Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Хмельницька область. Перелік кодів територіальних виборчих комісій та місцевих рад
Код комісії (ради) Назва територіальної виборчої комісії
08504 Хмельницька обласна виборча комісія
08505 Білогірський район, Білогірська районна виборча комісія
13021 Білогірський район, Білогірська селищна виборча комісія
13123 Білогірський район, Ямпільська селищна виборча комісія
08508 Білогірський район, Великоборовицька сільська виборча комісія
08509 Білогірський район, Вікнинська сільська виборча комісія
08510 Білогірський район, Вільшаницька сільська виборча комісія
08512 Білогірський район, В'язовецька сільська виборча комісія
08514 Білогірський район, Денисівська сільська виборча комісія
08515 Білогірський район, Довгалівська сільська виборча комісія
08516 Білогірський район, Залузька сільська виборча комісія
08517 Білогірський район, Йосиповецька сільська виборча комісія
08519 Білогірський район, Коритненська сільська виборча комісія
08520 Білогірський район, Кур'янківська сільська виборча комісія
08521 Білогірський район, Малоборовицька сільська виборча комісія
08524 Білогірський район, Перерослівська сільська виборча комісія
08525 Білогірський район, Семенівська сільська виборча комісія
08528 Білогірський район, Сушовецька сільська виборча комісія
08529 Білогірський район, Хорошівська сільська виборча комісія
08531 Віньковецький район, Віньковецька районна виборча комісія
08532 Віньковецький район, Віньковецька селищна виборча комісія
08533 Віньковецький район, Адамівська сільська виборча комісія
08534 Віньковецький район, Великоолександрівська сільська виборча комісія
08535 Віньковецький район, Говорівська сільська виборча комісія
08536 Віньковецький район, Грим'яцька сільська виборча комісія
08537 Віньковецький район, Дашковецька сільська виборча комісія
08538 Віньковецький район, Женишковецька сільська виборча комісія
08539 Віньковецький район, Зіньківська сільська виборча комісія
08540 Віньковецький район, Зорянська сільська виборча комісія
08541 Віньковецький район, Карачієвецька сільська виборча комісія
08542 Віньковецький район, Майдано-Олександрівська сільська виборча комісія
08543 Віньковецький район, Нетечинецька сільська виборча комісія
08544 Віньковецький район, Осламівська сільська виборча комісія
08545 Віньковецький район, Охрімовецька сільська виборча комісія
08546 Віньковецький район, Петрашівська сільська виборча комісія
08547 Віньковецький район, Пилипо-Олександрівська сільська виборча комісія
08548 Віньковецький район, Покутинецька сільська виборча комісія
08549 Віньковецький район, Яснозірська сільська виборча комісія
08550 Волочиський район, Волочиська районна виборча комісія
12290 Волочиський район, Волочиська міська виборча комісія
12293 Волочиський район, Війтовецька селищна виборча комісія
12299 Волочиський район, Наркевицька селищна виборча комісія
08555 Волочиський район, Богданівська сільська виборча комісія
08568 Волочиський район, Купільська сільська виборча комісія
08571 Волочиський район, Новогреблівська сільська виборча комісія
08578 Волочиський район, Поповецька сільська виборча комісія
08582 Волочиський район, Соломнянська сільська виборча комісія
08586 Волочиський район, Холодецька сільська виборча комісія
08592 Городоцький район, Городоцька районна виборча комісія
12879 Городоцький район, Городоцька міська виборча комісія
12295 Городоцький район, Сатанівська селищна виборча комісія
08595 Городоцький район, Бедриковецька сільська виборча комісія
08596 Городоцький район, Бубнівська сільська виборча комісія
08600 Городоцький район, Веселецька сільська виборча комісія
08605 Городоцький район, Кремінянська сільська виборча комісія
08608 Городоцький район, Курівська сільська виборча комісія
08609 Городоцький район, Лісоводська сільська виборча комісія
08611 Городоцький район, Немиринецька сільська виборча комісія
08621 Городоцький район, Хоптинецька сільська виборча комісія
08624 Деражнянський район, Деражнянська районна виборча комісія
08625 Деражнянський район, Деражнянська міська виборча комісія
12963 Деражнянський район, Вовковинецька селищна виборча комісія
08627 Деражнянський район, Лозівська селищна виборча комісія
08628 Деражнянський район, Богдановецька сільська виборча комісія
08629 Деражнянський район, Божиковецька сільська виборча комісія
08630 Деражнянський район, Волоськівська сільська виборча комісія
08631 Деражнянський район, Галузинецька сільська виборча комісія
08632 Деражнянський район, Гатнянська сільська виборча комісія
08633 Деражнянський район, Городищенська сільська виборча комісія
08634 Деражнянський район, Гришковецька сільська виборча комісія
08635 Деражнянський район, Загінецька сільська виборча комісія
08636 Деражнянський район, Згароцька сільська виборча комісія
08637 Деражнянський район, Зяньковецька сільська виборча комісія
08638 Деражнянський район, Кальнянська сільська виборча комісія
08639 Деражнянський район, Клопотовецька сільська виборча комісія
08640 Деражнянський район, Копачівська сільська виборча комісія
08641 Деражнянський район, Коржовецька сільська виборча комісія
08643 Деражнянський район, Мазниківська сільська виборча комісія
08644 Деражнянський район, Майдан-Чернелівецька сільська виборча комісія
08645 Деражнянський район, Маниковецька сільська виборча комісія
08646 Деражнянський район, Нижнянська сільська виборча комісія
08647 Деражнянський район, Новосілецька сільська виборча комісія
08648 Деражнянський район, Пилипівська сільська виборча комісія
08650 Деражнянський район, Шиїнецька сільська виборча комісія
08651 Деражнянський район, Шпичинецька сільська виборча комісія
08652 Деражнянський район, Яблунівська сільська виборча комісія
08653 Деражнянський район, Явтухівська сільська виборча комісія
08654 Деражнянський район, Яськовецька сільська виборча комісія
08655 Дунаєвецький район, Дунаєвецька районна виборча комісія
12302 Дунаєвецький район, Дунаєвецька міська виборча комісія
12307 Дунаєвецький район, Дунаєвецька селищна виборча комісія
12964 Дунаєвецький район, Смотрицька селищна виборча комісія
12291 Дунаєвецький район, Маківська сільська виборча комісія
08700 Ізяславський район, Ізяславська районна виборча комісія
08701 Ізяславський район, Ізяславська міська виборча комісія
08702 Ізяславський район, Білівська сільська виборча комісія
08703 Ізяславський район, Білогородська сільська виборча комісія
08704 Ізяславський район, Білотинська сільська виборча комісія
08705 Ізяславський район, Борисівська сільська виборча комісія
08706 Ізяславський район, Великопузирківська сільська виборча комісія
08707 Ізяславський район, Двірецька сільська виборча комісія
08708 Ізяславський район, Дертківська сільська виборча комісія
08709 Ізяславський район, Завадинецька сільська виборча комісія
08710 Ізяславський район, Клубівська сільська виборча комісія
08711 Ізяславський район, Кунівська сільська виборча комісія
08712 Ізяславський район, Ліщанська сільська виборча комісія
08713 Ізяславський район, Лютарська сільська виборча комісія
08714 Ізяславський район, Мислятинська сільська виборча комісія
08715 Ізяславський район, Михнівська сільська виборча комісія
08716 Ізяславський район, М'якотівська сільська виборча комісія
08717 Ізяславський район, Новосільська сільська виборча комісія
08718 Ізяславський район, Плужненська сільська виборча комісія
08719 Ізяславський район, Поліська сільська виборча комісія
08720 Ізяславський район, Радошівська сільська виборча комісія
08721 Ізяславський район, Ріпківська сільська виборча комісія
08722 Ізяславський район, Сахновецька сільська виборча комісія
08723 Ізяславський район, Сошненська сільська виборча комісія
08724 Ізяславський район, Теліжинецька сільська виборча комісія
08725 Ізяславський район, Тернавська сільська виборча комісія
08726 Ізяславський район, Тишевицька сільська виборча комісія
08727 Ізяславський район, Топорівська сільська виборча комісія
08728 Ізяславський район, Христівська сільська виборча комісія
08729 Ізяславський район, Шекеринецька сільська виборча комісія
08730 Ізяславський район, Щуровецька сільська виборча комісія
08731 Кам'янець-Подільський район, Кам'янець-Подільська районна виборча комісія
12966 Кам'янець-Подільський район, Староушицька селищна виборча комісія
12286 Кам'янець-Подільський район, Гуменецька сільська виборча комісія
08741 Кам'янець-Подільський район, Довжоцька сільська виборча комісія
12965 Кам'янець-Подільський район, Жванецька сільська виборча комісія
08744 Кам'янець-Подільський район, Завальська сільська виборча комісія
08745 Кам'янець-Подільський район, Заліська сільська виборча комісія
08747 Кам'янець-Подільський район, Зіньковецька сільська виборча комісія
08748 Кам'янець-Подільський район, Кадиївська сільська виборча комісія
08750 Кам'янець-Подільський район, Кам'янська сільська виборча комісія
12287 Кам'янець-Подільський район, Китайгородська сільська виборча комісія
08752 Кам'янець-Подільський район, Княжпільська сільська виборча комісія
12288 Кам'янець-Подільський район, Колибаївська сільська виборча комісія
08756 Кам'янець-Подільський район, Кульчієвецька сільська виборча комісія
08760 Кам'янець-Подільський район, Орининська сільська виборча комісія
08761 Кам'янець-Подільський район, Панівецька сільська виборча комісія
08762 Кам'янець-Подільський район, Підпилип'янська сільська виборча комісія
08764 Кам'янець-Подільський район, Приворотська сільська виборча комісія
08765 Кам'янець-Подільський район, Рихтівська сільська виборча комісія
12880 Кам'янець-Подільський район, Слобідсько-Кульчієвецька сільська виборча комісія
08768 Кам'янець-Подільський район, Слобідсько-Рихтівська сільська виборча комісія
08773 Кам'янець-Подільський район, Чабанівська сільська виборча комісія
08774 Кам'янець-Подільський район, Шустовецька сільська виборча комісія
08775 Красилівський район, Красилівська районна виборча комісія
12882 Красилівський район, Красилівська міська виборча комісія
12881 Красилівський район, Антонінська селищна виборча комісія
08779 Красилівський район, Великозозулинецька сільська виборча комісія
08782 Красилівський район, Веселівська сільська виборча комісія
08784 Красилівський район, Воскодавинська сільська виборча комісія
08785 Красилівський район, Глібківська сільська виборча комісія
08786 Красилівський район, Гриценківська сільська виборча комісія
08788 Красилівський район, Западинська сільська виборча комісія
08789 Красилівський район, Заслучненська сільська виборча комісія
08791 Красилівський район, Корчівська сільська виборча комісія
08792 Красилівський район, Котюржинецька сільська виборча комісія
08793 Красилівський район, Кременчуківська сільська виборча комісія
08795 Красилівський район, Кузьминська сільська виборча комісія
08798 Красилівський район, Лагодинецька сільська виборча комісія
08799 Красилівський район, Ледянська сільська виборча комісія
08800 Красилівський район, Малоклітнянська сільська виборча комісія
08801 Красилівський район, Манівецька сільська виборча комісія
08802 Красилівський район, Митинецька сільська виборча комісія
08803 Красилівський район, Михайлівецька сільська виборча комісія
08804 Красилівський район, Печеська сільська виборча комісія
08805 Красилівський район, Росолівецька сільська виборча комісія
08806 Красилівський район, Севрюківська сільська виборча комісія
08809 Красилівський район, Чернелівська сільська виборча комісія
08810 Красилівський район, Щиборівська сільська виборча комісія
08811 Красилівський район, Яворовецька сільська виборча комісія
08812 Летичівський район, Летичівська районна виборча комісія
12301 Летичівський район, Летичівська селищна виборча комісія
12294 Летичівський район, Меджибізька селищна виборча комісія
08834 Новоушицький район, Новоушицька районна виборча комісія
12320 Новоушицький район, Новоушицька селищна виборча комісія
08837 Новоушицький район, Борсуківська сільська виборча комісія
08840 Новоушицький район, Вахновецька сільська виборча комісія
08844 Новоушицький район, Зеленокуриловецька сільська виборча комісія
08857 Полонський район, Полонська районна виборча комісія
12306 Полонський район, Полонська міська виборча комісія
12292 Полонський район, Понінківська селищна виборча комісія
08860 Полонський район, Білецька сільська виборча комісія
08865 Полонський район, Воробіївська сільська виборча комісія
08868 Полонський район, Кустовецька сільська виборча комісія
08877 Славутський район, Славутська районна виборча комісія
12300 Славутський район, Берездівська сільська виборча комісія
08880 Славутський район, Варварівська сільська виборча комісія
12298 Славутський район, Ганнопільська сільська виборча комісія
08884 Славутський район, Головлівська сільська виборча комісія
12967 Славутський район, Крупецька сільська виборча комісія
08893 Славутський район, Лисиченська сільська виборча комісія
08906 Славутський район, Старокривинська сільська виборча комісія
13124 Славутський район, Улашанівська сільська виборча комісія
08911 Славутський район, Хоровецька сільська виборча комісія
08913 Старокостянтинівський район, Старокостянтинівська районна виборча комісія
08915 Старокостянтинівський район, Баглаївська сільська виборча комісія
08916 Старокостянтинівський район, Березненська сільська виборча комісія
08917 Старокостянтинівський район, Великомацевицька сільська виборча комісія
08918 Старокостянтинівський район, Великочернятинська сільська виборча комісія
09127 Старокостянтинівський район, Вербородинська сільська виборча комісія
08919 Старокостянтинівський район, Веснянська сільська виборча комісія
08920 Старокостянтинівський район, Вишнопільська сільська виборча комісія
08921 Старокостянтинівський район, Волице-Керекешинська сільська виборча комісія
08922 Старокостянтинівський район, Григорівська сільська виборча комісія
08923 Старокостянтинівський район, Губчанська сільська виборча комісія
08924 Старокостянтинівський район, Ілляшівська сільська виборча комісія
08925 Старокостянтинівський район, Іршиківська сільська виборча комісія
09124 Старокостянтинівський район, Капустинська сільська виборча комісія
08926 Старокостянтинівський район, Коржівська сільська виборча комісія
08927 Старокостянтинівський район, Ладигівська сільська виборча комісія
08928 Старокостянтинівський район, Миролюбненська сільська виборча комісія
08929 Старокостянтинівський район, Немиринецька сільська виборча комісія
08930 Старокостянтинівський район, Огіївська сільська виборча комісія
08931 Старокостянтинівський район, Пашковецька сільська виборча комісія
08932 Старокостянтинівський район, Пеньківська сільська виборча комісія
08933 Старокостянтинівський район, Радковецька сільська виборча комісія
09128 Старокостянтинівський район, Решнівецька сільська виборча комісія
08934 Старокостянтинівський район, Самчиківська сільська виборча комісія
08936 Старокостянтинівський район, Самчинецька сільська виборча комісія
08935 Старокостянтинівський район, Сахновецька сільська виборча комісія
08937 Старокостянтинівський район, Сербинівська сільська виборча комісія
08938 Старокостянтинівський район, Сковородківська сільська виборча комісія
08939 Старокостянтинівський район, Староостропільська сільська виборча комісія
08940 Старокостянтинівський район, Стецьківська сільська виборча комісія
08941 Старокостянтинівський район, Чорнянська сільська виборча комісія
08942 Старосинявський район, Старосинявська районна виборча комісія
12305 Старосинявський район, Старосинявська селищна виборча комісія
08960 Теофіпольський район, Теофіпольська районна виборча комісія
08961 Теофіпольський район, Базалійська селищна виборча комісія
08962 Теофіпольський район, Теофіпольська селищна виборча комісія
09122 Теофіпольський район, Бережинецька сільська виборча комісія
08963 Теофіпольський район, Борщівська сільська виборча комісія
08964 Теофіпольський район, Великолазучинська сільська виборча комісія
08965 Теофіпольський район, Волиця-Польова сільська виборча комісія
08966 Теофіпольський район, Волицька сільська виборча комісія
08967 Теофіпольський район, Воронівецька сільська виборча комісія
08968 Теофіпольський район, Гаврилівська сільська виборча комісія
08969 Теофіпольський район, Гальчинецька сільська виборча комісія
08970 Теофіпольський район, Ільковецька сільська виборча комісія
08971 Теофіпольський район, Карабіївська сільська виборча комісія
08972 Теофіпольський район, Кунчанська сільська виборча комісія
08973 Теофіпольський район, Лідихівська сільська виборча комісія
08974 Теофіпольський район, Святецька сільська виборча комісія
08975 Теофіпольський район, Михиринецька сільська виборча комісія
09120 Теофіпольський район, Михнівська сільська виборча комісія
13125 Теофіпольський район, Новоставецька сільська виборча комісія
08977 Теофіпольський район, Олійницька сільська виборча комісія
08978 Теофіпольський район, Ординецька сільська виборча комісія
08979 Теофіпольський район, Поляхівська сільська виборча комісія
08980 Теофіпольський район, Турівська сільська виборча комісія
08982 Теофіпольський район, Шибенська сільська виборча комісія
08983 Хмельницький район, Хмельницька районна виборча комісія
12296 Хмельницький район, Чорноострівська селищна виборча комісія
08988 Хмельницький район, Бахматовецька сільська виборча комісія
08990 Хмельницький район, Водичківська сільська виборча комісія
12297 Хмельницький район, Гвардійська сільська виборча комісія
08995 Хмельницький район, Давидковецька сільська виборча комісія
08998 Хмельницький район, Копистинська сільська виборча комісія
12289 Хмельницький район, Лісовогринівецька сільська виборча комісія
09001 Хмельницький район, Малиницька сільська виборча комісія
09002 Хмельницький район, Масівецька сільська виборча комісія
12883 Хмельницький район, Олешинська сільська виборча комісія
09005 Хмельницький район, Пархомовецька сільська виборча комісія
09009 Хмельницький район, Пироговецька сільська виборча комісія
12303 Хмельницький район, Розсошанська сільська виборча комісія
13022 Хмельницький район, Шаровечківська сільська виборча комісія
09021 Хмельницький район, Шумовецька сільська виборча комісія
09022 Чемеровецький район, Чемеровецька районна виборча комісія
09023 Чемеровецький район, Закупненська селищна виборча комісія
12623 Чемеровецький район, Чемеровецька селищна виборча комісія
09028 Чемеровецький район, Вишнівчицька сільська виборча комісія
09029 Чемеровецький район, Вівсянська сільська виборча комісія
09030 Чемеровецький район, Вільховецька сільська виборча комісія
09031 Чемеровецький район, Голенищівська сільська виборча комісія
12625 Чемеровецький район, Гуківська сільська виборча комісія
09033 Чемеровецький район, Гусятинська сільська виборча комісія
09037 Чемеровецький район, Зарічанська сільська виборча комісія
09038 Чемеровецький район, Івахновецька сільська виборча комісія
09043 Чемеровецький район, Кутковецька сільська виборча комісія
09044 Чемеровецький район, Летавська сільська виборча комісія
09053 Чемеровецький район, Циківська сільська виборча комісія
09056 Чемеровецький район, Юрковецька сільська виборча комісія
09058 Шепетівський район, Шепетівська районна виборча комісія
12920 Шепетівський район, Грицівська селищна виборча комісія
09065 Шепетівський район, Городнявська сільська виборча комісія
09066 Шепетівський район, Корчицька сільська виборча комісія
12626 Шепетівський район, Ленковецька сільська виборча комісія
09070 Шепетівський район, Михайлюцька сільська виборча комісія
09073 Шепетівський район, Плесенська сільська виборча комісія
09074 Шепетівський район, Пліщинська сільська виборча комісія
09075 Шепетівський район, Рилівська сільська виборча комісія
12628 Шепетівський район, Судилківська сільська виборча комісія
09082 Ярмолинецький район, Ярмолинецька районна виборча комісія
09083 Ярмолинецький район, Ярмолинецька селищна виборча комісія
09084 Ярмолинецький район, Антоновецька сільська виборча комісія
12968 Ярмолинецький район, Баламутівська сільська виборча комісія
09086 Ярмолинецький район, Баранівська сільська виборча комісія
09087 Ярмолинецький район, Боднарівська сільська виборча комісія
09088 Ярмолинецький район, Буйволовецька сільська виборча комісія
09089 Ярмолинецький район, Вербецька сільська виборча комісія
09090 Ярмолинецький район, Вербсько-Мурована сільська виборча комісія
09093 Ярмолинецький район, Жилинецька сільська виборча комісія
09094 Ярмолинецький район, Кадиївська сільська виборча комісія
09121 Ярмолинецький район, Косогірська сільська виборча комісія
09095 Ярмолинецький район, Михайлівська сільська виборча комісія
09097 Ярмолинецький район, Москалівська сільська виборча комісія
09098 Ярмолинецький район, Пасічнянська сільська виборча комісія
09099 Ярмолинецький район, Правдівська сільська виборча комісія
09101 Ярмолинецький район, Савинецька сільська виборча комісія
09102 Ярмолинецький район, Скаржинецька сільська виборча комісія
09103 Ярмолинецький район, Соколівська сільська виборча комісія
12884 Ярмолинецький район, Солобковецька сільська виборча комісія
09105 Ярмолинецький район, Соснівська сільська виборча комісія
09107 Ярмолинецький район, Сутковецька сільська виборча комісія
09108 Ярмолинецький район, Тарасівська сільська виборча комісія
09109 Ярмолинецький район, Томашівська сільська виборча комісія
09110 Ярмолинецький район, Шарівська сільська виборча комісія
09111 Ярмолинецький район, Ясенівська сільська виборча комісія
09113 м Кам'янець-Подільський, Кам'янець-Подільська міська виборча комісія
09114 м Нетішин, Нетішинська міська виборча комісія
09115 м Славута, Славутська міська виборча комісія
08914 м Старокостянтинів, Старокостянтинівська міська виборча комісія
09112 м Хмельницький, Хмельницька міська виборча комісія
09116 м Шепетівка, Шепетівська міська виборча комісія