Уповноважені особи у територіальному виборчому окрузі
Позачергові вибори народних депутатів України 30 вересня 2007 року
Cтаном на : 07.08.2017 23:10:26

Територіальний виборчий округ № 99


Кількість уповноважених осіб, що зареєстровані в ТВО: 25

Прізвище, Ім'я та по батькові Місце роботи та посада За поданням
Альпов Андрій Володимирович Приватне підприємство Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА"
Вишковська Світлана Миколаївна Філія "Відділення Промінвестбанку в м. Олександрії Кіровоградської області" Партія національно-економічного розвитку України
Вівтюк Інна Миколаївна Відділення Кредитної спілки "Перше кредитне товариство" в м. Олександрія Всеукраїнська партія Народної Довіри
Головатий Сергій Миколайович КП "ТКЕ" "Блок Юлії Тимошенко"
Гриценко Сергій Петрович тимчасово не працює Партія регіонів
Дробот Леонора Станіславівна Олександрійський центр зайнятості, безробітня Прогресивна соціалістична партія України
Єфремова Ганна Іванівна пенсіонерка Партія регіонів
Зубов Володимир Йосипович пенсіонер Комуністична партія України
Івахненко Віра Гаврилівна пенсіонер Соціалістична партія України
Кулик Олександр Дмитрович ПП "Сонячна долина" Виборчий блок політичних партій "КУЧМА" (Конституція – Україна – Честь – Мир – Антифашизм)
Кучер Наталія Олександрівна ПП "Правекс" Партія Зелених України
Михайленко Лілія Василівна пенсіонер "Блок Литвина"
Мінайченко Наталія Вікторівна Кіровоградська обласна організація СПУ Соціалістична партія України
Неватос Юлія Станіславівна приватний підприємець "Блок Юлії Тимошенко"
Некора Ігор Анатолійович ПТУ 33 Блок "Християнський блок"
Ніколенко Мирослав Анатолійович приватний підприємець Всеукраїнське об’єднання “Свобода”
Нос Юрій Володимирович Олександрійська РСС Виборчий блок Людмили Супрун – Український регіональний актив (УРА)
Степаненко Оксана Тагірівна пенсіонер Прогресивна соціалістична партія України
Телюк Олександр Миколайович військовий пенсіонер Блок "НАША УКРАЇНА – НАРОДНА САМООБОРОНА"
Ткаченко Володимир Іванович Міська лікарня Селянський Блок "Аграрна Україна"
Туник Лариса Володимирівна м. Олександрія, підготовчі курси КиМУ Блок "Всеукраїнська громада"
Ункілов Олександр Олександрович Заводавтоштамп Блок "Християнський блок"
Хімченко Віталій Семенович пенсіонер "Блок Литвина"
Хірса Володимир Петрович Олександрійський онкологічний диспансер Виборчий блок Людмили Супрун – Український регіональний актив (УРА)
Шкроб Генадій Дмитрович Профспілковий комітет медпрацівників Комуністична партія України

 © WWW ІАС "Вибори народних депутатів України"