Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Полтавська область. Перелік кодів територіальних виборчих комісій та місцевих рад
Код комісії (ради) Назва територіальної виборчої комісії
10963 Полтавська обласна виборча комісія
10964 Великобагачанський район, Великобагачанська районна виборча комісія
12686 Великобагачанський район, Великобагачанська селищна виборча комісія
10966 Великобагачанський район, Гоголівська селищна виборча комісія
12258 Великобагачанський район, Білоцерківська сільська виборча комісія
10972 Великобагачанський район, Кротівщинська сільська виборча комісія
10973 Великобагачанський район, Матяшівська сільська виборча комісія
10974 Великобагачанський район, Михайлівська сільська виборча комісія
10975 Великобагачанський район, Остап'ївська сільська виборча комісія
12687 Великобагачанський район, Рокитянська сільська виборча комісія
10980 Великобагачанський район, Устивицька сільська виборча комісія
10981 Великобагачанський район, Широкодолинська сільська виборча комісія
10983 Гадяцький район, Гадяцька районна виборча комісія
10984 м Гадяч, Гадяцька міська виборча комісія
10986 Гадяцький район, Біленченківська сільська виборча комісія
10987 Гадяцький район, Бобрицька сільська виборча комісія
10988 Гадяцький район, Великобудищанська сільська виборча комісія
10989 Гадяцький район, Вельбівська сільська виборча комісія
10990 Гадяцький район, Веприцька сільська виборча комісія
10993 Гадяцький район, Книшівська сільська виборча комісія
13106 Гадяцький район, Краснолуцька сільська виборча комісія
10996 Гадяцький район, Лисівська сільська виборча комісія
10997 Гадяцький район, Лютенська сільська виборча комісія
10998 Гадяцький район, Мартинівська сільська виборча комісія
12950 Гадяцький район, Петрівсько-Роменська сільська виборча комісія
11000 Гадяцький район, Плішивецька сільська виборча комісія
11001 Гадяцький район, Рашівська сільська виборча комісія
11005 Гадяцький район, Сарівська сільська виборча комісія
12499 Гадяцький район, Сергіївська сільська виборча комісія
11008 Гадяцький район, Соснівська сільська виборча комісія
11009 Гадяцький район, Харковецька сільська виборча комісія
11010 Гадяцький район, Ціпківська сільська виборча комісія
11011 Глобинський район, Глобинська районна виборча комісія
12232 Глобинський район, Глобинська міська виборча комісія
11013 Глобинський район, Градизька селищна виборча комісія
11016 Глобинський район, Броварківська сільська виборча комісія
11017 Глобинський район, Бугаївська сільська виборча комісія
11018 Глобинський район, Горбівська сільська виборча комісія
11019 Глобинський район, Гриньківська сільська виборча комісія
11021 Глобинський район, Заможненська сільська виборча комісія
11022 Глобинський район, Землянківська сільська виборча комісія
11023 Глобинський район, Зубанівська сільська виборча комісія
11024 Глобинський район, Іваново-Селищенська сільська виборча комісія
11025 Глобинський район, Кринківська сільська виборча комісія
11026 Глобинський район, Куп'єватівська сільська виборча комісія
11027 Глобинський район, Манжеліївська сільська виборча комісія
11028 Глобинський район, Обознівська сільська виборча комісія
11030 Глобинський район, Петрівська сільська виборча комісія
11032 Глобинський район, Погребівська сільська виборча комісія
11033 Глобинський район, Пронозівська сільська виборча комісія
11034 Глобинський район, Пузиківська сільська виборча комісія
11035 Глобинський район, Пустовійтівська сільська виборча комісія
11036 Глобинський район, Святилівська сільська виборча комісія
11038 Глобинський район, Фрунзівська сільська виборча комісія
11037 Глобинський район, Федорівська сільська виборча комісія
11039 Гребінківський район, Гребінківська районна виборча комісія
12837 Гребінківський район, Гребінківська міська виборча комісія
11041 Гребінківський район, Березівська сільська виборча комісія
11042 Гребінківський район, Григорівська сільська виборча комісія
11043 Гребінківський район, Короваївська сільська виборча комісія
11044 Гребінківський район, Кулажинська сільська виборча комісія
11045 Гребінківський район, Майорщинська сільська виборча комісія
11047 Гребінківський район, Наталівська сільська виборча комісія
11048 Гребінківський район, Овсюківська сільська виборча комісія
11049 Гребінківський район, Олександрівська сільська виборча комісія
11056 Гребінківський район, Ульяновська сільська виборча комісія
11050 Гребінківський район, Рудківська сільська виборча комісія
11051 Гребінківський район, Сербинівська сільська виборча комісія
11053 Гребінківський район, Стукалівська сільська виборча комісія
11054 Гребінківський район, Тарасівська сільська виборча комісія
11055 Гребінківський район, Тополівська сільська виборча комісія
11057 Диканський район, Диканська районна виборча комісія
11058 Диканський район, Диканська селищна виборча комісія
11059 Диканський район, Андріївська сільська виборча комісія
11060 Диканський район, Байрацька сільська виборча комісія
11061 Диканський район, Балясненська сільська виборча комісія
11062 Диканський район, Великобудищанська сільська виборча комісія
11063 Диканський район, Великорудківська сільська виборча комісія
11064 Диканський район, Водянобалківська сільська виборча комісія
11070 Диканський район, Чапаєвська сільська виборча комісія
11065 Диканський район, Надеждинська сільська виборча комісія
11066 Диканський район, Нелюбівська сільська виборча комісія
11067 Диканський район, Орданівська сільська виборча комісія
11068 Диканський район, Петро-Давидівська сільська виборча комісія
11069 Диканський район, Стасівська сільська виборча комісія
11071 Зіньківський район, Зіньківська районна виборча комісія
11072 Зіньківський район, Зіньківська міська виборча комісія
13107 Зіньківський район, Опішнянська селищна виборча комісія
11074 Зіньківський район, Артелярщинська сільська виборча комісія
11075 Зіньківський район, Батьківська сільська виборча комісія
11076 Зіньківський район, Бірківська сільська виборча комісія
11077 Зіньківський район, Великопавлівська сільська виборча комісія
11078 Зіньківський район, Високівська сільська виборча комісія
11079 Зіньківський район, Власівська сільська виборча комісія
11080 Зіньківський район, Дейкалівська сільська виборча комісія
11081 Зіньківський район, Загрунівська сільська виборча комісія
11082 Зіньківський район, Кирило-Ганнівська сільська виборча комісія
11083 Зіньківський район, Лютенсько-Будищанська сільська виборча комісія
11085 Зіньківський район, Новоселівська сільська виборча комісія
11086 Зіньківський район, Першотравнева сільська виборча комісія
11087 Зіньківський район, Пишненківська сільська виборча комісія
11088 Зіньківський район, Покровська сільська виборча комісія
11089 Зіньківський район, Попівська сільська виборча комісія
11090 Зіньківський район, Проценківська сільська виборча комісія
11091 Зіньківський район, Ставківська сільська виборча комісія
11092 Зіньківський район, Тарасівська сільська виборча комісія
11093 Зіньківський район, Удовиченківська сільська виборча комісія
11094 Зіньківський район, Човно-Федорівська сільська виборча комісія
11095 Зіньківський район, Шилівська сільська виборча комісія
11096 Карлівський район, Карлівська районна виборча комісія
11097 Карлівський район, Карлівська міська виборча комісія
11098 Карлівський район, Білухівська сільська виборча комісія
11099 Карлівський район, Варварівська сільська виборча комісія
11100 Карлівський район, Верхньоланнівська сільська виборча комісія
11101 Карлівський район, Голобородьківська сільська виборча комісія
11102 Карлівський район, Климівська сільська виборча комісія
12838 Карлівський район, Ланнівська сільська виборча комісія
11104 Карлівський район, Лип'янська сільська виборча комісія
11105 Карлівський район, Максимівська сільська виборча комісія
11109 Карлівський район, Халтуринська сільська виборча комісія
11107 Карлівський район, Попівська сільська виборча комісія
11108 Карлівський район, Федорівська сільська виборча комісія
11110 Кобеляцький район, Кобеляцька районна виборча комісія
11111 Кобеляцький район, Кобеляцька міська виборча комісія
11112 Кобеляцький район, Білицька селищна виборча комісія
11113 Кобеляцький район, Бродщинська сільська виборча комісія
12840 Кобеляцький район, Бутенківська сільська виборча комісія
11115 Кобеляцький район, Василівська сільська виборча комісія
11116 Кобеляцький район, Вільховатська сільська виборча комісія
11117 Кобеляцький район, Григоро-Бригадирівська сільська виборча комісія
11118 Кобеляцький район, Дашківська сільська виборча комісія
11120 Кобеляцький район, Жуківська сільська виборча комісія
11121 Кобеляцький район, Золотарівська сільська виборча комісія
11122 Кобеляцький район, Іванівська сільська виборча комісія
11123 Кобеляцький район, Канавська сільська виборча комісія
11124 Кобеляцький район, Лебединська сільська виборча комісія
11125 Кобеляцький район, Комендантівська сільська виборча комісія
11126 Кобеляцький район, Красненська сільська виборча комісія
11127 Кобеляцький район, Кунівська сільська виборча комісія
11128 Кобеляцький район, Лучківська сільська виборча комісія
11129 Кобеляцький район, Марківська сільська виборча комісія
11130 Кобеляцький район, Озерянська сільська виборча комісія
11131 Кобеляцький район, Орлицька сільська виборча комісія
11132 Кобеляцький район, Підгорянська сільська виборча комісія
11133 Кобеляцький район, Радянська сільська виборча комісія
11134 Кобеляцький район, Світлогірська сільська виборча комісія
11135 Кобеляцький район, Сухинівська сільська виборча комісія
11136 Кобеляцький район, Червоноквітівська сільська виборча комісія
11137 Кобеляцький район, Чорбівська сільська виборча комісія
11138 Кобеляцький район, Шенгурівська сільська виборча комісія
11139 Козельщинський район, Козельщинська районна виборча комісія
12951 Козельщинський район, Козельщинська селищна виборча комісія
12910 Козельщинський район, Новогалещинська селищна виборча комісія
11142 Козельщинський район, Бреусівська сільська виборча комісія
11143 Козельщинський район, Василівська сільська виборча комісія
11144 Козельщинський район, Високовакулівська сільська виборча комісія
11145 Козельщинський район, Говтвянська сільська виборча комісія
11157 Козельщинський район, Чапаєвська сільська виборча комісія
11149 Козельщинський район, Оленівська сільська виборча комісія
11151 Козельщинський район, Пісківська сільська виборча комісія
11155 Козельщинський район, Солоницька сільська виборча комісія
11158 Котелевський район, Котелевська районна виборча комісія
11159 Котелевський район, Котелевська селищна виборча комісія
11160 Котелевський район, Більська сільська виборча комісія
11161 Котелевський район, Великорублівська сільська виборча комісія
11162 Котелевський район, Деревківська сільська виборча комісія
11163 Котелевський район, Ковалевська сільська виборча комісія
11164 Котелевський район, Козлівщинська сільська виборча комісія
11165 Котелевський район, Малорублівська сільська виборча комісія
11166 Котелевський район, Микілківська сільська виборча комісія
11167 Котелевський район, Милорадівська сільська виборча комісія
11168 Котелевський район, Сидоряченська сільська виборча комісія
11169 Кременчуцький район, Кременчуцька районна виборча комісія
11170 Кременчуцький район, Білецьківська сільська виборча комісія
11175 Кременчуцький район, Кам'янопотоківська сільська виборча комісія
11176 Кременчуцький район, Келебердянська сільська виборча комісія
12237 Кременчуцький район, Недогарківська сільська виборча комісія
12251 Кременчуцький район, Червонознам'янська сільська виборча комісія
12247 Кременчуцький район, Омельницька сільська виборча комісія
12228 Кременчуцький район, Піщанська сільська виборча комісія
11183 Кременчуцький район, Потоківська сільська виборча комісія
12268 Кременчуцький район, Пришибська сільська виборча комісія
11186 Кременчуцький район, Салівська сільська виборча комісія
11188 Кременчуцький район, Ялинцівська сільська виборча комісія
11189 Лохвицький район, Лохвицька районна виборча комісія
11191 Лохвицький район, Червонозаводська міська виборча комісія
12841 Лохвицький район, Лохвицька міська виборча комісія
11192 Лохвицький район, Безсалівська сільська виборча комісія
11193 Лохвицький район, Бербеницька сільська виборча комісія
11194 Лохвицький район, Білогорільська сільська виборча комісія
11195 Лохвицький район, Бодаквянська сільська виборча комісія
11197 Лохвицький район, Вирішальненська сільська виборча комісія
11198 Лохвицький район, Гирявоісковецька сільська виборча комісія
11201 Лохвицький район, Луценківська сільська виборча комісія
11199 Лохвицький район, Ісковецька сільська виборча комісія
11200 Лохвицький район, Корсунівська сільська виборча комісія
11202 Лохвицький район, Лучанська сільська виборча комісія
11203 Лохвицький район, Пісківська сільська виборча комісія
11204 Лохвицький район, Погарщинська сільська виборча комісія
11205 Лохвицький район, Ригівська сільська виборча комісія
11206 Лохвицький район, Свиридівська сільська виборча комісія
12911 Лохвицький район, Сенчанська сільська виборча комісія
11208 Лохвицький район, Токарівська сільська виборча комісія
11209 Лохвицький район, Харківецька сільська виборча комісія
11210 Лохвицький район, Яхниківська сільська виборча комісія
11211 Лубенський район, Лубенська районна виборча комісія
11213 Лубенський район, Березотіцька сільська виборча комісія
11214 Лубенський район, Бієвецька сільська виборча комісія
11216 Лубенський район, Вовчицька сільська виборча комісія
11218 Лубенський район, Духівська сільська виборча комісія
11219 Лубенський район, Жданівська сільська виборча комісія
12563 Лубенський район, Засульська сільська виборча комісія
11221 Лубенський район, Ісковецька сільська виборча комісія
11222 Лубенський район, Калайдинцівська сільська виборча комісія
11228 Лубенський район, Новооріхівська сільська виборча комісія
11229 Лубенський район, Окіпська сільська виборча комісія
11231 Лубенський район, Остапівська сільська виборча комісія
11232 Лубенський район, Снітинська сільська виборча комісія
11233 Лубенський район, Тарандинцівська сільська виборча комісія
11234 Лубенський район, Тишківська сільська виборча комісія
11235 Лубенський район, Хорошківська сільська виборча комісія
11238 Машівський район, Машівська районна виборча комісія
12952 Машівський район, Машівська селищна виборча комісія
11240 Машівський район, Абрамівська сільська виборча комісія
11242 Машівський район, Базилівщинська сільська виборча комісія
11243 Машівський район, Дмитрівська сільська виборча комісія
11245 Машівський район, Кошманівська сільська виборча комісія
12843 Машівський район, Михайлівська сільська виборча комісія
11252 Машівський район, Сахнівщинська сільська виборча комісія
11254 Машівський район, Старицьківська сільська виборча комісія
11255 Миргородський район, Миргородська районна виборча комісія
11256 Миргородський район, Комишнянська селищна виборча комісія
11257 Миргородський район, Ромоданівська селищна виборча комісія
11258 Миргородський район, Біликівська сільська виборча комісія
11259 Миргородський район, Великобайрацька сільська виборча комісія
11260 Миргородський район, Великообухівська сільська виборча комісія
12564 Миргородський район, Великосорочинська сільська виборча комісія
11262 Миргородський район, Вовнянська сільська виборча комісія
11263 Миргородський район, Гаркушинська сільська виборча комісія
11264 Миргородський район, Дібрівська сільська виборча комісія
11265 Миргородський район, Зубівська сільська виборча комісія
11266 Миргородський район, Зуєвецька сільська виборча комісія
11267 Миргородський район, Кибинська сільська виборча комісія
11268 Миргородський район, Клюшниківська сільська виборча комісія
11269 Миргородський район, Остапівська сільська виборча комісія
11270 Миргородський район, Петрівцівська сільська виборча комісія
11272 Миргородський район, Попівська сільська виборча комісія
11273 Миргородський район, Савинцівська сільська виборча комісія
11274 Миргородський район, Слобідська сільська виборча комісія
11275 Миргородський район, Солонцівська сільська виборча комісія
11276 Миргородський район, Хомутецька сільська виборча комісія
11277 Миргородський район, Черевківська сільська виборча комісія
11278 Миргородський район, Черкащанська сільська виборча комісія
11279 Миргородський район, Шахворостівська сільська виборча комісія
11280 Миргородський район, Ярмаківська сільська виборча комісія
11281 Новосанжарський район, Новосанжарська районна виборча комісія
12848 Новосанжарський район, Новосанжарська селищна виборча комісія
11284 Новосанжарський район, Великокобелячківська сільська виборча комісія
12844 Новосанжарський район, Драбинівська сільська виборча комісія
11289 Новосанжарський район, Кунцівська сільська виборча комісія
11291 Новосанжарський район, Лелюхівська сільська виборча комісія
11293 Новосанжарський район, Малокобелячківська сільська виборча комісія
12845 Новосанжарський район, Малоперещепинська сільська виборча комісія
12846 Новосанжарський район, Нехворощанська сільська виборча комісія
11494 Новосанжарський район, Попівська сільська виборча комісія
12847 Новосанжарський район, Руденківська сільська виборча комісія
11302 Новосанжарський район, Стовбино-Долинська сільська виборча комісія
11303 Новосанжарський район, Судівська сільська виборча комісія
11304 Новосанжарський район, Супротивнобалківська сільська виборча комісія
11306 Оржицький район, Оржицька районна виборча комісія
11307 Оржицький район, Новооржицька селищна виборча комісія
11308 Оржицький район, Оржицька селищна виборча комісія
11314 Оржицький район, Куйбишевська сільська виборча комісія
11309 Оржицький район, Воронинцівська сільська виборча комісія
11310 Оржицький район, Денисівська сільська виборча комісія
11311 Оржицький район, Зарізька сільська виборча комісія
11312 Оржицький район, Золотухинська сільська виборча комісія
11313 Оржицький район, Круподеринська сільська виборча комісія
11315 Оржицький район, Лазірківська сільська виборча комісія
11316 Оржицький район, Лукімська сільська виборча комісія
11317 Оржицький район, Онішківська сільська виборча комісія
11318 Оржицький район, Плехівська сільська виборча комісія
11319 Оржицький район, Райозерська сільська виборча комісія
11320 Оржицький район, Савинська сільська виборча комісія
11321 Оржицький район, Сазонівська сільська виборча комісія
11322 Оржицький район, Селецька сільська виборча комісія
11323 Оржицький район, Староіржавецька сільська виборча комісія
11324 Оржицький район, Чевельчанська сільська виборча комісія
11325 Оржицький район, Черевківська сільська виборча комісія
11326 Оржицький район, Чутівська сільська виборча комісія
11327 Оржицький район, Яблунівська сільська виборча комісія
11328 Пирятинський район, Пирятинська районна виборча комісія
12267 Пирятинський район, Пирятинська міська виборча комісія
11330 Пирятинський район, Березоворудська сільська виборча комісія
11331 Пирятинський район, Білоцерківська сільська виборча комісія
11332 Пирятинський район, Великокручанська сільська виборча комісія
11333 Пирятинський район, Вікторійська сільська виборча комісія
11334 Пирятинський район, Грабарівська сільська виборча комісія
11335 Пирятинський район, Давидівська сільська виборча комісія
11336 Пирятинський район, Дейманівська сільська виборча комісія
11337 Пирятинський район, Каплинцівська сільська виборча комісія
11338 Пирятинський район, Малютинська сільська виборча комісія
11340 Пирятинський район, Сасинівська сільська виборча комісія
11341 Пирятинський район, Смотриківська сільська виборча комісія
11342 Пирятинський район, Теплівська сільська виборча комісія
11343 Пирятинський район, Харковецька сільська виборча комісія
11344 Полтавський район, Полтавська районна виборча комісія
11345 Полтавський район, Абазівська сільська виборча комісія
11346 Полтавський район, Бричківська сільська виборча комісія
11347 Полтавський район, Валківська сільська виборча комісія
11349 Полтавський район, Гожулівська сільська виборча комісія
12955 Полтавський район, Заворсклянська сільська виборча комісія
11352 Полтавський район, Кіровська сільська виборча комісія
11353 Полтавський район, Ковалівська сільська виборча комісія
13007 Полтавський район, Коломацька сільська виборча комісія
11354 Полтавський район, Кротенківська сільська виборча комісія
12956 Полтавський район, Мачухівська сільська виборча комісія
11358 Полтавський район, Надержинщинська сільська виборча комісія
11359 Полтавський район, Нестеренківська сільська виборча комісія
11360 Полтавський район, Новоселівська сільська виборча комісія
11361 Полтавський район, Рунівщинська сільська виборча комісія
11362 Полтавський район, Степненська сільська виборча комісія
11364 Полтавський район, Супрунівська сільська виборча комісія
11365 Полтавський район, Тахтаулівська сільська виборча комісія
13008 Полтавський район, Терешківська сільська виборча комісія
11368 Полтавський район, Черкасівська сільська виборча комісія
11369 Полтавський район, Чорноглазівська сільська виборча комісія
12953 Полтавський район, Щербанівська сільська виборча комісія
11371 Решетилівський район, Решетилівська районна виборча комісія
12565 Решетилівський район, Решетилівська селищна виборча комісія
11373 Решетилівський район, Демидівська сільська виборча комісія
11374 Решетилівський район, Жовтнева сільська виборча комісія
11375 Решетилівський район, Калениківська сільська виборча комісія
11376 Решетилівський район, Кукобівська сільська виборча комісія
11377 Решетилівський район, Лиманська Друга сільська виборча комісія
11378 Решетилівський район, Лиманська Перша сільська виборча комісія
11379 Решетилівський район, Лобачівська сільська виборча комісія
11380 Решетилівський район, Малобакайська сільська виборча комісія
11381 Решетилівський район, М'якеньківська сільська виборча комісія
11382 Решетилівський район, Новомихайлівська сільська виборча комісія
11383 Решетилівський район, Пащенківська сільська виборча комісія
11384 Решетилівський район, Піщанська сільська виборча комісія
11387 Решетилівський район, Сухорабівська сільська виборча комісія
11388 Решетилівський район, Федіївська сільська виборча комісія
11389 Решетилівський район, Шевченківська сільська виборча комісія
11390 Решетилівський район, Шилівська сільська виборча комісія
11391 Семенівський район, Семенівська районна виборча комісія
12370 Семенівський район, Семенівська селищна виборча комісія
11393 Семенівський район, Біляківська сільська виборча комісія
11394 Семенівський район, Богданівська сільська виборча комісія
11395 Семенівський район, Василівська сільська виборча комісія
11398 Семенівський район, Горошинська сільська виборча комісія
11399 Семенівський район, Жовтнева сільська виборча комісія
11400 Семенівський район, Заїчинська сільська виборча комісія
11402 Семенівський район, Криворудська сільська виборча комісія
11404 Семенівський район, Наріжанська сільська виборча комісія
12954 Семенівський район, Оболонська сільська виборча комісія
11406 Семенівський район, Очеретуватська сільська виборча комісія
11407 Семенівський район, Погребняківська сільська виборча комісія
11408 Семенівський район, Пузирівська сільська виборча комісія
11411 Семенівський район, Устимівська сільська виборча комісія
11412 Семенівський район, Худоліївська сільська виборча комісія
11413 Хорольський район, Хорольська районна виборча комісія
11414 Хорольський район, Хорольська міська виборча комісія
11415 Хорольський район, Андріївська сільська виборча комісія
11425 Хорольський район, Петрівська сільська виборча комісія
11417 Хорольський район, Вишняківська сільська виборча комісія
12373 Хорольський район, Клепачівська сільська виборча комісія
11421 Хорольський район, Мусіївська сільська виборча комісія
12440 Хорольський район, Новоаврамівська сільська виборча комісія
11424 Хорольський район, Петракіївська сільська виборча комісія
12256 Хорольський район, Покровськобагачанська сільська виборча комісія
11427 Хорольський район, Староаврамівська сільська виборча комісія
11429 Хорольський район, Трубайцівська сільська виборча комісія
11430 Хорольський район, Хильківська сільська виборча комісія
11432 Хорольський район, Штомпелівська сільська виборча комісія
11433 Хорольський район, Ялосовецька сільська виборча комісія
11434 Чорнухинський район, Чорнухинська районна виборча комісія
13108 Чорнухинський район, Чорнухинська селищна виборча комісія
11437 Чорнухинський район, Богодарівська сільська виборча комісія
11441 Чорнухинський район, Куріньківська сільська виборча комісія
11442 Чорнухинський район, Луговиківська сільська виборча комісія
11447 Чорнухинський район, Хейлівщинська сільська виборча комісія
11448 Чутівський район, Чутівська районна виборча комісія
12441 Чутівський район, Артемівська селищна виборча комісія
11450 Чутівський район, Чутівська селищна виборча комісія
11451 Чутівський район, Василівська сільська виборча комісія
11452 Чутівський район, Вільницька сільська виборча комісія
11453 Чутівський район, Вільхуватська сільська виборча комісія
11454 Чутівський район, Войнівська сільська виборча комісія
11455 Чутівський район, Гряківська сільська виборча комісія
11456 Чутівський район, Зеленківська сільська виборча комісія
11458 Чутівський район, Новокочубеївська сільська виборча комісія
11462 Чутівський район, Чапаєвська сільська виборча комісія
11460 Чутівський район, Таверівська сільська виборча комісія
11461 Чутівський район, Филенківська сільська виборча комісія
11463 Чутівський район, Черняківська сільська виборча комісія
11464 Шишацький район, Шишацька районна виборча комісія
12241 Шишацький район, Шишацька селищна виборча комісія
11472 Шишацький район, Ковалівська сільська виборча комісія
11478 Шишацький район, Федунська сільська виборча комісія
11479 Шишацький район, Яреськівська сільська виборча комісія
11484 м Горішні Плавні, Горішньоплавнівська міська виборча комісія
11485 м Горішні Плавні, Дмитрівська сільська виборча комісія
11486 м Кременчук, Кременчуцька міська виборча комісія
11489 м Лубни, Лубенська міська виборча комісія
11490 м Миргород, Миргородська міська виборча комісія
11480 м Полтава, Полтавська міська виборча комісія
11481 м Полтава, Київська районна у місті Полтаві виборча комісія
11482 м Полтава, Подільська районна у місті Полтаві виборча комісія
11483 м Полтава, Шевченківська районна у місті Полтаві виборча комісія