Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Рівненська область. Перелік кодів територіальних виборчих комісій та місцевих рад
Код комісії (ради) Назва територіальної виборчої комісії
08122 Рівненська обласна виборча комісія
08123 Березнівський район, Березнівська районна виборча комісія
08124 Березнівський район, Березнівська міська виборча комісія
08125 Березнівський район, Соснівська селищна виборча комісія
08126 Березнівський район, Балашівська сільська виборча комісія
08127 Березнівський район, Бистрицька сільська виборча комісія
08128 Березнівський район, Білківська сільська виборча комісія
08129 Березнівський район, Бронська сільська виборча комісія
08130 Березнівський район, Великопільська сільська виборча комісія
08131 Березнівський район, Вітковицька сільська виборча комісія
08132 Березнівський район, Голубненська сільська виборча комісія
08133 Березнівський район, Городищенська сільська виборча комісія
08134 Березнівський район, Грушівська сільська виборча комісія
08135 Березнівський район, Губківська сільська виборча комісія
08136 Березнівський район, Друхівська сільська виборча комісія
08137 Березнівський район, Зірненська сільська виборча комісія
08138 Березнівський район, Кам'янська сільська виборча комісія
08139 Березнівський район, Малинська сільська виборча комісія
08140 Березнівський район, Марининська сільська виборча комісія
08141 Березнівський район, Моквинська сільська виборча комісія
08142 Березнівський район, Поліська сільська виборча комісія
08143 Березнівський район, Полянська сільська виборча комісія
08144 Березнівський район, Прислуцька сільська виборча комісія
08145 Березнівський район, Тишицька сільська виборча комісія
08146 Березнівський район, Хмелівська сільська виборча комісія
08147 Березнівський район, Яринівська сільська виборча комісія
08148 Березнівський район, Яцьковицька сільська виборча комісія
08149 Володимирецький район, Володимирецька районна виборча комісія
08150 Володимирецький район, Володимирецька селищна виборча комісія
08151 Володимирецький район, Рафалівська селищна виборча комісія
08152 Володимирецький район, Антонівська сільська виборча комісія
08153 Володимирецький район, Балаховицька сільська виборча комісія
08154 Володимирецький район, Берестівська сільська виборча комісія
08155 Володимирецький район, Біленська сільська виборча комісія
08156 Володимирецький район, Більськовільська сільська виборча комісія
08157 Володимирецький район, Великожолудська сільська виборча комісія
08158 Володимирецький район, Великотелковицька сільська виборча комісія
08159 Володимирецький район, Великоцепцевицька сільська виборча комісія
08160 Володимирецький район, Воронківська сільська виборча комісія
08161 Володимирецький район, Городецька сільська виборча комісія
08162 Володимирецький район, Довговільська сільська виборча комісія
08163 Володимирецький район, Жовкинівська сільська виборча комісія
08164 Володимирецький район, Заболоттівська сільська виборча комісія
08165 Володимирецький район, Каноницька сільська виборча комісія
08166 Володимирецький район, Кідрівська сільська виборча комісія
08167 Володимирецький район, Красносільська сільська виборча комісія
08168 Володимирецький район, Лозківська сільська виборча комісія
08169 Володимирецький район, Любахівська сільська виборча комісія
08170 Володимирецький район, Мульчицька сільська виборча комісія
08171 Володимирецький район, Новаківська сільська виборча комісія
08172 Володимирецький район, Озерецька сільська виборча комісія
08173 Володимирецький район, Озерська сільська виборча комісія
08174 Володимирецький район, Полицька сільська виборча комісія
08175 Володимирецький район, Половлівська сільська виборча комісія
08176 Володимирецький район, Ромейківська сільська виборча комісія
08177 Володимирецький район, Собіщицька сільська виборча комісія
08178 Володимирецький район, Сопачівська сільська виборча комісія
08179 Володимирецький район, Старорафалівська сільська виборча комісія
08180 Володимирецький район, Степангородська сільська виборча комісія
08181 Володимирецький район, Хиноцька сільська виборча комісія
08182 Гощанський район, Гощанська районна виборча комісія
08183 Гощанський район, Гощанська селищна виборча комісія
12396 Гощанський район, Бабинська сільська виборча комісія
08185 Гощанський район, Бочаницька сільська виборча комісія
12401 Гощанський район, Бугринська сільська виборча комісія
08187 Гощанський район, Воскодавська сільська виборча комісія
08188 Гощанський район, Горбаківська сільська виборча комісія
08189 Гощанський район, Дроздівська сільська виборча комісія
08190 Гощанський район, Дулібська сільська виборча комісія
08191 Гощанський район, Жаврівська сільська виборча комісія
08192 Гощанський район, Красносільська сільська виборча комісія
08193 Гощанський район, Криничківська сільська виборча комісія
08194 Гощанський район, Курозванівська сільська виборча комісія
08195 Гощанський район, Липківська сільська виборча комісія
08196 Гощанський район, Майківська сільська виборча комісія
08197 Гощанський район, Малинівська сільська виборча комісія
08198 Гощанський район, Малятинська сільська виборча комісія
08200 Гощанський район, Русивельська сільська виборча комісія
08202 Гощанський район, Садівська сільська виборча комісія
08203 Гощанський район, Симонівська сільська виборча комісія
08204 Гощанський район, Синівська сільська виборча комісія
08205 Гощанський район, Тучинська сільська виборча комісія
08206 Гощанський район, Федорівська сільська виборча комісія
08207 Демидівський район, Демидівська районна виборча комісія
12915 Демидівський район, Демидівська селищна виборча комісія
12500 Демидівський район, Боремельська сільська виборча комісія
08211 Демидівський район, Вовковиївська сільська виборча комісія
08219 Дубенський район, Дубенська районна виборча комісія
12457 Дубенський район, Смизька селищна виборча комісія
08222 Дубенський район, Варковицька сільська виборча комісія
08223 Дубенський район, Вербська сільська виборча комісія
08224 Дубенський район, Гірницька сільська виборча комісія
08225 Дубенський район, Іваннівська сільська виборча комісія
08227 Дубенський район, Майданська сільська виборча комісія
08228 Дубенський район, Малосадівська сільська виборча комісія
08229 Дубенський район, Мильчанська сільська виборча комісія
12467 Дубенський район, Мирогощанська сільська виборча комісія
08232 Дубенський район, Озерянська сільська виборча комісія
08233 Дубенський район, Плосківська сільська виборча комісія
13011 Дубенський район, Повчанська сільська виборча комісія
12455 Дубенський район, Привільненська сільська виборча комісія
08236 Дубенський район, Птицька сільська виборча комісія
08238 Дубенський район, Сатиївська сільська виборча комісія
08239 Дубенський район, Семидубська сільська виборча комісія
08240 Дубенський район, Соснівська сільська виборча комісія
08241 Дубенський район, Стовпецька сільська виборча комісія
12849 Дубенський район, Тараканівська сільська виборча комісія
08244 Дубровицький район, Дубровицька районна виборча комісія
08245 Дубровицький район, Дубровицька міська виборча комісія
08246 Дубровицький район, Бережківська сільська виборча комісія
08247 Дубровицький район, Бережницька сільська виборча комісія
08248 Дубровицький район, Берестівська сільська виборча комісія
08249 Дубровицький район, Великоозерянська сільська виборча комісія
08250 Дубровицький район, Велюнська сільська виборча комісія
12458 Дубровицький район, Висоцька сільська виборча комісія
08253 Дубровицький район, Залузька сільська виборча комісія
08254 Дубровицький район, Колківська сільська виборча комісія
08255 Дубровицький район, Лісівська сільська виборча комісія
08257 Дубровицький район, Лютинська сільська виборча комісія
12403 Дубровицький район, Миляцька сільська виборча комісія
08259 Дубровицький район, Мочулищенська сільська виборча комісія
08260 Дубровицький район, Нивецька сільська виборча комісія
08261 Дубровицький район, Осівська сільська виборча комісія
08263 Дубровицький район, Сварицевицька сільська виборча комісія
08264 Дубровицький район, Селецька сільська виборча комісія
08265 Дубровицький район, Соломіївська сільська виборча комісія
08266 Дубровицький район, Трипутнянська сільська виборча комісія
08267 Дубровицький район, Туменська сільська виборча комісія
08269 Зарічненський район, Зарічненська районна виборча комісія
08270 Зарічненський район, Зарічненська селищна виборча комісія
08271 Зарічненський район, Борівська сільська виборча комісія
08272 Зарічненський район, Вичівська сільська виборча комісія
08273 Зарічненський район, Дібрівська сільська виборча комісія
08275 Зарічненський район, Кухітсько-Вільська сільська виборча комісія
12468 Зарічненський район, Локницька сільська виборча комісія
08278 Зарічненський район, Морочненська сільська виборча комісія
08279 Зарічненський район, Неньковицька сільська виборча комісія
08281 Зарічненський район, Новорічицька сільська виборча комісія
08282 Зарічненський район, Омитська сільська виборча комісія
08283 Зарічненський район, Перекальська сільська виборча комісія
08284 Зарічненський район, Річицька сільська виборча комісія
08285 Зарічненський район, Сенчицька сільська виборча комісія
08286 Зарічненський район, Серницька сільська виборча комісія
08287 Здолбунівський район, Здолбунівська районна виборча комісія
08288 Здолбунівський район, Здолбунівська міська виборча комісія
08289 Здолбунівський район, Мізоцька селищна виборча комісія
08290 Здолбунівський район, Білашівська сільська виборча комісія
08291 Здолбунівський район, Богдашівська сільська виборча комісія
08292 Здолбунівський район, Будеразька сільська виборча комісія
08293 Здолбунівський район, Бущанська сільська виборча комісія
08294 Здолбунівський район, Глинська сільська виборча комісія
08295 Здолбунівський район, Дерманська Друга сільська виборча комісія
08296 Здолбунівський район, Дерманська Перша сільська виборча комісія
08297 Здолбунівський район, Здовбицька сільська виборча комісія
08298 Здолбунівський район, Копитківська сільська виборча комісія
08299 Здолбунівський район, Маломощаницька сільська виборча комісія
08300 Здолбунівський район, Миротинська сільська виборча комісія
08301 Здолбунівський район, Новомощаницька сільська виборча комісія
08302 Здолбунівський район, Новосілківська сільська виборча комісія
08303 Здолбунівський район, Півченська сільська виборча комісія
08304 Здолбунівський район, П'ятигірська сільська виборча комісія
08305 Здолбунівський район, Спасівська сільська виборча комісія
08306 Здолбунівський район, Старомощаницька сільська виборча комісія
08307 Здолбунівський район, Ступнівська сільська виборча комісія
08308 Здолбунівський район, Уїздецька сільська виборча комісія
08309 Здолбунівський район, Урвенська сільська виборча комісія
08310 Корецький район, Корецька районна виборча комісія
08311 Корецький район, Корецька міська виборча комісія
08312 Корецький район, Бриківська сільська виборча комісія
08313 Корецький район, Великоклецьківська сільська виборча комісія
08314 Корецький район, Великомежиріцька сільська виборча комісія
08315 Корецький район, Веснянська сільська виборча комісія
08316 Корецький район, Гвіздівська сільська виборча комісія
08317 Корецький район, Головницька сільська виборча комісія
08318 Корецький район, Даничівська сільська виборча комісія
08319 Корецький район, Жадківська сільська виборча комісія
08320 Корецький район, Залізницька сільська виборча комісія
08321 Корецький район, Іванівська сільська виборча комісія
08322 Корецький район, Коловертівська сільська виборча комісія
08323 Корецький район, Користівська сільська виборча комісія
08324 Корецький район, Крилівська сільська виборча комісія
08325 Корецький район, Морозівська сільська виборча комісія
08326 Корецький район, Невірківська сільська виборча комісія
08327 Корецький район, Новокорецька сільська виборча комісія
08328 Корецький район, Річецька сільська виборча комісія
08329 Корецький район, Самострілівська сільська виборча комісія
08330 Корецький район, Сапожинська сільська виборча комісія
08331 Корецький район, Світанівська сільська виборча комісія
08332 Корецький район, Стовпинська сільська виборча комісія
08333 Корецький район, Сторожівська сільська виборча комісія
08334 Корецький район, Устянська сільська виборча комісія
08335 Корецький район, Харалузька сільська виборча комісія
08336 Корецький район, Щекичинська сільська виборча комісія
08337 Костопільський район, Костопільська районна виборча комісія
08338 Костопільський район, Костопільська міська виборча комісія
08339 Костопільський район, Великомидська сільська виборча комісія
08340 Костопільський район, Великостидинська сільська виборча комісія
08341 Костопільський район, Головинська сільська виборча комісія
08342 Костопільський район, Гутянська сільська виборча комісія
12567 Костопільський район, Деражненська сільська виборча комісія
08345 Костопільський район, Звіздівська сільська виборча комісія
08346 Костопільський район, Злазненська сільська виборча комісія
08347 Костопільський район, Золотолинська сільська виборча комісія
12957 Костопільський район, Малолюбашанська сільська виборча комісія
08349 Костопільський район, Маломидська сільська виборча комісія
08350 Костопільський район, Малостидинська сільська виборча комісія
08354 Костопільський район, Підлужненська сільська виборча комісія
12459 Костопільський район, Пісківська сільська виборча комісія
08357 Костопільський район, Яполотська сільська виборча комісія
08358 Млинівський район, Млинівська районна виборча комісія
12569 Млинівський район, Млинівська селищна виборча комісія
12688 Млинівський район, Бокіймівська сільська виборча комісія
08502 Млинівський район, Мальованська сільська виборча комісія
12572 Млинівський район, Острожецька сільська виборча комісія
08376 Млинівський район, Підгаєцька сільська виборча комісія
12408 Млинівський район, Підлозцівська сільська виборча комісія
12850 Млинівський район, Ярославицька сільська виборча комісія
08388 Острозький район, Острозька районна виборча комісія
08390 Острозький район, Білашівська сільська виборча комісія
08391 Острозький район, Бухарівська сільська виборча комісія
08394 Острозький район, Вельбівненська сільська виборча комісія
08392 Острозький район, Верхівська сільська виборча комісія
08393 Острозький район, Вілійська сільська виборча комісія
08395 Острозький район, Грем'яцька сільська виборча комісія
08396 Острозький район, Кутянківська сільська виборча комісія
08397 Острозький район, Межиріцька сільська виборча комісія
08398 Острозький район, Милятинська сільська виборча комісія
08399 Острозький район, Могилянівська сільська виборча комісія
08400 Острозький район, Мощаницька сільська виборча комісія
08401 Острозький район, Новомалинська сільська виборча комісія
08402 Острозький район, Новородчицька сільська виборча комісія
08403 Острозький район, Оженинська сільська виборча комісія
08404 Острозький район, Плосківська сільська виборча комісія
08405 Острозький район, Почапківська сільська виборча комісія
08406 Острозький район, Розвазька сільська виборча комісія
08407 Острозький район, Сіянцівська сільська виборча комісія
08408 Острозький район, Тесівська сільська виборча комісія
08409 Острозький район, Українська сільська виборча комісія
08410 Острозький район, Хорівська сільська виборча комісія
08411 Радивилівський район, Радивилівська районна виборча комісія
12442 Радивилівський район, Радивилівська міська виборча комісія
08416 Радивилівський район, Бугаївська сільська виборча комісія
12469 Радивилівський район, Козинська сільська виборча комісія
12456 Радивилівський район, Крупецька сільська виборча комісія
08428 Радивилівський район, Рідківська сільська виборча комісія
08429 Радивилівський район, Сестрятинська сільська виборча комісія
08431 Радивилівський район, Теслугівська сільська виборча комісія
08432 Радивилівський район, Хотинська сільська виборча комісія
08433 Рівненський район, Рівненська районна виборча комісія
08434 Рівненський район, Квасилівська селищна виборча комісія
12851 Рівненський район, Клеванська селищна виборча комісія
08437 Рівненський район, Білокриницька сільська виборча комісія
08438 Рівненський район, Бронниківська сільська виборча комісія
08440 Рівненський район, Великоомелянська сільська виборча комісія
08442 Рівненський район, Городищенська сільська виборча комісія
08443 Рівненський район, Городоцька сільська виборча комісія
08444 Рівненський район, Грушвицька сільська виборча комісія
13109 Рівненський район, Дядьковицька сільська виборча комісія
08446 Рівненський район, Жобринська сільська виборча комісія
08448 Рівненський район, Зорянська сільська виборча комісія
13110 Рівненський район, Корнинська сільська виборча комісія
08452 Рівненський район, Новоукраїнська сільська виборча комісія
08453 Рівненський район, Обарівська сільська виборча комісія
13009 Рівненський район, Олександрійська сільська виборча комісія
08455 Рівненський район, Радухівська сільська виборча комісія
13010 Рівненський район, Шпанівська сільська виборча комісія
08458 Рівненський район, Шубківська сільська виборча комісія
08459 Рокитнівський район, Рокитнівська районна виборча комісія
08460 Рокитнівський район, Рокитнівська селищна виборча комісія
08461 Рокитнівський район, Томашгородська селищна виборча комісія
08462 Рокитнівський район, Березівська сільська виборча комісія
08463 Рокитнівський район, Біловізька сільська виборча комісія
08464 Рокитнівський район, Блажівська сільська виборча комісія
08465 Рокитнівський район, Борівська сільська виборча комісія
08467 Рокитнівський район, Глиннівська сільська виборча комісія
08468 Рокитнівський район, Кам'янська сільська виборча комісія
08469 Рокитнівський район, Карпилівська сільська виборча комісія
08470 Рокитнівський район, Кисорицька сільська виборча комісія
08471 Рокитнівський район, Масевицька сільська виборча комісія
08472 Рокитнівський район, Рокитнівська сільська виборча комісія
08473 Рокитнівський район, Сновидовицька сільська виборча комісія
13111 Рокитнівський район, Старосільська сільська виборча комісія
08475 Рокитнівський район, Томашгородська сільська виборча комісія
08476 Сарненський район, Сарненська районна виборча комісія
08477 Сарненський район, Сарненська міська виборча комісія
12406 Сарненський район, Клесівська селищна виборча комісія
08479 Сарненський район, Степанська селищна виборча комісія
08480 Сарненський район, Великовербченська сільська виборча комісія
08481 Сарненський район, Вирівська сільська виборча комісія
08483 Сарненський район, Кам'яне-Случанська сільська виборча комісія
08486 Сарненський район, Коростська сільська виборча комісія
08487 Сарненський район, Костянтинівська сільська виборча комісія
08488 Сарненський район, Кричильська сільська виборча комісія
08489 Сарненський район, Кузьмівська сільська виборча комісія
08490 Сарненський район, Любиковицька сільська виборча комісія
08491 Сарненський район, Люхчанська сільська виборча комісія
12852 Сарненський район, Немовицька сільська виборча комісія
08493 Сарненський район, Ремчицька сільська виборча комісія
08494 Сарненський район, Селищенська сільська виборча комісія
08495 Сарненський район, Стрільська сільська виборча комісія
08497 Сарненський район, Тутовицька сільська виборча комісія
08498 Сарненський район, Чудельська сільська виборча комісія
08501 м Вараш, Вараська міська виборча комісія
08500 м Дубно, Дубенська міська виборча комісія
08389 м Острог, Острозька міська виборча комісія
08499 м Рівне, Рівненська міська виборча комісія