Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Кіровоградська область. Перелік кодів територіальних виборчих комісій та місцевих рад
Код комісії (ради) Назва територіальної виборчої комісії
04409 Кіровоградська обласна виборча комісія
04798 Благовіщенський район, Благовіщенська районна виборча комісія
04799 Благовіщенський район, Ульяновська міська виборча комісія
04800 Благовіщенський район, Богданівська сільська виборча комісія
04801 Благовіщенський район, Великотроянівська сільська виборча комісія
04802 Благовіщенський район, Вільхівська сільська виборча комісія
04803 Благовіщенський район, Грушківська сільська виборча комісія
04804 Благовіщенський район, Данилово-Балківська сільська виборча комісія
04805 Благовіщенський район, Йосипівська сільська виборча комісія
04806 Благовіщенський район, Кам'янобрідська сільська виборча комісія
04807 Благовіщенський район, Кам'янокриничанська сільська виборча комісія
04808 Благовіщенський район, Лозуватська сільська виборча комісія
04809 Благовіщенський район, Луполівська сільська виборча комісія
04810 Благовіщенський район, Мечиславська сільська виборча комісія
04811 Благовіщенський район, Новоселицька сільська виборча комісія
04812 Благовіщенський район, Розношенська сільська виборча комісія
04813 Благовіщенський район, Сабатинівська сільська виборча комісія
04814 Благовіщенський район, Синицівська сільська виборча комісія
04815 Благовіщенський район, Синьківська сільська виборча комісія
04816 Благовіщенський район, Шамраївська сільська виборча комісія
04410 Бобринецький район, Бобринецька районна виборча комісія
12269 Бобринецький район, Бобринецька міська виборча комісія
04418 Бобринецький район, Володимиро-Іллінська сільська виборча комісія
04421 Бобринецький район, Куйбишевська сільська виборча комісія
04412 Бобринецький район, Бобринківська сільська виборча комісія
04413 Бобринецький район, Буховецька сільська виборча комісія
04414 Бобринецький район, Василівська сільська виборча комісія
04415 Бобринецький район, Верхньоінгульська сільська виборча комісія
04416 Бобринецький район, Веселівська сільська виборча комісія
04417 Бобринецький район, Витязівська сільська виборча комісія
04429 Бобринецький район, Свердловська сільська виборча комісія
04419 Бобринецький район, Кетрисанівська сільська виборча комісія
04420 Бобринецький район, Костомарівська сільська виборча комісія
04436 Бобринецький район, Червонозорівська сільська виборча комісія
04422 Бобринецький район, Мар'янівська сільська виборча комісія
04423 Бобринецький район, Миколо-Бабанська сільська виборча комісія
04424 Бобринецький район, Новоградівська сільська виборча комісія
04425 Бобринецький район, Новомиколаївська сільська виборча комісія
04426 Бобринецький район, Олексіївська сільська виборча комісія
04427 Бобринецький район, Павлогірківська сільська виборча комісія
04428 Бобринецький район, Рощахівська сільська виборча комісія
04430 Бобринецький район, Солонцюватська сільська виборча комісія
04431 Бобринецький район, Сугокліївська сільська виборча комісія
04432 Бобринецький район, Тарасівська сільська виборча комісія
04433 Бобринецький район, Федіївська сільська виборча комісія
04434 Бобринецький район, Чарівненська сільська виборча комісія
04437 Вільшанський район, Вільшанська районна виборча комісія
04438 Вільшанський район, Вільшанська селищна виборча комісія
04439 Вільшанський район, Березовобалківська сільська виборча комісія
04440 Вільшанський район, Бузникуватська сільська виборча комісія
04441 Вільшанський район, Вівсяниківська сільська виборча комісія
04442 Вільшанський район, Добрівська сільська виборча комісія
04443 Вільшанський район, Добрянська сільська виборча комісія
04444 Вільшанський район, Дорожинська сільська виборча комісія
04445 Вільшанський район, Йосипівська сільська виборча комісія
04446 Вільшанський район, Коритно-Забузька сільська виборча комісія
04447 Вільшанський район, Котовська сільська виборча комісія
04448 Вільшанський район, Маловільшанська сільська виборча комісія
04449 Вільшанський район, Плоско-Забузька сільська виборча комісія
04450 Вільшанський район, Станкуватська сільська виборча комісія
04451 Вільшанський район, Сухоташлицька сільська виборча комісія
04452 Вільшанський район, Чистопільська сільська виборча комісія
04453 Гайворонський район, Гайворонська районна виборча комісія
04454 Гайворонський район, Гайворонська міська виборча комісія
04455 Гайворонський район, Заваллівська селищна виборча комісія
04456 Гайворонський район, Сальківська селищна виборча комісія
04457 Гайворонський район, Бандурівська сільська виборча комісія
04458 Гайворонський район, Берестягівська сільська виборча комісія
04459 Гайворонський район, Вікнинська сільська виборча комісія
04460 Гайворонський район, Долинівська сільська виборча комісія
04461 Гайворонський район, Жакчицька сільська виборча комісія
04462 Гайворонський район, Казавчинська сільська виборча комісія
04463 Гайворонський район, Котовська сільська виборча комісія
04464 Гайворонський район, Могильненська сільська виборча комісія
04465 Гайворонський район, Мощенська сільська виборча комісія
04466 Гайворонський район, Солгутівська сільська виборча комісія
04467 Гайворонський район, Соломіївська сільська виборча комісія
04468 Гайворонський район, Таужненська сільська виборча комісія
04469 Гайворонський район, Тополівська сільська виборча комісія
04470 Гайворонський район, Хащуватська сільська виборча комісія
04471 Гайворонський район, Чемерпільська сільська виборча комісія
04472 Гайворонський район, Червоненська сільська виборча комісія
04473 Голованівський район, Голованівська районна виборча комісія
04474 Голованівський район, Голованівська селищна виборча комісія
04475 Голованівський район, Побузька селищна виборча комісія
04476 Голованівський район, Вербівська сільська виборча комісія
04477 Голованівський район, Грузька сільська виборча комісія
04478 Голованівський район, Ємилівська сільська виборча комісія
04479 Голованівський район, Журавлинська сільська виборча комісія
04480 Голованівський район, Капітанська сільська виборча комісія
04481 Голованівський район, Клинівська сільська виборча комісія
04482 Голованівський район, Красногірська сільська виборча комісія
04483 Голованівський район, Крутеньківська сільська виборча комісія
04484 Голованівський район, Лебединська сільська виборча комісія
04485 Голованівський район, Липовеньківська сільська виборча комісія
04486 Голованівський район, Люшнюватська сільська виборча комісія
04487 Голованівський район, Межирічківська сільська виборча комісія
04488 Голованівський район, Молдовська сільська виборча комісія
04489 Голованівський район, Наливайківська сільська виборча комісія
04490 Голованівський район, Перегонівська сільська виборча комісія
04491 Голованівський район, Пушківська сільська виборча комісія
04492 Голованівський район, Роздольська сільська виборча комісія
04493 Голованівський район, Розкішненська сільська виборча комісія
04494 Голованівський район, Свірнівська сільська виборча комісія
04495 Голованівський район, Семидубська сільська виборча комісія
04496 Голованівський район, Троянська сільська виборча комісія
04497 Голованівський район, Шепилівська сільська виборча комісія
04498 Добровеличківський район, Добровеличківська районна виборча комісія
12913 Добровеличківський район, Помічнянська міська виборча комісія
13075 Добровеличківський район, Добровеличківська селищна виборча комісія
04501 Добровеличківський район, Братолюбівська сільська виборча комісія
04503 Добровеличківський район, Глинянська сільська виборча комісія
04504 Добровеличківський район, Гнатівська сільська виборча комісія
04506 Добровеличківський район, Карбівська сільська виборча комісія
04507 Добровеличківський район, Липнязька сільська виборча комісія
04509 Добровеличківський район, Марківська сільська виборча комісія
04510 Добровеличківський район, Миколаївська сільська виборча комісія
04511 Добровеличківський район, Новолутківська сільська виборча комісія
04512 Добровеличківський район, Олександрівська сільська виборча комісія
04513 Добровеличківський район, Олексіївська сільська виборча комісія
04514 Добровеличківський район, Перчунівська сільська виборча комісія
13074 Добровеличківський район, Піщанобрідська сільська виборча комісія
04516 Добровеличківський район, Тернівська сільська виборча комісія
12801 Добровеличківський район, Тишківська сільська виборча комісія
04518 Добровеличківський район, Троянська сільська виборча комісія
04522 Долинський район, Долинська районна виборча комісія
04523 Долинський район, Долинська міська виборча комісія
04524 Долинський район, Молодіжненська селищна виборча комісія
04525 Долинський район, Березівська сільська виборча комісія
04526 Долинський район, Богданівська сільська виборча комісія
04532 Долинський район, Боківська сільська виборча комісія
04527 Долинський район, Братолюбівська сільська виборча комісія
04528 Долинський район, Варварівська сільська виборча комісія
04529 Долинський район, Василівська сільська виборча комісія
04530 Долинський район, Гурівська сільська виборча комісія
04531 Долинський район, Іванівська сільська виборча комісія
04533 Долинський район, Лаврівська сільська виборча комісія
04534 Долинський район, Маловодянська сільська виборча комісія
04535 Долинський район, Новогригорівська Друга сільська виборча комісія
04536 Долинський район, Новогригорівська Перша сільська виборча комісія
04537 Долинський район, Новоолександрівська сільська виборча комісія
04538 Долинський район, Олександрівська сільська виборча комісія
04539 Долинський район, Першотравнева сільська виборча комісія
04540 Долинський район, Пишненська сільська виборча комісія
04541 Долинський район, Суходільська сільська виборча комісія
04542 Знам'янський район, Знам'янська районна виборча комісія
04543 Знам'янський район, Богданівська сільська виборча комісія
04544 Знам'янський район, Володимирівська сільська виборча комісія
04545 Знам'янський район, Диківська сільська виборча комісія
12998 Знам'янський район, Дмитрівська сільська виборча комісія
04547 Знам'янський район, Іванковецька сільська виборча комісія
04548 Знам'янський район, Казарнянська сільська виборча комісія
04550 Знам'янський район, Мошоринська сільська виборча комісія
04552 Знам'янський район, Петрівська сільська виборча комісія
04553 Знам'янський район, Суботцівська сільська виборча комісія
04554 Знам'янський район, Трепівська сільська виборча комісія
04555 Знам'янський район, Цибулівська сільська виборча комісія
04556 Кропивницький район, Кіровоградська районна виборча комісія
04557 Кропивницький район, Аджамська сільська виборча комісія
04558 Кропивницький район, Бережинська сільська виборча комісія
12702 Кропивницький район, Великосеверинівська сільська виборча комісія
04560 Кропивницький район, Веселівська сільська виборча комісія
04561 Кропивницький район, Високобайрацька сільська виборча комісія
04563 Кропивницький район, Вільненська сільська виборча комісія
04565 Кропивницький район, Гаївська сільська виборча комісія
04566 Кропивницький район, Грузьківська сільська виборча комісія
04568 Кропивницький район, Івано-Благодатненська сільська виборча комісія
12802 Кропивницький район, Катеринівська сільська виборча комісія
04570 Кропивницький район, Клинцівська сільська виборча комісія
04572 Кропивницький район, Миколаївська сільська виборча комісія
04573 Кропивницький район, Могутненська сільська виборча комісія
04575 Кропивницький район, Новоолександрівська сільська виборча комісія
04577 Кропивницький район, Овсяниківська сільська виборча комісія
12803 Кропивницький район, Первозванівська сільська виборча комісія
04581 Кропивницький район, Покровська сільська виборча комісія
04582 Кропивницький район, Созонівська сільська виборча комісія
12546 Кропивницький район, Соколівська сільська виборча комісія
04586 Кропивницький район, Червоноярська сільська виборча комісія
04587 Компаніївський район, Компаніївська районна виборча комісія
12804 Компаніївський район, Компаніївська селищна виборча комісія
04589 Компаніївський район, Виноградівська сільська виборча комісія
04590 Компаніївський район, Водянська сільська виборча комісія
04591 Компаніївський район, Гарманівська сільська виборча комісія
04593 Компаніївський район, Губівська сільська виборча комісія
04594 Компаніївський район, Коротякська сільська виборча комісія
04595 Компаніївський район, Лозуватська сільська виборча комісія
04596 Компаніївський район, Мар'ївська сільська виборча комісія
04597 Компаніївський район, Нечаївська сільська виборча комісія
04599 Компаніївський район, Петрівська сільська виборча комісія
04600 Компаніївський район, Полтавська сільська виборча комісія
04601 Компаніївський район, Сасівська сільська виборча комісія
04602 Компаніївський район, Софіївська сільська виборча комісія
04603 Компаніївський район, Червоновершківська сільська виборча комісія
04604 Компаніївський район, Червонослобідська сільська виборча комісія
04605 Маловисківський район, Маловисківська районна виборча комісія
12270 Маловисківський район, Маловисківська міська виборча комісія
12805 Маловисківський район, Смолінська селищна виборча комісія
04609 Маловисківський район, Великовисківська сільська виборча комісія
04610 Маловисківський район, Злинська сільська виборча комісія
04611 Маловисківський район, Кіровська сільська виборча комісія
04612 Маловисківський район, Ленінська сільська виборча комісія
04613 Маловисківський район, Лозуватська сільська виборча комісія
04614 Маловисківський район, Мануйлівська сільська виборча комісія
13077 Маловисківський район, Мар'янівська сільська виборча комісія
04616 Маловисківський район, Нововознесенська сільська виборча комісія
04617 Маловисківський район, Новогригорівська сільська виборча комісія
04619 Маловисківський район, Оникіївська сільська виборча комісія
04622 Маловисківський район, Плетеноташлицька сільська виборча комісія
04623 Маловисківський район, Розсохуватська сільська виборча комісія
04624 Маловисківський район, Хмелівська сільська виборча комісія
04625 Маловисківський район, Якимівська сільська виборча комісія
04626 Новгородківський район, Новгородківська районна виборча комісія
04627 Новгородківський район, Новгородківська селищна виборча комісія
04628 Новгородківський район, Верблюзька сільська виборча комісія
04629 Новгородківський район, Вершино-Кам'янська сільська виборча комісія
04630 Новгородківський район, Інгуло-Кам'янська сільська виборча комісія
04631 Новгородківський район, Куцівська сільська виборча комісія
04632 Новгородківський район, Митрофанівська сільська виборча комісія
04633 Новгородківський район, Новоандріївська сільська виборча комісія
04634 Новгородківський район, Новомиколаївська сільська виборча комісія
04635 Новгородківський район, Петрокорбівська сільська виборча комісія
04636 Новгородківський район, Спасівська сільська виборча комісія
04637 Новгородківський район, Тарасівська сільська виборча комісія
04638 Новоархангельський район, Новоархангельська районна виборча комісія
04639 Новоархангельський район, Новоархангельська селищна виборча комісія
04640 Новоархангельський район, Вільшанська сільська виборча комісія
04641 Новоархангельський район, Ганнівська сільська виборча комісія
04642 Новоархангельський район, Іванівська сільська виборча комісія
04643 Новоархангельський район, Кальниболотська сільська виборча комісія
04644 Новоархангельський район, Кам'янецька сільська виборча комісія
04645 Новоархангельський район, Копенкуватська сільська виборча комісія
04646 Новоархангельський район, Мартинівська сільська виборча комісія
04647 Новоархангельський район, Мар'янівська сільська виборча комісія
04648 Новоархангельський район, Надлацька сільська виборча комісія
04649 Новоархангельський район, Небелівська сільська виборча комісія
04650 Новоархангельський район, Нерубайська сільська виборча комісія
04651 Новоархангельський район, Підвисоцька сільська виборча комісія
04652 Новоархангельський район, Покотилівська сільська виборча комісія
04653 Новоархангельський район, Покровська сільська виборча комісія
04654 Новоархангельський район, Розсохуватецька сільська виборча комісія
04655 Новоархангельський район, Свердликівська сільська виборча комісія
04656 Новоархангельський район, Скалівська сільська виборча комісія
04657 Новоархангельський район, Скалівсько-Хутірська сільська виборча комісія
04658 Новоархангельський район, Тернівська сільська виборча комісія
04659 Новоархангельський район, Торговицька сільська виборча комісія
04660 Новоархангельський район, Ятранська сільська виборча комісія
04661 Новомиргородський район, Новомиргородська районна виборча комісія
04662 Новомиргородський район, Новомиргородська міська виборча комісія
04663 Новомиргородський район, Капітанівська селищна виборча комісія
04665 Новомиргородський район, Дібрівська сільська виборча комісія
04666 Новомиргородський район, Миролюбівська сільська виборча комісія
04667 Новомиргородський район, Йосипівська сільська виборча комісія
04668 Новомиргородський район, Кам'янська сільська виборча комісія
04669 Новомиргородський район, Канізька сільська виборча комісія
04670 Новомиргородський район, Коробчинська сільська виборча комісія
04671 Новомиргородський район, Костянтинівська сільська виборча комісія
04672 Новомиргородський район, Листопадівська сільська виборча комісія
04673 Новомиргородський район, Мар'ївська сільська виборча комісія
04674 Новомиргородський район, Мартоноська сільська виборча комісія
04675 Новомиргородський район, Оситнязька сільська виборча комісія
04676 Новомиргородський район, Оситнянська сільська виборча комісія
04677 Новомиргородський район, Панчівська сільська виборча комісія
04678 Новомиргородський район, Петроострівська сільська виборча комісія
04679 Новомиргородський район, Пурпурівська сільська виборча комісія
04680 Новомиргородський район, Рубаномостівська сільська виборча комісія
04681 Новомиргородський район, Тишківська сільська виборча комісія
04682 Новомиргородський район, Туріянська сільська виборча комісія
04683 Новомиргородський район, Шпаківська сільська виборча комісія
04684 Новоукраїнський район, Новоукраїнська районна виборча комісія
12438 Новоукраїнський район, Новоукраїнська міська виборча комісія
12703 Новоукраїнський район, Ганнівська сільська виборча комісія
04687 Новоукраїнський район, Глодоська сільська виборча комісія
04689 Новоукраїнський район, Диминська сільська виборча комісія
04690 Новоукраїнський район, Захарівська сільська виборча комісія
04691 Новоукраїнський район, Іванівська сільська виборча комісія
04692 Новоукраїнський район, Комишуватська сільська виборча комісія
04693 Новоукраїнський район, Кропивницька сільська виборча комісія
04694 Новоукраїнський район, Лісківська сільська виборча комісія
04695 Новоукраїнський район, Малопомічнянська сільська виборча комісія
04696 Новоукраїнський район, Малотимошівська сільська виборча комісія
04698 Новоукраїнський район, Новоєгорівська сільська виборча комісія
04699 Новоукраїнський район, Новомиколаївська сільська виборча комісія
04701 Новоукраїнський район, Приютівська сільська виборча комісія
04702 Новоукраїнський район, Рівнянська сільська виборча комісія
04703 Новоукраїнський район, Семенастівська сільська виборча комісія
04705 Новоукраїнський район, Фурманівська сільська виборча комісія
04707 Олександрівський район, Олександрівська районна виборча комісія
04708 Олександрівський район, Єлизаветградківська селищна виборча комісія
12221 Олександрівський район, Лісівська селищна виборча комісія
04709 Олександрівський район, Олександрівська селищна виборча комісія
04710 Олександрівський район, Бірківська сільська виборча комісія
04711 Олександрівський район, Бовтиська сільська виборча комісія
04712 Олександрівський район, Букварська сільська виборча комісія
04845 Олександрівський район, Веселівська сільська виборча комісія
04713 Олександрівський район, Вищеверещаківська сільська виборча комісія
04714 Олександрівський район, Голиківська сільська виборча комісія
04715 Олександрівський район, Івангородська сільська виборча комісія
04716 Олександрівський район, Красносілківська сільська виборча комісія
04717 Олександрівський район, Красносільська сільська виборча комісія
04718 Олександрівський район, Михайлівська сільська виборча комісія
04719 Олександрівський район, Несватківська сільська виборча комісія
04720 Олександрівський район, Підлісненська сільська виборча комісія
04721 Олександрівський район, Родниківська сільська виборча комісія
04722 Олександрівський район, Розумівська сільська виборча комісія
04723 Олександрівський район, Соснівська сільська виборча комісія
04724 Олександрівський район, Ставидлянська сільська виборча комісія
04725 Олександрівський район, Староосотська сільська виборча комісія
04726 Олександрівський район, Триліська сільська виборча комісія
04727 Олександрівський район, Цвітненська сільська виборча комісія
04728 Олександрівський район, Ясинівська сільська виборча комісія
04729 Олександрійський район, Олександрійська районна виборча комісія
13001 Олександрійський район, Новопразька селищна виборча комісія
13000 Олександрійський район, Приютівська селищна виборча комісія
04732 Олександрійський район, Андріївська сільська виборча комісія
04733 Олександрійський район, Бандурівська сільська виборча комісія
04736 Олександрійський район, Дівоче-Пільська сільська виборча комісія
04737 Олександрійський район, Добронадіївська сільська виборча комісія
04740 Олександрійський район, Комінтернівська сільська виборча комісія
04741 Олександрійський район, Косівська сільська виборча комісія
04743 Олександрійський район, Куколівська сільська виборча комісія
04744 Олександрійський район, Лікарівська сільська виборча комісія
04745 Олександрійський район, Михайлівська сільська виборча комісія
04746 Олександрійський район, Недогарська сільська виборча комісія
04747 Олександрійський район, Олександрівська сільська виборча комісія
13076 Олександрійський район, Попельнастівська сільська виборча комісія
04751 Олександрійський район, Світлопільська сільська виборча комісія
04752 Олександрійський район, Улянівська сільська виборча комісія
04753 Олександрійський район, Червонокам'янська сільська виборча комісія
04755 Олександрійський район, Щасливська сільська виборча комісія
04756 Онуфріївський район, Онуфріївська районна виборча комісія
04757 Онуфріївський район, Онуфріївська селищна виборча комісія
04758 Онуфріївський район, Павлиська селищна виборча комісія
04759 Онуфріївський район, Василівська сільська виборча комісія
04760 Онуфріївський район, Вишнівцівська сільська виборча комісія
04761 Онуфріївський район, Деріївська сільська виборча комісія
04762 Онуфріївський район, Зибківська сільська виборча комісія
04763 Онуфріївський район, Камбурліївська сільська виборча комісія
04764 Онуфріївський район, Куцеволівська сільська виборча комісія
04765 Онуфріївський район, Мар'ївська сільська виборча комісія
04766 Онуфріївський район, Млинківська сільська виборча комісія
04767 Онуфріївський район, Омельницька сільська виборча комісія
04768 Онуфріївський район, Попівська сільська виборча комісія
04769 Онуфріївський район, Успенська сільська виборча комісія
04770 Петрівський район, Петрівська районна виборча комісія
04772 Петрівський район, Балахівська селищна виборча комісія
04771 Петрівський район, Петрівська селищна виборча комісія
04773 Петрівський район, Богданівська сільська виборча комісія
04774 Петрівський район, Водянська сільська виборча комісія
04775 Петрівський район, Ганнівська сільська виборча комісія
04776 Петрівський район, Зеленська сільська виборча комісія
04777 Петрівський район, Іванівська сільська виборча комісія
04778 Петрівський район, Іскрівська сільська виборча комісія
04846 Петрівський район, Йосипівська сільська виборча комісія
04782 Петрівський район, Петрівська сільська виборча комісія
04779 Петрівський район, Луганська сільська виборча комісія
04780 Петрівський район, Малинівська сільська виборча комісія
04781 Петрівський район, Новостародубська сільська виборча комісія
04783 Петрівський район, Червонокостянтинівська сільська виборча комісія
04784 Петрівський район, Чечеліївська сільська виборча комісія
04785 Світловодський район, Світловодська районна виборча комісія
12547 Світловодський район, Великоандрусівська сільська виборча комісія
04787 Світловодський район, Великоскелівська сільська виборча комісія
04788 Світловодський район, Глинська сільська виборча комісія
04789 Світловодський район, Григорівська сільська виборча комісія
04790 Світловодський район, Захарівська сільська виборча комісія
04791 Світловодський район, Іванівська сільська виборча комісія
04792 Світловодський район, Микільська сільська виборча комісія
04793 Світловодський район, Миронівська сільська виборча комісія
04794 Світловодський район, Озерська сільська виборча комісія
04795 Світловодський район, Павлівська сільська виборча комісія
04797 Світловодський район, Федірківська сільська виборча комісія
04817 Устинівський район, Устинівська районна виборча комісія
04818 Устинівський район, Устинівська селищна виборча комісія
04819 Устинівський район, Березівська сільська виборча комісія
04820 Устинівський район, Брусівська сільська виборча комісія
04821 Устинівський район, Ганно-Леонтовичівська сільська виборча комісія
04822 Устинівський район, Ганно-Требинівська сільська виборча комісія
04823 Устинівський район, Димитровська сільська виборча комісія
04824 Устинівський район, Докучаєвська сільська виборча комісія
04825 Устинівський район, Жовтнева сільська виборча комісія
04826 Устинівський район, Інгульська сільська виборча комісія
04827 Устинівський район, Криничненська сільська виборча комісія
04828 Устинівський район, Криничуватська сільська виборча комісія
04829 Устинівський район, Олександрівська сільська виборча комісія
04830 Устинівський район, Седнівська сільська виборча комісія
04831 Устинівський район, Сонцівська сільська виборча комісія
04832 Устинівський район, Степанівська сільська виборча комісія
04837 м Знам'янка, Знам'янська міська виборча комісія
04838 м Знам'янка, Знам'янська Друга селищна виборча комісія
04833 м Кропивницький, Кропивницька міська виборча комісія
04834 м Кропивницький, Кіровська районна у місті Кіровограді виборча комісія
04835 м Кропивницький, Новенська селищна виборча комісія
04836 м Кропивницький, Ленінська районна у місті Кіровограді виборча комісія
04839 м Олександрія, Олександрійська міська виборча комісія
04840 м Олександрія, Димитрівська селищна виборча комісія
04841 м Олександрія, Пантаївська селищна виборча комісія
04842 м Олександрія, Звенигородська сільська виборча комісія
04843 м Світловодськ, Світловодська міська виборча комісія
04844 м Світловодськ, Власівська селищна виборча комісія