Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Львівська область. Перелік кодів територіальних виборчих комісій та місцевих рад
Код комісії (ради) Назва територіальної виборчої комісії
02962 Львівська обласна виборча комісія
02963 Бродівський район, Бродівська районна виборча комісія
02964 Бродівський район, Бродівська міська виборча комісія
02965 Бродівський район, Підкамінська селищна виборча комісія
02966 Бродівський район, Батьківська сільська виборча комісія
02967 Бродівський район, Вербівчицька сільська виборча комісія
02968 Бродівський район, Гаївська сільська виборча комісія
02969 Бродівський район, Голубицька сільська виборча комісія
12338 Бродівський район, Заболотцівська сільська виборча комісія
02971 Бродівський район, Комарівська сільська виборча комісія
02972 Бродівський район, Лешнівська сільська виборча комісія
02973 Бродівський район, Маркопільська сільська виборча комісія
02974 Бродівський район, Наквашанська сільська виборча комісія
02975 Бродівський район, Паликоровівська сільська виборча комісія
02976 Бродівський район, Пеняківська сільська виборча комісія
02977 Бродівський район, Підгорецька сільська виборча комісія
02978 Бродівський район, Пониквянська сільська виборча комісія
02979 Бродівський район, Пониковицька сільська виборча комісія
02980 Бродівський район, Поповецька сільська виборча комісія
02982 Бродівський район, Смільнівська сільська виборча комісія
02983 Бродівський район, Станіславчицька сільська виборча комісія
02984 Бродівський район, Суховільська сільська виборча комісія
02985 Бродівський район, Черницька сільська виборча комісія
02986 Бродівський район, Шнирівська сільська виборча комісія
02987 Бродівський район, Язлівчицька сільська виборча комісія
02988 Бродівський район, Ясенівська сільська виборча комісія
02989 Буський район, Буська районна виборча комісія
02990 Буський район, Буська міська виборча комісія
02991 Буський район, Красненська селищна виборча комісія
02992 Буський район, Олеська селищна виборча комісія
02993 Буський район, Андріївська сільська виборча комісія
02994 Буський район, Балучинська сільська виборча комісія
02995 Буський район, Боложинівська сільська виборча комісія
02996 Буський район, Гумниська сільська виборча комісія
02997 Буський район, Заводська сільська виборча комісія
02998 Буський район, Задвірська сільська виборча комісія
02999 Буський район, Кізлівська сільська виборча комісія
03000 Буський район, Купченська сільська виборча комісія
03001 Буський район, Кутівська сільська виборча комісія
03002 Буський район, Куткірська сільська виборча комісія
03003 Буський район, Милятинська сільська виборча комісія
03004 Буський район, Новосілківська сільська виборча комісія
03005 Буський район, Ожидівська сільська виборча комісія
03006 Буський район, Переволочнянська сільська виборча комісія
03007 Буський район, Побужанська сільська виборча комісія
03008 Буський район, Полтв'янська сільська виборча комісія
03009 Буський район, Соколівська сільська виборча комісія
03010 Буський район, Соколянська сільська виборча комісія
03011 Буський район, Сторонибабська сільська виборча комісія
03012 Буський район, Топорівська сільська виборча комісія
03013 Буський район, Тур'янська сільська виборча комісія
03014 Буський район, Утішківська сільська виборча комісія
03015 Буський район, Чанизька сільська виборча комісія
03016 Буський район, Яблунівська сільська виборча комісія
03017 Городоцький район, Городоцька районна виборча комісія
03018 Городоцький район, Городоцька міська виборча комісія
03019 Городоцький район, Комарнівська міська виборча комісія
12681 Городоцький район, Великолюбінська селищна виборча комісія
03021 Городоцький район, Бартатівська сільська виборча комісія
03689 Городоцький район, Братковицька сільська виборча комісія
03022 Городоцький район, Бучалівська сільська виборча комісія
03023 Городоцький район, Вишнянська сільська виборча комісія
03024 Городоцький район, Галичанівська сільська виборча комісія
03025 Городоцький район, Градівська сільська виборча комісія
03026 Городоцький район, Грімненська сільська виборча комісія
03027 Городоцький район, Добрянська сільська виборча комісія
03028 Городоцький район, Долинянська сільська виборча комісія
03029 Городоцький район, Дубаневицька сільська виборча комісія
03031 Городоцький район, Керницька сільська виборча комісія
03032 Городоцький район, Кліцьківська сільська виборча комісія
03034 Городоцький район, Мильчицька сільська виборча комісія
03035 Городоцький район, Монастирецька сільська виборча комісія
03036 Городоцький район, Мшанська сільська виборча комісія
03037 Городоцький район, Новосільська сільська виборча комісія
03038 Городоцький район, Переможненська сільська виборча комісія
03039 Городоцький район, Підзвіринецька сільська виборча комісія
03040 Городоцький район, Повітненська сільська виборча комісія
03041 Городоцький район, Речичанська сільська виборча комісія
03042 Городоцький район, Родатицька сільська виборча комісія
03043 Городоцький район, Суховільська сільська виборча комісія
03044 Городоцький район, Татаринівська сільська виборча комісія
03045 Городоцький район, Тулиголівська сільська виборча комісія
03046 Городоцький район, Тучапська сільська виборча комісія
03047 Городоцький район, Угрівська сільська виборча комісія
03048 Городоцький район, Шоломиничівська сільська виборча комісія
03049 Дрогобицький район, Дрогобицька районна виборча комісія
13086 Дрогобицький район, Меденицька селищна виборча комісія
03051 Дрогобицький район, Підбузька селищна виборча комісія
03052 Дрогобицький район, Бистрицька сільська виборча комісія
03053 Дрогобицький район, Бистрицька-Гірська сільська виборча комісія
03054 Дрогобицький район, Болехівська сільська виборча комісія
03055 Дрогобицький район, Броницька сільська виборча комісія
03056 Дрогобицький район, Верхньогаївська сільська виборча комісія
03057 Дрогобицький район, Верхньодорожівська сільська виборча комісія
03058 Дрогобицький район, Волощанська сільська виборча комісія
03059 Дрогобицький район, Волянська сільська виборча комісія
03060 Дрогобицький район, Вороблевицька сільська виборча комісія
03061 Дрогобицький район, Нижньогаївська сільська виборча комісія
03062 Дрогобицький район, Грушівська сільська виборча комісія
03063 Дрогобицький район, Дережицька сільська виборча комісія
03064 Дрогобицький район, Добрівлянська сільська виборча комісія
03065 Дрогобицький район, Доброгостівська сільська виборча комісія
03066 Дрогобицький район, Довжанська сільська виборча комісія
03067 Дрогобицький район, Довжанська-Гірська сільська виборча комісія
03068 Дрогобицький район, Долішньолужецька сільська виборча комісія
03069 Дрогобицький район, Залокотська сільська виборча комісія
03070 Дрогобицький район, Нагуєвицька сільська виборча комісія
03072 Дрогобицький район, Літинська сільська виборча комісія
03073 Дрогобицький район, Лішнянська сільська виборча комісія
03074 Дрогобицький район, Медвежанська сільська виборча комісія
03075 Дрогобицький район, Михайлевицька сільська виборча комісія
03076 Дрогобицький район, Модрицька сільська виборча комісія
03077 Дрогобицький район, Новокропивницька сільська виборча комісія
03078 Дрогобицький район, Опаківська сільська виборча комісія
03079 Дрогобицький район, Опорівська сільська виборча комісія
03080 Дрогобицький район, Попелівська сільська виборча комісія
03081 Дрогобицький район, Почаєвицька сільська виборча комісія
03082 Дрогобицький район, Раневицька сільська виборча комісія
03083 Дрогобицький район, Рибницька сільська виборча комісія
03084 Дрогобицький район, Рихтицька сільська виборча комісія
03085 Дрогобицький район, Ріпчицька сільська виборча комісія
03086 Дрогобицький район, Ролівська сільська виборча комісія
03087 Дрогобицький район, Смільнянська сільська виборча комісія
03088 Дрогобицький район, Снятинська сільська виборча комісія
03089 Дрогобицький район, Солонська сільська виборча комісія
03090 Дрогобицький район, Станильська сільська виборча комісія
03091 Дрогобицький район, Старокропивницька сільська виборча комісія
03092 Дрогобицький район, Ступницька сільська виборча комісія
03093 Дрогобицький район, Уличненська сільська виборча комісія
03094 Дрогобицький район, Унятицька сільська виборча комісія
03095 Дрогобицький район, Урізька сільська виборча комісія
03096 Дрогобицький район, Ясенице-Сільнянська сільська виборча комісія
03097 Жидачівський район, Жидачівська районна виборча комісія
03098 Жидачівський район, Жидачівська міська виборча комісія
12439 Жидачівський район, Ходорівська міська виборча комісія
12341 Жидачівський район, Гніздичівська селищна виборча комісія
03101 Жидачівський район, Журавненська селищна виборча комісія
12344 Жидачівський район, Новострілищанська селищна виборча комісія
03104 Жидачівський район, Бережницька сільська виборча комісія
03108 Жидачівський район, Вільховецька сільська виборча комісія
03109 Жидачівський район, Володимирецька сільська виборча комісія
03114 Жидачівський район, Зарічанська сільська виборча комісія
03115 Жидачівський район, Зарічненська сільська виборча комісія
03118 Жидачівський район, Любшанська сільська виборча комісія
03119 Жидачівський район, Мельницька сільська виборча комісія
03120 Жидачівський район, Млиниська сільська виборча комісія
03122 Жидачівський район, Монастирецька сільська виборча комісія
03123 Жидачівський район, Облазницька сільська виборча комісія
03127 Жидачівський район, Сидорівська сільська виборча комісія
03128 Жидачівський район, Соколівська сільська виборча комісія
03129 Жидачівський район, Чертізька сільська виборча комісія
03131 Жовківський район, Жовківська районна виборча комісія
03133 Жовківський район, Дублянська міська виборча комісія
03132 Жовківський район, Жовківська міська виборча комісія
03134 Жовківський район, Рава-Руська міська виборча комісія
03135 Жовківський район, Куликівська селищна виборча комісія
12682 Жовківський район, Магерівська селищна виборча комісія
03137 Жовківський район, Артасівська сільська виборча комісія
03138 Жовківський район, Бишківська сільська виборча комісія
03139 Жовківський район, Боянецька сільська виборча комісія
12220 Жовківський район, Великодорошівська сільська виборча комісія
03140 Жовківський район, Воле-Висоцька сільська виборча комісія
03141 Жовківський район, Волицька сільська виборча комісія
03142 Жовківський район, Гійченська сільська виборча комісія
03143 Жовківський район, Глинська сільська виборча комісія
03144 Жовківський район, Грибовицька сільська виборча комісія
03145 Жовківський район, Грядівська сільська виборча комісія
03146 Жовківський район, Дев'ятирська сільська виборча комісія
03147 Жовківський район, Деревнянська сільська виборча комісія
03148 Жовківський район, Добросинська сільська виборча комісія
03149 Жовківський район, Забірська сільська виборча комісія
03151 Жовківський район, Замочківська сільська виборча комісія
03152 Жовківський район, Зашківська сільська виборча комісія
03153 Жовківський район, Зіболківська сільська виборча комісія
03155 Жовківський район, Крехівська сільська виборча комісія
03156 Жовківський район, Кулявська сільська виборча комісія
03157 Жовківський район, Кунинська сільська виборча комісія
03158 Жовківський район, Купичвільська сільська виборча комісія
03159 Жовківський район, Лавриківська сільська виборча комісія
03160 Жовківський район, Липницька сільська виборча комісія
03161 Жовківський район, Любельська сільська виборча комісія
03162 Жовківський район, Малехівська сільська виборча комісія
03163 Жовківський район, Мацошинська сільська виборча комісія
03164 Жовківський район, Мокротинська сільська виборча комісія
03165 Жовківський район, Надичівська сільська виборча комісія
03166 Жовківський район, Новокам'янська сільська виборча комісія
03167 Жовківський район, Новоскварявська сільська виборча комісія
03170 Жовківський район, Потелицька сільська виборча комісія
03171 Жовківський район, Річківська сільська виборча комісія
03172 Жовківський район, Смереківська сільська виборча комісія
03173 Жовківський район, Сопошинська сільська виборча комісія
03174 Жовківський район, Староскварявська сільська виборча комісія
03175 Жовківський район, Туринківська сільська виборча комісія
03176 Золочівський район, Золочівська районна виборча комісія
03178 Золочівський район, Глинянська міська виборча комісія
03177 Золочівський район, Золочівська міська виборча комісія
03179 Золочівський район, Поморянська селищна виборча комісія
03180 Золочівський район, Бібщанська сільська виборча комісія
03181 Золочівський район, Білокамінська сільська виборча комісія
03182 Золочівський район, Бортківська сільська виборча комісія
03183 Золочівський район, Великовільшаницька сільська виборча комісія
03184 Золочівський район, Великополюхівська сільська виборча комісія
03185 Золочівський район, Вороняцька сільська виборча комісія
03186 Золочівський район, Гологірська сільська виборча комісія
03187 Золочівський район, Гончарівська сільська виборча комісія
03188 Золочівський район, Єлиховицька сільська виборча комісія
03189 Золочівський район, Жуківська сільська виборча комісія
03190 Золочівський район, Заставненська сільська виборча комісія
03191 Золочівський район, Княжівська сільська виборча комісія
03192 Золочівський район, Колтівська сільська виборча комісія
03193 Золочівський район, Коропецька сільська виборча комісія
03194 Золочівський район, Куровицька сільська виборча комісія
03195 Золочівський район, Новосілківська сільська виборча комісія
03196 Золочівський район, Перегноївська сільська виборча комісія
03197 Золочівський район, Підгайчиківська сільська виборча комісія
03198 Золочівський район, Підгородненська сільська виборча комісія
03199 Золочівський район, Підлипецька сільська виборча комісія
03200 Золочівський район, Полянська сільська виборча комісія
03201 Золочівський район, Почапівська сільська виборча комісія
03202 Золочівський район, Ремезівцівська сільська виборча комісія
03203 Золочівський район, Руда-Колтівська сільська виборча комісія
03204 Золочівський район, Сасівська сільська виборча комісія
03205 Золочівський район, Скварявська сільська виборча комісія
03206 Золочівський район, Словітська сільська виборча комісія
03207 Золочівський район, Сновицька сільська виборча комісія
03208 Золочівський район, Струтинська сільська виборча комісія
03209 Золочівський район, Червоненська сільська виборча комісія
03210 Золочівський район, Шпиколоська сільська виборча комісія
03211 Золочівський район, Ясеновецька сільська виборча комісія
03212 Кам'янка-Бузький район, Кам'янка-Бузька районна виборча комісія
12939 Кам'янка-Бузький район, Кам'янка-Бузька міська виборча комісія
03214 Кам'янка-Бузький район, Добротвірська селищна виборча комісія
03215 Кам'янка-Бузький район, Запитівська селищна виборча комісія
03216 Кам'янка-Бузький район, Новояричівська селищна виборча комісія
03217 Кам'янка-Бузький район, Банюнинська сільська виборча комісія
03220 Кам'янка-Бузький район, Великосілківська сільська виборча комісія
03222 Кам'янка-Бузький район, Дернівська сільська виборча комісія
03223 Кам'янка-Бузький район, Дідилівська сільська виборча комісія
12549 Кам'янка-Бузький район, Жовтанецька сільська виборча комісія
03227 Кам'янка-Бузький район, Незнанівська сільська виборча комісія
03228 Кам'янка-Бузький район, Неслухівська сільська виборча комісія
03229 Кам'янка-Бузький район, Полоничнівська сільська виборча комісія
03231 Кам'янка-Бузький район, Ременівська сільська виборча комісія
03232 Кам'янка-Бузький район, Сілецька сільська виборча комісія
03233 Кам'янка-Бузький район, Стародобротвірська сільська виборча комісія
03234 Кам'янка-Бузький район, Старояричівська сільська виборча комісія
03235 Кам'янка-Бузький район, Стрептівська сільська виборча комісія
03236 Кам'янка-Бузький район, Убинівська сільська виборча комісія
03237 Миколаївський район, Миколаївська районна виборча комісія
03238 Миколаївський район, Миколаївська міська виборча комісія
03239 м Новий Розділ, Новороздільська міська виборча комісія
03240 Миколаївський район, Роздільська селищна виборча комісія
03241 Миколаївський район, Берездовецька сільська виборча комісія
03242 Миколаївський район, Березинська сільська виборча комісія
03243 Миколаївський район, Більченська сільська виборча комісія
03245 Миколаївський район, Великогорожанська сільська виборча комісія
03247 Миколаївський район, Гірська сільська виборча комісія
03248 Миколаївський район, Гонятичівська сільська виборча комісія
03249 Миколаївський район, Горішненська сільська виборча комісія
03251 Миколаївський район, Держівська сільська виборча комісія
03252 Миколаївський район, Дроговизька сільська виборча комісія
03253 Миколаївський район, Київецька сільська виборча комісія
03254 Миколаївський район, Колодрубівська сільська виборча комісія
03256 Миколаївський район, Криницька сільська виборча комісія
03258 Миколаївський район, Новосілко-Опарська сільська виборча комісія
03260 Миколаївський район, Раделицька сільська виборча комісія
12683 Миколаївський район, Розвадівська сільська виборча комісія
03262 Миколаївський район, Рудниківська сільська виборча комісія
03263 Миколаївський район, Станковецька сільська виборча комісія
12348 Миколаївський район, Тростянецька сільська виборча комісія
03266 Мостиський район, Мостиська районна виборча комісія
12654 Мостиський район, Мостиська міська виборча комісія
12655 Мостиський район, Судововишнянська міська виборча комісія
12809 Мостиський район, Волицька сільська виборча комісія
03273 Мостиський район, Гостинцівська сільська виборча комісія
03275 Мостиський район, Дидятицька сільська виборча комісія
03278 Мостиський район, Зав'язанцівська сільська виборча комісія
03279 Мостиський район, Золотковицька сільська виборча комісія
03281 Мостиський район, Крукеницька сільська виборча комісія
03283 Мостиський район, Малнівська сільська виборча комісія
03284 Мостиський район, Малнівськоволянська сільська виборча комісія
03285 Мостиський район, Маломокрянська сільська виборча комісія
03286 Мостиський район, Мишлятицька сільська виборча комісія
03291 Мостиський район, Соколянська сільська виборча комісія
03295 Мостиський район, Хідновицька сільська виборча комісія
03296 Мостиський район, Хлиплівська сільська виборча комісія
03297 Мостиський район, Чернівська сільська виборча комісія
12550 Мостиський район, Шегинівська сільська виборча комісія
03299 Перемишлянський район, Перемишлянська районна виборча комісія
13089 Перемишлянський район, Бібрська міська виборча комісія
03300 Перемишлянський район, Перемишлянська міська виборча комісія
03302 Перемишлянський район, Бачівська сільська виборча комісія
03303 Перемишлянський район, Білецька сільська виборча комісія
03304 Перемишлянський район, Болотнянська сільська виборча комісія
03305 Перемишлянський район, Борщівська сільська виборча комісія
03306 Перемишлянський район, Брюховицька сільська виборча комісія
03308 Перемишлянський район, Вишнівчицька сільська виборча комісія
03309 Перемишлянський район, Вовківська сільська виборча комісія
03310 Перемишлянський район, Добряницька сільська виборча комісія
03311 Перемишлянський район, Дунаївська сільська виборча комісія
03312 Перемишлянський район, Дусанівська сільська виборча комісія
03313 Перемишлянський район, Іванівська сільська виборча комісія
03314 Перемишлянський район, Кореличівська сільська виборча комісія
03315 Перемишлянський район, Коросненська сільська виборча комісія
03316 Перемишлянський район, Лагодівська сільська виборча комісія
03318 Перемишлянський район, Липовецька сільська виборча комісія
03319 Перемишлянський район, Осталовицька сільська виборча комісія
03320 Перемишлянський район, Подусівська сільська виборча комісія
03321 Перемишлянський район, Подусільнянська сільська виборча комісія
03324 Перемишлянський район, Станимирська сільська виборча комісія
03326 Перемишлянський район, Суходільська сільська виборча комісія
03327 Перемишлянський район, Ушковичівська сільська виборча комісія
03328 Перемишлянський район, Чемеринецька сільська виборча комісія
03329 Пустомитівський район, Пустомитівська районна рада
03330 Пустомитівський район, Пустомитівська міська виборча комісія
12813 Пустомитівський район, Щирецька селищна виборча комісія
03332 Пустомитівський район, Борщовицька сільська виборча комісія
03333 Пустомитівський район, Верхньобілківська сільська виборча комісія
03335 Пустомитівський район, Вовківська сільська виборча комісія
03337 Пустомитівський район, Годовицько-Басівська сільська виборча комісія
12552 Пустомитівський район, Давидівська сільська виборча комісія
03341 Пустомитівський район, Жирівська сільська виборча комісія
03342 Пустомитівський район, Звенигородська сільська виборча комісія
13090 Пустомитівський район, Зимноводівська сільська виборча комісія
03345 Пустомитівський район, Конопницька сільська виборча комісія
03348 Пустомитівський район, Лисиничівська сільська виборча комісія
03350 Пустомитівський район, Миколаївська сільська виборча комісія
03351 Пустомитівський район, Містківська сільська виборча комісія
12940 Пустомитівський район, Мурованська сільська виборча комісія
03352 Пустомитівський район, Оброшинська сільська виборча комісія
03354 Пустомитівський район, Пикуловичівська сільська виборча комісія
12810 Пустомитівський район, Підберізцівська сільська виборча комісія
03359 Пустомитівський район, Семенівська сільська виборча комісія
03361 Пустомитівський район, Сокільницька сільська виборча комісія
12811 Пустомитівський район, Солонківська сільська виборча комісія
03365 Пустомитівський район, Ставчанська сільська виборча комісія
03366 Пустомитівський район, Старосільська сільська виборча комісія
03371 Радехівський район, Радехівська районна виборча комісія
13088 Радехівський район, Радехівська міська виборча комісія
13087 Радехівський район, Лопатинська селищна виборча комісія
03374 Радехівський район, Барилівська сільська виборча комісія
03377 Радехівський район, Вузлівська сільська виборча комісія
03378 Радехівський район, Дмитрівська сільська виборча комісія
03379 Радехівський район, Завидченська сільська виборча комісія
03380 Радехівський район, Корчинська сільська виборча комісія
03381 Радехівський район, Куликівська сільська виборча комісія
03383 Радехівський район, Миколаївська сільська виборча комісія
03386 Радехівський район, Нововитківська сільська виборча комісія
03388 Радехівський район, Павлівська сільська виборча комісія
03390 Радехівський район, Поздимирська сільська виборча комісія
03692 Радехівський район, Половецька сільська виборча комісія
03391 Радехівський район, Розжалівська сільська виборча комісія
03394 Радехівський район, Сморжівська сільська виборча комісія
03395 Радехівський район, Станинська сільська виборча комісія
03396 Радехівський район, Стоянівська сільська виборча комісія
03397 Радехівський район, Стремільченська сільська виборча комісія
03400 Радехівський район, Увинська сільська виборча комісія
03402 Радехівський район, Яструбичівська сільська виборча комісія
03403 Самбірський район, Самбірська районна виборча комісія
12386 Самбірський район, Новокалинівська міська виборча комісія
12814 Самбірський район, Рудківська міська виборча комісія
12393 Самбірський район, Дублянська селищна виборча комісія
12398 Самбірський район, Бабинська сільська виборча комісія
12374 Самбірський район, Бісковицька сільська виборча комісія
12368 Самбірський район, Вільшаницька сільська виборча комісія
12353 Самбірський район, Воле-Баранецька сільська виборча комісія
03413 Самбірський район, Вощанцівська сільська виборча комісія
12905 Самбірський район, Воютицька сільська виборча комісія
03416 Самбірський район, Городищенська сільська виборча комісія
03420 Самбірський район, Кульчицька сільська виборча комісія
12357 Самбірський район, Луківська сільська виборча комісія
03423 Самбірський район, Михайлевицька сільська виборча комісія
03426 Самбірський район, Никловицька сільська виборча комісія
03427 Самбірський район, Новосілко-Гостиннівська сільська виборча комісія
03432 Самбірський район, Ралівська сільська виборча комісія
03433 Самбірський район, Роздільненська сільська виборча комісія
03435 Самбірський район, Стрілковицька сільська виборча комісія
12378 Самбірський район, Чукв'янська сільська виборча комісія
03439 Сколівський район, Сколівська районна виборча комісія
03440 Сколівський район, Сколівська міська виборча комісія
03441 Сколівський район, Верхньосиньовидненська селищна виборча комісія
12815 Сколівський район, Славська селищна виборча комісія
03443 Сколівський район, Верхнячківська сільська виборча комісія
03445 Сколівський район, Головецька сільська виборча комісія
03446 Сколівський район, Гребенівська сільська виборча комісія
03447 Сколівський район, Довжківська сільська виборча комісія
03448 Сколівський район, Жупанівська сільська виборча комісія
03449 Сколівський район, Завадківська сільська виборча комісія
03450 Сколівський район, Задільська сільська виборча комісія
03451 Сколівський район, Кам'янська сільська виборча комісія
03452 Сколівський район, Климецька сільська виборча комісія
03453 Сколівський район, Козівська сільська виборча комісія
03454 Сколівський район, Коростівська сільська виборча комісія
03455 Сколівський район, Корчинська сільська виборча комісія
03456 Сколівський район, Крушельницька сільська виборча комісія
03457 Сколівський район, Лавочненська сільська виборча комісія
03460 Сколівський район, Нижньосиньовидненська сільська виборча комісія
03461 Сколівський район, Опорецька сільська виборча комісія
03462 Сколівський район, Орівська сільська виборча комісія
03463 Сколівський район, Орявська сільська виборча комісія
03464 Сколівський район, Підгородецька сільська виборча комісія
03465 Сколівський район, Плав'янська сільська виборча комісія
03466 Сколівський район, Риківська сільська виборча комісія
03467 Сколівський район, Росохацька сільська виборча комісія
03468 Сколівський район, Сможенська сільська виборча комісія
03469 Сколівський район, Труханівська сільська виборча комісія
03470 Сколівський район, Тухлянська сільська виборча комісія
03471 Сколівський район, Тухольківська сільська виборча комісія
03472 Сколівський район, Хітарська сільська виборча комісія
03473 Сколівський район, Ямельницька сільська виборча комісія
03474 Сокальський район, Сокальська районна виборча комісія
03476 Сокальський район, Белзька міська виборча комісія
12816 Сокальський район, Великомостівська міська виборча комісія
03475 Сокальський район, Сокальська міська виборча комісія
03478 Сокальський район, Угнівська міська виборча комісія
03479 Сокальський район, Жвирківська селищна виборча комісія
03480 Сокальський район, Боб'ятинська сільська виборча комісія
03482 Сокальський район, Ванівська сільська виборча комісія
03483 Сокальський район, Варязька сільська виборча комісія
03484 Сокальський район, Волицька сільська виборча комісія
03485 Сокальський район, Волсвинська сільська виборча комісія
03487 Сокальський район, Домашівська сільська виборча комісія
03488 Сокальський район, Жужелянська сільська виборча комісія
03489 Сокальський район, Карівська сільська виборча комісія
03490 Сокальський район, Княжівська сільська виборча комісія
03491 Сокальський район, Корчівська сільська виборча комісія
03493 Сокальський район, Лучицька сільська виборча комісія
03494 Сокальський район, Межирічанська сільська виборча комісія
03495 Сокальський район, Мурованська сільська виборча комісія
03496 Сокальський район, Опільська сільська виборча комісія
03497 Сокальський район, Острівська сільська виборча комісія
03498 Сокальський район, Перв'ятицька сільська виборча комісія
03499 Сокальський район, Переспівська сільська виборча комісія
03500 Сокальський район, Поторицька сільська виборча комісія
03502 Сокальський район, Савчинська сільська виборча комісія
03503 Сокальський район, Свитазівська сільська виборча комісія
03504 Сокальський район, Сілецька сільська виборча комісія
03505 Сокальський район, Скоморохівська сільська виборча комісія
03506 Сокальський район, Смиківська сільська виборча комісія
03507 Сокальський район, Стенятинська сільська виборча комісія
03508 Сокальський район, Тартаківська сільська виборча комісія
03492 Сокальський район, Телязька сільська виборча комісія
03509 Сокальський район, Тудорковичівська сільська виборча комісія
03510 Сокальський район, Хлівчанська сільська виборча комісія
03511 Сокальський район, Хоробрівська сільська виборча комісія
03512 Старосамбірський район, Старосамбірська районна виборча комісія
03514 Старосамбірський район, Добромильська міська виборча комісія
03513 Старосамбірський район, Старосамбірська міська виборча комісія
03515 Старосамбірський район, Хирівська міська виборча комісія
12554 Старосамбірський район, Нижанковицька селищна виборча комісія
03517 Старосамбірський район, Старосолянська селищна виборча комісія
03518 Старосамбірський район, Білицька сільська виборча комісія
03521 Старосамбірський район, Великолінинська сільська виборча комісія
03522 Старосамбірський район, Великосільська сільська виборча комісія
03523 Старосамбірський район, Великосушицька сільська виборча комісія
03524 Старосамбірський район, Верхньолужоцька сільська виборча комісія
03525 Старосамбірський район, Волошинівська сільська виборча комісія
03526 Старосамбірський район, Волянська сільська виборча комісія
03527 Старосамбірський район, Головецька сільська виборча комісія
03528 Старосамбірський район, Грозівська сільська виборча комісія
03531 Старосамбірський район, Княжпільська сільська виборча комісія
12404 Старосамбірський район, Міженецька сільська виборча комісія
03535 Старосамбірський район, Мурованська сільська виборча комісія
03536 Старосамбірський район, Мшанецька сільська виборча комісія
12410 Старосамбірський район, Новоміська сільська виборча комісія
03538 Старосамбірський район, Ріп'янська сільська виборча комісія
03539 Старосамбірський район, Скелівська сільська виборча комісія
03540 Старосамбірський район, Слохинівська сільська виборча комісія
03541 Старосамбірський район, Солянуватська сільська виборча комісія
03542 Старосамбірський район, Старявська сільська виборча комісія
03543 Старосамбірський район, Страшевицька сільська виборча комісія
03544 Старосамбірський район, Стрілківська сільська виборча комісія
03545 Старосамбірський район, Стрільбицька сільська виборча комісія
03547 Старосамбірський район, Терлівська сільська виборча комісія
03548 Старосамбірський район, Тернавська сільська виборча комісія
03549 Старосамбірський район, Тершівська сільська виборча комісія
03550 Старосамбірський район, Тисовицька сільська виборча комісія
03551 Старосамбірський район, Топільницька сільська виборча комісія
03552 Старосамбірський район, Торчиновицька сільська виборча комісія
03553 Старосамбірський район, Трушевицька сільська виборча комісія
03554 Старосамбірський район, Тур'ївська сільська виборча комісія
03555 Старосамбірський район, Чаплівська сільська виборча комісія
03556 Старосамбірський район, Ясенице-Замківська сільська виборча комісія
03557 Стрийський район, Стрийська районна виборча комісія
03559 м Моршин, Моршинська міська виборча комісія
03558 Стрийський район, Дашавська селищна виборча комісія
03560 Стрийський район, Братківцівська сільська виборча комісія
03561 Стрийський район, Вівнянська сільська виборча комісія
03562 Стрийський район, Воля-Задеревацька сільська виборча комісія
03563 Стрийський район, Гірненська сільська виборча комісія
03564 Стрийський район, Голобутівська сільська виборча комісія
12411 Стрийський район, Грабовецька сільська виборча комісія
03566 Стрийський район, Дідушицька сільська виборча комісія
03567 Стрийський район, Добрівлянська сільська виборча комісія
03568 Стрийський район, Добрянська сільська виборча комісія
03570 Стрийський район, Долішненська сільська виборча комісія
03571 Стрийський район, Дулібівська сільська виборча комісія
03572 Стрийський район, Жулинська сільська виборча комісія
03573 Стрийський район, Завадівська сільська виборча комісія
03574 Стрийський район, Загірненська сільська виборча комісія
03575 Стрийський район, Заплатинська сільська виборча комісія
03576 Стрийський район, Йосиповицька сільська виборча комісія
03577 Стрийський район, Кавська сільська виборча комісія
03579 Стрийський район, Ланівська сільська виборча комісія
03580 Стрийський район, Лисовицька сільська виборча комісія
03581 Стрийський район, Лисятицька сільська виборча комісія
03582 Стрийський район, Любинцівська сільська виборча комісія
03583 Стрийський район, Миртюківська сільська виборча комісія
03585 Стрийський район, Нежухівська сільська виборча комісія
03586 Стрийський район, Нижньостинавська сільська виборча комісія
03587 Стрийський район, Підгірцівська сільська виборча комісія
03588 Стрийський район, Подорожненська сільська виборча комісія
03589 Стрийський район, П'ятничанська сільська виборча комісія
03590 Стрийський район, Розгірченська сільська виборча комісія
03591 Стрийський район, Семигинівська сільська виборча комісія
03592 Стрийський район, Сихівська сільська виборча комісія
03593 Стрийський район, Станківська сільська виборча комісія
03594 Стрийський район, Стинавська сільська виборча комісія
03595 Стрийський район, Стриганцівська сільська виборча комісія
03596 Стрийський район, Стрілківська сільська виборча комісія
03597 Стрийський район, Угерська сільська виборча комісія
03598 Стрийський район, Ходовицька сільська виборча комісія
03599 Турківський район, Турківська районна виборча комісія
03600 Турківський район, Турківська міська виборча комісія
03601 Турківський район, Боринська селищна виборча комісія
03602 Турківський район, Бітлянська сільська виборча комісія
03603 Турківський район, Боберківська сільська виборча комісія
03604 Турківський район, Верхненська сільська виборча комісія
03605 Турківський район, Верхньовисоцька сільська виборча комісія
03606 Турківський район, Верхньогусненська сільська виборча комісія
03607 Турківський район, Верхньояблунська сільська виборча комісія
03608 Турківський район, Вовченська сільська виборча комісія
03609 Турківський район, Головська сільська виборча комісія
03610 Турківський район, Завадівська сільська виборча комісія
03611 Турківський район, Ільницька сільська виборча комісія
03612 Турківський район, Ісаївська сільська виборча комісія
03613 Турківський район, Карпатська сільська виборча комісія
03614 Турківський район, Комарницька сільська виборча комісія
03615 Турківський район, Красненська сільська виборча комісія
03616 Турківський район, Кривківська сільська виборча комісія
03617 Турківський район, Ластівківська сільська виборча комісія
03618 Турківський район, Либохорська сільська виборча комісія
03619 Турківський район, Лімнянська сільська виборча комісія
03620 Турківський район, Мохнатська сільська виборча комісія
03621 Турківський район, Нижньовисоцька сільська виборча комісія
03622 Турківський район, Нижньотурівська сільська виборча комісія
03623 Турківський район, Нижньояблунська сільська виборча комісія
03624 Турківський район, Присліпська сільська виборча комісія
03625 Турківський район, Риківська сільська виборча комісія
03626 Турківський район, Розлуцька сільська виборча комісія
03627 Турківський район, Сянківська сільська виборча комісія
03628 Турківський район, Хащівська сільська виборча комісія
03629 Турківський район, Шандровецька сільська виборча комісія
03630 Турківський район, Шум'яцька сільська виборча комісія
03631 Турківський район, Явірська сільська виборча комісія
03632 Турківський район, Ясеницька сільська виборча комісія
03633 Яворівський район, Яворівська районна виборча комісія
03634 Яворівський район, Новояворівська міська виборча комісія
03635 Яворівський район, Яворівська міська виборча комісія
03636 Яворівський район, Івано-Франківська селищна виборча комісія
03637 Яворівський район, Краковецька селищна виборча комісія
03638 Яворівський район, Немирівська селищна виборча комісія
03639 Яворівський район, Шклівська селищна виборча комісія
03640 Яворівський район, Бердихівська сільська виборча комісія
03641 Яворівський район, Бірківська сільська виборча комісія
03642 Яворівський район, Бунівська сільська виборча комісія
03643 Яворівський район, Великопільська сільська виборча комісія
03644 Яворівський район, Верблянська сільська виборча комісія
03645 Яворівський район, Віжомлянська сільська виборча комісія
03646 Яворівський район, Вороцівська сільська виборча комісія
03647 Яворівський район, Добростанівська сільська виборча комісія
03648 Яворівський район, Домажирська сільська виборча комісія
03649 Яворівський район, Дрогомишльська сільська виборча комісія
03650 Яворівський район, Завадівська сільська виборча комісія
03651 Яворівський район, Залузька сільська виборча комісія
03652 Яворівський район, Калинівська сільська виборча комісія
03653 Яворівський район, Кам'янобрідська сільська виборча комісія
03654 Яворівський район, Лозинська сільська виборча комісія
03662 Яворівський район, Любинська сільська виборча комісія
03655 Яворівський район, Мальчицівська сільська виборча комісія
03656 Яворівський район, Мужиловичівська сільська виборча комісія
03657 Яворівський район, Нагачівська сільська виборча комісія
03695 Яворівський район, Наконечнянська сільська виборча комісія
03658 Яворівський район, Порічанська сільська виборча комісія
03659 Яворівський район, Прилбичівська сільська виборча комісія
03660 Яворівський район, Рогізненська сільська виборча комісія
03661 Яворівський район, Рясне-Руська сільська виборча комісія
03663 Яворівський район, Свидницька сільська виборча комісія
03664 Яворівський район, Середкевичівська сільська виборча комісія
03665 Яворівський район, Смолинська сільська виборча комісія
03666 Яворівський район, Старичівська сільська виборча комісія
03667 Яворівський район, Терновицька сільська виборча комісія
03668 Яворівський район, Чернилявська сільська виборча комісія
03669 Яворівський район, Ясниська сільська виборча комісія
03679 м Борислав, Бориславська міська виборча комісія
03680 м Борислав, Східницька селищна виборча комісія
03681 м Дрогобич, Дрогобицька міська виборча комісія
03682 м Дрогобич, Стебницька міська виборча комісія
03670 м Львів, Львівська міська виборча комісія
03675 м Львів, Винниківська міська виборча комісія
03678 м Львів, Брюховицька селищна виборча комісія
03673 м Львів, Рудненська селищна виборча комісія
03683 м Самбір, Самбірська міська виборча комісія
03684 м Стрий, Стрийська міська виборча комісія
03685 м Трускавець, Трускавецька міська виборча комісія
03686 м Червоноград, Червоноградська міська виборча комісія
03687 м Червоноград, Соснівська міська виборча комісія
03688 м Червоноград, Гірницька селищна виборча комісія