Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Чернігівська область. Перелік кодів територіальних виборчих комісій та місцевих рад
Код комісії (ради) Назва територіальної виборчої комісії
04847 Чернігівська обласна виборча комісія
04848 Бахмацький район, Бахмацька районна виборча комісія
12506 Бахмацький район, Батуринська міська виборча комісія
04849 Бахмацький район, Бахмацька міська виборча комісія
04851 Бахмацький район, Дмитрівська селищна виборча комісія
04852 Бахмацький район, Бахмацька сільська виборча комісія
04853 Бахмацький район, Біловежівська сільська виборча комісія
04854 Бахмацький район, Гайворонська сільська виборча комісія
04855 Бахмацький район, Голінська сільська виборча комісія
04857 Бахмацький район, Григорівська сільська виборча комісія
04858 Бахмацький район, Красилівська сільська виборча комісія
04859 Бахмацький район, Красненська сільська виборча комісія
04860 Бахмацький район, Кропивненська сільська виборча комісія
04861 Бахмацький район, Курінська сільська виборча комісія
04863 Бахмацький район, Митченківська сільська виборча комісія
04864 Бахмацький район, Обмачівська сільська виборча комісія
04865 Бахмацький район, Пальчиківська сільська виборча комісія
04866 Бахмацький район, Пісківська сільська виборча комісія
04867 Бахмацький район, Рубанська сільська виборча комісія
04868 Бахмацький район, Стрільницька сільська виборча комісія
04869 Бахмацький район, Тиницька сільська виборча комісія
04870 Бахмацький район, Фастовецька сільська виборча комісія
04871 Бахмацький район, Халимонівська сільська виборча комісія
04872 Бобровицький район, Бобровицька районна виборча комісія
12749 Бобровицький район, Бобровицька міська виборча комісія
04879 Бобровицький район, Вороньківська сільська виборча комісія
12741 Бобровицький район, Новобасанська сільська виборча комісія
04893 Бобровицький район, Соколівська сільська виборча комісія
04897 Борзнянський район, Борзнянська районна виборча комісія
13130 Борзнянський район, Борзнянська міська виборча комісія
12974 Борзнянський район, Височанська сільська виборча комісія
12698 Борзнянський район, Комарівська сільська виборча комісія
04911 Борзнянський район, Омбиська сільська виборча комісія
04913 Борзнянський район, Печівська сільська виборча комісія
12750 Борзнянський район, Плисківська сільська виборча комісія
04918 Борзнянський район, Степанівська сільська виборча комісія
04921 Борзнянський район, Хорошеозерська сільська виборча комісія
04922 Борзнянський район, Шаповалівська сільська виборча комісія
04923 Борзнянський район, Ядутинська сільська виборча комісія
04924 Варвинський район, Варвинська районна виборча комісія
12975 Варвинський район, Варвинська селищна виборча комісія
04926 Варвинський район, Антонівська сільська виборча комісія
04927 Варвинський район, Богданівська сільська виборча комісія
04929 Варвинський район, Гнідинська сільська виборча комісія
04930 Варвинський район, Дащенківська сільська виборча комісія
04931 Варвинський район, Журавська сільська виборча комісія
04935 Варвинський район, Макіївська сільська виборча комісія
13131 Варвинський район, Озерянська сільська виборча комісія
04938 Варвинський район, Остапівська сільська виборча комісія
04939 Варвинський район, Світличненська сільська виборча комісія
04940 Городнянський район, Городнянська районна виборча комісія
12976 Городнянський район, Городнянська міська виборча комісія
04942 Городнянський район, Андріївська сільська виборча комісія
04945 Городнянський район, Ваганицька сільська виборча комісія
04946 Городнянський район, Великодирчинська сільська виборча комісія
04948 Городнянський район, Вихвостівська сільська виборча комісія
04949 Городнянський район, Володимирівська сільська виборча комісія
04951 Городнянський район, Деревинська сільська виборча комісія
04953 Городнянський район, Івашківська сільська виборча комісія
04954 Городнянський район, Ільмівська сільська виборча комісія
04957 Городнянський район, Куликівська сільська виборча комісія
04958 Городнянський район, Лемешівська сільська виборча комісія
04959 Городнянський район, Макишинська сільська виборча комісія
04963 Городнянський район, Переписька сільська виборча комісія
12751 Городнянський район, Тупичівська сільська виборча комісія
04969 Городнянський район, Хоробицька сільська виборча комісія
04972 Ічнянський район, Ічнянська районна виборча комісія
12752 Ічнянський район, Ічнянська міська виборча комісія
12363 Ічнянський район, Парафіївська селищна виборча комісія
04977 Ічнянський район, Бережівська сільська виборча комісія
04995 Ічнянський район, Рожнівська сільська виборча комісія
04998 Ічнянський район, Тростянецька сільська виборча комісія
05002 Козелецький район, Козелецька районна виборча комісія
12510 Козелецький район, Остерська міська виборча комісія
12354 Козелецький район, Деснянська селищна виборча комісія
12699 Козелецький район, Козелецька селищна виборча комісія
05014 Козелецький район, Євминська сільська виборча комісія
05015 Козелецький район, Карпилівська сільська виборча комісія
12347 Козелецький район, Кіптівська сільська виборча комісія
05019 Козелецький район, Красилівська сільська виборча комісія
05020 Козелецький район, Крехаївська сільська виборча комісія
05023 Козелецький район, Максимівська сільська виборча комісія
05025 Козелецький район, Надинівська сільська виборча комісія
05026 Козелецький район, Нічогівська сільська виборча комісія
05028 Козелецький район, Одинцівська сільська виборча комісія
05031 Козелецький район, Олексіївщинська сільська виборча комісія
05033 Козелецький район, Пархимівська сільська виборча комісія
05035 Козелецький район, Петрівська сільська виборча комісія
05039 Козелецький район, Савинська сільська виборча комісія
05040 Козелецький район, Сираївська сільська виборча комісія
05043 Козелецький район, Хрещатенська сільська виборча комісія
05044 Козелецький район, Чемерська сільська виборча комісія
05045 Коропський район, Коропська районна виборча комісія
12635 Коропський район, Коропська селищна виборча комісія
05047 Коропський район, Понорницька селищна виборча комісія
05050 Коропський район, Вербівська сільська виборча комісія
05069 Коропський район, Свердловська сільська виборча комісія
05057 Коропський район, Крисківська сільська виборча комісія
05059 Коропський район, Мезинська сільська виборча комісія
05062 Коропський район, Покошицька сільська виборча комісія
05064 Коропський район, Радичівська сільська виборча комісія
05065 Коропський район, Райгородоцька сільська виборча комісія
05068 Коропський район, Розльотівська сільська виборча комісія
05070 Коропський район, Сохачівська сільська виборча комісія
05073 Корюківський район, Корюківська районна виборча комісія
12641 Корюківський район, Корюківська міська виборча комісія
12922 Корюківський район, Холминська селищна виборча комісія
05076 Корюківський район, Білошицько-Слобідська сільська виборча комісія
05079 Корюківський район, Домашлинська сільська виборча комісія
05085 Корюківський район, Олександрівська сільська виборча комісія
05086 Корюківський район, Охрамієвицька сільська виборча комісія
05087 Корюківський район, Перелюбська сільська виборча комісія
05088 Корюківський район, Прибинська сільська виборча комісія
05090 Корюківський район, Рибинська сільська виборча комісія
05091 Корюківський район, Савинківська сільська виборча комісія
05095 Корюківський район, Шишківська сільська виборча комісія
05096 Куликівський район, Куликівська районна виборча комісія
12753 Куликівський район, Куликівська селищна виборча комісія
05114 Менський район, Менська районна виборча комісія
12700 Менський район, Менська міська виборча комісія
05116 Менський район, Березнянська селищна виборча комісія
05118 Менський район, Бігацька сільська виборча комісія
05122 Менський район, Волосківська сільська виборча комісія
05123 Менський район, Городищенська сільська виборча комісія
05124 Менський район, Данилівська сільська виборча комісія
05126 Менський район, Жовтнева сільська виборча комісія
05129 Менський район, Ленінівська сільська виборча комісія
05131 Менський район, Локнистенська сільська виборча комісія
05132 Менський район, Миколаївська сільська виборча комісія
05141 Ніжинський район, Ніжинська районна виборча комісія
12511 Ніжинський район, Лосинівська селищна виборча комісія
05143 Ніжинський район, Безуглівська сільська виборча комісія
05145 Ніжинський район, Бурківська сільська виборча комісія
05146 Ніжинський район, Великодорізька сільська виборча комісія
12356 Ніжинський район, Вертіївська сільська виборча комісія
05150 Ніжинський район, Галицька сільська виборча комісія
05151 Ніжинський район, Григоро-Іванівська сільська виборча комісія
05152 Ніжинський район, Данинська сільська виборча комісія
05155 Ніжинський район, Колісниківська сільська виборча комісія
05156 Ніжинський район, Крутівська сільська виборча комісія
05157 Ніжинський район, Кукшинська сільська виборча комісія
05158 Ніжинський район, Кунашівська сільська виборча комісія
05159 Ніжинський район, Липоворізька сільська виборча комісія
05161 Ніжинський район, Перебудівська сільська виборча комісія
05162 Ніжинський район, Перемозька сільська виборча комісія
05163 Ніжинський район, Переяслівська сільська виборча комісія
05165 Ніжинський район, Світанківська сільська виборча комісія
05166 Ніжинський район, Стодольська сільська виборча комісія
05167 Ніжинський район, Талалаївська сільська виборча комісія
05172 Новгород-Сіверський район, Новгород-Сіверська районна виборча комісія
05173 м Новгород-Сіверський, Новгород-Сіверська міська виборча комісія
05175 Новгород-Сіверський район, Биринська сільська виборча комісія
05176 Новгород-Сіверський район, Блистівська сільська виборча комісія
05177 Новгород-Сіверський район, Будо-Вороб'ївська сільська виборча комісія
05178 Новгород-Сіверський район, Бучківська сільська виборча комісія
05179 Новгород-Сіверський район, Вороб'ївська сільська виборча комісія
05180 Новгород-Сіверський район, Горбівська сільська виборча комісія
05181 Новгород-Сіверський район, Грем'яцька сільська виборча комісія
05182 Новгород-Сіверський район, Дігтярівська сільська виборча комісія
05183 Новгород-Сіверський район, Кам'янсько-Слобідська сільська виборча комісія
05184 Новгород-Сіверський район, Кіровська сільська виборча комісія
05185 Новгород-Сіверський район, Ковпинська сільська виборча комісія
05186 Новгород-Сіверський район, Команська сільська виборча комісія
05187 Новгород-Сіверський район, Кудлаївська сільська виборча комісія
05188 Новгород-Сіверський район, Ларинівська сільська виборча комісія
05189 Новгород-Сіверський район, Лісконогівська сільська виборча комісія
05190 Новгород-Сіверський район, Мамекинська сільська виборча комісія
05191 Новгород-Сіверський район, Михальчино-Слобідська сільська виборча комісія
05192 Новгород-Сіверський район, Об'єднанська сільська виборча комісія
05193 Новгород-Сіверський район, Орлівська сільська виборча комісія
05194 Новгород-Сіверський район, Печенюгівська сільська виборча комісія
05195 Новгород-Сіверський район, Попівська сільська виборча комісія
05196 Новгород-Сіверський район, Смяцька сільська виборча комісія
05197 Новгород-Сіверський район, Чайкинська сільська виборча комісія
05198 Новгород-Сіверський район, Шептаківська сільська виборча комісія
05199 Носівський район, Носівська районна виборча комісія
12642 Носівський район, Носівська міська виборча комісія
05202 Носівський район, Держанівська сільська виборча комісія
05204 Носівський район, Калинівська сільська виборча комісія
12367 Носівський район, Макіївська сільська виборча комісія
12512 Носівський район, Мринська сільська виборча комісія
05210 Носівський район, Рівчак-Степанівська сільська виборча комісія
05212 Носівський район, Софіївська сільська виборча комісія
05213 Носівський район, Степовохутірська сільська виборча комісія
05217 Прилуцький район, Прилуцька районна виборча комісія
05218 Прилуцький район, Ладанська селищна виборча комісія
12977 Прилуцький район, Линовицька селищна виборча комісія
12755 Прилуцький район, Малодівицька селищна виборча комісія
05221 Прилуцький район, Білорічицька сільська виборча комісія
05222 Прилуцький район, Білошапківська сільська виборча комісія
05223 Прилуцький район, Богданівська сільська виборча комісія
05225 Прилуцький район, Валківська сільська виборча комісія
05228 Прилуцький район, Дідовецька сільська виборча комісія
05229 Прилуцький район, Дубовогаївська сільська виборча комісія
05231 Прилуцький район, Заїздська сільська виборча комісія
05232 Прилуцький район, Замостянська сільська виборча комісія
05233 Прилуцький район, Знам'янська сільська виборча комісія
05234 Прилуцький район, Івковецька сільська виборча комісія
05235 Прилуцький район, Канівщинська сільська виборча комісія
05236 Прилуцький район, Ковтунівська сільська виборча комісія
05237 Прилуцький район, Колісниківська сільська виборча комісія
05238 Прилуцький район, Краслянська сільська виборча комісія
05239 Прилуцький район, Крутоярівська сільська виборча комісія
05240 Прилуцький район, Лісовосорочинська сільська виборча комісія
05241 Прилуцький район, Мазківська сільська виборча комісія
05242 Прилуцький район, Малківська сільська виборча комісія
05243 Прилуцький район, Нетяжинська сільська виборча комісія
05246 Прилуцький район, Охіньківська сільська виборча комісія
05247 Прилуцький район, Переволочнянська сільська виборча комісія
05249 Прилуцький район, Піддубівська сільська виборча комісія
05250 Прилуцький район, Погребівська сільська виборча комісія
05251 Прилуцький район, Рудівська сільська виборча комісія
05252 Прилуцький район, Ряшківська сільська виборча комісія
05253 Прилуцький район, Сергіївська сільська виборча комісія
05254 Прилуцький район, Смоська сільська виборча комісія
05255 Прилуцький район, Сухополов'янська сільська виборча комісія
05257 Прилуцький район, Удайцівська сільська виборча комісія
05258 Прилуцький район, Яблунівська сільська виборча комісія
05259 Ріпкинський район, Ріпкинська районна виборча комісія
05260 Ріпкинський район, Добрянська селищна виборча комісія
05261 Ріпкинський район, Замглайська селищна виборча комісія
12756 Ріпкинський район, Любецька селищна виборча комісія
05263 Ріпкинський район, Радульська селищна виборча комісія
05264 Ріпкинський район, Ріпкинська селищна виборча комісія
05266 Ріпкинський район, Великовіська сільська виборча комісія
05267 Ріпкинський район, Великозліївська сільська виборча комісія
05265 Ріпкинський район, Вербицька сільська виборча комісія
05268 Ріпкинський район, Вишнівська сільська виборча комісія
05269 Ріпкинський район, Голубицька сільська виборча комісія
05270 Ріпкинський район, Горностаївська сільська виборча комісія
05271 Ріпкинський район, Грабівська сільська виборча комісія
05272 Ріпкинський район, Губицька сільська виборча комісія
05273 Ріпкинський район, Гучинська сільська виборча комісія
05274 Ріпкинський район, Даницька сільська виборча комісія
05275 Ріпкинський район, Задеріївська сільська виборча комісія
05277 Ріпкинський район, Клубівська сільська виборча комісія
05278 Ріпкинський район, Красківська сільська виборча комісія
05279 Ріпкинський район, Ловинська сільська виборча комісія
05281 Ріпкинський район, Малолиственська сільська виборча комісія
05283 Ріпкинський район, Неданчицька сільська виборча комісія
05284 Ріпкинський район, Новоукраїнська сільська виборча комісія
05285 Ріпкинський район, Новояриловицька сільська виборча комісія
05286 Ріпкинський район, Олешнянська сільська виборча комісія
05287 Ріпкинський район, Петрушівська сільська виборча комісія
05288 Ріпкинський район, Пушкарівська сільська виборча комісія
05289 Ріпкинський район, Сиберізька сільська виборча комісія
05292 Семенівський район, Семенівська районна виборча комісія
12757 Семенівський район, Семенівська міська виборча комісія
05296 Семенівський район, Жадівська сільська виборча комісія
05298 Семенівський район, Іванівська сільська виборча комісія
05304 Семенівський район, Орликівська сільська виборча комісія
05407 Сновський район, Сновська районна виборча комісія
12643 Сновський район, Сновська міська виборча комісія
05311 Сосницький район, Сосницька районна виборча комісія
12758 Сосницький район, Сосницька селищна виборча комісія
05313 Сосницький район, Авдіївська сільська виборча комісія
05314 Сосницький район, Бутівська сільська виборча комісія
05315 Сосницький район, Великоустівська сільська виборча комісія
05316 Сосницький район, Вільшанська сільська виборча комісія
05319 Сосницький район, Змітнівська сільська виборча комісія
05321 Сосницький район, Козляницька сільська виборча комісія
05322 Сосницький район, Конятинська сільська виборча комісія
05323 Сосницький район, Кудрівська сільська виборча комісія
05324 Сосницький район, Лавська сільська виборча комісія
05327 Сосницький район, Спаська сільська виборча комісія
05328 Сосницький район, Хлоп'яницька сільська виборча комісія
05330 Сосницький район, Шаболтасівська сільська виборча комісія
05331 Срібнянський район, Срібнянська районна виборча комісія
12760 Срібнянський район, Срібнянська селищна виборча комісія
05334 Срібнянський район, Васьковецька сільська виборча комісія
05345 Талалаївський район, Талалаївська районна виборча комісія
12763 Талалаївський район, Талалаївська селищна виборча комісія
05347 Талалаївський район, Березівська сільська виборча комісія
05348 Талалаївський район, Болотницька сільська виборча комісія
05353 Талалаївський район, Поповичківська сільська виборча комісія
05354 Талалаївський район, Рябухівська сільська виборча комісія
05355 Талалаївський район, Сильченківська сільська виборча комісія
05356 Талалаївський район, Українська сільська виборча комісія
05357 Талалаївський район, Харківська сільська виборча комісія
05358 Талалаївський район, Чернецька сільська виборча комісія
05359 Талалаївський район, Юрківцівська сільська виборча комісія
05360 Чернігівський район, Чернігівська районна виборча комісія
12513 Чернігівський район, Гончарівська селищна виборча комісія
12636 Чернігівський район, Михайло-Коцюбинська селищна виборча комісія
12923 Чернігівський район, Олишівська селищна виборча комісія
05364 Чернігівський район, Седнівська селищна виборча комісія
05366 Чернігівський район, Анисівська сільська виборча комісія
05367 Чернігівський район, Боровиківська сільська виборча комісія
05368 Чернігівський район, Боромиківська сільська виборча комісія
05387 Чернігівський район, Улянівська сільська виборча комісія
05371 Чернігівський район, Дніпровська сільська виборча комісія
12637 Чернігівський район, Іванівська сільська виборча комісія
13132 Чернігівський район, Киїнська сільська виборча комісія
05378 Чернігівський район, Киселівська сільська виборча комісія
05379 Чернігівський район, Ковпитська сільська виборча комісія
05384 Чернігівський район, Мньовська сільська виборча комісія
13133 Чернігівський район, Новобілоуська сільська виборча комісія
05388 Чернігівський район, Пакульська сільська виборча комісія
05389 Чернігівський район, Петрушинська сільська виборча комісія
05390 Чернігівський район, Пісківська сільська виборча комісія
05396 Чернігівський район, Серединська сільська виборча комісія
05397 Чернігівський район, Слабинська сільська виборча комісія
05401 Чернігівський район, Терехівська сільська виборча комісія
05402 Чернігівський район, Халявинська сільська виборча комісія
13134 Чернігівський район, Хмільницька сільська виборча комісія
05404 Чернігівський район, Черниська сільська виборча комісія
05435 м Ніжин, Ніжинська міська виборча комісія
05436 м Прилуки, Прилуцька міська виборча комісія
05432 м Чернігів, Чернігівська міська виборча комісія
05433 м Чернігів, Деснянська районна у місті Чернігові виборча комісія
05434 м Чернігів, Новозаводська районна у місті Чернігові виборча комісія