Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Вінницька область. Перелік кодів територіальних виборчих комісій та місцевих рад
Код комісії (ради) Назва територіальної виборчої комісії
06467 Вінницька обласна виборча комісія
06468 Барський район, Барська районна виборча комісія
12644 Барський район, Барська міська виборча комісія
06470 Барський район, Копайгородська селищна виборча комісія
06472 Барський район, Балківська сільська виборча комісія
06473 Барський район, Верхівська сільська виборча комісія
06474 Барський район, Войнашівська сільська виборча комісія
06475 Барський район, Володієвецька сільська виборча комісія
06476 Барський район, Гаївська сільська виборча комісія
06477 Барський район, Гармаківська сільська виборча комісія
06478 Барський район, Гулівська сільська виборча комісія
06479 Барський район, Журавлівська сільська виборча комісія
06480 Барський район, Івановецька сільська виборча комісія
06481 Барський район, Каришківська сільська виборча комісія
06482 Барський район, Комаровецька сільська виборча комісія
06483 Барський район, Кузьминецька сільська виборча комісія
06484 Барський район, Лісівська сільська виборча комісія
06485 Барський район, Луко-Барська сільська виборча комісія
06486 Барський район, Мальчовецька сільська виборча комісія
06487 Барський район, Маньковецька сільська виборча комісія
06488 Барський район, Матейківська сільська виборча комісія
06489 Барський район, Мигалівецька сільська виборча комісія
06490 Барський район, Митківська сільська виборча комісія
06491 Барський район, Підлісноялтушківська сільська виборча комісія
06492 Барський район, Поповецька сільська виборча комісія
06493 Барський район, Супівська сільська виборча комісія
06494 Барський район, Терешківська сільська виборча комісія
06495 Барський район, Ходацька сільська виборча комісія
06496 Барський район, Чемериська сільська виборча комісія
06497 Барський район, Ялтушківська сільська виборча комісія
06498 Бершадський район, Бершадська районна виборча комісія
06499 Бершадський район, Бершадська міська виборча комісія
06500 Бершадський район, Баланівська сільська виборча комісія
06501 Бершадський район, Бирлівська сільська виборча комісія
06502 Бершадський район, Великокиріївська сільська виборча комісія
06524 Бершадський район, Війтівська сільська виборча комісія
06503 Бершадський район, Голдашівська сільська виборча комісія
12470 Бершадський район, Джулинська сільська виборча комісія
06505 Бершадський район, Дяківська сільська виборча комісія
06506 Бершадський район, Кидрасівська сільська виборча комісія
06507 Бершадський район, Кошаринецька сільська виборча комісія
06508 Бершадський район, Красносільська сільська виборча комісія
06509 Бершадський район, Лісниченська сільська виборча комісія
06510 Бершадський район, Маньківська сільська виборча комісія
06511 Бершадський район, Михайлівська сільська виборча комісія
06512 Бершадський район, М'якохідська сільська виборча комісія
06513 Бершадський район, Осіївська сільська виборча комісія
06514 Бершадський район, Поташнянська сільська виборча комісія
06515 Бершадський район, П'ятківська сільська виборча комісія
06516 Бершадський район, Серебрійська сільська виборча комісія
06517 Бершадський район, Серединська сільська виборча комісія
06518 Бершадський район, Ставківська сільська виборча комісія
06519 Бершадський район, Сумівська сільська виборча комісія
06520 Бершадський район, Тернівська сільська виборча комісія
06522 Бершадський район, Устянська сільська виборча комісія
06523 Бершадський район, Флоринська сільська виборча комісія
12709 Бершадський район, Шляхівська сільська виборча комісія
06527 Бершадський район, Яланецька сільська виборча комісія
06528 Вінницький район, Вінницька районна виборча комісія
12532 Вінницький район, Вороновицька селищна виборча комісія
06530 Вінницький район, Деснянська селищна виборча комісія
06531 Вінницький район, Стрижавська селищна виборча комісія
06532 Вінницький район, Агрономічна сільська виборча комісія
06533 Вінницький район, Бохоницька сільська виборча комісія
06534 Вінницький район, Великокрушлинецька сільська виборча комісія
06535 Вінницький район, Вінницько-Хутірська сільська виборча комісія
06536 Вінницький район, Гавришівська сільська виборча комісія
06537 Вінницький район, Гуменська сільська виборча комісія
06538 Вінницький район, Дорожненська сільська виборча комісія
06539 Вінницький район, Жабелівська сільська виборча комісія
06541 Вінницький район, Ільківська сільська виборча комісія
06544 Вінницький район, Лаврівська сільська виборча комісія
12886 Вінницький район, Лука-Мелешківська сільська виборча комісія
06547 Вінницький район, Малокрушлинецька сільська виборча комісія
06548 Вінницький район, Медвежо-Вушківська сільська виборча комісія
06549 Вінницький район, Мізяківсько-Хутірська сільська виборча комісія
06550 Вінницький район, Некрасовська сільська виборча комісія
06551 Вінницький район, Оленівська сільська виборча комісія
06553 Вінницький район, Писарівська сільська виборча комісія
06554 Вінницький район, Побережненська сільська виборча комісія
06609 Вінницький район, Пултівецька сільська виборча комісія
06556 Вінницький район, Сосонська сільська виборча комісія
06557 Вінницький район, Стадницька сільська виборча комісія
06558 Вінницький район, Степанівська сільська виборча комісія
12471 Вінницький район, Хижинецька сільська виборча комісія
06559 Вінницький район, Широкогребельська сільська виборча комісія
12662 Вінницький район, Якушинецька сільська виборча комісія
06561 Гайсинський район, Гайсинська районна виборча комісія
06562 Гайсинський район, Гайсинська міська виборча комісія
06563 Гайсинський район, Бондурівська сільська виборча комісія
06564 Гайсинський район, Бубнівська сільська виборча комісія
06565 Гайсинський район, Гранівська сільська виборча комісія
06566 Гайсинський район, Грузька сільська виборча комісія
06567 Гайсинський район, Губницька сільська виборча комісія
06568 Гайсинський район, Гунчанська сільська виборча комісія
06569 Гайсинський район, Жерденівська сільська виборча комісія
06570 Гайсинський район, Зятковецька сільська виборча комісія
06571 Гайсинський район, Карбівська сільська виборча комісія
06572 Гайсинський район, Кіблицька сільська виборча комісія
12887 Гайсинський район, Краснопільська сільська виборча комісія
12663 Гайсинський район, Кунківська сільська виборча комісія
06576 Гайсинський район, Кунянська сільська виборча комісія
06577 Гайсинський район, Кущинецька сільська виборча комісія
06578 Гайсинський район, Ладижинсько-Хутірська сільська виборча комісія
06580 Гайсинський район, Михайлівська сільська виборча комісія
06584 Гайсинський район, Семиріцька сільська виборча комісія
06585 Гайсинський район, Степаська сільська виборча комісія
06586 Гайсинський район, Харпацька сільська виборча комісія
06587 Гайсинський район, Чечелівська сільська виборча комісія
06588 Гайсинський район, Ярмолинецька сільська виборча комісія
06589 Жмеринський район, Жмеринська районна виборча комісія
06590 Жмеринський район, Браїлівська селищна виборча комісія
06591 Жмеринський район, Біликовецька сільська виборча комісія
06593 Жмеринський район, Дубівська сільська виборча комісія
06594 Жмеринський район, Жуковецька сільська виборча комісія
06595 Жмеринський район, Кам'яногірська сільська виборча комісія
06596 Жмеринський район, Кармалюківська сільська виборча комісія
06597 Жмеринський район, Кацмазівська сільська виборча комісія
06598 Жмеринський район, Коростівецька сільська виборча комісія
06599 Жмеринський район, Куриловецька сільська виборча комісія
06600 Жмеринський район, Леляцька сільська виборча комісія
06601 Жмеринський район, Лисогірська сільська виборча комісія
06602 Жмеринський район, Луко-Мовчанська сільська виборча комісія
06603 Жмеринський район, Людавська сільська виборча комісія
06604 Жмеринський район, Мовчанська сільська виборча комісія
06605 Жмеринський район, Носковецька сільська виборча комісія
06606 Жмеринський район, Олександрівська сільська виборча комісія
06607 Жмеринський район, Потоківська сільська виборча комісія
06608 Жмеринський район, Почапинецька сільська виборча комісія
06610 Жмеринський район, Рівська сільська виборча комісія
12537 Жмеринський район, Северинівська сільська виборча комісія
06612 Жмеринський район, Сербинівська сільська виборча комісія
06613 Жмеринський район, Слободо-Межирівська сільська виборча комісія
06614 Жмеринський район, Станіславчицька сільська виборча комісія
06615 Жмеринський район, Стодулецька сільська виборча комісія
06616 Жмеринський район, Тарасівська сільська виборча комісія
06617 Жмеринський район, Телелинецька сільська виборча комісія
06619 Іллінецький район, Іллінецька районна виборча комісія
12462 Іллінецький район, Іллінецька міська виборча комісія
12472 Іллінецький район, Дашівська селищна виборча комісія
06622 Іллінецький район, Бабинська сільська виборча комісія
06625 Іллінецький район, Городоцька сільська виборча комісія
06628 Іллінецький район, Іллінецька сільська виборча комісія
06631 Іллінецький район, Китайгородська сільська виборча комісія
06634 Іллінецький район, Криштопівська сільська виборча комісія
06636 Іллінецький район, Леухівська сільська виборча комісія
06638 Іллінецький район, Паріївська сільська виборча комісія
06639 Іллінецький район, Росоховатська сільська виборча комісія
06640 Іллінецький район, Слободищенська сільська виборча комісія
06641 Іллінецький район, Тягунська сільська виборча комісія
06644 Калинівський район, Калинівська районна виборча комісія
12414 Калинівський район, Калинівська міська виборча комісія
06646 Калинівський район, Байківська сільська виборча комісія
06656 Калинівський район, Комунарівська сільська виборча комісія
06647 Калинівський район, Глинська сільська виборча комісія
06648 Калинівський район, Голубівська сільська виборча комісія
06651 Калинівський район, Дружненська сільська виборча комісія
06652 Калинівський район, Жигалівська сільська виборча комісія
06653 Калинівський район, Заливанщинська сільська виборча комісія
12710 Калинівський район, Іванівська сільська виборча комісія
06655 Калинівський район, Кіровська сільська виборча комісія
06657 Калинівський район, Корделівська сільська виборча комісія
06658 Калинівський район, Котюжинецька сільська виборча комісія
06659 Калинівський район, Лемешівська сільська виборча комісія
06660 Калинівський район, Лісоволисіївська сільська виборча комісія
06661 Калинівський район, Люлинецька сільська виборча комісія
06663 Калинівський район, Нападівська сільська виборча комісія
12924 Калинівський район, Новогребельська сільська виборча комісія
13033 Калинівський район, Павлівська сільська виборча комісія
06666 Калинівський район, Пиківська сільська виборча комісія
06667 Калинівський район, Писарівська сільська виборча комісія
06668 Калинівський район, Радівська сільська виборча комісія
06669 Калинівський район, Сальницька сільська виборча комісія
06670 Калинівський район, Уладівська сільська виборча комісія
06671 Калинівський район, Хомутинецька сільська виборча комісія
06672 Калинівський район, Черепашинецька сільська виборча комісія
06674 Козятинський район, Козятинська районна виборча комісія
06676 Козятинський район, Бродецька селищна виборча комісія
12711 Козятинський район, Глуховецька селищна виборча комісія
06678 Козятинський район, Безіменська сільська виборча комісія
06679 Козятинський район, Білопільська сільська виборча комісія
06680 Козятинський район, Вернигородоцька сільська виборча комісія
06681 Козятинський район, Вівсяницька сільська виборча комісія
06682 Козятинський район, Вовчинецька сільська виборча комісія
06683 Козятинський район, Воскодавинецька сільська виборча комісія
06684 Козятинський район, Дубовомахаринецька сільська виборча комісія
06685 Козятинський район, Жежелівська сільська виборча комісія
06686 Козятинський район, Журбинецька сільська виборча комісія
06687 Козятинський район, Збаразька сільська виборча комісія
06688 Козятинський район, Зозулинецька сільська виборча комісія
06689 Козятинський район, Йосипівська сільська виборча комісія
06690 Козятинський район, Кашперівська сільська виборча комісія
06691 Козятинський район, Козятинська сільська виборча комісія
06692 Козятинський район, Комсомольська сільська виборча комісія
06693 Козятинський район, Кордишівська сільська виборча комісія
06694 Козятинський район, Куманівська сільська виборча комісія
06695 Козятинський район, Махаринецька сільська виборча комісія
06696 Козятинський район, Миколаївська сільська виборча комісія
06697 Козятинський район, Михайлинська сільська виборча комісія
06699 Козятинський район, Переможнянська сільська виборча комісія
06700 Козятинський район, Пиковецька сільська виборча комісія
06701 Козятинський район, Пляхівська сільська виборча комісія
06702 Козятинський район, Поличинецька сільська виборча комісія
06703 Козятинський район, Пузирківська сільська виборча комісія
06704 Козятинський район, Самгородоцька сільська виборча комісія
06705 Козятинський район, Сестринівська сільська виборча комісія
06706 Козятинський район, Сокілецька сільська виборча комісія
06707 Козятинський район, Тернівська сільська виборча комісія
06708 Козятинський район, Флоріанівська сільська виборча комісія
06709 Козятинський район, Юрівська сільська виборча комісія
06710 Крижопільський район, Крижопільська районна виборча комісія
06711 Крижопільський район, Крижопільська селищна виборча комісія
06712 Крижопільський район, Андріяшівська сільська виборча комісія
06713 Крижопільський район, Вербська сільська виборча комісія
06714 Крижопільський район, Вільшанська сільська виборча комісія
06715 Крижопільський район, Гарячківська сільська виборча комісія
06716 Крижопільський район, Голубецька сільська виборча комісія
06717 Крижопільський район, Городківська сільська виборча комісія
06718 Крижопільський район, Дахталійська сільська виборча комісія
06719 Крижопільський район, Джугастрянська сільська виборча комісія
06720 Крижопільський район, Жабокрицька сільська виборча комісія
06721 Крижопільський район, Заболотненська сільська виборча комісія
06722 Крижопільський район, Кісницька сільська виборча комісія
06723 Крижопільський район, Красносільська сільська виборча комісія
06724 Крижопільський район, Крикливецька сільська виборча комісія
06725 Крижопільський район, Куницька сільська виборча комісія
06726 Крижопільський район, Павлівська сільська виборча комісія
06727 Крижопільський район, Савчинська сільська виборча комісія
06728 Крижопільський район, Соколівська сільська виборча комісія
06729 Крижопільський район, Тернівська сільська виборча комісія
06730 Крижопільський район, Шарапанівська сільська виборча комісія
06731 Липовецький район, Липовецька районна виборча комісія
06732 Липовецький район, Липовецька міська виборча комісія
06733 Липовецький район, Турбівська селищна виборча комісія
06734 Липовецький район, Білянська сільська виборча комісія
06735 Липовецький район, Богданівська сільська виборча комісія
06736 Липовецький район, Брицька сільська виборча комісія
06737 Липовецький район, Вахнівська сільська виборча комісія
06738 Липовецький район, Вербівська сільська виборча комісія
06739 Липовецький район, Війтовецька сільська виборча комісія
06740 Липовецький район, Зозівківська сільська виборча комісія
06741 Липовецький район, Зозівська сільська виборча комісія
06742 Липовецький район, Іваньківська сільська виборча комісія
06743 Липовецький район, Козинецька сільська виборча комісія
06744 Липовецький район, Костянтинівська сільська виборча комісія
06745 Липовецький район, Лозуватська сільська виборча комісія
06746 Липовецький район, Лукашівська сільська виборча комісія
06747 Липовецький район, Нападівська сільська виборча комісія
06749 Липовецький район, Попівська сільська виборча комісія
06750 Липовецький район, Приборівська сільська виборча комісія
12888 Липовецький район, Росошанська сільська виборча комісія
06752 Липовецький район, Сиваковецька сільська виборча комісія
06753 Липовецький район, Скитківська сільська виборча комісія
06754 Липовецький район, Славнянська сільська виборча комісія
12712 Липовецький район, Староприлуцька сільська виборча комісія
06756 Липовецький район, Струтинська сільська виборча комісія
06757 Липовецький район, Трощанська сільська виборча комісія
06758 Липовецький район, Щасливська сільська виборча комісія
06759 Літинський район, Літинська районна виборча комісія
06760 Літинський район, Літинська селищна виборча комісія
06761 Літинський район, Багриновецька сільська виборча комісія
06762 Літинський район, Бірківська сільська виборча комісія
06763 Літинський район, Бруслинівська сільська виборча комісія
06764 Літинський район, Горбовецька сільська виборча комісія
06765 Літинський район, Громадська сільська виборча комісія
06766 Літинський район, Дашковецька сільська виборча комісія
06767 Літинський район, Дяковецька сільська виборча комісія
06768 Літинський район, Журавненська сільська виборча комісія
06769 Літинський район, Івчанська сільська виборча комісія
06770 Літинський район, Кожухівська сільська виборча комісія
06771 Літинський район, Кулизька сільська виборча комісія
06772 Літинський район, Літинецька сільська виборча комісія
06773 Літинський район, Малинівська сільська виборча комісія
06774 Літинський район, Микулинецька сільська виборча комісія
06775 Літинський район, Осолинська сільська виборча комісія
06776 Літинський район, Пеньківська сільська виборча комісія
06777 Літинський район, Селищенська сільська виборча комісія
06778 Літинський район, Соснівська сільська виборча комісія
06779 Літинський район, Тесівська сільська виборча комісія
06781 Літинський район, Уладівська сільська виборча комісія
06782 Літинський район, Шевченківська сільська виборча комісія
06783 Могилів-Подільський район, Могилів-Подільська районна виборча комісія
06784 Могилів-Подільський район, Вендичанська селищна виборча комісія
06785 Могилів-Подільський район, Бандишівська сільська виборча комісія
06786 Могилів-Подільський район, Бернашівська сільська виборча комісія
06787 Могилів-Подільський район, Бронницька сільська виборча комісія
06788 Могилів-Подільський район, Грушанська сільська виборча комісія
06789 Могилів-Подільський район, Жеребилівська сільська виборча комісія
06790 Могилів-Подільський район, Карпівська сільська виборча комісія
06791 Могилів-Подільський район, Козлівська сільська виборча комісія
06792 Могилів-Подільський район, Конівська сільська виборча комісія
06793 Могилів-Подільський район, Кремінська сільська виборча комісія
06794 Могилів-Подільський район, Кричанівська сільська виборча комісія
06795 Могилів-Подільський район, Кукавська сільська виборча комісія
06796 Могилів-Подільський район, Мервинецька сільська виборча комісія
06797 Могилів-Подільський район, Немійська сільська виборча комісія
06798 Могилів-Подільський район, Озаринецька сільська виборча комісія
06799 Могилів-Подільський район, Пилипівська сільська виборча комісія
06800 Могилів-Подільський район, Серебринецька сільська виборча комісія
06801 Могилів-Подільський район, Серебрійська сільська виборча комісія
06802 Могилів-Подільський район, Сказинецька сільська виборча комісія
06803 Могилів-Подільський район, Слідянська сільська виборча комісія
06804 Могилів-Подільський район, Слободо-Яришівська сільська виборча комісія
06805 Могилів-Подільський район, Суботівська сільська виборча комісія
06806 Могилів-Подільський район, Сугаківська сільська виборча комісія
06807 Могилів-Подільський район, Тропівська сільська виборча комісія
06808 Могилів-Подільський район, Хоньковецька сільська виборча комісія
06809 Могилів-Подільський район, Юрковецька сільська виборча комісія
06810 Могилів-Подільський район, Яришівська сільська виборча комісія
06811 Могилів-Подільський район, Ярузька сільська виборча комісія
06812 Мурованокуриловецький район, Мурованокуриловецька районна виборча комісія
06813 Мурованокуриловецький район, Мурованокуриловецька селищна виборча комісія
06814 Мурованокуриловецький район, Бахтинська сільська виборча комісія
06815 Мурованокуриловецький район, Вербовецька сільська виборча комісія
06816 Мурованокуриловецький район, Вищеольчедаївська сільська виборча комісія
06817 Мурованокуриловецький район, Галайковецька сільська виборча комісія
06818 Мурованокуриловецький район, Дерешівська сільська виборча комісія
06819 Мурованокуриловецький район, Долинянська сільська виборча комісія
06820 Мурованокуриловецький район, Жванська сільська виборча комісія
06821 Мурованокуриловецький район, Конищівська сільська виборча комісія
06822 Мурованокуриловецький район, Котюжанівська сільська виборча комісія
06823 Мурованокуриловецький район, Курашовецька сільська виборча комісія
06824 Мурованокуриловецький район, Лучинецька сільська виборча комісія
06825 Мурованокуриловецький район, Лучинчицька сільська виборча комісія
06826 Мурованокуриловецький район, Михайловецька сільська виборча комісія
06827 Мурованокуриловецький район, Морозівська сільська виборча комісія
06828 Мурованокуриловецький район, Наддністрянська сільська виборча комісія
06829 Мурованокуриловецький район, Немерченська сільська виборча комісія
06830 Мурованокуриловецький район, Обухівська сільська виборча комісія
06831 Мурованокуриловецький район, Петриманська сільська виборча комісія
06832 Мурованокуриловецький район, Плосківська сільська виборча комісія
06833 Мурованокуриловецький район, Попелюхівська сільська виборча комісія
06834 Мурованокуриловецький район, Рівненська сільська виборча комісія
06835 Мурованокуриловецький район, Роздолівська сільська виборча комісія
06836 Мурованокуриловецький район, Снітківська сільська виборча комісія
06837 Мурованокуриловецький район, Степанківська сільська виборча комісія
06838 Немирівський район, Немирівська районна виборча комісія
12645 Немирівський район, Немирівська міська виборча комісія
12713 Немирівський район, Брацлавська селищна виборча комісія
12539 Немирівський район, Ситковецька селищна виборча комісія
06843 Немирівський район, Боблівська сільська виборча комісія
06844 Немирівський район, Бондурівська сільська виборча комісія
06845 Немирівський район, Бугаківська сільська виборча комісія
06846 Немирівський район, Великобушинська сільська виборча комісія
06847 Немирівський район, Вишковецька сільська виборча комісія
06849 Немирівський район, Вовчоцька сільська виборча комісія
06851 Немирівський район, Воробіївська сільська виборча комісія
06854 Немирівський район, Гриненківська сільська виборча комісія
06855 Немирівський район, Джуринецька сільська виборча комісія
06856 Немирівський район, Зарудинецька сільська виборча комісія
06857 Немирівський район, Зяньковецька сільська виборча комісія
06858 Немирівський район, Кіровська сільська виборча комісія
12473 Немирівський район, Ковалівська сільська виборча комісія
06861 Немирівський район, Криковецька сільська виборча комісія
06862 Немирівський район, Кудлаївська сільська виборча комісія
12474 Немирівський район, Мельниківська сільська виборча комісія
06866 Немирівський район, Муховецька сільська виборча комісія
06869 Немирівський район, Новоселівська сільська виборча комісія
12475 Немирівський район, Райгородська сільська виборча комісія
06873 Немирівський район, Рубанська сільська виборча комісія
06875 Немирівський район, Скрицька сільська виборча комісія
06876 Немирівський район, Сокілецька сільська виборча комісія
06879 Немирівський район, Чуківська сільська виборча комісія
06880 Немирівський район, Юрковецька сільська виборча комісія
06882 Оратівський район, Оратівська районна виборча комісія
12541 Оратівський район, Оратівська селищна виборча комісія
06884 Оратівський район, Балабанівська сільська виборча комісія
06885 Оратівський район, Великоростівська сільська виборча комісія
06886 Оратівський район, Животівська сільська виборча комісія
06887 Оратівський район, Зарудянська сільська виборча комісія
06888 Оратівський район, Кожанська сільська виборча комісія
06889 Оратівський район, Кошланівська сільська виборча комісія
06890 Оратівський район, Лопатинська сільська виборча комісія
06891 Оратівський район, Медівська сільська виборча комісія
06892 Оратівський район, Новоживотівська сільська виборча комісія
06893 Оратівський район, Оратівська сільська виборча комісія
06894 Оратівський район, Осичнянська сільська виборча комісія
06896 Оратівський район, Підвисоцька сільська виборча комісія
06898 Оратівський район, Сабарівська сільська виборча комісія
06899 Оратівський район, Скальська сільська виборча комісія
06900 Оратівський район, Скоморошківська сільська виборча комісія
06901 Оратівський район, Сологубівська сільська виборча комісія
06902 Оратівський район, Стрижаківська сільська виборча комісія
06904 Оратівський район, Фронтівська сільська виборча комісія
06905 Оратівський район, Чагівська сільська виборча комісія
06906 Оратівський район, Чернявська сільська виборча комісія
06907 Оратівський район, Човновицька сільська виборча комісія
06908 Оратівський район, Юшківецька сільська виборча комісія
06909 Оратівський район, Яблуновицька сільська виборча комісія
06910 Оратівський район, Якимівська сільська виборча комісія
06911 Піщанський район, Піщанська районна виборча комісія
06912 Піщанський район, Піщанська селищна виборча комісія
06913 Піщанський район, Рудницька селищна виборча комісія
06914 Піщанський район, Болганська сільська виборча комісія
06916 Піщанський район, Городищенська сільська виборча комісія
06917 Піщанський район, Грабарівська сільська виборча комісія
06918 Піщанський район, Дмитрашківська сільська виборча комісія
06919 Піщанський район, Кукулівська сільська виборча комісія
06920 Піщанський район, Миролюбівська сільська виборча комісія
06921 Піщанський район, Рудницька сільська виборча комісія
06922 Піщанський район, Ставківська сільська виборча комісія
12415 Піщанський район, Студенянська сільська виборча комісія
06924 Піщанський район, Трибусівська сільська виборча комісія
06925 Піщанський район, Чорноминська сільська виборча комісія
06926 Піщанський район, Яворівська сільська виборча комісія
06927 Погребищенський район, Погребищенська районна виборча комісія
06928 Погребищенський район, Погребищенська міська виборча комісія
06929 Погребищенський район, Адамівська сільська виборча комісія
06930 Погребищенський район, Андрушівська сільська виборча комісія
06931 Погребищенський район, Бабинецька сільська виборча комісія
06932 Погребищенський район, Білашківська сільська виборча комісія
06933 Погребищенський район, Борщагівська сільська виборча комісія
06934 Погребищенський район, Гопчицька сільська виборча комісія
06935 Погребищенський район, Дзюньківська сільська виборча комісія
06936 Погребищенський район, Довгалівська сільська виборча комісія
06937 Погребищенський район, Збаржівська сільська виборча комісія
06938 Погребищенський район, Левківська сільська виборча комісія
06939 Погребищенський район, Мончинська сільська виборча комісія
06940 Погребищенський район, Морозівська сільська виборча комісія
06952 Погребищенський район, Чапаєвська сільська виборча комісія
06941 Погребищенський район, Новофастівська сільська виборча комісія
06942 Погребищенський район, Очеретнянська сільська виборча комісія
06943 Погребищенський район, Павлівська сільська виборча комісія
06944 Погребищенський район, Педосівська сільська виборча комісія
06945 Погребищенський район, Плисківська сільська виборча комісія
06946 Погребищенський район, Розкопанська сільська виборча комісія
06947 Погребищенський район, Саражинецька сільська виборча комісія
06948 Погребищенський район, Сніжнянська сільська виборча комісія
06949 Погребищенський район, Спичинецька сільська виборча комісія
06950 Погребищенський район, Станилівська сільська виборча комісія
06951 Погребищенський район, Старостинецька сільська виборча комісія
06953 Погребищенський район, Черемошненська сільська виборча комісія
06954 Погребищенський район, Ширмівська сільська виборча комісія
06955 Теплицький район, Теплицька районна виборча комісія
13035 Теплицький район, Теплицька селищна виборча комісія
06957 Теплицький район, Бджільнянська сільська виборча комісія
06958 Теплицький район, Брідоцька сільська виборча комісія
06959 Теплицький район, Великомочульська сільська виборча комісія
06961 Теплицький район, Завадівська сільська виборча комісія
06962 Теплицький район, Залузька сільська виборча комісія
06964 Теплицький район, Комарівська сільська виборча комісія
06966 Теплицький район, Маломочульська сільська виборча комісія
06967 Теплицький район, Метанівська сільська виборча комісія
06968 Теплицький район, Орлівська сільська виборча комісія
06969 Теплицький район, Петрашівська сільська виборча комісія
06970 Теплицький район, Побірська сільська виборча комісія
06971 Теплицький район, Погорільська сільська виборча комісія
06974 Теплицький район, Сашанська сільська виборча комісія
13034 Теплицький район, Соболівська сільська виборча комісія
06977 Теплицький район, Степанівська сільська виборча комісія
06982 Тиврівський район, Тиврівська районна виборча комісія
12912 Тиврівський район, Гніванська міська виборча комісія
06984 Тиврівський район, Сутисківська селищна виборча комісія
06985 Тиврівський район, Тиврівська селищна виборча комісія
06986 Тиврівський район, Бушинська сільська виборча комісія
06987 Тиврівський район, Василівська сільська виборча комісія
06988 Тиврівський район, Великовулизька сільська виборча комісія
06989 Тиврівський район, Ворошилівська сільська виборча комісія
06990 Тиврівський район, Гришовецька сільська виборча комісія
06991 Тиврівський район, Дзвониська сільська виборча комісія
06992 Тиврівський район, Довгополівська сільська виборча комісія
06993 Тиврівський район, Жахнівська сільська виборча комісія
06994 Тиврівський район, Іванковецька сільська виборча комісія
06995 Тиврівський район, Колюхівська сільська виборча комісія
06996 Тиврівський район, Краснянська сільська виборча комісія
06997 Тиврівський район, Маловулизька сільська виборча комісія
06998 Тиврівський район, Марківська сільська виборча комісія
06999 Тиврівський район, Новоміська сільська виборча комісія
07000 Тиврівський район, Пилявська сільська виборча комісія
07001 Тиврівський район, Рахно-Полівська сільська виборча комісія
07002 Тиврівський район, Селищенська сільська виборча комісія
07003 Тиврівський район, Слідянська сільська виборча комісія
07004 Тиврівський район, Строїнецька сільська виборча комісія
07005 Тиврівський район, Тростянецька сільська виборча комісія
07006 Тиврівський район, Уяринецька сільська виборча комісія
07007 Тиврівський район, Черемошненська сільська виборча комісія
07008 Тиврівський район, Шендерівська сільська виборча комісія
07009 Тиврівський район, Шершнівська сільська виборча комісія
07011 Томашпільський район, Томашпільська районна виборча комісія
12463 Томашпільський район, Вапнярська селищна виборча комісія
12551 Томашпільський район, Томашпільська селищна виборча комісія
07014 Томашпільський район, Антонівська сільська виборча комісія
07015 Томашпільський район, Великорусавська сільська виборча комісія
07016 Томашпільський район, Вербівська сільська виборча комісія
07017 Томашпільський район, Вилянська сільська виборча комісія
07018 Томашпільський район, Височанська сільська виборча комісія
07019 Томашпільський район, Гнатківська сільська виборча комісія
07021 Томашпільський район, Жолоб'янська сільська виборча комісія
07022 Томашпільський район, Кислицька сільська виборча комісія
07024 Томашпільський район, Комаргородська сільська виборча комісія
07025 Томашпільський район, Липівська сільська виборча комісія
07026 Томашпільський район, Марківська сільська виборча комісія
07028 Томашпільський район, Олександрівська сільська виборча комісія
07029 Томашпільський район, Паланська сільська виборча комісія
07030 Томашпільський район, Пеньківська сільська виборча комісія
07031 Томашпільський район, Пилипо-Борівська сільська виборча комісія
07033 Томашпільський район, Рожнятівська сільська виборча комісія
07034 Томашпільський район, Стінянська сільська виборча комісія
07035 Томашпільський район, Яланецька сільська виборча комісія
07036 Тростянецький район, Тростянецька районна виборча комісія
12980 Тростянецький район, Тростянецька селищна виборча комісія
07039 Тростянецький район, Будівська сільська виборча комісія
07040 Тростянецький район, Верхівська сільська виборча комісія
07041 Тростянецький район, Глибочанська сільська виборча комісія
07042 Тростянецький район, Гордіївська сільська виборча комісія
07044 Тростянецький район, Ілляшівська сільська виборча комісія
07045 Тростянецький район, Капустянська сільська виборча комісія
07046 Тростянецький район, Летківська сільська виборча комісія
07047 Тростянецький район, Новоободівська сільська виборча комісія
07048 Тростянецький район, Ободівська сільська виборча комісія
07049 Тростянецький район, Олександрівська сільська виборча комісія
07050 Тростянецький район, Оляницька сільська виборча комісія
07051 Тростянецький район, Савинецька сільська виборча комісія
07052 Тростянецький район, Торканівська сільська виборча комісія
07053 Тростянецький район, Тростянчицька сільська виборча комісія
07054 Тростянецький район, Цибулівська сільська виборча комісія
07055 Тростянецький район, Четвертинівська сільська виборча комісія
07056 Тульчинський район, Тульчинська районна виборча комісія
12646 Тульчинський район, Тульчинська міська виборча комісія
07058 Тульчинський район, Кирнасівська селищна виборча комісія
12477 Тульчинський район, Шпиківська селищна виборча комісія
07060 Тульчинський район, Білоусівська сільська виборча комісія
07067 Тульчинський район, Богданівська сільська виборча комісія
07061 Тульчинський район, Бортницька сільська виборча комісія
07064 Тульчинський район, Журавлівська сільська виборча комісія
07065 Тульчинський район, Заозерненська сільська виборча комісія
07066 Тульчинський район, Зарічненська сільська виборча комісія
07068 Тульчинський район, Кинашівська сільська виборча комісія
07069 Тульчинський район, Клебанська сільська виборча комісія
07070 Тульчинський район, Копіївська сільська виборча комісія
07071 Тульчинський район, Крищинецька сільська виборча комісія
07072 Тульчинський район, Левківська сільська виборча комісія
07073 Тульчинський район, Михайлівська сільська виборча комісія
07074 Тульчинський район, Печерська сільська виборча комісія
07075 Тульчинський район, Сільницька сільська виборча комісія
07077 Тульчинський район, Тарасівська сільська виборча комісія
07080 Тульчинський район, Холодівська сільська виборча комісія
07081 Тульчинський район, Шуро-Копіївська сільська виборча комісія
07082 Тульчинський район, Юрківська сільська виборча комісія
07083 Хмільницький район, Хмільницька районна виборча комісія
07084 Хмільницький район, Березнянська сільська виборча комісія
07085 Хмільницький район, Великомитницька сільська виборча комісія
07086 Хмільницький район, Великоострожоцька сільська виборча комісія
07087 Хмільницький район, Вишеньківська сільська виборча комісія
07088 Хмільницький район, Голодьківська сільська виборча комісія
12553 Хмільницький район, Жданівська сільська виборча комісія
07091 Хмільницький район, Кривошиївська сільська виборча комісія
07092 Хмільницький район, Крижанівська сільська виборча комісія
07093 Хмільницький район, Кропивнянська сільська виборча комісія
07094 Хмільницький район, Куманівецька сільська виборча комісія
07095 Хмільницький район, Кустовецька сільська виборча комісія
07096 Хмільницький район, Лелітська сільська виборча комісія
07097 Хмільницький район, Лип'ятинська сільська виборча комісія
07098 Хмільницький район, Лозівська сільська виборча комісія
07099 Хмільницький район, Лознянська сільська виборча комісія
07100 Хмільницький район, Маркушівська сільська виборча комісія
07101 Хмільницький район, Мар'янівська сільська виборча комісія
07102 Хмільницький район, Петриківська сільська виборча комісія
07103 Хмільницький район, Порицька сільська виборча комісія
07104 Хмільницький район, Пустовійтівська сільська виборча комісія
07105 Хмільницький район, Рибчинецька сільська виборча комісія
07106 Хмільницький район, Сальницька сільська виборча комісія
07107 Хмільницький район, Скаржинецька сільська виборча комісія
07108 Хмільницький район, Соколівська сільська виборча комісія
07109 Хмільницький район, Сулківська сільська виборча комісія
07110 Хмільницький район, Сьомаківська сільська виборча комісія
07111 Хмільницький район, Терешпільська сільська виборча комісія
07112 Хмільницький район, Уланівська сільська виборча комісія
07113 Хмільницький район, Широкогребельська сільська виборча комісія
07114 Чернівецький район, Чернівецька районна виборча комісія
07115 Чернівецький район, Чернівецька селищна виборча комісія
12555 Чернівецький район, Бабчинецька сільська виборча комісія
07117 Чернівецький район, Березівська сільська виборча комісія
07118 Чернівецький район, Білянівська сільська виборча комісія
07119 Чернівецький район, Борівська сільська виборча комісія
07121 Чернівецький район, Володієвецька сільська виборча комісія
07122 Чернівецький район, Гонтівська сільська виборча комісія
07123 Чернівецький район, Лозівська сільська виборча комісія
07124 Чернівецький район, Мазурівська сільська виборча комісія
07125 Чернівецький район, Моївська сільська виборча комісія
07126 Чернівецький район, Саїнська сільська виборча комісія
07127 Чернівецький район, Сокільська сільська виборча комісія
07128 Чернівецький район, Шендерівська сільська виборча комісія
07129 Чечельницький район, Чечельницька районна виборча комісія
07130 Чечельницький район, Чечельницька селищна виборча комісія
07131 Чечельницький район, Берізко-Чечельницька сільська виборча комісія
07132 Чечельницький район, Білокамінська сільська виборча комісія
07133 Чечельницький район, Бондурівська сільська виборча комісія
07134 Чечельницький район, Бритавська сільська виборча комісія
07135 Чечельницький район, Вербська сільська виборча комісія
07136 Чечельницький район, Демівська сільська виборча комісія
07137 Чечельницький район, Каташинська сільська виборча комісія
07138 Чечельницький район, Куренівська сільська виборча комісія
07139 Чечельницький район, Лузька сільська виборча комісія
07140 Чечельницький район, Любомирська сільська виборча комісія
07141 Чечельницький район, Ольгопільська сільська виборча комісія
07145 Чечельницький район, Червоногребельська сільська виборча комісія
07142 Чечельницький район, Рогізківська сільська виборча комісія
07143 Чечельницький район, Стратіївська сільська виборча комісія
07144 Чечельницький район, Тартацька сільська виборча комісія
07146 Шаргородський район, Шаргородська районна виборча комісія
07147 Шаргородський район, Шаргородська міська виборча комісія
07148 Шаргородський район, Гибалівська сільська виборча комісія
07149 Шаргородський район, Голинчинецька сільська виборча комісія
07150 Шаргородський район, Деребчинська сільська виборча комісія
07151 Шаргородський район, Джуринська сільська виборча комісія
07152 Шаргородський район, Зведенівська сільська виборча комісія
07153 Шаргородський район, Івашковецька сільська виборча комісія
07154 Шаргородський район, Калитинська сільська виборча комісія
07156 Шаргородський район, Козлівська сільська виборча комісія
07157 Шаргородський район, Конатковецька сільська виборча комісія
07158 Шаргородський район, Копистиринська сільська виборча комісія
07159 Шаргородський район, Лозівська сільська виборча комісія
07160 Шаргородський район, Михайлівська сільська виборча комісія
12664 Шаргородський район, Мурафська сільська виборча комісія
07162 Шаргородський район, Носиківська сільська виборча комісія
07163 Шаргородський район, Пасинківська сільська виборча комісія
07164 Шаргородський район, Пеньківська сільська виборча комісія
07165 Шаргородський район, Перепільчинецька сільська виборча комісія
07166 Шаргородський район, Писарівська сільська виборча комісія
07167 Шаргородський район, Плебанівська сільська виборча комісія
07168 Шаргородський район, Політанківська сільська виборча комісія
07169 Шаргородський район, Рахнівсько-Лісова сільська виборча комісія
07170 Шаргородський район, Руданська сільська виборча комісія
07171 Шаргородський район, Садковецька сільська виборча комісія
07172 Шаргородський район, Сапіжанська сільська виборча комісія
07173 Шаргородський район, Слободо-Шаргородська сільська виборча комісія
07174 Шаргородський район, Стрільницька сільська виборча комісія
07175 Шаргородський район, Федорівська сільська виборча комісія
07176 Шаргородський район, Хоменківська сільська виборча комісія
07177 Шаргородський район, Юліямпільська сільська виборча комісія
07178 Шаргородський район, Юхимівська сільська виборча комісія
07179 Ямпільський район, Ямпільська районна виборча комісія
07180 Ямпільський район, Ямпільська міська виборча комісія
07181 Ямпільський район, Безводнівська сільська виборча комісія
07182 Ямпільський район, Бушанська сільська виборча комісія
07183 Ямпільський район, Великокісницька сільська виборча комісія
07184 Ямпільський район, Гальжбіївська сільська виборча комісія
07185 Ямпільський район, Дзигівська сільська виборча комісія
07186 Ямпільський район, Довжоцька сільська виборча комісія
07187 Ямпільський район, Качківська сільська виборча комісія
07188 Ямпільський район, Клембівська сільська виборча комісія
07189 Ямпільський район, Михайлівська сільська виборча комісія
07190 Ямпільський район, Петрашівська сільська виборча комісія
07191 Ямпільський район, Писарівська сільська виборча комісія
07192 Ямпільський район, Порогівська сільська виборча комісія
07193 Ямпільський район, Ратуська сільська виборча комісія
07194 Ямпільський район, Русавська сільська виборча комісія
07195 Ямпільський район, Северинівська сільська виборча комісія
07196 Ямпільський район, Слободо-Підлісівська сільська виборча комісія
07197 Ямпільський район, Тростянецька сільська виборча комісія
07198 Ямпільський район, Цекинівська сільська виборча комісія
07199 м Вінниця, Вінницька міська виборча комісія
07203 м Жмеринка, Жмеринська міська виборча комісія
06675 м Козятин, Козятинська міська виборча комісія
07037 м Ладижин, Ладижинська міська виборча комісія
07204 м Могилів-Подільський, Могилів-Подільська міська виборча комісія
07205 м Хмільник, Хмільницька міська виборча комісія