Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Тернопільська область. Перелік кодів територіальних виборчих комісій та місцевих рад
Код комісії (ради) Назва територіальної виборчої комісії
10001 Тернопільська обласна виборча комісія
10002 Бережанський район, Бережанська районна виборча комісія
10003 м Бережани, Бережанська міська виборча комісія
10004 Бережанський район, Біщівська сільська виборча комісія
10005 Бережанський район, Божиківська сільська виборча комісія
10006 Бережанський район, Вербівська сільська виборча комісія
10008 Бережанський район, Жовнівська сільська виборча комісія
10009 Бережанський район, Жуківська сільська виборча комісія
10011 Бережанський район, Куропатницька сільська виборча комісія
10012 Бережанський район, Курянівська сільська виборча комісія
10013 Бережанський район, Лапшинська сільська виборча комісія
10014 Бережанський район, Літятинська сільська виборча комісія
10015 Бережанський район, Мечищівська сільська виборча комісія
10016 Бережанський район, Надрічнянська сільська виборча комісія
10017 Бережанський район, Нараївська сільська виборча комісія
10018 Бережанський район, Підвисоцька сільська виборча комісія
10019 Бережанський район, Посухівська сільська виборча комісія
10020 Бережанський район, Потуторська сільська виборча комісія
10021 Бережанський район, Рекшинська сільська виборча комісія
10023 Бережанський район, Рогачинська сільська виборча комісія
12861 Бережанський район, Саранчуківська сільська виборча комісія
10025 Бережанський район, Слов'ятинська сільська виборча комісія
10027 Бережанський район, Урманська сільська виборча комісія
10028 Бережанський район, Шибалинська сільська виборча комісія
10029 Борщівський район, Борщівська районна виборча комісія
12501 Борщівський район, Борщівська міська виборча комісія
12352 Борщівський район, Мельнице-Подільська селищна виборча комісія
12377 Борщівський район, Скала-Подільська селищна виборча комісія
10033 Борщівський район, Бабинецька сільська виборча комісія
12598 Борщівський район, Більче-Золотецька сільська виборча комісія
10035 Борщівський район, Бурдяківська сільська виборча комісія
10040 Борщівський район, Вовковецька сільська виборча комісія
10041 Борщівський район, Гермаківська сільська виборча комісія
10042 Борщівський район, Глибочецька сільська виборча комісія
10048 Борщівський район, Заліська сільська виборча комісія
10051 Борщівський район, Іване-Пустенська сільська виборча комісія
10053 Борщівський район, Кривченська сільська виборча комісія
10055 Борщівський район, Ланівецька сільська виборча комісія
12372 Борщівський район, Озерянська сільська виборча комісія
10061 Борщівський район, Панівецька сільська виборча комісія
10063 Борщівський район, Пилипченська сільська виборча комісія
10065 Борщівський район, Сапогівська сільська виборча комісія
10066 Борщівський район, Сков'ятинська сільська виборча комісія
10074 Борщівський район, Шупарська сільська виборча комісія
10075 Бучацький район, Бучацька районна виборча комісія
10076 Бучацький район, Бучацька міська виборча комісія
12331 Бучацький район, Золотопотіцька селищна виборча комісія
10078 Бучацький район, Бариська сільська виборча комісія
10079 Бучацький район, Берем'янська сільська виборча комісія
10080 Бучацький район, Бобулинська сільська виборча комісія
10082 Бучацький район, Добропільська сільська виборча комісія
10083 Бучацький район, Дулібівська сільська виборча комісія
10084 Бучацький район, Жизномирська сільська виборча комісія
10085 Бучацький район, Жниборідська сільська виборча комісія
10086 Бучацький район, Заривинецька сільська виборча комісія
10087 Бучацький район, Зеленська сільська виборча комісія
10088 Бучацький район, Зубрецька сільська виборча комісія
10089 Бучацький район, Киданівська сільська виборча комісія
10090 Бучацький район, Космиринська сільська виборча комісія
10092 Бучацький район, Ліщанецька сільська виборча комісія
10093 Бучацький район, Медведівська сільська виборча комісія
10095 Бучацький район, Новопетликівська сільська виборча комісія
10096 Бучацький район, Озерянська сільська виборча комісія
10097 Бучацький район, Осовецька сільська виборча комісія
10098 Бучацький район, Переволоцька сільська виборча комісія
10099 Бучацький район, Передмістянська сільська виборча комісія
10100 Бучацький район, Пилявська сільська виборча комісія
10102 Бучацький район, Підзамочківська сільська виборча комісія
10103 Бучацький район, Порохівська сільська виборча комісія
10104 Бучацький район, Ріпинецька сільська виборча комісія
10109 Бучацький район, Сороківська сільська виборча комісія
10110 Бучацький район, Старопетликівська сільська виборча комісія
10111 Бучацький район, Стінківська сільська виборча комісія
12599 Бучацький район, Трибухівська сільська виборча комісія
10113 Бучацький район, Цвітівська сільська виборча комісія
10114 Бучацький район, Язловецька сільська виборча комісія
10115 Гусятинський район, Гусятинська районна виборча комісія
13116 Гусятинський район, Копичинецька міська виборча комісія
12917 Гусятинський район, Хоростківська міська виборча комісія
12600 Гусятинський район, Гримайлівська селищна виборча комісія
12311 Гусятинський район, Гусятинська селищна виборча комісія
12309 Гусятинський район, Васильковецька сільська виборча комісія
10121 Гусятинський район, Вікнянська сільська виборча комісія
10124 Гусятинський район, Глібівська сільська виборча комісія
10125 Гусятинський район, Городницька сільська виборча комісія
10127 Гусятинський район, Зеленівська сільська виборча комісія
10128 Гусятинський район, Калагарівська сільська виборча комісія
10130 Гусятинський район, Котівська сільська виборча комісія
12602 Гусятинський район, Коцюбинська сільська виборча комісія
10132 Гусятинський район, Красненська сільська виборча комісія
10134 Гусятинський район, Личковецька сільська виборча комісія
10136 Гусятинський район, Малобірківська сільська виборча комісія
10137 Гусятинський район, Малолуцька сільська виборча комісія
10141 Гусятинський район, Пізнанська сільська виборча комісія
10142 Гусятинський район, Постолівська сільська виборча комісія
10143 Гусятинський район, Раштовецька сільська виборча комісія
10144 Гусятинський район, Саджівецька сільська виборча комісія
10145 Гусятинський район, Самолусківська сільська виборча комісія
10146 Гусятинський район, Сидорівська сільська виборча комісія
10151 Гусятинський район, Товстенська сільська виборча комісія
10158 Заліщицький район, Заліщицька районна виборча комісія
12431 Заліщицький район, Заліщицька міська виборча комісія
13014 Заліщицький район, Товстенська селищна виборча комісія
10161 Заліщицький район, Бедриківська сільська виборча комісія
10162 Заліщицький район, Блищанська сільська виборча комісія
10163 Заліщицький район, Буряківська сільська виборча комісія
10164 Заліщицький район, Винятинська сільська виборча комісія
10165 Заліщицький район, Ворвулинська сільська виборча комісія
10167 Заліщицький район, Городоцька сільська виборча комісія
10168 Заліщицький район, Дзвиняцька сільська виборча комісія
10169 Заліщицький район, Добрівлянська сільська виборча комісія
13013 Заліщицький район, Дорогичівська сільська виборча комісія
10171 Заліщицький район, Дунівська сільська виборча комісія
10172 Заліщицький район, Дуплиська сільська виборча комісія
10173 Заліщицький район, Зеленогайська сільська виборча комісія
10174 Заліщицький район, Зозулинська сільська виборча комісія
10175 Заліщицький район, Івано-Золотівська сільська виборча комісія
10176 Заліщицький район, Касперівська сільська виборча комісія
10177 Заліщицький район, Колодрібська сільська виборча комісія
10178 Заліщицький район, Кошилівська сільська виборча комісія
10179 Заліщицький район, Кулаківська сільська виборча комісія
10180 Заліщицький район, Лисівська сільська виборча комісія
10182 Заліщицький район, Мишківська сільська виборча комісія
10183 Заліщицький район, Нирківська сільська виборча комісія
10184 Заліщицький район, Новосілківська сільська виборча комісія
10185 Заліщицький район, Подільська сільська виборча комісія
10186 Заліщицький район, Садківська сільська виборча комісія
10187 Заліщицький район, Синьківська сільська виборча комісія
10188 Заліщицький район, Слобідська сільська виборча комісія
10189 Заліщицький район, Солоненська сільська виборча комісія
10190 Заліщицький район, Торськівська сільська виборча комісія
10191 Заліщицький район, Угриньківська сільська виборча комісія
10192 Заліщицький район, Устечківська сільська виборча комісія
10194 Заліщицький район, Шипівецька сільська виборча комісія
10196 Збаразький район, Збаразька районна виборча комісія
10197 Збаразький район, Збаразька міська виборча комісія
12603 Збаразький район, Вишнівецька селищна виборча комісія
10199 Збаразький район, Базаринська сільська виборча комісія
10202 Збаразький район, Великовікнинська сільська виборча комісія
10203 Збаразький район, Великокунинецька сільська виборча комісія
10204 Збаразький район, Вищелуб'янська сільська виборча комісія
10205 Збаразький район, Гніздичненська сільська виборча комісія
10206 Збаразький район, Дзвинячанська сільська виборча комісія
10207 Збаразький район, Доброводівська сільська виборча комісія
10208 Збаразький район, Добромірківська сільська виборча комісія
10209 Збаразький район, Залісецька сільська виборча комісія
10210 Збаразький район, Залужанська сільська виборча комісія
10211 Збаразький район, Зарубинська сільська виборча комісія
10212 Збаразький район, Зарудянська сільська виборча комісія
10213 Збаразький район, Іванчанська сільська виборча комісія
10214 Збаразький район, Капустинська сільська виборча комісія
10215 Збаразький район, Киданецька сільська виборча комісія
10216 Збаразький район, Кобильська сільська виборча комісія
12345 Збаразький район, Колодненська сільська виборча комісія
10218 Збаразький район, Коханівська сільська виборча комісія
10219 Збаразький район, Красносільська сільська виборча комісія
10220 Збаразький район, Кретівська сільська виборча комісія
10221 Збаразький район, Лозівська сільська виборча комісія
10222 Збаразький район, Максимівська сільська виборча комісія
10223 Збаразький район, Нижчелуб'янська сільська виборча комісія
10224 Збаразький район, Новиківська сільська виборча комісія
10225 Збаразький район, Охримівська сільська виборча комісія
10226 Збаразький район, Раковецька сільська виборча комісія
10227 Збаразький район, Романовоселівська сільська виборча комісія
10228 Збаразький район, Синявська сільська виборча комісія
10231 Збаразький район, Стриївська сільська виборча комісія
12604 Збаразький район, Чернихівецька сільська виборча комісія
10233 Збаразький район, Шилівська сільська виборча комісія
10235 Зборівський район, Зборівська районна виборча комісія
12918 Зборівський район, Зборівська міська виборча комісія
12606 Зборівський район, Залозецька селищна виборча комісія
10238 Зборівський район, Беримівська сільська виборча комісія
10239 Зборівський район, Бзовицька сільська виборча комісія
10242 Зборівський район, Висиповецька сільська виборча комісія
10246 Зборівський район, Гає-Розтоцька сільська виборча комісія
10249 Зборівський район, Городищенська сільська виборча комісія
10250 Зборівський район, Гукалівська сільська виборча комісія
10251 Зборівський район, Загір'янська сільська виборча комісія
10252 Зборівський район, Зарудянська сільська виборча комісія
10255 Зборівський район, Кобзарівська сільська виборча комісія
10256 Зборівський район, Куровецька сільська виборча комісія
10257 Зборівський район, Малашовецька сільська виборча комісія
10258 Зборівський район, Мильнівська сільська виборча комісія
10259 Зборівський район, Млиновецька сільська виборча комісія
10260 Зборівський район, Мшанецька сільська виборча комісія
10261 Зборівський район, Нестерівська сільська виборча комісія
12369 Зборівський район, Озернянська сільська виборча комісія
10265 Зборівський район, Панасівська сільська виборча комісія
10270 Зборівський район, Ренівська сільська виборча комісія
10276 Зборівський район, Чернихівська сільська виборча комісія
10280 Козівський район, Козівська районна виборча комісія
10281 Козівський район, Козівська селищна виборча комісія
12337 Козівський район, Козлівська селищна виборча комісія
10284 Козівський район, Бишківська сільська виборча комісія
10285 Козівський район, Будилівська сільська виборча комісія
10287 Козівський район, Великоходачківська сільська виборча комісія
10288 Козівський район, Вибудівська сільська виборча комісія
10289 Козівський район, Вівсянська сільська виборча комісія
10634 Козівський район, Вікторівська сільська виборча комісія
10626 Козівський район, Геленківська сільська виборча комісія
10290 Козівський район, Глинська сільська виборча комісія
10291 Козівський район, Городищенська сільська виборча комісія
10293 Козівський район, Дибщенська сільська виборча комісія
10294 Козівський район, Золотослобідська сільська виборча комісія
10296 Козівський район, Кальненська сільська виборча комісія
10297 Козівський район, Козівківська сільська виборча комісія
10298 Козівський район, Конюхівська сільська виборча комісія
10299 Козівський район, Кривенська сільська виборча комісія
13117 Козівський район, Купчинецька сільська виборча комісія
10301 Козівський район, Малоплавучанська сільська виборча комісія
10302 Козівський район, Олесинська сільська виборча комісія
10303 Козівський район, Плотичанська сільська виборча комісія
10305 Козівський район, Потіцька сільська виборча комісія
10308 Козівський район, Теофіпільська сільська виборча комісія
10309 Козівський район, Ценівська сільська виборча комісія
10310 Козівський район, Щепанівська сільська виборча комісія
10312 Кременецький район, Кременецька районна виборча комісія
10313 м Кременець, Кременецька міська виборча комісія
12376 Кременецький район, Почаївська міська виборча комісія
10315 Кременецький район, Башуківська сільська виборча комісія
10316 Кременецький район, Білокриницька сільська виборча комісія
10317 Кременецький район, Будківська сільська виборча комісія
10318 Кременецький район, Великобережецька сільська виборча комісія
10333 Кременецький район, Великомлинівецька сільська виборча комісія
10320 Кременецький район, Гаївська сільська виборча комісія
10321 Кременецький район, Горинська сільська виборча комісія
10322 Кременецький район, Дунаївська сільська виборча комісія
10323 Кременецький район, Жолобівська сільська виборча комісія
10324 Кременецький район, Катеринівська сільська виборча комісія
10325 Кременецький район, Колосівська сільська виборча комісія
10326 Кременецький район, Крижівська сільська виборча комісія
10327 Кременецький район, Лідихівська сільська виборча комісія
12350 Кременецький район, Лопушненська сільська виборча комісія
10329 Кременецький район, Лосятинська сільська виборча комісія
10330 Кременецький район, Млинівецька сільська виборча комісія
10331 Кременецький район, Плосківська сільська виборча комісія
10332 Кременецький район, Попівецька сільська виборча комісія
10334 Кременецький район, Ридомильська сільська виборча комісія
10335 Кременецький район, Розтоцька сільська виборча комісія
10336 Кременецький район, Сапанівська сільська виборча комісія
10337 Кременецький район, Староолексинецька сільська виборча комісія
10338 Кременецький район, Старопочаївська сільська виборча комісія
10340 Кременецький район, Устечківська сільська виборча комісія
10341 Кременецький район, Чугалівська сільська виборча комісія
10342 Кременецький район, Шпиколосівська сільська виборча комісія
10343 Лановецький район, Лановецька районна виборча комісія
12862 Лановецький район, Лановецька міська виборча комісія
10345 Лановецький район, Бережанська сільська виборча комісія
10346 Лановецький район, Білозірська сільська виборча комісія
12607 Лановецький район, Борсуківська сільська виборча комісія
10349 Лановецький район, Буглівська сільська виборча комісія
10350 Лановецький район, Ванжулівська сільська виборча комісія
10352 Лановецький район, Вербовецька сільська виборча комісія
10353 Лановецький район, Верещаківська сільська виборча комісія
10354 Лановецький район, Вишгородоцька сільська виборча комісія
10355 Лановецький район, Влащинецька сільська виборча комісія
10356 Лановецький район, Гриньківська сільська виборча комісія
10358 Лановецький район, Іванковецька сільська виборча комісія
10359 Лановецький район, Карначівська сільська виборча комісія
10361 Лановецький район, Лопушненська сільська виборча комісія
10362 Лановецький район, Малобілківська сільська виборча комісія
10363 Лановецький район, Молотківська сільська виборча комісія
10364 Лановецький район, Москалівська сільська виборча комісія
10366 Лановецький район, Печірнянська сільська виборча комісія
10367 Лановецький район, Снігурівська сільська виборча комісія
10368 Лановецький район, Чайчинецька сільська виборча комісія
10371 Монастириський район, Монастириська районна виборча комісія
13118 Монастириський район, Монастириська міська виборча комісія
12349 Монастириський район, Коропецька селищна виборча комісія
10374 Монастириський район, Бертниківська сільська виборча комісія
10375 Монастириський район, Велеснівська сільська виборча комісія
10377 Монастириський район, Висоцька сільська виборча комісія
10378 Монастириський район, Вістрянська сільська виборча комісія
10380 Монастириський район, Гориглядівська сільська виборча комісія
10382 Монастириський район, Горожанська сільська виборча комісія
10383 Монастириський район, Гранітненська сільська виборча комісія
10384 Монастириський район, Григорівська сільська виборча комісія
10385 Монастириський район, Доброводівська сільська виборча комісія
10387 Монастириський район, Завадівська сільська виборча комісія
10388 Монастириський район, Задарівська сільська виборча комісія
10389 Монастириський район, Заставецька сільська виборча комісія
10392 Монастириський район, Красіївська сільська виборча комісія
10394 Монастириський район, Лазарівська сільська виборча комісія
10395 Монастириський район, Лядська сільська виборча комісія
10396 Монастириський район, Олешівська сільська виборча комісія
10397 Монастириський район, Підліснянська сільська виборча комісія
10399 Монастириський район, Тростянецька сільська виборча комісія
10400 Монастириський район, Устя-Зеленська сільська виборча комісія
10401 Монастириський район, Чехівська сільська виборча комісія
10402 Монастириський район, Швейківська сільська виборча комісія
10403 Монастириський район, Яргорівська сільська виборча комісія
10404 Підволочиський район, Підволочиська районна виборча комісія
12383 Підволочиський район, Скалатська міська виборча комісія
12421 Підволочиський район, Підволочиська селищна виборча комісія
12366 Підволочиський район, Новосільська сільська виборча комісія
12390 Підволочиський район, Скориківська сільська виборча комісія
10437 Підволочиський район, Токівська сільська виборча комісія
10441 Підгаєцький район, Підгаєцька районна виборча комісія
10442 Підгаєцький район, Підгаєцька міська виборча комісія
10443 Підгаєцький район, Білокриницька сільська виборча комісія
10444 Підгаєцький район, Боківська сільська виборча комісія
10445 Підгаєцький район, Бронгалівська сільська виборча комісія
10446 Підгаєцький район, Вербівська сільська виборча комісія
10447 Підгаєцький район, Галицька сільська виборча комісія
10448 Підгаєцький район, Гнильченська сільська виборча комісія
10449 Підгаєцький район, Голгочанська сільська виборча комісія
10450 Підгаєцький район, Завалівська сільська виборча комісія
10629 Підгаєцький район, Лисецька сільська виборча комісія
10451 Підгаєцький район, Литвинівська сільська виборча комісія
10452 Підгаєцький район, Мирненська сільська виборча комісія
10453 Підгаєцький район, Мозолівська сільська виборча комісія
10454 Підгаєцький район, Мужилівська сільська виборча комісія
10455 Підгаєцький район, Новосілківська сільська виборча комісія
10456 Підгаєцький район, Носівська сільська виборча комісія
10457 Підгаєцький район, Поплавська сільська виборча комісія
10458 Підгаєцький район, Сільцівська сільська виборча комісія
10459 Підгаєцький район, Староміська сільська виборча комісія
10460 Підгаєцький район, Угринівська сільська виборча комісія
10461 Підгаєцький район, Шумлянська сільська виборча комісія
10462 Підгаєцький район, Юстинівська сільська виборча комісія
10463 Теребовлянський район, Теребовлянська районна виборча комісія
12395 Теребовлянський район, Теребовлянська міська виборча комісія
10465 Теребовлянський район, Дружбівська селищна виборча комісія
12362 Теребовлянський район, Микулинецька селищна виборча комісія
10469 Теребовлянський район, Буданівська сільська виборча комісія
10477 Теребовлянський район, Дарахівська сільська виборча комісія
12325 Теребовлянський район, Золотниківська сільська виборча комісія
12335 Теребовлянський район, Іванівська сільська виборча комісія
10485 Теребовлянський район, Кобиловолоцька сільська виборча комісія
10498 Теребовлянський район, Різдвянівська сільська виборча комісія
10504 Теребовлянський район, Струсівська сільська виборча комісія
10506 Теребовлянський район, Хмелівська сільська виборча комісія
10507 Тернопільський район, Тернопільська районна виборча комісія
10508 Тернопільський район, Великоберезовицька селищна виборча комісія
10509 Тернопільський район, Великобірківська селищна виборча комісія
12426 Тернопільський район, Байковецька сільська виборча комісія
13119 Тернопільський район, Білецька сільська виборча комісія
10513 Тернопільський район, Буцнівська сільська виборча комісія
12310 Тернопільський район, Великогаївська сільська виборча комісія
10516 Тернопільський район, Великолуцька сільська виборча комісія
10519 Тернопільський район, Довжанська сільська виборча комісія
10520 Тернопільський район, Домаморицька сільська виборча комісія
10521 Тернопільський район, Драганівська сільська виборча комісія
10528 Тернопільський район, Малоходачківська сільська виборча комісія
10529 Тернопільський район, Миролюбівська сільська виборча комісія
10530 Тернопільський район, Мишковицька сільська виборча комісія
13120 Тернопільський район, Настасівська сільська виборча комісія
10532 Тернопільський район, Острівська сільська виборча комісія
10533 Тернопільський район, Петриківська сільська виборча комісія
10534 Тернопільський район, Підгороднянська сільська виборча комісія
10536 Тернопільський район, Почапинська сільська виборча комісія
10537 Тернопільський район, Романівська сільська виборча комісія
10539 Тернопільський район, Смиковецька сільська виборча комісія
10541 Тернопільський район, Ступківська сільська виборча комісія
10546 Чортківський район, Чортківська районна виборча комісія
10547 м Чортків, Чортківська міська виборча комісія
12324 Чортківський район, Заводська селищна виборча комісія
10549 Чортківський район, Базарська сільська виборча комісія
10550 Чортківський район, Бичківська сільська виборча комісія
10551 Чортківський район, Білівська сільська виборча комісія
12420 Чортківський район, Білобожницька сільська виборча комісія
10553 Чортківський район, Босирівська сільська виборча комісія
10555 Чортківський район, Горішньовигнанська сільська виборча комісія
10557 Чортківський район, Джуринська сільська виборча комісія
10558 Чортківський район, Заболотівська сільська виборча комісія
10559 Чортківський район, Залісянська сільська виборча комісія
10560 Чортківський район, Звиняцька сільська виборча комісія
10561 Чортківський район, Капустинська сільська виборча комісія
12339 Чортківський район, Колиндянська сільська виборча комісія
10563 Чортківський район, Косівська сільська виборча комісія
10564 Чортківський район, Коцюбинчицька сільська виборча комісія
10565 Чортківський район, Кривеньківська сільська виборча комісія
10567 Чортківський район, Милівецька сільська виборча комісія
10568 Чортківський район, Мухавська сільська виборча комісія
10569 Чортківський район, Нагірянська сільська виборча комісія
10570 Чортківський район, Палашівська сільська виборча комісія
10571 Чортківський район, Пастушівська сільська виборча комісія
10572 Чортківський район, Полівецька сільська виборча комісія
10573 Чортківський район, Пробіжнянська сільська виборча комісія
10576 Чортківський район, Росохацька сільська виборча комісія
10577 Чортківський район, Свидівська сільська виборча комісія
10578 Чортківський район, Скородинська сільська виборча комісія
10579 Чортківський район, Сокиринецька сільська виборча комісія
10580 Чортківський район, Сосулівська сільська виборча комісія
10581 Чортківський район, Староягільницька сільська виборча комісія
10583 Чортківський район, Товстеньківська сільська виборча комісія
10585 Чортківський район, Улашківська сільська виборча комісія
10587 Чортківський район, Швайківська сільська виборча комісія
10588 Чортківський район, Шманьківська сільська виборча комісія
10589 Чортківський район, Шманьківчицька сільська виборча комісія
10590 Чортківський район, Шульганівська сільська виборча комісія
10591 Чортківський район, Ягільницька сільська виборча комісія
10592 Шумський район, Шумська районна виборча комісія
12407 Шумський район, Шумська міська виборча комісія
10598 Шумський район, Васьковецька сільська виборча комісія
12608 Шумський район, Великодедеркальська сільська виборча комісія
10600 Шумський район, Великозагайцівська сільська виборча комісія
10601 Шумський район, Вілійська сільська виборча комісія
10607 Шумський район, Людвищенська сільська виборча комісія
10608 Шумський район, Матвіівська сільська виборча комісія
10610 Шумський район, Підгаєцька сільська виборча комісія
10611 Шумський район, Піщатинська сільська виборча комісія
10619 Шумський район, Темногаєцька сільська виборча комісія
10622 Шумський район, Цеценівська сільська виборча комісія
10625 м Тернопіль, Тернопільська міська виборча комісія