Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Сумська область. Перелік кодів територіальних виборчих комісій та місцевих рад
Код комісії (ради) Назва територіальної виборчої комісії
02522 Сумська обласна виборча комісія
02523 Білопільський район, Білопільська районна виборча комісія
13113 Білопільський район, Білопільська міська виборча комісія
02525 Білопільський район, Ворожбянська міська виборча комісія
12575 Білопільський район, Миколаївська селищна виборча комісія
02527 Білопільський район, Улянівська селищна виборча комісія
02531 Білопільський район, Воронівська сільська виборча комісія
02532 Білопільський район, Ганнівсько-Вирівська сільська виборча комісія
02534 Білопільський район, Гуринівська сільська виборча комісія
02536 Білопільський район, Кальченківська сільська виборча комісія
02538 Білопільський район, Куянівська сільська виборча комісія
13112 Білопільський район, Річківська сільська виборча комісія
02546 Білопільський район, Сергіївська сільська виборча комісія
02548 Білопільський район, Терещенківська сільська виборча комісія
02551 Білопільський район, Шкуратівська сільська виборча комісія
02552 Буринський район, Буринська районна виборча комісія
12853 Буринський район, Буринська міська виборча комісія
02554 Буринський район, Біжівська сільська виборча комісія
02555 Буринський район, Буриківська сільська виборча комісія
02557 Буринський район, Вознесенська сільська виборча комісія
02559 Буринський район, Гвинтівська сільська виборча комісія
02560 Буринський район, Дяківська сільська виборча комісія
02562 Буринський район, Клепалівська сільська виборча комісія
02563 Буринський район, Миколаївська сільська виборча комісія
02564 Буринський район, Михайлівська сільська виборча комісія
02566 Буринський район, Пісківська сільська виборча комісія
02567 Буринський район, Слобідська сільська виборча комісія
02568 Буринський район, Сніжківська сільська виборча комісія
02572 Буринський район, Хустянська сільська виборча комісія
02574 Буринський район, Черепівська сільська виборча комісія
02575 Буринський район, Чернечослобідська сільська виборча комісія
02576 Великописарівський район, Великописарівська районна виборча комісія
02577 Великописарівський район, Великописарівська селищна виборча комісія
12580 Великописарівський район, Кириківська селищна виборча комісія
02580 Великописарівський район, Вільненська сільська виборча комісія
02581 Великописарівський район, Дмитрівська сільська виборча комісія
02582 Великописарівський район, Добрянська сільська виборча комісія
02585 Великописарівський район, Пожнянська сільська виборча комісія
02586 Великописарівський район, Попівська сільська виборча комісія
02587 Великописарівський район, Розсошівська сільська виборча комісія
02589 Великописарівський район, Солдатська сільська виборча комісія
02590 Великописарівський район, Тарасівська сільська виборча комісія
02592 Великописарівський район, Ямненська сільська виборча комісія
02593 Глухівський район, Глухівська районна виборча комісія
02594 Глухівський район, Червоненська селищна виборча комісія
12582 Глухівський район, Шалигинська селищна виборча комісія
02596 Глухівський район, Баницька сільська виборча комісія
02597 Глухівський район, Бачівська сільська виборча комісія
12409 Глухівський район, Березівська сільська виборча комісія
02599 Глухівський район, Білокопитівська сільська виборча комісія
02600 Глухівський район, Вільнослобідська сільська виборча комісія
02602 Глухівський район, Дунаєцька сільська виборча комісія
02605 Глухівський район, Кучерівська сільська виборча комісія
02608 Глухівський район, Перемозька сільська виборча комісія
02609 Глухівський район, Полошківська сільська виборча комісія
02610 Глухівський район, Привільська сільська виборча комісія
02611 Глухівський район, Пустогородська сільська виборча комісія
02613 Глухівський район, Семенівська сільська виборча комісія
02615 Глухівський район, Сопицька сільська виборча комісія
02618 Глухівський район, Студеноцька сільська виборча комісія
02619 Глухівський район, Суходільська сільська виборча комісія
02620 Глухівський район, Уздицька сільська виборча комісія
02621 Глухівський район, Уланівська сільська виборча комісія
02622 Глухівський район, Фотовизька сільська виборча комісія
02624 Глухівський район, Чернівська сільська виборча комісія
02626 Глухівський район, Яструбщанська сільська виборча комісія
02627 Конотопський район, Конотопська районна виборча комісія
12854 Конотопський район, Дубов’язівська селищна виборча комісія
12689 Конотопський район, Бочечківська сільська виборча комісія
02630 Конотопський район, Великосамбірська сільська виборча комісія
02631 Конотопський район, Вирівська сільська виборча комісія
02632 Конотопський район, В'язівська сільська виборча комісія
02633 Конотопський район, Гружчанська сільська виборча комісія
02634 Конотопський район, Дептівська сільська виборча комісія
02635 Конотопський район, Духанівська сільська виборча комісія
02637 Конотопський район, Землянська сільська виборча комісія
02638 Конотопський район, Карабутівська сільська виборча комісія
02640 Конотопський район, Кошарівська сільська виборча комісія
02642 Конотопський район, Кузьківська сільська виборча комісія
02643 Конотопський район, Малосамбірська сільська виборча комісія
02644 Конотопський район, Мельнянська сільська виборча комісія
02645 Конотопський район, Михайло-Ганнівська сільська виборча комісія
02646 Конотопський район, Пекарівська сільська виборча комісія
02647 Конотопський район, Попівська сільська виборча комісія
02648 Конотопський район, Присеймівська сільська виборча комісія
02651 Конотопський район, Соснівська сільська виборча комісія
02654 Конотопський район, Шаповалівська сільська виборча комісія
02655 Конотопський район, Шевченківська сільська виборча комісія
02657 Конотопський район, Юрівська сільська виборча комісія
02658 Краснопільський район, Краснопільська районна виборча комісія
12690 Краснопільський район, Краснопільська селищна виборча комісія
02661 Краснопільський район, Бранцівська сільська виборча комісія
02663 Краснопільський район, Грабовська сільська виборча комісія
02666 Краснопільський район, Мезенівська сільська виборча комісія
12584 Краснопільський район, Миропільська сільська виборча комісія
02669 Краснопільський район, Покровська сільська виборча комісія
02670 Краснопільський район, Рясненська сільська виборча комісія
02673 Краснопільський район, Славгородська сільська виборча комісія
02677 Кролевецький район, Кролевецька районна виборча комісія
12691 Кролевецький район, Кролевецька міська виборча комісія
02679 Кролевецький район, Алтинівська сільська виборча комісія
02680 Кролевецький район, Бистрицька сільська виборча комісія
02681 Кролевецький район, Білогривська сільська виборча комісія
02697 Кролевецький район, Червоноранківська сільська виборча комісія
02682 Кролевецький район, Буйвалівська сільська виборча комісія
02683 Кролевецький район, Гречкинська сільська виборча комісія
02685 Кролевецький район, Добротівська сільська виборча комісія
02686 Кролевецький район, Дубовицька сільська виборча комісія
02687 Кролевецький район, Зазірківська сільська виборча комісія
02688 Кролевецький район, Камінська сільська виборча комісія
02689 Кролевецький район, Спаська сільська виборча комісія
02690 Кролевецький район, Литвиновицька сільська виборча комісія
02691 Кролевецький район, Локнянська сільська виборча комісія
02692 Кролевецький район, Майорівська сільська виборча комісія
02693 Кролевецький район, Мутинська сільська виборча комісія
02694 Кролевецький район, Обтівська сільська виборча комісія
02696 Кролевецький район, Тулиголівська сільська виборча комісія
02698 Кролевецький район, Яровська сільська виборча комісія
02699 Кролевецький район, Ярославецька сільська виборча комісія
02700 Лебединський район, Лебединська районна виборча комісія
02701 Лебединський район, Бишкінська сільська виборча комісія
02702 Лебединський район, Боровеньківська сільська виборча комісія
02703 Лебединський район, Будильська сільська виборча комісія
02704 Лебединський район, Василівська сільська виборча комісія
02705 Лебединський район, Великовисторопська сільська виборча комісія
02706 Лебединський район, Ворожбянська сільська виборча комісія
02707 Лебединський район, Гарбузівська сільська виборча комісія
02708 Лебединський район, Голубівська сільська виборча комісія
02709 Лебединський район, Гринцівська сільська виборча комісія
02710 Лебединський район, Калюжненська сільська виборча комісія
02711 Лебединський район, Кам'янська сільська виборча комісія
02712 Лебединський район, Катеринівська сільська виборча комісія
02713 Лебединський район, Курганська сільська виборча комісія
02714 Лебединський район, Маловисторопська сільська виборча комісія
02715 Лебединський район, Межиріцька сільська виборча комісія
02716 Лебединський район, Михайлівська сільська виборча комісія
02717 Лебединський район, Московськобобрицька сільська виборча комісія
02718 Лебединський район, Павленківська сільська виборча комісія
02719 Лебединський район, Підопригорівська сільська виборча комісія
02720 Лебединський район, Пристайлівська сільська виборча комісія
02721 Лебединський район, Рябушківська сільська виборча комісія
02722 Лебединський район, Червленівська сільська виборча комісія
02723 Лебединський район, Штепівська сільська виборча комісія
02724 Липоводолинський район, Липоводолинська районна виборча комісія
02725 Липоводолинський район, Липоводолинська селищна виборча комісія
02726 Липоводолинський район, Байрацька сільська виборча комісія
02727 Липоводолинський район, Беївська сільська виборча комісія
02728 Липоводолинський район, Берестівська сільська виборча комісія
02729 Липоводолинський район, Калінінська сільська виборча комісія
02731 Липоводолинський район, Кімличанська сільська виборча комісія
02732 Липоводолинський район, Колядинецька сільська виборча комісія
02733 Липоводолинський район, Лучанська сільська виборча комісія
02734 Липоводолинський район, Московська сільська виборча комісія
02735 Липоводолинський район, Панасівська сільська виборча комісія
02738 Липоводолинський район, Русанівська сільська виборча комісія
02739 Липоводолинський район, Саївська сільська виборча комісія
02740 Липоводолинський район, Семенівська сільська виборча комісія
13114 Липоводолинський район, Синівська сільська виборча комісія
02742 Липоводолинський район, Яганівська сільська виборча комісія
02743 Липоводолинський район, Яснопільщинська сільська виборча комісія
02744 Недригайлівський район, Недригайлівська районна виборча комісія
12585 Недригайлівський район, Недригайлівська селищна виборча комісія
02746 Недригайлівський район, Тернівська селищна виборча комісія
12692 Недригайлівський район, Вільшанська сільська виборча комісія
02751 Недригайлівський район, Засульська сільська виборча комісія
12855 Недригайлівський район, Коровинська сільська виборча комісія
02757 Недригайлівський район, Курманівська сільська виборча комісія
02760 Недригайлівський район, Сакуниська сільська виборча комісія
02763 Недригайлівський район, Червонослобідська сільська виборча комісія
02764 Охтирський район, Охтирська районна виборча комісія
12958 Охтирський район, Чупахівська селищна виборча комісія
12588 Охтирський район, Грунська сільська виборча комісія
02773 Охтирський район, Довжицька сільська виборча комісія
12856 Охтирський район, Комишанська сільська виборча комісія
02781 Охтирський район, Олешнянська сільська виборча комісія
02785 Охтирський район, Староіванівська сільська виборча комісія
12857 Охтирський район, Чернеччинська сільська виборча комісія
02788 Путивльський район, Путивльська районна виборча комісія
13115 Путивльський район, Путивльська міська виборча комісія
02791 Путивльський район, Бояро-Лежачівська сільська виборча комісія
02800 Путивльський район, Мазівська сільська виборча комісія
02801 Путивльський район, Манухівська сільська виборча комісія
02802 Путивльський район, Мачулищанська сільська виборча комісія
12858 Путивльський район, Новослобідська сільська виборча комісія
02806 Путивльський район, Руднєвська сільська виборча комісія
02813 Роменський район, Роменська районна виборча комісія
02814 Роменський район, Анастасівська сільська виборча комісія
13012 Роменський район, Андріяшівська сільська виборча комісія
02817 Роменський район, Артюхівська сільська виборча комісія
02818 Роменський район, Басівська сільська виборча комісія
02819 Роменський район, Біловодська сільська виборча комісія
02820 Роменський район, Бобрицька сільська виборча комісія
02822 Роменський район, Великобубнівська сільська виборча комісія
02823 Роменський район, Волошнівська сільська виборча комісія
02824 Роменський район, Галківська сільська виборча комісія
02825 Роменський район, Глинська сільська виборча комісія
02826 Роменський район, Гришинська сільська виборча комісія
02827 Роменський район, Дібрівська сільська виборча комісія
02828 Роменський район, Довгополівська сільська виборча комісія
02829 Роменський район, Зарудянська сільська виборча комісія
02830 Роменський район, Коржівська сільська виборча комісія
02831 Роменський район, Малобубнівська сільська виборча комісія
02832 Роменський район, Миколаївська сільська виборча комісія
02833 Роменський район, Новогребельська сільська виборча комісія
02835 Роменський район, Перехрестівська сільська виборча комісія
02836 Роменський район, Плавинищенська сільська виборча комісія
02837 Роменський район, Погожокриницька сільська виборча комісія
02838 Роменський район, Пустовійтівська сільська виборча комісія
02839 Роменський район, Ріпчанська сільська виборча комісія
02840 Роменський район, Рогинська сільська виборча комісія
02841 Роменський район, Смілівська сільська виборча комісія
02842 Роменський район, Сулимівська сільська виборча комісія
02843 Роменський район, Хмелівська сільська виборча комісія
02844 Роменський район, Хоминцівська сільська виборча комісія
02845 Роменський район, Ярошівська сільська виборча комісія
02846 Середино-Будський район, Середино-Будська районна виборча комісія
02847 Середино-Будський район, Середино-Будська міська виборча комісія
12590 Середино-Будський район, Зноб-Новгородська селищна виборча комісія
02849 Середино-Будський район, Великоберізківська сільська виборча комісія
02851 Середино-Будський район, Жихівська сільська виборча комісія
02853 Середино-Будський район, Кам'янська сільська виборча комісія
02858 Середино-Будський район, Пигарівська сільська виборча комісія
02859 Середино-Будський район, Рожковицька сільська виборча комісія
02860 Середино-Будський район, Ромашківська сільська виборча комісія
02861 Середино-Будський район, Старогутська сільська виборча комісія
02863 Середино-Будський район, Уралівська сільська виборча комісія
02864 Середино-Будський район, Чернацька сільська виборча комісія
02865 Сумський район, Сумська районна виборча комісія
02866 Сумський район, Низівська селищна виборча комісія
12859 Сумський район, Степанівська селищна виборча комісія
12591 Сумський район, Хотінська селищна виборча комісія
02869 Сумський район, Басівська сільська виборча комісія
12593 Сумський район, Бездрицька сільська виборча комісія
02871 Сумський район, Битицька сільська виборча комісія
02872 Сумський район, Біловодська сільська виборча комісія
02873 Сумський район, Великовільмівська сільська виборча комісія
02874 Сумський район, Великочернеччинська сільська виборча комісія
12916 Сумський район, Верхньосироватська сільська виборча комісія
02877 Сумський район, Кияницька сільська виборча комісія
02879 Сумський район, Косівщинська сільська виборча комісія
12595 Сумський район, Миколаївська сільська виборча комісія
02882 Сумський район, Могрицька сільська виборча комісія
12596 Сумський район, Нижньосироватська сільська виборча комісія
02884 Сумський район, Новосуханівська сільська виборча комісія
02888 Сумський район, Садівська сільська виборча комісія
02890 Сумський район, Стецьківська сільська виборча комісія
02891 Сумський район, Сульська сільська виборча комісія
02892 Сумський район, Терешківська сільська виборча комісія
02895 Сумський район, Шпилівська сільська виборча комісія
02896 Сумський район, Юнаківська сільська виборча комісія
02897 Сумський район, Яструбинська сільська виборча комісія
02898 Тростянецький район, Тростянецька районна виборча комісія
12860 Тростянецький район, Тростянецька міська виборча комісія
02900 Тростянецький район, Білківська сільська виборча комісія
12597 Тростянецький район, Боромлянська сільська виборча комісія
02902 Тростянецький район, Буймерська сільська виборча комісія
02904 Тростянецький район, Дернівська сільська виборча комісія
02908 Тростянецький район, Криничненська сільська виборча комісія
02909 Тростянецький район, Люджанська сільська виборча комісія
02910 Тростянецький район, Мартинівська сільська виборча комісія
02911 Тростянецький район, Мащанська сільська виборча комісія
02912 Тростянецький район, Ницахська сільська виборча комісія
02913 Тростянецький район, Печинська сільська виборча комісія
02914 Тростянецький район, Семереньківська сільська виборча комісія
02915 Тростянецький район, Станівська сільська виборча комісія
02916 Шосткинський район, Шосткинська районна виборча комісія
02917 Шосткинський район, Воронізька селищна виборча комісія
02918 Шосткинський район, Богданівська сільська виборча комісія
02919 Шосткинський район, Вовнянська сільська виборча комісія
02920 Шосткинський район, Гамаліївська сільська виборча комісія
02921 Шосткинський район, Глазівська сільська виборча комісія
02922 Шосткинський район, Івотська сільська виборча комісія
02923 Шосткинський район, Каліївська сільська виборча комісія
02924 Шосткинський район, Клишківська сільська виборча комісія
02925 Шосткинський район, Ковтунівська сільська виборча комісія
02926 Шосткинський район, Коротченківська сільська виборча комісія
02927 Шосткинський район, Маківська сільська виборча комісія
02928 Шосткинський район, Миронівська сільська виборча комісія
02929 Шосткинський район, Ображіївська сільська виборча комісія
02930 Шосткинський район, Собицька сільська виборча комісія
02931 Шосткинський район, Собичівська сільська виборча комісія
02932 Шосткинський район, Тиманівська сільська виборча комісія
02933 Шосткинський район, Чапліївська сільська виборча комісія
02934 Ямпільський район, Ямпільська районна виборча комісія
12657 Ямпільський район, Дружбівська міська виборча комісія
02936 Ямпільський район, Свеська селищна виборча комісія
02937 Ямпільський район, Ямпільська селищна виборча комісія
02938 Ямпільський район, Антонівська сільська виборча комісія
02939 Ямпільський район, Білицька сільська виборча комісія
02940 Ямпільський район, Воздвиженська сільська виборча комісія
02942 Ямпільський район, Княжицька сільська виборча комісія
02943 Ямпільський район, Марчихинобудська сільська виборча комісія
02944 Ямпільський район, Микитівська сільська виборча комісія
02945 Ямпільський район, Орлівська сільська виборча комісія
02946 Ямпільський район, Паліївська сільська виборча комісія
02947 Ямпільський район, Степненська сільська виборча комісія
02948 Ямпільський район, Усоцька сільська виборча комісія
02950 Ямпільський район, Шатрищенська сільська виборча комісія
02955 м Глухів, Глухівська міська виборча комісія
02956 м Конотоп, Конотопська міська виборча комісія
02957 м Конотоп, Підлипненська сільська виборча комісія
02958 м Лебедин, Лебединська міська виборча комісія
02959 м Охтирка, Охтирська міська виборча комісія
02960 м Ромни, Роменська міська виборча комісія
02951 м Суми, Сумська міська виборча комісія
02954 м Суми, Піщанська сільська виборча комісія
02961 м Шостка, Шосткинська міська виборча комісія