Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Черкаська область. Перелік кодів територіальних виборчих комісій та місцевих рад
Код комісії (ради) Назва територіальної виборчої комісії
07206 Черкаська обласна виборча комісія
07207 Городищенський район, Городищенська районна виборча комісія
07208 Городищенський район, Городищенська міська виборча комісія
13136 Городищенський район, Вільшанська селищна виборча комісія
07212 Городищенський район, Валявська сільська виборча комісія
07217 Городищенський район, Журавська сільська виборча комісія
07218 Городищенський район, Зеленодібрівська сільська виборча комісія
12776 Городищенський район, Мліївська сільська виборча комісія
07222 Городищенський район, Орловецька сільська виборча комісія
07224 Городищенський район, Петропавлівська сільська виборча комісія
07226 Городищенський район, Товстівська сільська виборча комісія
13135 Городищенський район, Хлистунівська сільська виборча комісія
07228 Драбівський район, Драбівська районна виборча комісія
07229 Драбівський район, Драбівська селищна виборча комісія
07230 Драбівський район, Шрамківська селищна виборча комісія
07231 Драбівський район, Безбородьківська сільська виборча комісія
07233 Драбівський район, Бирлівська сільська виборча комісія
07234 Драбівський район, Білоусівська сільська виборча комісія
13137 Драбівський район, Великохутірська сільська виборча комісія
07238 Драбівський район, Демківська сільська виборча комісія
07239 Драбівський район, Драбове-Барятинська сільська виборча комісія
07240 Драбівський район, Жорнокльовівська сільська виборча комісія
07241 Драбівський район, Золотоношківська сільська виборча комісія
07242 Драбівський район, Кантакузівська сільська виборча комісія
07243 Драбівський район, Ковалівська сільська виборча комісія
07244 Драбівський район, Коломицька сільська виборча комісія
07245 Драбівський район, Кононівська сільська виборча комісія
07246 Драбівський район, Криштопівська сільська виборча комісія
07247 Драбівський район, Левченківська сільська виборча комісія
07250 Драбівський район, Митлашівська сільська виборча комісія
13138 Драбівський район, Михайлівська сільська виборча комісія
07252 Драбівський район, Мойсівська сільська виборча комісія
07253 Драбівський район, Нехайківська сільська виборча комісія
07254 Драбівський район, Остапівська сільська виборча комісія
07255 Драбівський район, Перервинцівська сільська виборча комісія
07256 Драбівський район, Погребська сільська виборча комісія
07259 Драбівський район, Свічківська сільська виборча комісія
07260 Драбівський район, Степанівська сільська виборча комісія
07261 Драбівський район, Яворівська сільська виборча комісія
07262 Жашківський район, Жашківська районна виборча комісія
12823 Жашківський район, Жашківська міська виборча комісія
07264 Жашківський район, Баштечківська сільська виборча комісія
07265 Жашківський район, Безпечнівська сільська виборча комісія
12819 Жашківський район, Бузівська сільська виборча комісія
07268 Жашківський район, Вороненська сільська виборча комісія
07269 Жашківський район, Житницька сільська виборча комісія
07272 Жашківський район, Конельсько-Попівська сільська виборча комісія
07784 Жашківський район, Королівська сільська виборча комісія
07274 Жашківський район, Кривчунська сільська виборча комісія
07275 Жашківський район, Леміщиська сільська виборча комісія
07278 Жашківський район, Нагірнянська сільська виборча комісія
07279 Жашківський район, Новогребельська сільська виборча комісія
07280 Жашківський район, Олександрівська сільська виборча комісія
07282 Жашківський район, Охматівська сільська виборча комісія
07283 Жашківський район, Павлівська сільська виборча комісія
07284 Жашківський район, Пугачівська сільська виборча комісія
07285 Жашківський район, Сабадаська сільська виборча комісія
12821 Жашківський район, Соколівська сільська виборча комісія
07288 Жашківський район, Сорокотязька сільська виборча комісія
07289 Жашківський район, Тетерівська сільська виборча комісія
07290 Жашківський район, Тинівська сільська виборча комісія
07291 Жашківський район, Тихохутірська сільська виборча комісія
07292 Жашківський район, Хижнянська сільська виборча комісія
07293 Жашківський район, Червонокутська сільська виборча комісія
07294 Жашківський район, Шуляківська сільська виборча комісія
07295 Звенигородський район, Звенигородська районна виборча комісія
07296 Звенигородський район, Звенигородська міська виборча комісія
07297 Звенигородський район, Багачівська сільська виборча комісія
07298 Звенигородський район, Боровиківська сільська виборча комісія
07300 Звенигородський район, Вільховецька сільська виборча комісія
13139 Звенигородський район, Водяницька сільська виборча комісія
07302 Звенигородський район, Гудзівська сільська виборча комісія
07303 Звенигородський район, Гусаківська сільська виборча комісія
07304 Звенигородський район, Княжицька сільська виборча комісія
07306 Звенигородський район, Козацька сільська виборча комісія
07307 Звенигородський район, Мизинівська сільська виборча комісія
07308 Звенигородський район, Моринська сільська виборча комісія
07309 Звенигородський район, Неморозька сільська виборча комісія
07310 Звенигородський район, Озірнянська сільська виборча комісія
07313 Звенигородський район, Рижанівська сільська виборча комісія
07314 Звенигородський район, Ризинська сільська виборча комісія
07316 Звенигородський район, Стебнівська сільська виборча комісія
07315 Звенигородський район, Стецівська сільська виборча комісія
07318 Звенигородський район, Хлипнівська сільська виборча комісія
07319 Звенигородський район, Чемериська сільська виборча комісія
07321 Звенигородський район, Чичиркозівська сільська виборча комісія
13140 Звенигородський район, Шевченківська сільська виборча комісія
07323 Звенигородський район, Юрківська сільська виборча комісія
07324 Золотоніський район, Золотоніська районна виборча комісія
07325 Золотоніський район, Антипівська сільська виборча комісія
07356 Золотоніський район, Чапаєвська сільська виборча комісія
07326 Золотоніський район, Богданівська сільська виборча комісія
07327 Золотоніський район, Богуславецька сільська виборча комісія
07328 Золотоніський район, Броварківська сільська виборча комісія
07329 Золотоніський район, Бубнівсько-Слобідська сільська виборча комісія
07783 Золотоніський район, Вільхівська сільська виборча комісія
07330 Золотоніський район, Вознесенська сільська виборча комісія
07331 Золотоніський район, Гельмязівська сільська виборча комісія
07332 Золотоніський район, Гладківщинська сільська виборча комісія
07333 Золотоніський район, Деньгівська сільська виборча комісія
07334 Золотоніський район, Дмитрівська сільська виборча комісія
07335 Золотоніський район, Домантівська сільська виборча комісія
07336 Золотоніський район, Драбовецька сільська виборча комісія
12921 Золотоніський район, Зорівська сільська виборча комісія
07338 Золотоніський район, Калениківська сільська виборча комісія
07340 Золотоніський район, Коврайська Друга сільська виборча комісія
07341 Золотоніський район, Ковтунівська сільська виборча комісія
07342 Золотоніський район, Коробівська сільська виборча комісія
07343 Золотоніський район, Кривоносівська сільська виборча комісія
07344 Золотоніський район, Кропивнянська сільська виборча комісія
07345 Золотоніський район, Крупська сільська виборча комісія
07346 Золотоніський район, Лукашівська сільська виборча комісія
07347 Золотоніський район, Новодмитрівська сільська виборча комісія
07349 Золотоніський район, Піщанська сільська виборча комісія
13168 Золотоніський район, Плешканівська сільська виборча комісія
07351 Золотоніський район, Подільська сільська виборча комісія
07352 Золотоніський район, Привітненська сільська виборча комісія
07353 Золотоніський район, Синьооківська сільська виборча комісія
07354 Золотоніський район, Скориківська сільська виборча комісія
07355 Золотоніський район, Софіївська сільська виборча комісія
07357 Золотоніський район, Шабельниківська сільська виборча комісія
07358 Кам'янський район, Кам'янська районна виборча комісія
12825 Кам'янський район, Кам’янська міська виборча комісія
13141 Кам'янський район, Баландинська сільська виборча комісія
07362 Кам'янський район, Грушківська сільська виборча комісія
07363 Кам'янський район, Жаботинська сільська виборча комісія
07365 Кам'янський район, Косарська сільська виборча комісія
13142 Кам'янський район, Лебедівська сільська виборча комісія
07367 Кам'янський район, Лубенська сільська виборча комісія
12961 Кам'янський район, Михайлівська сільська виборча комісія
07371 Кам'янський район, Райгородська сільська виборча комісія
07374 Кам'янський район, Телепинська сільська виборча комісія
07377 Канівський район, Канівська районна виборча комісія
13143 Канівський район, Бобрицька сільська виборча комісія
13144 Канівський район, Литвинецька сільська виборча комісія
12826 Канівський район, Ліплявська сільська виборча комісія
13145 Канівський район, Межиріцька сільська виборча комісія
07395 Канівський район, Пекарівська сільська виборча комісія
07398 Канівський район, Потапцівська сільська виборча комісія
07399 Канівський район, Прохорівська сільська виборча комісія
12695 Канівський район, Степанецька сільська виборча комісія
13146 Канівський район, Таганчанська сільська виборча комісія
07406 Канівський район, Яблунівська сільська виборча комісія
07407 Катеринопільський район, Катеринопільська районна виборча комісія
12334 Катеринопільський район, Єрківська селищна виборча комісія
07408 Катеринопільський район, Катеринопільська селищна виборча комісія
07410 Катеринопільський район, Бродецька сільська виборча комісія
07411 Катеринопільський район, Вербовецька сільська виборча комісія
07412 Катеринопільський район, Вікнинська сільська виборча комісія
07413 Катеринопільський район, Гончариська сільська виборча комісія
07414 Катеринопільський район, Гуляйпільська сільська виборча комісія
07416 Катеринопільський район, Кайтанівська сільська виборча комісія
07417 Катеринопільський район, Киселівська сільська виборча комісія
07418 Катеринопільський район, Лисичобалківська сільська виборча комісія
12336 Катеринопільський район, Мокрокалигірська сільська виборча комісія
07420 Катеринопільський район, Новоселицька сільська виборча комісія
07421 Катеринопільський район, Пальчиківська сільська виборча комісія
07422 Катеринопільський район, Петраківська сільська виборча комісія
07423 Катеринопільський район, Потоківська сільська виборча комісія
07425 Катеринопільський район, Розсохуватська сільська виборча комісія
07426 Катеринопільський район, Стійковська сільська виборча комісія
07427 Катеринопільський район, Ступичненська сільська виборча комісія
07429 Катеринопільський район, Шостаківська сільська виборча комісія
07430 Катеринопільський район, Ямпільська сільська виборча комісія
07432 Корсунь-Шевченківський район, Корсунь-Шевченківська районна виборча комісія
07433 Корсунь-Шевченківський район, Корсунь-Шевченківська міська виборча комісія
12630 Корсунь-Шевченківський район, Стеблівська селищна виборча комісія
07441 Корсунь-Шевченківський район, Зарічанська сільська виборча комісія
12827 Корсунь-Шевченківський район, Карашинська сільська виборча комісія
12828 Корсунь-Шевченківський район, Моринська сільська виборча комісія
12632 Корсунь-Шевченківський район, Набутівська сільська виборча комісія
12696 Корсунь-Шевченківський район, Селищенська сільська виборча комісія
07458 Лисянський район, Лисянська районна виборча комісія
13148 Лисянський район, Лисянська селищна виборча комісія
07460 Лисянський район, Босівська сільська виборча комісія
07461 Лисянський район, Боярська сільська виборча комісія
07462 Лисянський район, Будищенська сільська виборча комісія
13147 Лисянський район, Бужанська сільська виборча комісія
07464 Лисянський район, Виноградська сільська виборча комісія
07465 Лисянський район, Вотилівська сільська виборча комісія
07467 Лисянський район, Дібрівська сільська виборча комісія
07469 Лисянський район, Журжинецька сільська виборча комісія
07471 Лисянський район, Мар'янівська сільська виборча комісія
07472 Лисянський район, Петрівсько-Попівська сільська виборча комісія
07474 Лисянський район, Погибляцька сільська виборча комісія
07476 Лисянський район, Ріпківська сільська виборча комісія
07477 Лисянський район, Рубаномостівська сільська виборча комісія
07478 Лисянський район, Семенівська сільська виборча комісія
07479 Лисянський район, Смільчинецька сільська виборча комісія
07481 Лисянський район, Федюківська сільська виборча комісія
07482 Лисянський район, Хижинська сільська виборча комісія
07483 Лисянський район, Чаплинська сільська виборча комісія
07485 Лисянський район, Шубиноставська сільська виборча комісія
07487 Маньківський район, Маньківська районна виборча комісія
12962 Маньківський район, Буцька селищна виборча комісія
07488 Маньківський район, Маньківська селищна виборча комісія
07492 Маньківський район, Вікторівська сільська виборча комісія
07493 Маньківський район, Дзензелівська сільська виборча комісія
07494 Маньківський район, Добрянська сільська виборча комісія
12831 Маньківський район, Іваньківська сільська виборча комісія
07496 Маньківський район, Кислинська сільська виборча комісія
07497 Маньківський район, Кищенецька сільська виборча комісія
07499 Маньківський район, Кривецька сільська виборча комісія
07501 Маньківський район, Молодецька сільська виборча комісія
07502 Маньківський район, Нестерівська сільська виборча комісія
07503 Маньківський район, Паланоцька сільська виборча комісія
07504 Маньківський район, Подібнянська сільська виборча комісія
07505 Маньківський район, Попівська сільська виборча комісія
07506 Маньківський район, Потаська сільська виборча комісія
07507 Маньківський район, Рогівська сільська виборча комісія
07508 Маньківський район, Русалівська сільська виборча комісія
07509 Маньківський район, Харківська сільська виборча комісія
07510 Маньківський район, Чорнокам'янська сільська виборча комісія
07511 Монастирищенський район, Монастирищенська районна виборча комісія
07512 Монастирищенський район, Монастирищенська міська виборча комісія
07513 Монастирищенський район, Цибулівська селищна виборча комісія
07780 Монастирищенський район, Аврамівська сільська виборча комісія
07514 Монастирищенський район, Бачкуринська сільська виборча комісія
07515 Монастирищенський район, Владиславчицька сільська виборча комісія
07516 Монастирищенський район, Дібрівська сільська виборча комісія
07517 Монастирищенський район, Долинківська сільська виборча комісія
07518 Монастирищенський район, Жовтнева сільська виборча комісія
07519 Монастирищенський район, Зарубинецька сільська виборча комісія
07520 Монастирищенський район, Зюбриська сільська виборча комісія
07521 Монастирищенський район, Івахнянська сільська виборча комісія
07522 Монастирищенський район, Княже-Криницька сільська виборча комісія
07523 Монастирищенський район, Княжиківська сільська виборча комісія
07524 Монастирищенський район, Копіюватська сільська виборча комісія
07525 Монастирищенський район, Коритнянська сільська виборча комісія
07526 Монастирищенський район, Леськівська сільська виборча комісія
07527 Монастирищенський район, Лукашівська сільська виборча комісія
07538 Монастирищенський район, Чапаєвська сільська виборча комісія
07528 Монастирищенський район, Петрівська сільська виборча комісія
07529 Монастирищенський район, Половинчицька сільська виборча комісія
07530 Монастирищенський район, Попуднянська сільська виборча комісія
07531 Монастирищенський район, Сарнівська сільська виборча комісія
07532 Монастирищенський район, Сатанівська сільська виборча комісія
07533 Монастирищенський район, Степівська сільська виборча комісія
07534 Монастирищенський район, Тарнавська сільська виборча комісія
07535 Монастирищенський район, Теолинська сільська виборча комісія
07536 Монастирищенський район, Терлицька сільська виборча комісія
07537 Монастирищенський район, Халаїдівська сільська виборча комісія
07539 Монастирищенський район, Шабастівська сільська виборча комісія
07540 Монастирищенський район, Шарнопільська сільська виборча комісія
07541 Смілянський район, Смілянська районна виборча комісія
13149 Смілянський район, Балаклеївська сільська виборча комісія
13150 Смілянський район, Березняківська сільська виборча комісія
07545 Смілянський район, Голов'ятинська сільська виборча комісія
07546 Смілянський район, Залевківська сільська виборча комісія
07548 Смілянський район, Костянтинівська сільська виборча комісія
07550 Смілянський район, Макіївська сільська виборча комісія
07554 Смілянський район, Носачівська сільська виборча комісія
07555 Смілянський район, Пастирська сільська виборча комісія
07556 Смілянський район, Плескачівська сільська виборча комісія
12697 Смілянський район, Ротмістрівська сільська виборча комісія
07559 Смілянський район, Самгородоцька сільська виборча комісія
07560 Смілянський район, Санжариська сільська виборча комісія
07562 Смілянський район, Сунківська сільська виборча комісія
07563 Смілянський район, Ташлицька сільська виборча комісія
13151 Смілянський район, Тернівська сільська виборча комісія
07565 Тальнівський район, Тальнівська районна виборча комісія
12658 Тальнівський район, Тальнівська міська виборча комісія
07567 Тальнівський район, Білашківська сільська виборча комісія
07568 Тальнівський район, Веселокутська сільська виборча комісія
07569 Тальнівський район, Вишнопільська сільська виборча комісія
07570 Тальнівський район, Глибочківська сільська виборча комісія
07572 Тальнівський район, Заліська сільська виборча комісія
07574 Тальнівський район, Зеленьківська сільська виборча комісія
07575 Тальнівський район, Кобринівська сільська виборча комісія
07576 Тальнівський район, Кобриново-Гребельська сільська виборча комісія
07577 Тальнівський район, Колодистенська сільська виборча комісія
07578 Тальнівський район, Корсунська сільська виборча комісія
07579 Тальнівський район, Кривоколінська сільська виборча комісія
07580 Тальнівський район, Лащівська сільська виборча комісія
07581 Тальнівський район, Легедзинська сільська виборча комісія
07582 Тальнівський район, Лісівська сільська виборча комісія
07583 Тальнівський район, Лоташівська сільська виборча комісія
07584 Тальнівський район, Майданецька сільська виборча комісія
07585 Тальнівський район, Мошурівська сільська виборча комісія
07586 Тальнівський район, Онопріївська сільська виборча комісія
07587 Тальнівський район, Павлівська сільська виборча комісія
07588 Тальнівський район, Папужинська сільська виборча комісія
07589 Тальнівський район, Потаська сільська виборча комісія
07590 Тальнівський район, Романівська сільська виборча комісія
07592 Тальнівський район, Тальянківська сільська виборча комісія
07593 Тальнівський район, Шаулиська сільська виборча комісія
07594 Уманський район, Уманська районна виборча комісія
07595 Уманський район, Бабанська селищна виборча комісія
07596 Уманський район, Антонівська сільська виборча комісія
07597 Уманський район, Аполянська сільська виборча комісія
07599 Уманський район, Вільшано-Слобідська сільська виборча комісія
07600 Уманський район, Вільшанська сільська виборча комісія
13152 Уманський район, Дмитрушківська сільська виборча комісія
07607 Уманський район, Доброводівська сільська виборча комісія
07608 Уманський район, Дубівська сільська виборча комісія
07610 Уманський район, Іванівська сільська виборча комісія
07612 Уманський район, Коржівська сільська виборча комісія
07613 Уманський район, Коржовокутська сільська виборча комісія
07614 Уманський район, Коржовослобідська сільська виборча комісія
07615 Уманський район, Косенівська сільська виборча комісія
07618 Уманський район, Краснопільська сільська виборча комісія
13153 Уманський район, Ладижинська сільська виборча комісія
07621 Уманський район, Оксанинська сільська виборча комісія
07622 Уманський район, Острівецька сільська виборча комісія
12832 Уманський район, Паланська сільська виборча комісія
07624 Уманський район, Піківецька сільська виборча комісія
07625 Уманський район, Полянецька сільська виборча комісія
07626 Уманський район, Посухівська сільська виборча комісія
07629 Уманський район, Рогівська сільська виборча комісія
07630 Уманський район, Родниківська сільська виборча комісія
07631 Уманський район, Ропотуська сільська виборча комісія
07632 Уманський район, Свинарська сільська виборча комісія
07635 Уманський район, Степківська сільська виборча комісія
07636 Уманський район, Сушківська сільська виборча комісія
07637 Уманський район, Танська сільська виборча комісія
07640 Уманський район, Фурманська сільська виборча комісія
07641 Уманський район, Черповодівська сільська виборча комісія
07642 Уманський район, Шаринська сільська виборча комісія
07643 Уманський район, Юрківська сільська виборча комісія
07644 Уманський район, Ятранівська сільська виборча комісія
07645 Христинівський район, Христинівська районна виборча комісія
07646 Христинівський район, Христинівська міська виборча комісія
07647 Христинівський район, Верхняцька селищна виборча комісія
07648 Христинівський район, Ботвинівська сільська виборча комісія
07649 Христинівський район, Великосевастянівська сільська виборча комісія
07650 Христинівський район, Вербуватська сільська виборча комісія
07651 Христинівський район, Заячківська сільська виборча комісія
07652 Христинівський район, Зорянська сільська виборча комісія
07653 Христинівський район, Івангородська сільська виборча комісія
07654 Христинівський район, Кузьмино-Гребельська сільська виборча комісія
07655 Христинівський район, Ліщинівська сільська виборча комісія
07656 Христинівський район, Малосевастянівська сільська виборча комісія
07657 Христинівський район, Орадівська сільська виборча комісія
07658 Христинівський район, Осітнянська сільська виборча комісія
07659 Христинівський район, Пеніжківська сільська виборча комісія
07660 Христинівський район, Розсішківська сільська виборча комісія
07661 Христинівський район, Синицька сільська виборча комісія
07662 Христинівський район, Сичівська сільська виборча комісія
07663 Христинівський район, Талалаївська сільська виборча комісія
07664 Христинівський район, Углуватська сільська виборча комісія
07665 Христинівський район, Христинівська сільська виборча комісія
07666 Христинівський район, Шельпахівська сільська виборча комісія
07667 Христинівський район, Шукайводська сільська виборча комісія
07668 Христинівський район, Ягубецька сільська виборча комісія
07669 Черкаський район, Черкаська районна виборча комісія
07671 Черкаський район, Байбузівська сільська виборча комісія
12343 Черкаський район, Білозірська сільська виборча комісія
07673 Черкаський район, Будищенська сільська виборча комісія
07676 Черкаський район, Дубіївська сільська виборча комісія
07677 Черкаський район, Думанецька сільська виборча комісія
07678 Черкаський район, Кумейківська сільська виборча комісія
13154 Черкаський район, Леськівська сільська виборча комісія
07680 Черкаський район, Мошнівська сільська виборча комісія
13155 Черкаський район, Русько-Полянська сільська виборча комісія
13169 Черкаський район, Сагунівська сільська виборча комісія
07683 Черкаський район, Свидівоцька сільська виборча комісія
07684 Черкаський район, Софіївська сільська виборча комісія
12834 Черкаський район, Степанківська сільська виборча комісія
07686 Черкаський район, Тубільцівська сільська виборча комісія
13156 Черкаський район, Червонослобідська сільська виборча комісія
07691 Черкаський район, Чорнявська сільська виборча комісія
07692 Черкаський район, Яснозірська сільська виборча комісія
07693 Чигиринський район, Чигиринська районна виборча комісія
13158 Чигиринський район, Чигиринська міська виборча комісія
07696 Чигиринський район, Вершацька сільська виборча комісія
07700 Чигиринський район, Іванівська сільська виборча комісія
13157 Чигиринський район, Медведівська сільська виборча комісія
07704 Чигиринський район, Мельниківська сільська виборча комісія
07705 Чигиринський район, Новоселицька сільська виборча комісія
07706 Чигиринський район, Рацівська сільська виборча комісія
07711 Чигиринський район, Трушівська сільська виборча комісія
07712 Чигиринський район, Худоліївська сільська виборча комісія
07713 Чорнобаївський район, Чорнобаївська районна виборча комісія
07714 Чорнобаївський район, Чорнобаївська селищна виборча комісія
07715 Чорнобаївський район, Богодухівська сільська виборча комісія
07716 Чорнобаївський район, Васютинська сільська виборча комісія
07717 Чорнобаївський район, Великобурімська сільська виборча комісія
07718 Чорнобаївський район, Великоканівецька сільська виборча комісія
07719 Чорнобаївський район, Вереміївська сільська виборча комісія
07720 Чорнобаївський район, Веселохутірська сільська виборча комісія
07721 Чорнобаївський район, Жовнинська сільська виборча комісія
12836 Чорнобаївський район, Іркліївська сільська виборча комісія
07723 Чорнобаївський район, Кліщинська сільська виборча комісія
07724 Чорнобаївський район, Комінтернівська сільська виборча комісія
07725 Чорнобаївський район, Красенівська сільська виборча комісія
07726 Чорнобаївський район, Крутьківська сільська виборча комісія
07727 Чорнобаївський район, Ленінська сільська виборча комісія
07728 Чорнобаївський район, Лихолітська сільська виборча комісія
07729 Чорнобаївський район, Лукашівська сільська виборча комісія
07730 Чорнобаївський район, Лящівська сільська виборча комісія
07731 Чорнобаївський район, Малобурімська сільська виборча комісія
07733 Чорнобаївський район, Москаленківська сільська виборча комісія
07734 Чорнобаївський район, Мохнацька сільська виборча комісія
07735 Чорнобаївський район, Новожиттівська сільська виборча комісія
07736 Чорнобаївський район, Новоукраїнська сільська виборча комісія
07782 Чорнобаївський район, Першотравнева сільська виборча комісія
07737 Чорнобаївський район, Придніпровська сільська виборча комісія
07738 Чорнобаївський район, Ревбинська сільська виборча комісія
07739 Чорнобаївський район, Староковрайська сільська виборча комісія
07740 Чорнобаївський район, Тимченківська сільська виборча комісія
07741 Чорнобаївський район, Франківська сільська виборча комісія
07742 Чорнобаївський район, Хрестителівська сільська виборча комісія
07743 Шполянський район, Шполянська районна виборча комісія
12706 Шполянський район, Шполянська міська виборча комісія
07745 Шполянський район, Антонівська сільська виборча комісія
07746 Шполянський район, Буртівська сільська виборча комісія
07747 Шполянський район, Васильківська сільська виборча комісія
07748 Шполянський район, Веселокутська сільська виборча комісія
07749 Шполянський район, Водянська сільська виборча комісія
07750 Шполянський район, Журавська сільська виборча комісія
07751 Шполянський район, Іскренська сільська виборча комісія
07753 Шполянський район, Капустинська сільська виборча комісія
07755 Шполянський район, Лебединська сільська виборча комісія
13167 Шполянський район, Лип'янська сільська виборча комісія
07757 Шполянський район, Лозуватська сільська виборча комісія
07758 Шполянський район, Мар'янівська сільська виборча комісія
12842 Шполянський район, Матусівська сільська виборча комісія
07761 Шполянський район, Надточаївська сільська виборча комісія
07762 Шполянський район, Нечаєвська сільська виборча комісія
07763 Шполянський район, Сердегівська сільська виборча комісія
07764 Шполянський район, Сигнаївська сільська виборча комісія
07765 Шполянський район, Скотарівська сільська виборча комісія
07766 Шполянський район, Соболівська сільська виборча комісія
07768 Шполянський район, Терешківська сільська виборча комісія
07769 Шполянський район, Товмацька сільська виборча комісія
07770 Шполянський район, Топильнянська сільська виборча комісія
07771 Шполянський район, Ярославська сільська виборча комісія
07775 м Ватутіне, Ватутінська міська виборча комісія
07776 м Золотоноша, Золотоніська міська виборча комісія
07777 м Канів, Канівська міська виборча комісія
07778 м Сміла, Смілянська міська виборча комісія
07779 м Умань, Уманська міська виборча комісія
07772 м Черкаси, Черкаська міська виборча комісія