виборча комісія

  25.05.2014 Проміжні вибори
  15.12.2013 Повторні вибори
  07.07.2013 Проміжні вибори
 28.10.2012 Чергові вибори
 Виборчі дільниці одномандатного виборчого округу №166
Вибори народних депутатів України 28 жовтня 2012 року
Кількість виборчих дільниць 270

№ дільниці Місцезнаходження та адреса приміщення для голосування Опис меж
610132 сільська рада, зал засідань
вул.Місто, 16, с.Бариш, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48424
с.Бариш – вул.Верхне Завалля, вул.Горинська, вул.Малий Кут, вул.Місто, вул.Нижне Завалля, вул.Спортивна, вул.Тисів, вул.Цвинтарна, вул.Шкільна
610133 будинок культури, танцювальний зал
вул.Місто, 36, с.Бариш, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48424
с.Бариш – вул.Брідок, вул.Великий Кут, вул.Гаї Бариські, вул.Голоївка, вул.Дубовий Гай, вул.Зелена, вул.Конопельна, вул.Нагірянка, вул.Садова, вул.Черемшина
610134 сільський клуб, глядацький зал
вул.Гутишино, 27, с.Бариш, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48424
с.Бариш – вул.Гутишино, вул.Луги
610135 сільський клуб, глядацький зал
вул.Центральна, 52, с.Берем’яни, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48464
с.Берем’яни
610136 будинок культури, глядацький зал
вул.Центральна, 3, с.Бобулинці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48472
с.Бобулинці
610137 філія "Бучацький райавтодор", актова зала
вул.Генерала Шухевича, 61, м.Бучач, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48400
м.Бучач – вул.Генерала Шухевича: 50–63А;
610138 школа №3, актова зала
вул.Дорошенка, 4, м.Бучач, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48400
м.Бучач – вул.Бічна Генерала Шухевича, вул.Бічна Камінна, вул.Вербова, вул.Винниченка, вул.Гавдиди, вул.Генерала Шухевича: 9–44А; вул.Грушевського, вул.Дорошенка, вул.Калинова, вул.Камінна, вул.Спадова, вул.Стрипна, вул.Теребовлянська
610139 бібліотека, фойє
вул.Галицька, 21, м.Бучач, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48400
м.Бучач – вул.Бічна Вузька, вул.Вузька, вул.Галицька: 1–103, 107, 109; вул.Леся Курбаса, вул.Підгаєцька: 1–6, 8, 10, 12, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 38, 40, 42, 44, 46–48, 50; вул.Просвіти, вул.Рильського, вул.Торгова
610140 будинок культури, глядацький зал №2
вул.Шкільна, 8, м.Бучач, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48400
м.Бучач – вул.Агнона, вул.Бічна Мулярська, вул.Бічна Цегельна, вул.Богдана Лепкого, вул.Василя Стуса, вул.Гишки, вул.Гнатюка, вул.Лесі Українки, вул.Міцкевича, вул.Мулярська, вул.Пушкіна, вул.Святого Миколая, вул.Цегельна, вул.Шевченка, вул.Шкільна
610141 Бучацький лісозавод, актова зала
вул.Галицька, 145, м.Бучач, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48400
м.Бучач – вул.Бариська, вул.Бічна Бариська, вул.Бічна Галицька, вул.Бічна Садова, вул.Галицька: 106, 108, 110–154, 164, 166, 168, 170, 172–172А, 174–174Б, 176А, 180, 182, 184; вул.Зелена, вул.Кринична, вул.Польова, вул.Садова
610142 Бучацьке лісове господарство, актова зала
вул.Степана Бандери, 12, м.Бучач, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48400
м.Бучач – вул.Бічна Замкова, вул.Бічна Лисенка, вул.Бічна Ст.Бандери, вул.Вишнева, вул.Володимира Великого, вул.Гончара, вул.Замкова, вул.Івасюка, вул.Квітнева, вул.Коцюбинського, вул.Лисенка, вул.Лісова, вул.Маковея, вул.С.Крушельницької, вул.Сосюри, вул.Степана Бандери, вул.Стефаника, вул.Травнева, вул.Хвильового, вул.Чайковського, вул.1 Грудня
610143 школа, актова зала
вул.П.Тичини, 13, м.Бучач, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48400
м.Бучач – вул.Бучацькі Гаї, вул.Галицька: 161–163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177–179, 181, 183, 185–196; вул.Енергетична, вул.Заводська, вул.Залізнична, вул.Матросова, вул.Миру, вул.Молодіжна, вул.Морозенка, вул.П.Куліша, вул.П.Тичини, вул.Яворницького
610144 Бучацький інститут менеджменту і аудиту, актова зала
вул.Богдана Хмельницького, 25, м.Бучач, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48400
м.Бучач – вул.Бічна Богдана Хмельницького, вул.Бічна Сонячна, вул.Богдана Хмельницького, вул.Весела, вул.Гоголя, вул.І.Франка, вул.Космонавтів, вул.Луціва, вул.Некрасова, вул.Озерянська, вул.Сагайдачного, вул.Січових Стрільців, вул.Сонячна
610145 міський клуб, глядацький зал
вул.Підгаєцька, 158, м.Бучач, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48400
м.Бучач – вул.Баштова, вул.Водна, вул.Довбуша, вул.Млинарська, вул.Ольги Кобилянської, вул.Підгаєцька: 7, 9, 11, 13–15А, 17, 21, 23, 25, 27, 29–29А, 31, 33, 35–37, 39, 41, 43, 45, 49, 51–204; вул.Руська, вул.Середня
610146 сільський клуб, глядацький зал
вул.Івана Франка, 41, с.Возилів, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48456
с.Возилів – вул.Вишнева, вул.Гайова, вул.Євгена Коновальця, вул.Івана Франка, вул.Кут, вул.Лесі Українки, вул.Молодіжна, вул.Надії, вул.Назарія Яремчука, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тараса Шевченка
610147 сільський клуб, глядацький зал
вул.Наддністрянська, 18, с.Возилів, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48456
с.Возилів – вул.Василя Стуса, вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Діброва, вул.Зелена, вул.Лугова, вул.Миколи Слободяна, вул.Набережна, вул.Наддністрянська, вул.Наддністрянська (бічна), вул.Степана Бандери
610148 будинок культури, глядацький зал
вул.Шупарка, 3, с.Доброполе, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48410
с.Доброполе
610149 сільський клуб, глядацький зал
вул.Центральна, 6, с.Матеушівка, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48410
с.Матеушівка
610150 сільський клуб, глядацький зал
вул.Центральна, 49, с.Дуліби, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48473
с.Дуліби
610151 школа, спортивний зал
вул.Т.Г.Шевченка, 136, с.Жизномир, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48432
с.Жизномир
610152 сільський клуб, глядацький зал
вул.Ковалівка, 7, с.Жнибороди, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48474
с.Жнибороди
610153 сільський клуб, глядацький зал
вул.Горішня, 72, с.Заривинці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48475
с.Заривинці
610154 сільський клуб, глядацький зал
вул.Клубна, 3, с.Рукомиш, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48420
с.Рукомиш
610155 сільський клуб, глядацький зал
вул.Середня, 36А, с.Зелена, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48476
с.Зелена
610156 школа, спортивний зал
вул.Зелена, 2, смт Золотий Потік, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48451
смт Золотий Потік
610157 фельдшерсько-акушерський пункт, маніпуляційний кабінет
вул.Шкільна, 7, с.Рублин, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48452
с.Рублин
610158 сільський клуб, глядацький зал
вул.Центральна, 32, с.Зубрець, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48441
с.Зубрець
610159 сільський клуб, глядацький зал
вул.Центральна, 42, с.Киданів, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48412
с.Киданів
610160 сільський клуб, глядацький зал
вул.Дружби, 21, с.Космирин, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48454
с.Космирин
610161 школа, каб.2
вул.Горішня, 34, с.Набережне, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48454
с.Набережне
610162 сільський клуб, глядацький зал
вул.Макухова, 29, с.Костільники, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48463
с.Костільники
610163 сільський клуб, глядацький зал
вул.Квасниці, 27, с.Ліщанці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48442
с.Ліщанці
610164 сільський клуб, глядацький зал
вул.Центральна, 30, с.Миколаївка, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48465
с.Миколаївка
610165 сільський клуб, глядацький зал
вул.Головна, 34А, с.Губин, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48465
с.Губин
610166 сільський клуб, глядацький зал
вул.Горішня, 32, с.Сокілець, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48465
с.Сокілець
610167 сільський клуб, глядацький зал
вул.Центральна, 4А, с.Медведівці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48477
с.Медведівці
610168 будинок культури, глядацький зал
вул.Фільвароцька, 72, с.Нові Петликівці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48411
с.Нові Петликівці
610169 сільський клуб, глядацький зал
вул.Долішня, 25, с.Пушкарі, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48468
с.Пушкарі
610170 будинок культури, глядацький зал
вул.Переволоцька, 59, с.Озеряни, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48422
с.Озеряни
610171 сільський клуб, глядацький зал
вул.Л.Українки, 64, с.Верб’ятин, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48422
с.Верб’ятин
610172 сільський клуб, глядацький зал
вул.Центральна, 76, с.Осівці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48412
с.Осівці
610173 сільський клуб, глядацький зал
вул.Шкільна, 21, с.Переволока, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48420
с.Переволока – вул.Велике Забріддя, вул.Дзьобова, вул.Кут, вул.Мале Забріддя, вул.Хоминці, вул.Шкільна
610174 будинок культури, глядацький зал
вул.Купрійова, 2, с.Переволока, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48420
с.Переволока – вул.Валькова, вул.Гавронець, вул.Горбок, вул.Гудзова, вул.Залісся, вул.Кавунова, вул.Кадуб, вул.Купрійова, вул.Мусова, вул.Н.Марущак, вул.Понькова, вул.Ятки, с.Курдибанівка
610175 будинок культури, фойє
вул.Сонячна, 7, с.Передмістя, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48467
с.Передмістя
610176 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 79, с.Заліщики, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48467
с.Заліщики
610177 сільська рада, зал засідань
вул.Центральна, 70, с.Пилява, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48414
с.Пилява
610178 школа, спортивний зал
вул.Центральна, 92, с.Новоставці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48478
с.Новоставці
610179 сільський клуб, глядацький зал
вул.Войтихівка, 88, с.Мартинівка, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48414
с.Мартинівка
610180 сільський клуб, глядацький зал
вул.Шевченка, 87, с.Пишківці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48430
с.Пишківці
610181 сільський клуб, глядацький зал
вул.Тернопільська, 71, с.Підзамочок, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48423
с.Підзамочок
610182 сільський клуб, глядацький зал
вул.Центральна, 56, с.Звенигород, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48421
с.Звенигород
610183 сільський клуб, глядацький зал
вул.Л.Українки, 81, с.Підлісся, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48423
с.Підлісся
610184 школа, актова зала
вул.Центральна, 5, с.Порохова, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48443
с.Порохова
610185 будинок культури, глядацький зал
вул.Центральна, 27, с.Ріпинці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48433
с.Ріпинці, с.Помірці
610186 школа, фойє
вул.Центральна, 22Б, с.Русилів, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48444
с.Русилів
610187 будинок культури, глядацький зал
вул.Центральна, 101А, с.Скоморохи, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48462
с.Скоморохи
610188 будинок культури, глядацький зал
вул.Гостинець, 22, с.Сновидів, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48455
с.Сновидів
610189 школа, фойє
вул.Шкільна, 29, с.Соколів, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48444
с.Соколів
610190 сільський клуб, глядацький зал
вул.Центральна, 14, с.Сороки, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48440
с.Сороки
610191 сільський клуб, глядацький зал
вул.Застрипна, 20, с.Старі Петликівці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48413
с.Старі Петликівці
610192 сільський клуб, глядацький зал
вул.Горішня, 3, с.Білявинці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48471
с.Білявинці
610193 школа, актова зала
вул.Центральна, 24, с.Стінка, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48450
с.Стінка
610194 сільський клуб, глядацький зал
вул.Бічна, 29, с.Млинки, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48450
с.Млинки
610195 Бучацький коледж Подільського державного аграрно-технічного університету, актова зала
вул.Винниченка, 4, с.Трибухівці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48431
с.Трибухівці – вул.Винниченка, вул.В.Івасюка, вул.Горішня: 1–15, 17, 19, 21, 23–25, 27, 29–29А; вул.Заново, вул.І.Франка, вул.Лісова, вул.Л.Українки, вул.Сагайдачного, вул.Язловецька
610196 будинок культури, вестибюль
вул.Грушевського, 3, с.Трибухівці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48431
с.Трибухівці – вул.Гагаріна, вул.Грушевського, вул.Зелена, вул.І.Балюка, вул.Котляревського, вул.Маланчука, вул.Озерна, вул.Поперечки, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.С.Крушельницької
610197 школа, їдальня
вул.Грушевського, 1, с.Трибухівці, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48431
с.Трибухівці – вул.Б.Хмельницького, вул.В.Стуса, вул.Галицька, вул.Гоголя, вул.Горішня: 16, 18, 20, 22, 26, 28, 31–209; вул.Долини, вул.Ломоносова, вул.Сковороди, вул.Шевченка, вул.8-го Березня
610198 сільський клуб, глядацький зал
вул.Ринок, 16, с.Цвітова, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48480
с.Цвітова
610199 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 25, с.Язловець, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48467
с.Язловець
610200 сільський клуб, глядацький зал
вул.Шевченка, 27, с.Броварі, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48467
с.Броварі
610201 сільський клуб, глядацький зал
вул.Церковна, 1, с.Новосілка, Бучацький р-н, Тернопільська обл., 48461
с.Новосілка, с.Пожежа
610202 Поліклінічне відділення Бучацької центральної комунальної районної лікарні, зала засідань
вул.Галицька, 40, м.Бучач, Тернопільська обл., 48400
Поліклінічне відділення Бучацької центральної комунальної районної лікарні
610203 фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
вул.Троянівська, 5, с.Боднарівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48207
с.Боднарівка
610204 сільський клуб, концертний зал
вул.Грушевського, 2, с.Буцики, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48210
с.Буцики
610205 будинок культури, фойє
вул.Незалежності, 32, с.Васильківці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48257
с.Васильківці
610206 сільський клуб, концертний зал
вул.Грушевського, 42, с.Верхівці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48245
с.Верхівці
610207 сільський клуб, каб.1
вул.Підлісна, 55А, с.Вигода, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48273
с.Вигода – вул.Підлісна
610208 сільський клуб, концертний зал
вул.Набережна, 54, с.Волиця, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48233
с.Волиця
610209 будинок культури, концертний зал
вул.Центральна, 136А, с.Вікно, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48217
с.Вікно
610210 сільська рада, кабінет голови
вул.І.Франка, 19, с.Вільхівчик, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48254
с.Вільхівчик
610211 школа, фойє
вул.Залізнична, 8, с.Гадинківці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48273
с.Гадинківці
610212 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 1, с.Глібів, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48216
с.Глібів
610213 будинок культури, концертний зал
пл.І.Пулюя, 1, смт Гримайлів, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48210
смт Гримайлів
610214 будинок культури, танцювальний зал
вул.Центральна, 330Б, с.Городниця, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48237
с.Городниця
610215 будинок культури, танцювальний зал
вул.Наливайка, 2, смт Гусятин, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48201
смт Гусятин – вул.Кобилянської, вул.Л.Українки, вул.Набережна, вул.Надозерна, вул.Наливайка, вул.Пушкіна, вул.Стуса, вул.Суходільська, вул.Хамчука, вул.Цехова, вул.Шашкевича, вул.Шевченка, вул.Шкільна, просп.Незалежності
610216 школа, фойє
вул.Шевченка, 2, смт Гусятин, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48201
смт Гусятин – вул.Б.Лепкого, вул.Богуна, вул.Б.Хмельницького, вул.Вишнівецького, вул.Гайова, вул.Грушевського, вул.Ів.Франка, вул.Коновальця, вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса, вул.Крушельницької, вул.Лисенка, вул.Л.Курбаса, вул.Лук’яновича, вул.Мазепи, вул.Миру, вул.Надзбручанська, вул.Народицька, вул.Підлісна, вул.Привокзальна, вул.Пулюя, вул.Робітнича, вул.Сагайдачного, вул.Санаторна, вул.Січинського, вул.Січових Стрільців, вул.Спартака, вул.Стефаника, вул.Тарнавського, вул.Тернопільська, вул.Чорновола, вул.Яремчука
610217 будинок культури, танцювальний зал
вул.Центральна, 191, с.Жабинці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48271
с.Жабинці
610218 сільський клуб, каб.1
вул.Заремба Підлісна, 50А, с.Вигода, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48273
с.Вигода – вул.Заремба Підлісна
610219 сільський клуб, концертний зал
вул.Центральна, 46, с.Зелене, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48230
с.Зелене
610220 сільський клуб, концертний зал
вул.Сатанівська, 27, с.Калагарівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48233
с.Калагарівка
610221 сільський клуб, концертний зал
вул.Міцкевича, 1, с.Карашинці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48240
с.Карашинці
610222 школа, фойє
вул.Шкільна, 3, с.Клювинці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48246
с.Клювинці
610223 фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
вул.Центральна, 436, с.Козина, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48231
с.Козина
610224 фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
вул.Висока, 41, с.Кокошинці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48215
с.Кокошинці
610225 будинок культури, танцювальний зал
вул.Шевченка, 13, м.Копичинці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48260
м.Копичинці – вул.Бандери, вул.Вагилевича, вул.Весела, вул.Коротка, вул.Лепкого, вул.Лесі Українки, вул.Лісна, вул.Мазепи, вул.Молодіжна, вул.Наливайка, вул.Польова, вул.Сірка, вул.Січових Стрільців, вул.Стуса, вул.Шевченка: 3–95, 97–118; вул.Ясна
610226 кінотеатр, фойє
вул.Чортківська, 5, м.Копичинці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48260
м.Копичинці – вул.Байди, вул.Виговського, вул.Головацького, вул.Гринченка, вул.Грушевського, вул.Довженка, вул.Дорошенка, вул.Залізнична, вул.Зелена, вул.Кобилянської, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Крива, вул.Кривоноса, вул.Крушельницької, вул.Кутець, вул.Лисенка, вул.Паркова, вул.Ринок, вул.Садова, вул.Січинського, вул.Сонячна, вул.Чайковського, вул.Чічки, вул.Чортківська, вул.Шашкевича, вул.Шопена, вул.22 Січня
610227 школа №2, фойє
вул.Л.Українки, 7, м.Копичинці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48260
м.Копичинці – вул.Богуна, вул.Гусятинська, вул.Довга, вул.Долішня, вул.І.Франка, вул.Кабівці, вул.Коновальця, вул.Крута, вул.Курбаса, вул.Сагайдачного, вул.Словацького, вул.Стефаника, вул.Урожайна, вул.Хмельницького
610228 будинок культури, фойє
вул.Шевченка, 1Б, с.Котівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48270
с.Котівка, с.Ємелівка
610229 школа, фойє
вул.Зелений кут, 3, с.Коцюбинці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48271
с.Коцюбинці
610230 школа, фойє
вул.Центральна, 1, с.Красне, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48231
с.Красне
610231 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 5, с.Крогулець, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48256
с.Крогулець
610232 сільський клуб, концертний зал
вул.Л.Українки, 105, с.Лежанівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48210
с.Білинівка, с.Лежанівка
610233 будинок культури, фойє
вул.Замісця, 3, с.Личківці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48253
с.Личківці, с.Трибухівці
610234 сільський клуб, концертний зал
вул.Центральна, 114, с.Майдан, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48266
с.Майдан
610235 сільський клуб, концертний зал
вул.Шевченка, 40, с.Малі Бірки, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48234
с.Малі Бірки
610236 сільська рада, зал засідань
вул.І.Левицького, 25, с.Мала Лука, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48215
с.Мала Лука
610237 сільський клуб, концертний зал
вул.Центр, 31, с.Целіїв, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48250
с.Целіїв – вул.Загороди, вул.Заміст, вул.Кольонія, вул.Центр, вул.Шкільна
610238 сільський клуб, концертний зал
вул.Польова, 3, с.Монастериха, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48215
с.Монастириха
610239 сільська рада, зал засідань
вул.Центральна, 1, с.Нижбірок, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48255
с.Нижбірок
610240 фельдшерсько-акушерський пункт, к.1
вул.Л.Українки, 28, с.Новосілка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48234
с.Новосілка
610241 сільський клуб, концертний зал
вул.Шкільна, 2, с.Оленівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48210
с.Оленівка
610242 будинок культури, фойє
вул.Лесі Українки, 28, с.Оришківці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48272
с.Оришківці
610243 сільський клуб, концертний зал
вул.Нова, 21, с.Паївка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48230
с.Паївка
610244 будинок культури, фойє
вул.Незалежності, 2, с.Перемилів, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48245
с.Перемилів
610245 сільська рада, кабінет секретаря
вул.Нижння, 18, с.Пізнанка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48216
с.Пізнанка
610246 будинок культури, фойє
вул.Раків Кут, 11Б, с.Постолівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48236
с.Постолівка
610247 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 250, с.Раштівці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48235
с.Раштівці
610248 сільський клуб, концертний зал
вул.Незалежності, 32, с.Саджівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48231
с.Саджівка
610249 будинок культури, танцювальний зал
вул.Петра Козака, 18, с.Самолусківці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48251
с.Самолусківці
610250 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 39, с.Сидорів, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48208
с.Сидорів
610251 будинок культури, концертний зал
вул.Центральна, 25А, с.Сорока, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48238
с.Сорока
610252 сільський клуб, концертний зал
вул.Центральна, 362, с.Ставки, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48231
с.Ставки
610253 будинок культури, зал урочистих подій
вул.Шевченка, 23, с.Старий Нижбірок, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48252
с.Старий Нижбірок
610254 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 13, с.Суходіл, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48207
с.Суходіл
610255 сільський клуб, концертний зал
вул.Заньковецької, 4, с.Сухостав, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48265
с.Сухостав
610256 сільський клуб, концертний зал
вул.Центральна, 1Б, с.Теклівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48270
с.Теклівка
610257 сільська рада, зал засідань, 2-й поверх
вул.Боднарівка, 2, с.Товсте, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48232
с.Товсте, с.Кут
610258 сільська рада, зал засідань, 2-й поверх
вул.Центральна, 10, с.Тудорів, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48266
с.Тудорів
610259 школа, актова зала
вул.Миру, 103, с.Увисла, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48206
с.Увисла
610260 будинок культури, концертний зал
вул.Шевченка, 234Г, с.Хлопівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48247
с.Хлопівка
610261 будинок культури, фойє
вул.Івасюка, 19, м.Хоростків, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48240
м.Хоростків – вул.Галана, вул.Грушевського, вул.Івана Пулюя, вул.Івасюка, вул.Незалежності: 2–12, 14, 16, 18–46, 89, 188; вул.Польова, вул.Січинського, вул.Січових Стрільців, вул.Чайковського
610262 школа №1, фойє
вул.Івасюка, 3, м.Хоростків, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48240
м.Хоростків – вул.Василенького, вул.Весела, вул.Вибранівська, вул.Галицька, вул.Зелена, вул.Чорновола, вул.Шевченка
610263 школа №2, фойє
вул.Незалежності, 17, м.Хоростків, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48240
м.Хоростків – вул.Б. Лепкого, вул.Гагаріна, вул.Голосна, вул.І.Франка, вул.Кармелюка, вул.Кн. Володимира, вул.Коновальця, вул.Коцюбинського, вул.Кошового, вул.Кривоноса, вул.Л. Українки, вул.Лисенка, вул.Мазепи, вул.Малишка, вул.Мирна, вул.М.Палія, вул.Незалежності: 13, 15, 17, 56–76; вул.Низова, вул.Руська, вул.Сагайдачного, вул.Шептицького, вул.Шкільна, вул.Ювілейна, вул.17 вересня
610264 Хоростківський спиртовий завод, фойє
вул.Незалежності, 21, м.Хоростків, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48240
м.Хоростків – вул.Бічна, вул.Б.Хмельницького, вул.Висока, вул.Вузька, вул.Довга, вул.Дружби, вул.Кобилянської, вул.Комарова, вул.Коротка, вул.Музейна, вул.Наливайка, вул.Незалежності: 78–84, 90–110; вул.Прибережна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Тайна, вул.Тиха, вул.Торгова
610265 сільський клуб, концертний зал
вул.Гора, 1А, с.Целіїв, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48250
с.Целіїв – вул.Гайдівка, вул.Гора, вул.Зацерква, вул.Лихманівка, вул.Мазурівка, вул.Підлісок
610266 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 421А, с.Чабарівка, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48258
с.Чабарівка
610267 сільський клуб, концертний зал
вул.Центральна, 2А, с.Чагарі, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48271
с.Чагарі
610268 сільський клуб, концертний зал
вул.Садова, 4, с.Шидлівці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48208
с.Шидлівці
610269 школа, фойє
вул.Грушевського, 42, с.Яблунів, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48265
с.Яблунів, с.Рудки
610270 Копичинецька виправна колонія №112, кімната психоемоційного розвантаження
вул.Шевченка, 96, м.Копичинці, Гусятинський р-н, Тернопільська обл., 48260
Копичинська виправна колонія управління Державнї пенітенціарної служби України в Тернопільській області (№112)
610665 районний палац культури, глядацький зал
вул.Шкільна, 2, м.Монастириська, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48300
м.Монастириська – вул.Б.Хмельницького, вул.Відродження України, вул.Грушевського, вул.Добровідка, вул.Є.Коновальця, вул.Лесі Українки, вул.Миру, вул.Перемоги, вул.Р.Шухевича, вул.Сагайдачного, вул.Січ.Стрільців, вул.С.Петлюри, вул.Чорновола, вул.Шкільна, вул.Я.Стецька
610666 бібліотека, фойє
вул.Шевченка, 18, м.Монастириська, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48300
м.Монастириська – вул.В.Стуса, вул.Ів.Франка, вул.Краснікова, вул.Пекарська, вул.Садова, вул.С.Бандери, вул.Тичини, вул.Хвильового, вул.Шевченка: 2–61;
610667 школа, фойє
вул.Долішня, 4, м.Монастириська, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48300
м.Монастириська – вул.Вол.Великого, вул.Галицька, вул.Горішня, вул.Долішня, вул.Зелена, вул.Нова, вул.О.Кисілевської, вул.Підгородня
610668 КП "Монастириський комунсервіс", зал засідань
вул.Підгородня, 5, м.Монастириська, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48300
м.Монастириська – вул.ак.Гнатюка, вул.Горіхова, вул.Злуки, вул.І.Мазепи, вул.Озерна, вул.родини Павлюкевичів, вул.С.Крушельницької, вул.Сонячна, вул.Тиха, вул.Шевченка: 63–153; пров.Довбуша, пров.Дорошенка, пров.Затишний, пров.Молодіжний, пров.Наливайка
610669 сільська рада, фойє
вул.Шевченка, 12, с.Чехів, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48324
с.Чехів
610670 сільський клуб, глядацький зал
вул.Відродження, 30, с.Тростянці, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48333
с.Тростянці
610671 дитячий садок, ігрова кімната
вул.Лесі Українки, 2А, с.Гончарівка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48332
с.Гончарівка
610672 школа, спортивний зал
вул.Шевченка, 7А, с.Вербка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48360
с.Вербка
610673 школа, актова зала
вул.Зелена, 25, с.Діброва, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48370
с.Діброва
610674 школа, спортивний зал
вул.Шевченка, 54, с.Доброводи, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48321
с.Доброводи
610675 школа, спортивний зал
вул.Центральна, 39, с.Дубенка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48350
с.Дубенка
610676 школа, спортивний зал
вул.Центральна, 38, с.Завадівка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48313
с.Завадівка
610677 школа-сад, ігрова кімната
вул.Центральна, 10, с.Маркова, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48382
с.Маркова
610678 школа, актова зала
вул.Івана Франка, 1, с.Коржова, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48313
с.Коржова
610679 сільський клуб, глядацький зал
вул.Шевченка, 49, с.Лазарівка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48342
с.Лазарівка
610680 фельдшерсько-акушерський пункт, фойє
вул.Кути, 1, с.Низьколизи, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48340
с.Низьколизи
610681 сільська рада, зал засідань
вул.Центральна, 9, с.Лядське, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48343
с.Лядське
610682 сільський клуб, глядацький зал
вул.Гора, 3, с.Бобрівники, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48343
с.Бобрівники – вул.Відлуга, вул.Гора, вул.Довжок, вул.Замлин, вул.Затока, вул.Кругляк
610683 сільський клуб, глядацький зал
вул.Добромишля, 38, с.Бобрівники, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48343
с.Бобрівники – вул.Добромишля
610684 школа, спортивний зал
вул.Центральна, 180, с.Ковалівка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48322
с.Ковалівка
610685 сільський клуб, глядацький зал
вул.Шевченка, 29, с.Олеша, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48323
с.Олеша
610686 сільський клуб, глядацький зал
вул.Підлісна, 1А, с.Савелівка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48322
с.Савелівка
610687 будинок культури, глядацький зал
вул.Незалежності, 2, с.Горигляди, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48372
с.Горигляди
610688 школа, актова зала
вул.Марка Каганця, 28, смт Коропець, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48370
смт Коропець – вул.Ів-Франка: 2–15; вул.Козацька, вул.Лесі Українки, вул.Марка Каганця, вул.Надвода, вул.Незалежності: 2 к.А–20, 57–89; вул.Січових Стрільців, вул.Шевченка: 2–102;
610689 школа, к.1
вул.Шевченка, 180, смт Коропець, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48370
смт Коропець – вул.Дворського, вул.Зелена, вул.Куриляка, вул.Незалежності: 21–55 к.А; вул.Шевченка: 104–196;
610690 будинок культури, глядацький зал
вул.Ів-Франка, 110, смт Коропець, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48370
смт Коропець – вул.Ів-Франка: 16–206;
610691 школа, фойє
вул.Вадівська, 46А, с.Світле, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48370
с.Світле
610692 сільський клуб, глядацький зал
вул.Черешнева, 49Б, с.Стигла, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48370
смт Коропець – вул.Черешнева, с.Стигла
610693 школа, спортивний зал
вул.Центральна, 16, с.Комарівка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48352
с.Комарівка, с.Затишне
610694 будинок культури, глядацький зал
вул.Шевченка, 105А, с.Красіїв, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48334
с.Красіїв
610695 будинок культури, глядацький зал
вул.Шевченка, 28А, с.Горішня Слобідка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48315
с.Горішня Слобідка
610696 сільський клуб, глядацький зал
вул.Миру, 31А, с.Нова-Гута, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48300
с.Нова Гута, с.Рідколісся
610697 школа, спортивний зал
вул.Грушевського, 36, с.Вістря, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48371
с.Вістря
610698 сільська рада, зал засідань
вул.Шевченка, 17, с.Задарів, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48340
с.Задарів
610699 школа, фойє
вул.Шевченка, 11, с.Сеньків, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48340
с.Сеньків
610700 сільська рада, фойє
вул.Шевченка, 101, с.Григорів, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48324
с.Григорів
610701 школа, актова зала
вул.Нагірянка, 44, с.Велеснів, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48351
с.Велеснів
610702 школа, актова зала
вул.Л.Українки, 36, с.Залісся, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48312
с.Залісся
610703 сільський клуб, глядацький зал
вул.Шевченка, 89, с.Криниця, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48381
с.Криниця
610704 школа, спортивний зал
вул.Центральна, 8А, с.Заставці, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48314
с.Заставці
610705 будинок культури, глядацький зал
вул.Шевченка, 15, с.Гранітне, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48331
с.Гранітне
610706 школа, спортивний зал
вул.Чорновола, 28А, с.Високе, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48312
с.Високе
610707 сільська рада, зал засідань
вул.Шевченка, 41, с.Садове, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48361
с.Садове
610708 школа, спортивний зал
вул.Підлісна, 19, с.Яргорів, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48330
с.Яргорів
610709 школа, спортивний зал
вул.Шевченка, 31А, с.Устя-Зелене, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48341
с.Устя-Зелене
610710 сільський будинок культури, глядацький зал
вул.Шевченка, 13, с.Лука, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48341
с.Лука
610711 сільський будинок культури, глядацький зал
вул.Шевченка, 27А, с.Межигір’я, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48341
с.Межигір’я
610712 школа, спортивний зал
вул.Галицька, 36А, с.Підлісне, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48310
с.Підлісне
610713 дитячий садок, ігрова кімната
вул.Шевченка, 58, с.Бертники, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48324
с.Бертники
610714 сільська рада, зал засідань
вул.Шкільна, 2А, с.Швейків, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48314
с.Швейків
610715 сільська рада, зал засідань
вул.Першотравнева, 10, с.Горожанка, Монастириський р-н, Тернопільська обл., 48311
с.Горожанка
610716 терапевтичне відділення РТМО, фойє
вул.Краснікова, 7, м.Монастириська, Тернопільська обл., 48300
Монастириське районне територіальне медичне об’єднання
610814 сільський клуб, глядацький зал
вул.М.Грушевського, 1, с.Багатківці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48110
с.Багатківці
610815 сільський клуб, глядацький зал
вул.Т.Г.Шевченка, 21, с.Бенева, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48111
с.Бенева
610816 будинок культури, глядацький зал
вул.Міцкевича, 10, с.Буданів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48154
с.Буданів
610817 сільський клуб, глядацький зал
вул.Ровиська, 53А, с.Папірня, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48150
с.Папірня
610818 будинок культури, глядацький зал
вул.Шкільна, 23, с.Бурканів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48116
с.Бурканів
610819 будинок культури, фойє
вул.Є.Олесницького, 28, с.Великий Говилів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48162
с.Великий Говилів
610820 сільський клуб, глядацький зал
вул.С.Бандери, 1, с.Малий Говилів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48162
с.Малий Говилів
610821 будинок культури, глядацький зал
вул.Кульчики, 17, с.Вербівці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48155
с.Вербівці
610822 сільська рада, зал засідань
вул.Й.Сліпого, 77, с.Вишнівчик, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48142
с.Вишнівчик, с.Вишеньки
610823 будинок культури, глядацький зал
вул.Шевченка, 17, с.Гайворонка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48140
с.Гайворонка
610824 будинок культури, фойє
вул.Центральна, 39, с.Гвардійське, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48141
с.Гвардійське
610825 сільська рада, зал засідань
вул.Кінець, 72, с.Глещава, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48136
с.Глещава
610826 будинок культури, глядацький зал
вул.Сонячна, 1А, с.Дарахів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48146
с.Дарахів
610827 сільський клуб, глядацький зал
вул.С.Бандери, 91, с.Тютьків, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48147
с.Тютьків
610828 сільський клуб, глядацький зал
вул.Слобідська, 28, с.Кам’янка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48146
с.Кам’янка
610829 сільська рада, зал засідань
вул.М.Грушевського, 37, с.Дворіччя, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48123
с.Дворіччя
610830 будинок культури, глядацький зал
вул.Осіння, 3А, с.Довге, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48160
с.Довге
610831 сільський клуб, великий зал
вул.Купчинського, 114А, с.Деренівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48173
с.Деренівка
610832 сільський клуб, глядацький зал
вул.Янівська, 11А, с.Долина, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48163
с.Долина
610833 сільський клуб, глядацький зал
вул.Дисевича, 21А, с.Слобідка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48163
с.Слобідка
610834 будинок культури, глядацький зал
вул.Й.Сліпого, 99, с.Заздрість, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48125
с.Заздрість
610835 сільський клуб, глядацький зал
вул.Кардинала Шептицького, 33, с.Зарваниця, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48143
с.Зарваниця
610836 сільський клуб, глядацький зал
вул.Ореста Гальчука, 4, с.Сапова, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48143
с.Сапова
610837 сільська рада, зал засідань
вул.Містечко, 33, с.Золотники, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48115
с.Золотники
610838 будинок культури, глядацький зал
вул.Ринок, 16, с.Іванівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48137
с.Іванівка
610839 сільський клуб, глядацький зал
вул.Набережна, 2, с.Лозівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48137
с.Лозівка
610840 сільська рада, зал засідань
вул.Т.Г.Шевченка, 66, с.Ілавче, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48134
с.Ілавче
610841 будинок культури, глядацький зал
вул.Центральна, 168, с.Кобиловолоки, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48164
с.Кобиловолоки
610842 сільський клуб, глядацький зал
вул.Центральна, 201, с.Млиниська, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48164
с.Млиниська
610843 школа, кабінет української мови та літератури
вул.Шевченка, 30, с.Котузів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48141
с.Котузів
610844 сільський клуб, глядацький зал
вул.Лошнівська, 1А, с.Кровинка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48135
с.Кровинка
610845 сільська рада, зал засідань
вул.Т.Шевченка, 4, с.Ладичин, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48124
с.Ладичин
610846 будинок культури, глядацький зал
вул.Центральна, 104, с.Ласківці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48153
с.Ласківці
610847 школа, фойє
вул.Центральна, 44, с.Лошнів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48133
с.Лошнів
610848 будинок культури, великий зал
вул.Шкільна, 34, с.Маловоди, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48140
с.Маловоди
610849 сільська рада, зал засідань
вул.Центральна, 14, с.Нова Могильниця, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48179
с.Нова Могильниця
610850 будинок культури, глядацький зал
вул.Центральна, 15, с.Стара Могильниця, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48179
с.Стара Могильниця
610851 школа, фойє
вул.Шкільна, 1, с.Мшанець, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48161
с.Мшанець
610852 будинок культури, глядацький зал
вул.Зелена, 2, с.Надрічне, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48113
с.Надрічне
610853 школа, кабінет групи продовженого дня
вул.Центральна, 13, с.Острівець, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48107
с.Острівець
610854 школа, кабінет зарубіжної літератури
вул.Центральна, 13, с.Острівець, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48107
с.Застіноче
610855 школа, учительська
вул.Підстінка, 65, с.Гумниська, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48172
с.Гумниська
610856 будинок культури, глядацький зал
вул.Шляхетна, 21, с.Підгайчики, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48150
с.Підгайчики
610857 сільський клуб, глядацький зал
вул.Семенівська, 74, с.Семенів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48108
с.Семенів
610858 сільський клуб, глядацький зал
вул.Зеленецька, 45А, с.Зеленче, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48108
с.Зеленче, с.Підгора
610859 сільський клуб, кабінет завідувача
вул.Шевченка, 23, с.Малів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48108
с.Малів
610860 будинок культури, фойє
вул.Князя Василька, 17, с.Плебанівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48117
с.Плебанівка
610861 сільський клуб, глядацький зал
вул.Т.Г.Шевченка, 12А, с.Залав’є, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48174
с.Залав’є
610862 сільський клуб, глядацький зал
вул.Братів Бойчуків, 58, с.Романівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48151
с.Романівка
610863 сільський клуб, глядацький зал
вул.Шевченка, 10А, с.Різдвяни, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48107
с.Різдвяни
610864 сільський клуб, глядацький зал
вул.Стависко, 1А, с.Зубів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48108
с.Зубів
610865 сільський клуб, глядацький зал
вул.Набережна, 45, с.Семиківці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48111
с.Семиківці
610866 фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет завідувача
вул.Молодіжна, 25, с.Підруда, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48111
с.Підруда
610867 сільський клуб, глядацький зал
вул.Шевченка, 25, с.Соколів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48124
с.Соколів, с.Сокільники, с.Панталиха
610868 будинок культури, глядацький зал
вул.Нова, 41, с.Сороцьке, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48132
с.Сороцьке
610869 будинок культури, глядацький зал
вул.Шкільна, 3, с.Соснів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48112
с.Соснів
610870 сільський клуб, глядацький зал
вул.Клубна, 5, с.Раковець, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48112
с.Раковець
610871 будинок культури, глядацький зал
вул.Центральна, 38А, с.Сущин, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48131
с.Сущин
610872 школа, каб.3
вул.Центральна, 55А, с.Остальці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48131
с.Остальці
610873 сільська рада, зал засідань
вул.Миру, 3, с.Струсів, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48127
с.Струсів
610874 школа, фойє
вул.Братів Шкамбар, 42, с.Варваринці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48126
с.Варваринці
610875 школа-сад, каб.1
вул.Дружби, 42, с.Налужжя, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48176
с.Налужжя
610876 бібліотека, каб.1
вул.Центральна, 40, с.Бернадівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48127
с.Бернадівка
610877 будинок культури, глядацький зал
вул.Сонячна, 20, с.Хмелівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48144
с.Хмелівка, с.Стара Брикуля
610878 фельдшерсько-акушерський пункт, кабінет завідувача
вул.Центральна, 50, с.Нова Брикуля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48145
с.Нова Брикуля
610879 будинок культури, глядацький зал
вул.Лесі Українки, 6А, смт Дружба, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48130
смт Дружба
610880 будинок культури, великий зал
вул.22 Січня, 8, смт Микулинці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48120
смт Микулинці – вул.Балканська, вул.Б.Хмельницького, вул.В.Стуса, вул.Гагаріна, вул.І.Франка, вул.Й.Сліпого, вул.Князя Острозького, вул.Коновальця, вул.Кооперативна, вул.Лесі Українки, вул.М.Грушевського, вул.Миру, вул.Міцкевича, вул.Набережна, вул.Надрічна, вул.Поштова, вул.С.Бандери, вул.С.Наливайка, вул.22 Січня, вул.8 Березня
610881 ВАТ "Булат", їдальня
вул.Тернопільська, 35, смт Микулинці, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48120
смт Микулинці – вул.Андрущишиних, вул.А.Шептицького, вул.В.Івасюка, вул.Галицька, вул.Данила Галицького, вул.І.Мазепи, вул.Калнишевського, вул.Паркова, вул.Поперечна, вул.П.Сагайдачного, вул.Садова, вул.Санаторна, вул.Тернопільська, вул.Шевченка, вул.Шкільна
610882 школа-сад, каб.1
вул.Стебніцького, 50, с.Воля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48171
с.Воля
610883 сільський клуб, глядацький зал
вул.Коновальця, 1, с.Конопківка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48122
с.Конопківка
610884 сільський клуб, глядацький зал
вул.Зелена, 25А, с.Кривки, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48120
с.Кривки
610885 сільський клуб, глядацький зал
вул.Шевченка, 12А, с.Боричівка, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48106
с.Боричівка
610886 спортивна школа, спортивний зал
вул.Князя Василька, 106, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100
м.Теребовля – вул.Бічна, вул.Б.Хмельницького, вул.Вузька, вул.Гірняка, вул.Глещавецька: 1–11А; вул.Грушевського, вул.З.Космодем'янської, вул.І.Мазепи, вул.Князя Василька: 83–206; вул.Ковпака, вул.Корольова, вул.Ломоносова, вул.Мандичевського, вул.М.Зарицького, вул.Наливайка, вул.Плебанівська, вул.П.Орлика, вул.Привокзальна, вул.Пушкіна, вул.Руднєва, вул.Сонячна, вул.Стрімка: 1–5; вул.Федьковича, вул.Чехова, вул.Ювілейна, вул.3 Вересня, пров.Князя Василька
610887 районний будинок культури, фойє
вул.Шевченка, 3, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100
м.Теребовля – вул.Гжицького, вул.Зазамче, вул.І.Франка, вул.Коротка, вул.Підзамче, вул.Покрівка, вул.Родини Юрчаків, вул.Січових Стрільців: 1–5А; пл.Шевченка
610888 школа №2, фойє
вул.Січових Стрільців, 28, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100
м.Теребовля – вул.Вербова, вул.Застіноцька: 1–20, 21–39А; вул.М.Паращука, вул.Паркова, вул.Січових Стрільців: 6–29, 31–36; вул.Шишкіна, вул.22 Січня
610889 школа №1, актова зала
вул.Січових Стрільців, 51А, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100
м.Теребовля – вул.Григорія Коссака, вул.Зелена, вул.Надрічна, вул.Нова, вул.Підлісна, вул.Січових Стрільців: 30, 37–106, гурт. в/ч; вул.Тиха, вул.Ф.Маковського, пров.Нової, пров.Січових Стрільців
610890 гімназія, актова зала
вул.Застіноцька, 41, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100
м.Теребовля – вул.Богуна, вул.Галицька, вул.Довженка, вул.Застіноцька: 20А–20Б, 40–84; вул.І.Котляревського, вул.Навроцького, вул.О.Кобилянської, вул.Садики, вул.Садова, пров.Застіноцької
610891 школа №3, актова зала
вул.Шевченка, 188, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100
м.Теребовля – вул.В.Стуса, вул.Глещавецька: 12–153; вул.Г.Хоткевича, вул.Дружби, вул.Злуки, вул.Кірова, вул.Коцюбинського, вул.Лесі Українки, вул.Матросова, вул.М.Бойчука, вул.Миру, вул.Мірошниченка, вул.М.Крушельницького, вул.М.Рильського, вул.Народицька, вул.О.Довбуша, вул.О.Кошового, вул.Польова, вул.Садівська, вул.Стрімка: 6–30; вул.Шевченка: 84–202А; вул.Ю.Гагаріна, вул.Ю.Миколаєнко
610892 школа-інтернат для дітей з фізичними вадами, фойє
вул.Залізнична, 8, м.Теребовля, Теребовлянський р-н, Тернопільська обл., 48100
м.Теребовля – вул.Вавілова, вул.Залізнична, вул.Князя Василька: 1–82; вул.Лисенка, вул.Лошнівська, вул.Тернопільська, вул.Чайковського, вул.Шевченка: 1–83Б;

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"