Позачергові місцеві вибори 15.04.2018

 © Центральна виборча комісія
Розробка:
ТОВ "НВП "Медирент"
ТОВ "НВП "Проком"

2015
 Київська область. Перелік кодів територіальних виборчих комісій та місцевих рад
Код комісії (ради) Назва територіальної виборчої комісії
00884 Київська обласна виборча комісія
00885 Баришівський район, Баришівська районна виборча комісія
13070 Баришівський район, Баришівська селищна виборча комісія
00893 Баришівський район, Лехнівська сільська виборча комісія
00898 Баришівський район, Недрянська сільська виборча комісія
00901 Баришівський район, Пилипчанська сільська виборча комісія
00904 Баришівський район, Садівська сільська виборча комісія
00908 Баришівський район, Семенівська сільська виборча комісія
00909 Баришівський район, Яблунівська сільська виборча комісія
00910 Баришівський район, Ярешківська сільська виборча комісія
00911 Білоцерківський район, Білоцерківська районна виборча комісія
12936 Білоцерківський район, Узинська міська виборча комісія
00913 Білоцерківський район, Терезинська селищна виборча комісія
00914 Білоцерківський район, Биково-Гребельська сільська виборча комісія
00916 Білоцерківський район, Вільнотарасівська сільська виборча комісія
00917 Білоцерківський район, Глушківська сільська виборча комісія
00918 Білоцерківський район, Дроздівська сільська виборча комісія
00921 Білоцерківський район, Коженицька сільська виборча комісія
00922 Білоцерківський район, Макіївська сільська виборча комісія
00924 Білоцерківський район, Маловільшанська сільська виборча комісія
00927 Білоцерківський район, Озернянська сільська виборча комісія
00929 Білоцерківський район, Острійківська сільська виборча комісія
00930 Білоцерківський район, Пилипчанська сільська виборча комісія
00931 Білоцерківський район, Піщанська сільська виборча комісія
00932 Білоцерківський район, Поправська сільська виборча комісія
00933 Білоцерківський район, Потіївська сільська виборча комісія
00934 Білоцерківський район, Розаліївська сільська виборча комісія
00935 Білоцерківський район, Сидорівська сільська виборча комісія
00936 Білоцерківський район, Сорокотязька сільська виборча комісія
00939 Білоцерківський район, Томилівська сільська виборча комісія
00941 Білоцерківський район, Фастівська сільська виборча комісія
00942 Білоцерківський район, Фесюрівська сільська виборча комісія
12903 Білоцерківський район, Фурсівська сільська виборча комісія
00944 Білоцерківський район, Храпачівська сільська виборча комісія
00945 Білоцерківський район, Чупирянська сільська виборча комісія
00946 Білоцерківський район, Шкарівська сільська виборча комісія
00947 Білоцерківський район, Яблунівська сільська виборча комісія
00948 Богуславський район, Богуславська районна виборча комісія
00949 Богуславський район, Богуславська міська виборча комісія
00950 Богуславський район, Біївецька сільська виборча комісія
00951 Богуславський район, Бранепільська сільська виборча комісія
00952 Богуславський район, Вільховецька сільська виборча комісія
00953 Богуславський район, Дибинецька сільська виборча комісія
00954 Богуславський район, Дмитренківська сільська виборча комісія
00955 Богуславський район, Іванівська сільська виборча комісія
00956 Богуславський район, Ісайківська сільська виборча комісія
00957 Богуславський район, Киданівська сільська виборча комісія
12798 Богуславський район, Медвинська сільська виборча комісія
00959 Богуславський район, Мисайлівська сільська виборча комісія
00960 Богуславський район, Митаївська сільська виборча комісія
00961 Богуславський район, Михайлівська сільська виборча комісія
00962 Богуславський район, Москаленківська сільська виборча комісія
00964 Богуславський район, Розкопанецька сільська виборча комісія
00965 Богуславський район, Саварська сільська виборча комісія
00966 Богуславський район, Синицька сільська виборча комісія
00967 Богуславський район, Тептіївська сільська виборча комісія
00968 Богуславський район, Хохітвянська сільська виборча комісія
00969 Богуславський район, Шупиківська сільська виборча комісія
00970 Богуславський район, Щербашинецька сільська виборча комісія
00971 Бориспільський район, Бориспільська районна виборча комісія
00972 Бориспільський район, Великоолександрівська сільська виборча комісія
00973 Бориспільський район, Вишеньківська сільська виборча комісія
00974 Бориспільський район, Вороньківська сільська виборча комісія
00975 Бориспільський район, Гірська сільська виборча комісія
00976 Бориспільський район, Глибоцька сільська виборча комісія
00977 Бориспільський район, Гнідинська сільська виборча комісія
00978 Бориспільський район, Головурівська сільська виборча комісія
00979 Бориспільський район, Дударківська сільська виборча комісія
00980 Бориспільський район, Іванківська сільська виборча комісія
00981 Бориспільський район, Кіровська сільська виборча комісія
00982 Бориспільський район, Любарецька сільська виборча комісія
01568 Бориспільський район, Мартусівська сільська виборча комісія
00983 Бориспільський район, Мирненська сільська виборча комісія
00984 Бориспільський район, Процівська сільська виборча комісія
00985 Бориспільський район, Ревненська сільська виборча комісія
00986 Бориспільський район, Рогозівська сільська виборча комісія
00987 Бориспільський район, Сеньківська сільська виборча комісія
00988 Бориспільський район, Сошниківська сільська виборча комісія
00989 Бориспільський район, Старівська сільська виборча комісія
00990 Бориспільський район, Щасливська сільська виборча комісія
00991 Бородянський район, Бородянська районна виборча комісія
00993 Бородянський район, Бабинецька селищна виборча комісія
13071 Бородянський район, Бородянська селищна виборча комісія
00994 Бородянський район, Клавдієво-Тарасівська селищна виборча комісія
00995 Бородянський район, Немішаївська селищна виборча комісія
12454 Бородянський район, Пісківська селищна виборча комісія
00997 Бородянський район, Блиставицька сільська виборча комісія
01000 Бородянський район, Загальцівська сільська виборча комісія
01001 Бородянський район, Здвижівська сільська виборча комісія
01002 Бородянський район, Качалівська сільська виборча комісія
01003 Бородянський район, Козинцівська сільська виборча комісія
01004 Бородянський район, Луб'янська сільська виборча комісія
01005 Бородянський район, Майданівська сільська виборча комісія
01007 Бородянський район, Микулицька сільська виборча комісія
01009 Бородянський район, Небратська сільська виборча комісія
01013 Бородянський район, Озерська сільська виборча комісія
01016 Броварський район, Броварська районна виборча комісія
12799 Броварський район, Великодимерська селищна виборча комісія
12206 Броварський район, Калинівська селищна виборча комісія
12323 Броварський район, Калитянська селищна виборча комісія
01019 Броварський район, Богданівська сільська виборча комісія
01021 Броварський район, Гоголівська сільська виборча комісія
01024 Броварський район, Зазимська сільська виборча комісія
01026 Броварський район, Княжицька сільська виборча комісія
01027 Броварський район, Красилівська сільська виборча комісія
01028 Броварський район, Кулажинська сільська виборча комісія
01029 Броварський район, Літківська сільська виборча комісія
01030 Броварський район, Літочківська сільська виборча комісія
01032 Броварський район, Плосківська сільська виборча комісія
01033 Броварський район, Погребська сільська виборча комісія
01034 Броварський район, Пухівська сільська виборча комісія
01035 Броварський район, Рожівська сільська виборча комісія
01036 Броварський район, Рожнівська сільська виборча комісія
01038 Броварський район, Русанівська сільська виборча комісія
01039 Броварський район, Світильнівська сільська виборча комісія
01041 Броварський район, Требухівська сільська виборча комісія
01043 Васильківський район, Васильківська районна виборча комісія
01044 Васильківський район, Глевахівська селищна виборча комісія
01045 Васильківський район, Гребінківська селищна виборча комісія
01046 Васильківський район, Дослідницька селищна виборча комісія
01047 Васильківський район, Калинівська селищна виборча комісія
01048 Васильківський район, Барахтівська сільська виборча комісія
01049 Васильківський район, Варовицька сільська виборча комісія
01050 Васильківський район, Великобугаївська сільська виборча комісія
01051 Васильківський район, Великовільшанська сільська виборча комісія
01052 Васильківський район, Великосолтанівська сільська виборча комісія
01053 Васильківський район, Вільшансько-Новоселицька сільська виборча комісія
01055 Васильківський район, Гвоздівська сільська виборча комісія
01056 Васильківський район, Данилівська сільська виборча комісія
01057 Васильківський район, Дзвінківська сільська виборча комісія
01058 Васильківський район, Дібрівська сільська виборча комісія
01059 Васильківський район, Застугнянська сільська виборча комісія
01060 Васильківський район, Здорівська сільська виборча комісія
01061 Васильківський район, Іванковичівська сільська виборча комісія
13073 Васильківський район, Ковалівська сільська виборча комісія
01063 Васильківський район, Кодаківська сільська виборча комісія
01064 Васильківський район, Крушинська сільська виборча комісія
01065 Васильківський район, Ксаверівська сільська виборча комісія
01066 Васильківський район, Лосятинська сільська виборча комісія
01067 Васильківський район, Луб'янська сільська виборча комісія
01068 Васильківський район, Малосолтанівська сільська виборча комісія
01069 Васильківський район, Мархалівська сільська виборча комісія
01071 Васильківський район, Митницька сільська виборча комісія
01072 Васильківський район, Пінчуківська сільська виборча комісія
01073 Васильківський район, Плесецька сільська виборча комісія
01074 Васильківський район, Погребівська сільська виборча комісія
01075 Васильківський район, Пологівська сільська виборча комісія
01076 Васильківський район, Порадівська сільська виборча комісія
01077 Васильківський район, Путрівська сільська виборча комісія
01079 Васильківський район, Рославичівська сільська виборча комісія
01080 Васильківський район, Саливонківська сільська виборча комісія
01081 Васильківський район, Соколівська сільська виборча комісія
01082 Васильківський район, Тростинська сільська виборча комісія
01083 Васильківський район, Тростинсько-Новоселицька сільська виборча комісія
01085 Васильківський район, Шевченківська сільська виборча комісія
01086 Васильківський район, Яцьківська сільська виборча комісія
01087 Вишгородський район, Вишгородська районна виборча комісія
01088 Вишгородський район, Вишгородська міська виборча комісія
01089 Вишгородський район, Димерська селищна виборча комісія
01090 Вишгородський район, Абрамівська сільська виборча комісія
01091 Вишгородський район, Богданівська сільська виборча комісія
01092 Вишгородський район, Вахівська сільська виборча комісія
01093 Вишгородський район, Вищедубечанська сільська виборча комісія
01094 Вишгородський район, Воропаївська сільська виборча комісія
01095 Вишгородський район, Гаврилівська сільська виборча комісія
01096 Вишгородський район, Глібівська сільська виборча комісія
01097 Вишгородський район, Демидівська сільська виборча комісія
01098 Вишгородський район, Жукинська сільська виборча комісія
01099 Вишгородський район, Катюжанська сільська виборча комісія
01100 Вишгородський район, Козаровицька сільська виборча комісія
01101 Вишгородський район, Лебедівська сільська виборча комісія
01102 Вишгородський район, Литвинівська сільська виборча комісія
01103 Вишгородський район, Любимівська сільська виборча комісія
01104 Вишгородський район, Лютізька сільська виборча комісія
01105 Вишгородський район, Нижчедубечанська сільська виборча комісія
01106 Вишгородський район, Новопетрівська сільська виборча комісія
01107 Вишгородський район, Новосілківська сільська виборча комісія
01108 Вишгородський район, Пірнівська сільська виборча комісія
01109 Вишгородський район, Ровівська сільська виборча комісія
01110 Вишгородський район, Руднє-Димерська сільська виборча комісія
01111 Вишгородський район, Синяківська сільська виборча комісія
01112 Вишгородський район, Старопетрівська сільська виборча комісія
01113 Вишгородський район, Сувидська сільська виборча комісія
01114 Вишгородський район, Сухолуцька сільська виборча комісія
01115 Вишгородський район, Толокунська сільська виборча комісія
01116 Вишгородський район, Хотянівська сільська виборча комісія
01117 Вишгородський район, Ясногородська сільська виборча комісія
01118 Володарський район, Володарська районна виборча комісія
01119 Володарський район, Володарська селищна виборча комісія
01120 Володарський район, Березнянська сільська виборча комісія
01121 Володарський район, Біліївська сільська виборча комісія
01122 Володарський район, Гайворонська сільська виборча комісія
01123 Володарський район, Городище-Пустоварівська сільська виборча комісія
01124 Володарський район, Завадівська сільська виборча комісія
01125 Володарський район, Зрайківська сільська виборча комісія
01126 Володарський район, Капустинська сільська виборча комісія
01127 Володарський район, Косівська сільська виборча комісія
01128 Володарський район, Лобачівська сільська виборча комісія
01129 Володарський район, Логвинська сільська виборча комісія
01130 Володарський район, Мармуліївська сільська виборча комісія
01131 Володарський район, Матвіїська сільська виборча комісія
01132 Володарський район, Ожегівська сільська виборча комісія
01133 Володарський район, Пархомівська сільська виборча комісія
01134 Володарський район, Петрашівська сільська виборча комісія
01135 Володарський район, Рачківська сільська виборча комісія
01136 Володарський район, Рогізнянська сільська виборча комісія
01137 Володарський район, Рубченківська сільська виборча комісія
01138 Володарський район, Рудосільська сільська виборча комісія
01139 Володарський район, Тадіївська сільська виборча комісія
01140 Володарський район, Тарганська сільська виборча комісія
01141 Згурівський район, Згурівська районна виборча комісія
01142 Згурівський район, Згурівська селищна виборча комісія
01143 Згурівський район, Аркадіївська сільська виборча комісія
01144 Згурівський район, Безуглівська сільська виборча комісія
01145 Згурівський район, Великокрупільська сільська виборча комісія
01147 Згурівський район, Жовтнева сільська виборча комісія
01146 Згурівський район, Войківська сільська виборча комісія
01148 Згурівський район, Жуківська сільська виборча комісія
01149 Згурівський район, Красненська сільська виборча комісія
01150 Згурівський район, Лизогубово-Слобідська сільська виборча комісія
01156 Згурівський район, Любомирівська сільська виборча комісія
01151 Згурівський район, Малоберезанська сільська виборча комісія
01152 Згурівський район, Малосупоївська сільська виборча комісія
01153 Згурівський район, Новоолександрівська сільська виборча комісія
01154 Згурівський район, Новооржицька сільська виборча комісія
01155 Згурівський район, Пасківщинська сільська виборча комісія
01157 Згурівський район, Середівська сільська виборча комісія
01158 Згурівський район, Старооржицька сільська виборча комісія
01159 Згурівський район, Турівська сільська виборча комісія
01160 Згурівський район, Усівська сільська виборча комісія
01161 Згурівський район, Черевківська сільська виборча комісія
01162 Згурівський район, Шевченківська сільська виборча комісія
01163 Іванківський район, Іванківська районна виборча комісія
01165 Іванківський район, Іванківська селищна виборча комісія
01166 Іванківський район, Блідчанська сільська виборча комісія
01167 Іванківський район, Варівська сільська виборча комісія
01168 Іванківський район, Горностайпільська сільська виборча комісія
01169 Іванківський район, Димарська сільська виборча комісія
01170 Іванківський район, Дитятківська сільська виборча комісія
01171 Іванківський район, Жміївська сільська виборча комісія
01172 Іванківський район, Заруддянська сільська виборча комісія
01173 Іванківський район, Кропивнянська сільська виборча комісія
01174 Іванківський район, Кухарська сільська виборча комісія
01175 Іванківський район, Ладижицька сільська виборча комісія
01176 Іванківський район, Макарівська сільська виборча комісія
01177 Іванківський район, Мусійківська сільська виборча комісія
01178 Іванківський район, Обуховицька сільська виборча комісія
01179 Іванківський район, Оливська сільська виборча комісія
01180 Іванківський район, Олізарівська сільська виборча комісія
01181 Іванківський район, Оранська сільська виборча комісія
01182 Іванківський район, Пісківська сільська виборча комісія
01183 Іванківський район, Прибірська сільська виборча комісія
01184 Іванківський район, Розважівська сільська виборча комісія
01185 Іванківський район, Сидоровицька сільська виборча комісія
01186 Іванківський район, Старосоколівська сільська виборча комісія
01187 Іванківський район, Страхоліська сільська виборча комісія
01188 Іванківський район, Термахівська сільська виборча комісія
01189 Іванківський район, Тетерівська сільська виборча комісія
01190 Іванківський район, Феневицька сільська виборча комісія
01191 Іванківський район, Шпилівська сільська виборча комісія
01192 Кагарлицький район, Кагарлицька районна виборча комісія
01193 Кагарлицький район, Кагарлицька міська виборча комісія
01194 Кагарлицький район, Балико-Щучинська сільська виборча комісія
01195 Кагарлицький район, Бендюгівська сільська виборча комісія
01196 Кагарлицький район, Буртівська сільська виборча комісія
01197 Кагарлицький район, Великоприцьківська сільська виборча комісія
01198 Кагарлицький район, Горохівська сільська виборча комісія
01199 Кагарлицький район, Горохуватська сільська виборча комісія
01200 Кагарлицький район, Гребенівська сільська виборча комісія
01201 Кагарлицький район, Демівщинська сільська виборча комісія
01202 Кагарлицький район, Жовтнева сільська виборча комісія
01203 Кагарлицький район, Зікрачівська сільська виборча комісія
01204 Кагарлицький район, Кадомська сільська виборча комісія
01205 Кагарлицький район, Кузьминецька сільська виборча комісія
01206 Кагарлицький район, Леонівська сільська виборча комісія
01207 Кагарлицький район, Липовецька сільська виборча комісія
01208 Кагарлицький район, Ліщинська сільська виборча комісія
01209 Кагарлицький район, Мирівська сільська виборча комісія
01210 Кагарлицький район, Новосілківська сільська виборча комісія
01211 Кагарлицький район, Переселенська сільська виборча комісія
01212 Кагарлицький район, Півецька сільська виборча комісія
12160 Кагарлицький район, Расавська сільська виборча комісія
01213 Кагарлицький район, Слобідська сільська виборча комісія
01214 Кагарлицький район, Ставівська сільська виборча комісія
01215 Кагарлицький район, Стайківська сільська виборча комісія
01216 Кагарлицький район, Стрітівська сільська виборча комісія
01217 Кагарлицький район, Сущанська сільська виборча комісія
01218 Кагарлицький район, Халчанська сільська виборча комісія
01219 Кагарлицький район, Черняхівська сільська виборча комісія
01220 Кагарлицький район, Шпендівська сільська виборча комісія
01221 Кагарлицький район, Шубівська сільська виборча комісія
01222 Кагарлицький район, Яблунівська сільська виборча комісія
01223 Києво-Святошинський район, Києво-Святошинська районна виборча комісія
01224 Києво-Святошинський район, Боярська міська виборча комісія
01225 Києво-Святошинський район, Вишнева міська виборча комісія
01226 Києво-Святошинський район, Чабанівська селищна виборча комісія
01227 Києво-Святошинський район, Білогородська сільська виборча комісія
01228 Києво-Святошинський район, Бобрицька сільська виборча комісія
01229 Києво-Святошинський район, Бузівська сільська виборча комісія
01230 Києво-Святошинський район, Віто-Поштова сільська виборча комісія
01231 Києво-Святошинський район, Гатненська сільська виборча комісія
01232 Києво-Святошинський район, Гореницька сільська виборча комісія
01233 Києво-Святошинський район, Горенська сільська виборча комісія
01234 Києво-Святошинський район, Дмитрівська сільська виборча комісія
01235 Києво-Святошинський район, Забірська сільська виборча комісія
01236 Києво-Святошинський район, Княжицька сільська виборча комісія
01237 Києво-Святошинський район, Крюківщинська сільська виборча комісія
12157 Києво-Святошинський район, Личанська сільська виборча комісія
01238 Києво-Святошинський район, Лісниківська сільська виборча комісія
01239 Києво-Святошинський район, Малютянська сільська виборча комісія
01240 Києво-Святошинський район, Мироцька сільська виборча комісія
01241 Києво-Святошинський район, Михайлівсько-Рубежівська сільська виборча комісія
01242 Києво-Святошинський район, Музичанська сільська виборча комісія
01243 Києво-Святошинський район, Святопетрівська сільська виборча комісія
01244 Києво-Святошинський район, Петропавлівсько-Борщагівська сільська виборча комісія
01245 Києво-Святошинський район, Петрушківська сільська виборча комісія
01246 Києво-Святошинський район, Софіївсько-Борщагівська сільська виборча комісія
01247 Києво-Святошинський район, Тарасівська сільська виборча комісія
01248 Києво-Святошинський район, Ходосівська сільська виборча комісія
01249 Києво-Святошинський район, Хотівська сільська виборча комісія
01250 Києво-Святошинський район, Шпитьківська сільська виборча комісія
01251 Макарівський район, Макарівська районна виборча комісія
01253 Макарівський район, Кодрянська селищна виборча комісія
01252 Макарівський район, Макарівська селищна виборча комісія
01254 Макарівський район, Андріївська сільська виборча комісія
01255 Макарівський район, Бишівська сільська виборча комісія
01256 Макарівський район, Борівська сільська виборча комісія
01257 Макарівський район, Великокарашинська сільська виборча комісія
01258 Макарівський район, Вільнянська сільська виборча комісія
01259 Макарівський район, Гавронщинська сільська виборча комісія
01260 Макарівський район, Гружчанська сільська виборча комісія
01261 Макарівський район, Забуянська сільська виборча комісія
01262 Макарівський район, Козичанська сільська виборча комісія
01263 Макарівський район, Колонщинська сільська виборча комісія
01264 Макарівський район, Комарівська сільська виборча комісія
01265 Макарівський район, Копилівська сільська виборча комісія
01266 Макарівський район, Королівська сільська виборча комісія
01267 Макарівський район, Липівська сільська виборча комісія
01268 Макарівський район, Лишнянська сільська виборча комісія
01269 Макарівський район, Людвинівська сільська виборча комісія
01270 Макарівський район, Маковищанська сільська виборча комісія
01271 Макарівський район, Мар'янівська сільська виборча комісія
01272 Макарівський район, Мостищанська сільська виборча комісія
01273 Макарівський район, Мотижинська сільська виборча комісія
01274 Макарівський район, Наливайківська сільська виборча комісія
01275 Макарівський район, Небелицька сільська виборча комісія
01276 Макарівський район, Ніжиловицька сільська виборча комісія
01277 Макарівський район, Новосілківська сільська виборча комісія
01278 Макарівський район, Опачицька сільська виборча комісія
01279 Макарівський район, Пашківська сільська виборча комісія
01280 Макарівський район, Плахтянська сільська виборча комісія
01281 Макарівський район, Рожівська сільська виборча комісія
01282 Макарівський район, Ситняківська сільська виборча комісія
01283 Макарівський район, Соснівська сільська виборча комісія
01284 Макарівський район, Фасівська сільська виборча комісія
01285 Макарівський район, Червонослобідська сільська виборча комісія
01286 Макарівський район, Чорногородська сільська виборча комісія
01287 Макарівський район, Юрівська сільська виборча комісія
01288 Макарівський район, Яблунівська сільська виборча комісія
01289 Макарівський район, Ясногородська сільська виборча комісія
01290 Миронівський район, Миронівська районна виборча комісія
13072 Миронівський район, Миронівська міська виборча комісія
01292 Миронівський район, Вікторівська сільська виборча комісія
01293 Миронівський район, Владиславська сільська виборча комісія
01294 Миронівський район, Грушівська сільська виборча комісія
01295 Миронівський район, Ємчиська сільська виборча комісія
01296 Миронівський район, Зеленьківська сільська виборча комісія
01297 Миронівський район, Карапишівська сільська виборча комісія
01298 Миронівський район, Кип'ячківська сільська виборча комісія
01299 Миронівський район, Козинська сільська виборча комісія
01300 Миронівський район, Коритищенська сільська виборча комісія
01301 Миронівський район, Македонська сільська виборча комісія
01302 Миронівський район, Малобукринська сільська виборча комісія
01303 Миронівський район, Маслівська сільська виборча комісія
01304 Миронівський район, Олександрівська сільська виборча комісія
01305 Миронівський район, Піївська сільська виборча комісія
01306 Миронівський район, Полівська сільська виборча комісія
01307 Миронівський район, Потіцька сільська виборча комісія
01308 Миронівський район, Пустовітська сільська виборча комісія
01309 Миронівський район, Росавська сільська виборча комісія
01310 Миронівський район, Тулинська сільська виборча комісія
01312 Миронівський район, Шандрівська сільська виборча комісія
01313 Миронівський район, Юхнівська сільська виборча комісія
01315 Обухівський район, Обухівська районна виборча комісія
01316 м Обухів, Обухівська міська виборча комісія
01317 Обухівський район, Українська міська виборча комісія
01318 Обухівський район, Козинська селищна виборча комісія
01319 Обухівський район, Великодмитровицька сільська виборча комісія
01320 Обухівський район, Верем'яцька сільська виборча комісія
01321 Обухівський район, Витачівська сільська виборча комісія
01322 Обухівський район, Германівська сільська виборча комісія
01323 Обухівський район, Григорівська сільська виборча комісія
01324 Обухівський район, Дерев'янська сільська виборча комісія
01325 Обухівський район, Деремезнянська сільська виборча комісія
01326 Обухівський район, Долинська сільська виборча комісія
01327 Обухівський район, Жуківцівська сільська виборча комісія
01328 Обухівський район, Копачівська сільська виборча комісія
01329 Обухівський район, Красненська Перша сільська виборча комісія
01330 Обухівський район, Краснослобідська сільська виборча комісія
01331 Обухівський район, Маловільшанська сільська виборча комісія
01332 Обухівський район, Нещерівська сільська виборча комісія
01333 Обухівський район, Перегонівська сільська виборча комісія
01334 Обухівський район, Першотравенська сільська виборча комісія
01335 Обухівський район, Підгірцівська сільська виборча комісія
01336 Обухівський район, Семенівська сільська виборча комісія
01337 Обухівський район, Старобезрадичівська сільська виборча комісія
01338 Обухівський район, Трипільська сільська виборча комісія
01339 Обухівський район, Халеп'янська сільська виборча комісія
01340 Обухівський район, Щербанівська сільська виборча комісія
01341 Переяслав-Хмельницький район, Переяслав-Хмельницька районна виборча комісія
01342 Переяслав-Хмельницький район, Великокаратульська сільська виборча комісія
01343 Переяслав-Хмельницький район, Виповзька сільська виборча комісія
01344 Переяслав-Хмельницький район, Вовчківська сільська виборча комісія
01345 Переяслав-Хмельницький район, Гайшинська сільська виборча комісія
01346 Переяслав-Хмельницький район, Гланишівська сільська виборча комісія
01347 Переяслав-Хмельницький район, Горбанівська сільська виборча комісія
01348 Переяслав-Хмельницький район, Дем'янецька сільська виборча комісія
01349 Переяслав-Хмельницький район, Денисівська сільська виборча комісія
12800 Переяслав-Хмельницький район, Дівичківська сільська виборча комісія
01355 Переяслав-Хмельницький район, Лецьківська сільська виборча комісія
01356 Переяслав-Хмельницький район, Мазінська сільська виборча комісія
01357 Переяслав-Хмельницький район, Малокаратульська сільська виборча комісія
01359 Переяслав-Хмельницький район, Полого-Вергунівська сільська виборча комісія
01360 Переяслав-Хмельницький район, Полого-Яненківська сільська виборча комісія
01361 Переяслав-Хмельницький район, Помоклівська сільська виборча комісія
01362 Переяслав-Хмельницький район, Пристромська сільська виборча комісія
01363 Переяслав-Хмельницький район, Світанківська сільська виборча комісія
01367 Переяслав-Хмельницький район, Строківська сільська виборча комісія
12978 Переяслав-Хмельницький район, Студениківська сільська виборча комісія
01368 Переяслав-Хмельницький район, Ташанська сільська виборча комісія
01369 Переяслав-Хмельницький район, Улянівська сільська виборча комісія
01370 Переяслав-Хмельницький район, Хоцьківська сільська виборча комісія
01371 Переяслав-Хмельницький район, Циблівська сільська виборча комісія
01372 Переяслав-Хмельницький район, Шевченківська сільська виборча комісія
01373 Поліський район, Поліська районна виборча комісія
01378 Поліський район, Красятицька селищна виборча комісія
01374 Поліський район, Вовчківська сільська виборча комісія
01375 Поліський район, Володарська сільська виборча комісія
01376 Поліський район, Залишанська сільська виборча комісія
01377 Поліський район, Зеленополянська сільська виборча комісія
01379 Поліський район, Луговицька сільська виборча комісія
01380 Поліський район, Максимовицька сільська виборча комісія
01381 Поліський район, Мар'янівська сільська виборча комісія
01382 Поліський район, Млачівська сільська виборча комісія
01567 Поліський район, Орджонікідзенська сільська виборча комісія
01383 Поліський район, Рагівська сільська виборча комісія
01384 Поліський район, Радинська сільська виборча комісія
01385 Поліський район, Стещинська сільська виборча комісія
01386 Поліський район, Шкнівська сільська виборча комісія
01387 Рокитнянський район, Рокитнянська районна виборча комісія
01388 Рокитнянський район, Рокитнянська селищна виборча комісія
01389 Рокитнянський район, Бирюківська сільська виборча комісія
01390 Рокитнянський район, Бушевська сільська виборча комісія
01391 Рокитнянський район, Житньогірська сільська виборча комісія
01392 Рокитнянський район, Запруднянська сільська виборча комісія
01393 Рокитнянський район, Луб'янська сільська виборча комісія
01394 Рокитнянський район, Маківська сільська виборча комісія
01395 Рокитнянський район, Насташівська сільська виборча комісія
01396 Рокитнянський район, Ольшаницька сільська виборча комісія
01397 Рокитнянський район, Острівська сільська виборча комісія
01398 Рокитнянський район, Ромашківська сільська виборча комісія
01399 Рокитнянський район, Савинецька сільська виборча комісія
01400 Рокитнянський район, Синявська сільська виборча комісія
01401 Рокитнянський район, Телешівська сільська виборча комісія
01402 Рокитнянський район, Шарківська сільська виборча комісія
01403 Сквирський район, Сквирська районна виборча комісія
01404 Сквирський район, Сквирська міська виборча комісія
01405 Сквирський район, Антонівська сільська виборча комісія
01406 Сквирський район, Буківська сільська виборча комісія
01407 Сквирський район, Великоєрчиківська сільська виборча комісія
01408 Сквирський район, Великополовецька сільська виборча комісія
01409 Сквирський район, Горобіївська сільська виборча комісія
01410 Сквирський район, Домантівська сільська виборча комісія
01411 Сквирський район, Дулицька сільська виборча комісія
01412 Сквирський район, Каленнівська сільська виборча комісія
01413 Сквирський район, Кам'яногребельська сільська виборча комісія
01414 Сквирський район, Красноліська сільська виборча комісія
01415 Сквирський район, Кривошиїнська сільська виборча комісія
01416 Сквирський район, Ленінська сільська виборча комісія
01417 Сквирський район, Малоєрчиківська сільська виборча комісія
01418 Сквирський район, Малолисовецька сільська виборча комісія
01419 Сквирський район, Мовчанівська сільська виборча комісія
01420 Сквирський район, Оріховецька сільська виборча комісія
01422 Сквирський район, Пустоварівська сільська виборча комісія
01423 Сквирський район, Рогізнянська сільська виборча комісія
01424 Сквирський район, Рудянська сільська виборча комісія
01425 Сквирський район, Самгородоцька сільська виборча комісія
01426 Сквирський район, Селезенівська сільська виборча комісія
01427 Сквирський район, Тхорівська сільська виборча комісія
01428 Сквирський район, Чубинецька сільська виборча комісія
01429 Сквирський район, Шаліївська сільська виборча комісія
01430 Сквирський район, Шамраївська сільська виборча комісія
01431 Сквирський район, Шапіївська сільська виборча комісія
01432 Ставищенський район, Ставищенська районна виборча комісія
01433 Ставищенський район, Ставищенська селищна виборча комісія
01434 Ставищенський район, Антонівська сільська виборча комісія
01435 Ставищенський район, Бесідська сільська виборча комісія
01436 Ставищенський район, Брилівська сільська виборча комісія
01437 Ставищенський район, Василиська сільська виборча комісія
01438 Ставищенський район, Винарівська сільська виборча комісія
01439 Ставищенський район, Гейсиська сільська виборча комісія
01440 Ставищенський район, Гостромогильська сільська виборча комісія
01441 Ставищенський район, Журавлиська сільська виборча комісія
01442 Ставищенський район, Іванівська сільська виборча комісія
01443 Ставищенський район, Красилівська сільська виборча комісія
01444 Ставищенський район, Кривецька сільська виборча комісія
01445 Ставищенський район, Полковниченська сільська виборча комісія
01446 Ставищенський район, Попружнянська сільська виборча комісія
01447 Ставищенський район, Розкішнянська сільська виборча комісія
01448 Ставищенський район, Розумницька сільська виборча комісія
01449 Ставищенський район, Сніжківська сільська виборча комісія
01450 Ставищенський район, Станіславчицька сільська виборча комісія
01451 Ставищенський район, Стрижавська сільська виборча комісія
01452 Ставищенський район, Сухоярська сільська виборча комісія
01453 Ставищенський район, Торчицька сільська виборча комісія
01454 Ставищенський район, Юрківська сільська виборча комісія
01455 Ставищенський район, Ясенівська сільська виборча комісія
01456 Таращанський район, Таращанська районна виборча комісія
01457 Таращанський район, Таращанська міська виборча комісія
01458 Таращанський район, Великоберезянська сільська виборча комісія
01459 Таращанський район, Великововнянська сільська виборча комісія
01460 Таращанський район, Веселокутська сільська виборча комісія
01461 Таращанський район, Володимирівська сільська виборча комісія
01462 Таращанський район, Дубівська сільська виборча комісія
01479 Таращанський район, Чапаєвська сільська виборча комісія
01463 Таращанський район, Кирданівська сільська виборча комісія
01464 Таращанський район, Кислівська сільська виборча комісія
01465 Таращанський район, Ківшоватська сільська виборча комісія
01466 Таращанський район, Косяківська сільська виборча комісія
01467 Таращанський район, Крив'янська сільська виборча комісія
01468 Таращанський район, Крутогорбівська сільська виборча комісія
01469 Таращанський район, Лісовицька сільська виборча комісія
01470 Таращанський район, Лук'янівська сільська виборча комісія
01471 Таращанський район, Лучанська сільська виборча комісія
01472 Таращанський район, Петрівська сільська виборча комісія
01473 Таращанський район, Плосківська сільська виборча комісія
01474 Таращанський район, Ріжківська сільська виборча комісія
01475 Таращанський район, Салиська сільська виборча комісія
01476 Таращанський район, Северинівська сільська виборча комісія
01477 Таращанський район, Станишівська сільська виборча комісія
01478 Таращанський район, Степківська сільська виборча комісія
01480 Таращанський район, Чернинська сільська виборча комісія
01481 Тетіївський район, Тетіївська районна виборча комісія
12937 Тетіївський район, Тетіївська міська виборча комісія
01484 Тетіївський район, Височанська сільська виборча комісія
01485 Тетіївський район, Галайківська сільська виборча комісія
01488 Тетіївський район, Денихівська сільська виборча комісія
01491 Тетіївський район, Кашперівська сільська виборча комісія
01492 Тетіївський район, Клюківська сільська виборча комісія
01493 Тетіївський район, Кошівська сільська виборча комісія
01496 Тетіївський район, Одайпільська сільська виборча комісія
01497 Тетіївський район, П'ятигірська сільська виборча комісія
01503 Тетіївський район, Теліжинецька сільська виборча комісія
01505 Фастівський район, Фастівська районна виборча комісія
01506 Фастівський район, Борівська селищна виборча комісія
01507 Фастівський район, Кожанська селищна виборча комісія
01508 Фастівський район, Бортниківська сільська виборча комісія
01509 Фастівський район, Великогуляківська сільська виборча комісія
01510 Фастівський район, Великоснітинська сільська виборча комісія
01511 Фастівський район, Веприцька сільська виборча комісія
01512 Фастівський район, Волицька сільська виборча комісія
01513 Фастівський район, Дідівщинська сільська виборча комісія
01514 Фастівський район, Дмитрівська сільська виборча комісія
01515 Фастівський район, Дорогинська сільська виборча комісія
01517 Фастівський район, Малополовецька сільська виборча комісія
01518 Фастівський район, Малоснітинська сільська виборча комісія
01529 Фастівський район, Червономотовилівська сільська виборча комісія
01519 Фастівський район, Мотовилівсько-Слобідська сільська виборча комісія
01520 Фастівський район, Оленівська сільська виборча комісія
01522 Фастівський район, Пилипівська сільська виборча комісія
01523 Фастівський район, Пришивальницька сільська виборча комісія
01524 Фастівський район, Скригалівська сільська виборча комісія
01525 Фастівський район, Томашівська сільська виборча комісія
01526 Фастівський район, Триліська сільська виборча комісія
01527 Фастівський район, Фастівецька сільська виборча комісія
01530 Фастівський район, Яхнівська сільська виборча комісія
01531 Яготинський район, Яготинська районна виборча комісія
01532 Яготинський район, Яготинська міська виборча комісія
01533 Яготинський район, Богданівська сільська виборча комісія
01534 Яготинський район, Годунівська сільська виборча комісія
01535 Яготинський район, Двірківщинська сільська виборча комісія
01536 Яготинський район, Жоравська сільська виборча комісія
01537 Яготинський район, Засупоївська сільська виборча комісія
01538 Яготинський район, Капустинська сільська виборча комісія
01539 Яготинський район, Кулябівська сільська виборча комісія
01540 Яготинський район, Лемешівська сільська виборча комісія
01541 Яготинський район, Лозовоярівська сільська виборча комісія
01542 Яготинський район, Ничипорівська сільська виборча комісія
01543 Яготинський район, Панфильська сільська виборча комісія
01544 Яготинський район, Райківщинська сільська виборча комісія
01545 Яготинський район, Сотниківська сільська виборча комісія
01546 Яготинський район, Сулимівська сільська виборча комісія
01547 Яготинський район, Супоївська сільська виборча комісія
01548 Яготинський район, Фарбованська сільська виборча комісія
01549 Яготинський район, Червонівська сільська виборча комісія
01550 Яготинський район, Черняхівська сільська виборча комісія
01551 м Березань, Березанська міська виборча комісія
01552 м Біла Церква, Білоцерківська міська виборча комісія
01553 м Бориспіль, Бориспільська міська виборча комісія
01554 м Бровари, Броварська міська виборча комісія
01557 м Буча, Бучанська міська виборча комісія
01555 м Васильків, Васильківська міська виборча комісія
01556 м Ірпінь, Ірпінська міська виборча комісія
01558 м Ірпінь, Ворзельська селищна виборча комісія
01559 м Ірпінь, Гостомельська селищна виборча комісія
01560 м Ірпінь, Коцюбинська селищна виборча комісія
01561 м Переяслав-Хмельницький, Переяслав-Хмельницька міська виборча комісія
01563 м Ржищів, Ржищівська міська виборча комісія
01564 м Славутич, Славутицька міська виборча комісія
01565 м Фастів, Фастівська міська виборча комісія