Центральна виборча комісія

  25.05.2014 Проміжні вибори
  15.12.2013 Повторні вибори
  07.07.2013 Проміжні вибори
 28.10.2012 Чергові вибори
 Виборчі дільниці одномандатного виборчого округу №119
Вибори народних депутатів України 28 жовтня 2012 року
Кількість виборчих дільниць 248

№ дільниці Місцезнаходження та адреса приміщення для голосування Опис меж
460001 ЗАТ "Бродиагробуд", актовий зал
вул.Й.Рота, 5А, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
м.Броди – вул.А 2595, вул.А 3595, вул.Домбровського, вул.Зелена, вул.Костюшка, вул.Лісорозсадник, вул.Миру, вул.Рота Й., вул.Храпая
460002 школа №4, актовий зал
вул.Низька, 11, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
м.Броди – вул.Березова, вул.Данила Галицького, вул.Заставки, вул.Ковальська, вул.Коженівського, вул.Конопницької, вул.Коперніка, вул.Лисенка Миколи, вул.Львівська, вул.Низька, вул.Перемоги, вул.Перемоги бічна, вул.Підберезна, вул.Полуботка гетьмана, вул.Рильського Максима, вул.Садова, вул.Слюсарська, вул.Старобрідська, вул.Тарнавського Мирона, вул.Тернопільська, вул.Цегельна, вул.22 Січня: 52–101; вул.8 Березня
460003 будинок учнівської творчості, актовий зал
вул.22-го Січня, 62, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
м.Броди – вул.Балканська, вул.Вербицького, вул.Весела, вул.Виговського гетьмана, вул.Вірменська, вул.Дитяча, вул.Дружби, вул.Енергетична, вул.Ентузіастів, вул.Замкнена, вул.Золота, вул.Ломана, вул.Мазепи І., вул.майдан Свободи, вул.Роздольського, вул.Січових Стрільців, вул.Столяр Галини, вул.Стуса Василя, вул.Хмельницького Б., вул.Чубинського, вул.Шевченка Т., вул.22 Січня: 1–50;
460004 народний дім "Просвіта", малий зал
вул.Коцюбинського, 7, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
м.Броди – вул.Бандери Степана: 66–74; вул.Єврейська, вул.Коцюбинського, вул.Кривоноса М., вул.Лесі Українки, вул.Марка Вовчка, вул.Об’єкт 580, вул.Пластунів, вул.Полтави П., вул.Просвіти, вул.Пушкіна, вул.Сірка І., вул.Стефаника Василя, вул.Хроновича, вул.Щурата академіка, вул.Юридика, вул.Юридика бічна
460005 КП "Броди", актовий зал
вул.Залізнична, 44, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
м.Броди – вул.Будівельна, вул.Веста Ф., вул.Гончарська, вул.Джерельна, вул.Залізнична, вул.Пекарська, вул.Сизова Ю., вул.Труша І., вул.Шевська
460006 школа №3, актовий зал
вул.Шкільна, 1, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
м.Броди – вул.Бляхарська, вул.Вишневецького Д., вул.Головацького Якова, вул.Грушевського Михайла, вул.Калліра аптекаря, вул.Калнишевського П., вул.Млинська, вул.Островчик, вул.Петлюри Симона, вул.Польна, вул.Руська, вул.Сонячна, вул.Торфяна, вул.Франка Івана: 2–9; вул.Шухевича Романа, вул.Юріївська, пл.Ринок
460007 школа №2, актовий зал
вул.Бузова, 5, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
м.Броди – вул.Валова, вул.Гайдамацька, вул.Галицька, вул.Короленка, вул.Франка Івана: 12–100А; вул.900-річчя Бродів
460008 Бродівський райавтодор, актовий зал
вул.Шептицького, 46, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
м.Броди – вул.А 0508, вул.А 3786, вул.Богуна І., вул.Бордуляка Т., вул.Вагилевича І., вул.Городецька, вул.Городова, вул.Кобилянської Ольги, вул.Козацької Слави, вул.Конюшківська, вул.Кропивницького М., вул.Петрушевича Є., вул.Північна, вул.Підлісна, вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Сковороди Григорія, вул.Чупринки М., вул.Шептицького А., вул.Яворницького Д., вул.Ярослава Мудрого
460009 школа естетичного виховання, актовий зал
вул.Великі Фільварки, 13, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
м.Броди – вул.Бандери Степана: 76–82; вул.Бузова, вул.Великі Фільварки, вул.Коновальця Є., вул.Котляревського, вул.Куліша, вул.Набережна, вул.Осадца О., вул.Підгородня, вул.Східна, вул.Тудора Степана, вул.Шашкевича Маркіяна
460010 народний дім"Просвіта", актовий зал
вул.Центральна, 10, с.Батьків, Бродівський р-н, Львівська обл., 80665
с.Батьків
460011 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Центральна, 6, с.Звижень, Бродівський р-н, Львівська обл., 80666
с.Звижень
460012 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Центральна, 52, с.Лукавець, Бродівський р-н, Львівська обл., 80665
с.Лукавець
460013 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Межигірська, 33, с.Межигори, Бродівський р-н, Львівська обл., 80665
с.Межигори
460014 школа, спортивний зал
вул.Колгоспна, 3, с.Вербівчик, Бродівський р-н, Львівська обл., 80673
с.Вербівчик
460015 школа, спортивний зал
вул.Шкільна, 2, с.Орихівчик, Бродівський р-н, Львівська обл., 80673
с.Орихівчик
460016 школа, спортивний зал
вул.Річна, 20, с.Стиборівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80673
с.Стиборівка
460017 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Центральна, 30, с.Гаї, Бродівський р-н, Львівська обл., 80650
с.Гаї
460018 школа, фойє
вул.Центральна, 61А, с.Гаї-Дітковецькі, Бродівський р-н, Львівська обл., 80651
с.Гаї-Дітковецькі
460019 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Казьмірі, 7, с.Гаї-Смоленські, Бродівський р-н, Львівська обл., 80650
с.Гаї-Смоленські
460020 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Центральна, 96, с.Дітківці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80650
с.Дітківці
460021 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Центральна, 76, с.Голубиця, Бродівський р-н, Львівська обл., 80663
с.Голубиця
460022 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Кутова, 1, с.Жарків, Бродівський р-н, Львівська обл., 80663
с.Жарків
460023 сільська рада, актовий зал
вул.Шевченка, 12, с.Заболотці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80630
с.Заболотці, с.Великі Переліски, с.Малі Переліски
460024 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Проста, 40, с.Висоцько, Бродівський р-н, Львівська обл., 80632
с.Висоцько
460025 дитячий садок, ігрова кімната
вул.Центральна, 86, с.Лугове, Бродівський р-н, Львівська обл., 80631
с.Лугове
460026 дитячий садок, актовий зал
вул.Шкільна, 14, с.Комарівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80610
с.Комарівка, с.Антося
460027 народний дім "Просвіта ", актовий зал
вул.Головна, 108, с.Корсів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80611
с.Кіз’я, с.Корсів
460028 народний дім "Просвіта ", актовий зал
вул.Центральна, 27, с.Митниця, Бродівський р-н, Львівська обл., 80610
с.Митниця
460029 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Грималівська, 2, с.Лешнів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80613
с.Лешнів
460030 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Колгоспна, 24, с.Грималівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80613
с.Грималівка
460031 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Молодіжна, 17, с.Королівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80613
с.Королівка
460032 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Довга, 17, с.Піски, Бродівський р-н, Львівська обл., 80614
с.Лісове, с.Піски
460033 сільська рада, фойє
вул.Центральна, 7, с.Маркопіль, Бродівський р-н, Львівська обл., 80674
с.Маркопіль
460034 школа, спортивний зал
вул.Центральна, 10, с.Шишківці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80674
с.Шишківці
460035 школа, спортивний зал
вул.Шкільна, 5, с.Накваша, Бродівський р-н, Львівська обл., 80654
с.Накваша
460036 школа, спортивний зал
вул.Зелена, 23А, с.Лукаші, Бродівський р-н, Львівська обл., 80654
с.Лукаші
460037 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Весела, 3, с.Микити, Бродівський р-н, Львівська обл., 80654
с.Микити
460038 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Головна, 4, с.Тетильківці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80654
с.Тетильківці
460039 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Центральна, 102, с.Паликорови, Бродівський р-н, Львівська обл., 80672
с.Паликорови
460040 народний дім " Просвіта", актовий зал
вул.Молодіжна, 5, с.Кутище, Бродівський р-н, Львівська обл., 80672
с.Кутище
460041 народний дім " Просвіта", актовий зал
вул.Центральна, 3, с.Яснище, Бродівський р-н, Львівська обл., 80672
с.Яснище
460042 сільська рада, кімната Ощадбанку
вул.Центральна, 10, с.Пеняки, Бродівський р-н, Львівська обл., 80664
с.Пеняки
460043 школа, спортивний зал
вул.Центральна, 21, с.Літовище, Бродівський р-н, Львівська обл., 80664
с.Літовище, с.Малинище
460044 народний дім " Просвіта", актовий зал
вул.Набережна, 3, с.Чепелі, Бродівський р-н, Львівська обл., 80664
с.Чепелі
460045 народний дім (верх), актовий зал
вул.Л Українки, народний дім (верх), с.Підгірці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80660
с.Підгірці – вул.Грушевського, вул.Заводська, вул.Замкнена, вул.Замкова, вул.Л. Українки, вул.Лісна, вул.Лісова, вул.Монастир, вул.Підлісна, вул.Польова, вул.Франка, вул.Хмельницького, вул.1 Грудня
460046 народний дім (низ), актовий зал
вул.Гагаріна, народний дім (низ), с.Підгірці, Бродівський р-н Львівська обл., 80660
с.Підгірці – вул.Бічна, вул.Богуна, вул.Гагаріна, вул.Галана, вул.Джерельна, вул.Зелена, вул.Миру, вул.Пасічна, вул.Підгірна, вул.Садова, вул.Сонячна, вул.Стефаника, вул.Східна, вул.Тарнавського, вул.Чехова, вул.Шевченка, вул.Щорса, с.Загірці
460047 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Незалежності, 67, смт Підкамінь, Бродівський р-н, Львівська обл., 80670
смт Підкамінь, с.Стрихалюки
460048 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Шкільна, 4, с.Паньківці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80670
с.Паньківці, с.Яблунівка
460049 школа, с.Пониква, фойє
вул.Центральна, 10, с.Пониква, Бродівський р-н, Львівська обл., 80644
с.Пониква, с.Липина, с.Орани
460050 школа, с.Боратин, фойє
вул.Сонячна, 14, с.Боратин, Бродівський р-н, Львівська обл., 80645
с.Боратин
460051 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Центральна, 2А, с.Переліски, Бродівський р-н, Львівська обл., 80644
с.Видра, с.Переліски
460052 школа, фойє
вул.Центральна, 57, с.Підгір’я, Бродівський р-н, Львівська обл., 80644
с.Горбалі, с.Підгір’я
460053 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Окружна, 28, с.Сухота, Бродівський р-н, Львівська обл., 80644
с.Гаї-Суходільські, с.Сухота
460054 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Кутова, 4А, с.Пониковиця, Бродівський р-н, Львівська обл., 80640
с.Пониковиця, с.Косарщина
460055 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Головна, 24А, с.Глушин, Бродівський р-н, Львівська обл., 80640
с.Глушин
460056 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Центральна, 37А, с.Голосковичі, Бродівський р-н, Львівська обл., 80640
с.Голосковичі
460057 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Лісова, 10А, с.Ковпин Ставок, Бродівський р-н, Львівська обл., 80640
с.Ковпин Ставок
460058 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Шкільна, 1А, с.Суходоли, Бродівський р-н, Львівська обл., 80641
с.Суходоли
460059 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Ринок, 9, с.Попівці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80655
с.Попівці, с.Горбанівка, с.Шпаки
460060 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Дружня, 18, с.Дудин, Бродівський р-н, Львівська обл., 80655
с.Дудин
460061 народний дім " Просвіта", актовий зал
вул.Центральна, 29, с.Нем’яч, Бродівський р-н, Львівська обл., 80656
с.Нем’яч
460062 школа, к.2
вул.Шкільна, 2, с.Ражнів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80630
с.Ражнів, с.Мамчурі, с.Руда-Брідська
460063 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Центральна, 20, с.Вовковатиця, Бродівський р-н, Львівська обл., 80630
с.Велин, с.Вовковатиця
460064 ТзОВ"Сидинівка", актоваий зал
вул.Зелена, 12, с.Сидинівка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80643
с.Сидинівка
460065 ДП "Галсільліс", актовий зал
вул.Центральна, 38, с.Смільне, Бродівський р-н, Львівська обл., 80643
с.Смільне
460066 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Сонячна, 10А, с.Станіславчик, Бродівський р-н, Львівська обл., 80622
с.Станіславчик, с.Панькова
460067 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Центральна, 2, с.Бордуляки, Бродівський р-н, Львівська обл., 80622
с.Бордуляки
460068 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Сонячна, 1, с.Збруї, Бродівський р-н, Львівська обл., 80622
с.Збруї
460069 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Окружна, 8, с.Монастирок, Бродівський р-н, Львівська обл., 80622
с.Кути, с.Монастирок
460070 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Долинка, 20, с.Суховоля, Бродівський р-н, Львівська обл., 80652
с.Суховоля
460071 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Центральна, 6, с.Бучина, Бродівський р-н, Львівська обл., 80652
с.Бучина
460072 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Центральна, 14, с.Салашка, Бродівський р-н, Львівська обл., 80652
с.Салашка
460073 медичний пункт, фойє
вул.Шевченка, 20, с.Черниця, Бродівський р-н, Львівська обл., 80653
с.Черниця, с.Залісся
460074 сільська рада, зал урочистих подій
вул.Колгоспна, 32, с.Шнирів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80620
с.Шнирів
460075 школа, актовий зал
вул.Головна, 17, с.Білявці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80621
с.Білявці
460076 школа, фойє
вул.Центральна, 34, с.Бовдури, Бродівський р-н, Львівська обл., 80620
с.Бовдури
460077 народний дім "Просвіта", фойє
вул.Центральна, 14, с.Клекотів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80620
с.Клекотів
460078 сільська рада, зал урочистих подій
вул.Конюшківська, 19, с.Язлівчик, Бродівський р-н, Львівська обл., 80623
с.Язлівчик
460079 школа, спортивний зал
вул.Новоставці, 24, с.Берлин, Бродівський р-н, Львівська обл., 80612
с.Берлин, с.Мідне
460080 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Й.Застирця, 9, с.Конюшків, Бродівський р-н, Львівська обл., 80624
с.Конюшків
460081 народний дім "Просвіта", актовий зал
вул.Довга, 70, с.Лагодів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80623
с.Лагодів
460082 сільська рада, актовий зал
вул.Бродівська, 1, с.Ясенів, Бродівський р-н, Львівська обл., 80661
с.Ясенів, с.Теребежі
460083 школа, спортивний зал
вул.Центральна, 5, с.Дуб’є, Бродівський р-н, Львівська обл., 80661
с.Дуб’є
460084 школа, спортивний зал
вул.Шкільна, 1, с.Дубина, Бродівський р-н, Львівська обл., 80661
с.Дубина, с.Новичина, с.Тріщуки
460085 школа, спортивний зал
вул.Центральна, 103, с.Лучківці, Бродівський р-н, Львівська обл., 80662
с.Лучківці
460086 Бродівська районна лікарня, терапевтичне відділення, ординаторська
вул.Юридика, 22, м.Броди, Бродівський р-н, Львівська обл., 80600
Бродівська районна лікарня
460087 школа, к.3
вул.Центральна, 82, с.Андріївка, Буський р-н, Львівська обл., 80563
с.Андріївка
460088 школа, к.3
вул.Центральна, 634, с.Острівчик-Пильний, Буський р-н, Львівська обл., 80563
с.Острівчик-Пильний
460089 школа, к.8
вул.Зелена, 452, с.Петричі, Буський р-н, Львівська обл., 80563
с.Петричі
460090 школа, к.11
вул.Головна, 37, с.Балучин, Буський р-н, Львівська обл., 80565
с.Балучин
460091 народний дім, актова зала
вул.Сонячна, 3, с.Русилів, Буський р-н, Львівська обл., 80565
с.Русилів
460092 народний дім, фойє
вул.Центральна, 50А, с.Боложинів, Буський р-н, Львівська обл., 80527
с.Боложинів, с.Заболотне, с.Підставки
460093 народний дім, актова зала
вул.Л.Українки, 38, с.Вербляни, Буський р-н, Львівська обл., 80527
с.Вербляни
460094 народний дім, актова зала
вул.Незалежності, 40, с.Чучмани, Буський р-н, Львівська обл., 80527
с.Чучмани
460095 спорткомплекс, фойє
вул.Київська, 13, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500
м.Буськ – вул.Буського Братства, вул.Б.Хмельницького, вул.Воляни, вул.Вороновського, вул.Давида Ігоровича, вул.Замкнена, вул.Затишна, вул.І.Пулюя, вул.Київська, вул.майдан Незалежності, вул.Паркова, вул.Промислова, вул.Сагайдачного, вул.Свенціцького, вул.Січових Стрільців, вул.Технічна, вул.Чачковського, пл.Ринок
460096 музична школа, актова зала
вул.Шкільна, 26, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500
м.Буськ – вул.Бічна Шевченка, вул.Довбуша, вул.Є.Петрушевича: 1–51; вул.І.Франка, вул.Каменярів, вул.Кінцева, вул.Солотвина, вул.Сонячна, вул.Стуса, вул.Федоровича, вул.Шашкевича, вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Ниви
460097 народний дім, конференцзал
вул.Грушевського, 5, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500
м.Буськ – вул.Валова, вул.Галицька, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Джерельна, вул.Довженка, вул.Є.Петрушевича: 53–73; вул.Зелена, вул.Злуки, вул.Кленова, вул.Княгині Ольги, вул.Княжа, вул.Козацька, вул.Корнєєва, вул.Коцюбинського, вул.Куліша, вул.Лесі Українки, вул.Липнева, вул.Л.Курбаса, вул.Миру, вул.Мічуріна, вул.Молодіжна, вул.Над Бугом, вул.Наливайка, вул.Папірня, вул.Південна, вул.Польна, вул.Поповича, вул.Проектна, вул.Садова, вул.Св.Миколая, вул.Симоненка, вул.Степана Бандери, вул.Стефаника, вул.Східна, вул.Троянд, вул.Хвильового
460098 міське комунальне підприємство, зал засідань
вул.Львівська, 6, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500
м.Буськ – вул.Будівельників, вул.Володимира Івасюка, вул.Заводська, вул.Львівська, вул.Надсяння, вул.Підзамче, вул.Терешкової
460099 народний дім, актова зала
вул.Цетральна, 1, с.Гумниська, Буський р-н, Львівська обл., 80531
с.Гумниська
460100 народний дім, актова зала
вул.Центральна, 5, с.Заводське, Буський р-н, Львівська обл., 80522
с.Заводське, с.Гаївське
460101 школа, спортзал
вул.1-го Травня, 38, с.Задвір’я, Буський р-н, Львівська обл., 80552
с.Задвір’я
460102 школа, спортзал
вул.50-річчя Воз’єднання, 5, с.Полоничі, Буський р-н, Львівська обл., 80553
с.Полоничі
460103 школа, к.1
вул.І.Франка, 24А, с.Богданівка, Буський р-н, Львівська обл., 80552
с.Богданівка
460104 школа, спортзал
вул.Київська, 54, с.Кізлів, Буський р-н, Львівська обл., 80543
с.Кізлів, с.Думниця
460105 школа, к.3
вул.Шевченка, 66, с.Журатин, Буський р-н, Львівська обл., 80543
с.Журатин
460106 школа №1, спортзал
вул.Золочівська, 5, смт Красне, Буський р-н, Львівська обл., 80560
смт Красне – вул.Бічна В.Стуса, вул.Бічна Л.Українки, вул.Бічна Нова, вул.Бічна Пригородна, вул.Бічна Пророка Іллі, вул.Бічна Симоненка, вул.Бічна Т.Шевченка, вул.Весела, вул.Вишнева, вул.В.Стуса, вул.Г.Сковороди, вул.Д.Галицького, вул.Джерельна, вул.Дорошенка, вул.Драгоманова, вул.Електрична, вул.Зелена, вул.Золочівська, вул.І.Котляревського, вул.І.Крип’якевича, вул.І.Мазепи, вул.Київська, вул.Коцюбинського, вул.Куткірська, вул.Л.Українки, вул.М.Грушевського, вул.Над Лугом, вул.Надбережна, вул.Н.Левицького, вул.Нова, вул.Острівецька, вул.Підлісся, вул.Підрічна, вул.П.Мирного, вул.Пр. Іллі, вул.Пригородна, вул.Руданського, вул.Садова, вул.Свінціцького, вул.Симоненка, вул.Тиктора, вул.Тракт Глинянський, вул.Т.Шевченка, вул.Яворницького
460107 народний дім, актова зала
вул.І.Франка, 24, смт Красне, Буський р-н, Львівська обл., 80560
смт Красне – вул.Бічна Залізнична, вул.Бічна І.Франка, вул.Бічна Польова, вул.Бічна Стефаника, вул.Б.Хмельницького, вул.Винниченка, вул.Відродження, вул.В.Стефаника, вул.Гагаріна, вул.Галицька, вул.Галицький проїзд, вул.Довбуша, вул.Залізнична, вул.Засядька, вул.Здолбунівський парк, вул.Золотий Лан, вул.І.Франка, вул.Колесси, вул.Крушельницької, вул.Л.Мартовича, вул.Низова, вул.Польова, вул.Привокзальна, вул.Проектна, вул.Сагайдачного, вул.Тернопільський парк, вул.Тесленка, вул.Черемшини, вул.Я.Мудрого
460108 школа №2, актова зала
вул.Заводська, 12, смт Красне, Буський р-н, Львівська обл., 80560
смт Красне – вул.Бічна Миру, вул.В.Івасюка, вул.Довженка, вул.Заводська, вул.Злуки, вул.Куліша, вул.Л.Курбаса, вул.Маковея, вул.Миколайчука, вул.Миру, вул.М.Хвильового, вул.О.Кобилянської, вул.Орлика, вул.Петрушевича, вул.Сонячна, вул.С.Тудора, вул.Федьковича, вул.Шашкевича, вул.16 Липня, вул.22 Січня, вул.50-річчя Воз’єднання
460109 ЛОРТПЦ, зал засідань
вул.Попова, 7, смт Красне, Буський р-н, Львівська обл., 80560
смт Красне – вул.Гайдамацька, вул.Гонти, вул.Молодіжна, вул.Попова, вул.Шкільна
460110 народний дім, актова зала
вул.Б. Хмельницького, 75, с.Купче, Буський р-н, Львівська обл., 80514
с.Купче
460111 народний дім, актова зала
вул.Нова, 1, с.Ракобовти, Буський р-н, Львівська обл., 80514
с.Ракобовти
460112 школа, спортзал
вул.Довга, 1А, с.Кути, Буський р-н, Львівська обл., 80532
с.Кути
460113 школа, фойє
вул.Кіпрани, 425А, с.Брахівка, Буський р-н, Львівська обл., 80532
с.Брахівка
460114 народний дім, актова зала
вул.Широка, 295А, с.Чішки, Буський р-н, Львівська обл., 80532
с.Чішки
460115 народний дім, актова зала
вул.Центральна, 516А, с.Хватів, Буський р-н, Львівська обл., 80532
с.Хватів
460116 школа, спортзал
вул.Софії Караффи-Корбут, 8, с.Куткір, Буський р-н, Львівська обл., 80550
с.Куткір
460117 народний дім, фойє
вул.В. Великого, 1А, с.Безброди, Буський р-н, Львівська обл., 80551
с.Безброди
460118 народний дім, фойє
вул.Шевченка, 21А, с.Острів, Буський р-н, Львівська обл., 80550
с.Острів
460119 народний дім, актова зала
вул.Івана Франка, 40А, с.Ріпнів, Буський р-н, Львівська обл., 80542
с.Новий Ріпнів, с.Ріпнів
460120 народний дім, фойє
вул.Гребля, 1, с.Старий Милятин, Буський р-н, Львівська обл., 80541
с.Старий Милятин
460121 народний дім, актова зала
вул.Центральна, 3, с.Новий Милятин, Буський р-н, Львівська обл, 80540
с.Новий Милятин
460122 народний дім, актова зала
вул.Шашкевича, 93, с.Новосілки, Буський р-н, Львівська обл., 80544
с.Новосілки
460123 народний дім, актова зала
вул.І.Франка, 68, с.Лісок, Буський р-н, Львівська обл., 80544
с.Лісок
460124 народний дім, актова зала
вул.Шевченка, 29, с.Кудирявці, Буський р-н, Львівська обл., 80544
с.Дунів, с.Кудирявці
460125 народний дім, зал засідань
вул.Головна, 31, с.Ожидів, Буський р-н, Львівська обл., 80530
с.Ожидів, с.Янгелівка
460126 школа, к.3
вул.Шкільна, 1, с.Йосипівка, Буський р-н, Львівська обл., 80530
с.Застав’є, с.Йосипівка, с.Павлики, с.Сидори
460127 народний дім, актова зала
вул.Головна, 70, с.Закомар’я, Буський р-н, Львівська обл., 80530
с.Закомар’я
460128 народний дім, фойє
вул.Просвіти, 1, смт Олесько, Буський р-н, Львівська обл., 80533
смт Олесько
460129 народний дім, актова зала
вул.Клубна, 25, с.Теребежі, Буський р-н, Львівська обл., 80533
с.Волуйки, с.Теребежі
460130 народний дім, актова зала
вул.Довга, 2, с.Циків, Буський р-н, Львівська обл., 80533
с.Циків
460131 народний дім, фойє
вул.500-річчя с.Переволочна, 8, с.Переволочна, Буський р-н, Львівська обл., 80526
с.Переволочна
460132 школа, спортзал
вул.Шкільна, 128, с.Побужани, Буський р-н, Львівська обл., 80513
с.Побужани, с.Ланерівка
460133 народний дім, актова зала
вул.Шевченка, 101А, с.Полтва, Буський р-н, Львівська обл., 80554
с.Полтва
460134 народний дім, фойє
вул.Бродівська, 5, с.Соколівка, Буський р-н, Львівська обл., 80525
с.Соколівка, с.Баймаки, с.Грабина, с.Лабач, с.Рижани
460135 народний дім, фойє
вул.Л. Українки, 34, с.Соколя, Буський р-н, Львівська обл., 80510
с.Соколя, с.Забрід
460136 народний дім, вестибюль
вул.І. Франка, 283А, с.Волиця-Деревлянська, Буський р-н, Львівська обл., 80510
с.Волиця-Деревлянська, с.Маращанка
460137 народний дім, фойє
вул.Шевченка, 416А, с.Грабова, Буський р-н, Львівська обл., 80511
с.Будиголош, с.Грабова
460138 сільська рада, сесійний зал
вул.Нова, 3, с.Сторонибаби, Буський р-н, Львівська обл., 80562
с.Сторонибаби
460139 народний дім, фойє
вул.Вузька, 1, с.Топорів, Буський р-н, Львівська обл., 80520
с.Топорів, с.Заболото, с.Леньків
460140 школа, актова зала
вул.Осичина, 661, с.Гута, Буський р-н, Львівська обл., 80520
с.Гута
460141 бібліотека, читальний зал
вул.Ковальчуки, 679, с.Лісове, Буський р-н, Львівська обл., 80520
с.Горбачі, с.Лісове(Топорівська с/р)
460142 сільська рада, сесійний зал
вул.Центральна, 1А, с.Тур’я, Буський р-н, Львівська обл., 80523
с.Тур’я, с.Бажани, с.Бачка, с.Лісове(Тур'янська с/р)
460143 школа, к.1
вул.Центральна, 1А, с.Гутисько-Тур’янське, Буський р-н, Львівська обл., 80524
с.Гутисько-Тур’янське
460144 школа, спортзал
вул.Головна, 79, с.Утішків, Буський р-н, Львівська обл., 80561
с.Утішків
460145 сільська рада, сесійний зал
вул.Центральна, 4, с.Чаниж, Буський р-н, Львівська обл., 80521
с.Чаниж
460146 народний дім, фойє
вул.Центральна, 1, с.Стовпин, Буський р-н, Львівська обл., 80521
с.Лісове(Чанизька с/р), с.Стовпин
460147 народний дім, фойє
вул.Шевченка, 221, с.Яблунівка, Буський р-н, Львівська обл., 80512
с.Яблунівка, с.Рокитне
460148 центральна районна лікарня, зал засідань
вул.Львівська, 77, м.Буськ, Буський р-н, Львівська обл., 80500
Центральна районна лікарня Буської районної державної адміністрації
460614 школа естетичного виховання, зала для голосування
вул.Я.Мудрого, 16, м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівської обл., 80400
м.Кам’янка-Бузька – вул.Березнева, вул.Б.Хмельницького, вул.Валова, вул.В.Стуса, вул.Гаватовича, вул.Джерельна, вул.Довбуша, вул.Залізнична, вул.І.Франка, вул.Котляревського, вул.Коцюбинського, вул.Львівська, вул.Людкевича, вул.М.Вербицького, вул.М.Грушевського, вул.М.Тарнавського, вул.М.Цегельського, вул.Набережна, вул.Незалежності, вул.Підгір’я, вул.Промислова, вул.Річна, вул.Скітна, вул.Тютюнника, вул.Чайковського, вул.Шопена, вул.Ю.Струмила, вул.Я.Мудрого
460615 адмінбудинок КП Кам’янкаводоканал, зала для голосування
вул.Перемоги, 12А, м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівської обл., 80400
м.Кам’янка-Бузька – вул.В.Щурата, вул.Д.Галицького, вул.Кам’яна Гора, вул.Марка Вовчка, вул.М.Заньковецької, вул.О.Кобилянської, вул.Окружна, вул.Перемоги, вул.Торгова
460616 народний дім, зала для голосування
вул.Шевченка, 11, м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівської обл., 80400
м.Кам’янка-Бузька – вул.Бічна Вишнева, вул.Бічна Шкільна, вул.Вишнева, вул.Гвардійська, вул.Ген.Чупринки, вул.Героїв УПА, вул.Гетьмана Мазепи, вул.І.Виговського, вул.Ігора Сирка, вул.Ліцейна, вул.М.Дорошенка, вул.Миру, вул.М.Шашкевича, вул.М.Шухевича, вул.Озерна, вул.Оранжерейна, вул.Рибацька, вул.Ст.Бандери, вул.Шевченка, вул.Шкільна, пров.Горіховий
460617 школа №1, зала для голосування
вул.Незалежності, 66, м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80400
м.Кам’янка-Бузька – вул.В.Симоненка, вул.Драгоманова, вул.І.Богуна, вул.Карпенка-Карого, вул.Купчинського, вул.Л.Українки, вул.Мічуріна, вул.М.Садовського, вул.Павлова, вул.П.Мирного, вул.Польова, вул.П.Саксаганського, вул.Пушкіна, вул.П.Чубинського, вул.Род.Цегельських, вул.С.Руданського, вул.Федьковича, с.Забужжя
460618 початкова школа, зала для голосування
вул.Київська, початкова школа, с.Тадані, Кам’янка-Бузький р-н, Львівської обл., 80450
с.Тадані
460622 школа, зала для голосування
вул.Київська, 119, смт Запитів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівської обл., 80461
смт Запитів
460623 народний дім, зала для голосування
вул.Незалежності, 6, смт Новий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80465
смт Новий Яричів
460625 народний дім, зала для голосування
вул.Комарова, 12, с.Банюнин, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80454
с.Банюнин
460626 народний дім, зала для голосування
вул.Є.Козака, 4, с.Велике Колодно, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80434
с.Велике Колодно
460627 народний дім, зала для голосування
вул.Зелена, 19, с.Печихвости, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80436
с.Печихвости
460628 народний дім, зала для голосування
вул.Грабовського, 32, с.Новий Став, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80435
с.Новий Став
460629 народний дім, зала для голосування
вул.Космонавтів, 10Б, с.Честині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80440
с.Честині
460630 школа, зала для голосування
пл.Центральна, 8, с.Великосілки, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80453
с.Великосілки
460631 народний дім, зала для голосування
вул.І.Франка, 40, с.Малі Нагірці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80453
с.Малі Нагірці
460632 народний дім, зала для голосування
вул.С.Бандери, 1, с.Нова Лодина, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80453
с.Нова Лодина
460633 народний дім, зала для голосування
вул.Б. Хмельницького, 1, с.Соколів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80441
с.Соколів
460634 школа, зала для голосування
вул.Центральна, 3, с.Вирів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80441
с.Вирів
460635 народний дім, зала для голосування
вул.Центральна, 30, с.Якимів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80441
с.Якимів
460636 школа, зала для голосування
вул.Центральна, школа, с.Горпин, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80442
с.Горпин
460637 школа, зала для голосування
вул.Незалежності, 36, с.Дідилів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80462
с.Дідилів
460638 бібліотека, зала для голосування
вул.Б.Хмельницького, 17, с.Хренів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80462
с.Хренів
460639 народний дім, зала для голосування
вул.І.Франка, 1, с.Великі Підліски, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80462
с.Великі Підліски
460640 народний дім, зала для голосування
вул.Л.Українки, 2, с.Дернів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80430
с.Дернів
460641 народний дім, зала для голосування
вул.А.Шептицького, 22Б, с.Дальнич, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80406
с.Дальнич
460642 сільська рада, зала для голосування
вул.В.Великого, 92, с.Сапіжанка, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80406
с.Сапіжанка
460643 магазин, зала для голосування
вул.П.Сагайдачного, 1, с.Товмач, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80406
с.Товмач
460649 школа (Загаї), зала для голосування
вул.Загаївська, 145, с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80431
с.Жовтанці – вул.Загаївська: 61–65, 69–224; вул.Космонавтів, вул.Куликівська: 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 118–166; вул.Механізаторів, вул.Річна: 49, 51–123; вул.Шкільна, с.Ставники
460650 школа (центр), зала для голосування
вул.30-річчя Перемоги, 1, с.Жовтанці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80431
с.Жовтанці – вул.Бічна Куликівська, вул.Василя Стуса, вул.Великий Кут, вул.Вишнева, вул.Загаївська: 1–60, 66–68; вул.Івана Сірка, вул.Івана Франка, вул.Куликівська: 1–40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56–58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84–116; вул.Львівська, вул.Малий Кут, вул.Пекарська, вул.Річна: 1–48, 50; вул.Спортивна, вул.Срібна, вул.Шевченка, вул.30-річчя Перемоги
460651 школа, зала для голосування
вул.Грабовецька, 4, с.Вихопні, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80432
с.Вихопні
460652 школа, зала для голосування
вул.Підлісна, 31, с.Грабовець, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80431
с.Грабовець
460653 народний дім, зала для голосування
вул.Шевченка, 11А, с.Колоденці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівської обл., 80433
с.Колоденці
460658 народний дім, зала для голосування
вул.Наукова, 9, с.Неслухів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80455
с.Неслухів
460663 школа, зала для голосування
вул.Незалежності, 23, с.Ременів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80460
с.Ременів
460664 народний дім, зала для голосування
вул.С.Стрільців, 15, с.Вислобоки, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80460
с.Вислобоки
460670 школа, зала для голосування
вул.Галицька, 81, с.Старий Яричів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80463
с.Старий Яричів
460671 бібліотека, зала для голосування
вул.Ів.Франка, 1, с.Кукезів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80465
с.Кукезів
460672 народний дім, зала для голосування
вул.Галицька, 6, с.Руданці, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80464
с.Руданці
460673 народний дім, зала для голосування
вул.Шевченка, 2, с.Цеперів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівської обл., 80463
с.Цеперів
460674 народний дім, зала для голосування
вул.1-го Грудня, 30, с.Стрептів, Кам’янка-Бузький р-н, Львівської обл., 80451
с.Стрептів
460675 школа, зала для голосування
вул.Шевченка, 27, с.Деревляни, Кам’янка-Бузький р-н, Львівської обл., 80452
с.Деревляни
460676 народний дім, зала для голосування
вул.Незалежності, 22, с.Спас, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80451
с.Спас
460677 столярний цех, зала для голосування
вул.Л.Українки, 20, с.Ямне, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80451
с.Ямне
460678 сільська рада, зала для голосування
вул.Шкільна, 7, с.Убині, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80454
с.Убині
460679 лікарня, зала для голосування
вул.Перемоги, 29А, м.Кам’янка-Бузька, Кам’янка-Бузький р-н, Львівська обл., 80400
Кам’янка–Бузька центральна районна лікарня
461003 районний народний дім, малий зал
пл.В.Стуса, 3, м.Радехів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80200
м.Радехів – вул.Б.Хмельницького, вул.Витківська, вул.Вишнева, вул.Героїв УПА, вул.І.Франка, вул.Йосипа Сліпого, вул.Коновальця, вул.Лукова, вул.Л.Українки, вул.Нечуя-Левицького, вул.Паркова, вул.Південна, вул.Рильського, вул.Сагайдачного, вул.С.Бандери, вул.Січових Стрільців, вул.Смаль-Стоцького, вул.Тарнавського, вул.Федьковича, вул.Шептицького, просп.Відродження
461004 школа №2, фойє
вул.Селезінків, 1, м.Радехів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80200
м.Радехів – вул.Броварська, вул.Вагилевича, вул.Гоголя, вул.Грушевського, вул.Івасюка, вул.Кобилянської, вул.Козацька, вул.Комарова, вул.Коцюбинського, вул.Кринична, вул.Курбаса, вул.Леонтовича, вул.Лисенка, вул.Лопатинська, вул.Мишуги, вул.Молодіжна, вул.Ніщинського, вул.Поповича, вул.Просвітянська, вул.Р.Мандрики, вул.Садова, вул.Селезінків, вул.Симоненка, вул.Спортивна, вул.Стефаника, вул.Транзитна, вул.Центральна, вул.Чайковського, вул.Черемшини, вул.Шашкевича, вул.Шевченка, вул.Шкільна, с.Кути
461005 школа №1, фойє
вул.Шептицького, 4, м.Радехів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80200
м.Радехів – вул.Березовий Гай, вул.Бічна Львівська, вул.Володимира Великого, вул.в/ч А 1642, вул.Гонти, вул.Данила Галицького, вул.Залізняка, вул.Зелена, вул.Кармелюка, вул.Корчунок, вул.Лісова, вул.Львівська, вул.Мазепи, вул.Миколаєвича, вул.Миру, вул.Незалежності, вул.Об’їздна, вул.Патона, вул.Підгай, вул.Піскова, вул.Полуботка, вул.Сонячна, вул.Стоянівська, вул.Турянського, вул.Шухевича, вул.Юності, вул.Яблунева, вул.500-річчя Радехова
461006 народний дім, актова зала
вул.Центральна, 24А, смт Лопатин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80261
смт Лопатин
461007 народний дім, актова зала
вул.Шевченка, 2, с.Барилів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80231
с.Барилів
461008 народний дім, актова зала
вул.Центральна, 18, с.Березівка, Радехівський р-н, Львівська обл., 80260
с.Березівка, с.Бебехи, с.Новоставці
461009 народний дім, актова зала
вул.Гайдамацька, 29, с.Грицеволя, Радехівський р-н, Львівська обл., 80260
с.Грицеволя, с.Підмонастирок
461010 народний дім, актова зала
вул.Гостинна, 72, с.Бишів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80210
с.Бишів
461011 народний дім, актова зала
вул.Миру, 72, с.Торки, Радехівський р-н, Львівська обл., 80210
с.Торки
461012 народний дім, актова зала
вул.Зелена, 15, с.Забава, Радехівський р-н, Львівська обл., 80210
с.Забава
461013 народний дім, актова зала
вул.Б.Хмельницького, 27, с.Ордів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80210
с.Ордів
461014 народний дім, фойє
вул.Львівська, 14А, с.Вузлове, Радехівський р-н, Львівська обл., 80252
с.Вузлове, с.Раковище
461015 навчально-виховний комплекс, фойє
вул.Шашкевича, 96, с.Нестаничі, Радехівський р-н, Львівська обл., 80252
с.Нестаничі
461016 школа, фойє
вул.Шкільна, 15, с.Бабичі, Радехівський р-н, Львівська обл., 80253
с.Бабичі
461017 народний дім, актова зала
вул.Б.Хмельницького, 13, с.Шайноги, Радехівський р-н, Львівська обл., 80253
с.Шайноги
461018 школа, фойє
вул.Шевченка, 75, с.Дмитрів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80254
с.Дмитрів
461019 народний дім, актова зала
вул.Центральна, 101, с.Завидче, Радехівський р-н, Львівська обл., 80233
с.Завидче
461020 народний дім, актова зала
вул.Воз’єднання, 65, с.Корчин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80271
с.Корчин
461021 школа, актова зала
вул.Франка, 3, с.Гоголів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80271
с.Гоголів
461022 народний дім, актова зала
вул.Л.Українки, 40, с.Радванці, Радехівський р-н, Львівська обл., 80271
с.Волиця, с.Радванці
461023 народний дім, актова зала
вул.1-го Травня, 5, с.Криве, Радехівський р-н, Львівська обл., 80255
с.Криве
461024 школа, фойє
вул.Зелена, 2, с.Куликів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80224
с.Куликів
461025 народний дім, актова зала
вул.Франка, 19, с.Волиця-Барилова, Радехівський р-н, Львівська обл., 80224
с.Волиця-Барилова, с.Корчівка
461026 сільська рада, фойє
вул.Центральна, 38, с.Кустин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80242
с.Кустин, с.Батиїв
461027 школа, актова зала
вул.Б.Хмельницького, 55, с.Руденко, Радехівський р-н, Львівська обл., 80242
с.Руденко
461028 школа, фойє
вул.Зарічна, 2, с.Миколаїв, Радехівський р-н, Львівська обл., 80232
с.Миколаїв, с.Адамівка, с.Стирківці
461029 школа, актова зала
вул.Центральна, 36, с.Немилів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80241
с.Немилів
461030 сільська рада, актова зала
вул.Центральна, 1, с.Нивиці, Радехівський р-н, Львівська обл., 80263
с.Нивиці, с.Пустельники, с.Старий Майдан
461031 народний дім, актова зала
вул.Центральна, 34, с.Трійця, Радехівський р-н, Львівська обл., 80263
с.Трійця
461032 школа, фойє
вул.Корчинська, 1, с.Новий Виткі, Радехівський р-н, Львівська обл., 80217
с.Новий Витків
461033 школа, фойє
вул.Зелена, 8, с.Оглядів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80256
с.Оглядів, с.Дубини
461034 народний дім, актова зала
вул.Діброва, 2, с.Монастирок-Оглядівський, Радехівський р-н, Львівська обл., 80256
с.Монастирок-Оглядівський
461035 народний дім, актова зала
вул.Лопатинська, 1, с.Опліцько, Радехівський р-н, Львівська обл., 80256
с.Гута-Скляна, с.Опліцько
461036 школа, спортзала
вул.Джерельна, 4, с.Павлів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80250
с.Павлів – вул.Гайворони, вул.Джерельна: 6; вул.Зелена, вул.І.Франка, вул.Лугова, вул.Сніжна, вул.Сонячна, вул.Чайковського, просп.Юності: 1–21;
461037 школа, фойє
вул.Джерельна, 4, с.Павлів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80250
с.Павлів – вул.Джерельна: 8–32; вул.Зарічна, вул.Молодіжна, вул.Нова, вул.Помаранчевої революції, пров.Л.Українки, просп.Юності: 23–37;
461038 навчально-виховний комплекс, спортзала
вул.І.Франка, 60, с.Пиратин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80223
с.Пиратин
461039 школа, фойє
вул.Б.Хмельницького, 27, с.Поздимир, Радехівський р-н, Львівська обл., 80216
с.Поздимир
461040 народний дім, фойє
вул.Набережного, 5А, с.Полове, Радехівський р-н, Львівська обл., 80218
с.Йосипівка, с.Полове
461041 народний дім, актова зала
вул.Л.Українки, 31, с.Розжалів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80211
с.Розжалів
461042 народний дім, актова зала
вул.Піскова, 95, с.Андріївка, Радехівський р-н, Львівська обл., 80211
с.Андріївка
461043 народний дім, актовий зал
вул.Центральна, 11, с.Синьків, Радехівський р-н, Львівська обл., 80222
с.Синьків
461044 школа, фойє
вул.Підлісна, 2А, с.Середпільці, Радехівський р-н, Львівська обл., 80240
с.Середпільці
461045 народний дім, актова зала
вул.Садова, 43, с.Мукані, Радехівський р-н, Львівська обл., 80240
с.Мукані
461046 школа, фойє
вул.Зелена, 3, с.Сморжів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80234
с.Сморжів
461047 школа, актова зала
вул.Лопатинська, 3, с.Щуровичі, Радехівський р-н, Львівська обл., 80236
с.Романівка, с.Щуровичі
461048 народний дім, актова зала
вул.Миру, 69, с.Станин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80251
с.Станин
461049 народний дім, фойє
вул.В.Стуса, 12, с.Стоянів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80220
с.Стоянів
461050 народний дім, актова зала
вул.Шевченка, 10, с.Збоївська, Радехівський р-н, Львівська обл., 80220
с.Збоївська
461051 народний дім, фойє
вул.Центральна, 8, с.Стремільче, Радехівський р-н, Львівська обл., 80235
с.Загатка, с.Стремільче
461052 народний дім, актова зала
вул.Шевченка, 2, с.Сушно, Радехівський р-н, Львівська обл., 80214
с.Сушно, с.Обортів, с.Тоболів
461053 народний дім, фойє
вул.Шевченка, 1А, с.Тетевчиці, Радехівський р-н, Львівська обл., 80221
с.Тетевчиці
461054 дім дослідного господарства, к.1
вул.Польова, дім дослідного господарства, с.Сабанівка, Радехівський р-н, Львівська обл., 80221
с.Сабанівка
461055 сільська рада, актова зала
вул.І.Франка, 9, с.Увин, Радехівський р-н, Львівська обл., 80230
с.Увин
461056 сільська рада, актова зала
вул.Центральна, 31, с.Хмільно, Радехівський р-н, Львівська обл., 80243
с.Хмільно
461057 школа, фойє
вул.Зелена, 93, с.Яструбичі, Радехівський р-н, Львівська обл., 80215
с.Яструбичі
461058 центральна районна лікарня, фойє
вул.Львівська, 10, м.Радехів, Радехівський р-н, Львівська обл., 80200
Радехівська центральна районна лікарня

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"